Nederlanders Vultink en Wijnen leden op eerste dag al een nederlaag Argentijn Berardi evenaarde record partijgemiddelde Paja Samardzic opgesteld in B-formatie van Feyenoord het fijne rokertje van.. HOFNAR „Slechts" gelijk spel voor Jong Oranje NEDERLAND LOOTTE ONGUNSTIG Grietje van Essen niet meer in interlandwedstrijden Celtic verjoeg Ton Sijbrands stevig op kop Engels voetbal Finland won van de Soviet-lJnie Dynamo Zagreb in volgende ronde Wienese krijgt het moeilijk Fortuna '54 verloor van Anderlecht Amateur Stoffels naar Dallas Tornado Wereldkampioenschap anker-kader 71/2 Ruggesteuntje Zenuwslopend Bezweken Weer grandioos Honderd procent Ondanks overwicht Strijd om Europese roeititels in Vichy Onzinnig Kansen Voorspelling - SENORITAS SPECIAL Europa Cup III DONDERDAG 7 SEPTEMBER 1967 ADVFRTf TIE DÜSSELDORF Hans Vultink had een geldig excuus gehad, als hij in de eerste ronde van het wereldkampioen schap anker kader 71/2, waarmee woensdag het biljart seizoen 1967-1968 in Düsseldorf werd geopend, niet tot winst zou zijn gekomen. Want de dertigjarige Aaltense hotelier had namelijk slechts twee uur voordat hij tegen de Oostenrijker Johann .Scherz moest aantre den, gehoord dat hij alsnog aan dit toernooi kon deelne men als invaller voor de Spanjaard Galvez, die op 't aller laatste moment verstek had laten gaan. Vultink spoedde zich in ijltempo naar de stad aan de Rijn, kwam daar, had nauwelijks tijd om zich te verkleden en overwon. En hoe! Vlak voor de partij liet hij duidelijk merken geen enkele hoop op een redelijk resultaat te hebben, omdat hij ongetraind was. Toen de kruitdampen in de schitteren de Rheingoldzaal waren opgetrokken had Johann Scherz die zo uit de vijfkamp van de „boerinnekes" in Ant werpen was gestapt een geducht pak aan de broek gekre gen. Wijlen Joris van der Berg zou de prestaties van Vultink, die in acht beurten, met een hoogste serie van 198, naar de finish rende, toegeschreven hebben aan „de mysterieu ze krachten in de sport". Tn het geval-Vultink is het echter aannemelijker te spre.ken van een groot kampioen, die ook zonder de juiste voorbereiding tot een dergelijke uit barsting kan komen. kader de eerste dag al twee partijen te verliezen. Het zag er overigens in het begin van de partij niet zo best uit toen Vultink tweemaal achtereen poedel de en Scherz op zijn bekende manier met voortdurend plaatsen een serie van 113 op tafel legde. Voorlopig zat Scherz op fluweel, want Vultink pres teerde ook in de volgende beurten wei nig. Toen echter kwam de explosie. De Nederlander had blijkbaar enkele beurten nodig gehad om zich in te spelen, verzamelde de zware Duitse kunsthallen op de kruising van de ka- derlijnen en begon aan zijn opmars. Scherz werd steeds onrustiger en te recht. Vultink namelijk speelde zoveel caramboles bijeen, dat de Oostenrij ker begon te vrezen, dat de Nederlan der niet meer zou ophouden. Het wer den tenslotte 198 punten, de hoogste serie van de middag, de beslissing ook in deze ontmoeting. In één klap waren de rollen omgedraaid. Vultink leidde niet alleen met ruime voor sprong (230-138), maar had bovendien zijn vertrouwen hervonden en dat van de Oostenrijker geknakt. En twee beurten verder kon Vultink de keu losschroeven. Hoezeer Scherz van streek was geraakt bleek in de na- stoot, waarin de Oostenrijkse drieban- ruggesteuntje voor de Nederlandse speelde.... Het optreden van Vultink was een gentijn Osmaldo Berari, volkomen kolonie, die eerder de Nederlandse kampioen, Tini Wijnen, tegen de Ar gentijn Osmaldo Berari, volkomen had zien falen. Wijnen had geen ex cuus. „Het ging gewoon niet, ik zat volkomen vast", was de eerlijke ver klaring voor zijn débacle. Nu had Be rari er het zijne toe