Engels tafeltennisteam bleek veel te sterk voor Nederland Loting Europese volleybalbeker nieuw Engelse tennisbond stelt „Wimbledon" in waagschaal Om 4 uur opSlsxmm os8ö ©üsssbo IMp, Ws &8gG cofeöo SöG®a®6@si? 0exsXB ©GO®# gMBHJ G>8gö Monsterzege van DOVO-formatie tegen SSVU-Utrecht? VRC morgen contra het gevaarlijke DETO STIILGROEP Cross-country Rijkspolitie morgen in Vierhouten Elftallen voor zaterdag Schepers kreeg voorwaardelijke gevangenisstraf Record Anquetil niet erkend Rallye Monte Carlo Jan Janssen derde in Puteaux 'w ÏÏkmMl gffifeSDB. Nederland laatste in Heisinki Japan speelde gelijk in Hamburg Prins Claus opent Hoogoven-toernooi Hans Dorjee brak zijn kuitbeen een „eerlijk" kostuum van zuiver scheerwol V* jïia Sefubal in tweede ronde Volleybal in ere-divisie VOETBALPROGRAMMA j ennisontmoeting tetten-Rhenen nylons met "ingebouwde" frisheid Duitsland-Zuid-Slavië morgen voor Duitse t.v. Grote kans Veelbelovende derby tussen SVP en Kulan ZSGO zesde slachtoffer van Musketiers ZSGO-Musketiers 4e-klassers A-Oost Afdeling Utrecht ■ff of die goeie Jonge, puur of in long drinks Basketball Europa Cup II VRIJDAG 6 OKTOBER 1967 HILVERSUM In vroeger jaren pleegde Engeland het tafeltenniscon- tact met Nederland in vriendelijke ba nen te leiden. Men stuurde een team van ongeveer gelijke kracht, zodat de toeschouwers veelal tot de laatste par tij in het ongewisse bleven over de einduitslag. Sinds de instelling van het toernooi om de Europa Cup voor lan denteams is dat veranderd. Nederland is door het afschrijven van enkele lan- den terecht gekomen in de veel te ster ke hoofdgroep en moest dientengevolge in Hilversum optornen tegen een op vol le sterkte opererend Engeland, dat ove rigens door een zoveelste ruzie de sterk ste man, Chester Barnes, niet in de ge lederen had. Het verschil tussen „zomaar" een in terland en deze. Europa-Cupwedstrijd werd vastgelegd in de cijfers: 0-7. De sinds kort door de Zuidslaviër Du- san Tigerman getrainde Nederlandse ploeg, bestaande uit Bert van der Helm, Bert Schoofs en Ellen kort, kwam dui delijk vastheid te kort tegen de razend snel aanvallende Denis Neale, Stuart Gibbs en Mary Wright-Sahannon. Al leen de openingspartij Van der Helm- Gibbs bracht enige spanning, omdat de Brit nog niet goed was ingeslagen en Van der Helm voor zijn doen brutaal aanviel. De Nederlander verspeelde in de eerste een voorsprong van 15-7 won de tweede, maar was daarna kansloos tegen de steeds harder slaande Brit. Daarna werd het Nederlandse verweer steeds zwakker, zodat Engeland reeds bij de pauze een beslissende voorsprong van 0-4 had bereikt. Het Nederlandse team heeft de komende maanden 't wei nig aantrekkelijke uitzicht op nog enke le ontmoetingen tegen tegenstanders van het kaliber van Engeland: op 25 oktober uit tegen Oostenrijk, op 26 ok tober uit tegen Hongarije en op 11 no vember uit tegen Rusland. Dan reste ren nog de thuiswedstrijden tegen West- Duitsland en Polen. Als intermezzo in dit zware programma vindt op 20 ok tober in Maassluis de vriendschappelij ke herenwedstrijd plaats tegen het heel wat minder sterke Frankrijk. De volledige uitslagen luidden: Bert van der Helm (Ned) - Stuart Gibbs (GB) 