Eef Dolman, na bekentenis, titel kwijt en boete Koopman beriep zich op recept Data wedstrijden eerste ronde voorf.152,62 in de maand AMRO-LENING Gekrakeel na Vierdaagse Lidy Jansen-Venneboer beleefde een paar angstige minuten Groen-Bracke RIT VAN DE WAARHEID Tesselaar tweede in Tsjecho-Slowakije UEFA-elftal won met 3-0 van Hamburg Fortuna '54 verloor van B. München Deelen werd zevende in Zuidslavië Van Leeuwen wil niet in Oranje Westduitse titel voor Emerson Gerben Karstens naar Lugano GOLDEN 5 W.K. dammen in 1968 in Rome Cees Groot geschorst Bart Zoet eerste in België (als u in 18 maanden zou aflossen). Afschrift Vals beeld Europa Cup I Nederlandse tenniskampioenschappen Hersteld Santana verslagen Morgenavond in Olympisch Sstadion Als U met de vraag zit hoe U op korte termijn aan contant geld moet komen, kan de AMRO Bank U daar een duidelijk ant woord op geven. Stel U wilt 2.500, van ons lenen en in 18 maanden terug betalen. Dan betaalt U per maandelijkse termijn 152,62. Rekent U nu even mee: 18 X 152,62 2.747,16. In die an derhalf jaar betaalt U dus 247,16 aan financieringskosten, waarin begrepen rente alsmede vergoeding voor administratie kosten en overlijdensrisico. Dat is gemid deld nog geen 14,per maand. Waarom komt U niet eens langs bij de Amsterdam-Rotterdam Bank in Uw buurt? (Bellen of schrijven kan natuurlijk ook). Dan vertellen wij U alles over de bedragen die U kunt lenen en het aantal termijnen waarin U kunt terugbetalen. Over de gemakkelijke manier van terug betalen. Over het feit dat bij overlijden het nog niet terugbetaalde gedeelte van de AMRO-Lening wordt kwijtgescholden. Voordat we het vergeten: de AMRO- Lening-folder ligt voor U klaar. Na vakantie Al eerder Ideaal voor mannen die nog moeten rijden en niet van zoete drankjes houden Krachtproef AMSTERDAM Van de vijf ren ners, die na het doping-onderzoek be schuldigd zijn verboden stimulerende middelen te hebben gebruikt, heeft al leen de nationale wegkampioen bij de profs, de Rotterdammer Eef Dolman, gisteren ten overstaan van de sport- commissie van de Koninklijke Neder landse Wielrenunie (KNWU) erkend zich hieraan schuldig te hebben ge maakt. Dolman tekende een verklaring, dat hij de boete van f 750 zal betalen. Hem werd medegedeeld dat hij nu zijn titel kwijt is. De Rotterdammer was de enige van het vijftal, die pertinent afzag van het irecht het tweede flesje met urine als nog te laten onderzoeken. Van dat recht zal in ieder geval de profstayer Hennie Marinus wèl gebruik maken. De ama teurs Gerrie Bruin, Wim Koopman en Jan Jansen namen hieromtrent nog geen beslissing. Zowel Marinus .Bruin, Koopman als Jansen ontkenden doping te hebben gebruikt. De sprintkampioen bij de amateurs, Wim Koopman beriep zich op een re cept, dat hem door de Beverwij kse arts J. Rolink is voorgeschreven. Koopman had dokter Rolink enkele dagen voor de finales van de baankampioenschap- pen geconsulteerd na een val, die bij de Rotterdammer hinderlijke verwondin gen had veroorzaakt. „Misschien heeft er in die pillen wel een stof gezeten die verboden is. Maar dat heb ik dan niet geweten", aldus Koopman, die ook de bewuste pillen overlegde. verboden middelen tot zich moet ne men. De sportcommissie zal deze pillen door medische instanties laten onder zoeken om uit te maken of zij wellicht BERN. De meeste data van de voetbalwedstrijden in de eerste ronde van de toernooien om de Europese be ker staan nu vast. De UEFA (de Eu ropese Voetbalfederatie) heeft dinsdag in Bern de volgende lijst bekendge