WAT VOOR ZAL HET WORDEN? kijk maar, WIIITED Bar. Of barbaars. Zoals in '56 of '63? (het zit er in). Gelukkig zijn zij die dan kolen stoken. Altijd voorraad bij de hand. Van niemand afhankelijk. Altijd zeker van de prettigste warmte. Door-en-door. Ongestoord. Dag en nacht. En geen gezelliger gezicht dan een stralend kolenvuur. met veel malse stukjes vlees! L 300 GRAM 1,35 deuitke ringen voor later trou wens ook Voor de boterham, de rijst, de aard appels, de pasteitjes Een nieuw idee. Een goed idee: ragout uit de diepvries! Dat spaart werk. Werk dat Iglo goed is toevertrouwd. Proeft u maar: Iglo vleesragoüt is gemaakt volgens een echt „fijne keuken" recept. Met dezelfde toewijding, met dezelfde goede ingrediënten die zoudt gebruiken. Metéén een pakje halen! kunt U niet missen - geen dagl sail de tweetraps-stijgingspolis De Tweetraps-Stijgingspolis van de Nederlanden van 1845 is ont worpen voor een jong gezin. In het begin is de premie laag - zeg f 18.- per maand voor een goede risicodekking nü plus de opbouw van een kapitaal voor later. Maar! De verzekering groeit mee met loop baan en inkomen. Geeft jaar op jaar een stijgende risicodekking voor het gezin. En aan het eind krijgt u een flink gegroeid kapitaal in handen. Bovendien deelt u in de winst van de maatschappij. de startpolis Voor (nog) ongehuwden is er de Start-met-winst- polis van de Nederlanden van 1845. Deze gaat als het ware aan de Tweetraps-Stijgingspolis vooraf en hoeft om te beginnen niet meer te kosten dan - zeg f 10.- per maand. Bij huwelijk gaat de startpolis automatisch over in de Tweetraps-Stijgingspolis. En... hoe jonger u begint, hoe lager de premie is én blijft. heeft u een verzekeringsadviseur Kijk uit naar de brief die u binnenkort van hem krijgt, of neem zelf even kontakt met hem op over deze polissen. Heeft u geen assurantie-adviseur, vraag dan schriftelijk vrijblijvend inlichtingen bij de Nederlanden van 1845, Groenhovenstraat 2, Den Haag. Of beter nog: bel even, telefoon070-110112 (tot 's avonds half negen bereikbaar). N.V. levens verzekering maatschappij van de Nederlanden van 1845 voor alle ZEKERheid DINSDAG 26 SEPTEMBER 1967 micodel&ing voor nu. wel goed met deze moderne levensverzekering voor jonge mensen!

De Vallei | 1967 | | pagina 8