Mijlpaal voor P. Heij en Zn. N.V. Nieuw bedrijf werd officieel bij Hollandia Kousen NV Geen verdere maatregelen Meisje (3) ernstig gewond Leers li ms raad kiest vrijdagavond wethouder Radio-verkeersleiding is mogelijk van toepassing op Betuwe-spoorlijn De vrouw spreekt in Leersum een politiek woordje mee s5 VEILING SEPTER TIEL Bekendmaking Drie auto's vernield bij kettingbotsing Ab Hofstee naar Eist Kesteren centrale post Mevr. Roelofs nu raadslid voor P.v.d.A. Dè jas jongetje aanger< ien VEILING RESTEREN Ds. Kruidenier verlaat Nijeveen Spaarcijfers MIST u uw OPHEFFING VAN DE BAAN AGENDA ^Vrouwelijke burgemeester en vrouwelijk raadslid GRONINGEN lëilenka Jeugd Praatgraag CHEQUE Vrije Evangelischen houden conferentie in Scherpenzeel 10550 11079 BURGERLIJKE STAND KESTEREN RHENEN DONDERDAG 2 NOVEMBER 1967 VEENENDAAL Gistermiddag heeft burgemeester mr. dr. J. Hazen berg het nieuwe bedrijfspand van P. Heij en Zonen N.V. aan de Nijver heidslaan officieel geopend. De burge meester hield een toespraak, waarin hij waarderende woorden richtte aan het adres van de directie. „Wat moet dit 'n glorieuze dag voor u zijn en welk een vooruitgang heeft u weten te bewerk stelligen", zo zei de burgemeester. Voor de officiële opening, waren vele genodigden in het nieuwe gebouw bij eengekomen. P. Heij en Zonen N.V. heeft nu in Veenendaal de beschikking over twee panden; in 1959 werd het ge bouw aan de Industrielaan in gebruik genomen. De N.V. bestaat uit een groothandel van bonneterie en dameskousen en be schikt tevens over een eigen verkoopap- SCHERPENZEEL De Vrije Evan gelische Gemeente houdt van zondag 12 tot en met dinsdag 14 november een be- zinningsconferentie over het thema „Wat brengt ons de toekomst". Sprekers zijn de volgende predikanten: ds. W. E. van Petegem, ds. P. J. Mietes, ds. J. Moer land en evangelist J. Kits sr. Vocale medewerking wordt verleend door de radiozanger „Paul Hofstede, het manne koor de „Spaargarens" en het jeugd- duo Van de Heuvel. Zondag 12 november wordt om 10.30 uur het onderwerp „Wat zijn „Marana- tha-christenen" behandeld en om 20.00 uur: „De toekomst Van de gemeente". Maandag 13 november om 20.00 uur komt „De toekomst van Israël" aan de orde en dinsdag 14 november, eveneens o2019m, van de we-reld". A -n-,toekomstuurD00sg-ra om 20.00 uur „De toekomst van de we reld". Alle samenkomsten vinden plaats in het Verenigingsgebouw aan de Mo lenweg. KESTEREN. De prijzen van de op de veiling te Kesteren aangevoerde produkten waren gisteren: Cox's Or. Pippin: E I 5560: 2532; EI 60—65: 33—39; EI 65—70: 43—51; EI 70—75: 48—59; EI 75—80: 48—54; E II 60—65: 31—35; E II 65—70: 44—47; E II 70—75: 46—51; E II 75—80: 50—51. Aanvoer 20 ton. Goudreinetten: EI 6575: 2429; EI 75—85: 29—43; EI 85—95: 36—46. Aanvoer 32 ton. Ingrid Marie: EI 60—70: 22—25; EI 70—80: 27—31; EI 80—90 32—33. Aanvoer 7 ton. 'Conference: EI 5565: 6568; EI 65—75: 70—73; E II 55—65: 59—63; E II 65—75: 67—72. Aanvoer 23 ton. Legiponts: E II 55—65: 63—67; E II 65—75: 7273. Aanvoer 3 ton. Gieser Wildeman: EI 5055: 4651; EI 55—65: 65—68j EI 50—60: 56—58; E I 6070: 6773. Aanvoer 8 ton. IJsbouten: EI 55—65: 43—47; EI 6575: 47—51. Aanvoer 3 ton. St.