SCHOOLJEUGD MAARTE PRINSJESDAG VOOR FLORALIA-1ÏNTOONSTELLING Fraaie ISfiitó bloemen- HrVjHlflt dÉn» expositie op nieuwe kwekerij Bliksemactie EHBO had enorm resultaat VOOR T LAATST IN DE KORENBEURS HOFNAR Raadslid stelt vragen over BNG Geschenk jubilerende Van Harn Verwarming voor kassen Onbezorgd seizoen in Ds. C. v. d. Berg vertrekt Ongeluksdag voor verkeer in Rhenen Ex-vriend van bruid maakte amok Macro-leden reden weer woningbedrij f Floralia" in grote schuin* C.P.B. vergadert „Groene Kruis" vergaderde in distrietsverband Scooterrijder zwaar gewond Zondagsdiensten Luxor Theater VEILING KESTEREN Druk als een klein baasje Betaal per kwartaal commissie SENOR1TAS SPECIAL j I j/| |Wt|M 4;At> SCHERPENZEEL De jaarlijkse floraliatentoonstelling in Scherpenzeel werd gisteravond geopend door burge meester Hoytema van Konijnenburg. Het is, aldus de burgemeester, steeds moeilijker ieder jaar weer iets nieuws te brengen, maar het is echter weer prachtig gelukt. De burgemeester prees vooral de in zending van de 3 scholen die ditmaal ge zamenlijk te werk waren gegaan. Het door de schooljeugd vervaardigde werk stelde de opening van de Staten-Gene- raal voor. Tenslotte prees hij degenen die tot diep in de ncht hadden ge werkt om dit alles klaar te maken. Hierna verklaarde de burgemeester de tentoonstelling voor geopend, waar na mevr. Hoytema van Konijnenburg bloemen kreeg aangeboden. De genodigden waren tevoren ver welkomd door de voorzitter van de flo- raliavereniging, de heer J. Koudijs. De heren jury (A. Top, M. Drost en K. v.d. Burg) allen uit Barneveld heb ben de volgende prijzen toegekend: Schoolplanten (deze worden jaarlijks door de kinderen van de lagere scholen zelf, of door mama, gekweekt): Coleus: le prijs: Ineke Berkhof le prijs Hen- ny Bos, 2e pr. Aartje Wolswinkel, 2e pr. Lotty Wels, 2e pr. Dineke van Brug gen, 3e pr. Marga v.d. Ham, 3e pr. Henriet de Boer, 3e pr. Henk Jochem- sen, 3e pr. Wim Wolfswinkel, 4e pr. Cor Bos, 4e pr. Hans v. Eist, 4e pr. Ali v.d. Bovenkamp, 4e pr. Jan Achter berg, 4e pr. Mathilde Kolfschoten. Eer volle vermelding: Rita ter Burg, Ineke van Verzen, G. van Bruggen, Ansje v. Ginkel, Jan ter Maaten en Janita v.d. Pol. Begonia: le prijs Gijs Daatselaar, 2e pr. Her man Mulder, 3e pr. Hermien van Dam (2x), 3e pr. Hermien van Dam (2x), 4e pr. Henk Vos en Paul Kamphorst. Eervolle permelding: Jan van Rossum, Jan Koudijs en Wijnie Vermeulen. Afrikanen: le pr. Jannie Bathoorn, 2e pr. Ria Sanders. 3e pr. Henk van Middendorp, 4e pr. Eppie Algra. Geranium: le pr. Hennie van Dam, 2e pr. Eve lien van Kampen, 3e pr. Johan Groene- veld. Eervolle vermelding Gerda de Ko ning en Gerrie van de Haar. Salvia: le pr. Ria pan Bruggen, 2e pr. Johan Groeneveld. Fuchsia: le pr. Ika Sterk, 2e pr. Evelien van Bruggen, 3e pr. Jan Wesselink, 4e pr. W. Berkhof en Geertje Westerhuis. Eer volle vermelding Gert Vermeulen. Bladbegonia: le pr. Aartje Wolfswinkel, 2e pr. Wim Wolfswinkel en De Kamphout, 3e pr. Myra Willemz en Karin Cozijnsen, 4e pr. Gijs van Daatselaar en Jaap van Donselaar. Eervolle vermelding Jeanet- te Dorsman en Epie van Woudenberg. Mooiste schoolplant en dus winnares van de wisselbeker werd Aartje Wols winkel. Dahlia: le pr. Jan Koudijs, 2e pr. Jan Koud ijs en 3e pr. Greetje van Bruggen. Eer volle vermelding Gijs van Daatselaar. Leden planten: le prijs en dus winnares van de be ker werd mevr. Van Eist, 2e pr. mevr. Verkerk, 3e pr. mevr. Veenendaal, 4e pr. mevr. Van Eist en mevr. Osna- brugge-Versteeg. Eervolle vermelding mevr. Veenendaal en mevr. Van Eist. Vrije inzendingen bloemstukken: le pr. mevr. De Kroes tevens winna res van de beker. 