Candia '66 nam tegenstander genadeloos onder spervuur: 5-2 Amateurvoetbal in cijfers Corrie Visch en René Lodder kampioen op 3 onderdelen Scherpenzeel duel van RK won matig Unitas: 1-2 Eerste winstpunt voor Opheusden door overwin ning op Arnhemia: 4-2 pluimen voor RITME RITMEESTER Statistiek van het zaterdagvoetbal HYC speelde fortuinlijk gelijk Renswoude versloeg Hees na boeiend voetbalcfevecht0-3 Valleivogels faalde in rommelig duel met Kulan0-2 DVSA op de valreep naast Brederodes1-1 Spectaculaire vorm van Fortitudo-goalie Overwicht Bliksemoffensief Lawn-tennis Rhenen GENK OVERAL EN ALTIJD WEER AAN HET KIND IN HET VERKEER RITME licht en geurig RITME handige blikken pocket verpakking RITME voor de sportieve roker BLIK VAN 20 STUKS F 3.20 MAANDAG 25 SEPTEMBER 1967 RHENEN Onder fraaie weersonmstandigheden en met veel toeschouwers langs de lijnen, heeft Candia '66 zondagmiddag laten zien nog heel wat in zijn mars te hebben voor de rest van de voetbalcompetitie. De Candianen, ditmaal gestoken in een vuurrood shirt omdat Fortitudo in het wit speelde heb ben tot de laatste minuut van de wedstrijd sterk gevoetbald. Daarmee hebben zij opnieuw aangetoond in een prima conditie te steken, hetgeen een compli ment mag worden genoemd voor trainer Te Kulve. Het Culemborgse Forti tudo ging met 52 ten onder. Al na tien minuten werd het duide lijk, dat Candia een overwicht had. Men trok massaal ten aanval, maar tot doelpunten kwam het voorlopig nog niet, omdat de gasten hardnekkig de buitenspelval hanteerden. Een enkele maal brak de Candia-aanval toch door, maar doelman Lammers was in een uitstekende vorm en hij is het ge weest die Fortitudo van een nog grote re debacle heeft gered. Menigmaal kreeg doelman Lammers applaus én van het publiek én van de Candia-aan val, wanneer hij weer op spectaculaire wijze in het bezit van de bal was geko men. Toch zat er een Candia-doelpunt in de lucht en dat kwam dan ook in de zesen twintigste minuut. Na één van de vele Candia-aanvallen strandde de bal op drie Fortitudo-verdedigers. Kennelijk wachtte men op elkaar om het leer weg te werken. Plotseling stuitte de bal echter af op één van de verdedigers en toen Geurt Veenendaal daar als de kippen bij was, kreeg doelman Lammers het nakijken (1-0). Zonder afbreuk te doen aan het doelpunt van Veenendaal was de nonchalante afwerking van de Fortitudo-verdediging er niet helemaal vreemd aan. Tien minuten later leverde een prach tige combinatie Elbers-Veenendaal het tweede doelpunt op. Eibers scoorde ten slotte uit een terugstuitbal (2-0). Iporadisch werden er aanvallen op ht* Candia-doel gelanceerd, maar de aanval van de gasten was te onbesuisd om er succes van te verwachten. Voor de rust kwamen er geen wijzigingen meer in de score. Na de hervatting lanceerde Fortitu do een bliksemoffensief. Er kwam in de Candia-achterhoede een beetje ver- AMERSFOORT HVC is tegen Alk maar-Zaanstreek op fortuinlijke wijze aan de halve winst gekomen. Kon noch Temming, noch de falende Harm- se een vuist maken, de Noordhollandse doelman Schouten werd niettemin hal verwege de tweede helft tot een kans loos lam gemaakt omdat zijn eigen verdediger nogal onbeheerst met een voorzet van Hollander omsprong en tenslotte het leer daaruit hard in het Alkmaar-net