Van Eijsden en Scholtz werden in derde ronde uitgeschakeld Hajen „Wat heb ik nu nog te winnen?" WIM RUSKA WERELDKAMPIOEN „Cruyffie" scoorde twee doelpunten tegen Everton Anquetil niet naar WK wielrennen Cees Groot hoopt op opheffing schorsing Hordijk kan halve finales halen Fedor den Hertog naar Prix des Nations Belgische amateurs voor WK Heerlen Geen wijziging bij degradatie uit eredivisie Finale in Rotterdam Donderslag na vuurpijl Frankrijk won Galea-beker Del Papa verdedigde titel met succes Jan Hesse vijfde in Tsjecho-Slowakije Finale in Londen Okker maakte er een dagje uit van Winst voor jeugd Feyenoord Sparta verloor Munoz naar Amsterdam Misnoegen Stoeien Gewaarschuwd Capitulatie Europa Cup II Verkeerd begrepen Goed geld Volgens reglement Rechten Europa Cup I DONDERDAG 10 AUGUSTUS 1967 DEN HAAG Voor twee geplaatste spelers kwam gisteren op de Scheve- ningse Metsbanen een eind aan de Nederlandse tenniskampioenschappen. Piet van Eijsden (nummer zeven) werd in de morgenuren uiterst onaangenaam verrast door de 25-jarige Jan Coebergh. Deze in Zwitserland wonende Neder lander stelde zijn zes jaar oudere tegenstander onverwachts voor onover komelijke problemen. Met 63, 62, 63, werd de Hilversummer, die er zich overigens in hoge mate over had verbaasd, dat hij tot de geplaatste spelers behoorde, aan de kant gezet. Gewaarschuwd door het plotselinge vertrek van de doodvermoeide Trudy Groenman en in mindere mate door het afscheid van Elly Krocké gaan er bin nen de KNLTB stemmen op, om jon gens als Hemmes en Hordijk behalve te laten tennissen ook te laten studeren. Alleen maar tennissen, zeggen de voor standers, is niet goed. Het gevaar, dat de interesse voor het spel snel afneemt, is dan veel te groot. Peter Scholtz, met de vermoeiende vijfsetter tegen Huizinga nog in de be nen en door de plaatsingscommissie als zesde genoteerd, strandde met 62, 62, 46, 86 op de 17-jarige Jan Hor dijk. Hordijk, die zich samen met Fred Hemmes voorlopig heeft overgeleverd aan de Koninklijke Nederlandse Law- tennisbond (KNLTB), heeft nu, door de in zijn helft van het lotingsschema aan gerichte (Fleury teruggetrokken, Van Eijsden en Scholtz uitgeschakeld) een reële kans de halve finales te halen, waarin hij dan zou moeten uitkomen tegen Jan Hajer. In de kwartfinales ontmoet hij Kasten. Hajer, die zelf gisteren vlot won van Haks, volgt de ontwikkelingen met stij gend misnoegen. De Eindhovenaar gaat vrijwel zeker de eindstrijd binnenstor men, maar op weg naar zijn deel valt er voor hem niet veel eer te behalen. De eerste geplaatste speler, die hij nu in dit toernooi nog kan tegehkomen, is... Tom Okker. In de finale. Want alle ge plaatste spelers die totnutoe zijn uitge schakeld zaten uitgerekend in Hajers helft van het lotingsschema. Hajer: „Je loopt er nu min of meer voor joker bij. Wat heb ik nu nog te winnen? Stel je voor dat ik een grote fout maak en bijvoorbeeld van Coe bergh verlies. Dat zou iederen gek vin den, maar wanneer ik alles win vindt niemand dat iets bijzonders. En dan mag ik het zondag tegen Okker probe ren. Nou, als je dan een beetje goed speelt heb je gewoon geluk gehad". En Piet van Eijsden, op waarderende toon: „Die Coebergh kan lekker slaan, hoor. Ik moet nog zien dat Jan Hajer van hem wint". Tom Okker, pijlsnel teruggekeerd uit Hamburg, vierde gisteren zijn entree in de nationale titelstrijd met vijf over winningen. De Haarlemmer bracht vrij - wel de hele dag door op de baan. Hij stoeide wat met Van Blerk (60, 60, 6—2) en Hartog (6—0, 6—3, 6—2) in 't enkelspel, amuseerde zich nog redelijk door samen met Piet van Eijsden twee partijen in het herendubbelspel op zijn te brengen, maar stapte in de late na middag ten slotte toch