Bouwfonds geeft voorlichting Kesteren is bereid woningwetwoningen over te drag en [imlte verpaotst 200M.VERDER Verkeer op grote weg Kesteren-Rhenen wordt geregistreerd Israëli's hadden (even) motor pech in Rhenen.... Elektriciteitsverbruik blijft ieder jaar stijgen Opheusden wordt veiliger gemaakt Vliegfeest op Teriet „STOP"-BORDEN IN DORPSKERN Clubkampioen van YDC nog niet bekend Bekendmaking Wit hertje geboren K.N.M.V. nam kijkje op de Grebbeberg Jaarverslag 1966 van P.G.E.M. Flevocentrale krijgt aardgas Musketiers tegen EWV Nieuws van Oranje Wit KESTEREN Als een van de eerste gemeenten in Neder land heeft Kesteren gehoor gegeven aan een oproep van de N.V. Bouwfonds Nederlandse Gemeenten wat betreft de overdracht van woningwetwoningen aan hun bewoners volgens de nieuwe richtlijnen, die onlangs door de minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening zijn gesteld. Het Bouwfonds toonde zich bereid bemiddeling te verlenen bij eventuele aankoop en financiering. BRIEF Ontslagen werknemer vraagt faillissement In z'n achteruit over een fietsje Met Koningin en Prins Driesprong BRANDSTOFKOSTEN fusaisciëis Dammen RHENEN Pinguin ging nachts op stap In een brief, die gisteren aan alle bewoners van woningwetwoningen in de gemeente Kesteren werd gezon den, vestigt het gemeentebestuur er de aandacht op, dat op dinsdag 8 en woensdag 9 augustus van 19.00 uur tot 22.00 uur een speciale zitting zal wor den gehouden op het gemeentehuis, RHENEN Sportcommissaris Ben Majoor van de K.N.M.V. heeft een be zoek gebracht aan de Grebbeberg. Dit is een uitvloeisel van de onderhan delingen die het bestuur van de Motor club Rhenen voert met deze bond over eon eventuele aansluiting, of beter ge zegd een eventuele terugkeer tot de K.N.M.V. De heer Majoor kwam met een speciale opdracht, de keuring van het motocrosterrein. Wij konden nergens een bevestiging krijgen dat het terrein is goedgekeurd. Wel hoorden wij dat van de zijde van de K.N.M.V. geen moeilijkheden zouden zijn te verwachten. UTRECHT. Een van de 35 ontsla gen werknemers van het technisch bu reau Industrie N.V. in Uitgeest heeft het faillissement van dit bedrijf aange vraagd. De vakbonden hebben hem juri dische bijstand toegezegd. Het personeel van de onderneming werd vorige week maandag op staande voet ontslagen, omdat de bank de kre dietkraan zou hebben dichtgedraaid. Geld voor de salarisbetaling over juli was er niet meer. De rechtbank in Alkmaar zal het ver zoek morgen behandelen. waar eventuele belangstellenden alle mogelijke inlichtingen kunnen krijgen omtrent de nieuwe richtlijnen. Deze voorlichtingsavonden worden belegd door het Bouwfonds Nederlandse Ge meenten. Onder de oude bepalingen was over dracht van de woningwetwoningen slechts mogelijk aan personen met 'n inkomen beneden de zogenaamde wei standsgrens. Thans kunnen personen van wie het inkomen de f 20.000,- per jaar niet te boven gaat eveneens voor overdracht in aanmerking komen Ook de procedure voor het in eigen dom verkrijgen van een woningwet woning is voor de na-oorlogse wonin gen vereenvoudigd. Aan de hand van door het Centraal Bureau voor de Statistiek verstrekte indexcijfers kun nen de bouwkosten worden bepaald, terwijl taxatie van de woning niet meer plaats vindt. De waarde van de bij de woning behorende grond zal geval voor geval op basis van de meest recente prijs van bouwgrond voor woningwetwoningen worden be paald. Eveneens naar analogie van de subsidiëring voor het verwerven van nieuwe eigen woningen zal de ko per van een woningwetwoning voort aan kunnen kiezen tussen een bijdra ge ineens en een in tien jaar aflo pende jaarlijkse bijdrage. De nieuwe eigenaar moet echter wel bewoner zijn van de over te dragen woning en in financieel opzicht in staat worden