Oostduitsers brachten record voor 't eerst naar Europa Eretitel niet voor Celtic Als u wilt ontvangt u op één dag tweemaal uw maandsalaris Gedeelde eerste plaats voor Polar Bears in Duitsland VDC versloeg (na vele jaren) Driebergen Rhevo-dames verloren van Panters 2heren wonnen René Pijnen gezakt naar vierde plaats München 1860 door Liverpool verpletterd YYJ-speler voor twee jaar geschorst Jeugd Hemur-Enge speelde gelijk Weer geen succes voor volleybalteams 2 10 rentevergoeding op uw salarisrekening een maand salaris extra als gezinskrediet Rhenense schakers goed op dreef Overwinningen voor drie teams van biljartclub „Driehoek DCE door zege op Ons Genoegen bovenaan ranqüist Reserves Damc'ub Ameronqen verloren a 4 X 100 meter wisselslag Richmond Trophy voor Gsuzse Almassy Dammen Ongeluk eiste dode Europa Cup III Luigi Taveri stopt met motorrennen Korfbal Dat doet de NMB voor u! desgewenst Dit kortlopend krediet is snel en eenvoudig verkrijgbaar. Vraag uitvoerige inlichtingen bij het NMB-kantoor in uw omgeving. De bank waar ook zich thuis voelt! Dieselolie te goed opborgen... Ondanks nederlaag SPORT van hier en daar DAMMEN Onderlinge competitie Pagina 13 WOENSDAG 8 NOVEMBER 1967 Frank Wieg and. MEXICOSTAD De Columbiaan Alvaro Pachon heeft dinsdag de leiders positie in de Ronde van Mexico overge nomen van zijn landgenoot Rodriguez. Hij won de 202 km lange etappe van Iguala naar Toluca na een solo van meer dan 100 km met een voorsprong van bijna drie minuten op de Rus Yuri Dimitriev en meer dan zes minu ten op het peloton. René Pijnen, de best geklasseerde Nederlander, zakte van de tweede naar de vierde plaats in de algemene rangschikking. De uitslag van de vierde etappe: 1. Alvaro Pachon (Co.) 5.47.40 (met inbegrip van bonificatie), 2. Yuri Dimi triev (Rusl.) 5.51.18, 3. Arturo Pecchie- lan (It.) 5.52.19, 4. ex aequo: Franco Parini (It.), Vladimir Urbanovich (Rus land), Martin Rodriguez (Col), Antol Meggerdy (Hong) en Heriberto Diaz (Alex) 5.52.44. Het algemeen klassement luidt: 1. Pachon 15.52.24; 2. Martin Rodri guez 15.54.43; 3. Dimitriev 15.57.17; 4. René Pijnen 15.57.23; 5. Antol Megger dy 16.00.05. Een valpartij, die zondag tijdens de tweede etappe van de ronde heeft plaatsgevonden, heeft een slachtoffer geëist. De 26-jarige Mexicaanse renner Fulgencio Salazar is maandagavond in het ziekenhuis van Puebla overleden aan de gevolgen van zijn val. Bij de valpartij, waarin 51 renners waren be trokken, had Salazar een schedelbreuk opgelopen. Een van de renners, die door verwon dingen de strijd moest staken, de Mexi caanse renner Lucas Hernandez, werd ernstig gewond. Hij wordt nog ver pleegd in het ziekenhuis van Puebla met dubbele breuken in beide benen. Hij is niet in levensgevaar. LIVERPOOL Liverpool, dat vorig jaar door Ajax hardhandig buiten het toernooi van de Europese beker voor landskampioenen werd geplaatst, heeft dinsdagavond voor 50.000 verhitte sup porters revanche genomen op „het con tinent". De Duitse kampioen München 1860 ging in het spektakel van „De Spi onkop" met 8-0 tenonder in de eerste wedstrijd voor de tweede ronde van het toernooi om de jaarbeursbeker. De ont ketende Britten stonden bij de rust reeds met 3-0 voor door doelpunten van St. John (6), Hateley (8) en een benutte strafschoo van Smith (44). Na de hervatting waren Hunt (tweemaal), Callaghan (tweemaal) en Thomp son succesvol. De return, die weinig meer te betekenen zal hebben, wordt op 14 november gespeeld. De Britten opereerden van de eerste tot