Geen lekken in leiding, caballero maar wel gebreken anders dan andere Fouten geconstateerd zeker elf plaatsen op IS RAIFFEISENBANK „Steekspel" is begonnen Krommenie \t linoleum TOMADO TOMADO N.K.V. achter eventuele staking bij Bata Meer ambulances gewenst langs de grote wegen Onderzoek door Staatsmijnen en vanwege justitie te Breda f DE VERNUFTIGE STRIJKTAFEL spaarbank en alle bankzaken Verkeerschaos na botsing Boekhouder nam voor arts waar V. D. wil eigen reisbureau Scheepsanker veroorzaakt lek in gasleiding Chauffeur na botsing in cabine bekneld Moordenaar van Henk Drost in observatie Groep van achttien is het eens over beginsel verkl a ring Snoep verstandig eet 'n appel MET DUIDELIJK INLICHTINGEN waar rutm f. 5 miljard wordt gespaard Snoep verstandig eet 'n appel Wegens babymoord zes jaar geeist Ontucht in auto met zeer jonge meisjes Bus glijdt in sloot: 15 mensen gewond EERST ENQUêTE Snoep verstandig eet 'n appel VERVOLGING DINSDAG 10 OKTOBER 1967 ADVERTENTIE 1 II I .Jtuj i 1 .U HWi- ADVERTEN'b Tip voor handiger huishouden (droogt en strijkt tegelijk) Hoe dat kan? Het opengewerkte stalen strijkvlak laat de stoom ont snappen! Dat strijkt heel vlug, heel gemakkelijk. Tornado strijktafels zijn licht in gewicht en op iedere hoogte verstelbaar. De prijzen? Met verstelmechanisme voor alle hoogten tussen 67 en 90 cm. Standaardmodel f 46,50 Model met extra breed strijkvlak f 49,50 Model met 5-standen verstelme chanisme f 42,50 en f 45.— Wilt u méér tips? Vraag uw winkelier om de ulüoekfolder "Hartewensen"- Of schrijf aan Tornado, Tomadohuis, afdeling K.. Dordrecht Van onze parlementaire redactie. DEN HAAG De groep van acht tien, die namens de drie confessionele partijen K.V.P., A.R.P. en C.H.U. be zig is om christen-democratische par tijgrondslag te vinden, is het gisteren eens geworden over een algemene prin cipiële nota, wat men een beginselver klaring zou kunnen noemen. Er komen nu in ieder geval nog twee besprekingen op 25 oktober en 6 no vember om de rapporten over de uit werking van enkele programmapunten vast te stellen. In de vergadering van gisteren is zo lang gepraat over de ge meenschappelijke beginselverklaring, dat men aan die punten niet meer toe kwam. Aan de werkgroep die bezig is aan een rapport over een rechtvaardiger in komens- en vermogensverdeling zul len nog enkele vraagpunten worden voorgelegd. Het rapport over de func tie van het gezag in de tegenwoordige samenleving is gereed en dat zal op 25 oktober worden vastgesteld. Wat dan verder gaat gebeuren is nog niet bekend. Het ziet ernaar uit dat het beraad van de achttien nog lange tijd zal voortgaan. In ieder geval is er nu volstrekte overeenstemming over de beginselverklaring. Ook de K.V.P.-radi- calen hebben zich daarmee kunnen ver enigen. (Van een onzer verslaggevers) BREDA De tweehonderd kilometer lange pijpleiding Botlek-Beek. waar door dagelijks vele miljoenen liters uiterst brandbare en explosieve nafta wor den gepompt, vertoont op zeker elf plaatsen gebreken. De officier van justitie in Breda, mr. J. Ch. Louët-Feisser, heeft daarom gisteren een onpartijdige des kundige opdracht gegeven een onderzoek in te stellen naar de deugdelijkheid van de pijpleiding. Ook buiten het arrondissement Breda zijn. volgens de offi cier van justitie, gebreken aan de leiding geconstateerd. ADVERTENTIE Van de zijde van de Staatsmijnen wordt tegengesproken, dat de justitie een onderzoek zal instellen. „Op ver zoek van d justitie stellen wij zélf een onderzoek in. Wij zullen de officier van justitie en zijn deskundige op eigen ini tiatief zélf inlichten, wanneer wij dat nodig vinden", zei ons een woordvoer der van de Staatsmijnen namens de di rectie. Mr. Louët-Feisser verzekerde ons gis termiddag dat zijn deskundige, wiens identiteit hij zorgvuldig