geacht de lasten van een eigen wo ning te dragen. In beginsel zal hij tenminste 10 procent van de totale kosten zelf moeten investeren. De overdrachtskosten komen voor reke ning van de nieuwe eigenaar. In de brief aan de bewoners van woningwetwoningen zegt het gemeen tebestuur, dat eventuele verzoeken om overdracht aan het gemeentebe stuur dienen te worden gericht met opgave van onder andere het inko men. Indien een bewoner garantie van de gemeente wenst kan hij dit eveneens in zijn verzoek laten blij ken. RHENEN De chauffeur H.J.A.S. uit Zeist, die zijn auto onderaan de Mo lenstraat had geparkeerd en na zaken te hebben gedaan achteruit reed om weer op de rijbaan te komen, vernielde hiermee het jongensfietsje van C.B. uit Rhenen. De knaap had zijn fiets tegen de muur achter de auto gezet. S. zag de fiets over het hoofd. Hij zal de schade vergoeden. RHENEN/KESTEREN Op de Noord-Zuid-verbinding, nabü het Waldeck Pyrmontplein te Kesteren staat sinds kort een klein gebouwtje, waarin de tel ling van het verkeer kan worden verricht door de Provinciale Waterstaat. Tot voorheen gebeurde een en ander vanuit een klein wagentje, doch om het comfort voor de ambtenaren te verhogen is sinds deze week een vaststaand gebouwtje in gebruik genomen. De ruimte, die plaats biedt aan twee personen is op onregel matige tijden bezet. Door de ambtenaren van Provinciale Waterstaat, die de telling verrichten, wordt iedere voorHij komende bromfiet ser, luxe auto en vrachtwagen geregis treerd. De weg Kesteren-Rhenen werd gisteren tussen 7 en 19.00 uur door ruim 8000 wagens in beide richtingen gepas seerd. Op hoogtijdagen bedraagt dit aan tal zelfs 12.000 a 13.000 in een tijdsbestek van 12 uur. Tijdens de spitsuren worden de tellingen in Kesteren verricht door twee personen, die hiervoor speciale tel- apparatuur tot hun beschikking hebben. De Provinciale weg (nr. 13) wordt tot de drukste wegen in de provincie Gel derland gerekend. RHENEN Dinsdagochtend stopte er op het Fred. v.d. Paltshof een touringcar met een dertigtal Is raëli's, die momenteel een bezoek brengen aan ons land en in Haren (Gr.) logeren. Het zijn allemaal jongelui, die in de laatste oorlog tegen Egypte hebben gevochten in de Sinaï-woestijn. Nadat zij Rhenen hadden bekeken stapten er ongeveer zes de zaak bin nen van de heer K. J. ten Hoope om daar talrijke souvenirs te ko pen. Er was een tolk meegekomen. De jongelui betaalden met dollars. Ze spraken uitstekend Engels. Na ongeveer twintig minuten ver trok het gezelschap, maar toen wil de de bus niet starten. Geen nood, met z'n tienen duwden zij het zware vehikel op gang en toen liep de motor weer. Die Israëli's staan nou ook letterlijk voor niks Rhenen kreeg onverwacht bezoek van een bus vol Israëli's, die on langs nog in de Sincd gevochten heb ben. De jongens en de meisjes (zie fo to) genieten nu van een onbezorgde vakantie in ons land. KESTEREN De bushalte na bij het station te Kesteren is 200 meter verplaatst. De opmerkzame Het kleinste palmpje ter wereld, de Dwerg-Cocospalm (Cocos-Wedde- liana) is bij vele liefhebbers zeer in trek. Inderdaad is het dan ook 'n sierlijk plantje, dat door de bloemis ten ook nog wel gebruikt wordt als decoratiemateriaal voor bloemstuk ken. Voor de dwerg-Cocospalm geldt: hoe meer licht, hoe beter, daarbij geen felle zon, terwijl een vochtige atmosfeer zeer gewnst is. Besproei het palmpje dus en zorgt dat de pot- khiit goed vochtig blijft. Een Palm heeft stevig blad, zo ook dit Cocos- palmpje, dat niet direct op gebrek aan water reageert. Zij laat niet met een de bladeren hangen als zij water gebrek heeft, soms na geruime tijd verwaarlozing vertonen zich ineens zo gevreesde bruine bladpunten, waarvan de uitbreiding alleen door een goede verzorging voorkomen kan