schoot. Deze ongelukkige treffer van Dekker bracht de Amers- foorters weer op gelijke voet met Alk maar, dat door Vredenburg tien minu ten na rust de score geopend had. Ook aan dat doelpunt kleefde een fortuin lijk geurtje omdat de uiterst onzekere HVC doelman Van der Wekke het op eenvqudiger wijze had kunnen en moe ten voorkomen. Twee dus nogal geluk kig tot stand gekomen treffers, die des ondanks voor de 4500 toeschouwers de hoogtepunten moesten vormen van dit duel. Zo matig, zo slordig en zo lang zaam werd op Birkhoven gestreden. Alkmaar had duidelijk het beste van het spel, maar kon tegen de zwakke Amersfoortse defensie vrijwel geen schot van betekenis produceren. HVC, dat in Temming en Harmse wel schut ters bezit, kwam evenmin nauwelijks aan vuren toe. De verdediging van Alk maar met Kabel als de grote naam stond dat eenvoudig niet toe. Kortom een vervelende wedstrijd, die niette min een winnaar had moeten opleve ren: Van Egdom verscheen enkele mi nuten voor het einde namelijk moeder ziel alleen voor Van der Wekke, het HVC-doel zocht hij echter enkele eta ges te hoog. 4e klasse II-West: KDS—EMS, 1—1; De MeernVeenendaal, 13; Vrees wijkZwaluwen Vooruit, 44; Candia '66—Fortitudo, 5—2; Utrecht—SVF, scheidsrechter niet opgekomen; Mid- landia—JSV, 2—2. Zw. Vooruit 35 Candia '66 33 Veenendaal 35 De Meern 32 KDS 3—5 EMS 3—2 Fortitudo 34 Vreeswijk 31 SVF 2—3 Midlandia 3—1 JSV 3—3 Utrecht 2—0 4e klasse F-Oost: DrielEWV, 50; Oosterb. BoysHert. Hendrik, 20; EendrachtRVW, 22; Excelsior Z. Oosterbeek, 41OpheusdenArnhe- mia, 42. Driel 36 Eendracht 22 RVW 34 Oosterbeek 3—2 Excelsior Z. 23 Opheusden 32 EWV 3—3 Oosterb. Bs 3—2 Hert. Hendr. 3—3 AVW 2—0 Arnhemia 33 x Afd. Utrecht: le klasse B: Utr. BoysVSK, 50; PatriaSt. Boys 22; Roda '46Hoog land, 22; DVSABrederodes, 11; DWSV—De Meeuwen, 2—0. St. Boys 47 Utr. Boys 43 47 De Meeuwen 32 35 Brederodes 42 45 Soesterberg 30 4—5 VSK 4—0 3—4 2e klasse B: RK UnitasScherpenzeel 12; Maluku MudaOlympia '25, 81; DSO (U)DVSU, 7—4; St. Maarten— Barneveld, 21. Scherpenzeel 48 DSO (U) 44 Barneveld 45 Oranje-Wit 32 Mal. Muda 4—5 RK Unitas St. Maarten 3—4 DVSU Olympia '25 44 Houten 3e klasse B: RUCDorestad, 10; Faja LobiSVMM, 22; Rivierwijkers HDS, 7—1; En Avant—Ares, 2—11. Rivierw. 36 Ares 34 RUC 4—6 Dorestad 4—4 SVMM 4—5 HDS 4—0 Poia T.obi 45 En Avant 40 GEURT VEENENDAAL twee treffers warring en linksbinnen Koedam vond in de 50e minuut een gaatje in het doel van Kok (2-1). Na 'n kwartier hadden de gastheren zich echter weer geheel hersteld en met vereende krachten trok men opnieuw ten aanval. Uit een breed opgezette combinatie schoot Johnny Eibers de bal voor de voeten van Geurt Veenen daal, die met een hard schot van korte afstand in de linkerbenedenhoek doel man Lammers verschalkte (3-1). Een aarzeling in de Fortitudo-verde diging werd prompt afgestraft door de ook al prima op dreef zijnde Jan van de Pol en het was 4-1. Fortitudo was toen aangeslagen. Er werd een compleet trommel-offen sief geopend op het doel van de gasten. Herhaaldelijk stond doelman Lammers onder spervuur, maar telkens weer wist hij (in alle mogelijke en onmogelijke standen)het leer te bemachtigen. In de 70e minuut kreeg Fortitudo een corner te nemen na een gevaarlijke uit val. Middenvoor Vermeulen stond pre