Geestdriftige Panters-dames overspeelden Olympia: 0-3 Veenendaal roemloos ten onder in Utrecht I i TWEE „WINNERS" UIT DE RITMEESTER STAL Oranje-Wit won verdiend van .onvriendelijk' Olympia Onverwachte nederlaag voor Opheusden: 2-3 Derde zege in successie van STV-Climax: 1-9 Amateurvoetbal RITMEESTER Kulan en Candia deelden punten na zwak duel Scherpenzeel gaf 3-1 voorsprong uit handen DYSA speelde zijn slechtste wedstrijd, maar won St.-Maarten op valreep naast Scherpenzeel Tweede herenteam in misère contra SVE Olympia-Panters (dames) SVE-Panters 2 Reserves Zwaluwen Vooruit het minst slecht Geen verrassing Drie spelers van het veld gestuurd Olympia werd verpletterd Ras is onmiskenbaar. Ras zit niet in het formaat. U herkent het In de heerlijke Pikeur, maar ook in de geurige Riant. Twee „volbloed" Ritmeesters. MAANDAG 16 OKTOBER 1967 VEENENDAAL Het eerste dames team van Panters is het gelukt om het Soester Olympia een O3 nederlaag toe te brengen in de grote sporthal te Amersfoort, waarin dit team zijn thuiswedstrijden speelt. De gemiddeld veel jongere Pantersploeg had gedu rende de hele wedstrijden het beste van het spel en won verdiend. Het 2e herenteam had in de Jaarbeurs te Utrecht een goede start en won de eerste set ruim van SVE, maar daar- VEENEDAAL. Kulan heeft het op eigen terrein niet verder kun nen brengen dan een 11 gelijk spel tegen Candia '66 uit Rhenen. Kulan trad aan zonder de gebles seerde Beijer en Slotboom, voor wie Laamers en v. Leeuwen invielen. Toen de elftallen reeds geruime tijd op de arbiter hadden gewacht en deze nog niet verscheen, nam de Veenen- daalse scheidsrechter A. G. Heijkamp deze taak maar over, wat hem rede lijk goed afging. Kulan begon met een fel offensief en dit leverde wel enkele gevaarlijke mo menten op voor het Candia-doel, maar er werd niet gescoord. Candia ontwor stelde zich langzaam aan de Kulan- druk en begon enkele tegenaanvallen. Na 20 minuten verscheen Derks alleen voor v. Wakeren maar hij schoot over. Hierna ontstond een gelijk opgaande strijd en na 36 min. was het de Candia- linksbuiten J. de Gier die van een ver- dedigingsfout van Kulan profiteerde en 10 scoorde. Nog geen minuut hierna had J. Hen zen de stand in evenwicht kunnen bren gen maar alleen voor doelman De Jong faalde hij. Vlak voor rust werd een schot van Bruis van richting veranderd door Can- dia-spil Baars en er was voor doelman De Jong geen redden meer aan (11). Na de rust wederom een gelijkop- gaande strijd met wisselende kansen. Dillen had tweemaal pech, toen hij hard in het zijnet schoot. In de 65e minuut verliet Jac. de Gier geblesseerd 't veld en liet zich vervangen door Willems. Di rect daarop ontkwam het Kulan-doel nog aan een doorboring toen één der Can- dia-voorwaartsen tegen de paal schoot. Vijftien minuten voor het einde verliet J. W. Hensen geblesseerd het veld en werd vervangen door Blankesteyn. De wedstrijd ging uit als een nachtkaarts. Beide elftallen kregen in deze sportieve maar matige wedstrijd loon naar wer ken. Verdere uitslagen: Merino's 3 - Kulan 2 J—2 Kulan 4 - Woudenberg 4 20 na zakte het peil naar bedenkelijk ni veau, waardoor SVE superieur werd en drie sets achter elkaar won (31). De Panters-dames togen met ge mengde gevoelens naar de Amersfoort- se sporthal, want het oudere Olympia- team had het hun verleden jaar be hoorlijk moeilijk gemaakt. In de eerste set ging men aanvankelijk gelijk op. Olympia trok zich op naar 7-8, maar Panters kon door goede aanvallen van Jos Jansen en Ditty Hiensch een 7-11 voorsprong opbouwen en leek de set gemakkelijk te gaan winnen bij de stand 11-14. Olympia knokte echter te rug tot 