„Het volk protesteert tegen uw foto's van muurkranten" Filmpje grondig werd eerst onderzocht Topgesprek Afrikaanse landen beg onnen Onderwijzers in N. York staken Polen gaat niet in op De Gaulle's plannen Stimulering Vreemd avontuur van Nederlander in Sjanghai Rehabilitatie voor Tartaren van de Krim Meer Franse steun aan Quebec Massaproces in Z.-Afrika GRIEKSE KONING BIJ JOHNSON is Bestand in wijken van Aden rvTJï- Chaos aan begin schooljaar GEEN WIJZIGING IN HOUDING JEGENS BONN Band met pact van Warschau blijft hecht Staking in India Robert Kennedy valt sigaretten- fabrikanten aan O SJANGHAI - De Nederlander dwaalde wat door het centrum van Sjanghai. De Chinezen gaapten hem aan of staarden hem na. Sommigen lachten. Was het vrien delijkheid of spotzuchtgebaseerd op vreemdelingen haat? Het kon de Nederlander weinig schelen. Zonder zich om iemand te bekommerenliep hij verder. VERKEER HUURLINGEN „HET VOLK BEGRIP INTERESSE ONRUST VEERTIGDUIZEND MILDER GEMATIGD GOED PLEITER DINSDAG 12 SEPTEMBER 1967 (Door Link van Bruggen) Langs de stoeprand stond een uit gemergeld vrouwtje, dat groene thee aanbood raison van anderhalve cent per glas. Even verder drentelde een paartje, hand in hand, de schou ders en de armen vaak dicht tegen el kaar. Het was een aandoenlijk beeld in een land, waar slechts de koude rede regeert. Was deze totaal geen aanstoot gevende houding niet door de communisten verketterd als een typisch degeneratieverschijnsel van de bourgeoisie? Zo nu en dan fotografeerde de Neder lander wat muurkranten. Hij knipte ook af, toen hij een plakkaat zag, waar op de karikatuur van een Amerikaanse soldaat geschilderd was, die door Chi nezen vertrapt werd. Niet lang daarna had hij een ander stuk visuele propa- pagande in de zoeker: gestileerde vuis ten, die een verpletterende kracht pro beerden uit te drukken. Na nog wat te hebben rondgeslen terd, riep de Nederlander een trishaw aan. Een pezige Chinees met meer bot ten dan vlees reed hem terug naar zijn uitgangspunt: het zeemanshuis. De man die zich als een soort gids ontpopte: „Sjir, bielding, velly nice", weigerde bij het afrekenen een fooitje aan te ne men (ook al burgerlijk, nietwaar?). „Plice ies plice". Toen hij geen papier geld meer had om terug te geven, diep te hij zinken munten uit zijn gerafelde broekzak. De Nederlander zat in het uitsluitend voor buitenlanders bestemde restau rant een pot niet al te koud Chinees bier te drinken. De grauwheid van Sjanghai, de eentonigheid van het be staan daar en het zo zichtbare gebrek aan welvaart hadden hem gedepri meerd. Zondr de kleurige propaganda- platen en de muurkranten, zo dacht hij, zou het een stad na een uitputtende oor log kunnen zijn. De straten waren zonder veel verkeer Jazeker, er waren fietsers en voetgan gers, zomede de nodige bussen en vrachtwagens. Maar personenwagens had hij niet KIXSJASA Staatslieden uit 37 Afrikaanse landen zijn in de hoofdstad van Congo bijeengekomen voor een topconferentie. Aan de conferentie ne men staats- of regeringshoofden van 18 landen deel en 19 landen zijn verte genwoordigd door ministers, waaron der de vijf Noordafrikaanse Arabische staten. Malawi is het enige onafhankelijke Afrikaanse negerstaat die in het geheel niet op de conferentie is vertegenwoor digd. Keizer Haile Selassie van Ethiopië, die de conferentie opende, zei in zijn rede, dat het dringend nodig is, dat de Afrikanen gemeenschappelijke oplos singen zoeken voor de vraagstukken waarvoor het Afrikaanse continent zich ziet geplaatst. Hij drong ook aan op een regeling van de Nigeriaanse burgeroorlog. Dit is echter een van de grote Afrikaanse vraagstukken die op verzoek van Nigeria uit de agenda in Kinsjasa is gehouden. Nigeria be schouwt de oorlog namelijk als een binnenlandse aangelegenheid. De conferentie heeft 35 resoluties te behandelen, die zijn opgesteld op een voorbereidende ministerraad. In enke le van