cies op de juiste plaats om met een kei hard schot de bal in te schieten, totaal onhoudbaar voor Candia-doelman Kok (4-2). Patria DVSA Hoogland Roda '46 DWSV 4—2 4—2 2—0 SOEST Prachtige doelpunten, 'n hoog tempo, wilskrachtig voetbal en van het begin tot het einde volop span ning. Dat waren de ingrediënten van de zaterdag in Soest gespeelde wedstrijd Hees-Renswoude. Voor het eerst doorbrak Renswoude de traditie door het op eigen veld spe lende Hees te kloppen en deze ploeg terug te wijzen. Direct na het beginsignaal ontspon zich een enerverend voetbalgevecht met twee snelle voorhoedes en daar achter aan beide zijden sterke verdedi gingen. Renswoude kreeg na de eerste schermutselingen na 12 min. een klei ne scoringskans doch B. J. Vink kon de bal niet zuiver genoeg naar de vrij staande Veldhuizen plaatsen. Aan de andere zijde ontsnapte het Renswoude- doel in de 17e minuut aan groot ge vaar toen spil Koetsier op de doellijn moest redden na een fout van hemzelf. Bosman kreeg een reprimande van de scheidsrechter wegens onbeheerst trap pen. Hees trok snel ten aanval, maar nu kwam de paal v. Ommeren te hulp. Aan de andere kant wist B. J. Vink zijn directe bewaker' te ontvluchten, kreeg de bal van J. Veldhuizen, maar keeper Tempelaar wist het harde schot fraai te stoppen. 5 minuten voor de rust wist Renswoude een 1-0 voorsprong te nemen door goed doorzetten van J. Veldhuizen. G. v. 't Foort passeerde 3 Hees-achterspelers in het doel met een hard schot. 2 minuten later zou het zelfs 2-0 worden. J. Veldhuizen kreeg het leer toegespeeld en de Hees-achter hoede bleef staan voor vermeend bui tenspel. De scheidsrechter liet echter doorspelen zodat het voor Veldhuizen met alleen keeper Tempelaar voor zich niet moeilijk was te scoren. Na de rust een fel aanvallend Hees, dat in de 50e min. het zijnet trof. Even later trapte Bosma de bal uit de han den van keeper v. Ommeren en scoor de. Dit doelpunt werd terecht door de scheidsrechter geannuleerd. In de 72e min. stelde Renswoude de zege veilig. B. J. Vink kwam langs zijn tegenstander, maar de toegesnelde Hees-spil haalde Vink onderuit binnen de beruchte lijnen. Scheidsrechter Grootveld wees naar de witte stip. J. Veldhuizen plaatste zich achter de bal en bracht de stand op 3-0. Ondanks deze stand bleef het een aantrek kelijke wedstrijd, waarin Hees zeker een tegenpunt had verdiend. De eerste overwinning in Soest was voor Rens woude werkelijkheid geworden. Trots verlieten de rood-witten het veld... Verdere uitslagen: adsp. Oranje-Wit - Renswoude, 1-7; welpen Renswoude A DOVO A, 1-7. Candia kwam echter opnieuw terug en toen Jan ten Braak in het straf schopgebied werd gevloerd benutte Jan de Pol de toegewezen penalty onberispe lijk (5-2). Fortitudo was nu geheel uit gedoofd. Candia speelde door, maar doelman Lammers stond voor de rest van de wedstrijd pal en kon zijn doel van een verdere doorboring vrijwaren. Hij is het geweest, die zijn ploeg voor een debScle heeft behoed. Candia be haalde een zeer verdiende overwinning. De overige uitslagen waren: Candia 2- Dovo 4 2-2; Scherpenzeel 3-Candia 4 5-0. Zondag - Candia 3-Houten 4, 8-1; Veenendaal 4-Candia 4 5-4 en Candia 5 SVMM 4-3. SCHERPENZEEL Met Invallers voor de geblesseerde P. v. d. Ham en \V. Idzerda kwam zaterdagmiddag