de laatste minuut op de Duitse helft. Vooral de vleugel Callaghan-Thompson was on stuitbaar voor de trage Duitse achter hoede. Liverpool-manager Bill Shankly maakte dankbaar gebruik van tactische adviezen van Greenwood, de manager van West Ham United. Deze ploeg stond twee jaar geleden tegenover de Duitsers in de finale van het toernooi om de Europese beker voor bekerwin naars. ZURICH De 38-jarige Zwitser Lui gi Taveri heeft besloten met motorren nen te stoppen, omdat de Japanse mo- torenfabriek Honda hem geen contract voor het komende seizoen wilde geven. Taveri begon in 1947 zijn carrière in de motorsport als passagier in de motor met zijspan van zijn broer Hans. Hoog tepunten voor hem waren de behaalde wereldkampioenschappen in 1962, 1964 en 1966 in de 125 cc-klasse. LONDEN De 17-jarige Hongaarse kampioene kunstrijden Zsuzse Almassy heeft in Londen de Richmond Trophy gewonnen. Zij stond na de verplichte figuren nog op de tweede plaats achter de Oostenrijkse Beatrix Schuba, maar door een bijzonder goed gereden kür eindigde zij op de eerste plaats. LONDEN De spelers van Celtic Glasgow, van wie er zaterdag vier van het veld gestuurd zijn tijdens de beslissingswedstrijd in Montevideo tegen de Argentijnse Racing Club, is de titel „Sportman van het jaar" ont houden. De Britse vereniging 'van sport journalisten, die jaarlijks de onder scheiding toekent, deed dit nadat 'n film van de verwilderde wedstrijd voor de Britse t.v. was vertoond. Celtic werd gediskwalificeerd krach tens de bepaling, dat naar de titel slechts zij kunnen mededingen, „die het meest hebben bijgedragen tot het internationale sportprestige van Gr.- Brittannië". De titel werd nu toegekend aan de motorrenner Mike Hailwood. Het is de gewoonte, dat de titel aan een individuele sportbeoefenaar wordt gegeven. Het vorig jaar is de vereniging hiervan afgeweken door de titel toe te kennen aan het En gelse voetbalelftal, dat de wereldbe ker heeft gewonnen. Dit jaar had- (den) (Celtic) als ploeg en de afzon derlijke spelers veel meer stemmen gekregen dan een van de andere kandidaten. De voorzitter van Celtic, Bob Kel ly, heeft intussen aangekondigd, dat hij een grondig onderzoek zal laten instellen naar het gedrag van de spe lers in Montevideo. BAARN De speler M. Ariaans van de derdeklasser WIJ uit IJssel- stein is door de strafcommissie van de KNVB voor twee jaar geschorst, waar van één jaar voorwaardelijk met een proeftijd van een jaar. De VVIJ-speler had op 1 oktober tijdens de ontmoeting WIJ-Baarn de scheidsrechter een klap gegeven. O Onder leiding van Martin Bremer, se cretaris van de Nederlandse Honkbal- Bond, is dinsdagmorgen de Nederlandse honkbalploeg van Schiphol naar Cura- gao en Aruba vertrokken. Daar wachten binnen 2 weken 3 interlands tegen de offi ciële Antilliaanse ploeg en 3 vriendschap pelijke wedstrijden. „De Antillianen zijn zeer sterk", zei de heer Bremer. „Ik denk, dat we gaan ver liezen. We zijn in het nadeel, omdat het seizoen in Nederland voorbij is". Trainer is Charles Urbanus. Woens dag 22 november keert de ploeg naar Ne derland terug. LEIPZIG Een Oostduitse ploeg heeft dinsdag in Leipzig een geslaagde aanval gedaan op het wereldrecord op de 4 x 100 meter wisselslag heren. De ploeg, bestaande uit Roland Matthes (wereldrecordhouder op de rugslag), Egon Henninger (schoolslag), Günther Gregor (vlinderslag) en de drievoudig Europese kampioen Frank Wiegand (vrije slag), maakte een tijd van 3 min. 56.5 sec. Tijdens de Universitaire Spelen in Tokio