14-14, doch Panters herstelde zich en won deze eerste set met 14-16 (0-1). In de tweede set begon Olympia zeer goed, terwijl Panters in deze fase te veel fouten maakte, waardoor Olym pia nog kon uitlopen tot 9-2. Met Mar griet van de Grift, op de serve-plaats vocht Panters terug tot 9-8. Bij de stand 8-11 voor Olympia zag het er toch weer bedenkelijk uit voor de Veenendaalse formatie. Daarna lan ceerden de spelverdeelsters Thea Thiers en Margriet van Otterlo hun aanvalsters weer goed en de stand werd op 12-10. gebracht Panters maakte hierna deze tweede set resoluut uit en won met 12-15 (0-2). In de derde set heeft Panters steeds een overwicht ge had. Olympia kwam kennelijk conditie te kort en via de standen 0-4, 6-9 wan delde Panters eenvoudig over Olympia heen en won deze set met 8-15 en de wedstrijd daardoor met 0-3. Een mooie overwinning van de Pan ters-dames, die door deze zege boven dien een behoorlijke dosis zelfvertrou wen hebben gewonnen. Vrijdag 13 oktober was voor de he ren van Panters 2 geen gelukkige dag. Tegenstander SVE, vorig seizoen num mer twee op de ranglijst in de eerste klas, was gastheer in de Utrechtse Jaarbeurs. Het begon veelbelovend voor Panters. Nadat SVE getoond had veel aan aanvalskracht te hebben ge wonnen, drukte Panters 2 SVE volko men in de verdediging. Keiharde aan vallen van Roel Sipkema en Peter Pi- lon konden de Utrechtenaren niet ver werken en Panters was in deze set dui delijk de betere ploeg en won met 4-15 (0-1). Hiermee hadden de Veenendalers hun kruit verschoten. In de tweede set ondernam SVE enkele zeer gevaarlijke aanvallen en Panters kwam onder he vige druk te staan. Aanvallend lukte het niet bij de Panters, waardoor SVE deze set verdiend won met 15-7 (1-1). In de derde set zonk Panters 2 nog dieper in de misère. Pas laat in deze set liepen de zaken weer wat beter, waardoor Panters 2 wat van de grote achterstand kon inhalen. Maar SVE liet zich deze set niet ontfutselen en won verdiend met 15-11 (2-1). Ook in de laatste set bleef SVE met een ijzersterke aanval Panters 2 onder druk zetten. Panters 2 maakte in de verdediging zoveel fouten, dat er aan aanvallen zelfs niet gedacht kon wor den. In deze fase was Panters 2 een gewillig slachtoffer voor SVE, want het vocht niet meer terug. Duidelijk won SVE ook deze set met 15-6 en Pan ters 2 had de strijd teleurstellend ver loren met 3-1. Alle reserveploegen van Panters kwamen dit weekend goed voor de dag. Dames 2 won thuis duidelijk van UW/ SU 1 uit Utrecht met 3-1. De meisjes- jeugd speelde met 2-2 gelijk tegen het sterke Unitas uit Doorn. Heren 3 won met 3-0 van Postshotters 2 en als het zo doorgaat wordt dit team onherroe pelijk kampioen. Heren 4 won met 3-0 van De Valk 1 uit Utrecht en de jon gens-jeugd speelde verrassend gelijkv (2-2) tegen Tibra-Woerden. UTRECHT. Veenendaal heeft opnieuw een nederlaag moeten incasseren. In Utrecht werd het geelblauwe team verslagen door Zwaluwen Vooruit na een zeer zwakke partij voetbal van beide zijden. Na een vrij sterk begin zakte Veenendaal plotseling ineen en kwam deze inzinking niet meer te boven. Er zijn vele kansen geweest voor Imbos c.s. om te scoren, doch een geringe inzet en te veel individueel spel waren er de oorzaak van dat er geen enkele maal effectief werd afgewerkt. Doelman Blankespoor was wegens een blessure ver hinderd te spelen en zijn plaats werd ingenomen door H. de Bruin, die zeer verdienstelijk speelde. Hij is er dan ook in geen enkel opzicht debet aan, dat de Veenendalers roemloos met 10 ten onder gingen in de tamme match tegen de ook niet imponerende ploeg van Zwaluwen Vooruit. ADVERTENTIE Veenendaal