voor spoelen? op spoelen? 269,- 299,- Saunabad geopend Zoekt u een goede recorder met een eenvoudige, probleemloze bediening? Dan is een Philips cassette-recorder een uitstekende keus! Zoekt u een goede recorder een precisie-instrument met heel veel mogelijkheden? Dan is een Philips spoelen-recorder een uitstekende keus! 't is'n uw merk van service en vertrouwen Benoeming bij landbouwschap Echtparen dood door kolendamp Britse treinen rijden weer In Parijs dreigt brood-tekort Verkeerde kist gestolen Geen losse spoelen bij het Philips cassette-sy steem, maar een kleine cassette, niet groter dan een sigarettendoosje. Daarin zit de geluidsband veilig opgeborgen. De bediening is bijzonder eenvoudig: u legt-klik-de cassette in, druk op de knop... klaar voor opname of weergave. Een Philips cassette-recorder is een complete recorder, want u kunt er zelf mee opnemen en weergeven. Bovendien kunt u kiezen uit meer dan 300 musicassettes. *Musicassetteskant-en-klare programma's van wereldbekende artiesten en musici. Er is volop keus uit een groot repertoire. Reeds vanaf 7,50 Alle onderdelen van Philips recorders zijn af gestemd op maximale geluidskwaliteit en blijvende betrouwbaarheid. Een luchtspleet van 0.002 mm garandeert, dat de magneetkop elke toon in volle glorie weergeeft. Zelfsme- rende, gesinterde lagers garanderen een ge lijkmatige loop, een lange levensduur en een minimum aan onderhoud. Aan een Philips re corder beleeft u veel luistergenoegen. Maar ook de mogelijkheden zijn bij Philips recor ders zeer groot. Duoplay-schakelingen, multi- play-schakelingen, trucage -mogelijkheden? De gevorderde geluidsfan vindt bij Philips veel opwindend schakel-plezier! Biesheuvel bepleit eensgezindheid REEKS POLITICI IN EN BIJ BOTSING MAANDAG 23 OKTOBER 1967 Gek Minicassetteseen extra argument voor de Philips cassette-recorders Philips batterij-cassette-recorder. Samen met compact-cassette met een half uur muziek, handige draagtas, verbindingssnoer en gevoelige reporter-microfoon met afstandsbediening. Keuze uit 4 cassette-recorders (ook stereo) Van 269.- tot 429.- Philips bandrecorder met o.a. uitschakelbare automatische op namesterkte-regeling, teller met automatische nulstelling, pauze- toets en toonregeling. Samen met microfoon, verbindingssnoer, spoelen en langspeelband. Keuze uit 7 spoelenrecorders Van 299.- tot 928.- PHILIPS VEENENDAAL Zaterdagmiddag heeft burgemeester mr. dr. J. Hazen berg het saunabad van het psycho therapeutisch instituut „Veenendaal" aan de Rembrandtlaan officieel ge opend. Voordat hij een lint doorknipte, dat voor de ingang naar het saunabad was gespannen, sprak hij het ondernemen de echtpaar Van Ruremonde toe. „U heeft het initiatief genomen tot een activiteit die de gemeenschap ten goe de komt en dat is vooral belangrijk", aldus de burgemeester. Hij bezichtigde daarna de sauna cabine, nadat hij eerst de verwar mingsinstallatie in werking had ge steld. De heer Van Ruremonde en zijn echt genote namen in de hop van de mid dag nog vele gelukwensen in ont vangst Zo kwamen onder meer wet houder C. N. van Kuyk en enkele be stuursleden van de sportstichting hun WOUDENBERG Tot lid van de Gewestelijke Raad van het Landbouw schap voor de provincie Utrecht is in de onlangs gehouden openbare vergadering van het Landbouwschap door het be stuur benoemd de heer H. Haanschoten te Woudenberg. Tot plaatsvervangend lid werd de heer W. C. Meyerink te Langbroek benoemd. MAASTRICHT Omdat rond het middaguur de gordijnen in de woning van het Maastrichtse echtpaar Walters- Cobbers nog dicht waren en het licht binnen was blijven branden, maakten buren zich zaterdag ongerust over het lot van de twee 62-jarigen. Zij drongen de woning binnen en