had de Amerikaanse ploeg, be staande uit Hickcox, Merten, Russell en Walsh, het wereldrecord gebracht op 3.57.2. Sinds de instelling in 1956 is het wereldrecord op de 4 x 100 meter wis selslag nog nooit in het bezit geweest van een Europese ploeg. De Oostduit sers verbeterden natuurlijk tevens het Europees record, dat sinds 23 maart van het vorig jaar in het bezit was van een Russische ploeg met 4.00.7. Deze tijd hadden de vier Oostduitsers bij de Voor-Olympische Spelen in Mexico reeds benaderd tot op 0.6 9ec. De tussen tijden waren: Matthes 58.7 (wereldre cord 58.5), Egon Henninger 1.06.2 (we reldrecord van de Rus Prokopenko 1.06.9, echter gemaakt met staande start), Horst Gregor 58.3 (Europees re cord 58.4 van de Rus Gordeyev, even eens met staande start) en Frank Wie gand 53.3. Bij dezelfde wedstrijden miste Sabi ne Steinbach met een tijd van 2.32.4 het Oostduitse record op de 200 meter van Ingrid Schmidt slechts met 0.2 sec. AMERONGEN Zaterdag jongsü. werd er alleen door de junioren van de Amerongse korfbalclub gespeeld. We gens bijzonder slechte weersomstan digheden werden de andere wedstrijden afgelast. De junioren speelden hun eer ste uitwedstrijd tegen BIKO uit Biltho- ven. Deze ploeg stond op dé tweede plaats, maar desondanks begonnen de Amerongers vol goede moed. Al spoedig wisten de gastheren en -dames de stand op 2-0 te brengen. De Hemur-Enge-ju- nioren verloren echter niet de moed en gooiden er na de wissel nog een schep je bovenop. Het gelukte Arnold Brink man met een prachtig doelpunt de stand op 2-1 te brengen. Peter van der Heijden werd hier blijkbaar door aan gestoken en bracht de stand op 2-2. Dol enthousiast en aangemoedigd door de vele Amerongse supporters werd er weer gewisseld. Vlak voor de rust maakte BIKO nog een doelpunt, zodat Hemur-Enge de pauze inging met een 3-2 achterstand. Na de rust gelukte het Arie van Barneveld om ongeveer 10 minuten voor het einde de stand weer gelijk te maken: 3-3. Door Hemur-Enge werd bijzonder goed samengespeeld. Voor 11 november a.s. staan op het programma: Hemur-Enge I - SKF '3 15.00 uur; KVO C - Hemur-Enge A ad- spiranten 15.30 uur; Hemur-Enge B ad- spiranten zijn vrij. ISTANBOEL De Nederlandse vol leybalteams hebben bij de Europese kampioenschappen in Turkije dinsdag twee nederlagen geleden. De Neder landse dames verloren in een wedstrijd voor de finalegroep met 13 van Bul garije: 8—15, 15—11, 4—15, 10—15. Het was een strijd van bijna ander half uur, waarin de Nederlandse dames goed tegenstand boden, maar opeens soms vele punten achtereen verspeelden. De Nederlandse heren verloren in het troosttoernooi met 23 van Albanië: 10—15, 15—5, 15—10, 6—15, 9—15. De uitslagen van de wedstrijden, die dinsdag werden gespeeld, luiden: HEREN: Finalegroep: PolenItalië 30 (150, 154, 156); RuslandZuid Slavië 30 (151, 159, 158); Tsjecho Slowakije —Hongarije 3—2 (15—5, 6—15, 15—2, 12—15, 15—5). Achtste/zestiende plaats: Bulgarije België 3—0 (15—5, 15—12, 15—9); Al baniëNederland 32; IsraëlZweden 3—0 (15—3, 15—3, 15—5). DAMES: Finalepoule: Tsjecho SlowakijeHon garije 3—1 (15—11, 15—8, 9—15, 15—6); Oost DuitslandIsraël 30 (152, 15—2, 15—2); Rusland—Polen 3—0 (15-7, 1510, 1510). Rusland kampioen. Achtste/zestiende plaats: Turkije België 3—0 (15—9, 15—9, 15—8); Italië —Zwitserland 3—1 (15—11, 15—6, 15—17, 15—3). ADVERTENTIE 310, NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Veenendaal: Markt 5. Ede: Breelaan 1. EDE De Edese zwemclub is het afgelopen weekeind te gast gfcWeest