met aanzienlijk verminderde animo de baan op om sa men met Lidy Jansen Venneboer nog 'n partijtje in het gemengd dubbelspel te spelen. Enfin, het resultaat was dat Ok ker weer helemaal „bij" was. Alleen in het gemengd dubbel kostte dit stuntje hem één set. Fred Hemmes, evenals Hordijk 17 jaar, deed het tegen de in Amerika stu derende, maar op het ogenblik in Ne derland verblijvende Ron van Gelder, niet onverdienstelijk. Hij won na ver lies in de eerste set (75) de tweede met 61, maar moest tenslotte vooral door de sterke service van de als vijf de geplaatste Van Gelder in vier sets capituleren, 75, 16, 63, 75. Hemmes en Hordijk stelden zich aan het eind van vorig jaar beschikbaar om zich volledig aan tennis te gaan wijden. Ze trainden zes weken in Engeland on der leiding van John Barret en wissel den deze zomer hun straffe training on der de hoede van Rinus Buytelaar en conditietrainer De Smit af met talrijke toernooien. O P. Scholtz in actie tijdens zijn strijd tegen J. Hordijk. An ja Lepoutre, de eerste va nde „vier musketiers" (Lepoutre, Stöve, Groen man en Krocké) die afscheid nam van de tennissport ten einde te gaan trou wen en die nu is teruggekeerd als me vrouw Ybema, moest gisteren capitule ren voor de nieuwe lichting bij de da mes. Judith Salomé winnares van het jeugdtoernooi van Wimbledon, zette 'n achterstand van 53 in de eerste set beheerst om in setwinst met 7—5, om vervolgens via 62 de kwartfinales bin nen te dringen. De uitslagen: Herenenkelspel, tweede ronde: Okker Van Blerk 6—0, 6—0, 6—2. achtste finales: Okker Hartog 60, 63, 62; Soe- ters Knol 61, 62, 97; Schneider Adema van Scheltema 61, 63, 63; Kasten van 't Hof 75, 61, 86; Van Gelder Hemmes 75, 1—6, 6—3, 7—5; Hajer Haks 6 4. 6—1, 63. Damesenkelspel: achtste finales: Tine Zwaan Hettie Taphoorn Baas 6—3, 64; Astrid Suurbeek Madelei ne Keiboom 64, 62; Judith Salomé Anja Ybema 7—5, 62; Marijke Jan sen Annemieke Blom 62, 6—3. Hérendubbel: achtste finales: Okker/Van Eysden Van der Broek/ Lagendaal 60, 60. Kwartfinales: Okker/v. Eysden Much/Pufkus 75, 62, 62; Kasten/Soeters Blaas/ Welschen 9—7, 8—6, 7—5; Hajer/Schnei- der Arends/Coebergh 61, 60, 60; Fleury/v. Gelder Hemmes/Hor dijk 11—9, 6—3, 6—1. Gemengd dubbelspel, eerste ronde: Lidy Jansen Venneboer/Okker Anne- marie Blom/Lagendaal 62, 46, 62; Ineke Aalbers/Van 't Hof Madeleine Keiboom/Haks 6—4, 7—9, 7—5; Els Veentjer/Van Gelder Herma Noord- hoek Heft/Leyk 61, 62; Ada Bak- ker/Fleury Joyce Sluyter/Van der Broek 61 9—7; Marijke Jansen/Veen- tjer mevr. Verschuren/Thijsse 63, 63; Jenny Ridderhof/Arends Trudy Klop/Rutgers 6—0, 6—2; Tine Zwaan/ Hemmes Judith Salomé/Scholtz 64, 7—9, 7—5. Damesdubbelspel, halve finales: Ada Bakker/Astrid Suurbeek Anja Ybema/Hild'a v. Loon 62, 62; Ju dith Salomé/Tine Zwaan Jenny Rid derhof/Els Veentjer 5—7, 8—6, 6—2. SALT LAKE CITY De Amster dammer Wim Ruska is donderdag in Salt Lake City wereldkampioen judo in het zwaargewicht geworden. Hij versloeg de Japanner Noboyoki Maeji- ma door Ippon in de 14e minuut van de finale. De derde plaats in het zwaargewicht was voor de Japanner Takeshi Matsu- saka en de Rus Anzor Kiknadze. De ti tel in het halfzwaargewicht ging naar de Japanner Nobuyoki Sato, die zijn landgenoot Osamu Sato in de vijtiende minuut van de finale op beslissing van de scheidsrechter versloeg. De derde plaats werd gedeeld door Ernst Eugster (Ned.) en de Westduitser Peter Hermann. AMSTERDAM Fedor den Hertog uit Ermelo zal op 23 september deelne men aan de Grand Prix des Nations voor amateurs. Samen met J. Zoetemelk uit Rijpwetering zal Den Hertog op 4 november ook acte de présence geven bij de Trofee Baracchi in Italië. Beide wedstrijden worden algemeen beschouwd als de