kop loper Valleivogels in Scherpenzeel uit tegen het Veenendaalse Kulan. Links back J. v. Rootselaar Gzn bezette nu de spilplaats en Joh. Werkman stond linksachter. Kulan wist door een betere inzet deze wedstrijd volkomen verdiend van een zeer onsamenhangend Vallei vogels met 0-2 te winnen. Jammer was het dat de Valleivogelmiddenvoor her haaldelijk de uitstekende Kulan doel man Van Wakeren met gro"ve charges belaagde, waardoor deze ongeveer 20 minuten voor het einde geblesseerd raakte. Hij speelde de wedstrijd hin kend uit. Kulan trapte af en zette meteen de Vogelsverdediging onder druk. Vallei vogels probeerde met enige snelle uit vallen het heft in handen te nemen maar doelman v. Wakeren greep steeds goed in. Na ongeveer een kwar tier kreeg de Kulan rechtsbinnen de kans van de dag, maar zijn schot ging naast. Kulan werd nu duidelijk ster ker en keeper Vlastuin kreeg alle kans zijn talenten te tonen. Na een half uur was het echter raak, door middenvoor Henzen, die een strak schot afvuurde, waaruit de bal nog wel door Vlastuin werd aangeraakt, maar toch in de uiterste hoek ver dween (0-1). Bij de thuisclub wilde het deze mid dag niet vlotten, mede door het onspor tieve vlaggen van de Kulangrensrech- ter, die zich het ongenoegen van spe lers en publiek op de hals haalde. In de 40e minuut kreeg Klinkhamer een mooie kans om zijn ploeg naast Kulan te schieten maar zijn schot na een mooie solo belandde tegen de lat. In de tweede helft viel Valleivogels steeds meer terug. Wel probeerde de ploeg met man en macht de bakens te verzetten maar de Kulanverdediging kon het steeds klaren. De strijd werd nu van beide kanten harder en het re gende vrije trappen. Ongeveer twintig min. voor het einde raakte zoals ver meld doelman v. Wakeren geblesseerd en de wedstrijd werd nu erg rommelig. Tien minuten later kreeg R. van Maa- nen een officiële waarschuwing omdat hij Roks van Kulan natrapte. De scheidsrechter zag echter wel over het hoofd dat Roks voor eigen rechter speelde en zijn tegenstander tegen de grond werkte. Acht minuten voor het einde kwam Kulan goedkoop aan zijn tweede doel punt toen rechtsback Dorresteijn onno dig terugspeelde op Vlastuin en Vallei vogels zag de bal in de uiterste boven hoek verdwijnen (0-2). In de resteren de tijd verdedigde Kulan de voorsprong rustig en bezorgde Vallei vogels hier mede zijn eerste nederlaag. Corrie Visch leverde in de finale dames-enkelspel felle strijd tegen haar zuster RHENEN Zowel Corrie Visch als René Lodder zijn afgelopen zaterdag bij de clubkampioenschappen van de Tennisclub Rhenen op drie onderdelen kampioen geworden. Corrie Visch speelde de dames-enkel finale tegen haar zuster Lucie. Het was een leuke partij, waarin Corrie weer eens haar enorme vasthoudend heid toonde en daardoor de overwinning wist te behalen met 6-2 en 6-3. René Lodder moest in het heren-en kel in het strijdperk treden tegen Evert Paul Roderkerk. Hij won de eerste set ruim met 6-0, de tweede set ging ech ter gelijk op tot 2-2. René Lodder wist echter dank zij een enorme inzet en zijn sterk defensieve spel door te druk ken tot 6-3 en kon zich door deze over winning kampioen in dit onderdeel noe men. De dames-dubbel was 'n aangelegen heid tussen de zusjes Visch en de da mes Van Dongen-De