deze resoluties worden de Wes terse mogendheden aangevallen we gens samenwerking met Portugal, Zuid- Afrika en het bewind van Smith in Rhodesië. Verder zijn er resoluties over de fi nanciering van het bevrijdingscomité van de organisatie voor Afrikaanse een heid, dat is opgericht om de activiteit van ondergrondse nationalistische be wegingen in Portugees Angola en Mo zambique, Rhodesië en Zuid-Afrika te steunen. Generaal Moboetoe, president van Congo, heeft gisteren bjj de opening van de conferentie gezegd, dat de actie van huurlingen in Congo geen ander doel had dan te beletten, dat de Afri kaanse leiders zich naar de topconfe rentie in Kinsjasa zouden begeven. Generaal Moboetoe legde de nadruk op de noodzakelijkheid van samenwer king en solidariteit tussen de Afrikaan se staten in de internationale organen. Ismail El Azhari, voorzitter t%n de opperraad van Soedan, had het over „de Israëlische agressie". Volgens hem moesten de Afrikaanse landen Egypte helpen bij het tot stand brengen van de ontruiming van het door Israël bezette deel van Egypte, daar de V.N. hiertoe niet in staat waren. De premier van Zambia, Sir Sauda Jawara, stelde de samenwerking tus sen Zambia en Senegal ten voorbeeld aan de andere Afrikaanse landen. gezien. En wat hem ook was opgeval len, was dat voor het openbare vervoer kennelijk weinig benzine of dieselolie beschikbaar is. De meeste voertuigen verplaatsen zich bijna geluidloos, wat op de aanwezigheid duidt van een ac cu als energiebron. Een van de soldaten van het Volks bevrijdingsleger, die voor de ingang van het zeemanshuis de wacht hielden, kwam gejaagd de zaal binnen. Het was niet moeilijk te zien dat hij opgewon den was. Toen z'n oog op de Nederlan der viel, stevende hij regelrecht op de ze af. „You camera", zei hei en gebaarde hij. „You take pictures?" „Dat klopt. Waarom mag ik geen fo to's maken? Iedereen maakt ze immers." De militair begreep er weinig van. Hij ging naar het buffet, vroeg naar de manager en keerde met de laatste te rug. Er volgde een verhit gesprek in rad en schel Chinees. In uitnemend Engels en bijna overdreven vriendelijk en be leefd wendde de manager zich tenslotte tot de Nederlander. „U heeft vanmorgen foto's gemaakt van muurkranten. Het volk heeft hier tegen geprotesteerd. De film zal ont wikkeld en bekeken moeten worden. De beelden, die niet schadelijk zijn, krijgt u terug". „Het volk?", vroeg de Nederlander verbaasd. „Heeft het volk geprotes teerd? Dat betekent dus dat men mij heeft gevolgd, toen ik met de trishaw naar het zeemanshuis reed". „Inderdaad. Men is uw gangen nage gaan. Het volk heeft zich geërgerd, 't Beschouwt het nemen van foto's van muurkranten als inmenging van bui ten". De Nederlander had geen keus, te meer daar de soldaat zich steeds woeden der scheen te maken. Met een gezicht als een oorwurm begon hij zijn film spoel door te draaien, waarbij hij wel verplicht was achter elkaar op de ont spanner te drukken". „Wat doet u nu", riep de manager verschrikt uit. „U verknoeit de rest van uw film. Dat willen we beslist niet. We zouden dat doodzonde vinden". „Wat moet ik dan doen? U wilde die film toch hebben?" „U zoudt weer naar buiten kunnen gaan om de resterende plaatjes te schie ten. Maar geen muurkranten, uiter aard". De Nederlander voelde hier weinig voor. Hij haalde de cassette uit z'n ca mera en overhandigde deze aan de soldaat. Getroost liep de laatste er mee weg. Misschien moest hij het film rolletje wel aan „het volk" laten zien, welks representanten ongetwijfeld een paar rode gardisten waren. De manager leek met het slachtoffer van het volk te doen te hebben. Hij zette zich met een brede grijns aan diens tafeltje. „Heus, uw film wordt goed ontwik keld. En alleen 't hoogst noodzakelijke wordt eruit geknipt. U moet begrip heb ben voor ons standpunt. De muurkran ten zijn uitsluitend voor het volk be stemd. Vreemdelingen staan buiten