2e pr. mevr. Evert- RHENEN Een in het verenigings gebouw van „Ons Genoegen" aan de Muntstraat gevierde bruiloft dreigde wreed verstoord te worden, toen 's avonds de ex-vriend van de bruid foto's kwam opeisen. Of de man de foto's heeft gekregen is niet bekend. Wel is hij met bebloed hoofd thuisge komen. De politie kon gisteren niets naders mededelen. Het onderzoek is nog in volle gang. Wel heeft een plaatselijke fotograaf, die zijn trouw reportage kwam afleveren, een uur onvrijwillig de bruiloft moeten bijwo nen, omdat men zekerheidshalve de deur van het gebouw al die tijd had geblokkeerd. 9 Burgemeester Hoytema van Konijnen burg tijdens de opening van de flora liatentoonstelling. Naast hem rechts de voorzitter van de vereniging die ieder jaar dit evenement organiseert, de hear J. Koudijs. sen en mevr. De Kroes, 3e pr. mevr. Lagerweij. Top 4e pr. mevr. J. Konijn. Eervolle vermelding mevr. Evertsen, mevr. Van Beek en mevr. Van Dam. Vrije inzendingen kinderen: le pr. Breunis Wolswinkel en Bert Rebergen, 2e pr. Alex en Freddy Hoef- akker, 3e pr. Dirk-Jan van Burken en Gerard en Tonny Wolfswinkel, 4e pr. RHENEN Na talrijke jaren geen betrouwbaarheidsritten meer te heb ben georganiseerd, werd woensdag avond door negentien leden van de Macro een avondrit van 40 km gere den. Winnaar werd de heer R. van Ap peldoorn met 13 strafpunten. 2. H. Schuilenburg 41 strafpnt.; 3. D. J. Bo- venschen 42 strafpnt.; 4. J. Looi jen 51 strafpunt, en 5. A. D. J. Baars 52 straf pnt. RHENEN Burgemeester en wet houders van Rhenen brengen ter open bare kennis, dat de maandelijkse zit ting van de commissie van advies voor het gem. woningbedrijf niet op maan dag 18 september, maar op maandag 25 september wordt gehouden. Rhenen, 14 sept. 1967. Burgemeester en Weth. voor noemd; de burgemeester L. Bosch-van Rosenthal. Elsje Wagensveld. Eervolle vermel ding Berty Wels en Marga Valkenburg. Vrije inzending planten volwassenen: le pr. mevr. Verkerk, 2e pr. mevr. Geijtenbeek, 3e pr. mevr. Dorsman en mevr. Rauw, 4e pr. mevr. Rauw-Van Ginkel KESTEREN De floralia bloemen tentoonstelling, die 18, 19 en 20 septem ber in Kesteren plaatsvindt, wordt ge houden in de grote schuur achter de lagere land- en tuinbouwschool. De ten toonstelling staat onder auspiciën van de Koninklijke Maatschappij voor Tuin bouw- en Plantkunde, afdeling Midden- Betuwe. RHENEN Het was voor het ver keer in Rhenen gisteren een ongeluks dag. Op de Utrechtsestraatweg stak gistermiddag de 70-jarige ongehuwde mej. A. K. de verkeersweg over. Zij werd aangereden door een uit de rich ting Rhenen komende auto, bestuurd door v. M. uit Amerongen. Mej. K. moest hevig bloedend aan haar gelaat naar hst ziekenhuis te Wageningen worden overgebracht. Op de Grebbehelling tolde gisteroch tend de chauffeur D. R. uit Gouda met zijn bestelauto driemaal in het rond, reed daarbij een stenenwagen van de heer B. uit Amerongen aan en kwam tenslotte in de berm tot stilstand. Ver moedelijk heeft R. de macht over het stuur verloren. Hij klaagde over pijn in zijn arm. Lang heeft hij na het onge val moeten zoeken naar zijn papieren. Die vond hij tenslotte tussen de bedra dingen onder de motorkap. Zijn bestel auto was flink beschadigd. De heer S. uit Jeruzalem heeft op onzachte wijze kennis gemaakt met de leuning van de brug over de Grebbe- sluis. Komende uit de richting Wage ningen vloog S. uit de bocht en beland de met zijn vier mede-inzittenden te gen de ijzeren brugleuning. Niemand was gewond» De auto was aan één