Rampzalig slot van uitstapje Sleper „Vikingbank" gelicht Warm weer doet golf van zomergriep aanhouden Ambtenaren willen meer vakantie Door ongeluk 5 kinderen dood 4S Vier personeelsleden van K.L.M. maakten de Venezolaanse aardbeving mee Uitkering Bijstandswet voor werkloze ex-scholieren Mannen goten slachtoffer fles jenever in keelgat ALLEMAAL IJS? „Hopen dat puin je niet treft en de straat niet splijt Baby geboren in bestelauto Conf ectief abriek halveert de werktijd Driebergen wil gevaarlijk pakhuis kwijt Wie weet een goede naam? Kogel uit hart van jongen verwijderd Burgemeester maakt het bruidsparen moeilijk „Aanslag" op controleur van veerboot Weerrapporten uit Europa 1 I HOGE KOORTS GRIEZELIG SCHOKKEN MAASTRICHTSE FAMILIE IN ROUW Juwelen geroofd Voor politie nieuw zomeruniform Zo fijn...zo lekker DINSDAG I AUGUSTUS I'M WEG EN HOTEL BEWOGEN De sleepboot Vikingbank, die op de avond van de 18de maart op de kop van de Zuiderpier bij Hoek van Holland strandde, is gisteravond gelicht. De mannen van Van den Tak's Bergingsbedrijf hebben gisteren eindelijk de kans gekregen stroppen rondom de door de zee en de basaltblokken zwaar geteisterde sleper aan te brengen. De reusachtige drijvende lr. Snip was weer naar de mond van de Nieuwe Waterweg gedirigeerd om de Vikingbank in de takels te nemen. Op de foto zien we de voorbereidende werkzaamheden. De bok heeft een hefver mogen van 500 ton. De Vikingbank weegt 380 ton. De Ir. Snip zou de sleepboot vermoedelijk eerst naar Europoort brengen, zodat het schip kan worden rechtgezet. De slagzij bedraagt zestig graden. Pas dan kan de sleepboot naar Rotterdam worden gebracht. De Vikingbank ging verloren bij een poging het Griekse vrachtschip Alkyone vlot te trekken. De redding van de bemanning vond haar hoogtepunt in een dra matische actie door een helicopter van de marine luchtvaartdienst, die alle negen opvarenden bij stormweer in pikkedonker van de sleepboot plukte. Van onze Amsterdamse redactie SCHIPHOL ■-,,lk kon mijn kamer niet meer bereiken. In de gang vlak er voor werd ik van de ene kant naar de andere geslingerd. Mensen buiten hebben het hele hotel heen en weer zien gaan. Ineens kwam een stuk muur naar binnen. Mijn tas werd uit mijn hand geslagen en brokken steen kwamen op mijn voet. Hinkend ben ik naar beneden gevlucht". De Heer C. J. Lievaart, piloot bij de K.L.M., die dit vertelde, was één van de Nederlanders die het afgelopen weekeinde de aardbeving in Venezuela aan den lijve ervoeren. Samen met drie andere K.L.M.-ers keerde hij gisteren via Guraqao op Schiphol terug. Van onze Amsterdamse redactie AMSTERDAM In Nederland heerst sinds enkele weken de zogenaamse zo mergriep, een meestal niet kwaadaar dige vorm van meningitis (hersenvlies ontsteking), die de artsen echter han- UTRECHT De samenwerkende centrales van overheidspersoneel heb ben bij de Centrale Commissie voor Ge organiseerd Overleg voorstellen inge diend met betrekking tot de vakantiere geling voor ambtenaren. Het gaat daar- by vooral om het minimum-aantal va kantiedagen. De rijksambtenaren hebben op het ogenblik veertien vakantiedagen of als de minister van Binnenlandse Zaken geen gebruik maakt van de mogelijk heid een vakantiedag rond Kerstmis aan te wijzen vijftien. Een ambte naar, die drie weken vakantie aaneen gesloten (driemaal vijf dagen plus de weekends) opneemt, houdt echter geen enkele snipperdag over. De Algemene Bond van Ambtenaren