Werkgelegenheid in textiel blijft minder Geestelijk gehandicapten hadden gezellige middag Kom zoals u bentde deur staat altijd open Bevolking schonk instrumenten aan jubilerende muziek Geslaagd Voorzitter De Jong: CAO formeel nog steeds geldig Veel schade bij botsing Kleuter stak bed in brand poi VERWACHTING BIJ EENDRACHTBESTUUR TIJDENS VERGADERING IN VEENENDAAL: Julianastraat vierde feest Vrije lonen Paddestoelen op Remmerden Spreekuur van Gem. Belang GEEN ALCOHOL BIJ SNELVERKEER RAMP VOORKOMEN uw goede ster op alle wegen Wij tonen u het uitgebreide bedrijfs- n A lft M en bestelwagenprogramma van JIIU Vlf MERCEDES-BENZ bij SPEEK'S AUTOMOBIELBEDRIJF N.V. MAANDAG 9 OKTOBER 1967 VEENENDAAL Vijfenveertig bestuursleden van de afdelingen van de Algemene Bond van Werknemers in het Textiel- en Kledingbedrijf waren za terdag bijeen in het NVV-gebouw in Veenendaal. De bestuurders kwamen uit Apeldoorn, Amerongen, Eist, Arnhem, Ede, Leiden, Nijmegen, Rhenen en Utrecht, welke plaatsen tot het district Veenendaal van deze bond behoren. In de ochtendbijeenkomst hield districtsbestuurder de heer H. W. Hannink een inleiding over het winterwerk, terwijl tijdens de middagvergadering de heer Th. de Jong, bondsvoorzitter, een inleiding hield over de werkgelegen heid en de CAO voor 1968. Hoewel er in de textiel een CAO geldig is met een looptijd van drie jaar, tot eind 1968, hebben een aantal werkgevers in Twente gevraagd collectief van de CAO te mogen afwijken. Hierdoor is on der de werknemers enige onrust ontstaan, zodat er zeker aanleiding was dit punt op de agenda te zetten. De heer De Jong zei over deze ma terie: „Formeel bestaat de c.a.o. voor de textiel nog steeds en geldt ze ook in Twente. Toen de werkgevers in Twente om een gesprek vroegen hebben we ons na overleg met het hoofdbestuur daarmee akkoord verklaard, omdat wij ook altijd verwachten dat de werkge vers op een verzoek tot een gesprek met ons ingaan. Tot nu toe is er één gesprek geweest, waarbij de werkge vers verzocht hebben de bepalingen omtrent de loonsverhoging en de werk tijdverkorting in 1968 geheel te lat^n vallen. Men gaf als argument dat door het handhaven van de c.a.o. de con currentiepositie ten opzichte van Duits land nog moeilijker zou worden. Wij hebben echter onvoldoende informatie gekregen om tot de conclussie te komen dat het minimaliseren van de c.a.o. ge rechtvaardigd is. Voordat we bereid zijn verder te pra ten moeten we eerst alles te weten ko men van de situatie in de betrokken bedrijven. Bovendien willen we weten of de werkgevers ons alleen willen la ten meepraten op het terrein van de lonen, of dat er een mogelijkheid van een werkelijke medezeggenschap in die bedrijven kan komen. We hebben altijd naar die medezeggenschap gestreefd en we willen weten of deze werkgevers daartoe „zowel bij mooi als bij slecht weer" bereid zijn. We willen de instel ling van een bureau van drie onafhan kelijke deskundigen, bestaande uit een bedrijfseconoom, een accountant en een technicus, die een gemengde commissie van advies zouden moeten vormen. In dien deze eisen ingewilligd worden zijn we bereid verder met die werkgevers te spreken. Het is nog niet zeker of we de c.a.o. zullen minimaliseren, daar over zal eerst de mening van de leden gevraagd worden. Overigens hebben de werkgevers de mogelijkheid volgens een artikel in de c.a.o. (dat er al jaren in staat) om per bedrijf te verzoeken van de c.a.o. af te mogen wijken. Daar voor moet men dan wel zeer gefun deerde argumenten op tafel leggen. „Een der deelnemers aan de discus sie had gesproken over „contract is contract, waar je niets van af mag la ten knibbelen". Hierop repliceerde de heer De Jong met: „Als een onderne ming kapot gaat, omdat wij op het standpunt staan dat een