-Remy: E II 60—70: 43—47; E II 70—80: 5458, Aanvoer 2 ton. Prijzen genoteerd in centen per kg. raat. De vloeroppervlakte van het nieu we gebouw is ruim 2300 m2 en is voor namelijk als een groot magazijn inge richt. Er zijn nu bijna honderd perso neelsleden in dienst. In zijn toespraak zei de burgemeester er vooral waarde ring voor te hebben dat het bedrijf zich ondanks enkele moeilijke crisis-perio den en ondanks de beide wereldoorlogen in stijgende lijn bleef ontwikkelen. Hij noemde de directeuren in dit verband „doorzetters". De beide commissaris sen van de N.V. voerden daarna het woord en zij brachten evenals de bur gemeester hun felicitaties over. Namens de klantenkring bood de heer Hartkamp uit Barneveld een neon-ver- iichting aan, die op het dak van het nieuwe pand zal worden geplaatst, als mede een koperen herinneringsplaat, die in de gevel zal worden aangebracht. De heer Kroesbergen gaf de directie namens het gezamenlijke personeel een stel fauteuils en een tafeltje ten ge schenke, die een plaats zullen vinden in de hal. De heer Theo Heij bedankte de bouwers en alle anderen die aan 't tot stand komen van het gebouw heb ben meegewerkt. De 'oudste directeur, de heer P. N. Heij tenslotte, sprak eveneens vele woorden van dank en gaf de burge- ELST Ds. W. Kruidenier zal zon dagmiddag 5 november 1967 om twee uur afscheid nemen van de hervormde gemeente van Nijmegen in de classis Meppel en de week daarop, n.l. zondag avond 12 november 1967 intrede doen als predikant van de hervormde ge meente van Surhuizum in de classis Dokkum. Willem Kruidenier werd op 22 janua ri 1933 uit een fruitkwekers- landbou wersgezin te Eist in de burgerlijke ge meente Rhenen in de provincie Utrecht geboren. Hij bezocht eerst het Wage- nings lyceum te Wageningen en stu deerde daarna aan de rijksuniversiteit te Utrecht, waar hij in december 1958 zijn kandidaatexamen theologie afleg de en ruim twee jaar later in januari ook zijn kerkelijk examen aflegde. Nadat de heer Kruidenier van februa ri tot juni 1961 ongeveer vier maanden bij ds. H. van Niel uit Scheveningen, toen nog predikant te Nunspeet, stage had gelopen (werkzaam was geweest als leervicaris), werd hij op 24 maart 1963 door ds. S. W. de Vries uit Hil versum bevestigd als predikant van de hervormde gemeente van Nijmegen in de classis Meppel. Tijdens zijn ambtsbediening als pre dikant van de hervormde gemeente van Nijeveen heeft ds. Kruidenier daar actief deelgenomen aan het verenigings leven, het werk van het Christelijk Jongeren Verbond gestimuleerd en was hij verder ook nog scriba-questor van het breed ministerie van de ring Mep pel. VEENENDAAL Burgemeester en wethouders van Veenendaal maken be kend: 1. dat zij bij hun besluit van 16 okt. 1967, nr. 42.725, hebben besloten de vol gende verkeerstekens te plaatsen c.q. te verwijderen; a. te plaatsen in of na bij het Acherstraatje: borden model 12 en 13 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens, waardoor deze weg vanaf de Nieuwe- weg voor alle verkeer, uitgezonderd