worden. Een plantje waarvan de vorm ner gens beter mee vergeleken kan wor den dan met een paraplu is de Cype- rus alternifolius, heel vaak genoemd het paraplu-plantje. Liefhebbers ver knoeien hun planten nog wel eens door ze al te rijkelijk te gieten, de Cy per tig zal daar juist dankbaar voor zijn. Zij is afkomstig uit de moeras sen van Madagascar en we kunnen dus haar voorliefde voor vocht volko men verklaren. Het is ook verder een zeer gemakkelijke kamerplant, aan gezien ze het zowel in de warme ka mer als in een koude kamer zal doen Hoe gezonder het plantje is hoe stevi ger de stengels en hoe frisser de bla derkroon er uit zullen zien. Geef dezr plant dus wekelijks opgeloste kamer plantenmest. Het Koraalmosje Nertera depres sa) zien we weer in de etalages var de bloemenwinkels. Dit bescheider plantje vertoont wel geen fraai ge kleurde, gestreepte of gestippeldf bladeren, doch bezit wel grote sier- waarde door de prachtige oranje bes sen ter grootte van een erwt, waar mee zij tot diep in het najaar pronkt Zet het Koraalmosje op een licht< plaats, doch vooral niet in de zon. Het water boven op de potgrond gie ten zou funeste gevolgen hebben want de kleine tere blaadjes begin nen van onderen gemakkelijk te smetten (smeul) en als het eenmaal zo ver is, dan is het plantje heel gauw verloren. Geef enkel water op een schoteltje! Nog veel te weinig wordt de gezeh- lige bladplant Grevillea robusta" als kamerplant aangetroffen. Kent u de ze plant nietf Zij heeft een zeer zacht blad, enigszins varenachtig, terwijl de jonge blaadjes een zilver glans vertonen. Zij is vrij goed be stand tegen verschillende weersin vloeden, zodat zij de zomermaanden ook wel buiten kan doorbrengen. Zij is oorspronkelijk uit Australië (sub tropisch klimaat) afkomstig. Het is een gemakkelijke kamerplant, stelt weinig eisen, zet haar in het volle licht, doch niet in de felle zon. Of zo'n Grevillea bloeit f Ja, dat doet zij wel, doch dan is zij inmiddels wel te groot voor de kamer geworden. Zij kan na verloop van jaren tot een wa re boom uitgroeien, maar zulk een ontwikkelingsfase zal zij bij ons niet bereiken. Daarom rangschik ik haar dati ook onder de bladplanten. Zoals hierboven gezegd, 't is een gezellige bladplant en in het tegenwoordige in terieur goed op haar plaats. Wie de Solanum Capsicastrum met pot in de grond in de tuin heft staan, moet er wel op letten, dat de wortels niet over de potrand groeien, de plant zou dan te veel blad maken en de bloemen geen vrucht geven. U weet toch over welke plant ik het liebf Juist, het „Oranjeboompje", zo als de Solanum Capsicastrum alge meen genoemd wordt. De pot moet men eens per week draaien om wor telvorming over de potrand, in de omringende grond, te voorkomen. In deze maand faugustusbloeit het Oranjeboompje en is het beterom niet over de planten te gieten. De nruchtvorming zou er onder lijden. Eind september worden de kopjes uit de scheuten genepen om verder groeien tegen te gaan. Tevens krijgt men dan betere en grotere vruchten. Begin oktober wordt de plant in huis gehaald en tce zetten haar in 't voUe licht in een vrij koele omgeving. Het Oranje-appelboompje fzo ik haar wel oor noemen) behoort tot een der leurigste winterversieringen voor de earner. Zij levert een fraai gezicht net haar ronde oranje vruchtjes tus- ■n het glanzend donkergroene blad. Betreffende de binnengekomen .waag van Mevr. L. van G.