contract een contract is, betwijfel ik of we werke lijk op de juiste wijze voor de leden op gekomen zijn. Zoiets is natuurlijk nooit een zwart-wit zaak." De heer De Jong beklemtoonde na drukkelijk dat het eventueel minimali seren van de c.a.o. tot nu toe alleen in een deel van Twente geldt en dat er verder in het land geen reden is om aan te nemen dat de werkgevers het zelfde zullen vragen. Een actueel onderwerp voor de ver gadering was ook de aangekondigde vrijere loonvorming, waarover vrijdag een akkoord bereikt is in de Stichting van de Arbeid. Enkele aanwezigen za gen hierin een gevaar voor de lonen in de textiel. De heer De Jong deelde de ze angst gedeeltelijk: „De gevolgen van die vrijere loonvorming kunnen in de toekomst voor de textielindustrie ten opzichte van andere bedrijfstakken minder goede loon- en andere arbeids voorwaarden betekenen. Voor 1968 heb ben we echter nog een c.a.o. Geduren de een aantal jaren hierna zullen de ge volgen onherroepelijk grotere verschil len tussen de hoogste en laagste lonen gaan inhouden. Het sociaal minimum moet daarom wettelijk op een vrij hoog niveau gebracht worden, want voor de bedrijfstakken, die nu laag liggen, zo als de textiel-, de schoen- en lederbe- drijven, witwasserijen en voedings- en genotmiddelenindustrie zullen er in de toekomst nog minder mogelijkheden voor een gelijke loonvorming als in de metaal- en grafische bedrijven en de bouwnijverheid zijn. Slechts als de ka pitaalintensiteit toeneemt worden de loonkosten van minder belang. Een deel van de aanwezigen was ont stemd over het feit dat de vakbonden meegewerkt hebben bij een aanvraag om buitenlandse werknemers bij de Stoomspinnerij Twente. Zij verweten 't bestuur hier toestemming gegeven te hebben buitenlanders aan te trekken, terwijl er nog vele Nederlanders zon der werk waren. „Het was voor ons niet zo moeilijk meer om daarvoor toestem ming te geven", zo zei de heer De Jong, „want de werkgevers hebben een aantal belangrijke eisen ingewilligd. Het selectiebeleid was te gek om los te lopen, omdat werknemers, die ouder dan 35 a 40 jaar waren, niet in aanmer king kwamen. Dat is nu veranderd, zelfs mensen van 57 of 58 jaar kunnen nu nog aangenomen worden. Verder is toegezegd dat er een omscholingsrege ling zal komen voor werknemers die daartoe bereid zijn. Die omscholing is erop gericht de buitenlanders met een half jaar weer te vervangen. Er moest niet alleen in Almelo maar ook in En schede naar werknemers gezocht wor den en de loonvoorwaarden moeten gunstig zijn. Zo is wat het laatste be treft afgesproken dat, indien een werk nemer binnen de proeftijd weer ontsla gen wordt of ontslag neemt, zijn loon zodanig gemaakt wordt, dat hij weer een ww-uitkering ontvangt, die gelijk is aan die van nu. Bovendien is dit een zuiver incidenteel geval. We hebben hieraan meegewerkt omdat, indien het bedrijf niet voldoende arbeidskrachten kan krijgen, het niet kan blijven draai en en dan zitten we eerstdaags met 'n nog groter aantal werklozen". Tijdens zijn inleiding was de heer De Jong ingegaan op de werkgelegenheid. In het kort bleek de teneur van zijn re de, dat er rekening mee gehouden moet worden dat die wat de textiel betreft, voorgoed minder zal blijven. De voor naamste oorzaak daarvan is dat de handel zich verplaatst van Europa naar andere delen van de wereld. Bovendien zal de textielindustrie in de toekomst meer kapitaalintensief gaan worden, wat ook weer leiden zal tot een ver mindering van het aantal arbeidsplaat sen. Die teruggang in de werkgelegen heid in deze bedrijfstak valt in geheel West-Europa waar te nemen. De heer Hannink had in de ochtend uren zijn gedachten laten gaan over de scholing, voorlichting aan de leden en de propaganda en ledenwerving. De le denvergaderingen