voetganger?, gesloten wordt; b. te ver wijderen de thans ter plaatse aanwezi ge borden model 20 en 30 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerslekens; 2. dat hun onder 1 genoemde besluit onmiddellijk in werking is getreden; 3. dat afschrift van hun meergenoemd besluit is gezonden aan: 1. de Hoofdin genieur-directeur van de Rijkswater staat te Utrecht; 2. gedeputeerde sta ten van Utrecht; 3. de Koninklijke Ne derlandse Automobielclub KNAC, So- phialaan 4 te 's-Gravenhage; 4. de Ko ninklijke Nederlandse Motorrijders Vereniging, Bezuidenhoutseweg 185 te 's-Gravenhage; 5. de Koninklijke Ne- landsche Toeristenbond ANWB, Was- senaarseweg 220 te 's-Gravenhage. Veenendaal, 20 oktober 1967. B. en W. voornoemd: de secretaris, Van Manen, de burgemeester, J. Hazenberg. VEENENDAAL De werktijdverkorting, die de N.V. Sajetfabrieken P. Clos en Leembruggen heeft aangevraagd voor honderd werknemers in het pro- duktieproces, heeft geen gevolgen voor de Veenendaalse vestiging van dit concern, de Hollandia wol- en kousenfabrieken, zo werd ons meegedeeld. Het bedrijf in Leiden heeft de verkorting van de arbeidstijd van vijftig procent voor zes weken aangevraagd. De noodzaak hiertoe vloeit voort uit de algemene slapte op de wereldmarkt voor breigarens. Al eerder werd om dezelfde reden in Veenendaal een werk tijdverkorting van kracht. Het Leidse bedrijf hoefde op dat moment nog niet tot dezelfde maatregelen over te gaan. meester een cheque cadeau, die be stemd is voor een gemeenschappelijk doel. De heer Heij deed zelf al een sug gestie en zei: „Het lijkt me wel iets voor het nieuwe zwembad". Na het officiële gedeelte kregen de aanwezigen, onder wie de wethouders C. N. van Kuyk en M. Bastmeijer, de gelegenheid het moderne "pand te be zichtigen. VEENENDAAL De bijna vier jaar oude Mariene Wilpking uit Veenendaal stak gisterenmiddag plotseling de Mid dellaan over. Zij werd aangereden door een auto, bestuurd door de heer G. v. H. uit Veenendaal. Het meisje liep een ernstige hoofd wond en waarschijnlijk een hersen schudding op. De politie zag de toestand van het kind zo ernstig in, dat ze het met de meeste spoed naar het Juliana- ziekenhuis overgebracht heeft. Vandaar is Mariene later naar de Stichting Aca demisch Ziekenhuis in Utrecht overge bracht. RHENEN Aan de Rijkspostspaar bank werd op het postkantoor ingelegd over de maand oktober 1967 een be drag van f 103.582,83 en terug betaald f 84.842,35. In Achterberg werd inge legd f 4010,— en terug betaald f 2550.—. MACHINE F dagblad DE VALLEI? Bel: tot 17.30 uur van 17.30 19.30 uur Zaterdags 16.30—17.30 uur. o o VEENENDAAL De adjudant-on derofficier bij de Koninklijke Land macht J. ter A. raakte gisteravond omstreeks tien over zes in een slip op de rijbaan Utrecht-Arnhem van Rijks weg 12. Het gebeurde op het viaduct over de Nieuweweg en had tot gevolg dat drie auto's zwaar werden bescha digd. Ter A. raakte de vangrail en kwam op de inhaalbaan tot stilstand. Achter hem kwam een personenauto, bestuurd door de heer H. W. W. uit Winterswijk. De heer W. wist zijn auto tijdig te stoppen. Hij stapte uit om Ter A. te