19-21, 23-21, 15-21; Bert Schoofs (Ned.) - Denis Neale (GB) 11-21, 14-21; Ellen Kort (Ned) - Mary Wright (GB) 6-21, 7-21; Schoofs/Van der Helm (Ned) - Neale/Gibbs (GB) 19-21, 14-21; Ellen Kort/Bert van der Helm (Ned) - Ka- renza Smith/Stuart Gibs 20-22, 14-21. Bert van der Helm - Denis Neale 19-21, 10-21; Bert Schoofs - Stuart Gibbs 18-21 17-21. BRUSSEL In Brussel is donder dagavond de loting verricht voor de toernooien om de Europese volleybal- beker voor landskampioenen (dames en heren). De Nederlandse kampioen Blokkeer, die vorig seizoen de kwart finales, bereikte en daarin werd uitge schakeld door het Roemeense Rapid Boekarest, is vrijgesteld van de eerste ronde en komt direct in de achtste fi nales. Blokkeer ontmoet daarin de win naar van de wedstrijden tussen het Belgische Brabo Antwerpen en de Oostenrijkse kampioen. Mochten de Hagenaars de kwartfinales bereiken, dan zullen zij waarschijnlijk tegen ti telhouder Dinamo Boekarest uitko men. In het geval dat de Roemenen de kwartfinales niet halen, ontmoet Blok keer de Albanese of de Zuidslavische kampioen. De wedstrijden uit de eerste ronde worden gespeeld tussen 16 en 21 de cember 1967, de wedstrijden uit de achtste finales tussen 23 januari en 8 februari 1968. De kwartfinaleontmotin- gen moeten tussen 7 en 21 maart 1968 worden gespeeld. Aan het toernooi ne men 24 ploegen deel. De Nederlandse dameskampioen, het Haagse Celebes, heeft van deelneming afgezien. Voor het damestoernooi heb ben 17 landen zich aangemeld. GENT De Nederlandse wielrenner Wim Schepers is gisteren door de kan tonrechter in Gent wegens het gebruik van stimulerende middelen tijdens de Ronde van Vlaanderen in dit voorjaar veroordeeld tot twee maanden voor waardelijke gevangenisstraf met een proeftijd van vijf jaar en een boete van ongeveer zeventig gulden. Met Schepers, die niet op de zitting aanwezig was, stonden ook de Belgi sche renners Noel Depauw, André Mes- selis, Jerome Kegels en Willy Bocklant terecht. Zij kregen dezelfde straf. Al leen werd Willy Bocklant, die reeds eerder op het gebruik van dope werd betrapt, 'n boete van bijna vierhon derd gulden opgelegd. Bert van der Engeland. tijdens tafeltennisinterland tegen ADVERTENTIE vv. .v.vX»:« U houdt frisse, droge voeten in 3 Sterren nylons met Hygitex. Want Hygitex desodoriseert, voorkomt transpiratie en is aangenaam voor de huid. Elke dag weer frisse voeten met 3 Sterren nylons. Alléén 3 Sterren nylons zijn behandeld met Hygitex. 2.95 en 2.25 MET Hygitex HYGIËNISCH, ALTIJD FRIS BOLOGNA De Internationale Wiel- renbond heeft bevestigd dat het wereld uurrecord dat Jacques Anquetil vorige week in Milaan vestigde, niet officieel erkend zal worden. Anquetil legde in een uur 47,493 km af, maar weigerde zich na afloop aan het verplichte doping-onderzoek te on derwerpen. De Italiaanse voorzitter van de bond, Adriano Rodroni, verklaarde dat de renner bovendien een boete zal moeten betalen en «nige tijd gediskwalificeerd zal worden. TOPSCORERS: T. Heikamp (Musketiers) 11 Jan van Manen (GWV) 9 Rebergen (Scherp.-zond.) 7 C. Aalbers (VRC) 6 N. Diepéveen (DOVO) 5 Aartse (Merino's) 5 Vermeer (Sparta) 5 D. Meuers (Kesteren) 5 Siauta (Opheusden) 5 Henzen (Kulan) 5 B. Vink (Renswoude) 5 J. Veldhuizen (Renswoude) 5 Westerneng (Scherp.