zwaarste tjjdraces ter wereld. BRUSSEL De Koninklijke Belgi sche Wielrijdersbond heeft woensdag de Belgische amateurploeg voor het wereld kampioenschap op de weg, dat op 2 sep tember in Heerlen wordt gehouden, sa mengesteld. De renners zijn: Roger de Vlaeminck, Marcel Maes, Jean-Pierre Monsere, Georges Pintens, Jozef Schoe- ters en Valere van Sweevelt. Reserves: Andre Dierickx en Rony van de Vijver. Wim Ruska: wichten sterkste der zwaarge- Geen wijziging degradatie AMSTERDAM Drie clubs zullen aan het einde van het seizoen 1967-'68 uit de eredivisie van het betaalde voet- moeten degraderen. Dit heeft het sec- tiebestuur betaald voetbal van de Ko ninklijke Nederlandse Voetbalbond (KNVB), gisteravond in zijn bijeen komst te Utrecht besloten. Zoals bekend, waren de meeste ere divisieclubs van mening, dat er na het komende seizoen géén versterkte de gradatie moest plaats hebben. Men zag het liefst de oude regeling twee clubs eruit gehandhaafd. In een bij eenkomst de vorige week met het sectiebestuur lieten de clubs dit duide lijk merken. Het bestuur is echter niet door de knieën gegaan. Het wil naar een eredivisie van zestien verenigingen om het voetbal aan de top te verbete ren. Dit kan aldus het bestuur al leen maar door een sterkere sanering. Het Nederlandse jeugdelftal (1618 jaar) won in het internationale jeugd- voetbaltoernooi te Hamburg met 3-0 van de jeugdploeg van Hamburg. Ajax versloeg gisteravond in een vriendschappelijke wedstrijd de be zoekende Britse eerste-divisieclub Everton met 3—0. Alle doelpunten werden in de tweede helft gescoord. Hier onderbreekt de Everton-doelver- dediger West een aanval van Swart en Cruyff. DEN HAAG De finalewedstrijd in het toernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars zal op Hemelvaartsdag 23 mei 1968 in het Feyenoordstadion in Rotterdam worden gespeeld. Mocht deze ontmoeting in een onbeslist eindigen, dan zal ook de tweede wedstrijd, twee dagen later op 25 mei in 't Feyenoord stadion worden gespeeld. De aanvang van de finale is bepaald op 20.15 uur. Het is niet de eerste maal dat een eindstrijd in het toernooi om Europa Cup II in Rotterdam wordt gespeeld. Op 15 maart 1963 kwamen in het Feyenoord stadion Atletico Madrid en Tottenham Hotspur tegen elkaar uit. De Engelsen wonnen deze ontmoeting toen met 5-1. AMSTERDAM Voor zeventiendui zend toeschouwers heeft Ajax in de oe fenwedstrijd tegen de Engelse voetbal club Everton een glanzende proef van bekwaamheid afgelegd. Na een uitste kend duel werd een geroutineerde tegen stander, bestaande uit louter professio nals, naar 'n nederlaag van 3-0 gevoerd. Velen zullen de eerste wedstrijd tegen Real Madrid voor de Europa Cup voor landskampioenen na dit smakelijke voor gerecht met minder zorgen tegemoet zien. Vier dagen voor de start van de competitie demonstreerde Ajax reeds een vorm, die wel vertrouwen moet ge ven. Prettig voor Ajax zelf moet de con statering geweest zijn, dat er de laat ste maanden veel is bijgelegd, vooral verdedigend. Ook voordat de eindstand was bereikt bleef de defensie koel, be rekenend en vooral opbouwend spelen. De mannen van Everton moeten het veld opgekomen zijn met de smadelij ke nederlaag van Liverpool nog in het achterhoofd. Anders valt het niet te ver klaren, dat dit elftal met snelle spelers als Ball, Hurst en Morressey in de voor hoede, zich alleen maar toelegde op verdedigen. Met soms tien spelers in het eigen strafschopgebied probeerde men de golf van Amsterdamse aanvallen te stuiten. Het lukte, zij het met moeite. Voor Ajax heeft de eerste helft een nogal zu re smaak gehad. Hoe glanzend de com binaties ook waren en de schoten in de goede richting zoefden, steeds was er wel een been van een