maakt: Europese beker voor landskam pioenen: Besiktas Rapid Wien 13 sept, in Istanboel en 19 sept, in Wenen; Glento- ran Benfica: 13 sept Belfast en 4 okt Lissabon; Valur Reykjavik Jeu- nesse d' Esch: 17 sept Reykjavik en 1 okt. Luxexmburg; Manchester United Hibernians Valetta: 20 sept. Man chester en 27 sept. Valetta; Gornik Zabrze Djurgaarden: 20 sept Za- brze en 4 okt. Stockholm; Ajax-Real Madrid: 20 sept Amsterdam en 11 okt. Madrid; Dundalk Vasas: 20 sept Dundalk en 11 okt. Budapest; Karl Marxstadt Anderlecht: 20 sept Karl Marxstadt en 18 okt Brussel; Bazel Hvidovre: 20 sept. Bazel en 18 okt. Kopenhagen: Olympiakos Piraeus Juventus: 20 sept. Piraeus en 11 okt Turijn; St. Etienne Kuopion Paalso- seura: 20 sept Etienne en 4 okt Fin land; Botev Plovdiv Rapid Boeka rest: 27 sept. Plovdiv en 18 okt Boeka rest; Nog onbekend: CelticDyna mo Kiev en Olympiakos Cyprus Sa rajevo. Europese beker voor bekerwinnaars: Aberdeen Reykjavik: 6 sept. Aberdeen en 13 of 20 sept. in Reykja vik; S.V. Hamburg Ranjers Freja: 6 sept. Hamburg en 20 sept Denemar ken; Austraia Wien Steaua: 13 sept. Wenen en 27 sept Boekarest; Frede- rikstadt Vitoria Setubal: 20 sept Frederikstadt en 5 okt. Setubal; Gyoe- ri Vasas Apollon Limassol: 20 sept Gyoer returnontmoeting niet be kend; Valencia Crusaders Belfast: 20 sept Valencia en 11 okt Belfast; Shamrock Rovers Cardiff City: 20 sept. Dublin en 4 okt. Cardiff; H.J.K. HelsinkiWisla Krakow; 20 sept. Hel sinki en 4 okt. Krakow; AC Milan Levski Sofia: 20 sept. Milaan en 18 okt Sofia; Bayern München Panathinai- kos: 20 sept München en 18 okt Athe ne; Aris Bonneweg Olympique Lyon- nais: 20 sept Luxemburg en 4 okt Lyon; Hajduk Split Tottenham Hot spur: 20 sept Split en 7 sept London; Floriana Valletta N.A.C.: 21 sept. Valetta en 1 okt. Eindhoven; Motor Zwickau Torpedo Moskou: 4 okt Zwickau returnontmoeting nog on bekend; Nog onbekend: Alatay Izmir (Turkije) Standaard Luik en Lau sanne Spartak Trnava. BRATISLAVA De derde etappe van de Ronde van Tsjechoslowakije voor amateurs is gewonnen door de Tsjech Jan Wenzel. Hij legde de 160 kilometer tussen Liptovsky Mikulas en Svit af in 3.58.31. De Nederlandse renner Hans Tesse laar eindigde als tweede met een halve minuut achterstand. De beide voorgaande etappes werden respectievelijk gewonnen door de Tsjechen Vaclav Doudera en Jiri Hava. In de algemene rangschikking bezet Tesselaar met 30 seconden achter stand de tweede plaats achter de Tsjech Milos Hrazdira. De Nederlanders Leo van Schalen, Cees Zoontjens en Jan Hesse staan respectielijk op de ze vende, de achtste en de achttiende plaats. Hun achterstand op de leider in het algemeen klassement varieert van 3,5 tot 5,5 minuut. HAMBURG Het Nederlandse UEFA-elftal (16-18 jaar) heeft dinsdag in het internationale jeugdvoetbaltoer- nooi met 3-0 gewonnen van de jeugd- ploeg van Hamburg. Bij de rust hadden onze landgenoten al een 2-0 voor- SDrong. e Dolman: titel kwijt een vals beeld bij het dopingonderzoek hebben kunnen geven. De mogelijkheid is namelijk niet uitgesloten, dat zich in de pillen stoffen bevinden, die in urine reageren als amphetamine. Of een dergelijke ontdekking verschil zal uit maken bij het opleggen van de straf is nog niet bekend. Het dopingsreglement van de KNWU bevat een bepaling, waarin gezegd wordt dat een renner niet aan wedstrijden mag deelnemen, wanneer hij op voorschrift van een arts Ook Jan Jansen wilde zich op dezelf de pillen als die, welke door Koopman ter tafel werden gebracht, beroepen. Daarmee heeft