zou hij willen laten veranderen van karakter, om zodoende het vergaderingsbezoek te stimuleren. De vaste agenda met „opening, notu len, ingekomen stukken, enz." zou hij willen laten vervallen. Kadervorming was volgens hem meer dan ooit nodig, omdat een der uitwerkingen van de vrijere loonvor ming zal zijn dat er in de plaats van een c.a.o. voor de gehele textiel er nu waarschijnlijk een aantal zullen komen voor de bedrijfstakken afzonderlijk. Al leen een kader, dat op de hoogte is van de ontwikkelingen op deze terreinen kan het bestuur voldoende inlichtin gen over de situatie in de bedrijven verstrekken, een informatie die nood zakelijk is bij het afsluiten van de c.a.o.'s. Tydens zyn toespraak vertelde de heer Hanninkdat het aantal arbeids plaatsen in de textielindustrie in Vee nendaal van 2562 in 1964 gedaald is tot 2209 in juli 1967. RHENEN De buurtvereniging „Ju lianastraat", altijd nog bijzonder actief, hield vrijdagavond in „Eigen Gebouw" de jaarlijkse feestavond met toneel, muziek, zang en bal na. Voorzitter H. Bosch opende de avond in een feestelijk ingerichte zaal. De leden van de ver eniging konden ongedwongen plaats ne men aan tafeltjes met een leuk bloeme tje erop, terwijl voor het podium een keur van fraaie prijzen stond uitge stald, bestemd voor de verloting die ge houden zou worden om de kosten te dekken. Alle gulle gevers, in het bijzon der de Rhenense middenstand, werd voor al die mooie cadeaus dank ge bracht door de heer Bosch, die ook nog even stil stond bij de onthulling van het prachtige straatnaambord. Zeer ge slaagd noemde hij de uitgaansdag voor de kinderen van de leden en die van de dames. De heer Bosch verzocht die leden, die iets verzamelden, daarvan kennis te geven aan het bestuur, opdat er wellicht een gezamenlijke tentoon stelling van kan worden georganiseerd. Voor de komende winter worden plan nen gemaakt voor bingo-, schaak-, dam- en kaartavonden. Nadat alle le den uit volle borst het verenigingslied hadden gezongen, kwam de toneel groep aan bod. Onder regie van de heer G. Scheffer werd het toneelstuk „Geen geld en toch geen zorgen" gebracht. Dit blijspel werd bijzonder vlot en leuk gespeeld. Na de verloting begon het bal met medewerking van „de Gejama- co's". De muzikanten speelden prak tisch non-stop en het bal mag dan ook een succes worden genoemd. De heer D. A. van Thuyl, die de straat gaat verlaten, hield een Amerikaanse verlo ting van een pop. Naast de opbrengst bood hij de vereniging de beste wensen aan voor de toekomst. Aan het slot van de avond bracht voorzitter Bosch ieder een dank voor de verleende medewer king. VEENENDAAL Zaterdagmiddag jX werd in een der bijgebouwen van de Christelijk Gereformeerde Kerk aan de Beatrixstraat te Veenendaal voor de eerste maal een ontspanningsmid dag gehouden voor geestelijk gehandi capten. In de toekomst zal elke eerste zaterdag van de maand een dergelijke middag worden georganiseerd door de vereniging „Philadelphia". De bedoe ling van deze middagen is hoofdzake lijk de ouders van de geestelijk gehan dicapte kinderen eens in de maand de gelegenheid te geven vrij te kunnen doen wat ze willen. De kinderen wor den gratis door vrijwilligers per auto gehaald en gebracht en enkele dames houden eveneens belangeloos toezicht op de kinderen. De kinderen vermaken zich tijdens hun clubmiddag met allerlei spelletjes. Legpuzzels, bouwdozen en speelgoed RHENEN Op de voorrangkruising Achterbergsestraatweg, Prunuslaan, Si mon Stevinweg vond vrijdagavond een botsing plaats tussen twee personenau to's. De Rhenenaar J. B. reed over de Simon Stevinweg in de richting van de Prunuslaan en zag zowel de voorrangs kruising als de uit de richting Achter berg naderende personenauto, bestuurd door de Rhenenaar J. H. over het hoofd. De botsing kwam zo zwaar aan, dat beide wagens een slag om hun as maakten. De schade aan beide voertui gen was bijzonder groot. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. RHENEN De laatste excursie die de vereniging voor vreemdelingenver keer Rhenen zaterdagmiddag in dit sei zoen organiseerde, ging naar de padde stoelen op het landgoed „Remmer- stein". De heer Adriaan P. de Kleuver had weer de leiding. De belangstelling was wel zo groot, dat de heer De Kleu ver het gezelschap van ruim honderd paddestoelenliefhebbers bijna niet kon bereiken met zijn explicatie. Wanneer de liefhebberij voor dit soort excursies van de WV-Rhenen blijft toenemen, dan zullen er wellicht maatregelen moeten worden genomen om de expli cateur de gelegenheid te geven zich verstaanbaar te maken voor iedereen. Voor 1968 staan er maar liefst vijfen dertig uitstapjes rond Rhenen op de agenda. zijn door verschillende ouders ter be schikking gesteld. De Christelijk Gere formeerde Kerk staat pro deo haar ge bouw aan de kinderen af. Het zaaltje is verdeeld in twee delen: de ene helft voor de wat oudere kinderen, de ande re helft voor de jongsten. De oudere kinderen mogen ook borduren, tekenen of kleuren. Om de sfeer nog gezelliger te maken dan zij al is speelt de gram mofoon de hele middag gezellige mu ziek. De dames zijn bijzonder tevreden over het gedrag van de kinderen. Ze zijn erg rustig en concentreren zich op hetgeen waar ze mee bezig zijn. De kinderen stellen daar tegenover de lief de en toewijding waarmee voor hen wordt gezorgd op prijs en tonen dit met een gulle lach. In de vakantie-tijd zijn al enkele van deze middagen gehouden, met als doel de ouders wat echte vakantie te gun nen. Men heeft nu echter besloten een maal per maand deze middagen te her halen hetgeen door de ouders bijzonder gewaardeerd wordt. Zij kunnen rustig gaan winkelen terwijl hun kinderen zich opperbest vermaken. Halverwege de middag krijgen ze thee of limonade OPHEUSDEN Het 3-jarig 7/>ontje van de familie Brienesen uit de Tlelso straat te Opheusden bezorgde zijn ou ders die niet thuis waren zater dagavond bijna een enorme ramp. Na dat het knaapje op zijn slaapkamer met lucifers had zitten spelen, vatte plotseling het bed vlam. Een oppas, die de brand opmerkte, sloeg onmiddellijk alarm. Door ingrijpen van de buren en het snel ter plaatse zijn van de vrijwil lige brandweer uit Opheusden kon de brand in de kiem worden gesmoord. en om half zes worden ze weer netjes thuis gebracht door de chauffeur die ze 's middags om half twee heeft ge haald. OPHEUSDEN Na in de morgen dienst bevestigd te zijn door zijn voor ganger ds. J. Catsburg, thans predikant te St. Maartensdijk in Zeeland, deed ds. A. Muilwijk zondagmiddag zijn intrede in de hervormde gemeente van Opheus den. Voor deze dienst bestond zo'n gro te belangstelling dat de kerk tot in alle hoeken gevuld was. Onder de aanwezi gen bevonden zich de consulent, ds. C. v.d. Berg uit Resteren, enkele collega's uit de ring Ingen, ds. M. van Beek van de gereformeerde gemeente in Neder land, een afvaardiging van de gerefor meerde gemeente synodaal en van de Ambonezenkerk en het college van bur gemeester en wethouders der gemeente Resteren. Als tekst voor de prediking koos ds. Muilwijk Handelingen 10:42 en 43. „En heeft ons geboden aan het volk te pre diken en te betuigen, dat Hij is degene die van God verordineerd is tot een rechter van levenden en doden. Dezen geven al de profeten getuigenis, dat een iegelijk, die in hem gelooft, vergeving der zonden zal ontvangen door Zijn naam". „Gij weet, hoe de Vader, de Zoon en de Heilige Geest in die nooit begonnen eeuwigheid, wetende dat de mens in de tijd zou vallen een weg ter zaligheid uitgedacht hebben, waarbij de Vader de Zoon gevraagd