Gematigd optimisme bij Ajacieden Europese aanpak van de strijd tegen hartziekten anders dan andere „REAL IS NIETS VERANDERD" Michels: Duel met Spanjaarden komt twee ronden te Suurbier denkt al aan later Voetbaltragedie in Turkije Op t.v. en radio Peter Post begon zesdaagse slecht Twee uitvallers in motorzesdaanse Schaaktiental gelijk tegen Spanje Valur Reykjavik en Jeunesse d'Esch speelden gelijk Nieuwe toto 11 De Roo tweede achter Sercu 10 doden tijdens autorace in Bogota Nederland-Zuidslavië I Cruyff heeft last i van zijn rechterbeen j Weinig waars Bij topclub Sensatie Interessant Meisje liet safe open; 25 mille gestolen Parachutist op unieke wijze gered Rijdt niet met een glaasje want u bent het haasje Vergankelijk constante kwaliteit Gevaar ZUIDSLAAF VASOVIC: Geen verrassing Steun publiek Jongeman bekneld op haventerrein Jongen stortte van werkplateau j ZEIST „Ik heb" aldus Johan DINSDAG 19 SEPTEMBER 1967 Een groot gevaar ziet hij niettemin in de Madrilenen: „Het lijkt, alsof zij af en toe heel traag spelen, maar juist daarin schuilt veel gevaar. Zij zijn technisch erg knap en daarom kunnen zij in laag tempo goed op hal. bezit spelen. Dan loop je als tegen stander heel wat af. Enorm vermoei end". Als Ajax de Spanjaarden in de eer ste ronde niet kan weerstaan, zal Suurbier uit andere hobby's snel troost putten. „Autorally's dat vind ik machtig. Véél leuker dan voetbal len, eerlijk gezegd." ZEIST Velibor Vasovic (27) kent Real Madrid én het Europese topvoet bal. Hij duelleerde twee seizoenen ge leden, als speler van Partizan, in de finale met de Madrilenen, hij speelde in veertien cup-wedstrijden en 33 keer kwam hij uit voor het Zuidslavische nationale elftal. Op grond van rijke ervaring zegt hij: „Real Madrid is één van de weinige teams ter wereld, die zowel verdedigend als aanvallend van grote klasse zijn. Dat was vroeger zo AMSTERDAM/ZEIST In de bossen van Zeist wachten nu de Ajacieden op de ouverture van het toernooi om de Europese voetbalbeker voor lands kampioenen. Real Madrid, de met lauweren beladen Spaanse kampioen, zal morgenavond de tegenstander zijn in het Olympisch Stadion. Rinus Michels, de robuuste Amsterdamse trainer, die zijn ploeg de weg wees naar de Europese top, sloot gistermiddag om één uur de poort die toegang geeft tot het Sportcen trum in Zeist. Belangstellenden waren van dat moment af niet welkom meer, want Ajax wenst zich in alle stilte te concentreren op het komende cup-duel. Een zeer gematigd optimisme heerst bij de Ajacieden. „Onze ervaring", lichtte Michels geduldig toe, „is groter dan vorig jaar en onze vorm is minstens even goed". Menig Ajacied voelt zich gesteund bovendien door de prestaties in het bekertoernooi van vorig seizoen. Besiktas werd toen bedwongen en Shankly's hooghartige keurkorps Liverpool werd zelfs vernietigd. Die duels geven nu houvast in een periode, die vol onzekerheden is. Maar in het Amsterdamse Hilton Ho tel deed ook trainer Miguel Munoz geen moeite zijn zorgen te verbergen. Gento, kampend met een onwillige beenspier, is achtergelaten in Madrid. En onder de kritische toeschouwers zal hij morgenavond zijn werkgever aan treffen: Don Santiago Bernabue, de dictator achter de schermen van Real Madrid. Af en toe slechts bekijkt de bejaarde, met zijn gezondheid sukke lende Spanjaard zijn club in cup-duels. De gevechten met Internazionale, vo rig seizoen in de halve finales, waren de laatste wedstrijden die hij zag. Real ging toen ten onder. Morgen wenst Bernabeu, de machtige, iets an ders te zien. Hij is niet de enige, die zich de laat ste machtsgreep van de Madrilenen zal herinneren: twee seizoenen geleden, in de finale te Brussel, toen het Zuidsla vische Partizan met 2-1 werd versla gen. Op het veld stond toen