Teleurstellend Veenendaal Spakenburg en BVC absent op prijsuitreiking duel met Vreeswijk was het gelukkigst Herman Hummel won zaterdag- en zondag- in partij zomeravo ndvoetbaf competitie Zwak Arena verloor met 3-6 van Sparta Kesteren verdedigde 3-2 voorsprong koelbloedig Siegfried Spieimann Duits kampioen 47/1 Ongeïnspireerd voetbal van HDS Scherpenzeel met gemak over Houten: 4-0 Oranje-Wit kon achterstand niet meer inlopen Futloos Unitas faalde in Hilversum Onbenutte kansen kostten SVP de overwinning Wielrennen De Merino's opnieuw geklopt Amateurs Off day Zwak Zondag Overwicht MAANDAG 18 SEPTEMBER 1967 RHENEN De korfballers van het eerste Arena-team waren zaterdagmid dag op „Candia" niet op sterkte om de competitie met enige kans op succes te gen het eerste van Sparta te kunnen voortzetten. Arene verloor met 36. De zwakte van Arena lag in het feit dat de ploeg enkele invallers moest opstellen, ter vervanging van enige ge blesseerde spelers uit de vorige wed strijd. De wedstrijd was nog maar net be gonnen of regen en onweer waren er de oorzaak van dat de strijd moest worden gestaakt, waardoor iedereen uit de con centratie werd gehaald. Hoewel dit eve- zeer gold voor de spelers van Sparta, drukte het uitermate zwaar op het toch al minder sterke Arena. Na de hervatting stonden de Rhene- naren al gauw met 04 achter. Na het eerste tegenpunt (14) liep Sparta uit tot 16 en wist Arena het nog tot een eindstand van 36 te brengen. De doelpunten voor Arena werden ge scoord door mevr. Komduur en de he ren J. Baars en D. ter Haar. De overige uitslagen waren: Arena 2 Gelria 1 05; Adsp. Arena A - Tovers C 10; Sparta B - Adsp. Arena B 4-0. Het wedstrijdprogramma voor het ko mende weekeinde luidt als volgt: KVO 1 - Arena 1; Arena 2 - Avanti 1; Jun. SKF 1 - Jun. Arena 1; Adsp. DOSC A- Adsp. Arena A; Adsp. Arena E - Adsp. KVO C; Pup. Arena C - Pup. SKF c. BERLIJN De Düsseldorper Sieg fried Spieimann heeft te Berlijn met succes zijn nationale titel in het anker kader 47/1 verdedigd. Hij versloeg in de beslissende finalepartij de jonge Berlij- ner Dieter Müller, die de week tevoren in Düsseldorp wereldrecordhouder hoog ste serie in het 71/2 werd met 298, met 300 tegen 162 punten. Spieimann kwam in deze party tot een hoogste serie van 198, hetgeen een nieuw Duits record be tekende. Spieimann zal echter niet in het toernooi om het wereldkampioen schap 47/1 dat van 26 t.m. 29 oktober in Marseille wordt gehouden, uitkomen. Hij heeft zijn plaats beschikbaar gesteld aan Dieter Müller, die daarmee een nieu we gelegenheid krygt zyn internationale ervaring te vergroten. Een spannend moment uit het „ver regende" duel tussen Arena en Sparta. 4e klasse H - West: KDSDe Meern 20; VeenendaalVreeswyk 10; Zwa luwen VooruitCandia '66 20; Forti- tudoUtrecht 53; SVFMidlandia 3—2; EMS—JSV 1—1. KDS 2—4 JSV 2—2 Zwaluwen V. 2—4 Candia '66 2—1 Fortitudo 24 EMS 2—1 Veenendaal 2—3 Vreeswijk 2—0 SVF 2—3 Utrecht 2—0 De Meern 2—2 Midlandia 2—0 4e klasse F - OostDriel -Ooster- beekse Boys 72; Hertog Hendrik AVW 1—0; RVW—Excelsior Z. 3—3; OosterbeekOpheusden 42; EWV Arnhemia 00. Driel 2—4 Eendracht 1—1 EWV 2—3 Excelsior Z. 1—1 Hertog H. 2—3 Opheusden 2—0 RVW 2—3 AVW 2—0 Arnhemia 2—3 Oosterb. B. 2—0 Oosterbeek 2—2 