startte veelbelovend. Vanaf het beginsignaal ontstonden er enkele goede kansen om de score te openen, maar de acties van de voor- waartsen deze middag alle vier dui delijk uit vorm werden te ver door gevoerd. Bovendien kregen de verdedi gers van Zwaluwen Vooruit volop de ge legenheid om rustig alle attaques af te slaan, daar de Veenendalers moedeloos toekeken, wanneer een aanval werd on derschept. Ietwat tegen de verhouding in namen de gastheren de leiding. Een voorwaartse van de Utrechters loste van grote afstand een schot, dat voor keeper De Bruin onhoudbaar was (1-0). Hierna kwam Veenendaal dat tot op dat moment het minst slecht speel de nog enkele malen gevaarlijk voor het doel van de Zwaluwen, maar er lag geen enkel verrassingselement in hun acties. Zwaluwen Vooruit bleef zijn voorsprong behouden voor het rustsig- naal, terwijl de bezoekers minstens een drietal kansen hadden moeten benut ten. Na de hervatting had de thuisclub het beste van het spel. Veenendaal zak te als een pudding ineen. Alleen Jan Henzen deed op het middenveld aardig werk, doch de voorwaartsen konden niets beginnen voor het domein van de Zwaluwen-keeper. In de defensie van Veenendaal speel de men nogal onrustig en men gaf de tegenstander volop de gelegenheid te spelen. Het spelpeil zakte aan beide zijden naar een bedenkelijk niveau en er was voor de toeschouwers weinig boeiends te beleven. Totaal inzetloos streden de Veenendalers naar het einde, dat kwam met de 10-stand op het scorebord. Zwaluwen Vooruit was vooral na de hervatting het minst slecht ge weest en had een zeer karige, doch ver diende overwinning geboekt op rang lijstaanvoerder Veenendaal. ELST. Zondagmiddag trad Oranje-Wit in het strijdperk tegen Olympia. Van meet af aan streden de Elstenaren met volle inzet. Toch moest het aan 't einde weer gaan spannen toen het Olympia-team naast de Elster formatie kwam, hetgeen gezien de kansen geheel onnodig was. De Olympianen bemoeiden zich de gehele wedstrijd met de leiding en vooral in de eindfase werden er door dit team uitlatingen gebezigd die in geen geval op een sportveld thuis horen. Terecht stuurde de arbiter twee spe lers van dit team uit het veld en ook Elster aanvaller moest voortijdig de SCHERPENZEEL Scherpenzeel was zaterdagmiddag tegen het bezoe kende Baarn dicht bij de tweede zege toen het kort na rust met 31 kwam voor te staan, maar na deze treffer konden de gasten door twee ongeluk kige momenten in de verdediging nog naast de thuisclub komen. De thuisclub had enige wijzigingen in de ploeg aangebracht, welke evenzo- vele verbeteringen bleken. Na het beginsignaal van de niet best leidende arbiter Van de Heuvel ontspon zich een gelijkopgaande strijd waarin het meeste gevaar uit de aanvallen der thuisclub kwam. Op goedkope wijze kwamen de gasten na 10 minuten aan de leiding door een enorme misser in de Scherpenzeel-ver- dediging (01). Deze treffer inspireer de de blauwwitten tot een zeer grote activiteit waardoor de gasten danig in de verdediging werden gedrongen. In de 16e minuut leverde dit de gelijkma ker op, Mandersloot was op links ge vaarlijk doorgedrongen en zijn voorzet op maat werd door Westerneng met een strakke kopbal doeltreffend afge rond (1—1). Scherpenzeel bleef aandringen en de verdediging der gasten kon zich, soms slechts met paniekvoetbal, staande hou den, maar in de 24e minuut was deze linie opnieuw machteloos toen na een fraaie combinatie Mandersloot links buiten Westerneng opnieuw in ideale positie bracht en deze niet faalde (21) Het zag er naar uit dat de thuisclub de score nog zou vergroten want de defensie der gasten moest alles geven