LEERSUMS CORSO IN OPBOUW Officiële opening door Engelse burgemeester Bejaarden verhoord Charmante oogstfee 1967 „Candia heeft met een beetje geluk goede promotiekansen" Bekendmaking Aanmelding zwemlessen Succesvolle oriëntatierit voor huize „Heimerstein" DOYO 1 en 2 wonnen oefenduels van ARC HDS won na siecht duel van Rhoda '46 Weer Sparta-zege in Dodewaard Motorrijder bij aanrijding gewond Auto 3 maal over de kop TV-affaire in Het Anker Mae-Veenendaal schonk f 400 Spontaan onthaal voor Trichtse schone NIEUWE TRAINER TE KULVE: Programma f 45.000 Droogteprobleem Gespaard in Scherpenzeel DENK OVERAL EN ALTIJD WEER AAN HET KIND IN 'T VERKEER „Sprookje nu pas beg' onnen MAANDAG 7 AUGUSTUS 1967 mmm LEERSUM Voor de eerste maal in de geschiedenis van het Leer- sumse bloemencorso zal het bloemenfestijn dit jaar op officiële wijze worden geopend. Hiervoor is de burgemeester van de Engelse plaats Romsey uit genodigd, waarmee de gemeente Leersum al in voorgaande jaren betrek kingen heeft aangeknoopt. De loco-burmeester zal Romsey op 19 augustus, de dag van het corso vertegenwoordigen. Op de Kon. Julianalaan zal hij de officiële openingsdaad verrichten, die zal bestaan uit het doorknippen van een lint. KESTEREN. Op de Tielsestraat te Res teren vond zaterdagavond een aanrij ding plaats tussen een bromfiets en een motor. De bromfietser D. den H. uit IJzendoorn, die uit een uitrit kwam ver leende geen voorrang aan een uit de richting Resteren komende motorrijder. De motor, bestuurd door E. B. uit Res teren, reed tegen het achterspatbord van de bromfiets aan. B. brak bij de aanrij ding twee middenhandsbeentjes. De bromfietser liep geen letsel op. Beide voertuigen werden slechts licht bescha digd. SCHERPENZEEL De Scherpenze- lers, die een boekje bij de Rijkspost spaarbank hebben toonden zich spaar zame mensën in de maand juli. De 136 spaarders die een gang naar het post kantoor maakten om geld op hun boek je te laten bijschrijven brachten samen f 56.000 weg, terwijl slechts 34 mesen naar het postkantoor gingen om geld op te nemen. In totaal werd er f 19.000 van de boekjes gehaald. VEENENDAAL Geboren: Hendrik zoon van T. Jonkman en P. Looij; Ger- rie, dochter van G. Vermeer en G. E. Franken; Herma Margriet dochter van W. Teunissen en H. Valkenburg; Gijs- bertus, zoon van J. Heikamp en T. Rechtuit; Johannis, zoon van en Chris tina dochter van C. Spies en M. Rlok; Arie Jan, zoon van D. H. Maatkamp en M. Willemsen; Hendrika Christina dochter van J. B. Relderman en G. D. Budding. Getrouwd: A. van Beek en A. Leidek ker; H. J. Meerbeek en G. Huibers; A. Pomp en C. W. Mol; A. J. Stuijvenberg en J. v. d. Laan; G. H. Lahaye en L. van Os; S. Otte en W. H. Wubs. Overleden: Jacoba Smittenberg, 74 jaar, wed. van A. Budding; Rerkewijk 77; Clasina Johanna v: d. Poel, 79 jaar echtg. van J. van Geenhuizen, Zandstraat 62; Hendrik Slotboom, 61 jr. echtg. van A. Tollenaar, A. van Ostade- laan 42; Evert je van Ginkel, 92 jaar, wed. van W. Harselaar, Zandstraat 58; Geurt Riggelink, 75 jaar, echtg. van M. A. van Alphen, Rerkewijk 77; Gerritdi- na Regina Vogel, 62 jaar, echtg. van G. C. Muller, Schimmelpenninckstraat 15. De voorbereidingen voor het vijfde tiende bloemencorso zijn inmiddels in volle gang. Er zullen ongeveer der tig praalwagens deelnemen en men is hard aan het werk om „de geraam tes" klaar te krijgen. Er zullen straks naar schatting 200.000 bloemen worden verwerkt, waarvan er 30.000 in Leersum worden gekweekt. De rest komt uit Zundert en Valkenswaard. Tijdens het corso zullen tien bloe menmeisjes acte de présence geven en