Jachthavenplannen liggen kant en klaar in (ijs)kast TER INZAGE VOOR DE RAADSLEDEN Toeristenmotel Otterlo moeilijk van de grond LEERSUM VERWACHT DUIZENDEN KIJKERS Fotowedstrijd KWESTIE ONDERNEMINGSRAAD KAN SNEL WORDEN OPGELOST Raad Rhenen Jaap Huibers concerteerde voor vertrouwd publiek Zaterdag corso Directie Hollandia Tricot J AGENDA Gevaarlijk zwemwater Pot en ketel Ze g, Wegspoelen Speelautomaten Schuld BURGERLIJKE STAND Jeugdtoernooi Uitstekend Verrassend Televisie Voetbal voor bejaarden Bromfiets vernield Bedankt voor beroep jonge medewerkers voor kantoor (mnl. en vrl.) SCHERPENZEEL KESTEREN Willem Alexander van Heusden GROENWOUDT's Supermarkt N.V. *2 i SUPERMARKT WOENSDAG 16 AUGUSTUS 1967 RHENEN De heer Van Donselaar (CHU) heeft in de gemeenteraadsver gadering van gisteravond nog eens extra de nadruk gelegd op de jachthaven plannen. Hij kreeg de gelegenheid dit belangrijke punt aan te snijden bij de behandeling van de begroting voor de VVV over 1967. „Ik hoop, meneer de voorzitter", aldus de heer Van Donselaar, dat het college van burgemeester en wethouders de plaatselijke VVV niet alleen steunt met subsidie, maar ook daadwerkelijk. Ik heb in het sociografisch rapport gelezen, dat er te veel mid denstanders zijn in onze gemeente. Door het toerisme te bevorderen, kan de omzet voor de middenstand worden vergroot. Verder dring ik er ten stelligste bij het college op aan de jachthaven op alle mogelijke en onmogelijke manieren te bevorderen. Ik heb gehoord, dat er een plan kant en klaar in de kast ligt". Burgemeester Bosch, ridder van Rosenthal, bevestigde, dat er een plan is. „Het is geen geheim", zo ant woordde hij de CHU-af ge vaardigde, „maar in september is er een bespre king op het ministerie van waterstaat en in het huidige stadium vind ik het minder geschikt dit plan in de open baarheid te brengen. Ik heb er echter helemaal geen bezwaar tegen het aan de raadsleden ter inzage te verstrek ken". De heer Van Donselaar heeft hier mee een wens aangesneden die in brede lagen van de bevolking van Rhenen en omgving eleeft. Later op de avond gaf de voorzitter zelf toe, dat er nog mogelijkheden genoeg zijn om in Rhenen allerlei noodzakelijke voorzieningen te treffen, zoals een sporthal, een rioolzuiveringsinstalla tie en een jachthaven. „Wij kunnen nog tot een bedrag van f 162.000,aan belastingen hef fen, voordat we aan de grens van noodlijdendheid zitten. Ik geloof dat de raad van Rhenen er goed aan doet dit te beseffen en maatregelen te nemen. In dit opzicht heeft de gemeenteraad het voor het zeggen", ^e heer Griffioen (ARP) had een heel ander idee. Toen de heer Lodder van de Boerenpartij de noodtoestand op het gebied van de riolering in Achterberg aansneed, zei de AR-afge- vaardigde, dat het méér verantwoord zou zijn daarvoor in eerste instantie te zorgen. Hij noemde een sporthal een politiek stokpaardje. „Als ik zie wat er allemaal voor de sport wordt uitgegeven", zo stelde de heer Kerk stra (CHU) vast, dan kom ik tot de conclusie, dat het veel beter is haast te maken met de riolering in Achter berg". De heer Lodder (BP) had geconsta teerd, dat bij nieuwbouw in deze buurtschap bij de boerderijen hele maal geen beerput wordt gemaakt. De heer Jansen van de VVD vond het maar een idiote geschiedenis, dat de technische dienst van de gemeente dit niet als een dwingende voorwaarde voorschreef. Zowel de voorzitter als de wethou der van publieke werken mr. J. Deen (PvdA) waren het met beide sprekers