om overeind te blijven in de reeks stormlopen, welke de blauwwitten on dernamen. Domme pech hield de thuis club van een derde treffer af. Na de rust trok Scherpenzeel meteen weer ten aanval en in de 49e minuut kon Hendriks in de uiterste hoek sco ren (3—1). Hierna gingen de gasten er bijzonder stevig tegenaan. Vooral Man dersloot moest het nogal eens ontgel den, en hierdoor nam de aanvalsdruk van de thuisclub af. In de 67e minuut wisten de gasten hun achterstand via een buitenspeltreffer van Meijnders te verkleinen en toen begon de blauwwit te ploeg bijzonder onzeker te spelen. Een enorme blunder in de blauwwitte defensie gaf in de 75e minuut Morren een niet te missen kans om de stand gelijk te maken eri hij miste niet (33). In de slotfase probeerde Scherpenzeel nog wel opnieuw voor te komen maar de keihard ingrijpende defensie der gasten wist dit te voorkomen. kleedkamers opzoeken. Bepaald verve lend was het dat betweters langs de lijn zich keer op keer laatdunkend en op luidruchtig wijze uitlieten over de leiding. Reeds na 12 minuten vormde een fout van half H. Bos de inleiding tot het eerste doelpunt. De Olympia mid denvoor passeerde de Elster spil, schoot in eerste instantie tegen de kee per, maar vuurde daarna raak (0-1). In de 22ste minuut zette K. v. Burken scherp voor en H. Stok scoorde met een sliding de gelijkmaker (1-1). Vijf minuten later namen de Elstenaren verdiend de leiding. L. Hage kreeg de bal op maat, ging snel door en schoot feilloos in (2-1). Na deze goal hadden de Elstenaren, die tegen de storm in speelden, door moeten drukken. Na de rust hielden de Oranje-Witters het initiatief. De Olympianen maakten steeds vervelende opmerkingen en daardoor werd de strijd niet prettiger. Eerst maakte Olympia gelijk door de Elster goalie met bal in 't doel te springen (2-2). Direct daarna scoorde Slok voor de Elster ploeg het winnende doelpunt uit een scrimmage. Door een opmerking aan het adres van de arbi ter moest v. d. Schoor van Olympia het veld verlaten. In de eindfase werd er naar H. Slok gedrapt en deze speler voelde zich zo bedreigd dat hij een af werende beweging maakte naar de overtreder. Beiden moesten het terrein verlaten. Oranje-Wit had de overwinning ge grepen in een minder prettige wed strijd. Deze aanval van Oranje-Wit werd goed onderschept door de goalie van Olympia '25. UTRECHT Zondagmiddag werd op een bijzonder slecht en zwaar V.S.K.- terrein te Utrecht de wedstrijd VSK- DVSA gespeeld. VSK had uit de 6 voor gaande wedstrijden nog geen enkel punt verzameld en was daarom een „moeilijke" tegenstander voor de Ame- rongers. DVSA verscheen in dezelfde opstelling als vorige week. De wedstrijd, welke ongunstig werd beinvloed door de straf fe wind in de lengterichting van het veld, was een der slechtste, welke DVSA tot nu toe gespeeld heeft. Vooral in het eerste half uur ontkwa men de DVSA-spelers aan een behoor lijke achterstand. Het was slechts te danken aan het bijzonder slordig afwer ken- van de VSK-aanvallers, dat de ach terstand in dit half uur beperkt bleef tot 1-0. Schoten van DVSA gingen naast of over, terwijl de buitenspelval met gun stig resultaat werd gehanteerd. Voor treffelijk werk deed de VSK-doelman, die enkele zeker schijnende doelpunten voorkwam. Op een schot van rechtsbui ten J. D. Buis had hij echter geen ant woord. Ongeveer 5 minuten voor de pauze ontving hij de bal, stormde op het doel af en schoot zeker vanaf 20 meter de bal via de paal in het doel. Met de ze 1-1 stand brak de rust aan. DVSA had na de hervatting weliswaar duide lijk de kans op de zege, doch het luk te niet bij de Amerongers. Met nog een kwartier