bijgedragen, dat Wijnen snel door de knieën ging- Dat was in de derde beurt, toen de Argen tijn met een serie van 162 ineens heel ver van Wijnen (24-187) wegliep. Daarna kreeg Wijnen wel enkele ma len een gunstige aanvangspositie, maar het lukte hem niet en in de ne gende beurt was hij door de Zuidame- rikaanse kampioen verpletterd, (65 300). Minder verrassend was de neder laag van de jongë Belg Leo Corin, in gevallen voor de niet verschenen Ja panner Ogota, tegen zijn beroemde landgenoot Raymond Ceuelmans, die echter 13 beurten nodig had om zijn superioriteit uit te drukken. Ceu- lemans stelde dubbel teleur, omdat hij in al deze beurten slechts een hoogste serie van 60 punten maakte. Enige sensatie was er wel in de ontmoeting tussen. de Duitsers Dieter Müller en Siegfried Spielmann, waarin de laat ste een grote achterstand met een se rie van 119 achterin de partij weg werkte en nog won ook. Nog niet aan de beurt was toen de Franse titelverdediger Jean Marty. Hans Vultink: invaller weest. En ook nu weer davprde er een ovatie los bij een haast onmoge lijke massé, die de positie enigszins herstelde. Niet voldoende, want na 236 kwam het einde van deze prach tige reeks. Spielmann, die het veel te druk heeft met de organisatie om werkelijk goed te kunnen biljarten, verzette zich nog heftig, vooral toen Wijnen in de volgende beurten tot een te geringe produktie kwam. Maar na een serie van 129 in de vijfde beurt van de Duitser, waarmee deze zijn to taal op 233 bracht, maakte onze land genoot de partij uit en toen miste Spielmann de nastoot. Rekening moet men houden met de Ar gentijn Berardi, die zoals hij zei, nu veel rustiger speelt dan in vorige toer nooien- Hoe rustig bleek, toen hij te-' gen Scherz van acquit ging en de Oostenrijker een serie van 164 voor- draaide. In zijn tweede beurt kwam Berardi met 43 op 207 en toen pas had Scherz een antwoord: 116. Maar het was niet genoeg voor de Oostenrijker, want in de derde beurt speelde de Ar gentijn resoluut met een serie van 93 naar het einde, zodat hij het wereld record van Raymond Ceulemand (par tij dgemiddelde: 100) evenaarde. Voor Scherz was dit wel een bijzonder gro te tegenvaller, want de Oostenrijker is niet meer gewend om zelfs in het 8 113 25.62 6 236 50.00 6 129 38.83 8 147 37.50 8 65 22 00 266 23 68 11.56 300 23 170 13.07 300 3 164 100 151 3 116 50.33 Hans Vultink slaagde er tenslotte niet in om, evenals Berardi, Marty en Ceulemans, ongeslagen te blijven. De Aaltenaar heeft overigenè van de Belg Corin genoeg kansen gehad om het eerst aan de finish te zijn. En dat hoewel Corin in de vierde beurt met een serie van 170 ver was weggelo pen (52-183). Alle kansen, dié Vultink daarna kreeg verknoeide hij, zodat tenslotte de Belg na een zenuwslopend duel in de 23e beurt nog het eerst de eind streep kon bereiken: 266300. Dieter Müller (Did.) 239 21 45 11.14 Siegfr. Spielmann (Did.) 300 21 119 14.28 Leo Corin (Belg.) 108 13 32 8.30 R. Ceulemans (Belg.) 300 13 60 23.07 Tini Wijnen (Ned.) 65 9 36 7.22 Oswaldo Berardi (Arg.) 300 9 162 33.33 Hans Vultink (Ned.) 300 8 198 37.50 Johann Scherz (Oost) 205 Wijnen 300 Spielmann 233 Marty 300 Müller 176 Vultink Corin Berardi (Arg.) Scherz (Oost.) Berardi evenaarde het wereldrecord partijgemiddelde, dat met 100 op naam staat van de Belg Ceulemans. De stand na de eerste speeldag luidt: (achtereenvolgens aantal gespl. wedstr., aantal punten, hoogste serie en alge meen gemiddelde): 1. Berardi (Arg.) 2. Marty (Fr.) 3. Ceulemans (Belg.) 4. Wijnen (Ned.) 5. Spielmann (W.-Dl 6. Vultink (Ned.) 7. Corin (Belg.) 8. Scherz (Oost.) 'ïanaro! 