schrijft in zijn orgaan „De Ambtenaar", dat vele provincies en gemeenten in Ne derland al een hoger aantal vakantie dagen kennen en dat vooral het buiten land Nederland op dit gebied ver vooruit is. De A.B.V.A. noemt een aaneengeslo ten vakantie van drie weken met dubbel salaris alleszins gewenst. Als de vakan tie wordt uitgebreid, aldus de bond, be hoeft niet direct te worden gedacht aan een evenredige verhoging van de vakan tietoeslag in procenten. Men zou voor de vakantietoeslag een minimum kunnen vaststellen. De centrales hebben ook een voorstel ingediend tot uitbreiding van het aan tal vakantiedagen voor oudere ambte naren. Men wil het aantal extra dagen bij een leeftijd van 45 jaar van twee op drie brengen en bij een leeftijd van 55 jaar van vier op zes. De ambtenarenorganisaties hebben tenslotte voorstellen ingediend voor een werktijdverkorting. Deze is op het ogen blik 45 uur per week, dat is negen uur r>er d»*r. denvol werk geeft, omdat er gevaarlij ke ontstekingen tussendoor kunnen lo pen. Het betreft een besmettelijke virus ziekte (het virus wordt verspreid door faeces), die iedere zomer optreedt. Zij komt dit jaar meer voor dan anders, omdat de warmte langer aanhoudt. Vooral kinderen van één tot negen jaar, die minder weerstand hebben dan volwassenen, kunnen korte tijd be hoorlijk ziek zijn (hoge koorts). Hoofd pijn, nekpijn, slappe benen en buikpijn zijn de bijverschijnselen, waar ook veel ouderen last van hebben. In verreweg de meeste gevallen gaat de ziekte na een paar dagen vanzelf over. Over het algemeen is er derhalve weinig reden tot ongerustheid. Bij hoge re koorts is het evenwel zeker zaak de arts erbij te halen, want er is altijd 'n kleine kans aanwezig dat het wel een kwaadaardige (etterige) ontsteking be treft. Is die mogelijkheid aanwezig, dan moet de patiënt naar het ziekenhuis voor een virusonderzoek. In Amsterdam werden vorige week 65 van deze gevallen, voor het merendeel kinderen, in ziekenhuizen opgenomen. Dit aantal is inmiddels nog vergroot. Tot nu toe zijn bij de in Amsterdam opgenomen patiënten evenwel geen kwaadaardige gevallen geconstateerd. De ziekte is over het hele land ver spreid. Alleen de inspectie van de volks gezondheid in Zuid-Holland heeft er behalve wat Dordrecht en Zwijndrecht betreft nog weinig hinder van onder vonden. AMSTERDAM Een jong echtpaar dat, op zoek naar een huis, met een be stelauto een bezoek aan Laren had ge bracht, is op de terugweg, vlak onder Diemen, verblijd met een gezonde baby. De rijkspolitie kwam er aan te pas om alles goed te laten verlopen en mo menteel maken moeder en kind het goed. Ze zijn opgenomen in een Amster dams ziekenhuis. Toen de tocht naar Laren begon, was er nog niets aan de hand, maar op de terugweg kondigde de baby plotseling en heftig zijn komst aan. Hard rijden hielp de toekomstige vader niet. Onder Diemen moest worden gestopt en werd de baby geboren. Een juist passerende patrouille van de rijkspolitie ontfermde zich over moeder en kind en bracht beiden vliegensvlug naar een ziekenhuis, waar zij goed kon den worden verzorgd. Captain H. J. Voorspuy (47) uit Rhoon vertelde: „Ik zat zaterdagavond in een restaurant in Caraballeda, een plaats aan de kust, een goed uur rijden van Caracas. Er was opeens wat gerom mel. Een truck die kwam aanrijden, dacht ik. Maar toen begon de hele boel te trillen en te kraken en glazen gingen tegen de grond". „Met de snelste sprong