kant totaal vernield. VEENENDAAL De Christelijke Plattelandsvrouwen Bond (CPB) afde ling Veenendaal start de winterbijeen- komsten weer met de maandelijkse ver gadering in hotel „De Korenbeurs" op woensdag 20 september. De vrouwen arts de heer W. F. Hildebrand uit Vee nendaal zal een lezing houden. VEENENDAAL Een complete centrale verwarmingsinstallatie voor de kassen van de toekomstige gemeente lijke kwekerij aan de Munnikenweg was het geschenk waarmee de firma Gebr. Van Harn uiting gaf aan haar vreugde over een recente uitbreiding en het 20-jarig bestaan van het bedrijf. Het cadeau werd symbolisch in ont vangst genomen door burgemeester mr. dr. J. Hazenberg, die het aan vaardde tijdens 'n geanimeerde druk bezochte receptie die in de jongste uit breiding van het bedrijf een grote montagehal werd gehouden. De burgemeester was vergezeld van drie wethouder, de heren C. N. van Kuyk, M. Bastmeijer en Ant. de Rui ter. 1 De gezellige sfeer op de receptie werd verhoogd door een bandje, waar van de tonen slechts tot zwijgen kwa men voor de toespraken van de heer Van Harn en de burgemeester. In zijn toespraak zei de heer Van Harn onder meer: „Toen ik bij u was, burgemees ter, om u uit te nodigen voor deze re ceptie beloofde ik u een cadeau voor de gemeente. Ik wilde toen niet zeggen wat het was, maar bij het afscheid kon u toch uw nieuwsgierigheid niet bedwingen en u vroeg: „Is het voor het overdekte zwembad?" Ik heb toen geantwoord, dat het daarvoor niet was, maar dat ik het werkelijke cadeau niet wilde noemen. Omdat u kennelijk zo gesteld bent op het zwembad bied ik u een beursje aan, dat wel klein is maar toch groot genoeg om het gehe le bedrag dat het bad moet kosten in te kunnen doen. Als werkelijk geschenk wil ik u echter aanbieden de complete ver warmingsinstallatie voor de kassen die u op de Munnikenweg wil gaan bouwen voor de werkplaats voor min- KESTEREN De bliksemactie van de plaatselijke EHBO in Kesteren heeft tot een verbluffend resultaat geleid. Tijdens de huis-aan-huis-actie, die deze week is gehouden, hebben zich maar liefst 23 personen als lid opgege ven om het komende seizoen deel te nemen aan een nieuwe EHBO-cursus. Het aantal donateurs, dat de actie heeft opgeleverd bedraagt ruim 80. In totaal is nu het aantal donateurs van de Kesterense EHBO gestegen tot 506. „Het is werkelijk fantastisch", zei gisteravond een blijde secretaris, de heer A. M. van Mameren. „Op dit enorme succes hebben we echt niet durven hopen. Het resultaat van de actie heeft onzes inziens duidelijk aan getoond, dat de bevolking van Kesteren vierkant achter ons staat en dat men het doel van de EHBO waardeert", al dus de heer Van Mameren. „We kunnen nu onbezorgd het nieu we seizoen weer ingaan. De nieuwe leden worden opgeleid en zullen over enige tijd een welkome aanvulling vor men van onze parate eenheid. Het is verheugend, dat zich onder de nieuwe aanmeldingen ook een aantal jongeren bevindt, zodat onze hulpverlening wat de toekomst betreft in Kesteren ge waarborgd blijft". De heer Van Ma meren merkte verder op, dat de cursus waarschijnlijk half oktober van start zal gaan. Tijdens de bestuursvergade- VEENENDAAL Na het sluiten van de openbare raadsvergadering liet burgemeester mr. dr. J. Hazenberg gisteren de heer en mevrouw De Haas, eigenaars van hotel „De Korenbeurs" verzoeken om in de bovenzaal te ko men, waar de vergadering gehouden werd. Dit verzoek stond in verband met het feit, dat het voor de laatste maal was, dat de gemeenteraad in hotel „De Korenbeurs" bijeen kwam. De burgemeester zei ondermeer