2-1 In een vriendschappelijke voetbal wedstrijd, welke in Glasgow werd ge speeld, heeft Celtic met 2-1 gewonnen van Penarol. Bij de rust was de stand 2-0 door doelpunten van Wallace. Spen cer scoorde het doelpunt voor Penarol. Aharrtaen 10-0 DEN HAAG In het toernooi om. de Europese voetbalbeker voor bekerwin naars zijn twee wedstrijden gespeeld. In Hamburg won SV Hamburg met 5-3 van de Deense club Freja Randers. Aberdeen, de Schotse vertegenwoordi ger was in eigen huis oppermachtig te gen het IJslandse Reykjavik. De Schot ten wonnen met 10-0. 2 4 164 50 1 2 147 37.50 1 2 60 23.07 2 2 236 24.33 2 2 129 19.74 2 2 198 18.25 2 2 170 11 33 2 0 116 32.36 Marty beweerde weinig lust in dit kampioenschap te hebben, maar te zijn bezweken voor de aandrang van de Franse bond, die anders geen be hoorlijke vertegenwoordiger naar Düs seldorf had kunnen zenden. „Nu heb ik slechts vier weken kunnen oefenen en dat is veel te weinig voor een we reldkampioenschap", zei de kalende Parijzenaar. Welnu, Marty is ook met deze blijkbaar voor hem te korte trai ningsperiode toch weer een van de voornaamste kandidaten voor de ti tel. Hoezeer men met hem rekening moet houden bleek in zijn partij te gen Müller, die alleen maar een spar ringpartner was Al in zijn derde beurt was Marty weer geheel de oude en speelde in hoog tempo een glan zende reeks van 147 bijeen. Dat hij daarna nog vijf beurten nodig had voor de resterende 89 caramboles (Marty was ook al met 56 gestart) heeft wellicht aan Wijnen gelegen. Immers, toen de Fransman in zijn hoogste reeks was gestruikeld, stond Wijnen nog altijd aan de tafel en was in zijn tweede beurt al dicht de 200 genaderd.' Wijnen was weer grandioos. Pas na 220 caramboles ontstonden door een lange irekacoct, -"ie verkeerd uitpak te, wat moeilijkheden. Wljr«n is ech ter in zulk een situatie eerdei «s- ROTTERDAM. Paja Samardzic (25), Feijenoords enige opzienbarende aankoop aan het begin van deze voet balcompetitie, zal na zyn blessure za terdag meespelen in het B elftal van de Rotterdammers tegen Sparta, r» Zuid- slaaf, die in de eerste competitiewed strijd tegen Xerxes/DHC last kreeg van een oude blessure, is veel later her steld dan hij had gedacht. Feijenoords legioen heef» zo het zijne gedacht van deze verwonding, 'n been vliesontsteking. Het was voor het kriti sche Rotterdamse stadionpubliek aan leiding om mokkend te constateren dat Feijenoords aankoop eigenlijk niet zo erg werd gemist. Tenslotte, zo oordeel den velen, heeft Feijenoord zijn vier competitiewedstrijden alle gewonnen. Paja Samardzic denkt er natuurlijk anders over. De tengere Zuidslaviër heeft deze week al een paar maal ijve rig onder leiding van oefenmeester Pee- ters getraind, „maar", zegt hij, „ik moet me toch eerst weer honderd pro cent voelen voordat ik speel. Ik had trouwens gedacht dat het met een week of zo wel weer bekeken zou zijn". Voor de derde wedstrijd tegen NEC, vonden de samenstellers van Feijen oords keurteam het zijn er tegen woordig drie het nog onverant woord om Samardzic te laten spelen; men wilde hem liever nog even sparen voor de topper tegen Ajax. „Ja, dat was wat. Het elftal was al samengesteld en ik zou naast Coen Moulijn als linksbuiten spelen. Ik had me er geweldig op verheugd, dat be grijp je. Toen ik zaterdagmorgen wak ker werd was mijn scheenbeen hele maal opgezet en ook mijn lies deed ge weldig pijn. Ik kon haast geen stap doen. Later kwam de dokter. Hij con stateerde dat het een infectie was. Ik was gedesillusioneerd. De wed strijd tegen Ajax is toch de topper van het Nederlandse voetbal? Een vol sta dion en daarbij nog goed voetbal ook, wat wil je... Maar ik moest op de tri bune zitten. Wat had ik er graag bij willen zijn". Paja Samardzic zegt het somber, maar even later klaart zijn gezicht op, wanneer hij zegt: „Als Feijenoord zo blijft draaien als het nu