Voorzitter v. Campen is „nogal verbaasd" GVVV morgen in felle strijd met VVOG enex-trainer Baams zilveruitjes soepballetjes batman repen koffiemelk marie biscuits i Opnieuw forse opponent voor VRC Elftallen voor zaterdag Adverteren doet verkopen Bart Zoet eerste Wollen Dekens Zomerprijzen Fred Stolle won proftoernooi een secretaresse Geïnspireerd op de tinten van het najaar zijn wij weer treffend geslaagd in het samenstellen van de collecties Modehuize HENK DE KONING 2 blikken a 120 gram m Bij Centra is uw gulden altijd méééér waard „Slechts 2 atleten leverden kritiek" Onduidelijk Reprimandes DOVO ongewijzigd tegen IJsselmeervogels T25 4e-klassers A-Oost Musketiers- Bloemenkwartier Afdeling Utrecht In onze zaak kunt u zeer veel APARTE CREATIES bewonderen Patrimoniumlaan 46 Veenendaal Tel. 10262 Fritco Nieuwe Oogst, grote pot Keurko tegen.. 100% zuivere scheerwol Prachtig ruitdessin Zware kwaliteit 1-persoons 150 x 220 cm i Keurpostprijs 3j2 kaart winkelwaarde f 64.50 bestelnummer 105 2-persoons 180 x 220 cm Keurpostprijs 4 kaarten Brillant v. Houten IQ stuks 2SÜ Keurko halve fles (400 gram) /3 3 rollen J3ff KEMBO N.V. Candialaan 8, Rhenen Telefoon 08376 - 2641 heeft plaats voor schilders constructieschilders halfwasschilders Pagina 8 VRIJDAG 8 SEPTEMBER 1967 iiimiimiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiimiiinmiiiiiiiimiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiifii^ niiiimHmMmnimiuimiiiiiiiiiniiimmimiiiiiMnmiiiiiiinHiiimmiiiiiiiiiiiiiiiiHtimiiimmiimiiimimnummifiimiimmimiiHmiiiiiMiuiiiiiiiiHiimimmmmiimiimimiiiiiiiniimiHmuMummiiiimniimiifmnimiimniiifimmiim VEENENDAAL De nieuwe voorzitter van de Veenendaalse atletiekvereni ging VAV is eufemistisch uitgedrukt „nogal verbaasd" over enkele uit latingen van ex-trainer Wim ter Haar tegenover onze sportredacteur in het artikel „Veelvuldige kritiek culmineerde in vertrek van VAV-trainer", dat in de woensdag-editie van ons dagblad verscheen. De heer A. A. van Campen, sinds enkele dagen voorzitter van de vereniging, be treurt het, dat Ter Haar verklaart, dat er in de groep van 15 tot en met 22 jaar een vervelende mentaliteit zou heersen,, terwijl dit in feite slechts twee atleten betrof. Dat door deze „sportlieden" de sfeer in belangrijke mate ongunstig werd beïnvloed geloofde de nieuwe voorzitter echter wel. Bovendien verklaarde hij, dat de kritiek „vrijwel niet" op de training van oefenmeester Ter Haar gericht was, doch meestentijds op het inmid dels afgetreden bestuur. „Het feit, dat de leden vaak niet tevreden waren met de manier, waarop het bestuur hun vragen beantwoordde (of soms in het geheel niet) „resulteerde tenslotte hier in, dat de atleten op de training vaak hun misnoeogen aan Ter Haar kenbaar maakten". Een hoogst onduidelijke za ak. Dat vindt trouwens voorzitter Van Campen ook. „Maar ja, als je nergens gehoor vindtvooegt hij er significant aan toe De verenigingsleden zijn unaniem van oordeel, dat het afgetreden be stuur tocoh wel „slap" was wat betreft de aanpak van de gerezen problemen. Doch op organisatorisch gebied vooral met betrekking tot de voorberei ding van b.v. de regionale wedstrijden heeft dit bestuur onmiskenbaar naam gemaakt. Door deze merite staan de ex-bestuur ders bij de K.N.A.U. dan ook hoog ge noteerd. De heer Van Campen, die anderhalf jaar jurylid is geweest van de KNAU, vindt het „ontstellend jammer", dat Wim ter Haar zijn trainerschap erbij neer heeft gelegd. „Ik