Gemeente droeg school aan bestuur over AMERONGSE U.L.O. NU IN EIGEN GEBOUW Ds. L. Zwaan: „Anders hopeloos vastgelopen" Vaak door slecht beheer van gezinsinkomen Duitse toerist beboet met f500,- Voorlopig nog geen aardgas in Kesteren Kantongerecht Wageningen Ex-Rhenense achtte zich niet schuldig, maar kreeg toch flinke geldboete Bulldozer modderde zich vast Kosters bijeen in Cunerakerk 't Dingetje heropend Vertrek van bejaarden vervroegd Verdwenen vrouwen Wiel ramde auto W inkeldievegge aangehouden Geslaafd OORZAAK HUURSCHULD IN RHENEN ACHTERSTAND IS RELATIEF NIET VERDER GESTEGEN SNIJDEN OP SNELWEG Mogelijk pas na 1970 Vaste klanten Krotten Wie zag poedel LUXOR THEATER MAVO Zondagsschool Schrij verspark GESELECTEERD EN GECONTROLEERD ZATERDAG 19 AUGUSTUS 1967 AMERONGEN Onder grote belangstelling is gistermiddag tijdens een bijeenkomst de pas gereed gekomen ulo-school aan de Tabakslaan door de gemeente aan het schoolbestuur overgedragen. De burgemeester was de eerste die het schoolbestuur gelukwenste. Hoewel de gemeenteraad de overdracht aan het schoolbestuur officieel zal moeten bekrachtigen, sprak de burgemees ter er zijn tevredenheid over uit, dat het gebouw nu aan de goede zorgen van het schoolbestuur wordt overgelaten. Dinsdag, 22 augustus, zullen de lessen van start gaan in het zes-klassige semi-permanente gebouw. De geschiedenis van het u.l.o.-on- derwijs in Amerongen is nog maar kort. In 1965 werd er gestart met twee klassen, die een tijdelijk onder dak vonden in de bovenzalen van het Dorpshuis. Het volgende leerjaar gaf een groei van het aantal leerlingen te zien, en er kwamen twee klassen bij, die noodzakelijkerwijs werden onder gebracht in een gebouwtje achter de gereformeerde kerk. Met de opening van de nieuwe VEENENDAAL „L'Homme et l'enfant" is de Franse film die in het Nederlands een nog meer belovende ti tel meekreeg, n.l.: „Eddie op het spoor van de verdwenen vrouwen". De ver dwenen vrouwen blijken onschuldige verdwenen meisjes te zijn die boven dien weinig aantrekkelijk zijn in hun mode uit 1950 gecombineerd met zoete gezichtjes uit de Charlestontijd. Nee, van die verdwenen vrouwen moet men niet te veel verwachten. Edüe stelt echter niet teleur, daar heeft hij dan ook zijn achternaam „Constantine" voor meegekregen. Hjj slaat er weer lus tig op los, heeft weer veel succes bij de verdwenen vrouwen en waagt zijn le ven weer verschillende malen voor een lief pleegdochtertje. Toch is deze film, die tot en met zon dagmiddag in het Luxor Theater te Vee- nendaal draait, de moeite waard. Nu we overstelpt worden met James Bond en zijn collega's, die het zonder vernuf tige dodelijke wapens niet kunnen win nen, is het leuk Eddy weer eens spor tief met de blote vuisten een misdadi- gersbende te zien uitroeien en oprollen. Traditiegetrouw is hij de politie te vlug af. Bijzonder geestig is de paffe rige inspecteur met bril en bolhoed, die in de meest kritieke momenten ieder een in z'n omgeving een sigaar aanbiedt. De film handelt over een facet der misdaad dat er altijd al in heeft ge wild bij het grote publiek: de handel in blanke slavinnen en verdovende midde len. Fred (Eddie Constatine) heeft in de oorlog het leven van z'n vriend gered. Die vriend Carlo (Folco Lulli) geeft hem hiervoor uit dank een parfumfa- briek. Maar als op een slechte dag Ed dies pleegdochtertje Cathy wordt ont voerd ontdekt hij, na intendief speur werk, dat zijn vriend hem de fabriek al leen heeft gegeven als camouflage voor een wijdvertakte handel in verdo vende