doet en er komt veel publiek dan is het natuurlijk g«waldig om te spelen. Ik voetbal graag met veel mensen rondom het veld. Dat doet me goed". Samardzic is full-prof bij Feijenoord. Dat was hij ook een half jaar bij Twen te. In Zuidslavië speelde hij negen jaar voor OFK Beograd. In die tijd studeer de hij ook. „Nog een aantal examens en ik ben econoom, maar ik heb daar mee nog de tijd. Voorlopig wil ik voet ballen". LIVORNO Ton Sijbrands heeft in het toernooi om het officieuze Europe se damkampioenschap ook in de ne gende ronde getriomfeerd. Hij versloeg de Oostenrijker Feldl. Zijn concurrent Koeperman klopte de Zwitser Cazemir. Uitslagen: CazemirKoeperman 0-2, Simonata- Andreiko 0-2, Simonelli-Verleene 1-1, BajolleDescallard 2-0. Sijbrands Feldl 2-0, BonifacinoReimann 2-0, VirtuAgliardi 1-1, v.d. Sluis—Tsje- golef 1-1. Later op de dag speelde Koeperman de Nederlander op sensationele ma nier in de kaart. De Russische wereld kampioen verloor toen via een kapita le fout van de Fransman Simonata. Fel vechtend klopte Sijbrands Descallar. Ton Sijbrands heeft nu een voor sprong van drie punten op Koeperman Tsjegolef en Andreiko staan twee pun ten achter. De uitslagen van de voor de Engelse eerste divisie gespeelde voetbalwedstrij den luiden: Chelsea—Sheffield United 4—2 Manchester City-Newcastle United 20 Sheffield WednesdayFulham 42 Stoke CityLeicester City 32 SunderlandManchester United 11 Tottenham Hotspur-Wolverhampton W. 2—1 West Bromwich AlbionArsenal 13 TURKU. Het Russische voetbalelf tal heeft woensdag in groep drie van het toernooi om het Europese kam pioenschap voor landenploegen in de Finse stad Turku met 52 van Finland gewonnen. Bij de rust was de stand 32 in het voordeel van de Sovjet unie.' De stand in groep drie luidt nu: Sovjet-Unie Griekenland Finland Oostenrijk 15—5 3—6 4—10 3—4 alle Hofnar produkten ^"uitsluitend tabak LEEDS Dynamo Zagreb heeft z ich geplaatst voor de volgende ronde van het toernooi om de Jaarbeursstedenbe- ker. De Zuidslaven dwongen woensdag Leeds on eigen veld een doelpuntloos gelijk spel af, nadat zij de eerste wed strijd in Zagreb met 20 hadden ge wonnen. MAAGDENBURG Ondanks een groot overwicht in het laatste deel van de eerste helft en gedurende de gehe le tweede speeltijd, is het Nederlands elftal onder de 23 jaar er niet in ge slaagd het Oostduitse Olympische elf tal een nederlaag toe te brengen. De Duitsers begonnen sterk. De Neder landse verdediging nog niet hele maal ingespeeld moest al na vijf minuten zwichten voor een schot van Ducke, waarbij de bal onbereikbaar voor doelman Van Beveren tegen het net vloog. Oost-Duitsland bleef hierna ook sterker, maar uitstekend ingrijpen van de goed spelende Van Beveren voorkwam erger. Tegen de harde kop bal die Zapf na twintig minuten op het Nederlandse doel losliet was de Rotter damse doelman echter kansloos (20). Vanaf dat moment begon „Jong Oranje" de zaken energieker aan te pakken. Aanvalsacties van uitblinker Klijnjan en Bond stelden de Oostduitse verdediging soms voor moeilijke pro blemen. Ook Houwaart, die op het middenveld een voortreffelijke indruk achterliet, trok herhaaldelijk naar vo ren en uit een van zijn voorzetten kon Pahlplatz nadat de Duitser Rock de bal had gemist het eerste Neder landse tegendoelpunt maken. Na de rust bleek Nederland niets van zijn aanvalslust te hebben verlo ren en het mocht een wonder heten, dat het uit alle kansen, die het kreeg slechts één keer via Klijnjan kon sco ren, nadat Bond tegen de lat had ge schoten. Het doel van Van Beveren kwam in die tweede helft geen ogen blik meer in gevaar, vooral ook niet, omdat Veenstra indien nodig zijn verdediging op voortreffelijke wijze as sisteerde. Het Nederlands elftal kwam