- de R. te V. het volgende: de Streptocarpus kan bij goede verzorging wel drie maanden achtereen rijk bloeien, ter wijl daarna de plant heel goed over gehouden kan worden. In het najaar mag de plant niet geheel afsterven, het is geen knolgewus en het sterft ■lan ook niet geheel af. U moet voor komen dat de bladeren straks afval len. Hou de plant gedurende de ko mende winter in het volle licht in een koele vorstvrije kamer, geef dan ma tig water. Laat men de plant aan haar lot over, dan verliest zij door droogte haar bladeren en dan zal er geen sprake meer zijn van overhou den Geef de plant in het voorjaar verse aarde, gewone rulle bladaarde. E. J. GRIJSEN RHENEN. i lezer valt direct op, dat in de aan duiding een enorme taalfout is ge slopen. Men kan zich afvragen of deze fout het gevolg is van de haast, die men had bij de verplaatsing. In dit geval zou het spreekwoord „Haastige spoed, zelden goed" veel waarheid bevatten. Nieuwe spelling is het echter in geen geval (Van een onzer redacteuren) Koningin Juliana en prins Bernhard hebben het voornemen op 9 september a.s. aanwezig te zijn bij de landelijke luchtsportdag die op het zweefvlieg- centrum Teriet bij Arnhem wordt ge houden. De organiserende KNVVL re kent bij mooi weer op een belangstel ling van zeker 15.000 d 20.000 bezoe kers. De toegang is gratis. Het vliegfeest begint na aankomst van de koninklijk* gasten om half drie 's middags. Naast demonstraties met zweef- en sportvliegtuigen, het voor- vliegen van modeltoestelletjes en het tonen waartoe sproeivliegtuigen alzo in staat zijn, zal er een ballonopstijging te zien zijn en voorts een uitgebreide vliegende groet van een groot aantal sympathisanten: de Kon. Luchtmacht, de Marine Luchtvaart Dienst, de KLM, de Rijks Luchtvaartschool, de NLM en van Fokker die hier zijn F-28 komt voorvliegen. Of ook mr. P. van Vollenhoven, die zich inmiddels blijkt te hebben opgege ven als lid van de KNVvL, ook aanwe zig zal zijn, is niet bekend. Zoals be kend volgt deze thans na het behalen van zijn sportvliegbrevet een cursus op de lichte vliegtuigen van de Kon. Luchtmacht. ARNHEM Het verbruik van elek triciteit is in 1966 in de provincie Gel derland weer aanzienlijk uitgekomen boven 1965, toen voor het eerst in de geschiedenis van de Provinciale Gel derse Elektriciteits Maatschappij de 2 miljard kWh opgewekte elektriciteit werd overschreden. In 1966 werd in de centrales 2225 miljoen kWh opge wekt, tegen 2117 in 1965. In het op- wekbedrijf werd de hoogste dagpro- duktie van 1966 bereikt op 12 decem ber nl. 8.690.000 kWh. Een en ander blijkt uit het vanmorgen vrijgegeven jaarverslag van de Provinciale Gelder se Elektriciteits Maatschappij, bij welk bedrijf op 31 december 2460 per sonen in dienst waren. Via de n.v. Samenwerkende Elektri citeit Produktiebedrjjven (SEP) werd over de 50.000 volt en 150.000 volt net ten per saldo 4,4 miljoen kWh ontvan gen, terwijl over de 10.000 volt en laag spanningsdistributienetten eveneens per saldo 4,6 miljoen kWh werd ontvangen. In het eigen verzorgings gebied werd afgegeven 2065 miljoen kWh tegen 1903 miljoen kWh in 1965, een toeneming dus van 162 miljoen kWh of 8,5 procent. Ook in dit jaarverslag wordt gewag gemaakt van de snelle groei die het elektriciteitsverbruik in de laatste ja ren vertoont. Bedroeg de stijging ten opzichte van het voorgaande jaar 8.5 procent, in de afgelopen periode van OPHEUSDEN In de gemeente Kesteren wordt momenteel aan een plan gewerkt dat zal leiden tot een drastische verkeersveiligheid in de dorpskern van Opheusden. Men is voornemens om bij de uitmondingen van alle wegen op de doorgaande route vanaf de Rijnbandijk via Dorpsstraat, Burg. Lod derstraat en Dalwagenseweg tot de spoorwegovergang zogenaamde „stop"- borden te plaatsen. Het plan heeft betrekking op negen kruisingen. Aangezien genoemde doorgaande route de indruk wekt voorrangsweg te zijn, gebeuren door dit misverstand veelvuldig ongelukken. Tijdens raadsvergaderingen is reeds enkele malen op deze gevaarlijke situatie gewezen. bastraat, Patrijsstraat, Fazantstraat, Tolsestraat en Nijlandseweg Eén der gevaarlijkste punten is de