KUNSTHANDELAAR V. D. POLL nieuwe composite: ten doop in liendel moeten voorzichtig zijn Korpschef Dekker: Mooi plan, niet eenvoudig Stank Bromfietser over de kop Herziening Streekplan Twee vluchten van p.v. „De Snelpost" WIELERWEDSTRIJD Sparta meisjes komen morgen terug van Surinaamse tournee Bromnozems Pracht idee Winkelsluiting MIST u uw Bromfietser vergiste zich in snelheid Wegaf sluiting voor 't corso Auto schepte overstekende wielrijdster Avondexcursie VVV Amerongen A. P. de Kleuver houdt VAN SCHUPPEN H.D.S. en Larsheim gaan weer van start Turnlessen starten weer Zo ziet de heer Van de Poll de Veenendaalse Lijn baan, Misschien is het ar chitectonisch niet verant- woordmaar „het gaat dan ook om het idee", zegt hij. Met dat idee stemmen ver scheidene Veenendaalse winkeliers in. VEENEISDAAL - „Als Veenendaal niet vlug z9n winkel centrum voor het publiek aantrekkelijk maakt, zal de hele streek binnen enkele jaren zijn inkopen in Ede of Wage- ningen gaan doen." Dit is een van de vele kernachtige uitspraken van de heer P. W. M. van de Poll, eigenaar van de antiek- en kunsthandel en boutique ,9t Lanteerntje in de Hoofdstraat. Behalve zijn vooruitstrevende ideeën betreffende de ver anderingen van de Hoofdstraat als winkelcentrum voor de streek, is hij ook een vurig voorstander van de winkel- sluiting op maandagmorgen in plaats van op woensdag- Ant. de Ruiter: We middag. O 10550 11079 LEERSUM DONDERDAG 10 AUGUSTUS - HALF ACHT SALAMANDER.PLAN Ingang Bergweg Toegang vrij V.V.V. EE1S BOISTMAISTEL Hoe lang droomde IJ er reeds van. Koop er nu een. Veel keus en veel voordeel door ZOMERPRIJZEN bij I WOENSDAG 9 AUGUSTUS 1967 MAAR VAN HOOFDSTRAAT 'NIIJNBAAN ANDERS IS OMGEVING ONS VOOR Al lange tijd loopt de heer Van de Poll rond met geweldige ideeën be treffende het aantrekkelijker maken van de Hoofdstraat als winkelcen trum voor de streek: „De Hoofd straat moet voor alle verkeer geslo ten worden," begint hij, „het is een winkelstraat en geen verkeersader. Als het verkeer eruit is moeten er tegels in. Het publiek moet rustig kunnen wandelen. Verder hioet er voor de kinderen gelegenheid zijn om zich te vermaken. Er kunnen klim- rekken worden geplaatst. Voor de cafés in de Hoofdstraat kunnen ge zellige terrasjes komen, zodat het een rustig geheel wordt." De heer Van de Poll zet zijn ideeën resoluut en weloverwogen uiteen. Hij is beslist geen dagdromer. Hij houdt van aanpakken en niet van halve maatregelen: „Als ze nou zeggen: Laten we dan de Hoofdstraat vrij dagsavonds en zaterdags voor het verkeer sluiten, is dat nog geen op lossing." Volgens de antiek- en kunst handelaar is er maar één oplossing mo gelijk en dat is de huidige situatie ge heel veranderen. Wanneer men van het Veenendaalse winkelcentrum een soort Lijnbaan of Presikhaaf maakt, zullen de kopers niet alleen uit onze naaste omgeving komen, maar ook uit bijvoorbeeld Zeist en Amersfoort." In ieder geval vindt de heer Van de Poll de huidige situatie belachelijk. Waarom? In de eerste plaats noemt hij de verkeersdrukte die tijdens de weekends in de Hoofdstraat heerst: „Als mensen van buiten met hun auto de Hoofdstraat binnenrijden op vrij dagavond schrikken ze zich een hoed je. Ze kunnen hun auto niet kwijt en op de smalle trottoirs verdringen zich de kopers. Ze rijden meteen door naar Wageningen of Ede om daar op hun gemak te gaan winkelen." De heer Van de Poll ergert zich aan de jeugd, die vrijdagsavonds en za terdagsmiddags haar vertier in de Hoofdstraat komt zoeken. „Soms staan er op de parkeerstroken tien of vijftien bromnozems. En zij blijven er staan ook, al houd je de hand op Plaatsing geschiedt buiten verantwoordelijkheid van de redactie Geachte Redactie. Met