zullen het publiek langs de route anjers aanbieden. Hiervoor zijn onge veer 5.000 bloemen beschikbaar. Aan het corso wordt dit jaar voor het eerst een foto- en dia wedstrijd verbonden, die openstaat voor alle bezoekers. In de stoet zullen twee old-timers meerijden. Ook mevrouw Kranen burg, de „Naaldprinses van Europa" zal, gezeten op een praalwagen, van de partij zijn. Op de hoek van de Rijksstraatweg en de Middelweg zal het CNV een mozaïek aanleggen van 25 vierkante meter. Andere attracties die de bezoekers van het corso te wachten staan, zijn het vuurwerk en de kermis. De We reldomroep heeft inmiddels laten we ten, dat er een speciale reportage- ploeg naar Leersum zal komen, die een uitzending gaat verzorgen voor Zuid-Amerika, Arabië en Spanje. Vorig jaar trok het bloemencorso meer dan 20.000 bezoekers. De orga nisatoren verwachten dat dit aantal dit jaar overtroffen zal worden. In Leersum is men vele uren in touw met het opbouwen van de praalwagens. Er zal een wagen mee rijden, die de naam „Sport in Beeld" heeft meegekregen. De foto laat zien dat er ook aan deze wagen hard wordt gewerkt. RESTEREN. De 19-jarige Opheus- denaar T. de R. is zaterdagmiddag met zijn auto op de Tielsestraat driemaal over de kop geslagen. Vermoedelijk is hij met te hoge snelheid de langgerekte flauwe bocht nabij de spoorwegovergang ingegaan. De R. verklaarde tegenovèr de politie, dat hij van de weg afraakte. Toen hij de auto weer in de juiste koers wilde manoeuvreren sloeg hij enkele malen over de kop en belandde tenslotte in de berm. Zowel De R. als zijn 13-ja rige broertje, dat ook in de auto zat, liep slechts licht letsel op. De auto raakte total loss. RHENEN. Burgemeester en wet houders van Rhenen maken bekend, dat er nog geen beperkte gelegenheid is voor aanmelding van zwemlessen voor volwassenen en van 'vrij zwem men voor kinderen en volwassenen. Deze aanmelding dient ten spoedigste te geschieden aan het instructiebad of telefonisch onder nr. 3026. Rhenen, 3 augustus 1967. B. en W. voornoemd, De secretaris, W. Th. Hofland, De burgem., wnd. L. Bosch v. Rosenthal. KESTEREN De bewoners van het bejaardencentrum „Het Anker" te Kesteren schijnen de afgelopen dagen te zijn ondervraagd naar aanleiding van de mededelingen, die sommigen van hen aan een verslaggever zouden hebben gedaan, in verband met het „televisie-verbod" in de recreatiezaal. Een en ander vernemen wij vanuit het bejaardencentrum. Tevens schijnt het dat de aansluitingen in de vertrekken van de bejaarden niet met de antenne op het dak zijn verbonden, zodat de bejaarden, die een televisie-apparaat bezitten, slechts met een noodantenne gebruik van hun toestel kunnen maken. De antenne op het dak van het bejaardencentrum heeft hierdoor geen enkel nut. Op woensdag 16 augustus vindt in het bejaardencentrum een vergadering van het algemeen bestuur plaats. Verwacht wordt, dat tijdens deze bijeenkomst langdurig zal worden gesproken over het „televisie-verbod", dat dezer dagen in de openbaarheid kwam. Het lijkt echter voorlopig niet waarschijnlijk, dat verandering in de bestaande toe stand zal worden gebracht. In de re creatiezaal blijven TV, radio en biljart voor de bewoners van „Het Anker" voorlopig nog taboe. De uitspraken tegenover journalisten RHENEN. Zaterdagmiddag orga niseerde de MAC-Veenendaal in Rhenen een oriënteringsrit voor automobilisten en bromfietsers, in samenwerking met de VVV-Rhenen, welke vereniging voor de prijzen had gezorgd. De opbrengst werd in overleg met burgemeester mr. L. Bosch ridder van Rosenthal bestemd voor het instituut „Heimerstein", waar