Haan. De eerste set wonnen de zusjes Visch gemakke lijk met 6-1, maar in de tweede set hadden ze wat meer moeite met hun tegenstandsters. Ze wonnen tenslotte met 7-5. De broers Cees en Jan van de Pol waren in het heren-dubbel niet opge wassen tegen de goed spelende Evert Paul Roderkerk en René Lodder. Ro- derkerk-Lodder hadden zeer duidelijk de overhand en konden met 6-2 en 6-2 de winst grijpen. In het gemengd-dubbel konden Cor rie Visch en René Lodder hun derde tennistitel behalen. Ze wonnen van het paar Kitty Golsteyn en Bart Kemper- VEENENDAAL Op het sportpark „Panhuis" verloor R.K. Unitas zondag middag in een matig duel van Scher penzeel. Het leverde de gasten een ver diende puntenzege op, maar van goed voetbal was nauwelijks te spreken. Daarvoor werden teveel kansen ge mist en er was veel prutswerk in de achterhoede van Unitas. Hoewel Re- bergen de gevaarlijkste man was van de Scherpenzeelse voorhoede, kon hij niet tot scoren komen. Het waren v. d. Broek en invaller Velthuizen, die bei den met een fraai doelpunt de punten voor hun club verdienden. Slechts een enkele maal kwam Uni tas tot redelijk voetbal in de eerste helft. Gesteund door de wind werden wel vele aanvallen op het Scherpen zeelse doel ondernomen, maar onzui ver afwerken en vaak ook veel te kort gehouden spel brachten niet wat Uni tas ervan verwachtte. Scherpenzeel had het wat moeilijker om bij het doel van Unitas te komen, maar andat de gasten lager gingen combineren kwa men er meer mogelijkheden. Na on- Een Unitas-speler in duel met zijn ge streepte opponenten. geveer een half uur ontstond uit een voorzet van links een scrimmage voor het Veenendaalse doel. Van de Broek was het die de bal een beslissend tikje kon geven (01). In de tweede helft kwam Unitas even terug. Het duurde echter niet langer dan 5 minuten; toen hernam Scherpen zeel 't initiatief en werd er vrijwel con stant druk uitgeoefend op het doel van Brekelmans. Dat resulteerde tenslotte in een doelpunt van invaller Velthuizen die op rechts plotseling doorbrak en met een ferm schot de score op 02 wist te brengen. Door goed opstellen en hard werken bleef Scherpenzeel ook daarna het bes te van het spel houden, maar Unitas kwam toch opdringen. Een der Scher penzeelse verdedigers veroorzaakte hands toen Unitas een hoekschop had genomen en aanvoerder Dorst kon voor de Veenendalers de eer nog juist red den. man met 6-0 en 6-2. Een prachtige pres tatie van deze nog jeugdige spelers. Aan het einde van deze goed georga niseerde wedstrijden, werd 's avonds een feest gegeven in hotel Stichtse Oever, waar ook de prijzen werden uitgereikt door voorzitter H. Visch. voor het eerst zijn nu ook twee wissel- prijzen uitgereikt. De winnares in het dames-enkel, Corrie Visch, kreeg een wisselbord, aangeboden door een ere lid en René Lodder, winnaar in het he ren-enkel, een wisselbeker, die in 1931 al was uitgeloofd door de heren R. Roessingh en T. A. Deen. Later op de avond bedankte de heer Van Dongen, voorzitter van de techni sche commissie, degenen die zich ver dienstelijk hadden gemaakt om de kam pioenschappen te doen slagen. OPHEUSDEN Na twee nederlagen is het Opheusden eindelijk gelukt een overwinning te behalen. De club stapte van het 4-2-4-systeem af en boekte met een al succes