De boon is de beste bewaarplaats voor het koffie-aroma; maal daarom zélf uw koffie! Douwe Egberts' elektrische WAND-koffiemolen maalt koffie zoals u het wenst! vitamine waar krijgt u tegenwoordig i nog zoveel voor zo weinig? Adverteren doet verkopen lekkere koffie KRANT 'crdag makkelijker geworden. En u weetalleen als u zélf maalt, direct voor het zetten, hebt u het volle profijt van alle goede eigenschappen van Douwe Egberts Koffie: aroma, geur en smaak. Nu is er een nieuwe manier van koffiemalen: met de Douwe Egberts elektrische wand-koffiemolen. Deze unieke molen kan een heel pak koffie bevatten en geeft een zeer gelijkmatig maalsel. Zo is koffiemalen nog ge- Het resultaat' zéér gelijk matig gemalen koffie, die dankzij het unieke systeem bovendien niet onnodig warm is geworden. Dus alle geur en aroma komen volle- dig tot hun recht Er gaat een héél pak kof fiebonen in de molen! De luchtdichte afsluiting zorgt, dat alle geur en aroma be houden blijven en door het kijkglaasje houdt u een oogje op uw voorraad. Zó maalt u de juiste hoe veelheid koffie voor direct gebruik. Maalsel van de juis te grofte* valt direct door de zeef in het maatbakje enkomt dus niet meer in aanraking met het maalsysteem. De bevestiging aan de muur is bijzonder eenvou dig. De molen zelf blijft af neembaar. Door de moderne vormgeving en fraaie afwer king is deze nieuwe molen een aanwinst in uw keuken. De juiste maalgrofte is afhankelijk van de ingebouwdeverwisselbare zeef. De molen kan worden geleverd met een zeef voor de normale filtermethode of voor de snelfiltermethodeDeze zeefjes zijn ook los verkrijgbaar. missen mumm De D.E. elektrische wandk'offiemolen is verkrijgbaar in de volgende uitvoeringen: Molen met zeef «oor normale filtermethode 220 volt/Bestelnr. 440 4000 punten 125 volt/Bestelnr. 441 4000 punten Molen met zeef voor snelfiltermethode 220 volt/Bestelnr. 442 4000 punten 125 volt/Bestelnr. 443 4000 punten Losse zeef voor normale filtermethode Bestelnr. 444 200 punten Losse zeef voor snelfiltermethode Bestelnr. 445 200 punten Te zenden naar: Douwe Egberts N.V., Afdeling Reclame, Postbus 2076, Utrecht. Alléén tijdens deze voordeel driedaagse zijn bij ons weer talloze artikelen geprijsd yoor één rijksdaalder. Korsethemdje, mooie ribkatoen, per 2 stuks 2.50 Hemdje, ribkatoen, kan ten bustevorm, ookstrap- less te dragen Stepins, rondgebreid, per 2 stuks en „Lycra" elastieken stepins en caroteen «voor de groei lendestod |n de energie Slipjes, fantasiekatoen of interlock, per 3 stuks 2.50 Ribkatoenen slipjes, met kantje, per 3 stuks 2.50 Stretch slipjes, fantasie dessin, per 2 stuks Katoenen tienerbeha, al leen in maat 32 en 34, per 3 stuks Beha's, nylon of katoen per 2 stuks Nylon jupons, effen met kantgarnering of bedrukt met bloemmotief o en Wandel-en kristalnylons, naadloos, per 3 paar 2.50 Stretch nylons, met of zonder naad 2.50 Katoenen tiener beha voorgevormd Beha van genopte nylon 2.50 Panty nylons, dunne stretch Kousengordels, nylon of lastex, per 2 stuks 2.50 mmm.., on. kéengs&öftdf

De Vallei | 1967 | | pagina 12