on ze moeilijkheden". „Zijn er dan moeilijkheden?" „Jazeker, vele. Maar ik kan daar niet over uitwijden". „Heeft het afzetten van Lioe Sjao-tji als president van China er iets mee te maken?" „Heus, ik kan niets zeggen. Als u iets wilt weten, moet u dat aan de Rode Garde vragen. Die is volkomen op de hoogte van de leer en de doelstellingen van Mao Tse-toeng". Toen de Nederlander 's avonds zijn film kwam terughalen, miste hij alle beelden, waar propagandaplaten of Chinese karakters op stonden. Een „commissie van ontvangst had nog een paar vragen in petto. „Waarom was u zo geïnteresseerd in onze muurkranten?" „Ik wilde de mensen thuis Iets laten zien van uw Grote Proletarische Cultu rele Revolutie". „Maar dat heeft toch geen zin. Nie mand in Nederland kan immers Chi nees lezen". „Als niemand Chinees kan lezen", sloeg de Nederlander terug, „wat heeft het dan voor zin mij m'n negatieven te ontnemen?" „U moet goed begrijpen" - het werd daarna nog een paar keer herhaald - „de muurkranten zijn er om onze in terne moeilijkheden op te lossen. Daar heeft geen buitenlander iets mee te ma ken". ADEN De twee extremistische na tionalistische groeperingen in de Ara bische federatie die met elkaar om de macht strijden hebben ingestemd met een bestand in de Adense wijken Sjeik Othman en Mansoera. Hun leiders heb ben beloofd de strijd in geen enkel deel van Zuid-Arabië te zullen hernieu wen. Dit is te danken aan de troepen van de Zuidarabische federatie, die pogen de vrede te herstellen en een eind te maken aan de bloedige burgeroorlog die sinds vrijdag vorige week woedde. Deze troepen begonnen met hun vrede stichtende taak nadat de federale rege ring ineen gestort was. Deze tekening geeft duidelijk weer hoe de Chinezen de Amerikaanse hulp aan ontwikkelingslanden beoordelen. NEW YORK (Reuter) De opening van het nieuwe schooljaar in New York is gisteren met een enorme chaos gepaard gegaan. Duizenden onderwijzers negeer den een gerechtelijk bevel om van een staking af te zien en bleven thuis. Zjj eisen een salarisverhoging en betere voorzieningen. Bij de meeste scholen waren slechts enkele onderwijzers aanwezig. Hun sta kende collega's hadden zich, voorzover zij niet thuis waren gebleven, met bor den voor de schoolgebouwen opgesteld waarop hun eisen kenbaar waren ge maakt. De actie van de onderwijzers in New York volgt op een aantal soortgelijke acties in Florida en Michigan. Ook in andere delen van de Verenigde Staten heerst er onrust onder het onderwijzers korps. Zaterdag wezen de onderwijzers een nieuw tweejarig contract van de hand, omdat daarin wel hun salaris-eisen maar niet hun andere verlangens, o.a. kleinere klassen en uitbreiding van het bestaande leerprogramma voor kinderen uit de armste wijken, waren ingewilligd. Omdat krachtens de wetten van de staat onderwijzers niet mogen staken, stelt de bond van onderwijzers de actie voor als een massaal ontslag. De voorzitter van de bond zei gisteren dat hij al veertigduizend ontslagaan- (Van onze correspondent) PARIJS Het heimelijke doel, dat president de Gaulle zich gesteld had, toen hij zijn Poolse reis begon, een versnelling van de opbouw van zijn „Euro pa van de Atlantische Oceaan tot de Oeral", heeft schipbreuk geleden. Om dit doel te bereiken, was het nodig, dat Polen op twee punten zou toe geven: 1. Een verzoenender houding jegens West-Duitsland. 