verbazing las ik, en meerderen met mij het slot van het artikel in „De Vallei" van vrijdag 4 aug. j.l. „Het is hier niet uit te houden" De klachten van verschillende bewoners van het „Gelderland" en het Verlaat die hierin tot uiting kwamen, zijn geenszins over dreven. Het is inderdaad niet uit te hou den. Maar als dan het commentaar van de directeur van gemeentewerken luidt: „Ik weet nergens van, als men mij op belt zal ik het onderzoeken", zie, dan breekt je toch de klomp. Niet een keer, maar herhaalde malen heeft mevrouw Van de Kraats, mede namens haar bu ren aan 't Verlaat gemeentewerken op gebeld, en dat niet vandaag of gisteren, maar al wel van half april af tot nu toe. Ook de heer Heij van de bierschuur heeft dat meermalen gedaan. Ook de wethouder van Openbare werken is in mei van deze zaak in kennis gesteld. Er hebben dan ook van gemeente wege enkele onderzoekingen plaats ge vonden. En is dat nu alles buiten de heer Van Stuijvenberg om gegaan? Opvallend is het dat in de week van 31 juli-5 augustus, enkele dagen de stank in de woningen aan het Verlaat verdwenen was, de laatste dagen was 't weer verschrikkelijk. Ook nu, maan dagmorgen 7 augustus was 't in de wo ning van ondergetekende opvallend fris. Bij informatie bij mijn buren was het ook bij hen zo. Kan deze ervaring misschien „gemeentewerken" op een spoor brengen van de bron der ellende? Er schijnt toch wat aan te doen te zijn. Naar mijn bescheiden mening is de riolering gevuld met gassen die via kie ren en riolen naar de huizen deze bin nenstromen. Op het vlak van de hoog geroemde „volksgezondheid", is deze kwestie wel zeer urgent en schreeuwt om een goede en afdoende oplossing. U mijnheer de redacteur dankend voor de plaatsruimte, verblijf ik, de claxon." Een tweede bezwaar dat het drukke verkeer met zich mee brengt, is het gevaar voor de kinde ren. De Veenendaalse winkelier weet uit ervaring dat vele ouders hun kin deren niet mee durven nemen als zij inkopen gaan doen in de Hoofdstraat. „Op de weg raast het verkeer voorbij en de trottoirs zijn ontzettend smal." Hij houdt het op zijn „Lijnbaan-idee". Een ruim winkelcentrum waar het kooplustige publiek relaxend zijn keus kan bepalen door zonder verdron gen te worden de etalages te be kijken. Rond het winkelcentrum een ruime parkeergelegenheid, die met de Hoofdstraat wordt verbonden door middel van enkele doorbraken. Zo'n doorbraak komt er in de toekomst al, namelijk bij het gemeentehuis. Een groot deel van de ideeën van de heer Van de Poll zal trouwens ver wezenlijkt worden maar volgens hem duurt dat veel te lang: „Het had eigenlijk nu al zover moeten zijn", zegt hij. Als we te lang wachten met het verbeteren van de Hoofdstraat, bestaat volgens hem het gevaar, dat andere gemeenten als Ede of Wage ningen, ons voor zijn. „Als men vijf jaar met het uitvoeren van de plan nen wacht, is men tien jaar achterge komen. Er zit werkelijk ontzettend veel haast bij." De heer Van de Poll schildert zijn mening kort maar duidelijk af met de uitspraak: „Het Veenendaalse winkel centrum moet zo gauw mogelijk een unicum voor de provincie worden. Daar zijn de kopers, de winkeliers en de hele gemeente mee gebaat. Het winkelen is hier nu een kwelling" Waar zou het verkeer, dat nu door de Hoofdstraat komt, bij de verwe zenlijking van zijn plannen meenmoe- ten? Het antwoord is simpel: „Over de Rondweg. Die wordt doorgetrok ken. De situatie nu is antiek." In de toekomst zal het winkelcen trum van Veenendaal inderdaad ver anderen. In oktober van het vorige jaar vroeg de politie van Veenendaal al advies aan de verkeersplanoloog, ir. H. M. Goudappel. Deze zei toen onder meer in een interview in ons blad: „Vroeger was het hart van Veenendaal nog een ontmoetingspunt. Nu is het een verkeersader.' 