geheim houdt, inmiddels al met zijn onderzoek is be gonnen. Hij zal de officier van justitie ook assisteren bij het onderzoek naar de knoeierijen aan de pijpleiding. De officier van justitie zei: „Hoewel vaststaat, dat bij de aanleg van de pijp leiding niet aan de vereiste voorschrif ten is voldaan, bestaat er geen direct gevaar voor de gemeenschap. Begin dit jaar, toen technici van de Staatsmij nen in West-Brabant de vorig jaar de cember in gebruik genomen pijpleiding gingen controleren, ontdekten zij, dat de leiding op zestien plaatsen gebreken vertoonde. Er was en er is geen spra ke van lekken." „Aannemer Algera en het technisch adviesbureau Tebodin kregen opdracht deze gebreken te herstellen. Op elf pun ten zijn deze reparaties niet uitge voerd. In plaats daarvan zijn op deze punten weerstandjes gemonteerd, die tot taak hadden het signaleren van de ze gebreken onmogelijk te maken". Een woordvoerder van de Staatsmij nen gaf ons te kennen, dat de pijplei ding met gemak een justitieel onderzoek zou kunnen doorstaan, „omdat de lei ding en alle overige veiligheidssys temen tot nu toe feilloos hebben ge werkt". Wel geeft hij toe, dat vlak na de oplevering enkele moeilijkheden zijn geweest met één controlesysteem van de pijpleiding (de meetpalen). Het is nog steeds niet duidelijk, wie de opdrachtgevers zijn voor de knoeie rijen aan de pijpleiding. De officier van Justitie in Breda zei gisteren: „Ik heb de indruk, dat de ar beiders dit bedrog op eigen initiatief hebben gepleegd, om een bonus te ver dienen. Ik betwijfel of de knoeierijen in opdracht zijn gepleegd, hoewel ik dat natuurlijk niet mag uitsluiten." I Vandaag zal de Wagenbergse café houder-landbouwer F. V., tevens voor de Boerenpartij lid van Provinciale Sta ten van Noord-Brabant ,aan de officier van Justitie en aan de rechter-commis- saris worden voorgeleid. Dan zal ook worden beslist of V. in verzekerde be waring moet worden gesteld. Na zijn ar restatie, vorige week donderdag, is hij om gezondheidsredenen niet opgesloten in het politiebureau, maar heeft hij huisarrest gekregen. Hij wordt ervan verdacht de weerstandjes in de pijplei ding te hebben gemonteerd. Vandaag wordt ook de gearresteerde controleur T. van het Haagse advies- en constructiebureau N.V: Tebodin voorge leid. Morgen zal uitvoerder F. de H. van aannemer Algera in Wolvega voor de officier en de rechter-commissaris moeten verschijnen. Gistermorgen liet de officier van Jus titie zich over de technische aspecten ADVERTENTIE in Hoium snunHMS Ruim 5 miljard gulden, gespaard bij de Raiffeisenbank door meer dan 2 miljoen spaarders. van de pijpleiding en van de aard van de knoeierijen uitvoerig inlichten door enkele technici van de Staatsmijnen en door de directeur van de D.S.M.-Trans portleidingmaatschappij, ir. J. Smit. De D.S.M.-Transportleidingmaatschap- pij, die eigenares is van de pijpleiding, is een dochtermaatschappij van de Staatsmijnen. Na dit gesprek deelde mr. Louët- Feisser gistermiddag mee: „Vaststaat dat door aannemer Algera (die de lei ding tussen het Hollandsch Diep en Breda heeft gelegd) en Tebodin (die de supervisie over het werk had), op zes tien plaatsen in het arrondissement on deugdelijk werk is geleverd. Bij een controle van de Staatsmijnen is ook ge bleken dat elders, buiten het arrondis sement, gebreken zijn vastgesteld. Tot nog toe is vastgesteld, dat alleen in het arrondissement Breda met de meetappa ratuur is geknoeid." Mr. Louët-Feisser maakte ook bekend dat na de oplevering van de pijpleiding in december vorig jaar, een conflict was gerezen tussen de Staatsmijnen en aannemer Algera, over de geconstateer de gebreken aan de pijpleiding. „Dit wordt een aparte, civiel-rechterlijke zaak", aldus mr. Louët-Feisser. Tenslotte verzekerde hij ons, dat het