ook Velibor Vasovic, die voor Partizan het enige doelpunt maakte. Nu speelt hij in Ajax. Hoe beoordeelt hij Real Madrid? Op deze pagina komt onder andere Vasovic aan het woord. en er is op dat punt niets veranderd. Het is onzinnig om te beweren, dat Real geen schaduw meer is van de ploeg die vijf jaar geleden bijna on overwinnelijk was". Ik hoor het zo vaak zeggen: grote voetballers als Puskas, Di Stefano en Santa Maria zijn er niet meer. De men sen, die dat beweren, zijn vijf jaar achter. Zij hebben niet gelet op Zocco, Sanchis en wat moeten ze dan wel niet denken van Amancio? Die jongen staat op gelijke hoogte met Cruyff en ik neem toch aan, dat geen enkele verstandige Nederlander wil ontkennen, dat Cruyff een fantastische voetballer is", stelt Va sovic. „Er zit maar heel weinig waars in de bewering, dat Real Madrid ver terugge vallen is. De Spanjaarden hebben een periode beleefd, waarin zij tè zelfbe wust speelden. Dat is waar. Daardoor zijn zij, naar mijn mening, het vorige seizoen uitgeschakeld door Inter. Sinds dien, na die kortdurende inzinking, zijn zij weer met meer overtuiging gaan spelen. Wij krijgen werkelijk woensdag te maken met een Real Madrid, dat minstens net zo sterk is als vijf jaar geleden". Velibor Vasovic wil ook Ajax, waar voor hij op 26 december 1966 de eerste wedstrijd speelde, wel onder de loep nemen. „Een eerlijke mening, zonder chauvinisme", belooft hij. „De grootste kracht van Ajax schuilt in de aanval. Die behoort tot de beste in Europa. Daarachter staat een be hoorlijke verdediging. Als geheel heeft het elftal mij enorm verrast. Luister, ik speelde in mijn land als internatio nal en vorig jaar vond ik het tijd om te vertrekken. Geld verdienen, was mijn doel. Ik wilde alleen maar spelen bij een top club ergens in Europa. In een club die mee zou spelen om de Europa Cup. Al leen in zo'n team kon ik op hoog ni veau spelen, kon ik mijn marktwaarde verhogen. Onderhandelingen met Mün- chen 1860 werden afgebroken om per soonlijke redenen. Mijn vrouw wilde niet in Duitsland wonen. Toen maakte een vriend uit Belgrado, die in Amster dam werkt als musicus, mij attent op Ajax. Nog nooit had ik van die club ge- ROTTERDAM De voetbalwedstrijd voor het toernooi om de Europese be ker voor landskampioenen tussen Ajax en Real Madrid, die morgenavond in het Olympische Stadion te Amsterdam wordt gehouden, zal door de televisie worden uitgezonden via het eerste net van 20.1022.00 uur. Verslaggever is Herman Kuiphof. De radio zendt van 20.1022.05 uur uit via Hilversum 2. Hier zijn de ver slaggevers Dick van Rijn en Wim Hoo- gendoorn. De return op 11 oktober in Madrid wordt zeer waarschijnlijk eveneens door de televisie uitgezonden. Commen tator is in dit geval Koen Verhoef. mmmmmammm. hoord. Bij ons kenden we alleen Feyen- oord. De onderhandelingen met Ajax slaagden en toen kon ik constateren, wat een geweldig team dat is. Cruyff betekent voor mij een sensatie. Die jongen kan alles. In vergelijking met hem is bijvoorbeeld de Duitse Uwe Seeler een zéér middelmatige voetbal ler. Het heeft mij zeer verbaasd, dat Cruyff toch helemaal geen verbeelding heeft. ,En dat is verschrikkelijk belang rijk. Hij geeft het nooit op. En wat doe je, als de beste speler van het elftal steeds maar in actie blijft? Dan moet je zelf zeker blijven doorvechten. Dat is één van de vele grote verdiensten, die Cruyff voor Ajax heeft. Het is alleen jammer voor hemzelf, dat hij in Neder land speelt, waar vooral tegen Ajax zeer verdedigend wordt gespeeld. In Duitsland of Engeland zou hij een nog véél grotere voetballer zijn". Amancio, de gevreesde, wordt hoogst waarschijnlijk straks de directe tegen stander van Vasovic. „Heel interessant",, glimlacht de Zuid- slaaf. „In die finale