glijdende Engels man. En in laatste instantie stond daar doelman West een beste partij weg te geven. Nimmer verflauwend trok Ajax ook in de tweede helft ten aanval al moest doelman Bals met twee achtereenvol gende reddingen Everton van een niet verdiende voorsprong afhouden. Onbe rekenbare en gladde Cruyff bracht na een kwartier ongetwijfeld opluchting in vele harten. De mee opgerukte Suur- bier lanceerde een fijne, strakke pass. Doelman West zag Cruyff met zijn rug naar hem toe staan. „Die kan geen kwaad", zal hij gedacht hebben. Ver bijstering en vertwijfeling evenwel, toen Cruyff hem zijn hiel liet zien .Een klei ne beroering van de bal met deze hiel was voldoende om Ajax te laten opve ren: 1-0. Cruyff bleef de aandacht opeisen en nadat hij eerst aan zijn shirt was ge trokken hetgeen niet hielp en ver volgens werd gehaakt, mocht Henk Groot uit een strafschop nummer twee achter West deponeren. Een complete one-man-show van Cruyff, die drie verdedigers omspeelde waarna vervolgens doelman West, bracht de beste man uit de voorhoede van Ajax de kroon die hij verdiende: 3-0. Rustig uitdruivend is Ajax naar het einde toegegaan. Everton ws knock out. Het hoefde niet meer. ADVERTENTIE DONDERDAG 10 AUGUSTUS 1967 580ste STAATSLOTERIJ DERDE KLASSE Prijzen van f 15 zijn gevallen op nummers eindigende op 0 f 50 zijn gevallen op nummers eindigende op 596 f 100 zijn gevallen op nummers eindigende op 461 f 200 zijn gevallen op nummers eindigende op 317 400 zijn gevallen op nummers eindigende op 336 f 1000 zijn gevallen op nummers eindigende op 2782 Een prijs van f Een prijs van f Een prijs van f Een prijs van f Een prijs van Een prijs van De prijs van f 2000 is gevallen op het nummer 065652 2000 is gevallen op het nummer 075079 2000 is gevallen op het nummer 041437 2000 is gevallen op het nummer 052936 2000 is gevallen op het nummer 037203 5000 is gevallen op het nummer 083058 30.000 is gevallen op het nummer 049863 Een veel sterker FC Nürnberg bij na een uur lang in de aanval heeft op eigen veld een nederlaag van 0-1 moe ten incasseren van Feyenoord. Doel man Pieters Graafland stak in een grootse vorm: hij was het, die de West duitsers dank zij fraaie reddingen van doelpunten weghield. Uit een van de schaarse tegenacties van de Rötterdammers scoorde Bos kamp in de 67e minuut de enige treffer. Twaalfduizend toeschouwers verlieten na afloop door de nederlaag van Nürn berg teleurgesteld de tribunes. Sparta met invallers voor Madsen (gebroken teen), Verdonk. Van Beve- ren en na rust Pijs, die door Van de Veen werd vervangen, verloor in Den Helder met 2-0 van het Nederlandse mi litaire elftal. Aanvallend ontbrak het de Rotterdammers aan doorzettingsvermo gen; een probleem waarmee trouwens ook de militairen te kampen hadden. Eerst in de tweede helft kwam er wat meer vuur bij beide partijen. Ter Horst hielp de militairen aan een voor sprong door in eigen doel te schieten waarna Klijnjan de eindstand op 2-0 be paalde. AMSTERDAM. De jeugd van Ajax heeft zichzelf de das omge daan; het bestuur van de Amster damse club is het beu. Ook in de wedstrijd tegen Ever ton bleek de jeugd het nodig te vin den om de spelers een daadwerke lijke warme hulde te brengen. En wat te denken van e en gloeiende vuurpijl, die vlak naast de Engelse verdediger Wright neerkwam en tussen het vochtige gras moest uit- smeulen. Het bestuur van Ajax neemt deze baldadige streken niet langer. Voor de eerste thuiswed strijd tegen Go Ahead zullen geen jongenskaarten worden ver kocht. VICHY Frankrijk heeft de Galea- beker voor tennisspelers onder de 21 jaar gewonnen. Jean Baptiste Chan- freau versloeg woensdag de Engelsman David Lloyd met 6-2, 6-3, 5-7 en 7-5 en bezorgde zijn