2. Een minder hechte band met Rusland en vooral met het Pact van War schau. In het antwoord, dat Wladislaw Go- moelka, de Poolse partijleider, giste ren op de rede van De Gaulle in de Poolse volksvertegenwoordiging in Warschau gaf, stelde hij duidelijk, dat van een verzoenender houding jegens Bonn geen sprake kan zijn, zolang de Duitsers niet een reeks Poolse voor waarden geaccepteerd hebben, waar onder erkenning van de Oder-Neisse grens en erkenning van de Oostduitse republiek. Zolang dit niet gebeurd is, zo zei hij, zullen terwille van de eigen veiligheid het Pools-Russisch bondgenootschap en het Pact van Warschau de hoekstenen blijven van de Poolse buitenlandse po litiek. Daarmee was De Gaulle weer pre cies even ver als op het ogenblik, dat zijn vliegtuig in Warschau landde. MOSKOU Het Kremlin heeft de Tartaren van de Krim gerehabili teerd, 22 jaar nadat Josef Stalin de Tartaren-groep uit het schiereiland aan de Zwarte Zee had gedepor teerd wegens collaboratie met de Duitsers. Op 5 september heeft president Pod- gorny twee decreten getekend krach tens welke de Tartaren naar hun voor vaderlijke woonsteden mogen terugke ren, aldus is in Moskou vernomen. Deze decreten zijn gepubliceerd in de Pravda Wostoka, het communis tische partijblad in de Centraalazia- tische republiek Oesbekistan, waarheen ae meeste Tartaren in 1945 werden verbannen. In de decreten heet het, dat de beschuldigingen inzake samen werking in het algemeen met de Duitse bezetters van de Krim ongegrond zijn. Het aantal Tartaren van de Krim be loopt vermoedelijk een half miljoen. Zij zijn overigens niet de enige minder heidsgroep in de Sovjet-Unie, die tij dens of na de oorlog verspreid is wegens collaboratie met de Duitsers. Maar met uitzondering van de Wolga- Duitsers zijn de Tartaren van de Krim nu de laatste van dergelijke minder heden die naar him gebied van oor sprong mogen terugkeren. Na een rede van Kroestsjef in 1956 over „Stalins misdaden" zijn voorna melijk Mohammedaanse minderheden, onder wie de Kalmukken, geheel gere habiliteerd. Waarom de Tartaren, even eens voornamelijk Mohammedanen, zo lang hebben moeten wachten op hun rehabilitatie is niet bekend. In het eerste decreet met betrekking tot de Krimse Tartaren wordt gezegd, dat hoewel een deel van de Krimse Tartaren had gecollaboreerd, de gehe le Tartaarse bevolking van de Krim ten onrechte over een kam werd ge schoren. Bovendien, aldus het decreet, is er thans een nieuwe Tartaarse gene ratie ontstaan. Ofschoon in het tweede decreet de Tartaren het recht gegeven wordt over al in de Sovjet-Unie te gaan wonen, en dus ook naar hun oorspronkelijke ge bied terug te keren, menen waarne mers, dat slechts weinig Tartaren dit zullen doen. Niettemin heeft De Gaulle alles in het werk gesteld om zijn doel te be reiken. In Zabrze (het voormalige Duit se plaatsje Hindenburg) gaf hij zijn Duitse bondgenoten een geweldige schop door uit te roepen: „Leve Za brze, de meest Silezische van alle Si- lezische steden, dat wil zeggen de meest Poolse van alle Poolse steden" Dat hij hiermee de Duitsers tegelij kertijd wilde „straffen" voor hun hard nekkige weigering om de Oder-Neisse grens te erkennen waardoor de Polen minder handelbaar werden voor zijn eigen plannen, is niet uitgesloten. De Gaullè heeft de Polen twee za ken aan het verstand willen brengen. In de eerste plaats dat zij de „Duitse kwestie" van een ruimer standpunt moeten bekijken; in de tweede plaats dat zij zich moeten losmaken van Rus land en het Pact van Warschau, zoals Frankrijk van de Navo. Men kent het Poolse antwoord. Ver moedelijk maakte De Gaulle zich geen enkele illusie, nadat hij in de vooraf gaande dagen geen enkele reactie ont vangen had op zijn herhaalde uitnodi gingen aan de Polen om zich een gro tere onafhankelijkheid jegens Rusland te verschaffen en wat dichter naar het Westen te komen. De rede, die hij gis teren voor de volksvertegenwoordiging hield, was dan ook de minst revolutio naire van alle, die hij tot dan toe ge houden had. Het was een rede die hij overal elders had kunnen houden en waarmee hij duidelijk zijn nederlaag erkende. Inmiddels heeft de Westduitse rege ring gisteren gematigd gereageerd op de uitspraken van De Gaulle in Polen. De woordvoerder van de Westduitse regering, Conrad Ahlers, verklaarde dat de regering het volledig oneens was met De Gaulle wat betreft het „Poolse karakter" van het gebied ten oosten van de Oder-Neisse