eens. Er zal een onderzoek naar wor den ingesteld. Overigens bleek uit de debatten, dat er spoedig een rioolzui veringsinstallatie zal moeten komen. Maar dat moet los gezien worden van het rioleringsprobleem voor Achter berg. Daar kan alleen een oplossing worden gevonden, die de betrokkenen veel geld zal gaan kosten. „Wanneer ik de boeren zou vragen heb je liever stank of betaal je liever, dan geloof ik dat de meesten zullen zeggen: ik zit dan maar liever in de stank", al dus de voorzitter. Het was de heer Griffioen (ARP) opgevallen, dat de Roghairweg al was opgebroken om te worden verbeterd, en dat pas in deze raad een krediet voor dit werk werd gevraagd. Hij vond dat dit niet klopte. De heer Van Donselaar (CHU) merkte hierover op: „De pot verwijt de ketel.... Toen de heer Griffioen zelf wethouder was, bleek er al te zijn begonnen met de uitbreiding van het bejaardencen trum „De Tollekamp", terwijl de raad nog moest beslissen over de gel gen. „Maar toen bopd het college van B. en W. excuus aan", riep de heer Griffioen verontwaardigd, ,„en dat heb ik tot op heden nog niet ge hoord over de Roghairweg". De voor zitter legdde uit, dat al in de begro tingsvergadering was aangedrongen op herstel van deze weg. Het kon geen uitstel meer lijden. VandaarMaar goedkeuren kon hij evenmin. Toen er er gedebatteerd werd over de vraag wie nu eigenlijk de opdracht had ver strekt, gaven mr. Deen en de burge meester elkaar de schuld.... als in het schied. verleden al eens was ge- De heer Jansen van de WD be haalde een overwinning bij het voor stel om woningwetwoningen te gaan verkopen. B. en W\ meenden alleen hele blokken van de hand te kunnen doen. „Nee", zei de heer Jansen, „la ten we niet discriminerend tewerk gaan. Iemand die een woningwetwo ning wil kopen, moet daartoe te al len tijde in de gelegenheid worden ge steld, met uitzondering van de flats". Hij bracht zijn voorstel in stemming. Het werd al direct ondersteund door verschillende raadsleden van de ande re fracties. Na de stemming bleek het voorstel van de liberaal te zijn aange nomen met 9 voor en 6 tegen. De voorzitter mopperde nog wat na over onderhoudsmoeilijkheden en over gezanik met achterpaden, maar de heer Griffioen wimpelde het allemaal af. „Ik zie liever in één rij verschil lende kleuren verf, dan een kale boel", zei hij. Voor de heer Jansen aanleiding op te merken, dat het on derhoud waarschijnlijk beter zal wor den, wanneer de bewoners eigenaar zijn van de huizen. Bovendien zag de liberaal hier een kans om voor een schappelijke prijs aan een huis te komen. Verschillende sprekers drongen er bij het college op aan de bevolking op dit punt be- haorlijk voor te lichten. De burge meester wees er op zijn beurt op, dat de raad straks bij eventuele verkopen dan ook niet moet terugkrabbelen zo De heer Jansen was ook al aan het woord geweest bij het punt notulen. Naar aanleiding daarvan merkte hij op, dat B. en W. nu ruimschoots de tijd hebben plannen te ontwikkelen ter bestemming van het oude verval len gemeentehuis aan de Vismarkt. Maar liever nog zag hij dat er ge werkt moest worden aan een rioolzui veringsinstallatie en aan de riolering in Achterberg. „Ik heb de indruk", zei de heer Van Donselaar. „dat de heer Jansen het oude stadhuis liever in het riool ziet verdwijnen". Dit was voor de voorzitter aanleiding op te merken, dat het dan maar doorge spoeld moest worden...." De raad nam de nota over de ver dwenen speelautomaten voor kennis geving aan. Het