heb altijd de grootste bewondering voor hem gehad, want hij werkte bijzonder hard voor voor de vereniging. Doordat verreweg de meeste leden goed met hem konden opschieten, is zijn vertrek nog meer te betreuren. Ik vind het overigens geweldig, dat Ter Haar doorgaat met de training van de „buikjesclub"! Het nieuwe bestuur is van plan nu de training te laten geven door Jaap Zui- dema en mej. Hiensch, die beiden nog bezig zijn met hun trainerscursussen. Wanneer Zuidema verhinderd is (in hoofdzaak op zaterdagmiddag) zal Ha- vinga het trainerschap overnemen. Het nieuwe bestuur is van plan de zaken anders aan te pakken. Om te be ginnen heeft voorzitter Van Campen de twee „oproerkraaiers" bij zich geroe pen en enkele reprimandes uitgedeeld. Men wil verder de trainingen gaan ac tiveren en hiervoor aanzienlijk meer belangstelling gaan tonen. „Een nauw en regelmatig contact x-v-v-'::-« - - G.V.V.V.-TRAINER AARSMAN strijd tegen voorganger met de leden is onontbeerlijk", aldus de heer Van Campen, „en er moet ernstig rekening worden gehouden met hun wensen. Bovendien lijkt het mij zeer wenselijk op gezette tijden kennis te nemen van de prestaties van de VAV-ers". Het is overigens te hopen, dat het nog steeds groeiende VAV de moeilijkheden snel te boven komt en het bestuur op korte termijn is geacclimatiseerd. De Veenendaalse atletiekvereniging staat in de omgeving en bij de KNAU goed bekend en dat is op zich al een grote verdienste. Een krachtig bestuur, maar in niet mindere mate de leden moeten deze reputatie in de toekomst zien te behou den. VEENENDAAL GVVV, zo succesvol de competitie in de tweede klasse C gestart, heeft morgen in Harderwijk een bijzonder moeilijke wedstrijd voor de boeg. Niet alleen is tegenstander VVOG een gevaarlijke ploeg, doch een minder aangename bijkomstigheid voor de blauw-witte Veenendalers is, dat de Harderwijkers dit seizoen worden geoefend door ex-GVVV-trainer Baams. Deze oefenmeester kent uiteraard vrijwel alle kwaliteiten van zijn vroegere pupillen en zal de VVOG-spelers onge twijfeld instrueren speciaal op bepaalde „wapens" van de Veenendalers te letten. GVVV-trainer Aarsman staat dus voor de uiterst zware taak zijn team dusdanig te construeren, dat het spel van zijn ploeg op alle fronten verrassingen vertoont en in het geheel afwijkt van het conservatieve speltype. De Arnhem mer heeft zijn elftal ongewijzigd gelaten en hoopt de met Genemuiden gedeelde koppositie te handhaven na de match in Harderwijk. Hoewel GVVV vorige week tegen Excelsior '31 niet tot imponerend spel kwam, voorspellen wij een gelijk spel tegen VVOG, daar vooral de defen sie van de blauwwitten ijzersterk is. De omstandigheid dat GVVV nog nooit heeft verloren van de Harderwijkers zegt in feite niets Ook rivaal DOVO heeft het morgen in de thuiswedstrijd tegen IJsselmeervogels verre van gemakkelijk, zeker ge zien de onverwachte nederlaag van vorige week tegen het Nijverdalse DES. De roodwitten komen eveneens in on gewijzigde opstelling binnen de lijnen en hebben aldus een woordvoerder veel goed te maken. Mentaal man keert er nog wel het een en ander aan bij de pupillen van trainer Hol, die toch over een veelbelovend team beschikt. Een technische voorhoede zoals DOVO heeft moet toch zeker voor de gemiddelde defensie van een tweede klas zaterdagclub een voortdurend gevaar betekenen! De laatste wedstrijd die de Veenendalers speelden tegen de snelle ploeg uit Spakenburg vond ongeveer