de sportcommissie, ver tegenwoordigd door de heren W. van Steenbergen, J. Stol, A. Zwartepoorte en J. de Voogd, geen genoegen geno men. Wel mag Jansen binnen 24 uur een afschrift van het recept, dat hem door dokter Rolink was voorgeschre ven, inleveren. De vijf renners is tijdens het onder houd met de sportcommissie medege deeld, dat over hun al dan niet afvaar digen naar de wereldkampioenschap pen nog geen besluit is genomen. Wel werd door de sportcommissie uitdruk kelijk gesteld, dat, wanneer er renners niet in de ploeg opgesteld worden, dit niet gezien moet worden als een straf- verzwaring. Dan zou het gedaan zijn aldus de sportcommissie omdat het een bekend feit is, dat renners na het gebruik van verboden stimulerende middelen een terugslag ondervinden. De renners Jan Jansen, Ger Bruin en Wim Koopman (v.l.n.r.) gefotogra feerd in de wachtkamer van het Bondsbureau van de K.N.W.U., waar zij gisteren gehoord zijn over het vermeende gebruik van doping tijdens recente wedstrijden. Alle drie de ren ners verklaarden ten overstaan van de sportcommissie geen doping te hebben gebruikt. GELEEN Fortuna '54 riep gister avond in het uitverkochte stadion van Geleen herinneringen op aan de „gou den" jaren van weleer. Tegen de win naar van de Europacup II Bayern Mün chen, speelde het „nieuwe" Fortuna '54 een uitstekende wedstrijd. De twintig duizend toeschouwers kregen niet min der dan 9 doelpunten te zien, waarbij twee hattricks, een van Fischer van Fortuna en een van de Duitser Müller. Bayern mocht dan uiteindelijk met 5-4 winnen, de wedstrijd eindigde voor het herboren Fortuna in een morele zege. FC Twene verloor op eigen veld van Rot Weiss Essen met 1-3. Ruim 7500 toeschouwers zagen de Nederlan der Huve de score openen. Daarna reeg Rot Weiss zijn treffers aaneen door Bockholt (strafschop) en Pröpper (2x). In Groningen 6500 toeschouwers won Alemannia Aken met 2-3 van GVAV. De Westduitsers namen 'n voor sprong door Krott, Glenske en Dech- mann. Daarna scoorden Franssen en Pedersen voor de Groningers tegen. Sparta oefende in Eindhoven tegen de club van die naam. De Rotterdam mers zegevierden dank zij een doelpunt van Heijerman: 0-1. Er waren vierdui zend toeschouwers. KRANSJKA De Zuidslavische wiel renner Fran Skerlj heeft de Ronde van Zuidslavië voor amateurs gewonnen. Hij reed de in totaal 1213 kilometer lange ronde in 31.17.56. Zijn landgenoot Bozic- nik eindigde als tweede. De Nederlandse renner Wim Deelen eindigde in het algemeen klassement op de zevende plaats met bijna twaalf mi nuten achterstand op de winnaar. De negende en laatste rit werd gewonnen door de Pool Kudra. ADVERTENTIE Aangeboden EEN SERVICE VAN DE AMSTERDAM-ROTTERDAM BANK GRONINGEN De doelman van GVAV Tonny van Leeuwen heeft Georg Kessler, de coach van de Koninklijke Nederlandse Voetbal Bond, verzocht hem voorlopig niet op te stellen in het Nederlandse elftal. Van Leeuwen voelt zich mentaal niet in staat het doel van Oranje naar behoren te verdedigen. Hij heeft de bondscoach van een en ander schriftelijk op de hoogte gesteld. NIJMEGEN „Onze voorzitter heeft deze brief geschreven, zonder dat ons bestuur hier iets van wist. Wij staan voor een raadsel," aldus de se cretaris van het Nijmeegse Wandel- verbond, de heer Van Haren. De voorzitter, de heer J. van Akke ren, heeft de twaalf andere kringen van de Koninklijke Nederlandse Vereni ging voor Lichamelijke Opvoeding een brief geschreven, waarin het aftreden van drie bestuursleden van de K.N.V.v.L.O. wordt geëist. De heer Van