-zat.) 5 G. de Kroon (DVSA-zat.) 5 De Ruyter (NSVS) 5 C. van Ommeren (DVSA-zond.) 5 PARIJS De Rallye de Monte Carlo wordt komend jaar gehouden van 19 tot 27 januari. Voor het eerst zal ook uit Odessa in de Sovjet-Uniet gestart wor den. De andere startplaatsen zijn: Athene (3.125 km van Monte Carlo); Frankfurt (3.358), Lissabon (3.308), Londen (3.227) Monte Carlo (3.325), Oslo (3.198), Reins (3.373) en Warschau (3.280). De afstand van Odessa naar Monte Carlo bedraagt 3.219 km. Op 22 januari worden de eerste rally rijders in Monte Carlo verwacht. De voorlopige calssificaties zullen 25 janua ri worden opgesteld. Gedurende de nacht van 25 op 26 wordt door de eerste 60 geplaatsten de additionele Monaco- rit verreden. De einduitslag zal in de loop va 26 januari bekend gemaakt worden. De prijsuitreiking vindt de daarop volgende dag plaats. HAMBURG De voetbalwedstrijd West-Duitsland - Zuid-Slavië die zater dag aanstaande in Hamburg wordt ge speeld, zal door de Duitse televisie in kleur worden uitgezonden. Aanvang 16 uur. LONDEN Het bestuur van de En-well, „dat we volgend jaar niet alleen gelse tennisbond wil tijdens de algeme- ledenvergadering in december voor stellen ondanks de bepalingen van de Internationale Lawntennis Federatie (ILTF) over te gaan tot „open" ten nis. Tijdens een vergadering van de ILTF ongeveer drie maanden geleden in Luxemburg is het Britse voorstel om de scheiding tussen de zogenaamde amateurs en profs op te heffen wegge stemd. Dwars tegen het reglement van de ILTF in willen ,de. Britten, nu toch overgaan tot open toernooien. Dat houdt in dat, wanneer het voorstel in decem ber door de afgevaardigden van de clubs wordt aangenomen, het welsla gen van Wimbledon in de waagschaal wordt gesteld. Ten eerste is het de vraag of de profs inderdaad zullen inschrijven en ten tweede is de kans vrij groot dat de ILTF Engeland uit de federatie zal stoten, waardoor de vooraanstaande „amateurs" in de wereld niet zouden mogen deelnemen. Het bestuur van de Engelse bond heeft zich goed gereali seerd dat Wimbledon 1968 in dat geval een volslagen mislukking zou kunnen worden. Een andere consequentie zou zijn dat Engelse spelers uit buiter'and- se toernooien geweerd kunnen w&cen. Ondanks alle risico's wil de Engelse bond nu echter een verandering in de huidige, merkwaardige verhoudingen in de internationale tenniswereld force ren. De kans is vrij groot dat Enge land volgend jaar open toernooien zal hebben, want het is nog nooit gebeurd dat een voorstel van het bestuur tijdens de jaarvergadering werd afgewezen. „We hopen", aldus voorzitter Atte- PARIJS Raymond Poulidor heeft donderdag de „Grote Prijs van de Vriendschap" in Puteaux gewonnen. In de laatste ronde van deze wedstrijd, die voor de tiende keer werd gehou den, maakte Poulidor zich los uit het kopgroepje van zes renners. Hoban won de sprint van dit groepje voor Jan Janssen. De uitslag was: 1. Poulidor (Fr.) 75 km in 1 uur 53 minuten en 56 seconden; op 29 sec. 2. Hoban (GB), 3. Janssen (Ned), 4. Campanger (Fr), 5. Pingeon (Fr) op 37 sec, 6. Letort (Fr). ADVERTENTIE zullen staan. We