afhangt van het onderzoek, dat de on partijdige* deskundige instelt, wanneer hij samen met de rechter-commissaris naar de pijpleiding zal gaan, om zich ter plaatse op de hoogte te stellen. YVADDINXVEEN De Rijksweg Utrecht - Den Haag is gisteren vele uren versperd geweest nadat 's mor gens in alle vroegte een Duitse vracht wagencombinatie met grote snelheid was ingereden op twee (ook Duitse) vrachtwagens met aanhangers die stil stonden voor de brug over de Gouwe bij Waddinxveen. Omwonenden schrokken wakker door de enorme klap waarmee de aan stormende vrachtwagen, die ongeveer honderd kilometer per uur moet hebben gereen, zich in de andere wagens boor de. Bij het ongeluk werd niemand ge wond. De chauffeur van de auto, die het on geluk veroorzaakte, zei dat hij door de hoge opbouw van de andere twee wa gens de waarschuwingslichten bij de gesloten brugbomen niet had kunnen zien. De Rijkspolitie gebruikte een van haar vliegtuigjes om de verkeerschaos, die na enkele uren was ontstaan, op te lossen. Het duurde tot halverwege de middag voordat de laatste brokstukken van de vrachtwagens van de weg waren verwij derd. De schade wordt geschat op an derhalve ton. Toneelspeler en TV-acteur Gui.do de Moor 25 STUKS J.50-EEN LAURENS PR0DUKT ROTTERDAM De Rotterdamse recherche heeft een einde gemaakt aan de „geneeskundige" praktijken van de 32-jarige boekhouder B. J. M. uit Rotterdam. M., die als boekhouder bij een Rotterdamse arts werkte, ging ver buiten zijn boekje door patiënten van de arts te onderzoeken. Telkens als de arts niet thuis was, gaf hij zich uit voor diens assistent en wist hij mannelijke patiënten zover te brengen dat zij zich door hem- lieten keuren. De politie heeft M. bekeurd wegens van klachten van enkele patiënten, die vertelden door M. tijdens een keuring op onbetamelijke wijze te zijn behan deld. De politiei heeft M. bekeurd wegens het onbevoegd uitoefenen van de ge neeskunde. Uit 't gesprek dat de politie met de arts heeft gehad, is niet gebleken, dat deze van de praktijken van zijn boek houder op de hoogte was. ADVERTENTIE V» AMSTERDAM De directie van het warenhuis Vroom en Dreesmann onder zoekt de mogelijkheden om haar activi teiten uit te breiden met een reisbu reau. Welke vorm en omvang deze nieuwe sector zou moeten krijgen, is nog niet bekend. Er is nog geen defini tieve beslissing genomen. Van onze correspondent. BREDA De officier van justitie bij de Bredase rechtbank, mr. P. van Ben- them, heeft wegens moord op een pas geboren baby zes jaar gevangenisstraf en terbeschikkingstelling van de rege ring geëist tegen de 47-jarige arbeider D. G. uit Sint Willebrord. Tegen de 42-jarige vrouw van G. werd wegens medeplichtigheid drie jaar gevangenisstraf en voorwaardelijke ter beschikkingstelling gevraagd. G. had begin april bij zijn achttien jarige stiefdochter, die een kind van hem verwachtte, zelf de bevalling ge regeld. Daarna had hij het kind in de tuin levend begraven in aanwezigheid van zijn vrouw en zes kinderen. De zaak wérd met gesloten deuren behandeld. \7andaag is het grote werk begonnen: het parlementaire debat over het regeringsbeleid, aan de hand van de Troonrede en Miljoenennota. Het zal drie dagen duren. Eerst is vanmiddag de oppositie aan het woord. Voorop gaat de socialistische fractieleider drs. Den Uyl. De rest van de middag wordt dan opgedeeld onder allerlei andere varia ties van oppositie: van pacifistische so cialisten tot staatkundig gereformeer den en Boeren, een bont tafereel van de tegenwoordige politieke schakeringen. Vanavond komen de grote „kanon nen" van de vier regeringspartijen: drs. Schmelzer van de K.V.P., Mellema van de C.H.U., mr. Toxopeus van de V.V.D. en mr. Biesheuvel van de A.R.P. Voor de politieke duidelijkheid, al zal men die bij de oppositie niet