'Ook hij wilde het doorgaand verkeer uit de Hoofdstraat weg hebben, maar zijn plannen waren heel wat minder sen sationeel dan die van de heer Van de Poll. De hoofdinspecteur van politie, de heer W. C. H. Dekker, vond het plan van de heer Van de Poll een pracht idee, alleen zag hij nogal wat moei lijkheden in het uitvoeren ervan. Vol gens hem zat er wel eens kans in voor de toekomst, maar hij achtte het geen zaak van vandaag of morgen. „Het zijn bijzonder ingrijpende maat regelen. En we hoeven niet bang te -v-vv v.y.::x y. J. Verhoef, Verlaat 37.werp kan indienen. RENSWOUDE Zaterdagmiddag kreeg de heer D. uit Veenendaal zeer ernstig letsel toen de uitlaat van zijn bromfiets los liet en deze bleef haken achter een tegel op het fietspad. Hier door ging de heer D. met zijn bromfiets over de kop en kwam met zijn hoofd te gen een boom. Ernstig gewand werd hij naar het Juliana-ziekenhuis ver voerd, maar vandaar door gestuurd naar Utrecht. Voor zijn leven wordt ge vreesd. LEERSUM De burgemeester van Leersum maakt bekend: 1. dat ter secretarie van deze gemeen te en ter provinciale griffie van Utrecht (kamer 313), Achter St. Pieter 20 te Utrecht van 4 september 1967 tot en met 3 november d.a.v. voor een ieder ter inzage ligt het ingevolge artikel 4, derde lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening op 12 juli 1967 door gedepu teerde staten van Utrecht vastgestelde ontwerp van een plan tot eerste herzie ning van 't Streekplan voor de Utrecht se Heuvelrug, met de daarbij behoren de bijlagen: 2. dat gedurende de onder 1 genoem de termijn een ieder bij provinciale staten van Utrecht schriftelijk bezwa ren .tegen het hierboven vermelde ont- De heer P. W. M. van de Poll, die, als het aan hem lag, de Veenendaalse Hoofdstraat rigoureus zou veranderen zijn dat Ede ons voor is, want die ge meente heeft haar plan al ten uitvoer gebracht. Het verkeer is er al om het centrum heen geleid." De heer Dek ker zei in verband met de drukte in de Hoofdstraat: „In de toekomst kan de Hoofdstraat het vele verkeer niet meer verwerken." Hij vertelde dat er al druk gestudeerd wordt op de affai re. „Er komen in ieder geval drasti sche veranderingen." De heer Ant. de Ruiter, voorzitter van de V eenendaalse Winkeliersver eniging, reageerde op het plan van de heer Van de Poll: „Wij zijn nog gben Rotterdam. We moeten erg voorzich tig zijn." Volgens hem is het grootste probleem hoe zoiets gefinancierd zou moeten worden. „Bovendien moeten de mensen eerst in de gemeente kun nen komen. De toegangswege zij put De Rodweg nnn de messen eerst in de gemeente kun nen komen. De toegangswegen zijn punt één. De Rondweg is nog niet eens klaar. Hoe zou dan dat plan nu al uitgevoerd kunnen worden? Maar in de eerste plaats: Wie betaalt het?" Het plan op zich noemde de heer De Ruiter „erg leuk", maar onuitvoer baar. „Het is geen kwestie van ton nen maar miljoenen", aldus de wet houder. Verder wees ook hij op het feit dat de gemeente contact heeft opgenomen met een stedebouwkundi- ge en een verkeersdeskundig Dan rest nog het probleem j^an de winkelsluiting. De heer Van ae Poll is tegen de woensdagmiddagsluiting en voor de maandagochtendsluiting. „Ik zou willen dat ik mijn winkel maandagsmorgens dicht mocht doen. Er wordt dan toch vrijwel niets ver kocht. Terwijl woensdagsmiddags de schooljeugd vrij is, zodat de moeders leuk met hun kinderen kunnen gaan winkelen. Woensdagsmiddags kom ik half Veenendaal tegen in Arnhem. Die mensen zouden anders in Veenen daal blijven. Voor het grootste deel tenminste." Er is enige tijd geleden een enquête fehouden onder de Veenendaalse