heeft de schuld op zich te nemen. God de Heilige Geest heeft beloofd dat hij de zaligheid die de zoon verdienen zou aan het zondaars- hart zou toepassen", aldus begon ds. Muilwijk zijn predikatie. „Petrus stelt in zijn preek tegen Cornelus de Zoon des Vaders centraal, hij houdt een chris- to-centrische prediking. Hij getuigt van de liefde van Chritus voor de zonda ren, die de straf wilde dragen in de weg van het kruis, waarmee hij het eeuwige leven voor al zijn uitverkore nen heeft verworven. Als bewijs dat hij de Vader volkomen genoegdoening heeft verleend is de Zoon opgevaren ten hemel, maar hij zal eenmaal we derkomen, vergezeld van alle Troon- geesten, die de uitverkorenen zullen binnenleiden in het Nieuwe Jeruzalem. Op de dag van de wederkomst zullen de doden opstaan en alle mensen zullen verantwoording af moeten leggen van hun daden. Op die dag zal de Here zijn volk volkomen zaligheid geven en de goddelozen volkomen rampzaligheid". Hij vroeg de gemeente of ze bereid is de Here Jezus op die dag te ont moeten. „Gods kinderen zullen binnen zijn, zult gij ook binnen zijn?" Uitvoe rig wees de nieuwe predikant op de weg tot zaligheid door schuldbesef en vergeving. Na de prediking hield de nieuwe her der en leraar een aantal toespraken tot de genodigden en de gemeente. Tot de gemeente zei hij: „Wij zijn bijzonder dankbaar voor het vele goeds waar mee gij ons deze week omringd hebt. Ik hoop dat de band in de toekomst hecht mag worden en dat u in alle nood en alles wat tegen u is niet alleen zult blijven, maar zal komen om het te SCHERPENZEEL Zaterdagmid dag werd in zaal „Marktzicht" de re ceptie gehouden van de Scherpenzeelse muziekvereniging „Caecilia" ter gele genheid van het 75-jarig bestaan. Als eerste kwam burgemeester mr. C. P. Hoytema van Konijnenburg aan het woord, maar hij gaf na een enkel welkomstwoord en felicitatie het woord aan vijf collectanten. Een groep collec tanten is bij elke inwoner aan de deur geweest om een bijdrage te vragen voor het cadeau, dat namens de Scher penzeelse bevolking aangeboden zou worden. Vijf van hen boden het cadeau aan, te weten enkele fraaie instrumen ten. Nadat de instrumenten door het be stuur en de vele aanwezigen bewonderd waren, nam de burgemeester weer het woord, nu namens het gemeentebe stuur. Hij uitte de waardering van het college voor „de muziek". Nog even werden de moeilijkheden met het nieu we oefenlokaal naar voren gehaald, maar deze problemen waren uit de weg geruimd nu de bouwvergunning is afgegeven. Namens het gemeentebe stuur bood burgemeester Hoytema van Konijnenburg een enveloppe met inhoud aan. De voorzitter van „Caecilia", de heer D. Cozijnsen, richtte zijn dankwoord tot iedereen, voor wat Caecilia ter gele genheid van het 75-jarig bestaan mocht ontvangen. De heer A. Valkenburg Tzn. kreeg vervolgens het woord. Hij hield een le vendige toespraak namens de schiet vereniging Scherpenzeel. Tenslotte zei de heer Valkenburg: „Leve onze oude trouwe 'veurzitter' Dirk en een persoon lijk cadeautje van Ome Arie". Nadat er naar hartelust getoost en gedronken was, werd het „Lang zullen ze leven" 0 Het bestuur van Caecilia bekijkt met een verrast gezicht het cadeau van de Scherpenzeelse bevolking. ingezet door de burgemeester. Namens de Algemene Nederlandse Muziek Unie sprak een bestuurslid de jarige muziek toe. Hij vond dat in elk dorp een muziekvereniging hoort. Hij vergeleek een dorp zonder muziek, met een vrouw zonder glimlach. Nadat iedereen het bestuur van de jubilerende vereniging had gelukge wenst, werd de receptie en daarmee het feest besloten. De nieuwe predikant Muilwijk. ds. bespreken om het samen voor Gods aan gezicht te leggen. U hoeft niet bang te zijn om te ko men, want wij zijn zeer gewone men sen. U mag komen zoals