geestelijk gehandicapte kinderen wor den verpleegd. In paviljoen „De Grebbeberg", waar de uitslag bekend werd gemaakt, deel de de voorzitter van de Rhenense VW, de heer A. J. Bovenschen, na afloop mede, dat aan inschrijfgelden f 270,- was binnengekomen. De VW schonk de prijzen en de MAC-Veenendaal ten slotte vulde de gift voor „Heimerstein" aan tot een rond bedrag van f 400,-. Dit geld zal worden overhandigd aan de burgemeester, die het te bestemder plaatse zal deponeren. De uitslag van de oriënteringsrit was als volgt: A-klasse: 1. R. van Drie, Leersum, 57 strafpunten; 2. v. d. Wolf, Veenendaal, 71 strafpunten; 3. Van Spanje, Leersum 72 stratounten; 4. Van de Bank, Soest, 74 strafpunten; 5. Vlak, Utrecht, 78 strafpunten; 6. J. W. Drost, Veenen daal, 101 strafpunten; 7. Bebingh, Wou denberg, 105 strafpunten; 8. Van Eden, Veenendaal, 111 strafpunten; 9. J. de Wit, Leidsendam, 115 strafpunten; 10. Nolten, Nijmegen, 116 strafpunten. B-klasse: 1. Van Zomeren, Eist, 164 strafpunten; 2. Van Moorsel, Erp,. 174 strafpunten; 3. Touber, Rhenen, 288 strafpunten; 4. Van Swieten, Leersum, 299 strafpunten; 5. Scheffel, Ede, 311 strafpunten; 6. Crabbendam, Rhenen, 346 strafpunten; 7. De Rooder, Rhenen, 376 strafpunten; 8. Paulie, Wageningen, 376 strafpunten; 9. Rlinkenberg, Leiden, 387 strafpunten; 10. Van de Pijl, Rhe nen, 391 strafpunten. In totaal gingen 5£ equipes van start. Start en finish lagen op de Heimer- steinselaan. Deze oriënteringsrit stond niet in het zomerprogramma van de Rhenense WV, doch was enige weken geleden in overleg met de MAC-Veenendaal in gelast De MAC-Veenendaal organi seert namelijk eenmaal per jaar een rit voor een liefdadig doel. Dit jaar was de keus op Rhenen gevallen. van de huidige voorzitter van het da gelijks bestuur, ds. E. S. de Lint, blij ken tegenstrijdig te zijn. In één geval verklaarde de predikant zelfs, dat er ongetwijfeld nog wel eens een TV in de recreatiezaal zou komen. Andere uitla tingen luidden dat hij zich zou aanslui ten hij de mening van de meerderheid van het bestuur, die echter „tegen" is. Trainer Te Kulve volop in actte met Rhenen's voetbalglorie. ALPHEN a/d RIJN In een sterk ge wijzigde opstelling heeft DOVO zater dag een vriendschappelijke wedstrijd gespeeld tegen ARC, een derdeklasser uit het zaterdagvoetbal. Trainer Hol, die momenteel een ruime keuze heeft uit het spelersareaal van DOVO, be proeft op verschillende wqze zqn eerst- elftalspelers. Enkele blessures wa ren er o.a. de oorzaak Wan dat een aantal vertrouwde figuren was verdwe nen uit het rood-witte team. Doelman Hardeveld, Gijs Slotboom, Bert Vis- scher, Aart Gerritsen en Jaap Reber- gen waren dan ook niet van de partij in Alphen aan de Rijn- Desondanks bleek DOVO aanmerkelijk heerker dan de bevriende tegenstander en de 6-2 uitslag geeft de verhouding dan ook duidelijk weer. In een vrij hoog tempo gingen beide ploegen van start. Al na vijf minuten verdween een als voorzet bedoeld schot van linksbuiten De Graaf in het doel van de nerveuze keeper B. Robus, die volkomen mistastte (1-0). DOVO kwam snel terug, want in de 10e minuut brak Nico Diepeveen door de verdediging van ARC heen en werd in het beruchte gebied onderuitgehaald. Henk van Roo- ten nam de strafschop correct (1-1). Daarop volgde een periode met kans spel, waarbij DOVO beter ging combi neren. Uit een mooie aanval van Schoe- man en v.d. Heuvel schoot Henk van Rooten keurig in (1-2). Rort voor rust sloeg DOVO tweemaal toe. Eerst pas seerde Diepeveen enkele tegenstanders en schoot de stand naar 1-3, waarna Jan v.d. Heuvel eenzelfde actie