te spelen kreeg de wedstrijd een paniekerig verloop. Aanval op aanval bouwde DVSA óp. Van rechts werd een bal goed voor het doel getrokken en Ben van Ommen scoorde 1-2. Enkele minuten later gaf C. v. Ommen oponieuw de goede VSK- doelman het nakijken (1-3) en de zege was veilig gesteld. Een zeer slechte wedstrijd van DVSA die echter twee be langrijke punten opleverde. OPHEUSDEN Opheusden kreeg zondag onverwachts een nederlaag te incasseren tegen het niet bepaald ster ke Eendracht uit Arnhem. Door deze nederlaag is Opheusden weer in de onderste regionen terechtgekomen en zal beslist beter moeten gaan spelen in de verdere competitie. Het begin was hoopvol voor Opheus den. Aanval op aanval rolde op het Eendracht-doel af, maar het duurde toch tot de 17e minuut voordat de thuisclub succes had. Van Brenk loste een hard schot en de bal verdween in de bovenhoek (10). Direct daarop maakte Eendracht gelijk door Wester hof. De voorhoede van Opheusden kon de defensie van Eendracht niet verschal ken, maar ook de Eendracht-aanvallers werden in bedwang gehouden. Vijf mi nuten voor rust wist J. S. Siahaya te scoren; uit een voorzet van v. Brenk kopte hij feilloos in (21). Na rust deelde Eendracht de lakens uit en drong Opheusden soms ver op eigen helft terug. Reeds na een 13 mi nuten kreeg Eendracht een prachtige kans om gelijk te maken. Broekhuijze maakte hands en dit werd bestraft met een penalty (22). Tegen het einde kwam Eendracht opzetten en Pluim scoorde het winnende doelpunt voor de Arnhemmers. Hoewel Opheusden de ba kens nog even wist te verzetten faalde de voorhoede volkomen in de afwerking. Verdere uitslagen: Opheusden 2 - Oranje-Blauw 1 71; Opheusden a - Elsitha b 80. VEENENDAAL. Voor de derde maal in successie is het STV-Climax gelukt de volle winst te grijpen. Olympia werd ditmaal het slachtoffer. Nu de krachtsverhoudingen zich een beetje beginnen af te tekenen, kan men al bijna met zekerheid zeggen dat de Veenendalers zich in de promotie-afdeling zullen kunnen plaatsen. Er is immers al een duidelijke afscheiding tussen 3 sterke en 3 zwakkere teams. Tot de eerste kan men rekenen Swift, Sprenger UC en STV- Climax, terwijl Blauw-Wit, Olympia en M. v. R. wel met een plaats in de degradatie-afdeling genoegen zullen moeten nemen. Afdeling Utrecht le klasse B: DWSV—Patria 5-2, Utr. Boys—Roda '46 2-1; VSK—DVSA 1-3; Hoogland—De Meeuwen 0-0; Bredero- desSoesterberg 4-2. Stichtse B. 6-11 De Meeuwen 6- 6 Patria 7-11 Utr. Boys 7- 5 DWSV 6-10 Brederodes 6- 4 DVSA 6- 9 Soesterberg 6- 1 Roda '46 7- 7 VSK 7- 0 Hoogland 6- 6 2e klasse B: Maluku MudaHouten af gel.; RK Unitas—DVSU 1-2; St. Maarten—Scherpenzeel 1-1; Oranje Wit—Olympia '25 3-2; DSO (U)—Bar- neveld 1-1. S'zeel 7-12 Oranje Wit 6- 5 Maluku M. 6- 8 Olympia '25 7- 5 St. Maarten 6- 8 DVSU 7- 3 Barneveld 6- 7 RK Unitas 7- 4 DSO (U) 6- 6 Houten 4- 2 3e klasse B: HDSEn Avant 3-1, RUCRivierwijkers 0-1, Dorestad Ares 3-3. Rivierw. 6-12 SVMM 6- 6 RUC 7-10 Faja Lobi 6- 5 Dorestad 7- 7 HDS 5- 2 Ares 5- 6 En Avant 6- 0 (In deze stand is niet opgenomen de wedstrijd HDSAres). Vierdeklasse H-West: Zw. Vooruit Veenendaal 10; FortitudoKDS 61; SVFDe Meern 31; JSVVreeswijk 20; MidlandiaCandia 03; EMS Utrecht 40. Zw. Vooruit 6—8 EMS 6—6 Fortitudo 68 De Meern 65 SVF 5—7 JSV 6—5 Veenendaal 67 Utrecht 54 Candia '66 6—7 Midlandia 6—3 KDS 67 Vreeswijk 63 Vierdeklasse F-Oost: RVWDriel 05; OosterbeekOosterb. Boys 20; ArnhemiaAVW 21; Opheusden Eendracht 23; EWVExcelsior Z. 2—3. Driel 5—10 H.H. 5— 4 Excelsior Z. 58 Eendracht 54 Arnhemia 68 Opheusden 64 Oosterbeek 6— 7 EWV 6— 4 RVW 6— 6 AVW 5— 1 Oosterb. B. 54 UTRECHT Scherpenzeel bleef