driesprong Dalwagenseweg - Kerk- aan - Burgemeester Lodderstraat, rndien de plannen zullen zijn gereali seerd zal het verkeer komende uit de Kerklaan eerst verplicht zijn te stop pen, alvorens de Dalwagenseweg of Burgemeester Lodderstraat in te rij den. Dezelfde plannen als voor de Kerklaan bestaan voor Lindelaan, Hamsestraat, Middenweg, Rosea Al- Wanneer de eventuele nieuwe rege ling in een voorstel aan de raad zal worden voorgelegd, werd niet meege deeld. Aangezien de drukte van het door gaande verkeer door Opheusden steeds toeneemt, achten velen een in grijpen op korte termijn noodzake lijk. Verwacht wordt dat hierdoor het aantal ongevallen aanzienlijk zal da len. Het kruispunt Kerklaan-Dalwagense- weg-Burg. Lodderstraat wordt een van de gevaarlijkste kruisingen in Op heusden genoemd. Een nieuw plan, dat momenteel in studie is, zal hieraan hope lijk een einde maken. ELST Komende zaterdag speelt zowel het eerste als het tweede elftal van De Musketiers op het sportpark te Eist tegen EWV uit Eek en Wiel. De tweede elftallen spelen om 15.30 uur en de eerste elftallen gen elkaar uit. 10 jaar bedroeg de gemiddelde toene ming per jaar rond 9 procent. De groei is met name zeer sterk in de sector van het kleinverbruik. De afgifte aan de groepen particuliere woonhuizen en boerderijen tezamen steeg in 1966 ten opzichte van het voorgaande jaar 12,2 procent. Ten opzichte van 1962 be droeg deze groei zelfs 15 procent. Het verbruik nam toe van 279 mil joen kWh in 1962 tot 484 miljoen kWh in 1966. Het aantal aansluitingen op de PGEM-netten nam toe van 270.934 aan het einde van 1965 tot 282.171 aan het einde van 1966 Uitvoerig gaat het jaarverslag in op de brandstofkosten die het bedrijf moet maken voor de voeding van zijn cen trales. De totale brandstofkosten waren in het verslagjaar rond f 4.769.000 ho ger dan in 1965. Afgezien van de met 5,1 procent toegenomen produktie en een zeer geringe verlaging van het rendement is deze verhoging in hoofd zaak toe te schrijven aan de reeds in het jaarverslag 1965 gesignaleerde, in 1 januari 1966 ingegane verhoging van de belasting op zware stookolie. An derzijds werden buitenlandse kolen te gen belangrijk lagere prijzen aangebo den. Door gebruikmaking van dit aan bod op de markt liep het stookoliever- bruik ten opzichte van het vorige jaar niet onaanzienlijk terug (van 62 tot 40 procent). Het jaarverslag maakt met voldoening bekend dat de in het ver slagjaar voortgezette onderhandelingen met de n.v. Nederlandse Gas Unie in beginsel tot overeenstemming hebben geleid met betrekking tot de levering van aardgas aan de Flevo-centrale, die bij Lelystad in aanbouw is. Deze levering zal irx hoofdzaak plaats heb ben op z.g. afschakelbare basis. Hier bij behoudt de Gasunie zich het recht voor de levering onder bijzondere om standigheden te onderbreken, waarte genover een korting op de standaard prijs wordt verleend. Hieraan kan worden voldaan, omdat de ketels van de Flevo-centrale ook met stookolie gestookt kunnen worden. Hoewel het thans af te sluiten contract uiteraard beperkt is tot de hoeveelhe den die in de beide in de naaste toe komst in bedrijf te stellen eenheden van 180 MW kunnen worden verstookt, zijn met de Gasunie beginselafspraken gemaakt volgens welke ook t.b.v. de derde en vierde groep, die voorzover thans te overzien, in 1973 en resp. 1976 in gebruik zullen moeten worden geno men, aardgas kunnen worde geleverd. De directie van de P.G.E.M. volgt nauwgezet de vorderingen die gemaakt worden ten aanzien van de kernener gie ten dienste van de economische stroomopwekking. Het is niet onwaar schijnlijk dat in de loop der jaren 1970 kernenergie kan worden aangewend. De financiële resultaten van de P.G.E.M. in 1966 maken een afzonde ring van een bedrag van 4.698.716, mogelijk voor de voeding van fondsen voor diverse deelnemingen in de ge meenschappelijke ondernemingen van de elektriciteitsbedrijven en voor de uitkering van dividend, terwijl daar naast nog aan het fonds voor vernieu wing en uitbreiding, belegd in het be- VEENENDAAL Op de laatste twee clubavonden van de damclub VDC werden voor de onderlinge com petitie nog de volgende partijen ge speeld: H. Schaap-v. Leeuwen 1-1E. de Kleuver-Tollenaar 1-1; N. Valkenburg- v. 