Haren verzekerde ons gisteren: „Het laatste woord over de ze privé-actie van onze voorzitter is nog niet gesproken. Op het ogenblik is hij met vakantie in Duitsland. Over drie weken, wanneer hij weer terug is, zal ons Nijmeegse bestuur overleggen wat ons te doen staat". In zijn brief eist de heer Van Akke ren het aftreden van de marsleider van de Vierdaagse, kolonel B. D. F. Breu- nese, van secretaris dr. J. M. van Vloten en penningmeester D. P. van Wageningen. „Het is de hoogste tijd dat er een einde komt aan het idee, dat de Vierdaagse in Nijmegen uitslui tend een Haagse aangelegenheid is", al dus de heer Van Akkeren in zijn brief. Hij baseert dit op het feit dat zowel de heer Breunese als de heren Van Wa geningen en Van Vloten in Den Haag wonen. De heer Van Akkeren begon zijn ac tie toen al sinds enige weken bekend was dat deze drie bestuursleden dit jaar zullen aftreden. De heren Van Vloten en Van Wageningen trekken zich terug in verband met hun gevorderde leef tijd. De heer Breunese heeft al eerder bekend gemaakt zich niet opnieuw be schikbaar te stellen als marleider voor de volgende Vierdaagse. In zijn brief zegt de heer Van Akke ren het ook onjuist te vinden, dat bij de intocht in Nijmegen van de deelne mers van de jongste Vierdaagse, bur gemeester Hustinx van Nijmegen een plaats kreeg toegewezen, ver verwij derd van prinses Beatrix en prins Claus. Een bestuurslid van de K.N.V.v.L.O. drs. E. van de Velde, vertelde ons gis teren over dit punt: „Het was ook voor ons bestuur vreemd dat de burgemees ter zover üit de buurt van de konink lijke gasten werd gehouden. Kolonel Breunese heeft het schema voor de plaatsen in zijn eentje opgesteld. Vol gende keer zal dat niet niet meer kun nen gebeuren, omdat de heer Breunese al heeft aangekondigd zich te zullen te rugtrekken". DEN HAAG Twee speelsters hebben zich gisteren op de Scheve- ningse Metsbanen in het toernooi om de Nederlandse tenniskampioenschap pen al geplaatst voor de kwartfinales van het damesenkelspel. Herma Noordhoek Hegt, die op de eerste dag de als eerste geplaatste Els Veentjer verraste, versloeg gisteren Joyce Sluy- ter (75, 16, 62) en de nu al als favoriete genoteerde Lidy Jansen- Venneboer won van Dita IJspaard, 6—0, 2—6, 6—1. Het was geen schokkende dag giste ren. Alle geplaatste spelers in het he renenkelspel handhaafden zich in hun eerste partij. De meeste tegenstand ondervonden Peter Soeters en Peter Scholtz, respectievelijk als achtste en zesde geplaatst. Nummer een Tom Ok- ker, die per 1 september in dienst treedt van Dunlop en derhalve voorlo pig behouden blijft voor het internatio nale toptennis, kwam nog niet op de baan. Vandaag zal hij in Scheveningen echter weinig moeite hebben zijn ach terstand in te lopen. Lidy Jansen Venneboer beleefde op het centre court tegen Dita IJspaard nog een paar angstige minuten. Wel iswaar wandelde ze zonder tegenstand van betekenis ontspannen door de eer ste set (6-0), maar toen haar aandacht daarna even verslapte, maakte Dita IJspaard via 6-2 verrassend gelijk. De sluimerende sensatie bleef uit, want na de korte rust bleek Lidy Jansen Venneboer zich te hebben hersteld. Met 6-1 in de laatste set haalde ze de winst binnen. Peter Soeters en Peter Scholtz had den allebei vijf sets nodig om een ron de verder te komen. Bert van Slooten verloor met 6-2, 7-9, 3-6, 6-2, 6-0 van Soeters en de altijd gevaarlijke Siebe Huisinga dwong Scholtz vijf sets af: 6-2, 7-5, 0-6, 6-8, 7-5. Hemmes en Hordijk, de mannen van wie Nederland het in de