in Weidenau, in het mooie Siegenland bij de zwemclub „De Pinguïns" aldaar. Traditie is, dat het ene jaar, in het zomerseizoen, de Duitse vereniging een bezoek aan Ede brengt, en het andere jaar, in het winterseizoen, de Edese „beren en berinnen" naar Weidenau trekken. Voor de vierde maal trokken zij nu naar Weidenau, en als altijd was de or ganisatie weer goed voor elkaar. De 58 leden van Polar Bears kunnen dan ook met genoegen terugzien op een goed ge slaagde sportontmoeting. De zwemwedstrijden, die „De Pin guïns in zijn mooie, overdekte bad georganiseerd had waren van bijzonder goed gehalte. Ook de twee andere Duitse zwemploegen, die hiervoor uit genodigd waren, bleken behoorlijke zwemsters en zwemmers in hun midden te hebben. Het was dan ook wel een bijzondere verrassing, dat toen de eindstand be kend gemaakt werd, de Edese jongens en meisjes een mooie eerste plaats deelden met de zwemvereniging Ne- heim Hüsten, beide totaal 134 punten. „De Pinguïns" eindigde op de vierde en laatste plaats met 106 punten, doch dit was wel te wijten aan het feit, dat verschillende van zijn beste zwemsters die dag deelnamen aan de Duitse jeugd kampioenschappen. De prestaties van de Edese zwem sters en zwemmers waren als volgt: 100 m rugslag heren: 1. Mart Bras, 1 min. 14.1 sec., 100 m rugslag dames: 2. Truus Jonker 1 min. 30.4 sec.; 100 m schoolslag heren: 3. Gert v.d. Brink 1 min. 20.5 sec.; 100 m schoolslag da mes: 1. Annemiek Schipperijn 1 min. 26.1 sec.; 100 m vlinderslag heren: 4. Bart Methorst 1 min. 20.0 sec.; 100 m vlinderslag dames: 1. Lotte Schut 1 min. 28.2 sec.; 100 m vrije slag heren: 3. Ad v.d. Bent, 1 min. 0.3.3 sec.; 100 m vrije slag dames: 3. Julia Schriks 1 min. 24.1 sec. 8 x 50 m schoolslag heren: 4. Polar Bears 5 min. 34.1 sec.; 6 x 50 m school slag dames: 1. Polar Bears 4 min. 14.2 sec.; 8 x 50 m rugslag heren: 4. Polar Bears 5 min. 47.9 sec.; 6 x 50 m rug- slag dames: 1. Polar Bears 4 min. 11.0 sec.; 6 x 50 m vlinderslag heren: 3. Polar Bears 3 min. 39.7 sec.; 4 x 50 m vlinderslag dames: 1. Polar Bears 2 min. 39.2 sec.; 6 x 50 m vrije slag dames: 2. Polar Bears 3.38.5 sec.; 8 x 50 m wisselslag est. heren: 2. Polar Bears 4 min. 32.7 sec.; 6 x 50 m wis selslag est. dames: 1. Polar Bears 2 min. 36.5 sec. Einduitslag: 1. SV Heheim Hüsten 134 punten; 2. Polar Bears 134 punten; 3. Neptun Porz 130 punten; 4. Pinguïn 106 punten. TRIER Het Britse Rijnleger in West-Duitsland heeft begin vorige maand tijdens oefeningen in de Eifel een voorraad van achtduizend liter die selolie zo goed verstopt, dat de brand stof niet werd teruggevonden. Ook de hulp van de West-duitse politie baatte niet. De Engelsen waarschuwden de even tuele vinder: Er zit een vorstwerend middel in, dat giftige dampen ontwik kelt. In Kopenhagen zal op 18 en 19 no vember het wereldkampioenschap rit mische gymnastiek worden gehouden. De Tsjechische titelhoudster Hanamicechova Sitnianska is al druk in training. RHENEN De eerste wedstrijd van het nieuwe schaakseizoen werd door de Rhenense Schaakclub met het kleinst mogelijke verschil verloren van de Nijmeegse vereniging „NSOV". De eindstand werd 4Vi-5V*. Na de officiële speeltijd bleek de stand 3-3 te zijn, hetgeen reeds duidde op een spannend verloop der wedstrij den. Uit de vier resterende partijen bleek er na analyse voor de Rhenen se spelers helaas niet meer in te zitten dan nog lVi punt, waardoor zij op 4l/« punt kwamen. De uitslagen aan de tien borden waren als volgt: Rhenen - Nijmegen: S. van Dijk - N. Bakelen 