drie jaar geleden plaats. DOVO moest destijds genoegen nemen met een 51 nederlaag, hoewel er toen geen enkel be lang op het spel stond. Afgaande op de voornemens van de kampioenen van vorig jaar moet het dus morgen op het Panhuis-terrein een overwinning worden. De 7O-zege welke IJsselmeervogels echter vorige week boekte op CJVV maakte een totaal andere uitslag even eens zeer goed mogelijk. BUGGENHOUT De Nederlander Bart Zoet heeft donderdag in Buggen- hout (België) een wegwedstrijd voor beroepsrenners gewonnen. Zoet legde de 151 kilometer af in precies drieën eenhalf uur en had vier minuten voor sprong op de Belg Vic Vaf Schil en onze landgenoot Harrie Steevens, die als respectievelijk tweede en derde over de eindstreep gingen. PfiïÜËN voordeliger -4- f 2.50 bijbetaling winkelwaarde f 74.50 bestelnummer 106 69 4» O) CE NTRA VRC vertrekt morgen naar Vrooms- hoop, waar de Racers hun tweede com petitiewedstrijd spelen tegen Vrooms hoopse Boys. De Veenendalers be- schikkien ook dit seizoen over een leuk elftal en vormen over de gehele linie een zeer homogeen team. Ofschoon VRC in de wedstrijd tegen OWIOS nogal wat kansen liet liggen, scoorden Aalbers en Gert van de Weerdhof toch driemaal en de overwinning is dan ook geen enkele maal in gevaar geweest. Vroomshoopse Boys eindigde vorig seizoen bij de hoogstgeplaatsten en staat ook weer bekend als een forse ploeg. Vorige week verloor het team van Voorwaarts, doch een juiste maatstaf voor de kracht van het elftal is dit niet. Wij tippen VRC als favo riet voor dit treffen. Gert van de Weerdhof heeft overigens de plaats op het middenveld weer ingenomen en zijn voorhoedeplaats wordt nu ingeno men door W. Verwoerd. De Merino's ontvangt morgen op zijn terrein het Wageningse SKV, dat even als de thuisclub drie punten heeft ver gaard uit de afgelopen twee wedstrij den. In deze afdeling is overigens nog geen enkele club zonder puntenverlies. In de laatste fase van de strijd kon den de Veenendalers vorige week in Oosterbeek de overwinning in de wacht slepen, doch nu Tonny van de Berg weer kan meespelen zal de aanval van De Merino's wel weer soepeler gaan draaien. De Wageningers zijn overi gens snelle tegenstanders, die dit sei zoen over een produktieve voorhoede beschikken. De twee punten zijn o.i. echter voor de thuisclub. Het Opheusdense Sparta 6e com petitie met een mooie zege gestart, doch vorige week in Ede een 1O-ne derlaag tegen DTS '35 krijgt Otterlo op bezoek, dat in de laatste wedstrijd niet verder kwam dan een gelijk spel. De Opheusdenaren moeten in staat worden geacht de bezoekers met lege handen naar huis te sturen. Voetbalvereniging Resteren ontmoet in een uitwedstrijd Redichem, dat nog geen enkel winstpuntje heeft kunnen bemachtigen. In een thuiswedstrijd zijn de gastheren doorgaans echter geen gemakkelijke tegenstander en zullen zeker niet toestaan, dat Resteren met meer dan één punt de terugreis aan vaardt. In de vierde klasse C-West morgen een wedstrijd tussen de Elster Muske tiers en het sterke Bloemenkwartier met als inzet de eerste plaats op de ranglijst. Het debuut van de Elstena- ren in de RNVB is werkelijk voorbeel dig (twee overwinningen van 41), doch Musketiers moet de tegenstander van zaterdagmiddag" niet onderschat ten. Het is vooral offensief een ge vaarlijke opponent. Het Elster team combineerde in de afgelopen wedstrij den bijzonder leuk en kan erop bogen enkele felle goalgetters te bezitten. De