te Brussel stonden we ook tegenover elkaar. We maakten toen ieder één doelpunt. Wat Amancio en mij betreft wordt het dus in Amster dam een beslissingswedstrijd". ADVERTENTIE 25 STUKS f 1.50 - EEN LAURENS PRODUKT Toneelspeler en TV-acteur Hein Boele LONDEN Voor Peter Post is de zesdaagse van Londen, die voor het eerst sinds 1952 wordt gehouden, bij zonder slecht begonnen. De Amstelve- ner, die samen met de jonge Gerard Koel aan deze „Six Days" deelneemt, maakte vlak na de start maan dag met nog drie andere renners een val. Post liep blessures op aan be nen en armen maar verscheen later toch weer op de baan. Een dik be- zwachtelde linkerarm noodzaakte hem het echter rustig aan te doen zodat het Nederlandse koppel aan het begin van de avond al een ronde achterstand had op de als kometen over de baan gaan de Australiërs Ron Beansch en Sid Patterson. Vooral de laatste met zijn veertig jaren de nestor van het rennersveld won vele premies. ZAKOPANE De Nederlandse deel nemers aan de internationale motor- zesdaagse, die bij de Poolse toeristen plaats Zakopane wordt gehouden, heb ben hun in de eerste ronde opgelopen puntenachterstand niet kunnen inlopen. Het parcours leverde voor de deelne mers geen problemen op. De afstand, die twintig kilometer korter was dan op de eerste dag, werd door alle rij ders binnen de toegestane tijd uitgere den. Toch moest de Nederlandse ploeg twee uitvallers noteren. De individuele rijder Han Bonke en Cees van Rijssel, die in het clubteam Holland West reed, raakten betrokken bij een valpar tij en moesten de strijd staken. BARCELONA Het Nederlandse schaaktiental heeft in de voorronden van het toernooi om de Europese be ker voor'landenploegen met 5-5 gelijk gespeeld tegen het sterke Spanje. Nadat de Spanjaarden zondagmiddag een 4 - 3Va voorsprong hadden geno men, moesten de drie afgebroken par tijen: Van Scheltinga-Albereda, Kortle- ver-Visier en School-Llado de beslis sing brengen. Van Scheltinga en Scholl kwamen met hun respectieve tegen standers remise overeen, maar Kortle ver sleepte na een spannende partij de volle winst uit het Spaanse vuur, het geen een gelijk spel tegen het favoriet geachte Spanje opleverde. De wedstrijd tegen Zwitserland, die maandag begon, leverde onze landge noten na verwoede strijd een 4-1 voor sprong op. Vijf partijen werden afge broken. REYKJAVIK In een wedstrijd voor de eerste ronde van het toernooi om de Europese voetbalbeker voor landskampioenen heeft Valur Reykja vik uit IJsland in Reykjavik met 1-1 ge lijk gespeeld tegen de kampioen van Luxemburg, Jeunesse d'Esch. DEN HAAG De Stichting Neder landse Sporttotalisator heeft de roze formulieren van sporttoto nummer elf met de speeldata 30 september en 1 ok tober buiten gebruik gesteld. Deze formulieren mogen dus niet wor den ingeleverd. Op korte termijn zullen nieuwe formulieren beschikbaar worden gesteld. SCHIPHOL Hart- en vaatziekten zijn de belangrijkste doodsoorzaken. Daaraan overleden «vorig jaar veertig duizend Nederlanders. Deze cijfers zijn bekend gemaakt op een congres van de Wereldgezondheidsorganisatie in Du blin. Op aandrang van Nederland zal de bestrijding spoedig internationaal wor den aangepakt. Ook heeft Nederland bewerkstelligd, dat de Europese landen samen een onderzoek gaan instellen naar het toenemende gebruik van LSD en andere verdovende middelen. Europa wil voorts onderzoeken hoe het komt dat maagkanker in sommige landen op het platteland meer voor komt dan in de grote steden. De oor zaak wordt gezocht in het voedsel. Nederland en België hebben besloten tot een gezamenlijke bestrijding van misvormingen van baby's als gevolg van rode hond tijdens de zwangerschap. Inenting I Op het congres is ook gesproken over de vaccinatie in Europa. Het