land daarmede een 3-1 voorsprong. Er resteerde nu nog een enkelspel. Het is voor de zesde maal dat Frankrijk dit toernooi, dat in 1950 werd ingesteld, heeft gewonnen. SAN BENEDETTO. De Italiaanse bokser Piero Del Papa heeft woensdag avond in San Benedetto zijn Europese bokstitel in het halfzwaargewicht met succes verdedigd tegen zijn landgenoot Vittorio Saraudi. In de vierde ronde ging de uitdager na een rechtse hoek op de kin voor tien tellen tegen het canvas. De ronde daar voor was Del Papa zelf voor acht tel len neer geweest. SOBOTA De vierde etappe van de Ronde van Tsjecho-Slowakije een rit over 158 km is gewonnen door de Tsjech Jiri Mainus. Zijn landgenoot Patek werd tweede. De eerste Neder lander was Jan Hesse, die als vijfde over de eindstreep ging. Cees Zoontjes klasseerde zich als zevende, Hans Tes- selaar als vijftiende en DLeo van Scha len als tweeëndertigste. In de algeme ne rangschikking behoudt Milos Hraz- dira (Tsech) de leiding, terwijl Hans Tesselaar op de tweede plaats staat met slechts 23 seconden achterstand. De klasseringen van de overige Ne derlanders zijn: 7. Cees Zoontjes op 3.21; 15. Jan Hesse op 6.27 en 20. Leo van Schalen op 11.12. PARIJS De Franse wielrenner Jacques Anquetil zal niet mogen deel nemen aan de Franse kampioenschap pen op de weg, die zondag worden verreden en hij zal niet worden opge steld in de Franse ploeg voor de ko mende wereldkampioenschappen in Nederland. Dit is de sanctie, waarmee de Franse Wielrenunie haar grootste renner heeft gestraft, nadat deze in een Frans sen satieblad had toegegeven, dat hij ge regeld opwekkende middelen nam tijdens wedstrijden en dat hij ook wei eens tegenstanders betaald had om een overwinning te kunnen behalen. Anquetil, die zelf niet ter zitting aan wezig was, omdat hij deze week in Ita lië drie contracten diende te vervullen, had een brief geschreven. Hierin ver dedigde hij zich met de mededeling, dat niet hij de artikelen had geschre ven, maar een journalist van het be wuste blad, die zijn woorden ongetwij feld verkeerd geïnterpreteerd had. De hoofdredactie van dit blad had echter kort voor de zitting van het be stuur van de Franse Wielrenunie la ten weten, dat de beide eerste artike len ter tekening waren voorgelegd aan Anquetil en dat deze ze inderdaad ook ondertekend had. De beide volgende artikelen waren slechts telefonisch aan Anquetil meegedeeld. Hij had er zich mee akkoord verklaard en niet om een rectificatie gevraagd, nadat de artike len waren verschenen. Het laatste arti kel was op verzoek van Anquetil niet geplaatst. Het bestuur van de Franse Wielren unie wist, dat op zuiver juridische gronden egen Anquetil weinig te begin nen was: 1. Omdat hij feitelijk alleen maar zijn persoonlijke vuile was had buiten gehangen. 2. Omdat de zelfbeschuldiging do ping te hebben gebruikt dateerde van voor de tijd, dat de wet op de doping van kracht was. 3. Omdat de bewering overwinnin gen gekocht te hebben slechts hemzelf in zijn eer aantastte en zijn eigen sportiviteit in twijfel trok. Niettemin meende het bestuur, dat Anquetil, als Frankrijks grootste ren ner, door zijn uitlatingen de wieler sport in diskrediet had gebracht en zichzelf onwaardig had getoond zijn land in deze tak van sport te vertegen woordigen. Op grond daarvan meent het be stuur, dat Anquetil niet in aanmerking mag komen voor het gevecht om de nationale trui en nog minder om de kleur van Frankrijk in het buitenland te gaan verdedigen. Deze sanctie betekent echter géén schorsing, want Anquetil mag gewoon aan wedstrijden blijven deelnemen, waarvoor hij reeds gecontracteerd is en die hij verder nog op zijn program ma heeft staan. Dit is een Salomons-oordeel, want een schorsing zou