middelen. Een oude man bezoekt Eddie en vertelt hem zijn pleegdoch tertje te hebben ontvoerd. De kleindochter van de man is na melijk verdwenen en hij verdenkt Ed die ervan dat hij haar heeft verkocht als blanke slavin. Later blijkt dat vriend Carlo ook van dit handeltje alles afweet. Nu wordt het toch echt tijd voor de „opa van James Bond" om in te grijpen. Hij doet het dan ook en een aaneenschakeling van spanning, humor en romances volgt. De film wordt redelijk gespeeld. Ook daar staat Eddie Constantine borg voor; evenals Juliette Gréco. Minder bekend zijn Folco Lulli en Jacqueline Ventura. De film werd geregisseerd door Raoul André. Hij is opgenomen in cinemasco pe en kleuren en laat iedereen boven de veertien jaar toe. Rock Hudson en George Peppard zijn van zondag tot en met woensdagavond te zien in Veenendaals enige bioscoop. Zij spelen in de film „Tobroek" die de strijd om Tobroek behandelt. Zaterdagavond in er weer een extra voorstelling, die om 21.30 begint. „Liefdesdrift" brengt meer drift dan liefde met Jacqueline Vandal, Pierre Barouch en Paulette Dubost. In tegen stelling tot de voorgaande films van veertien jaar is deze film slechts goed gekeurd voor personen boven de acht tien. school is het huisvestingsprobleem uit de wereld geholpen. Burgemeester Van den Bosch prees de activiteiten van het schoolbestuur, die tot het nieuwe gebouw hebben geleid. „De plannen voor de nieuwe school lagen al lang gereed, en ik heb er bewondering voor, dat het schoolbe stuur ze in twee jaar heeft weten te realiseren", aldus de rtargemeester tijdens de bijeenkomst van gistermid dag. „Over 14 dagen zal er bovendien een chr. lagere school in gebruik wor den genomen en dat is nogmaals een illustratie van de na-oorlogse groei van Amerongen". De voorzitter van het schoolbestuur ds. L. Zwaan sprak een welkomst woord tot de aanwezigen. Hij herin nerde aan het voorspoedige verloop van de bouw en zei ook, dat de nieu we school op een gunstig tijdstip in gebruik kon worden genomen. „Wij zijn blij dat de school juist nu klaar is, anders zouden we, met de nieuwe cursus voor de deur, hopeloos zijn vastgelopen De predikant deelde mee, dat het schoolbestuur straks de beschik king hoopt te krijgen over een zesde leerkracht. Ook ligt het in de bedoe ling, dat zodra de Mammoetwet van kracht zal worden, de benaming „ulo-school" te vervangen door „mavo-school". Pastoor Anderiesen uit Leersum was de eerste van een rij van spre kers, die vervolgens hun gelukwensen aanboden. „Ik beveel Uw school bij katholieke ouders aan", aldus de pastoor, die er in zijn toespraak de nadruk op legde, VEENENDAAL In het O.C.B.- gebouw wordt zondag van half twaalf tot kwart over twaalf een bijeenkomst gehouden van de zondagsschool, die be stemd is voor de kinderen van 4 tot 13 jaar die in het Schrijverspark wonen. Er zullen voorbereidingen worden ge troffen om straks samen met de ouders het kerstprogramma te vieren. De zon dagsschool heeft een interkerkelijk karakter. VEENENDAAL Tijdens de werk zaamheden aan de parkeerplaats voor het nieuwe raadhuis aan de Sandbrink- straat zakte gistermiddag het onderstel van een bulldozer in de modder. Alleen de cabine van het zware apparaat kwam nog boven de modder uit. Op eigen kracht kon het gevaarte onmogelijk uit de modder komen. Een kraanwagen van de fa.' Schoonhoven trok de machine eerst vlot nadat men met man en macht een gleuf rond de bulldozer had ge graven, zodat zoveel mogelijk water kon wegvloeien. VEENENDAAL Toen de heer E. van O. uit Deventer vrijdag met zijn personenauto met aanhangwagen op Rijksweg 12 de afrit naar Veenendaal wilde oprijden verloor hij een wiel van de aanhangwagen. Het wiel vloog over de middenbermbeveiliging tegen de auto van de Duitse toerist C. G. uit Frank furt am Main. De wagen werd ernstig beschadigd. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Burgemeester Van den Bosch (links) wenst ds. Zwaan geluk, nadat hij de school namens de gemeente aan het bestuur had overgedragen. ervan overtuigd te zijn dat de chris telijke opvoeding van het katholieke kind bij het personeel van de protes tants-christelijke school in goede han den was. Hij sprak er zijn dankbaarheid over uit, dat het bestuur erin heeft toege stemd, dat hij de katholieke leerlin gen in de school godsdienstonder richt zal geven. Aanvankelijk had de gemeente de grond, waarop de school nu is ge bouwd verkocht aan het bisdom Utrecht, maar de aanvankelijk gepro jecteerde kerkbouw vond later geen doorgang. De grond werd daarop door de gemeente teruggekocht en kreeg de bestemming van bouwterrein >voor de school. De bouwwerkzaamheden gingen in het voorjaar van start en het gebouw kon op het verwachte tijdstip gisteren dus in gebruik worden genomen. VEENENDAAL Mevr. Van G. uit Veenendaal werd vrijdagmorgen aange houden nadat zij in een supermarkt enige artikelen had weggenomen zon der te betalen. De oneerlijke handelin gen van de huisvrouw waren geconsta teerd door het personeel van de supermarkt. Nadat proces-verbaal was opgemaakt werd zij weer op vrije voeten gesteld. RHENEN De heer J. van Hunnik, koster van de Cunerakerk, heeft een grote propaganda-bijeenkomst georga niseerd van kosters en kosteressen op zaterdag 26 augustus in de Rhenense Cunerakerk. Er is een uitnodiging ge zonden aan alle kosters met hun echt genoten en kosteressen uit de afdelingen Utrecht, Arnhem, De Gelderse Vallei en de Betuwe. Op het programma staat: Ontvangst door één der predikanten. Rondleiding door de kerk met een klein orgelconcert; bezoek aan dahliakweke rij en Grebbeberg; lunchpauze met mu ziek in een der zalen van de N.H. Kerk. De heer E. v.d. Brink, voorzitter van het hoofdbestuur spreekt over „De kos ten in deze tijd", en diaprojectie „Rhe- nen in de vier jaargetijden". VEENENDAAL Woensdag 15 augustus slaagde onze oud-plaatsgenoot drs. G. J. Dijkstra aan de Economische Faculteit te Amsterdam voor het accountantsexamen RHENEN Zijn de huurachterstanden bij het gemeentelijk woningbedrijf in Rhenen onrustbarend? Omdat in de dinsdagavond gehouden raadsvergade ring niet dieper op deze kwestie werd ingegaan meenden wij er goed aan te doen nader ter plaatse te informeren. De vraag op welke wijze deze huur achterstanden worden bepaald, werd door de huuradministratie beantwoord met de mededeling, dat er regelmatig door de accountantsdienst van de Ver eniging van Nederlandse Gemeenten bij de kascontrole een overzicht van de achterstanden wordt opgesteld, dat bij de raadsstukken ter inzage ligt. Deze overzichten zijn uiteraard momentopnamen met toevallige uitschieters naar boven en naar beneden. In principe is de weekhuur ver schuldigd bij vooruitbetaling. Er zijn echter 'heel wat huurders, die per maand betalen en daarbij zijn er uiteraard altijd wat men noemt „sle pers", namelijk huurders, die niet de volle vier weken vooruit betalen, maar slechts één of twee weken en die na enkele weken dus met een achter stand in de huuradministratie voorko men. Wil men een goed overzicht van de werkelijke achterstand dan is de