't Foort 2-0; Schaap-E. de Kleuver 1-1: v. Beek-Keijman 0-2. Nog steeds is deze competitie niet geheel beëindigd en er is ook nog niet definitief bekend wie clubkampioen wordt daar de partij v.d. Brandhof - v. Barneveld nog gespeeld moet worden. In de zomercompetitie heeft v. d. komen om 18.30 te- i Brandhof met 12 punten uit 7 partijen stevig aan de leiding. drijf een bedrag van f 2.827.256 kan worden toegevoegd. Voorgesteld wordt. evenals vorig jaar, een dividend uit te keren van zes procent. Leges bouwvergunningen. Burgemeester en wethouders der ge meente Rhenen brengen ter openbare kennis, dat tengevolge van de inwer kingtreding van een nieuwe leges verordening per 1 augustus 1967: a. aanvragen om bouwvergunning uit sluitend kunnen worden ingeleverd ter gemeentesecretarie, afdeling finan ciën; b. aanvragen om bouwvergunning eerst in behandeling worden geno men wanneer de helft van de verschul digde leges is voldaan. Deze leges moet tegelijk met de indiening van de bouwaanvraag betaald worden. Zij ver zoeken belanghebbenden met het vo renstaande terdege rekening te hou den. Rhenen, 1 augustus 1967. Burgemeester en wethouders voornoemd. f De secretaris, W. Th. Hofland (wnd.). De burgemeester. L. Bosch van Rozenthal. S RHENEN Chef-dierenverzorger Ad van den Berg woont als enig mens midden in Ouwehands Dierenpark. Toen hij dezer dagen 's nachts om twaalf uur moederziel alleen thuis kwam en ongeveer een half uur op bed lag, hoorde hij lawaai om het huis. Vaak zijn het egels die de kost op scharrelen, maar toen Van den Berg een kijkje ging nemen en de voordeur opende, zat daar op het stoepje één van de pinguins! De vogel was in zijn keu rige pakje op stap gegaan, heeft licht zien branden en moet gedacht hebben: daar kan ik het nachtleven vinden! Maar het enige wat hij vond was een slaperige verzorger. De heer Van den Berg pakte de pinguin onder zijn arm, hetgeen met nogal wat protesten ge paard ging en bracht hem terug naar zijn verblijf. De voor ons altijd wat vreemd aandoende vogel is voor de rest van de nacht thuis gebleven. RHENEN In Ouwehands Dieren park loopt tussen de bruine damherten een spierwit hertenpaar. Ruimtegebrek kan er soms toe leiden, dat verschillen de soorten op één steppe worden onder gebracht. Daarin zit uiteraard de kans dat er rasvermenging plaats vindt. Maar de witte en de bruine herten zijn kennelijk van het standpunt uitgegaan: soort bij soort, want er is een spierwit jong geboren! En wanneer de vader toch een bruine bok mocht zijn, dan heeft bepaald de kleur wit overheerst. In de registers van de burgerlijke stand heeft de heer Ouwehand echter als va der de witte bok laten noteren. ELST Zaterdag organiseert he* ontspanningscomité Oranje-Wit in de Rijn een hengelwedstrijd. Hieraan zijn vele prijzen verbonden en tevens een wisselbeker. Ook zal er een extra prijs ter beschikking worden gesteld voor de gene die in de drie aankomende wed strijden het meeste gewicht vangt. Men dient zich om 1 uur aan hei Ingese veer in Eist te verzamelen Op 6, 13 en 20 augustus orgar ert Oranje-Wit op het sportp-" in Eist seriewedstrijden Hieraan nemen de volgende verenigingen deel: ONA Candia '66, HDS, Wijk bij Duurstede. Dorestad en Oranje-Wit, Aanvang der wedstrijden 1 uur.

De Vallei | 1967 | | pagina 4