die ik waarschijnlijk ooit in mijn leven heb gemaakt, ben ik over de balustrade gesprongen. Meteen sloeg ik tegen de grond. Ik kon niet overeind blijven. Het asfalt van de weg golfde voor me. Achter me zakte de keuken van het restaurant in elkaar, stukken hout vie len vlak naast me neer. Toen ging al het licht uit". Captain Voorspuy, de tweede piloot W. H. Kuyper (43) uit Amstelveen en de steward R. T. G. Stibbe (25) uit Amsterdam waren die zaterdagmiddag uit Lima, de hoofdstad van Peru, in Venezuela aangekomen. Daar zouden ze tot zondag blijven om een ander toestel naar Madrid te vliegen. De piloot Lie vaart maakte deel uit van de beman ning van een ander toestel van de K.L.M. dat ook in Venezuela was neer gestreken. „Het was een reuze griezelige toestand", vertelt captain Voorspuy. „Je kunt helemaal niets doen, alleen hopen dat je geen brokstukken op je krijgt en dat de straat onder je niet opensplijt. Een heel groot geluk was, dat na een minuut of tien de straatver lichting toch weer ging branden. Ik zag een gat in de straat en kort daarna begon water te stromen, want hier en daar was de waterleiding kapotgespron- gen. Een ober van het vernielde restau rant vond mij de eerlijkste klant, toen ik even terug ging om mijn biertje te betalen. Ondertussen was het een vrese lijke paniek, vooral onder vrouwen en kinderen. „Ik rende terug naar het ho tel. Overal verwilderd lopende mensen. Nog meer gaten in de straat. Onderweg zag ik drie restaurants waar we nogal eens aten, in en over elkaar gezakt liggen één puinhoop." In een van die restaurants, El Caribe, zou de heer Lie vaart die avond zijn gaan eten. Het hotel, Macuto Sheraton, zag er verschrikkelijk uit. Het had staan schudden. Grote happen waren uit de muren verdwenen. Balkons waren naar beneden gestort. Het hele gebouw met Vijftienhonderd bedden stond uit het lood. Onder een omlaaggekomen beton nen luifel op de stoep lagen een vrouw en twee kinderen. Dood." Steward Stibbe: „Ik zat met een paar collega's op de kamer van een van die collega's op de eerste verdieping, toen het begon. We voelden schokken. Ik begreep meteen wat er aan de hand was. In Manilla heb ik een jaar of vier geleden ook eens een aardbeving meege maakt." ,Ik sjorde mijn collega's die wat verstard zaten te kijken, van het bal kon af, naar binnen sloeg een brand melder in en trapte de deur van mijn eigen kamer in. Door een groot gat in de muur keek ik zo naar buiten. Een paar vuile overhemden en een tas kon ik nog pakken, de rest lag onder het puin." .Beneden liep ik een vrouw tegen het lijf die helemaal overstuur was ge raakt en in paniek haar twee kinderen in haar kamer op de derde verdieping had achtergelaten. Tegen de stroom van mensen in ben ik toen via de nood- trap naar boven gerend. Midden in de kamer zat een jongetje van een jaar of zes tussen puin van het neergestorte plafond te huilen. In een klein bedje lag onder kalk en gruis een kind van net een jaar. Ik weet niet of het nog leefde, ik dacht het wel. Met die twee ben ik weer naar beneden gerend waar ik ze meteen heb overgegeven aan ie mand met een helm op, een redder. Toen ben ik naar buiten gevlucht". Co-pilot Kuyper, die op het moment van de beving bij de manager van het hotel in een bijgebouw zat, rende ij lings de straat op. Evenals de captain zat hij gisteren in zijn overhemd op Schiphol. Van zijn bagage hadden zij niets kunnen redden, ook hun unifor men