zijn ons volledig be wust van de risico's, maar we meen den dat we niet verder konden gaan met het misbruiken van de reglemen ten van het amateurtennis". HELSINKI In groep A van het toernooi om het Europese basketball kampioenschap in Helsinki is het Ne derlandse team door een nederlaag met 79-71 tegen Spanje op de achtste en laatste plaats geëindigd. Bij de rust stonden de Spanjaarden met 39-29 voor. De overige uitslagen: Groep A: Zuid- Slavië - Finland 68-59; groep B: Italië- Griekenland 74-52. HAMBURG Het Japanse hockey- elftal, dat zaterdag in Amstelveen te gen het Nederlandse team uitkomt, heeft donderdag in Hamburg tegen een plaatselijke selectieploeg gelijkge speeld met 2-2. Onda gaf Japan een voorsprong in de eerste helft. Na rust doelpuntten Leineweber en Kron voor Onda zijn tweede doelpunt maakte. DEN HAAG Z.K.H. prins Claus is voornemens op dinsdag 9 januari a.s. het 30ste Hoogoven-schaaktoernooi te openen. DELFT De 26-jarige speler van Xer- xes-DHC Hans Dorjee heeft tijdens de training van de Delftse ere-divisie club zijn kuitbeen gebroken. Hij zal voor ze ker 5 weken zijn uitgeschakeld. VEENENDAAL DOVO is morgen in een uitwedstrijd de tegenstander van het Utrechtse SS VU, dat met slechts één punt uit zes wedstrijden hekkesluiter is in de tweede klasse C. De roodwitten komen in een sterke opstelling binnen de lijnen: Piet van Soest heeft zijn plaats van linksachter moéten afstaan aan Henk van Kooten en de voorhoede zal worden gevormd door Klaas van Hall, Nico Diepeveen, Aart Gerritsen en B. Visscher. De Utrechters moeten ernstig rekening houden met een monsterzege van de Veenendalers, daar het DOVO-team in de laatste wedstrijden weer imponerend voetbal heeft gedemonstreerd. GWV versloeg in het begin van de competitie SSVU moeiteloos (15) en ook DOVO zal na de wedstrijd van zaterdag zijn plaats op de ranglijst wel verbeteren. Een tweede plaats achter IJsselmeervogels lijkt niet onwaar schijnlijk daar Genemuiden het keihard zwoegende DES Het Veenendaalse VRC fier boven aan de ranglijst van de derde klasse- Oost moet morgen de reis onderne men naar Vriezenveen, waar Van de Weerdhof c.s. de strijd aanbinden met DETO, een ploeg uit de middenmoot. Theoretisch zijn de Racers favoriet, doch de omstandigheid, dat de gasthe ren vorige week in een uitwedstrijd ADVERTENTIE SETUBAL Victoria Setubal heeft zich geplaatst voor de tweede ronde van het toernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars. De Portugese bekerhou der won voor 15.000 toeschouwers op eigen veld met 21 v de Noorse ploeg Frederikstad. De Portugezen hadden in Noorwegen al met 51 gewonnen. VIERHOUTEN Twaalf jaar achter een heeft op de eerste zaterdag in okto ber de grote cross-country op het land goed „De Zandhegge" en georganiseerd door de bereden groep van de Rijkspo litie te Wiesel gefunctioneerd als sluit stuk van het paardesportseizoen in Apel doorn. Morgen is het weer de eerste zater dag in oktober, maar Apeldoorn zal het dit maal zonder dit ruiterfestijn, dat zo wel bij deelnemers als toeschouwers bij zonder In de belangstelling stond, moe ten doen. De Rijkspolitie is dit voorjaar ver huisd van Wiesel naar Hulshorst. De cross