was de voorzitter ter ore gekomen, dat het nog niet in alle horecabedrijven in orde was. Hij kon digde aan daartegen maatregelen te nemen. Blijkt dat nieuwe automaten opnieuw klachten veroorzaken over groot geldverlies, dan zal hij niet te rugdeinzen om ook die automaten te laten verwijderen. Een mededeling van Gedeputeerde Staten, dat goedkeuring was verleend aan de verhoogde wethouderssalaris sen was aanleiding voor de heer Jan sen op te merken, dat hij het toch wel vreemd vond, dat tijdens een begro tingsjaar geen subsidies kunnen wor den opgevoerd, maar wel verhoogde wethouderssalarissen. De voorzitter troefde de liberaal door langs zijn neus weg op te merken, dat dit een zaak is van de raad zelf! Voor de subsidie van f 10.000*van Gedeputeerde Staten voor 't clubhuis op „Candia" was de raad erkentelijk. G.S. hebben daarmee de zelfwerk zaamheid van de voetbalvereniging willen waarderen. Er zal een dankbe tuiging naar Utrecht worden verzon den. Door een goedkeuring op een her ziening van een bestemmingsplan kan de kalkzandsteenfabriek „Vogelen zang" uitbreiden. Het ligt volgens de voorzitter in de bedoeling, dat deze fa briek wordt uitgebreid met een afde ling waar men bouwelementen wil gaan vervaardigen. Het benodigde industrieterrein op Remmerden van de NV „Addenshoe- ve" werd nu definitief onteigend. Maar de onderhandelingen om te ko men tot een minnelijke schikking door aankoop zullen worden voortgezet. Naar aanleiding van kascontrole- rapporten merkte de heer E. P. van Dijk (Vrije Partij) op, dat het een schandaal is dat er inwoners zijn die 80 weken huurschuld hebben. „Het is maar makkelijk om hiervoor het pre dikaat a-sociaal te gebruiken, maar ik heb gezien dat de mensen wel een auto voor de deur hebben staan". „Dat is dan een a-sociale auto", lach te de voorzitter. Hij voegde er aan toe, dat het een groot schandaal is. Het college zal maatregelen nemen. Licht en water afsnijden vond de voorzitter echter wel wat al te gortig. Alvorens in geheime vergadering over te gaan werden de vragen van de heer Hensen (PvdA) nog behan- dled. Hij informeerde naar de bouwval aan de Cuneraweg, het oude stadhuis op de Markt en de Panoramamolen. Alleen over de panoramamolen werd echter gesproken. De andere onder werpen kwamen niet aan bod. De voorzitter zette uiteen, dat op grond van het pachtcontract niet kan worden ingegrepen. Dit loopt nog tot 1970. De heer Griffioen zou de molen lie ver een andere bestemming willen ge ven dan de huidige, maar hij was er zich van bewust dat dit niet kan on der huidige pachters. De voorzitter wees erop, dat een leegstaand gebouw altijd wordt ver nield. De pachter heeft echter al on derhoudswerken laten uitvoeren, even als de gemeente zelf. Er zal echter worden onderzocht of er juridische punten zijn, waarop de pachtovereen komst kan worden ontbonden. De directie van hotel „De Stichtse Oever", tevens pachters van de Pa noramamolen, was het helemaal niet eens met de vragensteller. „De heer Hensen had eerst eens met ons moe ten komen'praten", zo zei men, „al vorens hij met de vragen was geko men". Hierna ging de raad in geheime zit ting over. De volgende vergadering wordt gehouden op dinsdag 19 septem ber a.s. Geboren: Alex Arie Gerard, z. v. H. A. Renes en G. de Kruif, Dorpsstraat 213. Margo Jantina, d. v. J. v. Engelen hoven en B. Pul, Pr. Margrietlaan 38. Willem Gijsbertus, z. v. E. v. d. Brink en J. Veenendaal, Oosteinde 53. Nico- laas, z. v. N. Wallet en J. v. d. Berg, Bruinhorsterlaan 28. Nadia Herta, d. v. J. B. H. A. Weijers en J. B. J. Woelke, Dorpstraat 160. Gehuwd: M. v. d. Brandhof en H. Wagensveld, Industrielaan 10 te Scher- penzeel. WINKELCENTRUM VEENENDAAL 0 Winkels zijn tot 6 uur 's avonds open. 0 Vrijdagsavonds KOOPAVOND tot 9 uur. 