zon dagmiddag in Utrecht ongeslagen door tegen runner up St. Maarten met 1-1 gelijk te spelen. Dit resultaat was echter wel teleur stellend voor de blauwwiten want twee minuten voor tijd stonden zij nog met 1-0 voor en het zag er naar uit, dat de ze voorsprong gemakkelijk gehand haafd kon worden. Maar het liep anders toen rechtsbinnen Klaver zich handig vrijspeelde, door de bal met de hand mee te nemen (hetgeen iedereen zag, maar arbiter Achterberg niet) en zijn voorzet werd door middenvoor VerweiJ ingeknald. Het was overigens een aantrekkelijke wedstrijd. Men speelde aan beide zijden vanuit een sterk gesloten verdediging en poogde met snelle acties succes te boeken. De gastheren bleken bijzonder angstig voor middenvoor Rebergen, die constant door twee of meer verdedi gers op de huid werd gezeten. Voor de rust had de thuisclub de wind mee, maar dit bleek voor Scher penzeel geen beletsel om tot gevaarlij ker acties te komen dan de gastheren. Ondanks het feit, dat de blauwwitten enige goede kansen kregen werd er niet gescoord zodat met dubbelblanke stand de rust inging. Na de rust ging Scherpenzeel meteen in de aanval en het doel van St. Maar ten werd stevig onder druk gezet. Met kunst en vliegwerk en enige malen het nodige geluk hielden de gastheren hun doel schoon. De schaarse acties van de thuisclub, dwongen keeper Van Geel slechts een maal tot een save. In de 72e minuut kwam Scherpenzeel aan de leiding, Rebergen werd voor de zoveelste maal tussen twee verdedigers gemangeld en dit werd door de scheids rechter bestraft met een vrije schop op zeker 25 meter van het doel. Rebergen nam deze vrije schop zelf en schoot de bal ineens in de uiterste hoek (0-1). Hierna lieten de gastheren hun ver dedigende tactiek varen, waardoor de Scherpenzeel-voorwaartsen nog gevaar lijker werden. Het ontbrak de Scherpenzelers echter aan wat voetbalgeluk. Twee minuten voor tijd kwam St. Maarten gelijk door het doelpunt van Verweij en de ploeg kwam daarmee gelukkig weg. De gevaarlijke rechtsbuiten van Op heusden belaagt hier de keeper van Eendracht. S.T.V.-CLIMAX-SPELER VOS goede vorm Dat Olympia tot de zwakkere teams behoort bleek zaterdag wel. Het ging met 19 roemloos ten onder, waarbij alleen Ba rends, die over een uitsteken de aanval beschikt, partij kon geven. Toch was het niet deze speler die de eer voor Olympia redde. Het enige te- genpunt van Olympia kwam van Tel- mond die Vos met 21-18 en 21-19 een nederlaag bezorgde. Ook de mooiste en spannendste wed strijd kwam op naam van Vos, die te gen Barends een prachtige partij speel de. Met een goed aanvallende Barends en een uitstekend verdedigende Vos kwam het tot langdurige rally's. De eerste game was voor de Veenendaler met 21-19 maar in een uiterst span nende 2de game werd het 26-24 voor Barends. In de beslissende game leek Vos ge makkelijk over zijn tegenstander te gaan lopen. Hij kwam met 11-2 voor te staan, maar een fanatiek terugvechtende Ba rends nam met 16-15 zelfs een voor sprong. In de slotfase bleek Vos toch over de langste adem te beschikken en won de game en daardoor ook de set met 21-19. Met de derde speler van Olympia Temmink hadden de STV-Cli- max-spelers geen enkele moeite. Ver meer en v. Welg, behoefden geen van beiden hun enkelspelen en ook in het dubbelspel een game af te geven. Voor zaterdag a.s. staat er voor STV- Climax weer een uitwedstrijd op het programma n.l. tegen het sterke Swift in Deventer. Het zal de Veenendalers dan heel wat meer moeite gaan kosten om tot een gunstig resultaat te komen. Ook voor het 2e team van STV-Cli max begint hedenavond de competitie.

De Vallei | 1967 | | pagina 10