wordt wel weer verreden, maar buiten Apeldoorn. Men heeft een uiter mate geschikt terrein gevonden in Vier houten. Er kwam vorig jaar eveneens een ein de aan 't bestaan van de fraaie wissel bokaal. Mej. Ellen Kwak uit Ugchelen won toen voor de derde maal deze tro fee, zodat hij voorgoed in haar prijzen kast verdween. Was toen het aantal in schrijvingen een record (146), ditmaal zal men niet ver van dit getal afblijven en de mogelijkheid is zelfs niet uitge sloten, dat ondanks de verhuizing op nieuw een record gevestigd zal worden. Inschrijvingen zijn reeds binnenge komen van leden van verschillende lan delijke rijverenigingen en van leerlin gen van maneges over de gehele Velu- we. Er word' 's morgens om half elf gestart met de lichte cross over een parcours van ongeveer 2.200 meter met hindernissen tot een hoogte van 80 cm. De zware cross heeft een parcours, dat enkele honderden meters langer is en hindernissen tot 1 meter. Natuurlijk komen ook de „groenen" aan de beurt. Zij rijden een parcours van ongeveer 2 km zonder hindernissen. De hellingen en afdalingen, evenals de wendingen, zullen voor deze beginnelin gen moeite genoeg opleveren. Organisa torisch was het in Wiesel altijd perfect voor elkaar en dat zal nu in Vierhouten zeker ook het geval zijn. DEN HAAG Voor de competitie van de Nederlandse Volleybalbond is donderdag in de ere-divisie een wed strijd gespeeld: Libanon A.M.V.J. 0-3 (13-15, 6-15, 7-15). het sterke Voorwaarts versloegen, maakt een prognose aanzienlijk moei lijker. VRC was vorige week tegen Elb. Sportclub vooral in de eerste helft goed op dreef en wanneer de Veenendalers deze vorm in Vriezenveen bereiken, bestaat er o.i. een goede kans op een bescheiden zege. Aan de prachtige overwinningenreeks van de Elster Musketiers is nog steeds geen einde gekomen en wanneer het elftal zijn vorm behoudt, stevenen de Elstenaren rechtstreeks als debutant in de KNVB op het kampioenschap af in de vierde klasse C-West. Musketiers gaat morgen op bezoek bij ZSGO, dat nog geen enkele winst punt heeft weten te bemachtigen. Hei kamp c.s. zullen wel weer gaan zorg dragen voor een grote overwinning door hun geweldige produktiviteit. ZSGO wodrt het zesde slachtoffer (alleen Sparta Nijkerk maakte hierop tot heden een uitzondering) van De Musketiers. Hoewel voor de ontmoeting DTS '35 -Kesteren de thuisclub favoriet is, kon de ploeg van Derksen morgen toch wel eens voor een verrassing zorgen door het enigszins teleurstellende DTS te verslaan. In de- streekderby tegen ploeg van vo rige week zal de Betuwnaren beslist stimuleren om aansluiting te verkrij gen op de koplopers. Sparta '57 is door de nederlaag van vorige week als hekkesluiter gaan fun geren in deze afdeling. De Spartanen krijgen het Edese Blauw-Geel op be zoek en hoewel dit team vergeleken met het begin van de competitie duide lijk aan kracht heeft ingeboet, zal het toch minstens één punt uit Opheusden weten mee te nemen. Merino's ontvangt op zijn terrein aan de Wageningselaan Redichem, dat vo rige week werd verslagen door" VVS. De Veenendalers zijn gezien het thuis- 2de klasse C: W.V.F.—S.V.Z.W. GenemuidenD.E.S. D.O.S.K.IJsselmeervogels V.V.O.G.Urk Excelsior '31—C.J.V.V. S.S.V.U.