balansdatum altijd een goed uitgangs punt. „Welke ervaringen heeft men in dit WAGENINGEN Vakantieganger Walter F. uit Essen in Duitsland wilde toe rende over de Veluwe met zijn Mercedes op de autoweg naar .Ede wat opschieten en ging daarom aan het inhalen. Geheel zonder gevaar was de manoeuvre niet want de 44-jarige Walter sneed bij het inhalen ter hoogte van het Bennekomse Streekziekenhuis de uit Doesburg afkomstige, 26-jarige vertegenwoordiger Meeu- wis J. van L. De zaak was aan het rollen gebracht doordat Meeuwis later van het voorval aangifte had gedaan bij de politie, aan wie hij een nauwkeurige omschrijving van de wagen en de kleur ervan had gegeven .alsmede het door zijn achter hem rijdende zwager genoteerde kente ken van de Duitse automobilist. Voor de balie van het kantongerecht stond Walter vrijdagmorgen niet zelf, maar hij had zich laten vertegenwoor digen door zijn raadsman, mr. A. F. J. Kuhlmann uit Arnhem. De raadsman bevocht de tenlasteleg ging door er op te wijzen dat zijn KESTEREN Het ziet er naar uit, dat de gemeente Kesteren voorlopig nog niet op het aardgasnet zal worden aangesloten. Een en ander is het gevolg van een mogelijke toetreding van een groot aantal gemeenten in de Over-Betuwe tot de N.V. Mij. tot Gasvoorziening Gelders Rivierengebied. Gezien de ren tabiliteit krijgen deze gemeenten voorrang bij aansluiting op aardgas. De uit voering van het gehele project in de Over-Betuwe zal ongeveer drie jaar in beslag nemen, zodat Kesteren pas na 1970 kans maakt op aansluiting. De mogelijkheid is echter niet uitgesloten, dat nog een aantal firma's zal wor den aangetrokken, hetgeen de tijdsduur aanmerkelijk zou bekorten. Oorspron kelijk lag het in de bedoeling de gemeente Lienden en Kesteren op het aard- gasnet aan te sluiten na Geldermalsen, waar men momenteel werkzaam is. De planning is echter beïnvloed door de rentabiliteitsberekeningen. cliënt vermoedelijk niet in Nederland was geweest op de dag van het snijden, omdat hij in de periode dat het ge beurde een tante uit Berlijn als logé had gehad. Hij liet hierop volgen dat Walter Ne derland wel kende, omdat hij het nog al eens opzocht om naar zee te gaan. De man van de aanklacht, Meeuwis, trad als getuige op, alsmede diens zwager, de 27-jarige Gregorius van de G.: „Niet ik, maar mijn vrouw heeft het nummer opgenomen". Officier: „Is het nummer geno teerd?" ,.Ja, op een papiertje". „Hoogst merkwaardig", constateer de de officier, „dat u idat op een pa piertje doet." Hij legde niet begrijpende Gregorius uit dat hij wilde weten hoe het noteren en opnemen precies in zijn werk was gegaan. Nog even werd er gesproken over de dame die in de wagen naast Walter had gezeten. In zijn pleidooi vertelde mr. Kuhl mann een verhaal uit eigen ervaring waarmee hij probeerde aan te tonen dat bij het noteren van autonummers maar al te gauw vergissingen worden gemaakt. Uitdrukkelijk wees hij er op dat het noteren een hachelijke zaak is. Hij vroeg voor zijn cliënt vrijspraak. De officier bleek door het pleidooi niet geplooid te zijn en eiste een geld boete van f 200 of twintig dagen met een ontzegging van de rijbevoegdheid voor de tijd van drie maanden. De kantonrechter, mr. A. C. van den Brand, bracht naar voren dat hij wan neer het om een Nederlander was ge-' gaan zeker de officier in zijn eis zou zijn gevolgd, maar voor een buitenlan der vond hij de rijontzegging een slag in de lucht. Hij vonniste met een geld boete van f 500 of dertig dagen hechte nis. WAGENINGEN Vreselijk, vreselijk, vreselijk. Het