niet. Niemand in het hotel kon trouwens nog wat meenemen, en toen de beving voorbij was, was het te ge vaarlijk om naar binnen te gaan. De heer Kuyperi „Het is mij een raadsel dat het gebouw nog c»vereind staat. Ik piekerde er niet over om naar mijn kamer te gaan om nog wat spul len op te halen. Alles stond op scherp. Je weet nooit wat er gebeurt als je een deur open doet. En voor dat beetje bagage ga ik mijn kop niet wagen". Van onze correspondent. ZWOLLE De N.V. Delana in De- demsvaart fabrikante van dames- en kinderconfectie gaat van 1 septem ber af de werktijd halveren. De directie wil hiermee een al te sterke voorraadvorming tegengaan. De werktijdverkorting in aangevraagd voor zes weken. Zij geldt voor 300 mensen, merendeels vrouwen, die direct bij de produktie zijn betrokken. Voor de ongehuwden zal het inkomen tot tachtig procent, voor de gehuwden en kostwinners tot negentig procent worden aangevuld. De directie ver wacht dat de maatregel niet van lange duur zal zijn. In oktober begint de pro duktie van de voorjaarscollectie voor 1968. Gezien het mooie "weer van nu verwacht men dat er voldoende op drachten zullen binnenkomen. DRIEBERGEN Burgemeester en Wethouders van Driebergen-Rjjsenburg zullen d.m.v. de Hinderwet een einde maken aan de ongerustheid, die bij de bevolking bestaat n.a.v. de aanwezig heid van een grote hoeveelheid chemi sche landbouwbestrjjdingsmiddelen, die in een graanbedrjjf in de dorpskern lig gen opgeslagen. Het gevaar, dat hierdoor bij brand, al is het maar een brand in de directe om geving, kan ontstaan, wordt door B. en W. te groot geacht om de situatie te la ten zoals zij is. Wanneer de bestrijdings middelen namelijk in aanraking komen met bluswater, kunnen zich dode lijke gassen ontwikkelen. Weliswaar zijn in bedoelde opslag ruimte brandbeveiligingsvoorzieningen getroffen, maar B. en W. vinden de aan wezigheid van de chemische landbouw- bestrijdingsmiddelen in het dorp deson danks niet verantwoord. Daarom willen zij deze gevaarlijke stoffen doen opslaan buiten de gemeente, althans buiten de bebouwde kom. Brandweer en politie hebben deze zaak al grondig doorge sproken. (Van onze correspondent) HOOGEZAND Op een teach-in, die het gemeentebestuur van Hooge- zand-Sappemeer op 27 oktober be legt, zal de inwoners worden ge vraagd een nieuwe naam voor de ge meente te bedenken. Hoogezand-Sap- pemeer is voor Zweden bv. niet uit te spreken, en aangezien de toekomst van deze plaats mede afhangt van de vestiging van Zweedse bedrijven, is het zaak een beter bruikbare naam te bedenken, zo is de overweging. Hoo- gemeer en Sappezand hoeven niet, evenmin als Middenbroek (dat laatste omdat Hoogezand-Sappemeer midden tussen de gemeenten Westerbroek en Oosterbroek ligt). „Middenbroek", zei burgemeester G. Boekhoven. „Voor je het weet ben je toe aan Bovenbroek en Onder broek". Van een onzer verslaggevers DEN HAAG Chirurgen van het Academisch Ziekenhuis in Leiden heb ben eind vorige week een spectaculaire operatie verricht, waarbij een kogel uit het hart «van een in Suriname wonende Brits Indiër werd verwijderd. De achttienjarige jongeman had de kogel in de borst gekregen toen hij met een pistool zat te spelen. Het wapen ging af en de kogel kwam in het hart terecht. Surinaamse chirurgen achtten het niet verantwoord de kogel in Suriname te verwijderen. Toen bleek dat een Su rinaamse arts per vliegtuig met verlof naar Nederland ging heeft deze