—D.O.V.O. 3de klasse Oost: Voorwaarts—Enter Vooruit D.E.T.O.V.R.C. Elb. Spel.—W.Z.C. Hatto Heim—H.H.C. O.N.D.O.S. '37 Vroomshoopse BoysO.W.I.O.S. 4de klasse A-Oost: Ostrabeke—V.V.S. Otterlo—S.K.V. D.T.S. '35—Kesteren Sparta '57Blauw-Geel E.S.A.Bennekom Merino'sRedichem 4de klasse C-West 1: N.S.C.—Hierden IJ.F.C.Jonathan A.B.N.Bloemenkwartier Z.S.G.O.De Musketiers KromhoutSparta N. AFDELING UTRECHT 2de klasse A: Vall eivogelsHees T.O.V.Renswoude S.V.P.-j-Kulan Candia '66Advendo V.V.Z. '49—Baarn i klasse B: BunnikBeverw. Boys Dold. BoysWoudenberg N.S.V.S.C.D.N. LangbroekD.E.V. MontagnardsD.V.S.A. RHENEN Komende zaterdag en zondag trekt een tiental leden van de tennisclub „Rhenen" naar Zetten om daar op uitnodiging van de tennisclub van die naam in een kleine ontmoeting de strijd met die club aan te binden. Er wordt beide dagen in Zetten ge speeld op één baan omdat de ba nen van het gemeentelijk sportpark „Candia" reeds zijn gesloten. Zaterdagmiddag beginnen de wed strijden om half twee, zondag om 12 uur. uit Nijverdal op bezoek krijgt en de winst op eigen ter rein wel eens zou kunnen moeten afstaan. IJsselmeervogels staat eveneens voor een moeilijke op gave. De Spakenburgse ploeg moet op bezoek bij DOSK. Het is goed mogelijk, dat de koploper in Kampen zijn eerste nederlaag te incasseren krijgt. Allemaal factoren dus voor DOVO om over de tegen stander heen te lopen GWV heeft een vrije (competitie-)dag en speelt thuis een oefenwedstrijd tegen derde-klasser SDVB uit Barne- veld. In het team van de gasten staat opgesteld oud- GVVV'er R. Kluistra, die samen met zijn collega-voor- waartsen een sterke aanval vormt. Het kan een nuttige oefenwedsrijd worden voor de GVVV'ers egen deze sterke tegenstander. Het vriendschappelijke duel begint om 14.45 uur. voordeel favoriet, alhoewel zij hun bes te vorm nog niet hebben bereikt. De Renkummers zijn o.i. niet in staat om De Merino's een gelijk spel af te dwingen. Topper in de tweede klasse A. van de Afdeling Utrecht is wel de plaatse lijke derby SVP-Kulan. De Veenendaal se ploegen ontlopen elkaar weinig in kracht en een puntenverdeling ligt voor de hand. Het Ederveense Advendo, nog zon der puntenwinst, treedt morgen in Rhe nen aan tegen Candia '66, dat in de af gelopen wedstrijden ook niet heeft ge ïmponeerd. Eén punt kunnen de Eder- veners bij de Candianen wel bemach tigen... Valleivogels ontvangt thuis het Soes- ter Hees, rat dit seizoen geen toonaan gevende rol lijkt te gaan spelen. Onge twijfeld gaan de Scherpenzelers winst behalen in deze wedstrijd. De koploper in de tweede klasse A, Renswoude, heeft een zware match voor de boeg. De Renwoudenaren moe ten bij TOV op bezoek. De gastheren zullen beslist de nederlaag van vorige week tegen Kulan gauw willen verge ten en zijn uiterst gebrand op de over winning. TOV gaat inderdaad een zege boeken, wanneer de Renswoudenaren het spel domonstreren van vorige week. Groeit Renswoude echter weer naar de vorm van de eerste drie wedstrijden, dan is er een grote kans op beide pun ten. NSVS krijgt in de derde klasse B morgen bezoek van CDN. De Veenen dalers zullen in dit duel geen twijfel la ten bestaan over hun kampioensschaps- aspiraties