AFDELING l'TKECHT le klasse B: VSK—DWSV 1—3; St. BoysUtrechtse Boys 41; Hoogland Patria 16; BrederodesRoda '46 12; SoesterbergDVSA 06. Stichtse B. 3—6 DWSV 2—2 Patria 36 Brederodes 31 DVSA 2—4 Utr. Boys 3—1 Hoogland 3—4 VSK 3—0 Roda '46 34 Soesterberg 30 De Meeuwen 22 2e klasse B: ScherpenzeelHouten 40; Olympia '25R.K. Unitas 50; DSO (U)Maluku Muda 32; Barne- veldDVSU 41; St. Maarten—Oranje- Wit 4—3. Scherpenzeel 36 R.K. Unitas 32 Barneveld 35 Oranje Wit 32 Olympia '25 3—4 DVSU 3—2 Maluku M. 3—3 DSO (U) 3—2 St. Maarten 22 Houten 20 8e klasse B: DorestadEn Avant 13—2; SVMM—RUC 0—2; HDC—Faja Lobi 24; ArezRivierwijkers (niet doorgegaan). Rivierwykers 24 Faja Lobi 3—4 Dorestad 34 Ares 22 SVMM 3—4 HDS 3—0 RUC 3—4 En Avant 3—0 De eerste speelhelft heeft in het ge heel geen spannende momenten opge leverd. Imbosch deze middag een off-day miste al na enkele minuten de eerste ftans op een treffer. Jan Hen zen gaf een scherpe voorzet, doch de blonde middenvoor was iets later bij de bal dan de Vreeswijk-goalie. Bij de aanvallen van de bezoekers bleek al gauw, dat ook de achterhoede van Veenendaal niet in erg beste vorm stak, want er werden veel foutjes ge maakt. Zowel de pupillen van trainer Zeiler alsoook de bezoekers uit Vrees wijk plaatsten bijzonder slecht en be schikten in deze tweede competitiewed strijd over geen enkele baltechniek. Jan Henzen miste driemaal achter een, maar bij hem was vierm aal scheepsrecht. Uit een voorzet van Gijs Heikamp kreeg de rechtsbuiten van de Veenendalers nadat twee Vrees wijk-backs onder de bal doorkopten de bal en het was niet erg moeilijk de eerste (en enige) treffer te laten aan tekenen. Vreeswijk ging (meestal via de kleine ne linksbuiten) wat meer aanvallen, maar het team toonde zich een mees ter in het prutsen. En ontstond er een gevaarlijke situatie voor het domein van keeper Blankespoor, dan was een fout in de Veenendaalse verdediging hiervan de oorzaak. Ook de voorhoede van de ditmaal in witte tenue opererende Veenendalers faalde in de afwerking. Stuyvenberg en Muller deden af en toe wel aardige dingen op het middenveld. Ook nadat scheidsrechter Van Soest het hervattingssignaal had gegeven, bleven de partijen zeer zwak voetbal demonstreren en de slechte passes be heersten eigenlijk het hele spelbeeld. Verder dan een fenomenaal schot in de linkerbovenhoek kwamen de Vrees- wijkers niet. Blankespoor wist met een machtige duik te redden. In het laat ste half uur van de wedstrijd werd het toch nog een beetje sensationeel voor LEERSUM Ook de derde compe titiewedstrijd is voor het Leersumse HDS in een nederlaag geëindigd. Wa ren de verwachtingen tegen Faja Lobi hoog gespannen, de einduitslag was 'n ontnuchtering voor de J^eersumers. De eerste aanvallen waren voor HDS, doch Faja Lobi nam het initia tief meteen over. De achterhoede van HDS werd uit positie gespeeld en met een klimmend schot was doelman Ter- schegget geslagen (0-1). In de 25ste minuut nam linksbinnen Davelaar een „Oostduitse cornerbal". De goed opgestelde Bert Schuilenburg kopte fraai in (1-1). Na een half uur spelen trapte de HDS-spil De Hartog de bal uit de han den van de keeper. De bal kwam bij de vrijstaande middenvoor terecht en dat bekende 1-2. De achterhoede ver gat een