's Woensdagsmiddags zijn de win kels na 1 uur gesloten. (De Hema aan de Markt is deze middag wel geopend en is 's maandagsmorgens gesloten). 0 Kappers zijn 's maandags de gehele dag gesloten. 0 Markt: dinsdagsmorgens tot 1 uur, 's zaterdags de gehele dag. 0 VW-Inlichtingenkantoor: Hoofdstr. 84, tel. 08385-4607 en 4602. Heden, woensdag ELST Aanlegsteiger Veer, 16 uur: Ingebruik neming vernieuwde pont BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal, 19.30 uur: Spel met vuur. Morgen, donderdag BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal, 19.30 uur: Eddy Constantine-film. TENTOONSTELLING Gemeentehuis Amefóngen tot en met vrijdag a.s. dagelijks 911, 1418 en 1921 uur: Zcmertentoonstelling „Delta, dijken en sluizen, techniek en schoonheid". SCHERPENZEEL Op zaterdag 19 augustus organiseert de voetbalver eniging „Scherpenzeel" een jeugdtoer- nooi voor pupillen en adspiranten op het gemeentelijk terrein. AMERONGEN De derde uitvoe ring in de serie zomeravondconcer ten, die in de St. Andrieskerk in Ame- rongen worden gehouden, betrof een voordracht van twee jonge musici, die de ongeveer 70 toehoorders waaronder burgemeester Van den Bosch volledig in de ban kregen van veelal oude kerkmuziek. Jaap Huibers, de organist, was op vertrouwd terrein: hij is geboren en getogen in Overberg en daar wegge trokken om zijn muziekstudies te kun nen voltooien. Na zijn conservatori umopleiding werd hij organist in de D.G.-kerk aan de Oude Gracht in Utrecht, terwijl hij voor verdere stu die nog steeds les neemt bij Stoffel van Viegen. Op het conservatorium leerde hij Bert Harms kennen. Deze nam les bij Frits Knol en gaat na in de afge lopen maanden zijn solo-examen te hebben gedaan als vidïist de gele deren van het USO versterken. Het uitstekende peil waarop deze uitvoering stond, nam niet weg dat aan de programma-keuze nog wel het een en ander valt te verbeteren. Ne gen van de elf gespeelde werken waren afkomstig uit dezelfde periode. Juist omdat een logische opbouw in het programma voor ogen moet heb ben gestaan niet voor niets stond een werk van Max Reger op de voor laatste plaats en besloot men het con cert met een compositie van een he- LEERSUM Zaterdagmiddag om drie uur zal het vijftiende Leersumse bloemencorso officieel worden geopend door miss Lucy Jackson, loco-burge meester van Romsey, het Zuidengelse stadje* waarmee Leersum een jumelage heeft aangegaan. Tussen half een en een uur zullen de wagens worden opgesteld aan de Lom boklaan. Om 1 uur begint de keuring door de drie juryleden, de heren D. Pols, A. Top en M. Vossesteyn. Deze heren zullen een zeer moeilijke taak krijgen want de praalwagens zul len ook dit jaar weer weinig voor el kaar onder doen. De Vrijwillige Brandweer, de Stich ting „Valkenheide" uit Maarsbergen, de y.V.V. „Leersqms Bloei", het C.N.V. afd. Leersum-Amerongen, de sportver eniging Larsheim, de sportvereniging HD.S., de accordeonvereniging „Cres cendo", de buurtvereniging „Hoog Leersum", het N.V.V.