helpen. Ook Ter A. had zijn wagen ver laten. Met grote snelheid kwam op het zelfde moment een personenauto, be stuurd door de heer W. C. C. uit Velp naderbij. De heer C. botste op de wa gen van de heer W., welke doorschoof tegen de auto van de heer Ter A. De heer C., alsmede zijn bij hem in de auto zittende zoon, A. W. C. werd ge wond, terwijl ook de heer. Ter A. lichte verwondingen opgelopen heeft. De drie werden in het Julianaziekenhuis behan deld en konden later met een taxi naar huis gaan. De drie auto's werden zwaar tot zeer zwaar beschadigd. ELST De ontspanningsavond, die vrijdag in jeugdherberg „De Eikelen kamp" wordt georganiseerd door een commissie van de voetbalvereniging Oranje-Wit is wat het programma be treft, enigszins gewijzigd. André Carrell kan wegens ziekte zijn medewerking niet verlenen. In zijn plaats zal Ab Hof stee, die vooral bekendheid verwierf met de rol van boer Voorthuizen in de televisie-serie „Stadhuis op stelten", van de partij zijn. Er zijn nog kaarten verkrijgbaar, zij het in beperkte mate. LEERSUM Vrijdagavond komt de Leersumse gemeenteraad in een spe ciale zitting bijeen om een nieuwe wethouder te kiezen. Zoals bekend is, heeft de heer A. Takken (PvdA), die tijdens de vorige .vergadering tot wethouder was benoemd, zich in verband met zijn werkzaamheden teruggetrokken. Bij de vorige stemmingen bleek dat de raad geen duidelijke voorkeur voor een be paalde kandidaat had, zodat verwacht wordt dat het vrijdagavond opnieuw een hele toer zal worden een keuze te maken. De vergadering begint om zeven uur en wordt gehouden in hotel-café-restau- rant „Het Centrum" aan de Rijksstraatweg. KESTEREN De mogelijkheid bestaat, dat op de Betuwespoorlijn binnen afzienbare tijd zogenaamde radioverkeersleiding wordt ingevoerd. Een en an der bleek uit een gesprek met de voorlichtingsdienst van de Nederlandse Spoorwegen. Sinds enkele dagen wordt met dit systeem een proef genomen op het baanvak SauwertRoodeschool, welk traject behoort tot de vijftien super-onrendabele lijnen van de N.S. „Als de proef gunstige resultaten oplevert, zou het systeem in grote trekken wel toepasselijk zijn voor de Betuwespoorlijn", aldus een voorlichtingsambtenaar. De proefperiode duurt enkele maanden. Plannen om de onrendabele lijnen te sluiten, worden door de mogelijkheden van radiover keersleiding naar het tweede plan verwezen. De invoering van het verkeers- leidingsysteem betekent een eenvoudiger en goedkopere exploitatievorm, als mede een aanzienlijke personeelsbesparing. Indien het verkeersleidingssysteem ook op de Betuwespoorlijn wordt inge voerd, ontstaat hier eveneens een over schot aan personeel. Hoeveel personen Heden, donderdag VEENENDAAL SKF-kantine, 20 uur: Prijsklaverjassen. Bioscoop Luxortheater, Veenendaal, 19.30 uur: „De erfenis van een gangster". Morgen, vrjjdag LEERSUM Damlust, 20.30 uur: Dansavond HDS. Bioscoop: Luxortheater, Veenendaal, 19.30 uur: „De erfenis van een gangster". Tentoonstelling Raadhuis Veenendaal tot en met zater dag 4 nov. dagelijks 9-18 en 19-21 u. zaterdag 14-17 en 19-21 uur: Exposi tie „Het beeld van de mens". LEERSUM - Mevrouw Roelofs-Ploeg uit Leersum wordt het nieuwe gemeen- teraaadslid voor de Party van de Ar beid. Zij volgt in feite wethouder J. M. van der Valk op, die naar Amersfoort vertrekt en derhalve zijn functie heeft neergelegd. Volgens de kandidatenlijst was me vrouw Takken-Geerlings aan de beurt om de ontstane vacature te vervullen. Tussen haar en het huidige raadslid A. Takken bestaat echter een familierela tie, waardoor het onmogelijk werd dat zij zitting in de raad nam. De heer J. van Kooten uit Overberg, die daarna in aanmerking kwam, be dankte voor de eer. Nu werd tenslotte mevr. Roelofs-Ploeg aangezocht en zij aanvaardde 't raadslidmaatschap wel. w/w/mw//// 7z/z///zz//zz/z/zzzzzwzz/zz/z/,/yzzzzzz/yFzzz/z/z/zz//zzz<zzzzzzwzzwwzzzzzzzzzzzzzz7zzz/#zzzz/yzzz//#z//z/z/zzzzzzzz/z/y//'/yyyFyyy, dit zal betreffen is nog niet bekend. De voorlichtingsdienst van de NS deelde echter desgevraagd mee: „Er zullen geen ontslagen vallen. In het bedrijf bestaan voldoende mo gelijkheden om het overtollige perso neel op te vangen. Betreffende personen zullen bij eventuele overplaatsing of om scholing zelf inspraak hebben". De Betuwespoorlijn (Geldermalsen- Elst) heeft praktisch dezelfde lengte als de lijn Sauwert-Roodeschool en be draagt ongeveer 40 kilometer. Tijdens de proef is de centrale verkeerslei- dingspost halverwege het baanvak in gericht, omdat de apparatuur een be- drijfszekere reikwijdte heeft van onge veer 20 kilometer. Het station Kesteren ligt halverwege de Betuwespoorlijn, zo dat bij eventuele toepassing van het nieuwe systeem mogelijk hier de cen trale post gevestigd zal worden. Wan neer de definitieve toekomst van de Betuwelijn bekend zal zijn, kon de voor- ADVERTENTIE Superb gesneden. Elegant-slank van lijn. Ideaal-comfortabel in lente, zomer, herfst en winter. lichtingsdienst ons gisteren niet mee delen. Het nieuwe systeem lijkt veel op de verkeersleiding bij de luchtvaart. Bij de centrale radioverkeersleiding tussen de rails vervallen alle seinpalen en te vens het blokverband tussen de sta tions onderling. Daarvoor komt in de plaats een radioverbinding tussen één centrale verkeersleiderspost en alle machinisten, die met een trein op het baanvak dienst doen. Een machinist mag een treinbeweging pas gaan uit voeren, nadat hij daarvoor een duide lijk geformuleerde opdracht heeft ge kregen van de verkeersleider. W J. Ver- Geboren: Hendrik, z.v. H. woerd en E. W. Torn Broers. Getrouwd: H. Struijk en A. B. Wen- dels. Ondertrouwd*. M. J. van Rekum (Do- dewaard) en A. M. van Eek; J. A. E. de Kleuver en J. J. Schreuders (Lien- den); M. J. M. Raaijmakers en P. L. F. Wendels. Overleden: C. Timmer, 93 jaar, g e m. G. van Alfen. RHENEN Geboren: Anton, z. van Ariesen en A. H. de Bruin, Veenendaal; Dirk, z. v. A. Verhagen en G. de Greef, Leersum; Gerdina Hendrika, d. v. W. van Veldhuizen en G. H. J. Geitenbeek; Willem Reindert, z. v. H. van Kreel en A. H. van Eldik; Jeroen Anne, z. v. A. de Vries en T. T. Zoons, Veenendaal; Jan, z. v. E. Nieboer en G. H. van de Haar, Veenendaal; Hendrik Gijsbertus z. v. A. Veenhof en G. van Soest. Ondertrouwd: G. ven Veenendaal en H. I. de Caluwe; P. G. Lamers en C. M. Stevens. Gehuwd: J. P. de Jong en L. Weesie; D. van Garderen en Chr. G. Quint; W. G. de Man en E. C. van Schaik. Overleden: Aartje Wismeijer, 85 jaar geh. gew. met D. Treur, Veenendaal; Maria Elderenbosch. 