0-1; D. J. Bovenschen - H. Pe ters 1-0; J. D. Busch - G. Hendriks '/*- J. v. d. Berg - H. Gils 0-1; H. Visch - C. Wooninck V* - '/t; J. Verwoert - P. Kersemaker 1-0; R. W. v. Zwieten - A. Willing 0-1; N. van Doom - M. Daan 0-1; J. Notermans - E. Peters 1- 0 en J. F. Meijer - C. v. Wolfren Vt-Vt. VEENENDAAL Na een zeer span nend treffen is het VDC I in ,,'t Tref punt" na vele jaren eindelijk weer eens gelukt van Driebergen te winnen, mede dank zij het weer meespelen van club kampioen v.d. Brandhof. Toch heeft de overwinning nog aan een zijden draadje gehangen, want met de stand 108 voor VDC kwam v. d. Hor in een voordelig eindspel toch nog in het nauw. Sonnevelt kon echter geen winst meer behalen en VDC won ver diend met 119. De gedetailleerde uitslag luidt: VDC I Driebergen I: 1. H. v. d. BrandhofW. v. Oostenbrug- ge 2—0; 2. J. v. d. Vliert— J. W. Dijk- horst 02; 3 D. BoumanB. Spork 11; 4. J. VermeerW. H. Dijkhorst 2—0; 5. W. v. d. HorJ. N. Sonnevelt 11; 6. E. SchaapP. Versteegh 11; 7. B. ValkenburgH. Liebeek 02; 8. N. Val kenburgG. Gerritsen 20; 9. A. Kal- terP. Hilgeman 02; 10. H. v. Beek W. Bosgraaf 20. Totaal 119. RHENEN Het is het damesteam van Rhevo niet gelukt om het nog zeer jonge team van Panters 2 uit Veenendaal onder de knie te krijgen. Het lukte maandagavond helemaal niet en Rhevo 1 moest met een 13 nederlaag genoe gen nemen. De heren van Rhevo kwamen tegen de matige tegenstander Unitas 3 uit Doorn ditmaal goed voor de dag en behaalden een gemakkelijke 30 over winning. Het technisch beter geschoolde en nog zeer jonge damesteam van Panters 2 leek het tegen de Rhevo-dames aanvan kelijk moeilijk te gaan krijgen. Rhevo serveerde veel punten bij elkaar, maar dit was dan ook het enige wapenfeit waarmee de Rhenense dames het de Veenendaalse rivalen moeilijk konden maken. Panters 2 ving de ballen later wat beter op en vooral voor het net was Panters 2 beter. Nadat Panters 2 een 5-8 voorsprong had genomen kon Rhevo het bij de stand 12-12 toch niet meer bolwerken en verloor de eerste set met 12-15 (0-1). In de tweede set was het weer hoofd zakelijk de serve, die de punten moest binnen brengen. Ook nu weer opereerde Panters 2 technisch veel vaardiger en Rhevo liep weer een grote achterstand op. Maar weer haalde Rhevo goed op tot 13-13, doch de eindsprint kwam te laat en Panters 2 won weer met 13-15 (0-2). In de derde set gingen de beide ploegen gelijk op tot 10-10. Bij de stand 10-12 zag het er voor Rhevo weer duis ter uit, doch met enkele goed geplaatste serves in het achterveld van Panters 2 kon Rhevo deze set winnen met 15-12 (1-2). In de laatste set was het toch wel Panters 2, dat de meeste aanspraak ging maken op de volle winst. Tot 6-6 bleven beide teams bij elkaar, maar daarna was het gedaan met de Rhevo- dames. Enkele aardige aanvallen en vooral ook nu goed serveren van Pan ters 2 brachten deze set met 8-15 naar de Veenendaalse formatie. Rhevo ver loor de strijd derhalve met 1-3 en zal in de toekomst uit een ander volleybalvaat je dienen te tappen om de broodnodige punten binnen te halen. De heren van Rhevo 1 hadden geen enkele moeite met het zwakke Unitas 3 uit Doorn. Van meet af nam Rhevo het initiatief en het heeft dit niet meer uit handen gegeven. Slag op slag was raak en Unitas 3 figureerde van begin tot het eind. Rhevo won de eerste set ruim met 15-9, terwijl in de tweede set de zaken nog beter gingen draaien. Er was geen vuiltje aan de lucht en ook nu weer werd het een ruime 15-5 setzege (2-0). In