tot het echtpaar De Haas: „Als raad van de gemeente Veenendaal vergaderen we nu 12 jaar buiten de eigen vergaderzaal. Eerst hebben we 5 jaar vergaderd in het oude postkantoor en daarna gedurende 7 jaar in uw zaal, zonder dat er voor ADVERTENTIE alle Hofnar produkten ^uitsluitend tabak de gemeente enige verplichting in financieel opzicht bestond. De wijze waarop u ons steeds ontvangen hebt stellen wij zeer op prijs. Er zijn nooit moeilijkheden geweest, indien er vergaderingen van onze raad gehouden moesten worden. Ook al hebt u toen u uw zaal aanbood waarschijnlijk gedacht, dat we op het punt stonden elders te gaan vergaderen," aldus de burgemees ter. Namens college en raad bood de eerste burger aan de heer De Haas het tweedelige boek „De 1000 da gen van Kennedy" aan, terwijl me vrouw De Haas een grote doos bon bons kreeg. In zijn dankwoord zei de heer De Haas: „Wij hebben indertijd uw ou de raadszaal half ingebouwd en daarom hebben we aangeboden om in deze zaal te komen vergaderen. Het zou van korte duur zijn, werd er toen gezegd, hooguit anderhalf jaar. Het zijn zeven jaren geworden maar wij hebben er nooit spijt van gehad, dat wij uw raad op zo'n prettige wijze konden ontvangen. In de gang voelden wij de spanning vaak al, als er iets bijzonders moest gebeuren. Ik hoop dat het u voor spoedig mag gaan in het nieuwe raadhuis", aldus de heer De Haas. KESTEREN Gisteravond vond in de kantine van de veiling te Kesteren een districtsvergadering plaats van „Het Groene Kruis". Afgevaardigden van verschillende afdelingen voerden oriënterende besprekingen. Moeilijkhe den en vragen konden worden voorge legd aan het hoofdbestuurslid, de heer J. ten Hoope uit Wageningen. De ver gadering werd gepresideerd door de heer J. L. Detmar, districtsbestuurslid alsmede voorzitter van de afdeling Op- heusden van Het Groene Kruis. ring, die volgende week wordt gehou den, wordt het programma voor het komende seizoen samengesteld. Alle leden zullen hierover zo spoedig moge lijk worden ingelicht. Om nog eens op het resultaat van de actie terug te komen zegt de heer Van Mameren: „Wij zijn de bevolking van ons dorp veel dank verschuldigd. Op nieuw is gebleken, dat de EHBO op haar kan rekenen als dat nodig is. Zonder het begrip van de bevolking voor ons werk en de aanzienlijke fi- KESTEREN Gisteravond vond in de Spoorstraat te Kesteren een ver keersongeval plaats, waarbij de be roepsmilitair F. S. uit Veenendaal vrij ernstig gewond raakte. Het slachtoffer bestuurde een scooter en kwam hier mee door tot nu toe onbekende oorzaak ten val. Het is niet uitgesloten, dat de hengel, die S. bij zich had, verward is geraakt in het stuur. S. liep een hersen schudding op, alsmede vrij ernstige snij wonden in het gelaat en moest naar het Julianaziekenhuis in Veenendaal worden overgebracht. Dokter Keur ver leende eerste hulp, hierbij geassisteerd door enkele EHBÓ-ers. De scooter werd slechts licht beschadigd. VEENENDAAL Zaterdag, 16 september: dr. Remme, Markt 10; tel. 12061. Zondag. 17 sep tember: dr. Schilperoort, Kerkewijk 40, tel. 12134. RHENEN Voor Rhenen neemt dit weekeinde waar: dr. Almekinders, tel. 2432. RENSWOUDE Voor De Klomp, Ederveen en Renswou- de neemt waar: dr. Ter Velde uit Renswoude, tel. 450. KESTEREN Voor Kesteren, Ommeren en Lienden neemt waar: dr. Zandijk uit Keste ren, tel. 08886—201. OPHEUSDEN Voor Opheusden, Echteld, Ochten en Dodewaard neemt waar: dr. Budding uit Opheusden, tel. 08887213. WIJKVERPLEGING KESTEREN Voor Kesteren, Echteld en Ochten neemt waar: Zr. C. de Jong, Groene Kruis, Ochten, tel 03444257. WIJKVERPLEGING OPHEUSDEN Voor Opheusden en Dodewaard neemt waar: Zr. E. de Winter uit Opheus den, tel. 08887—210. AMERONGEN De praktijken van de doktoren Kars en Ossendorp uit Amerongen, Bakker en Van de Burg uit Leersum en van Van Ommeren uit Eist worden het a.s. weekend waargenomen door dr. F. C. Bakker, Rijksstr. 