80 jaar, gehuwd gew. met J. C. C. Kliek; Hendrik Boel- houwer, 68 jaar, echtgenoot van G. Rijkse; Maria Sophia van der Hout, 68 jaar, echtgen. v. L. Edel; Diderich Wil lem Jan van de Wetering, 68 jaar, geh. gew. met H. A. Oosterbeek, Veenen daal; Rudolf Gerrit Bakker, 3 dagen, Veenendaal; Cornelia van Wensveen. 81 jaar, echtgenote van J. van Zeijl, Nieuwerkerk aan den IJssel. Elders overleden: Te Wageningen: Dirk ter Haar, 69 jaar, geh. geweest met S. M. Evers. Ingekomen personen: Kil burn, D. O. met gezin van Groot Brittannië. Vertrokken personen: Schaaij, T. D. D., met gezin naar Buurmalsen; Over- eem, M. G. naar Veenendaal; Feenstra. W. J. met gezin naar Haren (Gr.) Van Dam, J. g/m Hendriksen naar Vee nendaal; Van Walsem, M. g/m Vr Capelle naar Veenendaal; Rijsemus. B. J. naar Harderwijk; Den Haan. naar Arnhem. VEENENDA/ van Minnen st Hoofdstraat o> schept door heer J. G. F. i. De 4-jarige Gerrit steren plotseling d* hierdoor werd hij ge- ito, bestuurd door de Ederveen. Gerrit liep aantal hoofd- en snij- wonden op en werd voor onderzoek naar het Julianaziekenhuis gebracht. In de loop van de dag kon hij weer naar huis gebracht worden. Veilbericht van de Tielse Veiling Septer van woensdag I november. LEERSUM Binnenkort zal Leersums burgemeester mevrouw mr. C. M. 's Jacob-des Bouvrie niet lungër alleen het vrouwelijke element" zijn in de gemeenteraads vergaderingen, want de Partij van de Arbeid heeft mevrouw N. M. Roelofs-Ploeg aangezocht de va cante zetel in de raad, die was ont staan door het vertrek van wethou der J. M. van der Valk, te bezetten en zij is hiermee in principe ak koord gegaan. Mevrouw Roelofs, moeder van vijf kinderen, heeft trouwens niet direct toegestemd. ,,Ik heb er ook geen nachten wak ker van gelegen", vertelde ze gis teren in haar woning aan De Uit weg, „maar ik heb m'n beslissing toch wel even in beraad gehouden, wans ik wilde eerst de achtergron den wel eens weten...." Die achtergronden zijn overigens vrij eenvoudig vast te stellen. De Leersumse afdeling van de Partij van de Arbeid zag zich voor de op gave geplaatst opnieuw een kandidaat voor de raadszetel te vinden, nadat er al twee hadden bedankt. Eerst deed mevrouw Takken-Geerlings dit vanwege familierelatie met het raadslid A. Takken en daarna liet de heer J. van Kooten uit Overberg we ten, dat hij niet voor de benoeming in aanmerking wenste te komen. Mevrouw Roelofs stond, zoals ze zelf zegt, „helemaal onder aan de lijst", maar desondanks werd zij door de fractie benaderd. De reden hier voor ligt wellicht in het feit, dat zij presidente is van de plaatselijke af deling van de NVV-vrouwenbond en zich in die functie al vaak in de maatschappelijke problemen heeft verdiept. Een andere verklaring heeft ze niet voor haar kandidatuur. ,Jk ken het werk van een raads lid niet, maar ik geloof wel dat er veel