consequente mandekking toe te passen en dat werd 5 minuten later fataal. Met een hard schot werd Ter- schegget opnieuw verrast (1-3). Na de hervatting een wanhopig aan vallend HDS. Toen de Leersumers op de man gingen spelen werd dit door de goedleidende scheidsrechter terecht be straft met een strafschop (1-4). Drie minuten voor tijd gaf Jan van de Berg de stand nog een draaglijker aanzien (2-4). Het ziet er voor HDS na drie wed strijden niet erg rooskleurig uit. HDS speelt ongeïnspireerd voetbal. Het vuur en de wil tot winnen ontbreekt in het team. Wil dit elftal nog enkele wedstrijden in deze competitie winnen, dan zal de elftalcommissie een iets krachtiger houding moeten aannemen en spelers moeten opstellen die zij ge schikt vindt... 'de toeschouwers. Niet wat betreft voet balkwaliteiten, doch meer op het ge bied van lange trappen „ergens" naar toe en rommelige duels. Dick van Dijk moest zich laten ver- SCHERPENZEEL In een matige wedstrijd behaalde Scherpenzeel zon dagmiddag een verdiende 4-0 zege op het bezoekende Houten. De gasten bleken over een hardwer kende ploeg te beschikken welke er echter niet in slaagde de gastheren voor al te grote problemen te plaatsen, zodat keeper Van Geel weinig moeilijk werk te verrichten kreeg. De aanvallen der- thuisclub waren veel talrijker en leverden vele goede scoringsmogelijkheden op. Door non chalant spel der voorwaartsen liet de thuisclub slechts vier treffers aanteke nen. Het begin was voor de thuisclub wel zeer fortuinlijk want al binnen de mi nuut namen de Scherpenzelers de lei ding toen de verdediging der gasten blunderde en de bal in eigen doel werk te (1-0). Scherpenzeel begon hierna aan een serie aanvallen, welke in de tiende mi nuut de tweede treffer opleverde, ge scoord door de beste aanvaller van deze middag linksbuiten Vermeulen (2-0). Na een half uur spelen bracht rechts half Van de Broek met een prachtig schot uit een door Vonk genomen vrije schop de stand op 3-0. Na de hervatting heeft Scherpenzeel legio kansen gehad de score tot grote hoogte op te voeren doch het bleef bij één treffer van middenvoor Rebergen, uit een vrije schop gescoord (4-0). Zelfs een strafschop leverde geen doelpunt op, omdat de door Vonk slap ingeschoten bal door de keeper werd gekeerd. Doordat ook de gasten niet tot gevaarlijke acties kwamen bleef het bij deze score. Scherpenzeel bleef dus zonder puntenverlies. UTRECHT Zondagmiddag speelden de Oranje-Witters tegen St. Maarten in Utrecht. De Elstenaren liepen in de bij zonder onfortuinlijke eerste helft een achterstand op die zij in de tweede helft niet meer konden inlopen. Reeds vanaf de aftrap bleek deze jonge ploeg een heel moeilijke tegenstander voor de El stenaren te zijn. Met goed combinatiespel zochten zij de zwakke punten en in de 14de min. kon hun midvoor scoren (10). Enke le minuten later schoot de St. Maarten linksbinnen de bal voordat de Elster- defensie een muurtje had geformeerd keihard in de benedenhoek (20). In de 33ste min. beroerde de St. Maar ten linksbinnen bij een schijnbaar on gevaarlijke situatie de bal iets eerder dan spil R. Siet en via de paal werd het 30. Een uitval van rechtsbuiten Terschegget bekroonde deze speler doel treffend 31. Nog voor de rust werd