172a, Leersum, tel. 03434—1495. TANDARTSEN VEENENDAAL/RHENEN Spoedgevallen tel. 0838512945. nanciële steun die zij verstrekt, zou onze taak onuitvoerbaar zijn. In de toekomst zal een ieder op onze hulp kunnen blijven rekenen". Ook 's nachts blijft de Kesterense EHBO paraat. Om de verschillende hulpposten in donker makkelijker her kenbaar te maken zullen met ingang van volgende week bij een tiental EHBO-ers lantaarns aan hun woning worden bevestigd. De lantaarns, die door de leden zelf zijn vervaardigd, zijn uitgevoerd in de kleuren van de vereniging en vormen als zij ontstoken zijn een duidelijke herkenning van een hulppost. Voor zover bekend is deze paraatheidsvorm uniek in Nederland. VEENENDAAL Tot en met zon dagmiddag kan men heerlijk griezelen in het Luxor Theater te Veenendaal. „Een oud, verstrooid professortje dat zich onder hypnose doodsteekt, een ont hoofding, een mooi meisje dat in een glazen cabine wordt verdronken, moor den en vechtpartijen, een vervallen kerkhof in de mist waar angstwekken de individuen ronddwalen met wrede plannen. Dit alles is het werk van of heeft direct te maken met de super misdadiger dr. Fu Man Chu. De film begint met de onthoofding van dr. Fu Man Chu, die wordt bijge woond door de onkreukbare inspecteur van Scotland Yard, die zijn hele loop baan al op het menselijke beest jaagt. Die inspecteur (Nigel Green) vermoedt echter enkele weken na de onthoofding aan de hand van een toenemgnd aantal misdrijven, dat dr. Fu Man Chu niet dood is. In het begin wordt hij om dit ogenschijnlijke waanidee uitgelachen. Later blijkt dat hij gelijk heeft. Dr. Fu Man Chu ontsnapte vlak voor de execu tie, hypnotiseerde een acteur die veel op hem leek en liet deze in zijn plaats onthoofden. De regie van de kleurenfilm in cine mascope berustte bij John Sharp. Zaterdagavond tm half tien begint het sex-snoepje van de week. Deze keer heet de film „Zo'n soort meisje". Naast heel veel bloot en nog meer „realisme" brengt de film een werkelijk goed ver haal. Paul Hubschmid, Marianne Hold en Brad Harris zijn de hoofdrolspelers uit de film die van zondagavond tot en met woensdag a.s. in het Luxor Thea ter draait. In „De Gele Tijgers van Bangkok" zie men hoe drie Europeanen in Azië naar een diamantmijn zoeken. (18 jaar). KESTEREN De prijzen van de op de veiling te Kesteren aangevoerde pro dukten waren: James Grieve, EI 65-75: 30-34; EI 75-85: 32-40, aanvoer 34 ton; Zoete Bloemée: EI 60-70: 31-42; EI 70-80 45-50; EI 80-90: 55-59; aanvoer 20 ton. Ingrid Marie: EI 60-70: 33-43; EI 70-80: 45-53, aanvoer 3 ton Mank's Codlin: EI 60-70: 17-20; EI 70-80- 24-25; aanvoer 11 ton. Cox's Orange Pippin: EI 60-65: 35; EI 65-70: 48; EI 70-75: 55; EI 75-80: 61; EI 80-90: 63; aanvoer 5 ton. Triumph de Vienne: EI 60-70: 90; EI 70-80: 81-86; aanvoer 3 ton. Beurre Hardy EI 60-70: 84; EI 70-80: 88; aanvoer 1 ton Gieze- wildeman: EI 55-65: 64; EI 60-65: 72; EI 55-60: 67; aanvoer lVi ton. Franse wijnperen: EI 55-65: 43; EI 65-75: 49; aanvoer 1 ton. IJsbouten: EI 50-60: 35-37; EI 60-70: 40-41; EI 55-65: 40-41; EI 65-75: 41-43; EII 50-60: 32-34; EII 60-70: 35-40; aanvoer 17 ton. St. Remy: EII 60-70: 37-42; EII 70-80: 40-42; aan voer 4 ton. Bonne L. D. Avranches: EI 50-60: 58-59; EI 