grens. Uit de geschiedenis blijkt, aldus Bonn, dat dit gebied Duits is. De Duitse bewo ners zijn er op onrechtmatige wijze verdreven. Men herinnerde er in Bonn aan dat Frankrijk in 1954 een verdrag had on dertekend waarin werd vastgelegd dat de grenskwestie pas in een vredesver drag geregeld kan worden. Maar afgezien van de grenskwestie, aldus Ahlers, weten wij dat De Gaulle in Polen optreedt als een goed pleiter voor de Duitse politiek inzake het Oos ten. Hij tracht tevens het Poolse wan trouwen weg te nemen tegen de „nieu we koers" in Bonn met betrekking tot Oost-Europa. QUEBEC Alain Peyrefitte, de Fran se minister van Onderwas, heeft giste ren btf z(jn aankomst in Quebec, de hoofdstad van de Franstalige Canadese provincie Quebec, gezegd dat h(j naar die stad was gekomen „om het bezoek van president De Gaulle met concrete resultaten te bekronen". Minister Peyrefitte zei onder andere: „We moeten achter de wensen van onze vrienden in Quebec komen en onderzoe ken hoe die passen bij de onze". Hij voegde er aan toe dat de afgelopen we ken in Frankrijk een plan is opgesteld om meer steun te geven aan het Frans talige Quebec. NEW DELHI Een door de pro- Russische en pro-Chinese communis ten georganiseerde algemene staking heeft een verlammende uitwerking in de Indische deelstaten Kerala, met 20 mil jen inwoners en Assam, met 15 miljoen. In Kerala keurt de regeringscoalitie van zeven partijen onder leiding van Chineesgezinde communisten de staking goed, die ten doel heeft grotere rijsttoe- wijzigingen voor de provincies los te krijgen. In Kasargod moest de politie met wapens optreden tegen een menig te. Er viel een dode. Op een station in Calcutta opende de politie het vuur om betogers te ver drijven die protesteerden tegen het stil leggen van het treinverkeer. Een beto ger werd gedood en tien werden ge wond. vragen had ontvangen. Hij wilde de na men nog niet doorgeven, omdat hij er eerst zeker van wilde zijn dat de onder wijzers niet voor de militaire dienst zou den worden opgeroepen waarvan zij wa ren vrijgesteld. Intussen had een rechtbank in New- York bepaald dat het lesgeven op de scholen normaal moest doorgaan. Een afschrift van het gerechtelijke bevel werd aan de onderwijzersbond gezonden. Desondanks bleven gisteren de meeste onderwijzers van school weg. Als de bond schuldig wordt bevonden aan schending van de wet, die de sta king van onderwijzers verbiedt, dan kan hij worden veroordeeld tot een boete van tienduizend dollar (ruim 36.000 gul den). PRETORIA In Pretoria is gisteren een proces begonnen tegen 37 Afrika nen, die beschuldigd worden van onder mijnende activiteiten in de afgelopen zes jaar. Het is het eerste proces onder de werking van een nieuwe wet, die terrorisme gelyk stelt met verraad, waarop de doodstraf van toepassing is. Een van de raadslieden zei bij de ope ning van de zitting, dat de verdedi ging wordt bekostigd door een r(jke Engelse particulier. Volgens de aanklacht hebben de ver dachten samengezworen tot omverwer ping van het Zuidafrikaanse bewind over Zuid-West-Afrika. NEW YORK De Democratische senator Robert Kennedy heeft giste ren op de opening van een internatio naal congres over roken de sigaretten- fabrikanten ervan beschuldigd uit winstbejag met mensenlevens te spelen en hun produkt met een „dodelijk wa pen" vergeleken. Ook kondigde hij aan, drie wetsvoor stellen te zullen indienen om het ge vaar van sigaretten roken te bestrij den. Ten eerste moet volgens hem een duidelijker waarschuwing dan de thans in Amerika verplichte waarschuwing: „sigaretten kunnen gevaarlijk zijn voor uw gezondheid" op de pakjes komen te staan. Voorts wenst hij stenge federale controle op televisiereclame voor siga retten en de heffing van een belasting op sigarettenfabricage, te besteden aan de ontwikkeling van sigaretten met een lager teer- en nicotinegehalte. Dr. Cuyler Hammond, ondervoorzit ter