aange boden de patiënt te vergezellen. Vrij dag is de kogel in Leiden met succes verwijderd. Volgens de directeur van het Acade misch Ziekenhuis, dr. W. M. Jongsma maakt de patiënt het goed. (Van onze correspondent) MAASTRICHT Een dagje uit van twee Maastrichtse families is gister morgen geëindigd in een verkeersongeluk, waarbij vijf kinderen om het leven kwamen. Twee mensen werden levensgevaarlijk gewond, vier andere licht ge wond. De elf mensen, allen uit Maastricht, waren in twee auto's op weg naar een zwembad bij het Belgische Genk. Op de weg tussen Veldwezelt en Bilsen in België haalde de eerste auto, bestuurd door de heer N. Haesen, met grote snel heid een andere wagen in. De auto raakte in een slip en sloeg tegen een boom te pletter. De bestuurder van de tweede wagen verloor van schrik de macht over het stuur; zijn auto zwenk te naar de linker weghelft en botste eveneens tegen een boom. In de eerste wagen zaten zes kinde ren en het echtpaar Haesen. Vijf kin deren waren op slag dood. Het zijn Maria Kerckhoffs (14), Martinus Hae sen (4), en drie kinderen van de fami lie Crijns, Gerardina (8), Leonhardt (7) en Maria (12). D efamilie Crijns is door dit ongeluk kinderloos geworden. De slachtoffertjes waren allemaal neef jes en nichtjes van elkaar. De heer Haesen (32) en zijn vijfjarig AMSTERDAM Vier bruidsparen moeten op 21 augustus wijken voor Am sterdams nieuwe burgemeester, dr. I. Samkalden. De burgemeester wordt op die dag geïnstalleerd en dat houdt in dat er dain in de twee duurste klassen niet kan worden getrouwd. De raadzaal waarin de duurste trouw ceremonie wordt gehouden, is wegens de installatie bezet en een andere zaal die iets goedkoper is, kan niet worden gebruikt, omdat die alleen via de op die dag afgesloten binnenplaats kan worden bereikt. De vier aanstaande echtparen hebben vorige week van het Amsterdamse stad huis een briefje gekregen, waarin, de moeilijkheden worden uiteengezet. Eén paar, dat al maanden geleden de raad zaal had besproken, heeft de trouwdag een week uitgesteld. Van de drie paren die in de andere tzaal wilden trouwen, zijn er twee naar een andere datum uit geweken. Het vierde paar heeft nog al tijd niet beslist, omdat het veel fami lieleden niet kan bereiken, omdat deze met vakantie zijn. Ik weet hoe beroerd het is, als je zo'n bericht krijgt", zegt de referendaris van de Amsterdamse burgerlijke stand, de heer J. C. 't Hart, „maar ook dit paar zal voor de nieuwe burgemeester moe ten wijken. „Het zal of in een goedkope re klasse of op een andere dag moeten trouwen". „Bij het afscheid van mr. Van Hall hebben we het ook gehad", zegt de heer 't Hart. „Toen moesten we voor zeven paren een oplossing zoeken". UTRECHT Wie deze zomer van school is gekomen en er niet in is ge slaagd werk te vinden, kan in het al gemeen per 1 oktober in aanmerking komen voor een eventuele uitkering krachtens de Algemene-Bijstandswet. Dit deelt het bureau Voorlichting en Perszaken van het Nederlands Katho liek Vakverbond mee. De bijstandsverlening krachtens de Algemene Bijstandswet is gebaseerd op een individuele beoordeling. Er zijn ech ter groepen personen voor wie de moei lijkheden praktisch gelijk zijn, zodat het mogelijk is voor hen per groep een landelijke norm vast te stellen. De Algemene-Bijstandswet kent de mogelijkheid van zogenaamde tijdelijke rijks-groepsregelingen, die gebaseerd zijn op artikel 11 van de»e wet. Op het ogenblik