60-70: 70-72; aan voer 3 ton. Bramen: 86; aanvoer 2 ton. Prijzen genoteerd in centen per kg. Barneveld 14 sept. Coöperatieve Veluwse Eierveiling Ede. Aanv. 803.746 stuks. Stemming redelijk. Prijzen (in f per 100 stuks): eieren van 52-53 gram 11,62—11,79; 56-57 gram 13,29—13,50; 60- 61 gram 14.04—14,27; 64-65 gram 14,30— 14,63. Barneveld Eierveiling Aanvoer 924.420 stuks. Stemming redelijk. Eieren van 42-59 gram 7,599,35; 52-58 gram 11,45—13,62; 62-66 gram 14,11—14.47; 66- 72 gram 14,61—16,11. Barneveld varkensmarkt Aanvoer 129 stuks. Handel kalm. Prijzen (in f per stuk): biggen 6880. der-validen", aldus de heer Van Harn. De burgemeester zei ondermeer in zijn antwoord: „Ook zonder dat u Iets beloofde voor de gemeente was ik graag gekomen. Ik verheug me in dat gene wat u met arbeid tot stand ge bracht hebt want het is niet zo, dat u dit bereikt hebt door een of andere ge lukkige omstandigheid. Ik dank u aller hartelijkst voor de royale geste, die u gemaakt hebt. Door uw geste worden we gedwongen het plan te realiseren en dat op korte termijn, om u zo spoe dig mogelijk in de gelegenheid te kun nen stellen uw aanbod waar te maken. In de naast de „receptiehal" gelegen montagehal was een tentoonstelling in gericht, die een duidelijk beeld gaf van datgene wat er op dit moment op het gebied van centrale verwarming mogelijk is. Allerlei modellen, van een eenvoudige eengezinswoningverwarming via flatverwarming tot bedrijfsverwar- ming werden op overzichtelijke manier aan de belangstellenden getoond. RHENEN De heer A. Jansen, lid van de gemeenteraad voor de VVD, wil meer weten over het Bouwfonds Ne derlandse Gemeenten. Hij heeft voor de raadsvergadering van komende dinsdagavond de volgende vragen in gediend. „Het heeft mijn bevreemding ge wekt, dat in het afgelopen zittingsjaar, de jaarstukken van het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten niet ter ken nisneming van de gemeenteraad van Rhenen zijn gebracht, niettegenstaan de de gemeente Rhenen aandeelhoud ster is van het Bouwfonds. Ik ben dan ook voornemens in de raadsvergadering van 19 september de volgende vragen te stellen: le. is het juist dat de jaarverslagen van 1964 en 1965 van het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten niet ter ken nis van de Rhenense gemeenteraad zijn gebracht? 2e. zo neen, kunt u mij dan ook zeg gen welke redenen, tot tweemaal toe, hiervoor de aanleiding zijn geweest? Kunt u mij dan verder ook mededelen of het nog in het voornemen ligt, de genoemde jaarstukken alsnog ter ken nis van de raad te brengen?" KESTEREN Ds. C. van de Berg, hervormd predikant te Kesteren heeft het beroep naar de gemeente Noord- horn-Niezijl in de provincie Groningen aanvaard. Ds. Van de Berg was deze maand precies vijftien jaar onafgebroken aan de hervormde gemeente in Kesteren verbonden. De predikant had onder an der zitting in het algemeen bestuur van bejaardencentrum „Het Anker" en was tot voor kort vele jaren voorzitter van het dagelijks bestuur. Zó druk hebben de meeste huis vrouwen het. U moest eens we ten, hoe vaak uw vrouw bijv. al leen al per dag, per week, per maand, naar de bel moet hollen. Tracht dat althans te beperken. Een mogelijkheid: als u als abon nee van het dagblad De Vallei per week of per maand betaalt, schakel dan over „op kwartaal" 10,80). U kunt dit doen op gironummer 1321600. Nóg beter: vraag ons om toezen ding van een machtigingsformu lier tot automatische afschrijving. Het bespaart u incassokosten. Maak het U zelf gemakkelijk VRIJDAG 15 SEPTEMBER 1967

De Vallei | 1967 | | pagina 5