meteen kunnen aantreffen vanwege de ver scheidenheid, zou het wel aardig zijn als er na een middagje oppositie, een avondje regeringssteun zou komen en dan morgen tot slot de financiële des kundigen. Daar er echter in de Tweede Kamer wat de spreektijdverdeling be treft nog nooit iets behoorlijks kon wor den geregeld, zal het ook deze keer waarschijnlijk wel weer tegenvallen. Dan moet de dag van morgen uitkomst brengen. In totaal is er twaalf uur voor dit debat uitgetrokken. Vandaag kan er acht uur worden gepraat, morgenmiddag nog een uur of vier en dan is het gebeurd. De vermoeide strijders trekken zich dan uit de politieke arena terug om mor genavond verpozing te zoeken bij Real MadridAjax wat ook wel eens zou kunnen tegenvallen maar het kabinet is dan bezig met het opstellen van het antwoord. Dat regeringsantwoord komt donderdagochtend om elf uur: eerst premier De Jong, zo'n anderhalf uur en vervolgens minister Witteveen, die ten minste zoveel tijd nodig heeft, al was het alleen maar omdat hij langzamer praat. Regel is dat na het antwoord van de regering de fracties zich opsluiten om hun „laatste woord" uit te broeden met de onverbrekelijk daarmee verbonden moties, wat dus schorsing van de ver gadering betekent. Dan gaat het don derdagmiddag om een uur of vier wel weer verder. Ï-Ioewel nooit met zekerheid is te voor spellen wat er In de Tweede Kamer kan gebeuren, zal er donderdagavond toch wel een eind aan dit lange verhaal komen. Die middag zullen de kaarten zijn geschud en de koppen geteld. De ver wachting is c 't er geen brokken zullen worden gemaakt. De belangrijkste onderwerpen zijn ongetwijfeld de staatsuitgaven, de werkloosheid de woningbouw en de be lastingen. Het is voor de K.V.P. dan misschien niet zo plezierig dat enkele dagen geleden het resultaat van een aantal werkgroepen uit deze partij be kend is geworden, waaruit bleek dat er heel wat kritiek bestaat op het werk loosheids- en belastingbeleid van het kabinet-De Jong, maar van fractieleider Schmelzer zijn ditmaal geen klemmende vragen te verwachten. Men zal zich nog herinneren dat der gelijke vragen een jaar geleden de in leiding vormden tot de nacht van Schmelzer. J^en herhaling is thans niet te duchten. De politieke lucht mag dan niet he lemaal helder zijn, een orkaan, zoals die van een jaar geleden, die het kabinet- Cals wegvaagde, zal nu niet opsteken. Er zijn geruchten, dat de P.v.d.A. een rode reprise zal geven van het plan- Joekes, dus een soort tegenbegroting zal overleggen, maar daarover hult men zich in socialistische kring in een nevel van stilzwijgen. Terecht waarschijnlijk, want men heeft in de oppositie op het ogenblik zelfs geen hand om een vuist te maken. ADVERTENTIE sneller schoon dan welke I vloerbedekking ook UTRECHT Op verdenking van on tucht met enkele meisjes van 12 en 13 jaar, heeft de Rijkspolitie van Jutphaas de 45-jarige J. W. V. uit Culemborg in IJsselstein aangehouden. De man zou zich in Vreeswijk en vermoedelijk ook in zijn woonplaats in zijn auto aan deze strafbare feiten hebben schuldig gemaakt. MAASLAND Vijftien passagiers liepen gistermorgen verwondingen op, toen een autobus van de Westlandse Streekvervoermaatschappij tussen Schipluiden en Maasland onderstebo ven in een sloot terechtkwam. TERNEUZEN Maandagavond was de hele binnenstad van Terneuzen van gastoevoer afgesneden doordat schip per A. Buisman uit Rotterdam van het binnenvaartuig „Maria" zijn anker ver speelde in de Oostkolk en de hoofdlei ding, die Oud-Terneuzen van aardgas voorziet, lek trok. De ZEG AM begon onmiddellijk met het plaatsen van een noodduiker, ter wijl de politie met een geluidswagen door de oude stad reed om de bevolking te waarschuwen alle gaskranen dicht te draaien. Men hoopte in de loop van de dag het euvel verholpen te