van het Amerikaans kankergenoot schap, toonde aan de hand van sta tistieken dat een niet-roker van 25 jaar mag verwachten acht jaar langer te le ven dan zijn leeftijdgenoot die 25 siga retten per dag rookt. HAROLD WILSON wat nu weer? Tn politieke kringen in Londen wordt verwacht dat de Britse regering in haar nieuwe samenstelling maatre gelen zal nemen, om de economische ontwikkeling in Engeland te stimule ren. De maatregelen zullen echter van selectieve aard zijn en van beperkte draagwijdte. Ze zullen waarschijnlijk neerkomen op hulp aan die sectoren van de economie die het ernstigst zijn getroffen door de recessie. Er zal zeker geen sprake zijn van een algemene en veelomvattende sti mulering van de economie. Tn de eerste plaats moet de expan sie vanzelf weer op gang komen, door de toeneming van de koopkracht van het publiek als gevolg van de golf van loonsverhogingen die de vorige maand tot stand is gekomen na afloop van de periode van „ernstige mati ging" van de looneisen, door de verrui ming van de huur koop waarden voor be paalde verbruiksgoederen (met name auto's) en door de verhoging van de pensioenen en andere sociale uitkerin gen. In de tweede plaats brengt een te for se stimulering van de vraag het risico met zich mee, dat het hachelijke even wicht van de lopende rekening der Brit se betalingsbalans dat in het twee de kwartaal in gevaar kwam door de crisis in het Midden-Oosten ernstig zal worden verstoord. Hierdoor zou het land opnieuw in financiële moeilijkhe den kunnen geraken, die wel eens ern stiger zouden kunnen zijn dan die van de afgelopen jaren. ver de aard van de stimulerings maatregelen is niets bekendge maakt maar omdat de sector van de verbruiksgoederen het meeste van de recessie te lijden heeft gehad wordt in economische kringen verwacht dat het zal gaan om een verdere vermindering van het toezicht op de kredietverlening en een verlaging van de omzetbelasting op een aantal verbruiksgoederen, va riërend van textiel tot auto's. Sommige zegslieden verwachten zelfs dat de gemeenten de vrije hand zullen krijgen bij het opnemen van krediet bepaalde projecten op korte termijn uit te kunnen voeren. WASHINGTON Koning Constantyn van Griekenland heeft gisteren op het Witte Huis een privé-onderhoud met president Johnson gehad. Voor welin gelichte zegslieden staat het vast dat de binnenlandse toestand in Grieken land sinds de staatsgreep van april en de Amerikaanse militaire hulp aan het land ter sprake zyn gekomen. Constan- tijn, die op vakantie in Canada is, was zonder zijn vrouw Anne-Marie naar Washington gekomen. Amerika heeft sinds de militaire staatsgreep de leve ring van zware wapens aan Grieken land opgeschort en aangedrongen op eerbiediging van de grondwet door de militaire machthebbers. Koning Con stanten zou echter door het loskregen van wapens zyn positie ten opzichte van de militaire leiders kunnen ver sterken. Voor het Witte Huis werd door een aantal personen, onder wie actrice Melina Mercouri, tegen de koning en het militair bewind gedemonstreerd. Amerikaanse functionarissen hebben na het bezoek van Constantijn aan Johnson verklaard, dat de VS hun em bargo op de verscheping van zware mi litaire uitrusting naar Griekenland zul len handhaven omdat zij het huidige militaire bewind in Grekenlnd fkeu- militaire bewind in Griekenland afkeu ren. NAARDEN De Naardense politie heeft gisternacht vier jongens aange houden, die waren ontsnapt uit de psy chiatrische inrichting De Vledder bij Steenwijk. Zij werden door de politie gesnapt toen zij in een gestolen auto op weg waren naar Amsterdam. De actrice Melina Mercouri met zonnebril) voerde gisteren een groep demon stranten aan bij het Witte Huis om te betogen tegen 't bezoek van Constantijn aan Johnson. President Johnson begroet koning Constantijn van Griekenland, die een infor meel bezoek bracht aan Washington.

De Vallei | 1967 | | pagina 7