troffen zowel de man als de vrouw dood aan. Het echt paar was door een defecte schoorsteen aan kolendampvergiftiging overleden. BEERTA In de gemeente Beerta is zaterdagavond een bejaard echt paar, de 72-jarige heer Kloosterman en zijn 69-jarige vrouw, door kolendamp vergiftiging om het leven gekomen. De zelfde avond moest een overbuurvrouw van het echtpaar zich eveneens ten ge volge van kolendampvergiftiging onder UTRECHT De fractieleider van de Anti-Revolutionaire Party in de Tweede Kamer, mr. B. W. Biesheuvel, heeft za terdag op het A.R. partij-convent de hoop uitgesproken dat niet opnieuw, nu naar aanleiding van de kwestie, van 'n stembusakkoord, verwijdering zal ont staan tussen de partij en de groep van zgn. spijtstemmers. Ook indien als gevolg van het ge sprek in de groep van achttien ver tegenwoordigers van KVP, ARP en CHU een nieuwe partijformatie tot stand zou komen horen de spijtstem mers bij ons, aldus mr. Biesheuvel. Zij zouden dit de komende maanden in ge dachten moeten houden. Het feit, dat men thans kan spreken over samen gaan of samensmelten, is winst in vergelijking met de situatie van tien jaar geleden. Doch indien wij pleiten voor een stembusakkoord moeten wij ons afvragen: met wie, aldus de ARP- fractieleider. Zolang er in de PvdA en de WD-partijen die er de voorkeur aan geven regeringsverantwoordelijkheid te dragen niet meer duidelijkheid is ge komen moeten de christelijke partijen een stembusakkoord niet op de voor grond plaatsen. Mr. Biesheuvel zei te menen dat de Anti-Revolutionaire Partij, na de storm, thans tot rust is gekomen. Wij zijn, in tegenstelling tot andere partij en, „door de bocht" en dit is onze WOERDEN Een omvangrijke ket tingbotsing op de rijksweg tussen Bode graven en Woerden bracht zaterdag ochtend een aantal politici vrij onzacht met elkaar in aanraking. In totaal wa ren twintig auto's bij de botsing be trokken, die veroorzaakt werd door een hevige regenbui. De heer J. T. Mellema, fractievoor zitter van de CHU zag zijn auto hope loos vernield. Dr. A. Veerdam, lid van de AR-fractie, strandde met de taxi waarin hij naar het anti-revolutionaire convent in Utrecht reed. Mr. K. P. van der Mandele, op weg naar een vergade ring van de VVD, deelde hetzelfde lot. Een lift van minister Schut en de oud-ministers Toxopeus en Smallen- broek hielp de meesten uit de narig heid. LONDEN De leiders van de vak bonden voor spoorwegpersoneel in En geland hebben besloten de staking van de treinconducteurs te beëindigen. Hun besluit, dat met 17 tegen 7 stemmen werd aangenomen is juist op tijd geko men, omdat de regering aan het par lement toestemming had willen vragen voor de noodmaatregelen om het le ger in te schakelen teneinde het trein- PARIJS De Parijzenaars worden bedreigd met een tekort aan brood, doordat de meelfabrikanten de leve ring van bloem aan de bakkers hebben stopgezet, uit protest tegen de weige ring van de regering om een verhoging van de broodprijzen goed te keuren. Als er geen bloem wordt aangevoerd, verwacht men dat de voorraden over enkele dagen op zullen zijn LONDEN Drie bandieten hebben zich vrijdag op het vliegveld van Lon den meester gemaakt van een houten kist waarvan zij dachten dat hij voor duizenden dollars aan platina bevatten. Het bleek een stalen bankschroef te zijn ter waarde van vier dollar. De bandieten stormden een depot binnen van een luchtvaartmaatschappij, ver spreidden ammoniak waardoor drie man personeel brandwonden opliepen, grepen toen de begeerde kist en snel den weg, zo snel dat zij een motorrij der omverreden en twee andere man nen licht verwondden. Toen zij een maal veilig waren maakten ze de kist onen en waren verrast. Zii haHW--

De Vallei | 1967 | | pagina 6