bleek dat de animo voor inenting in Nederland relatief groot is in vergelijking met an dere landen. Merkwaardig is dat de op komst voor vrijwillige inenting in ons land (90 tot 94 procent) groter is dan voor de verplichte inenting tegen pok ken (80 procent). De staatssecretaris van Sociale Za ken en Volksgezondheid, dr. R. J. H. Kruisinga, die ons land in Dublin ver tegenwoordigde, zei gistermiddag bij zijn terugkeer op Schiphol, dat hij zich afvraagt of het wel zin heeft die ver plichting te handhaven, blijkbaar wekt zij weerstanden op. GENT Jo de Roo is maandag als tweede geëindigd in een criterium voor beroepsrenners in Gent. Winnaar werd de Belg Patrick Sercu, die zich de snel ste in de sprint toonde. De uitslag luid de: 1. Sercu (Belg.), de 84 km in 2 uur en 8 min.; 2. De Roo (Ned.) z.t.; 3. Van Ryckeghem (Belg.) z.t.; 4. Van Looy (Belg.) op 20 sec.; 5. Wright (Eng.) z.t. BOGOTA Tien personen, onder wie twee kinderen, zijn zondag om het leven gekomen bij een ongeluk tijdens eer. autorace in Bogota. Dertig mensen raakten gewond. Het ongeluk werd veroorzaakt door een kind, dat de baan overstak. Een deelnemer aan de race, die het probeerde te ontwijken, reed toen op het publiek in. ROTTERDAM Het Nederlandse voetbalelftal speelt op woensdag 1 no vember in het Stadion Feijenoord te Rotterdam een officiële interland tegen Zuidslavië. ROTTERDAM Bij een arbeidsonge- luk op een terrein aan de Beatrixhaven in Rotterdam is maandag de 18-jarige havenarbeider A. de Prauw uit de Maasstad om het leven gekomen. Door nog onbekende oorzaak raakte de jon geman tijdens werkzaamheden bekneld tussen een transportwagen en een ver warmingsketel. Met zware verwondin gen werd hij naar het Zuiderziekenhuis overgebracht, waar hij later overleed. Over het Nederlands-Belgisch onder zoek naar de misvormingen van baby's door rode hond tijdens de zwanger schap deelde hij mee, dat eerst zal worden uitgezocht hoeveel jonge huw bare of juist gehuwde vrouwen voldoen de immuniteit bezitten tegen rode hond en hoeveel afweerstoffen er nodig zul len zijn voor degenen die niet immuun zijn. Vrouwen die al eens eerder rode hond hebben gehad, zijn er bij zwangerschap beter tegen gewapend. ROTTERDAM Door vergeetach tigheid van een kantoormeisje hebben inbrekers het afgelopen weekeinde een gemakkelijke slag kunnen slaan in het kantoor van het brooduitgiftestation van de Coöperatie Vooruitgang in de J. Bouwensstraat in Rotterdam. Zij na men 25.000 gulden weg uit een brand kast. Het meisje vergat, toen zij zaterdag het kantoor verliet, de deur van de brandkast te sluiten. Van de straat af was de geopende brandkast duidelijk te zien. Zondagmiddag herinnerde het meisje zich haar verzuim. Samen met een chef onderzocht zij het kantoor. Toen bleek, dat inbrekers een ruit kapot had den gegooid en deuren hadden openge broken om bij de wijd openstaande brandkast te komen. Pas maandagmorgen werd de Rot terdamse politie van de inbraak op de STOURBRIDGE Het leven van een Engelse leerling-parachutist, de 23- jarige Michael Davis, is gered door zijn instructeur bij een ongeluk dat maar een op de miljoen keer gebeurt. Davis sprong gisteren op achthon derd meter hoogte uit het lesvliegtuig voor de tweede sprong uit zijn oplei ding. Het koord, dat ervoor zorgt, dat de parachute vanzelf open gaat, bleef echter haken en Davis hing vijf minu ten lang onder het vliegtuig dat zijn snelheid zoveel mogelijk beperkte. Daarop%klom zijn instructeur, de 35- jarige Mich Reevers, langs de koorden van Davis' parachute omlaag, greep zijn leerling vast en sneed daarna zich zelf en Davis los. Instructeur en leer ling landden even later behouden op de grond. UTRECHT De negentienjarige J. B. Krijnen uit Utrecht is gistermorgen omgekomen toen hij van tien meter hoogte naar beneden stortte. De jongen was op een werkplateau bezig de neonbuis van een straatlan taarn schoon te maken. Door een mis verstand is een collega gaan rijden met de auto, waarop het platform stond. Toen dit platform in aanraking kwam met een brug viel de jongen. 