het 41. Na de rust gingen de Oranje-Witters proberen nog iets te redden. In de 56- ste min. bracht H. Blok de stand op 42. Bij een directe vrije schop maak te een St. Maartenverdediger hands. De strafschop werd door H. Bos benut (43). Zeven minuten voor 't einde pas seerde H. Slok twee verdedigers en schoot de bal buiten bereik van de Utrechtser verdediger in de touwen. He laas werd dit doelpunt op appelleren van de grensrechter wegens offside afge keurd. afscheiding werd bewerkstelligd door de renners Jan Sandbrink, Ton Brons, Hans Huibers (Veenendaal), Wim van Dompeler en Joop van Beek. In de ach terhoede reden de gebroeders Hummel (Veenendaal) en Henk Hendriksen (Rhe- nen). De voorsprong van de 5 koplopers werd steeds groter, waarna de spurt de beslissing moest brengen. Op de lijn had Wim van Dompselaar nog net één banddikte voorsprong op Ton Brons, met Joop van Beek als 3e en Hans Hui bers als 4e. Geert Hummel werd vijf de, Herman Hummel 6e en Henk Hen driksen 7e. Bij de adspiranten was Rolf Sas weer zeer actief en hij nam enige voorsprong, die hij gedurende enkele ronden wist te verdedigen. Toch kwa men de 3 overige renners weer te rug. Jetze Reijenga tenslotte won de spurt, met Melis van Wagensveld als 2e, Rolf Sas als derde en R. Bruinsma als vierde. De eindstanden van de zondagmorgen competitie zijn als volgt: Amateurs: 1. Jan Sandbrink 21 punten; 2. Dick Vervloet 16 punten. A-nieuwelingen: 1. Cees Boezaard 8 p.; 2. Frans Kisner 7 punten. B-nieuwelingen: 1. Herman Hummel (Veenendaal) 89 pnt.; 2. Ton Brons 65 pnt.; 3. Wim van Dompsler (Putten) 61 punten; 4. Jan van Garderen (Ha- mersveld) 5 punten 5. Joop van Beek (Putten) 57 punten; 6. Hans Huibers (Veenendaal) 43 punten; 7. Geert Hum mel (Veenendaal) 42 punten; 8. Ad van der Veen (Den Dolder) 20 pnt.; 9. Nol Wildeman 15 pnt.; 10. Henk Hendrik sen (Rhenen) 14 punten. De heer W. van de Bovenkamp l de SML-voorzitter, de heer Egberts, (links) reikte de prachtige cup uit aan HILVERSUM In de wedstrijd te gen het Hilversumse Olympia heeft Unitas bijzonder teleurgesteld. Eon totaal gebrek aan inzet typeerde het optreden van de Veenendalers en een gevoelige nederlaag was dan ook het resultaat. Met een 3-0 ruststand en 5-0 als eindstand konden de mannen van trainer Zupelli huiswaarts keren. Reeds na twee minuten kon de rap pe voorhoede van Olympia een verde- digingsfout afstraffen (1-0). Hoewel Mering een goede scoringskans kreeg schoot hij naast. Het werd 2-0 door een prachtig schot van de Hilversumse rechtsbuiten en in de 37ste minuut bracht Olympia de score op 3-0, uit een hoekschop die door de middenvoor in gekopt werd. Bijna was het voor rust zelfs nog 4-0 geworden, toen Drost de bal verkeerd terugspeelde en een Olym- pia-aanvaller van dichtbij naast schoot. Ook in de tweede helft kenmerkte zich het spel van Unitas door te traag opgezette acties zonder enige overtui gingskracht. In de 65ste minuut ver hoogde Olympia de score met een vier de doelpunt, zij het uit buitenspelposi tie. Een kwartier voor het einde veroor zaakte Van de Broek overbodig hands binnen de beruchte lijnen en via deze penalty bracht Olympia de eindstand op 5-0, een beschamende nederlaag voor Unitas. Hoewel de Veenendalers over voldoende conditie