-afd. Leersum, de muziekvereniging E.M.M., de midden standsvereniging „Aller Belang", en de Stichting Revalidatie Centrum „De Hoogstraat" zijn wekenlang in touw geweest om met de mooiste wagen op de Lomboklaan te verschijnen. Precies om drie uur zullen de wa gens starten. De route wordt twee maal gereden: Lomboklaan-Koningin Julianalaan- Scherpenzeelseweg-de Dam-M.C. Ver- loopweg - Bentincklaan-Burgemeester van de Boschlaan-Lomboklaan enz. Kinderen t/m 14 jaar hebben vrij toe gang, terwijl de entree voor volwasse nen zo laag mogelijk is gehouden. Om half twee zal de Koninklijke Shell Harmonie uit Den Haag een populair concert geven aan de Burgemeester v. d. Boschlaan. Onder het motto „Fotografeer de bloe menpracht van Leersums Bloemen corso" wordt zaterdag een fotowed strijd gehouden. Deeneming aan deze wedstrijd staat open voor iedereen, behalve voor be roepsfotografen. De jury let in de eerste plaats op de .originaliteit van de op name. Het onderwerp is het bloemencorso en alles wat daarmee samenhangt, (de opbouw, het corso, het publiek, de figu ranten enz.) Het minimum formaat voor de in zending is 99, maximum formaat 18 24. Dia's moeten ingeraamd zijn. Ed kun nen maximaal 4 foto's of dia's worden ingezonden. Elke foto en dia moet voor zien zijn van naam en adressen totaal aantal ingezonden foto's of dia's. De foto's of dia's moeten voor 15 ok tober 1967 in het bezit zijn van het cor so-secretariaat., Op den Berg 4 Leer sum. De inzendingen moeten stevig ver pakt worden met in de linker boven hoek vermeld: „Foto wedstrijd". Voor de winnaars zijn énkele waar debonnen beschikbaar gesteld die be steed kunnen worden bij de erkende fo- tohandel in Nederland. Het bestuur van Floralia doet een dringend beroep op vrijwilligers die er aan willen meewerken de toeschouwers op een vlotte manier de toegangshek ken te laten passeren. Wie wil helpen bij de afzetting en de kaartjesverkoop wbrdt verzocht zich op te geven bij sigarenmagazijn Putman. Het is onnodig uitvoerig uiteen te zet ten dat het ijverige Floraliabestuur dat honderden uren pro deo in touw is voor het corso op de grote dag, zelf de hulp van veel vrijwilligers nodig heeft. Met betrekking tot het bloemencorso, wordt het volgende onder de aandacht gebracht. Zoals reeds werd bekend gemaakt zul len de wegen binnen het parcours waar het corso wordt gehouden van 12.00 uur tot omstreeks 17.00 uur voor alle ver keer worden afgesloten. Degenen, die binnen het parcours wo nen, wordt verzocht hun inkopen zo veel mogelijk 's morgens te doen en te trachten voor 12.00 uur weer binnen het parcours te zijn. Is het te voorzien, dat het niet moge lijk zal zijn voor 12.00 uur binnen het parcours te zijn, dan wordt men ver zocht legitimatiepapieren mede te ne men, zodat men bij terugkomst kan aantonen dat men innen het parcours woont. Er behoeft dan geen toegangs geld te worden betaald. Voertuigen zullen tijdens de afslui ting evenwel niet worden toegelaten, zo dat verzocht wordt voertuigen tijdelijk buiten het parcours te parkeren totdat de afsluiting is opgeheven. dendaagse Fransman was de af wisseling in composities te gering. Hiermee wil ik beslist niet een chrono logische opbouw als summum aanprij zen. Toch lijkt het de moeite waard om te vermijden dat een orgelsonate van Carl Philip Emanuel Bach na Handel's orgelconcert als mosterd na de maaltijd wordt aangevoeld. Eigenlijk is dit het enige puntje dat aan kritiek onderhevig is, want de manier waarop Jaap Huibers en Bert Harms het programma ten gehore brachten was verrassend goed. De opening, de „Partita Sopra" van J. G. Walther was misschien nog niet zo sterk, maar dat lag voornamelijk aan de