'ty JU fr caballero Cruff, „nog steeds last van myn rechterbeen". De Amsterdamse aanvalsleider, die in de wedstrijd tegen Feyenoord (de j j landskampioenen verloren met 1-0) een trap tegen zyn been kreeg van een Rotterdamse verdediger „Het was een ongelukje" is er een beet- j je somber onder. „In de wedstryd vorige week tegen i S Oost-Duitsland ging het voor de rust goed, in de tweede helft kon ik geen schot meer lossen met myn rechter- been. Ik had er toen wéér een trap tegen gekregen. Het is waarschijnlijk de enkelband, maar de dokter zal me voor morgen wel oplappen." AKYSERI Maandagmorgen was het aantal doden dat is gevallen bij de voetbalveldslag in de Turkse stad Kay- seri gestegen tot tweeënveertig. Vele van de ruim zeshonderd gewonden worden nog in ziekenhuizen verpleegd. Maandagmorgen was het nog niet rus tig in Kayseri. In de stad patrouilleren politie en eenheden van het leger, ter wijl alle wegen naar de stad Scheip worden bewaakt. Naar aanleiding van het gebeuren in Kayseri heeft de Turkse eerste minis ter Suleyman Demirel zijn reis naar Moskou 24 uur uitgesteld. De Turkse regering heeft besloten dat er voorlo pig in de tweede divisie niet meer ge voetbald mag worden. Pas maandag is bekend geworden dat er zaterdag, dus een dag voor de wedstrijd al moeilijkheden waren ge weest tussen de supporters van Kayse ri Sport en Sivas S ort. Daarbij vielen vier gewonden. De wedstrijd begon zondag dan ook in een niet al te vrien delijke sfeer. De tragedie werd na twintig minu ten uitgelokt door supporters van Si vas, die na een doelpunt van Kayseri begonnen te gooien met in fruitzak- ken meegebrachte stenen. In een ogen blik tijd ontstond er toen een massale vechtpartij, waarbij de meeste doden vielen toen een groot deel van het pu bliek naar de uitgangen vluchtte en velen onder de voet werden gelopen. Ajax bijeen in het K.N.V.B.-sportcen trum. V.l.n.r.: Groot, Keijzer, Pronk, Muller, Swart en Van Duivenbode leggen een kaartje Inderdaad, Suurbier méént het. Hij realiseert zich met verrassende scherpte de vergankelijkheid van hel dendom in de sport. Hij ontvluchtte Amsterdam, waar hij zeer populair is, en zocht de rust van het arties tendorp Bergen. „Ik heb daar, hoe wel ik niet getrouwd ben, een fijn huis gekocht. Heerlijk rustig. In Am sterdam-Oost, ivaar ik woonde werd ik gewoon misselijk van de belang stelling en alle praatfes over voetbal. Ik praat liever over andere dingen: sportwagens beatmuziek en ook wél over politiek". In de bossen van Zeist hoort niette min Suurbier in deze dagen overwe gend over voetbal praten. Hij wil met de bekerwedstrijd tegen Real voor de boeg, zijn persoonlijke opvattingen wel kwijt. Het niet meespelen van zijn directe tegenstander Gento is voor hem, naar hij zegt, géén opluch ting. ,Jfamen zeggen me niets en bo vendien vind ik Gento zeker de laat ste jaren niet zo'n wonder voetballer. Ik heb vorig jaar juni in La. Coruna, toen Ajax daar het voorlopige Spaan se elftal met 2-1 versloeg tegen hem gespeeld. Hij speelt steeds volgens hetzelfde patroon, zonder fantasie. Ik geloof, dat je een keizer en een Mou- lijn gerust hoger kunt aanslaan". Rinus Michels: „Onze ervaring is groter dan verleden jaar". jongens ervoor gewaarschuwd, maar ja, je kan er nog zo lang over praten, er zijn spelers bij die zo geëmotioneerd raken als zij gras ruiken, dat zij alle goede voornemens vergeten zijn. Hoe ouder het beestje wordt, hoe beter het dan meestal