u bent en de deur zal altijd openstaan". Speciaal tot de kerkeraad zei de nieuwe predikant: „Het is geen ge makkelijke weg geweest. Wij wilden niet naar Opheusden omdat wij nog graag vele jaren in onze vorige ge meente hadden willen blijven. Maar van de roeping die gij uitbracht wist ik vanaf de eerste dag dat ik deze moest volgen. Dat is tegen vlees en bloed in gegaan, totdat God het weerspanning hart te sterk werd". Burgemeester D. J. Pott, een afge vaardigde van de kerkeraad der gere formeerde gemeente synodaal, ds. M. van Beek van de gereformeerde ge meente in Nederland, ds. Das uit Rijs wijk namens de ring Ingen en de classis Tiel ds. C. van den Berg en een der ouderlingen van de ge meente Opheusden spraken de nieuwe predikant toe. De ouderling las daarbij 1 Johannes 4:7-12 en verzocht de gemeente de nieu we predikant staande toe te zingen Psalm 122:3 „Dat vree en aangename rust en milde zegen u verblij". KESTEREN Het spreekuur van de groepering Gemeente Belang te Kesteren, waarover wij vorige week be richtten, vindt maandelijks plaats op de boerenhofstede van de heer H. de Jong aan de Broekdijk te Kesteren. RHENEN Hoewel het weer nu niet bepaald meewerkte, zijn de door de „Grebberuiters" georganiseerde sa mengestelde ponywedstrijden, die za terdag op en rond de Grebbeberg wer den gehouden, ten volle geslaagd te noemen. De jury, bestaande uit de heer E. C. van Beek, diens dochter mej. H. J. van Beek en de heer A. van Ommeren, had handenvol werk om de jeugdige ruiters met hun kleine paardjes te beoordelen. Dat begon 's ochtends al met de dres- suurproeven aan de Weidijk. 's Middags was er een cross en een springcon cours. De deelnemers, ongeveer veertig in getal, kwamen van de verenigingen „Roskam", „Lekzoomruiters" en „Ba tavieren", allen uit de Betuwe en „Harslo-ruiters" uit Bennekom, met le den van „De Grebberuiters", waarvan mej. N. van Straten van Nes belast is met de leiding. De uitslagen van deze wedstrijden waren als volgt: Lichte dressuur (Ring mej. v. Beek): 1. Sanders Daniëls, Grebberuiters 104'/« pnt; 2. Wilma Derksen, Batavieren 103 pnt; 3. Willy van Rooyen, Batavieren en Elly Elings, Batavieren, beiden 1011 pnt. Lichte dressuur (Ring de heer E. C. van Beek): 1. D. van Arkel,Roskam, 102Vï pnt; 2. Kees van Arkel, Roskam, ÏOIV* pnt; Jan van de Kamp, Harsloruiters, lOlVt pnt; 3. D Kwint, Harsloruiters, 99 pnt. Lichte dressuur (Ring de heer A. van Ommeren): 1. Henk Jochemsen, Harsloruiters, 104 pnt; 2. Greet van Rooyen, Lekzoom ruiters, 101 pnt; 3. M. de Vries en D. ten Hoope, Harsloruiters, elk 100 pnt. Lichte cross: 1. Coen van Zanten, Roskam, 4.03.2 min.; Greet van Rooyen, Lekzoomrui ters, 4.04. min.; 3. Sander Daniëls, Grebberuiters, 4.05.8 min. Zware cross: 1. Henk Jochemsen, Harsloruiters, 3.04.5 min.; 2. Jan van de Kamp, Hars loruiters, 3.23.00 min.; 3. Dik ten Hoo pe, Harsloruiters, 3.33.4 min. SPRINGEN: 1. D. van Arkel, Roskam, 0 ft, 7V* punt voor stijl; 2. Kees van Arkel, Ros kam, 0 ft en 7 pnt; 3. Henk Jochem sen, Harsloruiters, 0 ft, 6ilt pnt; 4. S. Jansen van Doorn, Grebberuiters, 3 ft en 7 pnt. SAMENGESTELD: licht: 1. Sander Daniëls, Grebberuiters, 13 pnt; 2. K. v. Arkel, Roskam, 16 pnt; 3. S. Jansen van Doorn, Grebberuiters, 22 pnt. ZWAAR: 1. Henk Jochemsen, Harslo ruiters, 5 pnt.; 2. D. van Arkel, Ros- ruiters, 11 pnt.; 4. D. ten Hoope, Hars- kam, 7 pnt.; 3. J. v. d. Kamp, Harslo ruiters, 11 pnt,; V. D. ten Hoope, Hars loruiters, 14 pnt. ADVERTENTIE Mercedes-Benz op dinsdag 10 oktober van 10.00-22.00 uur woensdag 11 oktober van 10.00-22.00 uur donderdag 12 oktober van 10.00-22.00 uur vrijdag 13 oktober van 10.00-22.00 uur zaterdag 14 oktober van 10.00-22.00 uur Amersfoortsestraat 22-24, Soesterberg 3 tel. 03463 - 1327 s»

De Vallei | 1967 | | pagina 3