onder nam met een gelijk resultaat, (1-4). Direct na rust had de thuisclub slechts vijf minuten nodig om doelman Robus te laten vissen. Middenvoor De Boer loste van grote afstand een ferm schot en dat betekende 2-4. Henk van Rooten en Nico Diepeveen konden elkaar als binnenspelers deze middag bijzonder goed vinden en zij schoten beurtelings de eindstand naar 2-6. Daarvoor had keeper Robus enkele fraaie staaltjes keeperswerk vertoond. De achterhoede van DOVO was deze middag weer goed op dreef. Riny «van Bruxvoort had de plaats van Slotboom ingenomen en samen met Gerard van Beek sloot de achterhoede uitstekend, want ook de backs Gert van Kooten en Piet van Soest kozen goed positie en waren vrijwel niet te passeren. De mid denveldspelers Schoeman en Demoet bouwden het spel goed op, maar De- moet hield de bal wat te lang bij zich en vertraagde daarmee de aanvallen. Ook de tweede elftallen van ARC en DOVO kwamen tegen elkaar uit. Hier won DOVO met 9-3. iiiiiiiiiiiiiiiuiiiHiHimiiiiiiiMiiiiiiimiiiiimmimHiuiiimiiimmuiiiitimitMuiiiiiniiiiiiumMMiniiiMi MIMIIIflMèllllllllMflMIMItlllttlMIIIHIIIIIIIIIIIMHHIl KESTEREN/TIEL De Be tuwe heeft sinds zaterdag weer een oogstfee. Dit jaar is de keus ge vallen op de 20-jarige Jannie Key uit Tricht, die zich zaterdagmiddag in gezelschap van een tweetal hof dames in Tiel voorstelde aan pers en publiek. De bijzonder knappe Oogstfee 1967, in het dagelijks le ven werkzaam als receptioniste, was gekleed in een lange goudkleurige japon met daarop een brokaten jas je. De beide hofdames waren ge stoken in lavendelkleurige jurkjes. Na de officiële kennismaking in ho tel „Corbelijn" vertrok het illustere gezelschap, voorop gegaan door muziek, voor een rondrit door de stad Tiel. Na afloop hiervan was de oogstfee een officiële ontvangst voorbereid door het stadsbestuur van Tiel. In een persoonlijk gesprek toonde mej. Rey zich bijzonder verheugd met de eervolle titel, die haar dit jaar ten deel was gevallen. „Toen men mij vertelde, dat ik tot oogst fee 1967 was gekozen, kon ik het bij na niet geloven. Het was voor mij werkelijk een sprookje, dat eigen lijk nu pas echt begonnen is. Eerlijk gezegd was ik vooraf wel een beet je zenuwachtig ,maar dat is nu al lemaal voorbij", vertelde het meisje nog wat ontdaan van de duizenden blikken, die haar deze eerste dag hadden bewonderd. De oogstfee is geboren en getogen in de Betuwe. „Ik geloof niet dat ik ergens anders ooit wennen zou. Dit landschap en de mensen oefenen een grote aan trekkingskracht op mij uit", vertel de zij. Van de verschrikkelijke storm ramp in Tricht heeft de familie Rey gelukkig geen nadelige gevolgen on dervonden. Hun huisje aan de Linge lag juist buiten het rampgebied. Waarschijnlijk zal de oagstfee met haar hofdames binnenkort een bezoek brengen aan enkele getrof fen gezinnen in Tricht. „Eigenlijk vind ik dat nu het fijnste nog van al les" zei een ietwat ontroerde oogst fee, die de komende weken het mid delpunt zal zijn van de fruitoogst 1967 in de Betuwe. MllllllllllllllllllllllllllllffMIIIIIIflIINIIIIIIIIIIIIflIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIIinilllllllllltlllllllllllllllllflIlllllllinillllllllllllllllllllllllllllUIIINIIIimillllllllllllllllllllNINHIIIIIIINIIIIIIIIIIIItllllltllll^.lllllNllllllt lllllHlllllllllflItllllllllllllllllllllllllllllllllllllNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII RHENEN „Candia '66" heeft een nieuwe trainer. Het is de heer L. te Kulve (36), wonende te Amersfoort. Wij hadden dezer dagen een gesprek met hem op het gemeentelijk sport park, waar hij al druk