beschikken tonen zij de laatste tijd weinig vechtlust en er zal er heel wat moeten veranderen om betere resultaten te kunnen boeken. UTRECHT In een harde wedstrijd heeft SVP verloren van het Utrechtse VVZ. Het is van beide kanten geen bes te ontmoeting geworden en tot twee maal toe moest de scheidsrechter een officiële waarschuwing geven. Hans de Gooyer kon door een blessure niet van de partij zijn en dit betekende een ver zwakking in het SVP-team. Na 15 min. kon de WZ-rechtsbuiten met een fraaie doorloopbal de score ope nen. Precies een kwartier later kwam SVP weer op gelijke voet, toen Stef Re- bergen met een goed schot de stand in evenwicht bracht (11). Hoewel en kele VVZ-spelers protesteerden wegens vermeend buitenspel keurde de scheids rechter met grote beslistheid dit doel punt goed. Na rust ging de strijd gelijk op en kreeg SVP aanvankelijk enkele zeer goede scoringskansen. Henny de Ko ning miste tweemaal een opgelegde kans. Vijftien minuten voor het einde be sliste VVZ de wedstrijd in zijn voordeel door een doelpunt dat niet onhoudbaar scheen, maar desondanks langs keeper Van Kooten in het doel verdween (2-1). SVP opende daarop een slotoffensief, maar door pech lukte het de Veenenda lers niet nog een gelijk spel te behaier VEENENDAAL Voor de laatste rit in de zaterdagmiddag-competitie wa ren 14 renners aanwezig. Door een ver velend incident, waarbij het zelfs tot een vechtpartij tussen enkele renners kwam, werd deze rit in ernstige mate ontsierd. Er ontstond een kopgroepje van 4 renners, waarachter het overblijf sel van de groep. Vooraan streden A- nieuweling Jan Cozijnsen (Scherpen zeel), B-nieuwelingen Ad van der Veen; Geert Hummel (Veenendaal) en Nol Wildeman. Op flinke afstand reden Her man Hummel (Veenendaal); Henk Hen driksen (Rhenen) en Teus van der Hoef (Veenendaal). Jan Cozijnsen (als enige A-nieuwe ling aanwezig) won de totale spurt, met achter zich Geert Hummel, Ad v. d. Veen en Nol Wildeman. Van de ach tervolgers won Herman Hummel de spurt voor Henk Hendriksen en Teus v. d. Hoef. In de adspirantenklasse was Rolf Sas (Scherpenzeel) lange tijd degene, die het tempo aangaf en daarmede voor de anderen uitreed. Toch werd hij enkele ronden voor het einde weer bijgehaald, zodat hier 'n spurt volgde om de plaats en puntenverdeling. R. Sas was de snel ste, gevolgd door Rijk Vink; Jetse Reij enga (Veenendaal); Ronald de Beer en Melis van Wagensveld. Eindstanden: VEENENDAAL De thuiswedstrijd, die voetbalvereniging Veenendaal zon dagmiddag op het Salamander-sportpark speelde tegen Vreeswijk, is vrijwel geen enkel moment uitgekomen boven een partijtje zomeravond voetbal. Beide ploegen stelden erg teleur en de thuisclub was nog „het minst slecht". Veenen daal boekte een krappe 10 zege op de bezoekers, die uitblonken in het om zeep helpen van kansen. Tot 35 minuten voor het einde was het spel aan beide zijden zeer matig te noemen. Hierna kregen de teleurgestelde toeschouwers toch nog een klein kansje met het „spel" mee te leven, doordat de match toen een „hotseknots"- tintje kreeg. Erbarmelijk slecht plaatsen, een ferm getrap, panieksituaties voor de doelen en wat onvriendelijkheden. Vreeswijk had (vooral na de hervatting) één uitblinker in de persoon van