nabije toe komst moet hebben, hadden het ook niet gemakkelijk. Hemmes kwam te gen Luyk zelfs met 2-0 achter te staan. Geschrokken pakte hij daarna de volgende drie sets met 6-0, 6-1, 6-0. Jan Hordijk keek in de vijfde set te gen Huub Weyerman tegen een ach terstand van 2-0 aan. Op dat moment kreeg Weyerman, die meldde dat hij de laatste twee jaar geen vijfsetter meer had gespeeld, kramp en trok hij zich terug. Niet ontevreden was de 31-jarige Piet van Eijsden, die als oudste deel nemer aan het herenenkelspel bezig is aan zijn zestiende „Nationale" en die zich aanzienlijk intensiever bezighoudt met het afsluiten van verzekeringen dan met tennis. Hij zette Jaap Arends met 6-3, 6-3, 6-1 aan de kant. „Drie weken geleden serveerde ik als een oud wijf", onthulde Van Eijs den opgewekt, „maar het ging nu uit stekend. Ik hoop maar dat het tegen Coebergh in de volgende ronde geen vijf sets worden, want mijn conditie is niet al te best. En ik wil toch graag te gen Jan Hajer spelen". De belangrijkste uitslagen: Herenenkelspel: tweede ronde: Hor- tochTulp 2-6, 6-3, 6-4, 7-5, Soeters— Van Slooten 6-2, 7-9, 3-6, 6-2, 6-0 Knol De Boer 6-1, 6-2, 9-7 SchneiderVan Min 6-2, 6-2, 6-0 Adema van Schelte- ma—Feentjes 7-9 6-3, 8-6 teruggetrok ken; Van GelderLansdorp 6-1, 3-6, 7-5, 6-2 HemmesLuyk 4-6, 4-6, 6-0, 6-1, 6-0 HajerLeopold 6-0, 6-4, 6-4 Haks—Munch 6-8, 6-0, 6-2, 8-6 Van EysdenArends 6-3, 6-3, 6-1 Coe- bergh-Pufkus 2-6, 6-2, 6-3, 6-2 Kasten— Westendorp 5-7, 6-1, 6-4, 7-5 Scholtz Huizinga 6-2, 7-5, 0-6, 6-8, 7-5 Hordijk Weyerman 6-0, 2-6, 4-6, 4-6, 6-2, 0-2 teruggetrokken. Damesenkelspel, tweede ronde: Het ty Taphoorn BaasNicky Vos 6-4, 6-1 Madeleine KieboomWeurmanEve- Emerson: mooie prestatie lyne Salari 6—2, 6-3 Patricia Went van der HeuvelEllen Reidt 6-2, 6-1 Aneja YbemaFenneke Entingh 6-2, 6-2 Ineke Aalbersmevr. Visser 6-4, 6-3 Annemieke BlomDaniel Marres 6-0, 6-2 Derde ronde: Herma Noord- hoek HegtJoyce Sluyter 7-5, 1-6, 6-2 Lidy Jansen VenneboerDita IJspaard 6-0, 2-6, 6-1. Damesdubbelspel, kwartfinales: Ada Bakker/Astrid Suurbeek Joyce en Jacqueline Sluyter 6-2, 6-2 Anja Ybe ma Lepoutre/Hennie van Loon An nemieke Blom/Nicky Vos 6-3, 6-0 Jen ny Ridderhof/Els Veentjer mevr. Verschuren/ mevr. Went 6-1, 6-4 Ju dith Salomé/Tine Zwaon Els Sluy- ter/Lucy Suurbeek 6-2, 6-0. Herendubbelspel, tweede ronde: Munch/Pufkus Van Blerk/Tijve- leyn 6-1, 5-7, 6-2, Blaas/Welschen Haks/Scholtz 2-6, 6-3, 6-4, Kasten/Soe- ters De Boer/Wolff 6-3, 6-8, 6-4, Ha- jer/Schneider Kooymans/Westen- dorp 6-2, 6-1, Arends/Coebergh Van Min/Schmitz 6-0, 6-1, Fleury/Van Gel der Luyk/Van Rooyen 6-1, 6-2, Hemmes/Hordijk Van Slooten/ Van Slooten 6-2, 8-6. HAMBURG De Australiër Emerson heeft de finale herenenkelspel van de internationale Westduitse ten niskampioenschappen gewonnen, door een gemakkelijke zege van 64, 63, 61 op de Spanjaard Santana. De Frani^aise Fran?oise Dürr klopte in de eindstrijd bij de dames de Australische Lesley Turner in een van de beste fi nales, ooit in Hamburg gehouden: 6-4, 6—4. Bij het herendubbelspel verdween Ok- ker met zijn partner, de Spanjaard Gisbert, in de halve finales van het toneel. Het duo verloor van het twee tal Hewitt (Australië) McMillan (Zuid Afrika) met 3-6, 11-9, 6-2, 6-2. Dit paar won ook de finale van Emerson en Santana en wel met 8-6, 4-6, 2-6, 7-5, 6-1. In het gemengd dubbel had Okker meer succes. Samen met de Australi sche Gail Sheriff behaalde hij het kam pioenschap via een zege van 6-3, 6-2 op Stan Smith (VS)/Edda Buding (West- Duitsland). AMSTERDAM „De rit van de waarheid" wordt in wielerkringen de ontmoeting genoemd tussen Tiemen Groen en de Belgische renner Ferdi nand Bracke, die ongetwijfeld een van de hoogtepunten zal zijn van het kandi daten voor de wereldkampioenschap pen-programma dat donderdagavond in het Olympisch Stadion in Amsterdam wordt gegeven. Tegen de 28-jarige Bracke zal de Friese achtervolgingsspecialist moeten waarmaken dat hij de grote favoriet is voor de wereldtitel bij de profs. Want ook Bracke, vorig jaar in de finale door de Italiaan Leandro Faggin met mi niem verschil (6.08,16.08,45) van de wereldtitel gehouden, heeft zich dit sei zoen geheel voorbereid op de strijd om de regenboogtrui. Een aanwijzing voor LUGANO. Gerben Karsten is de enige Nederlander die op 15 oktober deel zal nemen aan de Grote Prijs van Lugano. Onze landgenoot komt in deze tijdrit onder anderen uit tegen de Ita lianen Gimondi, Motta en Balmamion, de Belgen Merckx en Bracke en de Duitser Rudi Altig. ADVERTENTIE de macht van Groen was de tijd van 6.07,8, waarmee de Fries een week ge leden de nationale titel opeiste. Toen fietste Groen alleen tegen het horloge want tegenstander Jan Schroder kon nauwelijks partij bieden en werd dan ook ingelopen. Nu echter kan Tiemen zich in de strijd met een man, die even zeer gebrand is op het goud, zich ge heel uitleven. Backe is als tegenstan der van Groen gekozen omdat de 34-ja- rige titelhouder Faggin enerzijds bijzon der hoge financiële eisen stelde en an derzijds in wielerkringen niet meer als favoriet geldt. Voor de krachtproef, die veel duide lijk kan maken voor de wereldkam pioenschappen, komt ook amateurstay er Piet de Wit te staan. Zijn tegenstan ders in een rit over 40 km zijn de Duit sers Duschl, de Belgen Michiels en Boe- ye, de Australiër Crowe, de Italiaan Vittorio Carniel en de landgenoten Hel sloot en Groenewegen. Een dergelijke test wacht ook onze profstayer Oudkerk, Legrand en Mari nus, die het op moet nemen tegen de Belg Leo Proost, de Duitser Wolfgang Schulze en de Spanjaard Guillermo Ti- moner, die waarschijnlijk dan toch dit jaar voor het laatst aan de wereldkam pioenschappen zal deelnemen. Het programma wordt afgerond met een landenwedstrijd Nederland - Dene marken voor amateurs, waarbij voor Oranje op de sprint Koopman, Jansen en mogelijk Loevestijn, op de tandem Koopman en Jansen, in de tijdrit over 1 km Klaas Balk en in de ploegachter volging Gert Bongers, Harrie van Pie- re, Frans van de Ruit en Marcel Pen- nings zullen uitkomen. DEN HAAG Het wereldkampioen- chap dammen zal in het Olympische jaar 1968 in de Italiaanse hoofdstad, Ro me, worden gehouden. In 1964 werd dit toernooi eveneens in Italië in Mera- no gehouden. De Rus Vatsjeslava Tsjegolev eiste toen de wereldtitel voor zich op. ZAANDIJK Hetbestuur van de voetbalver. Zaandijk heeft van het be stuur van de Koninklijke Nederlandse Voetbal Bond een telegram ontvangen waarin wordt medegedeeld dat Cees Groot voorlopig geschorst is en derhal ve niet mag uitkomen voor de Zaanse tweedeklasser. Groot stond opgesteld voor de oefenwedstrijd, die Zaandijk morgen tegen de Zaandamse zaterdag club ZCFC zal spelen. WILLEBROEK De Nederlander Bart Zoet heeft dinsdag in Willebroek (België) een wielerwedstrijd voor pro fessionals over een afstand van 150 km gewonnen. Hij legde de afstand af in 3 uur 45 min. De Belgen Wuytak en Aerenhouts werden respectievelijk 2e de en derde. Onze landgenoot Gerard Vianen legde beslag op d« zesde plaats.

De Vallei | 1967 | | pagina 9