compositie, die vergelijkingen opriep met het werk van tijdgenoot Bach en in die vergelijking aan het kortste eind trok .In .de sonate van Loeillet daarentegen overtuigden bei de solisten van hun talent door met getimed samenspel voor een prachtige uitvoering zorg te dragen. Jaap Huibers vertolkte vervolgens het Koraalvoorspel „Wenn wir in höchsten Nöte sein" van Johann Se bastian Bach op gave wijze. Evenals in andere stukken tijdens het verdere verloop van de avond viel op hoe be heerst en toch' doorleefd hij zijn in strument bespeelt. Ook technisch staat hij op hoog peil, hetgeen zijn uitvoering van het orgelconcert, no 5 in F, van Handel bewees. Met de so nate in A-dur van dezelfde componist bewezen violist en organist een uit stekend ingespeeld duo te vormen, waarin Jaap Huibers goed stuwt en Bert Harms door een enkele onvol- komendheid zijn muzikale aandacht niet laat verslappen. „Majesté du Christ" uit l'Ascension van Olivier Messiaen was een te lo ven, maar tot mislukken gedoemde poging afwisseling te brengen in het programma. Het was een niet bijzon der groots, maar wel harmonieus werkje, dat wederom van Huibers een vertolking op niveau kreeg. Op 12 september is de slotuitvoe- ring van deze serie, waarop het Tra- zomkoor optreedt o.l.v. Jacques Moo- lenijzer met begeleiding van Bernard Bartelink, orgel. Het koor is al eer der met groot succes in Amerongen geweest, maar donderdag a.s. kunt u er nog een voorproefje van krijgen. Het koor treedt dan op voor de NCRV camera's in het programma „Mozart in Haarlem." Jeroen Terlingen. VEENENDAAL In reactie op een verslag in de Vallei van maandag 14 augustus jJ. betreffende een vergadering van de Eendracht"inzake het feite lijk niet meer bestaan van een ondernemingsraad bij Hollandia Tricotagefa- briek N.V., verstrekt de directie van deze N.V. het volgende communiqué: „De Directie meent, dat de gehele kwestie rondom de ondernemingsraad bevredigend kan worden opgelost en zij staat open voor ieder positief voor stel van betrokken partijen om tot herverkiezing van een nieuwe onderne mingsraad te komen. De Directie meent mede daarom scherp te moeten pro testeren tegen stellingen, die in bovengenoemde vergadering van de „Een dracht" zijn ingenomen, met name waar in het verslag persoonlijke aanvallen worden gedaan op ons directie-liddie tevens voorzitter van de O.R. is. Zii wenst uitdrukkelijk te verklaren, dat het door dit directie-lid in de O.R. ge voerde beleid alsmede zijn beleid infbke de schorsing van een Eendracht-lid 'uit de O.R. een algemeen directie-beleid is geweest en nog is, waarbij per soonlijke opvattingen van directie-leden afzonderlijk niet de minste rol heb ben gespeeld. De verschillen in minder aantrekkelijke eigenschappen van di rectie-leden afzonderlijk, die in bovengenoemde vergadering werden geïnsi nueerd, wijst de Directie als lïiet ter zake doende af, daar zij kénnelijk wor den gebruikt om de Directie in het openbaar in personen te treffen. Tevens spreefo de Directie als haar mening uit, dat een ondernemingsraad een instel ling is, welke uitsluitend de belangen van het bedrijf en van het personeel moet dienen. Tenslotte is de Directie evenals in haar vorig communiqué nog steeds van mening, dat deze kwestie snel kan worden opgelost." De Directie J. J. van Leeuwen Wvan Leeuwen Avan der Ree OTTERLO Het toeristenmotel, waarvan het eerste paviljoen aan het begin van deze zomer zou worden gebouwd, komt hog maar moeilijk van, of zo men wil