later peze moderne leven.svera'kt'f'im.) denkt allereerst aan nu! aatbetekent: maximale dekking roor wt risico ran C licking f» f kijk maar, de tweetraps-stijgingspolis De Tweetraps-Stijgingspolis van de Nederlanden van 1845 is ont worpen voor een jong gezin. In het begin is de premie laag - zeg f 18.- per maand voor een goede risicodekking nü plus de opbouw van een kapitaal voor later. Maar! De verzekering groeit mee met loop baan en inkomen. Geeft jaar op jaar een stijgende risicodekking voor het gezin. En aan het eind krijgt u een flink gegroeid kapitaal in handen. Bovendien deelt u in de winst van de maatschappij. de startpoiis Voor (nog) ongehuwden is er de Start-met-winst polis van de Nederlanden van 1845. Deze gaat als het ware aan de Tweetraps-Stijgingspolis vooraf en hoeft om te beginnen niet meer te kosten dan - zeg f 10.- per maand. Bij huwelijk gaat de startpolis automatisch over in de Tweetraps-Stijgingspolis. En... hoe jonger u begint, hoe lager de premie is én blijft heeft u een verzekeringsadviseur? Kijk uit naar de brief die u binnenkort van hem krijgt, of neem zelf even kontakt met hem op over deze polissen. Heeft u geen assurantie-adviseur, vraag dan schriftelijk vrijblijvend inlichtingen bij de Nederlanden van 1845, Groenhovenstraat 2, Den Haag. Of beter nog: bel even, telefoon070-110112 (tot 's avonds half negen bereikbaar). N.V. levens verzekering maatschappij van de Nederlanden van 1845 voor alle ZEKERheid kunt U niet missen - geen dag! Syntraciet, fijne rijke warmte. Op basis van zuivere antraciet, hoge constante kwaliteit, maar... goed koper! Syntraciet, brandschoon vuur, vlug aan - warmte in een wip. Syntraciet de ideale brandstof, 'n Produkt van Staatsmijnen/DSM. Bestel 't nu! DINSDAG 3 OKTOBER 1967 Publicatie van het CEBUCO, Centraal Bureau van Courantenpublieïttit ei warmte In eei wip handelsmerk ven Staatsmijnen/DSM

De Vallei | 1967 | | pagina 12