hebben. DEN HAAG In de eerste drie maanden van dit jaar kwamen 6.553 misdrijven in het verkeer ter kennis van de politie. In het eerste kwartaal van het vorig jaar was dat aantal 5.878. In 1.690 gevallen werd rijden onder invloed geconstateerd, tegen 1.747 ge vallen in dezelfde periode van het vo rig jaar. UTRECHT BEST Het dagelijks bestuur van het Nederlands Katholiek Vakverbond heeft zich gisteren volledig aan de zijde van de katholieke bond van werknemers in de industriële be drijven „Sint Willibrordus" geschaard. Het verbond verklaart zich akkoord met een eventueel uit te roepen staking bij de schoenfabrieken van Bata ln Best, Kerkrade en Nederweert. Via de bedrijfsradio heeft de direc teur van Bata, dr. V. Samec, gisteren het personeel op de hoogte gesteld van de weigering van de directie gevolg te geven aan het ultimatum van de vak bonden. De directie heeft de vakbon den met een telegram op de hoogte ge steld van haar beslissing. Het conflict dateert in feite al van april, toen Bata niet wilde ingaan op een wens van de vakbonden waardoor de lonen met tien procent zouden wor den verhoogd, naar berekening van de directie. Zij zelf wilde niet verder gaan dan de vier procent die de regering had aanbevolen plus nog eens ander half procent op 1 juli. Toen de onderhandelingen geen re sultaat hadden, stapte Bata over op de c.a.o., die voor de gehele bedrijfstak gold. Vijf maanden later lieten de vak bonden weten dat zij geen vrede had den met de toepassing van de bedrijfs- taksgewijze c.a.o. Dr. Samec zei gisteren dat het stand punt van de vakbonden voor hem on aanvaardbaar is en ook zou blijven in dien „wij als directie gedurende enige tijd de kwalijke gevolgen van een werk staking krijgen opgedrongen". Ernsti ge verstoring van de normale produk- tie zou de ontplooiingsmogelijkheid van het bedrijf afbreuk doen. Bij eventueel verlies van grote orders zouden ontsla gen kunnen vallen. Het allergrootste verschil van me ning tussen vakbonden en directie be treft de c.a.o. voor de rubberindustrie. Er bestaat wel iets dergelijks als een rubber-c.a.o. maar voor de grote be drijven gelden afzonderlijke regelin gen. Het personeel bij Bata dat in de rubberverwerkende afdelingen werkt, verdient per uur drie centen minder dan in de andere rubberverwerkende bedrijven. De directie van Bata heeft alleen toegezegd het minimumloon te zullen optrekken van 126 gulden tot 128 gulden per week. De vakbonden hebben hier van met genoegen kennis genomen, maar laken het standpunt van de direc tie die zegt, dat de werknemers met een langdurig dienstverband in het ge not blijven van diensttijdentoeslag e.d. Volgens de vakbonden betekent dat een bevriezing van het loonpeil van deze groep werknemers. politie, die zonodig een ongevalsmel- ding per mobilofoon doorgeeft aan de ambulance van het Rode Kruis. Het Nederlandsche Roode Kruis streeft ernaar om samen met het Korps Rijkspolitie het aantal ambulances langs de grote wegen sterk uit te brei den. Het Rode Kruis wil dit echter pas doen als uit de enquête is komen vast te staan of de gemeentelijke geneeskun dige diensten in staat en bereid zijn ook buiten hun eigen gebied op te treden. In enkele gevallen gebeurt dit al bij gemeenten waarvan het gebied wordt doorkruist door rijkswegen. Kleinere gemeenten, die geen eigen gemeente lijke geneeskundige dienst hebben, ma ken officieel of officieus gebruik van ambulances van de buurgemeenten. De Vereniging voor Gemeentelijk Ge neeskundige Diensten wil de enquête voor het einde van dit jaar gereed heb ben. ADVERTENTIE Van onze Haagde redactie DEN HAAG Het Nederlandsche Roode Kruis en de Rijkspolitie zullen nauwer gaan samenwerken. Daartoe wordt onder de bijna vijftig leden van de vereniging van gemeentelijke ge neeskundige diensten een