kee per De Kruiff, die enkele machtige reddingen verrichtte. Een andere „voetbalcoryfee" was de rechtshalf van de blauwwittenHij muntte uit in het tegen de grond werken van Veenendaal-spelers. Voordat de toelopende Jan Henzen gevaarlijk kon worden tikte doelman De Kruiff van Vreeswijk de bal vak kundig over de lat. vangen door Lansink, die verdienste lijk speelde. Het werd een harde strijd en in deze fase van de match begon de Vreeswijk-rechtshalf zich te laten gel den. Met een verbeten trek om de mond werkte hij enkele Veenendalers tegen de grond en hij vond het be paald niet bezwaarlijk zijn activiteiten door te zetten ook wanneer er geen bal in de buurt was. Het ontging de arbiter grotendeels... De bezoekers kregen nog enkele goede kansen, maar konden niet scoren. Amateurs: 1. Jan Sandbrink 20 punten; 2. Dick Vervloet 11 punten. A-nieuwelingen: 1. Leo Stapelbroek (Achterveld) 26 punten; 2. Jan Cozijn sen (Scherpenzeel) 20 punten; 3. Teus Valkenburg (Scherpenzeel) 19 punten; 4. Frans Kisner 15 punten. B-nieuwelingen: 1. Herman Hummel (Veenendaal) 113 pnt.; 2. Max de Vries 104 pnt.; 3. Jan van Garderen (Hamers- veld) 80 pnt.; 4. Geert Hummel (Vee nendaal) 76 pnt.; 5. Nol Wildeman 63 pnt.; 6. Cees Boogaard (Veenendaal) 57 pnt.; 7. Marius Blom (Achterveld) 43 pnt.; 8. Hans Huibers (Veenendaal) 40 pnt; 9. Aart-Jan Schurink 57 pnt.; 10. Wim van Domseler (Putten) 33 punten. Adspiranten: 1. Jetze Reijenga (Vee nendaal) 21 pnt.; 2. Jan Zwaagman (Barneveld) 13 punten; 3. Wim Pater (Barneveld) 13 pnt.; 4. Rolf Sas (Scher penzeel) 9 pnt.; 5. Toine Dorrestein 8 punten. Arnold Voogt (Scherpenzeel) won op prachtige wijze de nieuwelingenwed strijd te Maarssen. Jan Vlastuin (Scher penzeel) werd 4e. VEENENDAAL Voetbalvereniging GVVV heeft zaterdagmorgen in de kan tine van het Panhuis-sportcomplex op een geanimeerde, doch ultrakorte bij eenkomst de prijzen uitgereikt van het nederlaagtoernooi, dat de blauwwitten voor de eerste maal hebben gehouden dit jaar. De wisselbeker een gewel dige cup ging naar de winnaar van het toernooi, het Arnhemse SML. De andere prijswinnaars. Spakenburg en BVC, schitterden door afwezigheid. De voorzitter van de ontspannings commissie en 2e voorzitter van 't da gelijks bestuur van GVW, de heer W. van de Bovenkamp, reikte de eerste prijs uit aan de voorzitter van SML, de heer Egberts, die tevens een bestuurs functie heeft in de amateursector van de KNVB. De heer Van de Bovenkamp noemde het in zijn speech een bijzonder sfeer vol en sportief nederlaagtoernooi, dat bovendien bepaald nuttig is geweest voor de organiserende vereniging, ge zien de toppositie op de ranglijst van de tweede klasse C. Zijn collega van SML hield hierna 'n kernachtige toespraak, welke hij beëin digde met de mededeling dat SML vol gend jaar weer gaarne zal deelnemen aan de nederlaagwedstrijden om de im ponerende cup (beschikbaar gesteld door fa. J. Hoedeman en de heer C. G. Leppers) met succes te verdedigen. De Arnhemse vereniging kreeg tevens een stel shirts aangeboden van de ont spanningscommissie van GVVV. Tweede-prijswinnaar Spakenburg en BVC (De Bilt), dat als derde was ge ëindigd, lieten grandioos verstek gaan, alhoewel de clubs reeds lang van tevo ren waren geïnformeerd over de