win- eliers betreffende de winkelsluiting. Tweederde stemde toen voor de toe stand zoals die nu bestaat. „De voor uitstrevende winkeliers stemden toen voor de maandagochtendsluiting", naar de mening van de heer Van de Poll. Hij vertelt dat vele winkeliers als reden opgaven dat hun personeel liever op woensdagmiddag dan op maandagmorgen vrij was. „Maar je hebt een winkel om te verkopen en niet om je personeel. Bovendien is er met het personeel altijd wel een re geling te treffen." De heer Van de Poll Is zakenman in hart en nieren. Het zal moeilijk gaan zijn ideeën te verwezenlijken. „Als er winkeliers zijn die er net zo over denken als ik, zal ik graag met ze meewerken om het Veenendaalse winkelcentrum voor z'n ondergang te bewaren. Als er een actie komt wil ik ook mijn hulp toezeggen." Maar hij besluit met de verzekering: „Het is een idee van me. Het kan me in prin cipe weinig schelen of het doorgaat, ja of nee. Ik zou het alleen leuk vin den als het enorm uitbreidende Vee nendaal z'n streekfunctie zou behou den." VEENENDAAL De uitslag van de wedvlucht vanaf Hoek van Holland van p.v. „De Snelpost" was als volgt: De duiven werden gelost om 8 uur. Eerstaankomende duif 9.15.47 u. Snel heid 1289,6 m/minuut. A. J. v. d. Kolk 1, 8; R. van Doorn 2, 22; K. v. d. Heuve 3, 7; E. Sukkel 4, 12, 14, 15, 19; G. Diepeveen 5, 17; A. v. Asselt 6, 13, 18, 24, 25, 27; J. van 16, 21: T. den Hartog 20; J.Geeren- Amerongen 9, 10, 11; Joh. v. Manen 16, 21; T. den Harteg 20; J. Geeren- stein 23; A. D. v. d. Bosch 26. Van de wedvlucht vanaf Surville Fos se, met jonge duiven, waren de resul taten: J. Nw. Amerongen 1, 21, 45; G J. Manen 2, 3, 29; T. den Hartog 4, 14, 31, 40, 57, 60; R. v. Doorn 5, 8, 9, 16, 17, 19, 23, 25, 43; G. Heikamp 6, 44, 55, 56; C. Ginkel 7, 10; Th. Harmsen 11; C. Donkelaar 12, 37, 46, 48 A. van Asselt 13, 58; E. Sukkel 15, 18, 53, 59; J. Gee- renstein 20, 33, 34; Spliethof v. d. Burg 22, 28, 30, 39, 52; G. de Geit 24, 41; Joh. v. Manen 26, 54; H. Ulrich 27, 47; H. L. Spies 32, 49 P. W. v. Zetten 35, 36; C. v. Asselt 38, 50; A. Leppers 42; D. Versteeg 51. Voor deze vlucht werden de duiven om 6 uur gelost. Eerstaankomende duif 11.41.11 uur met een snelheid vanl 143,3 m/minuut. dagblad DE VALLEI - Bel: tot 17.30 u. van 17.30 19.30 Zaterdags 16.30—17.30 uur Geboren: Gijsbertus, z.v. H. Dorre- stijn en M. van Kruistum; Lucy Eleo- nore, d.v. W. B. Denneman en M. E. de Krieger; Cornelis Jacobus Mebius, z.v. li. A. van Rossum en A. M. H. Kosterman. Getrouwd: G. B. van Barneveld, 22 jr. en J. H. van Kampen, 20 jr. Vestigingen: mevr. G. van Kempen van den Berg, Ginkelseweg 25, geko men uit Lunteren; dhr. J. D. Doorn kamp, Heulweg 8, gekomen uit Zeist; fam. G. ïCï. Kalmeijer, Lomboklaan 27, gekomen uit Duitsland. Vertrokken: mej. L. Rensink, Hoog straat 8 naar Doorn, Acacialaan 9; dhr. W. C. H. van Appeldoorn, Hoflaan 11 naar Zeist, Utr.weg 64; dhr. W. van Appeldoorn, Hoflaan 11 naar Zeist, Utr.weg 64; mej. M. T. van Appeldoorn Hoflaan 11 naar Zeist, Utr.weg 64; dhr. H. van Coolwijk, Halfeiken 27 naar Halsteren, Gasthuisstr. 6; dhr. J. M. Verbree, Englaan 67 naar Hilversum, Lomboklaan 27 naar Amerika. Verhuisd: fam. H. van der Grond, Zandweg 33 naar Bergweg 12; dhr. G. B. van Barneveld, Middelweg 36 naar Rijksstraatweg 154. VEENENDAAL De heer S. van B. uit Veenendaal reed met zijn bromfiets over het Boompjesgoed in de richting van de Industrielaan. Bij laatstgenoem de laan zag hij van links een personen auto aankomen. Waarschijnlijk schatte de heer Van B. de snelheid van de personenwagen verkeerd, want midden op de kruising werd hij door die wagen gegrepen. De heer Van B. liep verwondingen aan zijn hals op, zijn zoontje dat