werk te doen is. Vooral de pro blematiek van de jeugd...die trekt me aan. Voor het maatschappelijk werk interesseer ik me ook veel.J' Wat zij op dit moment van de gang van zaken in de gemeenteraad weet heeft zij hoofdzakelijk opgedaan uit de krantenverslagen van de raads vergaderingen. ,yDie verslagen volg ik altijd en ook op de vergaderin gen van de vrouwenbond nemen we ze wel eens door. We laten ook wel eens een raadslid komen om er het een en ander over te vertellen...." Eigenlijk is ze nog een tikkeltje ondersteboven van het feit, dat ze straks deel uit gaat maken van die praatgrage Leersumse gemeente raad. „Het is allemaal heel plotseling gegaan...", bekent ze, maar even la ter zegt ze ook dat „het best mee zal vallen". „Als ik op een vergadering ben kijk ik niet naar de mensen om me heen. Het interesseert me op dat mo ment niet of ik met vrouwen of met mannen te doen heb, wat dat be treft vind ik het dus geen bezwaar als vrouw zitting te hebben in de raad.. Ik geloof zelfs dat er met mannen veel beter te overleggen valt dan met vrouwen..." ken zijn, die haar aanspreken en De vraag of er (gemeentelijke) za- icaaraan zij straks in de raad mis schien aandacht zal gaan schenken, is haar antwoord: „Och, dat weet ik zo nietik voel me aangetrokken tot de minder bedeelden. Mensen, die recht hebben op hulp moeten gehol pen worden, dat is volgens mij het belangrijkste Opgave na klasse mm maat. APPELEN Bloemee x Cox Orange k.l x Cox Orange k.2 Dijksmanszoet x Ingrid Marie k.l x Ingrid Marie k.2 Glorie van Holland k.2 x Goudreinet k.l x Goudreinet k.2 x Golden Delicious k.2 Notarisappel Jasappel x Jonathan k.l x Jonathan k.2 Laxton Superbe Sterappel k.2 Lombarts Calville k.l Lombarts Calville k.2 Zuurkroet per 100 kg f 7.608.50; rood f 6, Fabrieksappelen per 100 kg blank f 9.60; rood f 8.10. Goudreinet val per 100 kg f 10,20. 75/opw 70/75 65/70 60/65 55/60 1 2 12—30 7—IJ 55—58 50—56 41—49 32—37 17—23 48—57 44—55 32—46 31—35 13—21 23—27 10—U 33—36 29—31 26—35 30—34 27—32 24—26 22—27 23—25 15—21 16—28 25—39 23—26 18—30 19—25 14—23 32—48 29—42 28—36 15—30 12—39 14—21 15—22 14—17 19—26 17—22 14—18 19—24 15—22 10—21 10—16 14—22 27—35 15—26 14—20 10—29 26—34 30—33 24—29 14—28 12—27 24—30 23—26 PEREN: Brederode Comtesse de Paris k.2 Beurre Alex. Lucas k.2 Bonne Louise k.2 Conference Doyene de Cornice k.l Doyene de Cornice k.2 Legiponts k.2 Provisieperen Giezewildeman x IJsbouten x Winterjannen Zwijndr. Wijnperen Perenkroet per 100 kg f 4, Aardbeien per doosje van 250 gram f 0,530,67. 54—62 21—29 37- 48—50 42—45 58—62 57—61 5765 30—5' 129—131 127—129 71—73 63—65 45—49 33—39 44—66 24—45 45—51 25—45 4046 26—35 15—28 14—21' GROENTEN: andijvie 3241; prinsessebonen 93148, 6580; kasprinsessebonc: 160220; pronkbonen 1622; kassnijbonen 260270, 150160; savooiekool 8 1 rode kool 1215; spinazie 6570; prei 2331, 1519; sla per 100 krop f 10f J: uien 2530, 1420; spruiten 4864, 2041; witte kool 1416; wortelen 132 x tomaten per kistje van 6 kg binnenland f 2.803.90, 952.00. x Is hoofdaanvoer. Alles in centen per kg, tenzij anders vermeld.

De Vallei | 1967 | | pagina 5