prijs uitreiking. Toen de bijeenkomst werd gesloten en alle aanwezigen vertrokken waren, bleven de grote beker en de fraaie lau werkrans desolaat achter de immen se bestuurstafel Keeper De Kruiff de tweede helft in topvorm moest nog wel tweemaal achtereen snel reageren in actie ko men om een grotere voorsprong van de thuisclub te verhinderen, maar Hei kamp c.s. konden in de resterende tijd met hun tamme acties in de stand geen wijziging meer brengen. Een zeer lauwe wedstrijd, die fel afstak bij de enerverende ontmoeting in Rhenen. Ook in de zondagmorgen-competitie was de laatste rit. Doordat veel ren ners aan open wedstrijden deelnamen, was de belangstelling niet bijster groot. Bij de B-nieuwelingen was het 'n open strijd met enkele demarrages, die niet steeds succes hadden. De definitieve KESTEREN Voetbalvereniging Kesteren heeft het afgelopen weekend haar eerste overwinning geboekt. De Veenendaalse Merino's werden op het terrein van de Betuw-naren met 32 bedwongen. De ploegen leverden een felle, doch sportieve strijd, welke subliem werd gearbitreerd door de Edese scheidsrechter. Doordat de Veenendalers wat pech hadden In de afwerking konden z(j in de slot fase van het interessante treffen geen geiyk spel meer uit het vuur slepen. De match startte overigens met een ernstige blessure van Merino's-linkshalf C. Sukkel. Hij bleef na een duel met zijn tegenstander met een ernstige wond aan zijn onderbeen liggen en moest door de bestuurders van Kesteren worden vervoerd naar een dokter. D. Veer nam de plaats van de ongelukkige speler in. Binnen tien minuten keken de bezoe kers al tegen een 20 achterstand aan. Keeper Klaassen kreeg een schot van Vermeer niet onder controle en dat be tekende de openingstreffer. Enkele mi nuten later volgde een doordacht doel punt van de snelle Van Kleef (20). In aanvalskracht deden de teams in de ze fase van de strijd niet veel voor el kaar onder en er was aan beide zij den vaak aantrekkelijk spel te zien. Voor het rustsignaal kon Aartse de achterstand van De Merino's verkleinen tot 2—1. van uitvallen, die echter steeds 'n groot gevaar met zich meebrachten. Er was een onnauwkeurigheid van keeper Klaassen voor nodig om de voor sprong van de thuisclub opnieuw te ver groten. De goalie moest snel uitlopend met zijn voet redding brengen en wil de de bal ondanks de urgentie plaatsen op een ploeggenoot. Vermeer van Kesteren ving de bal echter op en maakte geen fout (31). Een donderend offensief van De Me rino's was het antwoord. Alle spelers bevonden zich op de helft van Keste ren en Tonny van de Berg scoorde uit een voorzet van Aartse de tweede Vee nendaalse treffer. De Merino's bleven onvermoeibaar doorgaan met hun snelle aanvallen, maar de defensie van Kesteren door zag de acties steeds op tijd en verde digde de voorsprong koelbloedig. Het bleef bij de 32 stand, welke de pupil len van trainer Teunissen toch zeker in een gelijk spel hadden moeten omzetten. Na de hervatting zijn de Veenenda- Een spelmoment uit de wedstrijd Kes- lers vrijwel voortdurend in het offen- terenDe Merino's, waarin de Vee- sief geweest en bouwden aan een veld- i nendalers het onderspit moesten del- overwicht. Kesteren moest het hebbenven.

De Vallei | 1967 | | pagina 9