achterop zat kreeg enkele schaafwonden. De auto, eigendom van de heer H. S., en de bromfiets werden vrij ernstig bescha digd. LEERSUM. Burgemeester en wet houders van Leersum brengen ter open bare kennis, dat in verband met het bloemencorso, dat op zaterdag 19 au gustus 1967 zal worden gehouden, alle wegen, liggende binnen het gebied, be grensd door de wegen Rijksstraatweg, Scherpenzeelseweg, Heiderand, Berg weg en Prins Bernhardlaan alsmede de Hoflaan, voor alle verkeer zullen zijn afgesloten. Deze afsluiting zal duren van 12.00 uur tot ongeveer 17.00 uur. VEENENDAAL De heer S. D, een vertegenwoordiger uit Haarlem reed over de Nieuweweg in de richting van de Rijksweg. Ter hoogte van kwe kerij Van Ginkel stak vlak voor zijn auto mevrouw Van de S. met haar fiets de weg over. Hoewel hij snel naar links reed, kon de automobilist niet voorkomen, dat de auto de fiets van mevruow Van de S schepte. Zij kwam ten val en moest naar het Juliana-ziekenhuis gebracht worden. De auto en de fiets werden be schadigd. AMERONGEN. De VVV te Ame rongen organiseert een prachtige wan deling op donderdagavond 10 augustus. Deze avondwandeling zal geschieden onder leiding van Adriaan P. de Kleu- ver. Het succes van een eerder georgani seerde avondwandeling in de omgeving van Amerongen was geweldig groot. Het aantal deelnemers overtrof de ver wachtingen van de VW. De tocht was voor oudere personen en voor kinderen echter wel wat lang. Daarom is voor de komende tocht als beginpunt geko zen het Berghuis. Men kan dan per fiets, auto en wandelend naar het Berg huis gaan en daar om zeven uur des avonds precies met de excursieleider van al het geweldige schoons genieten. De tocht begint bij het onovertrefbaar mooi gletsjer-smeltwaterdal, waar on der meer de zeldzame „wonderboom" wordt getoond. Vervolgens wandelt men over de Schelmenweg waarover de veroordeelden naar de galg op de berg geleid werden, naar de Boeren- laan waar eens hevig slag werd gele verd tussen Spaanse en Staatse troe pen (1585) en waarna later Lodewijk de Veertiende een machtig kampement liet aanleggen voor hij in 1672 de door stotende beweging naar Wijk bij Duur stede maakte. Verder hoort men over bijenschansen en vinkenbanen, het al lereerste toebacksland en de grafheu vels die nog in de omgeving liggen. De wandeling van 10 augustus is iets kor ter en meer gewijd aan de rijke histo rie van het mooie Amerongen, dus al leszins de moeite waard. Belangstellen den voor deze tocht worden gaarne op 10 augustus om zeven uur precies bij het Berghuis verwacht. Kosten voor deelname bedragen f 0,75 per persoon. RHENEN. Op zaterdagmiddag 12 augustus gaat veldbioloog Adriaan P. de Kleuver een excursie leiden van VVV-Rhenen naar de Marschpölder. De zomerse pracht van de Betuwe is nu op het hoogtepunt en velen willen nog een keer hiervan genieten. Vanaf de Rijnbrug vertrekt men per fiets om 2 uur n.m.! Als afsluiting is er een zéér bijzondere orgelbespeling! De veldbioloog-organist gaat in de prach tige kerk van Lienden op één van de mooiste Naber-orgels zijn nieuwe or gelsymfonie ten doop houden. Het bijzondere van deze compositie is dat... het dorp Lienden er model voor gestaan heeft. De symfonie kreeg de naam mee: „Zondag aan de rivier". Men hoort er het Rijn-thema in en verder de sfeer van het heer lijke Betuwse land. De kerkklok luidt en roept de mensen naar het bede huis. Een gebed klinkt de luisteraar vanaf het machtige orgel tegemoet en dan is er de stilte van het middag uur. De middag komt en op de uiter waarden en polders gaan de mensen met melkemmers. Het slot is een schildering van het dijkje langs Lien- achtergrond het machtige den met de hoge populieren waarin ma. de wind ritselt en waar over de dijk De aanvang is 's middags kwart een jongen en een meisje hand in voor vijf. hand gaan. Zondagavond rust in Liendens schone dreven met op de m WINKELCENTRUM VEENENDAAL 0 Winkels zijn tot 6 uur 's avonds open. Vrijdagsavonds KOOPAVOND tot 9 uur. 0 's Woensdagsmiddags zijn de win kels na 1 uur gesloten. (De Hema aan de Markt is deze middag wel geopend en is 's maandagsmorgens gesloten). 