gaat en ik heb er echt wel vertrouwen in dat mijn jongens er niet in zullen trappen". Het ontbreken van Gento heeft Mi chels niet verrast. „Zijn plaatsvervan ger Bueno hij lijkt iets op Gento en hij is hetzelfde type speler is in een voortreffelijke condtitie. Toen ik hem in Spanje aan het werk zag, was ik er al van overtuigd dat hij mee zou spe len. Het ligt natuurlijk in de bedoeling van trainer Munoz, dat hij Suurbier be zighoudt, waardoor deze gedwongen wordt niet te ver naar voren te gaan. Real Madrid is overigens niet meer zo verdedigend ingesteld als vroeger. Natuurlijk gaat het wel in de defensie als het noodzakelijk is, maar niet in die mate, zoals Inter dat doet". ZEIST Met een vluchtig gebaar strijkt Suurbier (22) door zijn zwarte haren, die tot diep in de nek reiken, terwijl hij tot goed begrip laat weten: „Ik heb geen hekel aan voetballen, hoor, dat moet je nu ook weer niet denken". Die kreet is niet overbodig. Suur bier de aanvalslustige verdediger van Ajax, vijf maal international heeft tevoren namelijk zakelijk vast gesteld, dat hij voornamelijk voetbalt om zijn grootste hobby, autorally's en sportwagenraces te kunnen finan cieren en mettertijd „een gezellige beattent" te kunnen opzetten. Ook zegt hij: „Voetbal op de tv zie ik maar heel zelden. Je kunt er veel van leren, dat weet ik best, maar ik zal er niet voor thuisblijven. Zo zal ik, als ik niet meer voetbal, geen f 7,50 neertellen om een eredivisie wedstrijd te zien. Nooit van mijn le ven. Misschien vind je het een beet je vreemd, wat ik zeg, maar ik meen het". Met enig vertrouwen ziet de leider van de landskampioenen de wedstrijd van morgen tegemoet. Hij heeft de eerste competitiewedstrijd van Real Madrid tegen Sevilla, die door de Ma drilenen met 20 werd gewonnen, ge zien. „Als team speelde het beter dan ooit. Het ging uiterst snel in de moder ne toepassing van het 424 systeem met voortreffelijke overgangen van de fensie naar aanval en omgekeerd". Michels, wiens ogen regelmatig af dwalen naar zijn spelers er ontgaat hem niets is van oordeel, dat Real minder uitblinkers in de aanval heeft dan vroeger. „Er staan echter bij de Spanjaarden een voortreffelijke achterhoede en twee middenveldspelers van grote klasse. Vooral Pirri is aanvallend en verdedigend zeer goed. Velasquez is iets minder". Een voornaam punt, Michels acht het van groot belang, is de routine die Ajax vorig jaar in de cupwedstrijden „mijn ploeg is minstens zo goed als toen" heeft opgedaan. „Als Ajax nu nog een beetje op de steun van het pu bliek kan rekenen denk erom, dat dat een zéér belangrijke factor is, het stimuleert dé jongens geloof ik echt wel, dat we, als we niet door pech worden achtervolgd een overwinning kunnen behalen." Bang voor komedies, die de Span jaarden kunnen opvoeren, is de Am sterdammer niet zozeer. „Ik heb de ZEIST „Real Madrid en Ajax", zegt Rinus Michiels, „behoren tot de beste acht ploegen van de 32, die aan de Europa Cup deelnemen". De Am sterdamse trainer-coach, ontspannen leunend in een fauteuil in het Sport- centrum, spreekt wat luider als hij het over de loting voor de Europabe ker voor landskampioenen krijgt. „De kwalificatie, die men gemaakt heeft, is aanveehtbaar. De Europese Voetbalunie heeft clubs gewaardeerd op resultaten van jaren gleeden. Ajax hoort bij de laatste acht. Door die on gelukkige loting krijgen we Real Ma drid nu twee ronden te vroeg. Dit had een kwartfinale moeten zijn". Michels, evenals zijn spelers gekleed in een wijnrood trainingspak stelt ver der: „Men moet de prestaties van de clubs per seizoen bekijken. Elk voet balteam is kwetsbaar. Misschien was het een redelijke norm geweest, indien men de laatste acht van vorig jaar had gekwalificeerd

De Vallei | 1967 | | pagina 13