zijn er acht van dergelijke regelingen. Eén ervan heeft betrekking op werkloze werknemers en geldt voor Nederlanders, die voor de voorziening in het bestaan in hoofdzaak zijn aan gewezen op arbeid in dienstbetrekking en die de leeftijd van 65 jaar nog niet hebben bereikt. Deze regeling is ook bedoeld voor hen, die nog nooit in loondienst zijn geweest. Dus ook voor jongens en meisjes, die met een kersvers eind diploma naar het gewestelijk arbeids bureau stappen om zich als werk zoekende te laten inschrijven. Voor velen van hen is het, gezien de thans heersende werkloosheid, niet gemakke lijk een betrekking te vinden. In dergelijke gevallen doet zich de vraag voor, of de ex-scholier voor de kosten van levensonderhoud wel is aan gewezen op een dienstbetrekking. Ouders ontvangen voor schoolgaande kinderen dubbele kinderbijslag, terwijl voor hen bovendien dubbele kinder aftrek voor de belastingen geldt. Het is dan ook niet de bedoeling, dat jongeren, die tot 1 oktober nog onder deze regeling vallen, via de Bij standswet uit de algemene middelen worden onderhouden, terwijl hun vaders voor hun onderhoud ook geld ontvangen uit de algemene middelen. Anders ligt dé^ zaak, als de scholier er ondanks herhaalde pogingen niet in slaagt een werkkring te vinden, terwijl dat ook het gewestelijk arbeidsbureau niet lukt. Pas als het zoeken naar werk een redelijke periode in beslag heeft genomen en als de vader geen bijslag of aftrek meer ontvangt, kan een be roep worden gedaan op de tijdelijke rijksgroepsregeling werkloze werk nemers. zoontje Huub werden levensgevaarlijk gewond uit het autowrak gehaald. Me vrouw Haesen werd licht gewond en kreeg een ernstige shock. Zij zijn op genomen in een ziekenhuis in Bilsen. De tweede auto werd bestuurd door de heer Kerckhoffs. Hij had zijn beide zoontjes Jozef en Johan bij zich in de auto. Het drietal werd slechts licht ge wond. Het is opgenomen in een zieken huis in Maastricht. De Belgische politie is gisteren vele uren bezig geweest met het redden en het bergen van de elf mensen. Tot gis teravond was de weg tussen Veldwezelt en Bilsen versperd. Van onze correspondent. TEXEL De 49-jarige P. R. Smit uit Oudeschild, controleur op de veer boot van Den Helder naar Texel, is gistermorgen bijna het slachtoffer ge worden van de pogingen van zijn eiland- genoot A. N. R. uit De Koog hem om ver te rijden. R. wilde in de Helderse haven voor een rij wachtende auto's de veerboot oprijden. Toen de controleur hem terug stuurde, zei R. „niets met hem te ma ken te hebben", en reed hij met zijn auto tegen de benen van de controleur. Toen deze hem trachtte te kalmeren, dreigde de automobilist: „Als je niet op zij gaat, rij ik je hardstikke dood." Hij reed daarop recht op de contro leur in; deze wist zich te redden door bovenop de motorkap van de auto te springen. Ook toen probeerde hij de wegpiraat nog tot bedaren tebrengen, waarop de ze alleen maar antwoordde: „Als je je gezicht niet weghaalt, stamp ik jein elkaar". De controleur, die tevens on- zoldigd politieman is, haalde toen zijn notitieboekje uit zijn zak en gaf de man een bekeuring. Na verhoor door de Helderse politie mocht de automobilist naar huis. Van daag wordt hij voorgeleid aan de offi cier van justitie in Alkmaar op be schuldiging van poging tot doodslag. Van onze correspondent GULPEN Uit de winkel van juwe lier De Wever in Gulpen hebben drie onbekenden zondagnacht een partij