als volgt in het veld: Van Beveren (Sparta); Van de Burg (ADO); Schneider (Go Ahead); Mansveld (ADO) en Hulshoff (Ajax). Houwaart (ADO) en Veenstra (Go Ahead). Bond (Telstar). Klijnjan (DFC); Jansen (Feyenoord) (in de 46e minuut vervangen door Rensen- brink van DWS) en Pahlplatz (FC Twente). VICHY Vandaag beginnen in de Franse stad Vichy de wedstrijden om de Europese roeititels 1967 voor heren. Vijfentwintig landen hebben samen 105 ploe gen ingeschreven met als dichtstbezet nummer de gestuurde vier, waar twintig equipes de strijd met elkaar zullen aanbinden. De uitslag van de loting voor de voorwedstrijden is voor de Nederlandse Vertegenwoordigers niet bijster gunstig uitgevallen. De vier met stuurman van Laga treft in de vierde heat het hooggewaardeer de Australië, terwijl onze skiffeur Jan Wienese moet optornen tegen de erva ren Rus Ivanof. De twee met stuurman van Triton lootte evenmin erg goed: het telt onder zijn tegenstanders de sterke Russische twee. Nereus mag bij de ongestuurde vieren opknokken te gen de Westduitse vier uit Passau en eveneens een Russische ploeg, terwijl de dubbel Droog Van Dis het moeilijk zal krijgen tegen de Zwitserse wereld kampioenen Boergin en Studach. De Nederlandse acht zal zijn handen vol hebben aan zijn Russische tegenstander. Op het stuwmeer van Vichy, dat de grens vormt tussen de oude stad en een uitgebreid sportcentrum, is een twee duizend meter lange roeibaan uitgezet, die^an alle eisen zou voldoen, wanneer men tevens gezorgd zou hebben voor een doeltreffende beschutting tegen de wind. De baan ligt nu echter open voor wind uit alle richtingen, met als gevolg, dat de roeiers tot dusver nog geen nor male oefening hebben kunnen maken. Het heeft al dagen behoorlijk hard ge waaid, zodat de Nederlandse roeiers eenstemmig in hun oordeel zijn: „Var- sity-water", een term, die bij ingewij den synoniem is met uiterst moeilijk en wispelturig. Willy Bloemendaal, coach van de vier zonder stuurman van Nereus, ont popte zich als de filosoof onder de coaches door op te merken, dat het goed beschouwd onzinnig is zoveel geld te besteden aan een voortreffelijke ac commodatie, als men er niet eerst voor zorgt «een goede roeibaan te maken. En onder goed valt dan te verstaan: op al le boeien bij alle windrichtingen gelijke kansen en vooral glad water. Het is heel goed mogelijk, dat vrij wel alle Nederlandse ploegen via de herkansingen van vrijdag hun finale plaatsen moeten gaan verdienen. Er is geen Nederlandse ploeg, die met kop en schouders boven haar tegenstanders uitsteekt. Toch zou het al heel vreemd moeten lopen, als de Nederlandse roeiers zich niet voor een behoorlijk aantal fi nales zouden plaatsen. De meeste zorg baart op het ogen blik de skiffeur Jan Wienese. Hij schud de tijdens de nationale kampioenschap pen weliswaar concurrent Harry Droog definitief van zich, maar stootte in Ca nada tijdens de wedstrijden ter ere van het honderdjarig bestaan var. dat land zijn neus tegen de Deen Niels Secher. Het lijkt erop. dat deze nederlaag een forse inzinking tot gevolg heeft gehad. Het is zeer de vraag of Wienese in staat'zal zijn de finale te bereiken. Er zijn nog twee ploegen, die duide lijk de belangstelling hebben bij de Ne derlandse kolonie en wel de gestuurde vier van Laga en de gestuurde twee van Triton. De slagplaatsen bij Laga worden bezet door de bekende roeiers Van Nes en Suselbeek, die dit seizoen onverslaanbaar waren in het nummer gestuurde twee en ook in Canada won nen. Van Nes en Suselbeek zullen Neder land echter niet in de gestuurde twee vertegenwoordigen, want Laga wilde lie ver met een vier uitkomen in Vichy dan met een twee. In plaats van het sterke tweetal uit Delft starten nu Rouwé en