bezig was met zijn pupillen. Dat doet hij nu nog twee keer per week. Maar liefst negen elftallen heeft hij onder zijn hoede voor de komende competitie. „Eigen lijk zijn twee avonden te weinig," zegt Te Kulve, „maar het zullen er ver moedelijk wel drie worden in de toe komst. Overigens is dat een beleids kwestie van het „Candia"-bestuur." De sportvereniging heeft in totaal 18 elftallen. De heer Te Kulve traint de senioren en de negen jeugdelftallen worden getraind door de heer Bleyen- berg. Dat zijn drie junioren-, vier ad- spiranten- en twee pupillenelftallen. Voor Rhenen is de heer Te Rulve geen onbekende. Hij trainde vier jaar geleden één seizoen het toenmalige „Rhenus". De grote afstand was voor hem echter een bezwaar en dat was de reden, dat hij ermee stopte. „Nu heb ik inmiddels een "wagentje en is dat bezwaar weggevallen". De nieuwe „Candia"-trainer heeft van zijn negende tot zevenentwintig ste jaar gevoetbald. Hij begon bij H.V.C. als hulptrainer van de bekende Bas Pauwe. Bij de RNVB volgde hij verschillende trainerscursussen met als docenten Jaap van der Lek, de hui dige trainer van „Willem II", Tim van der Laan, trainer van DOS en Rauff- man en de vroegere bondstrainer. Te Rulve deed inmiddels al negen jaar praktijk op. Wie Te Kulve bezig ziet met zijn pu pillen zal het met ons eens zijn, dat hij Het nieuwe clubgebouw, waarvan o.a. reeds zes kleedlokalen in ge bruik zijn. enorm hard werkt. Het succes hangt volgens hem van drie factoren af: de training, de medewerking van de jon gens zelf en de factor geluk. Vooral die laatste factor legt volgens Te Kulve enorm veel gewicht in de schaal. Zelfs zoveel, dat hij „Candia" voor het ko mende seizoen promotiekansen geeft, wanneer de ploeg het geluk mee heeft. De heer Te Kulve traint de Rhenena- ren na een degelijke voorbereiding. Voor iedere trainingsavond maakt hij een uitgewerkt programma. Een trai ner en een sportleraar in het algemeen kan nu eenmaal niet onvoorbereid „voor de klas" gaan staan. Door deze wijze van werken wordt het bovendien een afwisselend trainingskamp, zonder dat hij te veel vervalt in herhalingen. Te Kulve is op de hoogte van het werk van zijn voorganger, de heer Zei ler. Zijn systeem was uitstekend. Het werd echter niet altijd goed opgevolgd «n uitgevoerd en dat gaf nogal eens misverstanden en fouten. Zijn eerste indruk van „Candia" is uitstekend. „Er is materiaal voldoen de. Het is alleen de vraag: zal het er uit komen?". Te Kulve, die wordt ge assisteerd door Henk Veenendaal, wil het in ieder geval proberen. We spraken hierna nog even met de penningmeester van de sportvereni ging, de heer G. Spies. Met gerecht vaardigde trots laat hij ons nog even de vorderingen zien van het in aan bouw zijnde clubgebouw, dat met ei gen leden wordt opgetrokken. „We ho pen in oktober klaar te zijn", zegt de heer Spies, „maar zekerheid hebben we nog niet. Er moet nog enorm veel werk worden verzet". In elk geval is het gebouw nu onder de kap. De ver gaderruimte wordt 18 bij 8.80 meter. Daarin is een bestuurskamer gepro jecteerd met een losse wand, die even tueel kan worden weggehaald. Er ko men honderd stoelen met tafeltjes in te staan. Achter de bar ligt de keuken en naast de bar zijn de dames- en heren toiletten in aanbouw. Dan zijn er nog een magazijntje en een zolder. In het souterrain van het clubge bouw zijn al zes kleedkamers in ge bruik met een scheidsrechteraccommo datie en twee bergruimten. Deze week komen er weer afgevaardigden van de KNVB een kijkje nemen hoe het werk in Rhenen vordert. Men wil de presta ties van „Candia" in den lande ten voorbeeld stellen. Wanneer alles klaar is heeft het de vereniging ongeveer f45.000.