thuisclub zal hiervan moeten pro fiteren en aanvallend blijven spelen, dan is mede gezien het thuisvoor deel de overwinning wel voor Mus ketiers. Ongetwijfeld wordt het mor gen druk op het sportpark. In de tweede klasse A staan ook de ze week weer enkele streekderby's op het programma. Renswoude, dat vori ge week het gepromoveerde Advendo versloeg, krijgt morgen het Veenen daalse Rulan op bezoek. Rulan speelt zijn eerste competitiewedstrijd en dat wordt al meteen een zware. De Rens- woudenaren willen dit seizoen hoge ogen gooien en zijn derhalve beslist op de overwinning gebrand. De Veenenda lers moeten o.i. met een kleine neder laag genoegen nemen. Advendo onderneemt de reis naar Soest om daar als tegenstander op te treden van Hees, eveneens een ploeg met duidelijke kampioensaspiraties, hoewel met een nederlaag tegen Baarn gestart. De Ederveners hebben weinig kans op een gunstig resultaat. Valleivogels krijgt de snelle ploeg van Baarn mogen op bezoek. Wij voor spellen voor deze ontmoeting een klei ne zege voor de Scherpenzelers. De tweede streekderby in deze afde ling is de wedstrijd SVP-Scherpenzeel. De Veenendalers kwamen vorige week in Rhenen niet verder dan een gelijk spel, terwijl de bezoekers een neder laag moesten incasseren op eigen ter rein. Een bescheiden overwinning voor SVP ligt o.i. voor de hand. Het zaterdagelftal van het Amerong- se DVSA gaat in de derde klasse B op bezoek bij Bunik. De eerste compe titiewedstrijd werd voor beide clubs een nederlaag en voor de Ontmoeting van morgen is de thuisclub favoriet. MARKTBERICHT BARNEVELD Coöperatieve Veluwse Eierveiling Ede. Aanvoer 523.167 stuks, stemming rede lijk. Prijzen (in f per 100 stuks): eieren van 52/53 gram 12.09—12.40; 56/57 gram 13.48—14.27; 60/61 gram 14.41—15.15; 64/65 gram 14.9015.55. Eierveiling Barneveld. Aanvoer 739.750 stuks, stemming redelijk. Eieren van 42/48 gram 7.56—10.27; 52/59 gram 12.19—14.73; 62/65 gram 15.14—15.47; 66/72 gram 15.29—16.85. Kruishoutum (België). Aanvoer 188.280 stuks, stemming vlot. Eieren van 52/53 gram 11.48—12.00; 57/58 gram 13.87— 14.06; 62/63 gram 14.60. Eiermarkt Barneveld. Aanv. ca. 2.000.000 stuks, handel vlug. Eieren van 49/58 gram 10.90—14.75; kg-prijs 2.22—2.54; 59/65 gram 15.00—15.80; kg-prijs 2.54— 2.92. Varkensmarkt. Aanvoer 94 stuks, han del kalm. Prijzen (in f per stuk): biggen 68—80. GVVV (uit) - VVOG: doel: W. van Dijk; achter: W. van Eijck, G. v.d. Bovenkamp, H. J. van Manen; midden: M. v.d. Bovenkamp, G. Hoedeman; voor: D. van Manen, J. van Manen, H. Beijer, J. van de Bovenkamp en P. G. van de Bovenkamp. DOVO (thuis) - IJsselmeervogels: doel: T. Hardeveld; achter: G. van Beek, J. Rebergen, R. van Bruxvoort en P. van Soest; midden: R. Schoe- man, Br. Demoed; voor: B. Visscher, N. Diepeveen, A. Gerritsen en H. van Kooten. VRC (uit) - Vroomshoopse Boys: doel: B. Cornelissen; achter: M. van Kooten, P. Hasselaar, Kees Rebergen en L. Rebergen; midden: Pauw Reber gen en Gert van de Weerdhof; voor: H. Schoeman, W. Verwoerd, Cor Aal bers en G. Hasselaar. Sparta '57 (thuis) - Otterlo: doel: C. van Eist; achter: E. Akkerman, M. C. Roelofsen, A. van Ommeren en A. van de Wardt; midden: Schaap Pzn., A. Roodbeen; voor: D. Wevers, J. W. Vermeer, B. v.d. Pol en N.N. De Merino's (thuis) - SKV: doel: T. Klaassen; achter: W. van Wakeren, H. Gaasbeek, T. Nagel en A. van Kruis- tum; midden: C. Sukkel en J. C. Suk kel; voor: D. Veer, T. van de Berg, J. Verheugen en