Hartsuiker van Triton in de gestuurde twee, waardoor Nederland volgens insi ders een Europese titel verspeelt. Laga heeft echter voorspeld dat het ook met de vier een medaille zal veroveren. MARSSUM. „Het is een moeilijke beslissing geweest, maar ik ben van mening dat je ook de jongeren een kans moet geven. Daarom heb ik be sloten niet meer deel te nemen aan de interlandwedstrijden van het Neder landse keurkorps", zegt de 28-jarige keurturnster Grietje van Essen uit Marssum. „Maar", zo voegt zij daaraan toe, „dit besluit is ook mede gevallen om dat ik een cursus volg als leidster van het Koninklijke Nederlands Gymnas- tiekverbond. Dat betekent, dat ik niet meer voldoende tijd heb, althans niet om mij voor honderd procent in te zet ten voor de trainingen van het dames keurkorps". Zij heeft ruim tien jaar deel uitge maakt van het keurkorps van het Ko ninklijke Nederlands Gymnastiekver- bond (KNGV), nam deel aan 26 inter lands. Zij haaide nooit de eerste plaats, werd een maal tweede, vier keer der de en verder was zij steeds bij de eer ste tien. Vijf maal werd zij kampioene van Friesland en zeven maal kampioe ne van de drie noordelijke provincies. Wegens haar verdiensten is Grietje van Essen benoemd tot lid van ver dienste van het KNGV. Zij blijft het keurturnen echter trouw. Zij zal deel blijven uitmaken van haar vereniging Quick Huizen uit Leeuwarden. Daar heeft zij er vele jaren toe bijgedragen, dat deze vereniging het kampioenschap van Nederland behaalde. GELEEN Fortuna '54 heeft woens dag in Geleen voor 5000 toeschouwers met 32 verloren van de Belgische kampioen Anderlecht. In de eerste helft van de wedstrijd, die ook door bonds coach Kessler werd bijgewoond, was Anderlecht vooral in technisch opzicht superieur. Na de hervatting kon Fortu- '54 wat meer tegenstand bieden om dat Anderlecht enkele invallers gebrui- te. Scoreverloop: 1. Mulder 01, 38. Ju- rion 02, 67. Theunissen 12, 73. Van den Berg 13, 88. Theunissen 23. AMSTERDAM De 22-jarige Alfona Stoffels, die deel heeft uitgemaakt van de voorhoede van de Amsterdamse amateurvoetbalclub JOS, heeft een con tract getekend voor het in de erkende Amerikaanse voetbalbond uitkomende Dallas Tornado. De club wordt gefinan cierd door een rijke oliemagnaat die het voetbal in Texas op een hoger plan wil brengen. Stoffels schreef een paar maanden ge leden op een advertentie, waarin een Amerikaanse voetbalclub veelbelovende amateurs vroeg. Samen met clubgenoot Van Egmond en een paar voetballer» van onder andere Stormvogels, DWS en Het Gooi werd hij uitgenodigd voor een bespreking met Bob Kapoustin, een ge vluchte Hongaar die beweert speler te zijn geweest van het Hongaarse na tionale elftal en die zich nu als manager van Dallas Bop Kap noemt. Kapoustin deelde toen mee -dat de spelers moesten regelen dan hun clubs afstand zouden doen van de verplichte drieduizend gul den, omdat hij die niet wilde betalen. JOS liet zijn spelers inderdaad los. Er volgden geheime trainingen in het Amsterdamse Bos en daarna vertrok de groep voor een trip door Spanje, Japan, Zuid-Afrika en Australië, waar selectie wedstrijden zouden worden gehouden. Wie goed genoeg werd bevonden zou in maart 1968 kunnen komen voetballen in Texas. Van Egmond kreeg er in Spanje al genoeg van, want Kapoustin bleek show te willen laten prevaleren boven voetbal. Tegen de beloften van de Hongaar in kreeg Van Egmond geen geld voor de terugreis. Verleden week vrijdag keer de hij gedesillusioneerd terug naar Ne derland. Van zijn zakgeld bijna zes honderd gulden was vrijwel niets meer over. JOS wil dezer dagen contact opne men met de Koninklijke Nederlandse Voetbalbond over de merkwaardige praktijken van Kapoutsin.

De Vallei | 1967 | | pagina 11