ju welen ter waarde van twintigduizend gulden en honderd vijf tig gulden aan bankbiljetten geroofd. Uit deze tot een vormeloze hoop staal verwrongen auto werd het stoffelijk overschot van vijf kinderen geborgen. Drie andere inzittenden van de auto, die met grote snelheid op een boom was gebotst, werden gewond, van wie twee ernstig. Van een onzer verslaggever! OUDE PEKELA Ook de tweede verdachte, de 22-jarige F. de W., heeft bekend dat hij de alleenwonende W. Strobos (65) uit Oude Pekela heeft be roofd nadat de heer Strobos was ge dwongen jenever te drinken. Samen met de 31-jarige H.W., wiens bekentenis wij gisteren al meldden, had hij van een fles jenever driekwart bij de heer Strobos naar binnen gego ten. De heer Strobos die nooit een drup pel dronk, had geweigerd toen de twee mannen, die woensdagavond laat bij hem waren binnengedrongen, een kopje jenever hadden uitgeschonken. „Eruit", had hij volgens hun bekentenis gezegd, maar bij wijze van antwoord hadden ze hem op zijn oude ledikant gelegd, waar de een hem bij de voeten en de ander hem bij het hoofd vastpakte. Met bekers tegelijk werd toen de drank in het keelgat geschonken. Volgens de twee arrestanten viel de heer Strobos daarna in slaap en maak ten zij van die gelegenheid gebruik zijn portemonnee leeg te halen, het doel waarvoor zij binnen waren gedrongen. De 25 gulden die zij in de portemonnee vonden, deelden zij eerlijk. Toen zij 's ochtends om half zes het vervallen huisje verlieten, sliep de heer Strobos nog, zeggen zij. Gistermiddag is sectie verricht in het Academisch Ziekenhuis van Groningen. In het laboratorium zal nog een toxico logisch onderzoek worden uitgevoerd om na te gaan of de heer Strobos door alcoholvergiftiging om het leven is ge komen. Het kan nog wel enkele dagen duren voordat de officier van justitie die deze zaak behandelt, jhr. mr. A. H. van der Wyck in Groningen, het rap port daarover binnen krijgt. DEN HAAG Alle gemeentelijke politiemannen kunnen binnenkort een nieuw zomeruniform dragen. Nadat de minister van binnenlandse zaken fe bruari van het vorige jaar toestemming had gegeven een afwijkend model dun ne stof te laten maxen, is in het begin van dit jaar de eerste partij zomerstof beschikbaar gekomen. Over het nieuwe uniform wordt geen koppel gedragen. In plaats daarvan komt onder de tuniek een riem waar aan in een holster het pistool is be vestigd. W) c O co f- T3 s K ca co UI 2 Z Den Helder licht bew. ZZW 23 0 Ypenburg onbew. windst. 26 0 Vlissingen licht bew. O 25 0 Eelde mist zo 25 0 De Bilt onbew. verand. 26 0 Twente mist zo 27 0 Eindhoven mist windst. 28 0 Zd.-Limburg onbew. zzo 26 0 Helsinki geh. bew. w 26 0 Stockholm geh. bew. w 23 0 Oslo zw. bew. z 20 0.2 Kopenhagen mist windst. 25 0.1 Aberdeen regen windst. 21 1 Londen zw. bew. windst. 24 0 Brussel licht bew. ozo 29 0 Luxemburg onbew. no 28 7 Parijs half bew. no 30 0 Bordeaux half bew. wzw 32 5 Nice onbew. nno 30 0 Berlijn regen nno 28 4 Frankfort onbew. windst. 32 0 München zw. bew. ZZW 30 0 Zürich onbew. ozo 29 0 Genève onbew. windst. 32 0.4 Locarno half bew. windst. 29 1 Wenen licht bew. windst. 32 0 Innsbruck zw. bew. windst. 30 5 Belgrado onbew. zw 32 0 Athene onbew. nnw 32 0 Rome onbew. windst. 31 0 Barcelona licht bew. nnw 29 0 Madrid onbew. windst. 36 0 Mallorca onbew. windst. 31 0 Lissabon onbew. windst. 29 0 ADVERTENTIE Sibe V. N SIBEMA-VERKOOP. bel 04490-5055

De Vallei | 1967 | | pagina 5