ongetwijfeld een proces van Anquetil tegen de Wielren unie hebben uitgelokt en in Frankrijk zou de Unie hierbij geen voet aan de grond hebben gekregen. Bovendien is de sanctie niet zo zwaar, dat AnquetiJs ploegleider, Geminiani, de volledige ploeg van Bic uit de Franse titelstrijd kan terugnemen. Deze maatregel zou in geen verhouding staan tot de opge legde sanctie. ZAANDIJK Met het besluit, de uit de Verenigde Staten teruggekeerde ex-speler van FC Zaanstreek Cees Groot hangende een onderzoek voorlopig te schorsen, heeft de Ko ninklijke Nederlandse Voetbalbond (KNVB) een einde gemaakt aan de activiteiten, die deze speler bij de amateurclub Zaandijk wilde ten toon spreiden. Cees Groot vindt het bijzonder jam mer, dat het zo gelopen is. Hij had de hoop gekoesterd, dat hij tijdens zijn verblijf in Nederland voor Zaandijk mocht uitkomen. Evenals het bestuur van Zaandijk dacht hij, dat door de tijdige inzending van het overschrijvingsformulier voor 1 augustus de zaak in theorie in het reine was. Cees Groot besefte wel, dat er ergens moeilijkheden kon den opdoemen, omdat hij voor een niet bij de Internationale Voetbalfederatie (FIFA) aangesloten bond in Amerika was uitgekomen. Maar aangezien daar zoals Groot beweert vergaande besprekingen zijn voor een fusie tus sen de twee bestaande voetbalbonden, waardoor automatisch erkenning door de FIFA zou volgen, had hij gedacht dat het zo'n vaart in ons land niet zou lopen. Cees Groot hoopt, dat de KNVB op korte termijn deze affaire zal be spreken, zodat zijn voorlopige schor sing kan worden opgeheven. Het ligt in de bedoeling van Cees Groot in de toekomst nog eens de over steek naar de Verenigde Staten te wa gen, maar dan in gezelschap van zijn gezin. „Zonder mijn gezin ga ik niet meer. Dan leef je niet", zegt de Zaan- kanter, maar hij voegt er aan toe, dat hij hoopt spoedig weer in contact te kunnen treden met een Amerikaanse vereniging. „Je verdient daar goed geld". De vereniging Zaandijk huldigt even eens de mening .juist te hebben gehan deld. Haar secretaris, de heer R. La- duc, had van het boridsbestuurslid, de heer J. Huybrechts vernomen, dat Cees Groot nog niet geroyeerd was door de bond. Daarom heeft het be stuur van Zaandijk hem laten uitkomen in een vriendschappelijke wedstrijd te gen JOS. Men mag namelijk iemand, die overschrijving heeft aangevraagd, in vriendschappelijke duels opstellen. Bij Zaandijk gelooft men dan ook, dat van enige strafmaatregel tegen de- ze vereniging door de KNVB geen sprake kan zijn. Het bestuur heeft vol gens het reglement gehandeld. Zaan dijk hoopt trouwens, dat alles ten goe de zal keren. Misschien komt die fusie in Amerika er spoedig door en dan kan niemand Cees Groot meer een stro breed in de weg leggen. Bij de semiprofclub Alkmaar-Zaan streek denkt men er anders over. Daar ziet men Cees Groot nog steeds verbon den aan het in de fusie met Alkmaar opgegane FC Zaanstreek. Als Cees Groot eventueel maar daar is vol gens de KNVB geen kans op gerech tigd zou worden te voetballen, zal Alk maar-Zaanstreek rechten doen gelden op deze speler. Op 23 augustus komt het bestuur van de KNVB bijeen om deze kwestie te bespreken. AMSTERDAM. De trainer van Real Madrid, Miguel Munoz, zal dit weekeinde naar Amsterdam komen om bij AjaxGo Ahead naar de tegenstan der van de Spanjaarden in de eerst® ronde van het toernooi om de Europe se beker te kijken. DEN HAAG De finalewedstrijd In het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen zal hoogstwaarschijn lijk op 29 mei 1968 in Londen in het Wembley-stadion worden gespeeld. De definitieve beslissing over plaats en da tum van deze finale zal binnenkort val len. Anquetil- niet naar W.K.

De Vallei | 1967 | | pagina 9