en de gasten verslaan. Het Amerongse DVSA speelt uit te gen Montagnards. De gastheren moe ten rekenen op hun vierde nederlaag. j» D.O.V.O. (uit)—S.S.V.U.: doel: v. Harde- veld; achter: G. van Beek, J. Rebergen, R. van Bruxvoort en H. van Kooten; midden: R. Schoeman en B. Demoed; voor: KL van Hall, N. Diepeveen, A. Gerritsen en B. Visscher. G.V.V. (vriendsch., uit)S.D.V.B.: doel: B. Ditewig; achter: G. E. Beukhof, G. van de Bovenkamp, G. Hoedeman en H. Beijer; midden: W. van Eijck, J. van Manen; voor: D. van Limburg, D. van Manen, J. van de Bovenkamp en P. G. van de Bovenkamp. D.V.S.A. (uit)Montagnards: doel: H. van Ree; achter: A. Henzen, J. de Bruin, C. Wagensveld en B. van de Berg; mid den: G. Blankestijn, A. M. van Toly; voor: G. van de Berg, J. G. van Mourik, G. de Kroon en W. Willemsen. Kulan (uit)—S.V.P.: A. H. van Wakeren; achter: J. Slotboom, G. Scholts, H. Eimers; midden: J. W. Budding, J. D. Smaling; voor: T. Beijer, J. Bruys, J. W. Henzen, F. L. Roks en A. C. Lamers. V.R.C. (uit)—D.E.T.O.: doel: A. Corne- lissen; achter: M. van Kooten, Cees Re bergen, M. van Engelenburg en Leo Re bergen; midden: P. Rebergen, P. Hasse laar; voor: H. Schoeman, G. van de Weerdhof, Cor Aalbers en G. Hasselaar. Kesteren (uit)D.T.S. '35: nog geen op stelling doorgekregen. Sparta (thuis)Blauw-Geel: doel: C. v. Eist; achter: E. Akkerman, G. Schaap, K. Schaap Pzn.; midden: M. C. Roelof- sen, A. Roodbeen; voor: A. v.d. Wardt, K. Schaap, J. Vermeer, B. v. d. Pol en J. van Kleef. Merino's (thuis)Redichem: doel: T. Klaassen; achter: D. Wagensveld, Gaas beek, Van Kruistum, J. C. Sukkel; mid den: W. van Wakeren, T. Nagel; voor: T. van de Berg, Nagy, Verheugen en Asrtsc Musketiers (uit)Z.S.G.O.: doel: V. van Kranenburg; achter: G. Slotboom, Z. van Kranenburg, T. van Kranenburg; midden: M. van de Klift, A. Dietewig; voor: A. van Dalen, C. Henzen, T. Hei kamp, J. Versteeg en C. Dietewig. Valleivogels (thuis)Hees: doel: Vlas- tuin; achter: Dorrestein, Idzerda, Hars kamp, J. Overeem; midden: R. v. Ma nen, J. Rootselaar Gzn.; voor: G. v. Eist, R. v. Donselaar, T. Klinkhamer en C. van Manen. Renswoude (uit)T.O.V.doel: J. v. Ommeren; achter: H. v. d. Veer, G. Vink, C. Koetsier, J. Hartog; midden: R. Dijk stra, M. Hardeman; voor: A. de Jager, J. Veldhuizen, G. van 't Foort, B. J. Vink. S.V.P. (thuis)Kulan: doel: J. van Koo ten; achter: B. Sas, B. Pol, A. van Koo ten, Stuyvenberg; midden: J. Rebergen, J. Bolderman; voor: H. de Koning, St. Rebergen, P. Kalter en H. de Gooyer. Candia '66 (thuis)Advendo: doel: P. J. de Jong; achter: Jac. de Gier, G. Bud ding; midden: R. A. Evers, H. W. Baars, G. C. Sandstra; voor: C. van de Pol, J. Derks, J. C. van de Berg, R. E. Kooy- mans en J. A. de Gier. Advendo (uit)Candia '66: doel: Don kelaar; achter: B. v. Ruiswijk, L. Post; midden: H. v. Hunen, B. Gaasbeek, T. Schoeman; voor: T. Veer, C. Greuter, G. Marcus, J. v. Donkelaar en C. v. Ruis wijk. N.S.V.S. (thuis)—C.D.N.doel: J. van de Beek; achter: J. Stuyvenberg, Jac. Stuy venberg; midden: C. Leppers, A. Gaas beek, W. Gaasbeek; voor: H. van Keste ren, H. Binsbergen, G. de Ruyter, W. van de Waal en P. Bleijenberg.

De Vallei | 1967 | | pagina 19