9 Kappers zijn 's maandags de gehele dag gesloten. 0 Markt: dinsdagsmorgens tot 1 uur, 's zaterdags de gehele dag. VW-Inlichtingenkantoor: Hoofdstr. 84, tel. 08385-4607 en 4602. Heden, woensdag BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal 19.30 uur: „Ik, een vrouw". Morgen, donderdag BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal 19.30 uur: „De grote goudroof". TENTOONSTELLING Gemeentehuis, Amerongen: tot 18 augus tus dagelijks, behalve zaterdagavond en zondag 1012, 1417 en 1821 uur: zomertentoonstelling „Delta, dij ken en sluizen, techniek en schoon heid". ADVERTENTIE ADVERTENTIE VEENENDAAL Aanstaande don derdag komen de meisjes van de gym nastiekvereniging Sparta terug in Vee nendaal, na hun bezoek aan Surina me. Om 13.30 uur zullen de meisjes op Schiphol worden verwelkomd door hun ouders en het bestuur van Sparta. Daar na zal het gezelschap ergens in een motel wat gaan gebruiken, zodat de jonge wereldreizigsters wat kunnen uit rusten van de lange reis. In Veenen daal zullen de meisjes naar alle waar schijnlijkheid worden opgewacht door de leden van Sparta en de muziekver eniging Caecilia. Zij zullen dan in op tocht naar hotel „de Korenbeurs" gaan waar ze worden verwelkomd door bur gemeester en wethouders. Alle leden van Sparta die ouder zijn dan 12 jaar wordt gevraagd om 18.00 in verenigingskleding bij de Koningin Julianaschool aan de Kerkewijk te ver schijnen. HOOFDSTRAAT 81 89 VEENENDAAL LEERSUM. Dinsdag 15 augustus begint om kwart voor zeven weer de training voor de H.D.S.-jeugd. Ook beginnen volgende week de gymnastieklessen op dezelfde dagen en dezelfde uren als voor de vakantie. Ook de sportvereniging Larsheim be gint volgende week weer haar activitei ten. Na een lange rustperiode zullen de spieren wel weer wat stijver zijn ge worden en men krijgt nu weer alle ge legenheid weer in zijn normale conditie te komen. De heer Van Oosten verwacht maandag 14 augustus de judoërs weer op les. De ritmieklessen beginnen weer op donderdag 17 augustus. Wanneer een begin wordt gemaakt met het potten bakken is nog niet bekend. AMERONGEN De vakantie zit er weer op zodat ook de sportvereniging Amerongen haar wekelijkse turnlessen weer gaat aanvangen en wel op 14 au gustus. Op die datum worden alle leden weer verwacht zodat direct weer op volledige sterkte van start gegaan kan worden. Er is tevens nog volop gelegenheid voor aanmelding van nieuwe leden in alle af delingen. Ter oriëntatie onderstaand een over zicht van de indeling en aanvangsuren der diverse lessen. 's Maandags: 15.45-16.30 uur kleuters, 16.30-17.30 uur meisjes van 6 tot 8 jaar; 17.30-18.30 uur meisjes van 8 tot 10 jaar; 18.30-19.30 uur meisjes van 10 tot 11 jaar; 19.30-21.00 uur senioren heren; 21.00-22.30 uur senioren dames. Dinsdags: 15.45-16.45 uur jongens 6 tot 9 jaar; 16.45-17.45 uur meisjes 11 jaar; 19.45-20.15 uur meisjes 12 tot 14 jaar; 20.15-21.15 uur meisjes 14 tot 16 jaar; 21.15-22.30 uur dames turnen. Woensdags: 18.30-19.30 uur jongens 9-12 jaar; 19.30-21.00 uur hongens 12 tot 16 jaar; 21.00-22.30 uur heren turnen. Alle lessen staan onder deskundige en vertrouwde leiding. De sportvereni ging rekent aan het begin van het nieuwe seizoen op een ruime toetreding van nieuwe leden.

De Vallei | 1967 | | pagina 3