de derde set bleef Rhevo, in tegen stelling tot veel andere wedstrijden, druk uitoefenen op zijn tegenstander, hetgeen resulteerde in een daverende setoverwinning van 15-4, waardoor deze strijd gemakkelijk met 3-0 werd gewon nen. rr RHENEN. Driehoek 1 moest in Kunstmin 1 uit Leerdam zijn meerdere erkennen. Met 5-2 werd verloren door de Rhenenaren. Een goede partij speelde de heer Eerends met een moyenne van 7.41 car. Ook het tweede kon niet tot biljarts- winst komen. Met 9-0 verloor het team van Ons Genoegen 2 uit Culemborg. In de moeilijke uitwedstrijd wist Drie hoek 3 een 5-4 overwinning te behalen op Excelsior 1 uit Leersum. Het vierde moest de strijd aanbinden met Excelsior 3 en noteerde een prach tige 6-3 overwinning. F. Heijdingsfeld speelde een goede partij. Ook het vijfde boekte weer een winst punt. Kunstmin 5 werd met 5-4 versla gen. Het zesde nam niet aan de competitie deel, maar speelde een vriendschappe lijke wedstrijd. Het werd een 5-4 neder laag. Het programma voor de komende week luidt: 6 nov. Hamse Brug 1 - Kerk Avezaath - Driehoek 18 nov. De Zwaan 2, Wadenoyen - Driehoek 2; Driehoek 3 - Ons Genoegen 2 - Culemborg; Ham- se Brug 3 - Driehoek 5; 9 nov. Drie hoek 4 - SMVD - Doorn; Excelsior 4, Leersum - Driehoek 6. De persoonlijke wedstrijden vierde klasse leverden de volgende resultaten op: G. Opperman, 3 gespeeld, 4 punten; E. v. Asselt, 3 gesp., 4 pnt.; H. Lodder, 3 gesp., 4 pnt.; H. Dijkhuizen, 0 gesp., 0 pnt.; W. Verwoert, 3 gesp., 0 pnt. EDERVEEN DCE 1 speelde in het Groene Kruisgebouw de belangrijke wedstrijd tegen Ons Genoegen 1 uit Harskamp om de bovenste plaats. Het is een zeer spannende wedstrijd gewor den, hoewel het hier aanvankelijk niet op leek, want na 3 partijen was de stand 5-1 in het voordeel van de bezoe kers. Na zeven partijen was het echter 7-7 en de partij tussen J. de Koning en zijn rivaal M. Jansen moest de beslis sing brengen. De Koning wist met ruim verschil te winnen waarmee hij zijn club de volle winst bezorgde. J. Boeve van Bord I deed het weer uit stekend en speelde remise. De uitslagen waren: J. Boeve - S. C. Jurius 1-1; St. Vier- winden G. v. Kruistum 1-1; G. J. Dikkenberg M. ter Avert 1-1; G. v. Heerdt A. Zandbergen 2-0; J. de Koning M. aJnsen 2-0; G. Vlastuin E. v. Butselaar 2-0; D. v. Heerdt E. v. Sambalgen 0-2; A.. v. Hunnik E. Luttikhuizen 0-2. Stand 9-7 reglementair 2-2. Eindstand 11-9. Voor de overige leden ging de onder linge competitie normaal door. Er wer den deze avond slechts 3 partijen ge speeld waarin P. Bos tweede partij in de competitie verloor van W. Veldhui zen, die zijn tegenstander geen schijn van kans gaf. E. Hendriks won enigszins verras send van R. Hendriks. B. v. Beek won overtuigend van C. Berkhof, die onderaan staat in de on derlinge competitie. De belangrijke wedstrijd tegen Dawo 1 uit Woudenberg bracht niet het ge wenste resultaat. 'Amerongen 2 ver loor met 13-7 en is uitgeschakeld voor het kampioenschap. De persoonlijke re sultaten waren: De Groot jr. - Van Eg- dom 0-2; Van Ewijk - Van Ginkel 0-2; Van Loon - Visser 1-1; v. Dijk - Moer- bergen 1-1; Rebergen - Ipenburg 1-1; E. v. d. Grift - Van Eist 2-0; G. v. Zome ren - Van de Wetering 2-0; Van Essen - Van Setten 0-2; De Groot sr. - Wild schut 0-2; Derksen - Alblas 0-2. Onder linge competitie: E. van Zomeren - G. Veldhuizen 1-1. Amerongen 1 speelt donderdag a.s. thuis tegen het sterke Bussum 1. Om hoofdklasser te kunnen blijven zou een gelijk spelbijzonder wel kom zijn.

De Vallei | 1967 | | pagina 3