was het stopwoordje van de niet helemaal schuldbewuste 31-jarige Reintjen G. die voor het Wageningse kantonge recht was gedaagd om te komen vertellen waarom ze in Wageningen op de kruising Diedenweg-Mansholtlaan geen voorrang had verleend. De in Rhenen geboren, maar nu in Zwijndrecht wonende Reintjen, was met wat familie leden naar Wageningen gereisd. De kantonrechter, mr. A. C. van den Brand, wilde eerst wel eens weten hoe mevr. Reintjen dan wel in Wageningen op de kruising was ge komen, waarop ze vertelde dat ze op weg was naar haar moeder die ernstig ziek in een ziekenhuis te Arnhem lag. Ze legde uit, dat ze eigenlijk heel weinig met het onge luk uit te staan had, omdat ze nog niet de voorrangsweg was opgereden en er de tijd voor had genomen het overige verkeer voorbij te laten gaan. „Plotseling", vertelde Rein tjen met een door opwinding ineens vele tonen hogere stem, „kwam er een wagen aan, die vreselijk hard reed". Hierna gebeurde het ongeluk. Reintjen had het allemaal wel zien gebeuren maar haar schuld was het niet. Als eerste getuige in de zaak verscheen de man die zo „vreselijk hard" gereden zou hebben; de 22-jarige Wage- ninger Louis van R. die zich over de zaak een beetje ver ontwaardigd toonde en met een knikje naar Reintjen zei; „Ik heb bewondering voor het acteertalent van mevrouw". Hij vertelde dat hij aan het verhuizen was geweest die dag en dat zijn wagen vol met bloemen had gezeten zodat het onmogelijk was geweest hard te rijden. Volgens hem was mevrouw pertinent niet gestopt, maar zo enorm zenuw achtig geweest dat ze dat vermoedelijk niet eens meer wist. Het verdachte huisvrouwtje dat naar deze getuigenis met open mond had staan luisteren, trad weer in het strijd perk en verklaarde voor de zoveelste maal dat ze stil had gestaan. De volgende getuige, gemeente-arbeider Hendrik Z., uit Wageningen, werd de zaal binnengelaten. Hij legde aan de kantonrechter uit, dat hij, gealarmeerd door gierende ban den, de hele zaak zich had zien afspelen vanaf het ter rein van de gemeentelijke opslagplaats waar hij op dat moment bezig was geweest. Noodlottig voor Reintjen ver klaarde hij gezien te hebben dat de wagen van haar iets de voorrangsweg opgereden stond. De officier van Justitie was van mening dat de overtre ding wel degelijk gemaakt was, maar wilde rekening hou den met de nervositeit op het ogenblik van de overtreding, die veroorzaakt was geweest door familie-omstandighe den. Dat Reintjen ervan overtuigd bleef, ondanks de be zwarende getuigenverklaringen, dat ze goed gereden had, noemde hij een kwalijke gang van zaken. Hij eiste een geldboete van f 100 of tien dagen hechtenis met een voor waardelijke ontzegging van de rijbevoegdheid voor de tijd van drie maanden met een proeftijd van twee jaar. De kantonrechter wilde het geval toch niet zo zwaar aanrekenen en vonniste met een geldboete van f 100 of tien dagen. opzicht?" Sinds 1958 is de huurachter stand gestegen van f 2417,31 tot f 5211,90 per 31 december 1966. De to tale weekhuur is echter gestegen van f 6914,70 tot f 17.156,-, zodat in ver houding de achterstanden eerder zijn gedaald dan gestegen. Gemiddeld be droeg de achterstand 0.58 pet. van de jaarhuur; een gemiddelde dat juist in 1966 ook precies benaderd werd. „Vaste klanten" zitten er uiteraard altijd bij. Een aardig voorbeeld is het volgende. Op 24 november 1966 had den achttien van deze „vaste klan ten" een achterstand van in totaal f 2327,60. Per 9 mei 1967 hadden de ze zelfde huurders een achterstand van f 