tegen het bezoekende Arnhemia. Opheusden had al spoedig succes toen de snelle Siauta een combinatie met Winkelman afrondde met een goed schot en dit bracht Opheusden op 1-0. Toch had Opheusden niet lang ple zier van de voorsprong want uit een corner in de 10e minuut wist Esters met een kopbal de partijen op gelijke voet te brengen. Opheusden bleef sterker. Uit een vrije trap plaatste Broekhuij ze de bal naar de vrijstaande Siauta, deze sprint te en loste een hard schot dat doel trof AMERONGEN Het Amerongse DVSA speelde zondagmiddag op De Burgwal tegen Brederodes uit Vianen. Hoewel een grote overwinning voor de Amerongers werd voorspeld, liep het toch geheel anders. Ongeveer tien minu ten voor het einde van de strijd, welke niet onsportief, doch soms wel hard was, kwamen de Amerongers zelfs met 10 achter te staan door een straf schop, hoewel deze penalty volgens ve len een te zware straf was. Al spoedig bleek, dat de mensen uit Vianen meer dan tevreden waren met een gelijk spel. De Amerongse voor- waartsen kregen enkele reële scorings kansen, doch de goede doelman van Vianen, C. v. d. Gun, stopte de ballen bekwaam. DVSA kwam zelfs eenmaal bijzonder goed weg toen een bal tegen de paal kwam. Aan de andere zijde was het Vianen, dat het geluk van Vrouwe Fortuna aan zijn zijde had. Na de rust gaven de Amerongers wat meer hoop aan de talrijke supporters. De aanvallen werden wat gevaarlijker. De Ameron gers kregen geen kans om tot scoren te komen en wat zij ook probeerden, steeds was er weer een Brederodesverdediger, die de acties kon onderbreken. Ongeveer 10 minuten voor het einde maakte een Amerongse verdediger een overtreding, waar de niet al te sterk leidende scheidsrechter Coulier een strafschop in zag. Aanvoerder G. Knoop van Brederodes benutte deze strafschop (10). Velen gingen toen het veld al verlaten, omdat zij er geen heil meer in zagen. Een vrije trap op een dertig tal meters van het doel werd door C. v. Ommeren ineens op de schoen genomen en onhoudbaar sloeg deze kanonskogel in de bovenhoek. Op de valreep kwamen de Amerongers door dit juweel van een doelpunt dus nog naast Brederodes. Het was het eerste verliespunt van DVSA. ADVERTENTIE 16 (2-1). Na een half uur kreeg de achter hoede van Arnhemia wat meer vat op de buitenspelers van Opheusden. Toch konden de Arnhemmers niet ver hinderen dat Siahaya de stand op 3-1 bracht met een goed schot. Na de rust een gelijkopgaande strijd, Arnhemia kwam iets sterker opzetten maar Opheusden hanteerde de buiten spelval met succes. Een strafschop wegens hands werd door Jansen van Arnhemia in een doelpunt omgezet (3-2). Arnhemia kwam nog verder ach ter, toen een der achterhoedespelers treuzelde met wegwerken en Siahaya hem de bal afnam, op 't doel afstorm de en de vierde Opheusdense treffer liet aantekenen. Kansen kwamen er aan beide zijden nog wel in het laatste kwartier, maar doelpunten bleven uit. Opheusden wist verdiend de eerste punten binnen te halen. De andere elf tallen speelden als volgt: WS 2Op heusden 2 2-2; Opheusden 4 Sparta 3 1-3; Junioren A en B speelden tegen elkaar. A won met 6-0. De c-junioren kwamen niet opdagen tegen Herveld en de pupillen wonnen de moeilijke uitwedstrijd in Echteld met 0-1. 2e klasse A: N.D.S.M.Quick Boys 27; SpakenburgRijnsb. Boys 20; Z.C.F.C.