uit de grond. De Exploitatie Maatschappij Toeristenmotel Otterlo heeft inderdaad voorbereidingen getroffen om te kunnen beginnen, maar telkens komt er iets tussen. Het grondwerk is nu in een gevorderd sta dium en ook het eerste deel van het werk is aanbesteed. Een remmende factor is echter, dat het woonwagenkamp nog steeds aan de rand van het terrein, waarop het motel zal verrijzen, staat. Zoals bekend, zal het te zijner tijd worden overgeplaatst naar het regionale kamp in Arnhem, met de bouw waarvan echter ook nog moet worden begonnen. Wel is nu de weg tussen het woonwagenkamp en het bouwterrein, die eerst geheel werd versperd door gesloopte en voor de sloop bestemde auto's, vrijgemaakt. Het is in ieder geval een begin. Het idee voor het motel is architectonisch gebaseerd op bungalowcom plexen, die de leiding van de Exploitatie Maatschappij Toeristenmotel Otterlo in Spanje heeft staan en waarmee uitstekende bedrijfsresultaten worden behaald. De directie blijft vol vertrouwen, dat het motel in Otterlo ook een succes zal worden. Al zal het allemaal nog even duren, men is zeker niet van plan het projekt af te lasten. i SCHERPENZEEL De groepscom mandant der Rijkspolitie te Scherpen zeel maakt bekend dat zWemmen van mens en dier in de Lunterse beek ge vaar oplevert voor de gezondheid in verband met mogelijk besmetting met de ziekte van Weill, hetgeen reeds bij enige honderden is geconstateerd. SCHERPENZEEL Zaterdag heeft Scherpenzeel wel verloren van DVSA uit Amerongen, maar de opbrengst 190,was toch een winst voor het Bejaardenfonds. Zaterdag om 18.30 uur speelt het zaterdagmiddagelftal van Scherpenzeel tegen een versterkt Dovo 2. LEERSUM Toen de vrachtauto chauffeur V. uit Veenendaal van de Rijksstraatweg een inrit wilde inbuigen vergat hij voorrang te verlenen aan een bromfietser. De bestuurder van de bromfiets, de Marokkaan M. uit Ame rongen kwam er goed af, maar zijn bromfiets werd vernield. LIENDEN Ds. E. S. de Lint, her vormd predikant te Lienden heeft voor het op hem uitgebrachte beroep naar de hervormde gemeente Nieuw-Beyer- land bedankt. Ondertrouwd: T. Hommersom, 29 jr en G. Blankestijn, 22 jr.; R. Arends, 32 jr. en J. G. Roelof sen, 22 jr. Heden is zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve man en zorgzame vader op de leeftijd van 56 jaar. H. VAN HEUSDEN—de Beer MARJA. Eist (U.), 15 augustus 1967. Woudweg 8. De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 18 augus tus a.s. om 14.30 uur in het Crematorium te Dieren. Gelegenheid tot condolerenwoensdag a.s. van 19.00 tot 20.00 uur op Woudweg 8. bouwt in Renswoude een groot distributiecentrum voor de elf KIJKGRIJP Supermarkten in Nederland. Daar komt ook het nieuwe hoofdkantoor, dat in december ge opend wordt. Wfj vragen voor directe indiensttreding (u gaat dan op ons kantoor in Zeist inwerken) Jongelui, die dit jaar van school gekomen zijn of al enige ervaring hebben, vinden op ons nieuwe kantoor een plezierige, goed betaalde werkkring. Bij verdere studie geven wij graag advies en kostenvergoeding. Wilt u meer weten Dat kan heel eenvoudig. A.s. donderdag 17 augustus zijn wij in Gebouw Rehoboth, Taets van Amerongenweg 66 te Renswoude, en a.s. vr(jdag 18 augustus in. Hotel Vonk, Kerkwijk te Vee nendaal. Beide avonden van 7-9 uur. Wij willen dan graag met u de mogelijkheden bekijken, die u 'bij ons heeft. i Voorheuvel 9-13 te Zeist, tel. 03404-1044 Vanaf nov. a.s. Oude Holleweg te Renswouue

De Vallei | 1967 | | pagina 5