2322,20. De bedragen wisselden, maar de totalen zijn ongeveer gelijk. De oorzaak: over het algemeen een slecht beheer van het gezinsinkomen. Men leeft een tijdlang op te grote voet en probeert dan het ene gat met het andere te stoppen, waarbij de huur dikwijls de sluitpost is. Soms weet de man niet eens dat de vrouw de huur niet op tijd betaalt. Soms ligt het an dersom. Op de vraag hoe getracht wordt de huur toch op tijd te ontvangen is het antwoord: „Op verschillende manie ren". Zodra een normale betaler ach terstand van enkele weken krijgt, wordt hij er schriftelijk op geatten deerd. In de meeste gevallen is dat voldoende. Blijft men nalatig dan volgt soms een aangetekende brief. Ook wordt soms in een persoonlijk ge sprek de betrokken huurder op het on toelaatbare van zijn handelwijze ge wezen en dan blijkt ook vaak dat één van de twee echtelieden van een en ander niet op de hoogte is. Wanneer dan de boosdoener in het gezin kleur moet bekennen is dat mogelijk in het gezin pijnlijk, maar het heeft^ bijna altijd tot gevolg dat de situatie ver betert. Als uiterste middel is een gerechte lijk vonnis van de kantonrechter af doende. Via loonbeslag komt dan de huur, vermeerderd met de kosten van de deurwaarder wel binnen. In de re gel behoeft men dat middel slechts sporadisch toe te passen. Iedereen heeft er een hekel aan dat de werk gever via zo'n procedure er achter komt dat men schulden maakt. Achterstanden van min of meer a-sociale gezinnen in krotwoningen zijn twee begrippen die heel sterk bij elkaar horen. Het merendeel van de gezinnen- die als min of meer zwak- sociaal worden aangewezen zijn het niet, althans niet zonder meer. Het is meestal de slechte woning die de be woners omlaag haalt en niet anders om. Wij hebben de ervaring dat wan neer deze gezinnen een betere woning krijgen toegewezen, zij na een be paalde gewenningsperiode volkomen raken aangepast aan de betere buurt en de a-sociale tendens verdwijnt VEENENDAAL Dit weekeinde opent de beatclub „N.V. 't Dingetje" met een optreden van de rhythm-and bluesgroep van Rob Hoeke. Niet alleen de club is geheel verbouwd ook het be stuur heeft veranderingen ondergaan. Verschillende ouders van bestuursleden hadden er bezwaar tegen, dat hun kin deren zich met de beatgelegenheid be moeiden en andere bestuursleden had den er geen zin meer in. De geruchten dat het Dingetje in ja nuari, van het volgend jaar zou worden gesloopt worden tegengesproken door gemeente-secretaris, de heer D. van Manen. Wel ziet hij een mogelijkheid, dat men in de loop van '68 tot de sloop van het gebouw zal overgaan. „Het gebouw is er slecht aan toe", zegt hij. „Het-staat niet op instorten, maar de vloeren van de verdieping zijn erg slecht". Juist nu heeft men de verdieping van het gebouw ingericht als koffie-bar. vanzelf, maar voordat een betere woning wordt toegewezen moet men bewijzen van goede wil te zijn. Enkele jaren geleden waren er ver schillende gezinnen met een grote huurschuld, maar toen deze werden aangezuiverd en men bewees regel matig te kunnen en te willen betalen, zijn deze gezinnen verhuisd naar be tere woningen en moeilijkheden met de huurbetaling zijn er bij deze vroe gere probleemgezinnen niet meer, al dus een der ambtenaren. Momenteel zijn er slechts enkele ge vallen waarbij iien tobt met grote huurachterstand. Loonbeslag helpt maar ten dele, omdat er nog andere schulden zijn. Zulke gezinnen behoe ven echter niet op enigerlei medewer king te rekenen bij toewijzing van an dere woningen wanneer de