— gekost! Vanuit het clubgebouw heeft men rondom een prachtig uitzicht over alle speelvelden van „Candia". Maar... het lijkt wel de Sinai-woestijn! Op de hooggelegen grond is vooral in deze droge tijd een enorm gebrek aan water. En een sproeiinstallatie is op het gemeentelijk sportpark niet aan wezig, terwijl deze hier bepaald on ontbeerlijk is. Het gras is zo geel als hooi. „In feite is dat niet eens het groot ste probleem", zegt de heer Spies. „We zitten met de druk op de water leiding. Het hele Grebbekwartier tobt daarmee. We hebben deze kwestie ook al eens besproken met de afgevaardig den van het gemeentebestuur, die rechtstreeks de belangen van „Can dia" moeten behartigen. Die zeggen ook al hebben we een sproeiinstallatie, dan hog zou het een getob blijven, want er zóu geen druppel water uitko men". Het is jammer, dat er aan de ene kant zoveel geld wordt uitgegeven om alles perfect in orde te hebben en dat er dan plotseling door weersomstan digheden weer veel te niet wordt ge daan. Penningmeester Spies vraagt zich met zijn medebestuursleden af, of het niet mogelijk zou zijn dat er voor „Candia" een eigen pompinstal- latie wordt geslagen. Dan is er geen drukprobleem meer en voldoende sproeimogelijkheid. „Maar uit de „Candia"-kas kan dat niet meer bekostigd worden," zegt hij met een rimpel in z'n voorhoofd. „Die is net bijna een halve ton lichter ge maakt". Het is deze grote Rhenense voetbal vereniging ernst. Dat merkt men aan alles. Trainer Te Kulve is actief, het bestuur is hard aan het werk en de le den zijn trouw. We geloven dan ook beslist, dat de komende competitie met vertrouwen tegemoet kan worden gezien. LEERSUM Het Leersumse HDS speelde 't afgelopen weekend een oefen wedstrijd tegen Rhoda '46 uit Hamers- veld. Het is in alle opzichten een te leurstellende match geworden, welke door de thuisclub (overigens verdiend) met 3-2 werd gewonnen. De omstandigheid, dat de drie HDS- doelpunten op prachtige wijze tot stand kwamen, maakte voor de Leersummers veel goed. De goals werden gescoord door respectievelijk Harry Vonk (2x) en Bert Schuilenburg. Woensdagmiddag worden op het HDS-terrein twee wedstrijden gespeeld tussen de junioren van HDS en St. An- thonius uit Noord-Brabant, welke ver eniging deze dag op doorreis is naar Amsterdam. De match van de jeugd van 12 tot 15 jaar begint om 12.45 uur, terwijl de A-junioren precies een uur later de strijd aanbinden. DODEWAARD. Sparta speelde in Dodewaard tegen de gelijknamige club in het kader van een nederlaag-toer nooi. Dit was de tweede wedstrijd van Dodewaard; de eerste werd verloren van Bemmel met 1-4. Sparta zag ook nu kans de match te winnen met 1-2. Dodewaard kreeg in het begin veel kansen en keeper Van Eist moest al direct zijn talenten tonen bij een inzet van Van Hattum. Het middenveld was vooral op rechts voor Dodewaard. In valler Wevers van Sparta kreeg de eer ste kans, maar hij wachtte te lang. In de 22e minuut scoorde echter Schaap, die goed doorliep (0-1). J. Jansen voor Dodewaard bracht de partijen op gelij ke voet. Wevers kreeg voor de rust nog twee maal de kans om de score op te voe ren,maar eenmaal stond de paal in de weg en even later wilde hij te haastig handelen. Na de rust kreeg de achterhoede van Sparta meer vat op het Dodewaard- spel en na ruim een kwartier spelen schoot Vermeer via de lat de stand naar 1-2. Dodewaard probeerde sterk aanvallend de gelijkmaker te forceren, maar dat stond Sparta niet meer toe.

De Vallei | 1967 | | pagina 3