—Zwaluwen 1—1; H.B.S.S.— De Zwerver 20; HoogvlietZwart Wit '28 1—5; S.I.Z.O.—Zuidvogels 1—1. Quick Boys 5 Rflnsb. Boys 5 S.I.Z.O. 5 Huizen 4 Zwaluwen 5 Spakenburg 4 Zuidvogels 4 Zwart Wit '28 4 De Zwerver 5 H.B.S.S. 5 Z.C.F.C. 5 N.D.S.M. 4 Hoogvliet 5 2e klasse B: Kozakken BoysArnemui- den 2—1; 's-Grav. S.V.—D.O.T.O. 24; Heerjansd.Amstelveen 31; Excelsior MS.S.C. '55 20; Ter LeedeR.V.V.H. 2—0; Noord wijk— S.S.S. 0—1. Noord wijk 5 4 0 1 8 13— T Ter Leede 5 3 2 0 8 12— 7 Excelsior M 53208 7—2 Kozakken Boys 4 2 2 0 6 74 S.S.S. 4 2 1 1 5 87 D.O.T.O. 5 2 1 2 5 12—12 S.H.O. 4 12 14 6—6 Arnemuiden 5 1 2 2 4 66 Heerjansdan 5 1 2 2 4 78 S.S.C. '55 5 1 2 2 4 6—8 R.V.V.H. 4 1 0 3 2 6—9 's-Grav. S.V. 4 0 13 1 4—10 Amstelveen 5 0 14 1 715 2e klasse C: GenemuidenC.V.V.V. 10; V.V.O.G.—D.E.S. 2—3; Excel sior '31IJsselmeervogels 03; S.S. V.V.—Urk 1—4; D.O.V.O.—C.J.V.V. 3—1. 3 2 0 8 16— 6 4 0 1 8 7— 4 3 1 1 7 11— 8 2 2 0 6 9— 3 1 3 1 5 10—10 1 2 1 4 5— 4 1 2 1 4 5— 5 2 0 2 4 6— 7 2 0 3 4 11— 9 1 2 2 4 5— 5 1 2 2 4 6— 6 1 0 3 2 6—17 0 0 5 0 6—19 IJsselm.vogels 5 4 1 0 9 17— 2 Genemuiden 4 3 1 0 7 6— 2 G.V.V.V. 5 3 0 2 6 11— 7 D.O.V.O. 5 3 0 2 6 12— 9 D.E.S. 5 2 1 2 5 10— 9 Urk 4 1 2 1 4 8— 7 W.V.F. 4 1 2 1 4 8— 8 V.V.O.G. 5 2 0 3 4 11—11 Excelsior '31 5 1 2 2 4 8—11 S.V.Z.W. 4 1 1 2 3 9—10 C.J.V.V. 4 1 1 2 3 3—11 D.O.S.K. 3 1 0 2 2 3— 5 S.S.V.U. 5 0 1 4 1 7—21 2e klasse D: Workum— -V.V.T. 1- -2; Fit. BoysW.H.C. 24; ApeldoornOran je Nassau 10; Harkem. BoysGo Ahead 2—1; Blauw Wit '34—Nun- speet 02; Be QuickKlazienaveen 4—2. W.H.C. 5 4 10 Go Ahead K. 5 3 11 Nunspeet 5 3 0 2 Apeldoorn 5 3 0 2 Fit Boys 5 2 12 Oranje Nassau 5 2 12 Harkem. Boys 5 2 12 Klazienaveen 5 2 12 V.V.T. 5 2 0 3 Workum 5 113 Be Quick '28 5 1 1 3 Blauw Wit '34 5 1 0 4 9 16— 6 7 14— 6 6 13— 6 9—10 12—10 6— 6 8— 8 11—11 7—11 8— 9 5—12 4—17 3e klasse Oost: D.E.T.O.Enter Voor uit 32; Elb. Spel.Voorwaarts 2—1; Hatto Helm—V.R.C. 0—0; Vroomshoopse BoysH.H.C. 26; O.W.I.O.S.—D.O.S. '37 1—1; O.N.— W.Z C. 32. Elb. Spel. 5—8 Hatto Heim 54 V.R.C. 4—7 D.O.S. '37 4—3 H.H.C. 5—7 Enter V. 5—3 W.Z.C. 5—7 D.E.T.O. 5—3 Voorwaarts 57 Vroomsh. B. 52 O.N. 5—5 O.W.I.O.S. 5—2 4e klasse A-Oost: OtterloV.V.S. 01; D.T.S.Ostrabeke 11; Sparta S.K.V. 1—6; E.S.A.—Resteren 6—1; De Merino'sBlauw Geel S2; Re- dichem—Bennekom 21. E.S.A. 58 Redichem 55 S.K.V. 5—7 Otterlo 4—4 Ostrabeke 56 Bennekom 54 Blauw-Geel 56 Kesteren 53 D.T.S. '35 4—5 V.V.S. '65 5—3 De Merino's 55 Sparta '57 52 4e klasse C-West: IJ.F.C.Hierden 5—1; A.B.N.—N.S.C. 0—8; Z.S.G.O. Jonathan 23; KromhoutBloe- menkwartier 01; Sparta N.Mus ketiers 22. De Musket. 5—9 A.B.N. 5—5 IJ.F.C. 5—9 Jonathan 5—3 Sparta N. 5—8 Hierden 5—2 N.S.C. 5—6 Kromhout 5—2 Bloemenkw. 5—6 Z.S.G.O. 5—0 AFDELING UTRECHT 2e klasse A: HeesRenswoude 03; ValleivogelsKulan 02; T.O.V. Advendo 31; S.V.P.Baarn 12; Candia '66—V.V.Z. '49 2—3. T.O.V. 4—7 S.V.P. 4—S Renswoude 36 Scherpenzeel 32 Valleivogels 46 Hees 42 Baarn 45 Candia '66 41 Kulan 34 Advendo 40 V.V.Z. '49 4—4 3e klasse B: Beverw. BoysWouden berg 41; BunnikC.D.N. 86; Dold. Boys—D.E.V. 1—12; Montae- nardsLangbroek 24. Beverw. Boys 48 Bunnik 4—3 Woudenberg 46 N.S.V.S. 12 Langbroek 35 Dolderse B. 41 D.E.V. 45 Montagnards 20 D.V!S.A. 3—3 C.D.N. 3—0

De Vallei | 1967 | | pagina 9