gereedko mende flats op „Domineesberg" op schuivingen mogelijk maken". Samenvattende kan gezegd worden, dat de situatie met de huurachterstan den in Rhenen niet verontrustend zijn, maar wel nauwlettend moeten worden gevolgd. VEENENDAAL In de plannen voor de bejaarden- en invalidentocht, die achtereenvolgens op woensdag 30 aug. en zaterdag 9 september gehouden zul len worden zijn enige wijzigingen geko men. De vertrektijd voor de bejaarden- tocht is vastgesteld op 9 uur, in plaats van 10 uur zoals eerder was meege deeld. terwijl de bejaarden eerst tus sen 18.30 en 18.45 terug zullen zijn. De theepauze in Lelystad gaat niet door, omdat daar geen zaal met voldoende capaciteit beschikbaar is. De route van de beide tochten wordt als volgt: Veenendaal - Otterlo - Apel doorn - Epe (koffie in de Ossestal) - Kampen - Apeldoorn (consumptie in de „Julianatoren") - Voorthuizen - Barne- veld - Renswoude - Veenendaal. Gevonden: portemonnee, rood-groen geruit inh. geldsbedrag; ring m. sleu*- tels; zwarte portemonnee, inh. geldsbe drag; herenpolshorloge m. zwarte band; koplamp v. damesrijwiel; zwarte da meshandtas; 5 sleutels aan hanger; bruine portemonnee, inh. geldsbedrag; een bruin tasje, inh. portemonnee m. bos met houten latjes; 3 sleutels aan touwtje; autosleutels aan ring; zilveren halsketting; wit kinderschoentje (links); verz. plaatje FZS-049; wieldop v. luxe auto; Brugzegels f 2.50; bruin porte- monneetje, inh. geldsbedrag en fiets- sleuteltje een ventilatorriem; gereed schapstasje bromfiets; een regenjas; ge ruit tasje met knipsluiting, inh. Psalm boekje; vulpen; kinderbril m. rood mon tuur; rode step; regenbroek en regen jas; 3 sleutels aan ring; verz. kaartje nr. MOL 158; lappenpop; damespolshor loge met zwarte band eeri zakje met giro's. Aan komen vliegen: een kanarie, Verloren: Zwarte damesportemonnee, inh. ƒ1,-; auto-antenne in doosje; cein tuur; blauwe kinderstep „Van Berge" staat onder op de plank; zwarte dames handtas, inh. 1 bruine portemonnee plm. f 60,aan inh.; kinderbril m. donke'r montuur; tabakspijp, rechte zilveren steel met houten draaikop; bruine he renportemonnee, inh. plm. f 37,een bankbiljet v. f 1000,op „De Markt" te Veenendaal; kinderportemonnee, br., inh. 7,50; bruin tasje inh. zw. porte monnee inh. ƒ20,-; zilveren armband m. Zeeuwse knop; blauwe regenmantel, wit gevoerd; blauwe gabardine regenjas; herenportemonnee, inh. 3 bankbiljetten van f 25,en wat Duits geld; wit kin derschoentje; witte handtas met inhoud; zw. jongensbeurs met knipsluiting, inh. f 1,85; 2 sleutels aan ring; kentekenbe wijs JM 84-95; gouden ketting m. gou den munt; bruin lederen boodschappen tas; verz. bew. BVZ 206; zw. portemon nee, inh. 10,-; tweemaal een sleutel etui met sleutels, Etui's kleuren wit en bruin; kentekenbewijs HF 51-12; doublé dameshorloge; grijze dames portemon nee. inh. klein- geld; zwart-rode gerui te badtas, inh. badpak en handdoek; schakelarmband met Italiaanse mun ten; abonnement zwembad Bergbad; bromfietsmerk Kaptein Moby lette; groe ne sjaal; Rijbewijs BECE en verz.be- wijs bromfiets NGL-053; bruin skaileren boodschappentas, inh. 4 nylonregenjas sen, wit vest, bril, landkaart; bruine damesportemonnee, inh. plm f 70, gouden halskettinkje met 3 gouden bal letjes; zilveren rammelaar, m. zilveren hartje; verz. bew. bromfiets in groene omslag en foto; een geel kindervest; rode knipportemonnee, inh. ong. ƒ60,- en papieren. Weggelopen: Zwarte poedel (reu). Weggevlogen: Rood-rug parkiet. ADVERTENTIE uniebaas

De Vallei | 1967 | | pagina 3