enquête ge houden. De enquête zal moeten uitma ken welke gebieden bij verkeersonge lukken op grote wegen in ons land door ambulances van deze diensten kunnen worden behandeld. Al meer dan een jaar lang werken politie en Rode Kruis samen bij ver keersongelukken op verschillende grote wegen. Gebleken is echter, dat er de len van de autowegen zijn, waar hulp aan verkeersslachtoffers op korte ter mijn niet mogelijk is. Goed uitgeruste ambulances ontbreken, terwijl commu nicatiemogelijkheden er niet of nauwe lijks zijn. Op bijzonder drukke dagen meestal op vrijdagavond en zaterdagmorgen staan op twee plaatsen in Nederland am bulances van het Rode Kruis met des kundige vrijwilligers gereed. Dat is langs de verkeersweg Utrecht - Den Haag bij Linschoten en langs de autoweg Utrecht Amsterdam bij Vinkeveen. Op beide plaatsen is ook een post van de Rijks- OMMEN Bekneld in de cabine van zijn vrachtwagen is gistermiddag de 21- jarige H. J. Ekkel uit Vroomshoop in Ommen overleden. Zijn wagen was te gen een boom gebotst. HALFWEG Tien dagen nadat zij in Halfweg ernstig was gewond bij een verkeersongeluk is in een Amsterdams ziekenhuis de zeventigjarige mevrouw M. C. Jongejans-Derwig uit Amsterdam overleden. Voor de ogen van haar man was zij door een auto overreden, toen zij met haar bromfiets een voorrangs- weg wilde oversteken. AMSTERDAM In het Wilhelmina- gasthuis in Amsterdam is maandag overleden de 42-jarige Th. F. Stravers, die zaterdag op zijn bromfiets in de Kinkerstraat in aanrijding kwam met een andere bromfietser. STEENWIJKERWOLD Maandag avond omstreeks half acht reed de 45- jarige heer J. van Dijk uit Amsterdam op de Lemelerweg in de gemeente Steenwijkerwold met zijn auto tegen de zijkant van een achteruit een inrit in rijdende vrachtauto. De heer Jansen overleed ter plaatse. DOORN Op de oude Arnhemse Bo- venweg, op de grens van de gemeente Doorn, is maandagavond tegen kwart voor zeven de 53-jarige mevrouw P. J. C. M. van Herk-Vossem bij een ver keersongeluk om het leven gekomen. Zij liep rechts van de weg, toen zij door een achteropkomende auto werd aangereden, en overleed ter plaatse. ZEIST Op de Zeisterweg onder Woudenberg zijn maandagmiddag om streeks kwart voor twee drie personen auto's bij een botsing betrokken ge raakt, als gevolg waarvan een in Soes- terberg gelegerde Amerikaanse mili tair om het leven kwam en drie perso nen min of meer ernstig gewond wer den. ROTTERDAM De twintigjarige Jan van 't H„ die samen met de 23-ja- rige Joop D. twee jaar geleden in Stock holm zijn twintigjarige landgenoot Henk Drost om het leven bracht, is gisteren van het huis van bewaring in Rotter dam overgebracht naar de psychiatri sche observatiekliniek van het Gevan geniswezen in Utrecht. Daar zal een nieuw psychiatrisch rapport over hem worden opgesteld. Jan van 't H. was sinds eind vorige week, na zijn aankomst uit Zweden op Schiphol, opgesloten in Rotterdam. Hij en zijn medeplichtige werden door een Zweedse rechtbank veroordeeld wegens moord op Henk Drost. Aan het vonnis was een bevel tot opneming in een psy chiatrische inrichting, uitwijzing uit Zweden en verbod tot terugkeer naar dit land verbonden. Na langdurig overleg besloot men in Nederland de twee jongens over te ne men en opnieuw een strafvervolging te gen hen in te stellen. Ook Joop D„ aldus verklaarde giste ren de officier van justitie, wordt op korte termijn in ons land verwacht. Ook hij zal, na door de rechter-commis saris te zijn gehoord, in een psychiatri sche observatiekliniek worden opgeno men. Deskundigen nemen aan dat de Ne derlandse rechter op grond van de Ne derlandse en Zweedse rapporten de jon gemannen ter beschikking van de rege ring zal stellen en dat hun psychiatri sche behandeling zal worden voortc zet.

De Vallei | 1967 | | pagina 6