A. Aartse. Resteren (uit) - Redichem: opstelling nog niet bekend. Musketiers (thuis) - Bloemenkwar tier: doel: C. van Kranenburg; achter: G. Slotboom, Z. van Kranenburg, T. van Kranenburg; midden: M. v.d. Klift, A._ Dietewig; voor: A. van Da lem, N.N., T. Heikamp, J. Versteeg en G. Henzen. Renswoude (thuis) - Kulan: doel: J. van Ommeren; achter: J. Hartog, G. Vink, C. Koetsier, H. van de Veer; midden: R. Dijkstra, M. Hardeman; voor: B. J. Vink, G. van 't Foort, J. Veldhuizen en A. de Jager. Kulan (uit) - Renswoude: doel: Van Wakeren; achter: J. Slotboom, C. Scholts, H. Eimers; midden: W. Bud ding, L. Roks; voor: D. J. Smaling, Beijer, J. W. Henzen, Buunk en Blan- kenstijn. Advendo (uit) - Heres: Geen opstel ling doorgekregen. Valleivogels (thuis - Baarn: doel: J. Vlastuin; achter: W. Dorrestein, W. Idzerda, J. Harskamp, J. Rootselaar Gzn.; midden: J. Rootselaar Hzn. en J. Overeem; voor: G. van Eist, R. v. Domselaar, F. Klinkhamer en C. van Manen. SVP (thuis) - Scherpenzeel: doel: J. van Kooten; achter: W. van Sas, B. v.d. Pol, A. van Kooten, en J. Stuyven- berg; midden: J. Rebergen, A. v.d. Pol; voor: St. Rebergen, J. Bolderman, H. de Gooyer en P. Kalter. Scherpenzeel (uit) - SVP; Opstelling niet bekend. DVSA (uit) - Bunnik: doel: H. van Ree; achter: A. Henzen, A. M. van Toly, C. Wagensveld; midden: B. v.d. Berg en G. Blankestijn; voor: G. v.d. Berg, W. Willemsen, G. de Kroon, J. J. van Engelenburg en A. van Blit- terswijk. Candia '66 (thuis) - Veenendaal: op stelling is nog niet definitief bekend. Veenendaal (uit) - Candia '66: doel: A. Blankespoor; achter: C. Henzen, D. van Dijk, C. Gerritsen en H. v.d. Bo venkamp, midden: A. Muller en H. Stuyvenburg; voor: H. Imbosch, Jan Henzen, G. Heikamp, en J. Sukkel. Opheusden (thuis) - RVW: doel: H. van Eldik; achter: H. Huibers, Broek huizen, A. Arends en A. Huibers; mid den: H. van Brenk en A. Geurts; voor: D. Siauta, W, Meruwella, J. Winkel man en J. Siahaya. DVSA (thuis) - De Meeuwen: geen opstelling doorgekregen. Scherpenzeel (thuis) - Olympia '25: Opstelling niet bekend. RK Unitas (thuis) - DSO (U): doel: Brekelmans; achter: Christiaans, Me ring, v.d. Broek en v.d. Haar; midden: Hoessen en Van Ojik; voor: Romeijn, Drost, Molmans en Nuyten. Oranje-Wit (uit) - DVSU: opstelling nog niet bekend. HDS (uit) - RUC: doel: H. Terscheg- get; achter: H. Hek, C. v.d. Berg, W. Lagermaat; midden: B. Schujlenburg en J. v.d. Pot; voor: J. Meerbeek, J. v.d. Berg, H. Vonk, T. Gijsbertse en R. Meerbeek. PRETORIA De Australiër Fred Stolle, beter bekend als „mr. Runner- Up", is in Pretoria winnaar geworden van een prof tennistoernooi. In de eind strijd had de Australiër weinig moeite met de Spanjaard Andres Gemino: 6—1, 62. Zijn zege leverde hem een bedrag van 8750 gulden op. Ook de dub- belspeltitel ging naar Fred Stolle. Sa men met zijn landgenoot Rod Laver versloeg hij in de finale de Zuidafri kaans-Amerikaanse combinatie Keith Diepraam-Barry Mackay met 62, 6—4. SCHILDERSBEDRIJF VER WE IJ N.V. Leerdam - Gorinchem - Dordrecht - Waalwijk vraagt terstond Enkele bekwame Twee bekwame Ook kunnen geplaatst worden Voor werk P.C.G.D.-kantoor, Velperweg te Arnhem, terstond. Voor werk Heelsum, Bejaardencentrum, aanvang december 1967/januari 1968. Gunstige tariefregeling. Aanmelden bij onze uitvoerderde heer Maring, St. Janskerkstraat 21 ARNHEM. Of schriftelijk aan ons kantoorVlietskant 53, LEERDAM - telefoon 03451—2279.

De Vallei | 1967 | | pagina 8