Feyenoord-Arsenal in vol „huis" Van Ravens klaagde bij de KNVB Twee kleine kereltjes roeien samen de wereld rond evoluon Opmars van DOH in hoofdklasse; ONA 3 angstvallig dichtbij leider Geen triomf voor Joop Verbon Geen grootse rit van ,Amersfooif- renners Tsjechische Eretova leidt in Danlon-schaaktoernooi Prestaties van le herenteam bleven beneden verwachting DE NIEUWE FIAT 125 Op de televisie Selectiewedstrijd amateurelftal Bezorgd Medicijnman in voetbal Brian London versloeg Folley Zorgen Opvallend Biljartcompetitie in de Rijnstreek Fransman Petit bokste bekwaam Midden-Nederland competitie Verheugend Ronde van Mexico RCH-teams in zaalcompetitie Overgangsklasse Klasse 1 t.m. 4 Kansen Tafeltennisteam 1600cc f8599,- r FIAT-AGENT eindhoven SPORT van hier en daar Revolutionair is de conceptie! Ruimte, luxe en comfort van 'n grantu- rismo, machine (2 bovenliggende nokkenassen) van 'n sportwagen, prijs van 'n middenklasser. Maak snel 'n proefrit in deze grote Fiat! EDE AUTOMOBIELBEDRIJF BIERHOF N.V. VEENENDAAL J. JANSEN EN ZOON RHENEN GARAGE DE RHOTER Pagina 9 DINSDAG 14 NOVEMBER 1967. ROTTERDAM. Het duel Fe*jen- oordArsenal zal vanavond door de K.R.O.-televisie in zyn geheel wor den uitgezonden. De uitzending, op het eerste net, begint om tien minu ten over acht. Het bestuur van de Rotterdamse club heeft gisteren toestemming voor de televisieuitzending gegeven op een moment dat er nog ruim tiendui zend staanplaatsen niet waren ver kocht. ROTTERDAM Scheidsrechter Lou van Ravens, die zondag heel wat te stellen had met toeschouwers die het veld bestormden tijdens en na Sittar- dia-Feijenoord, heeft gisteren een rap port gestuurd naar de Koninklijke Ne derlandse Voetbalbond. „Het is," lichtte hij gisteravond toe, „een algemeen rapport waarin ik de KNVB vraag maatregelen te treffen tegen de bezoekers, die steeds brutaler worden. - Al negen jaar fluit ik in het betaalde voetbal, maar de laatste twee seizoe nen wordt het toch te gek. Ik heb de KNVB gevraagd op zo kort mogelijke termijn de clubs op te dcagen hogere hekken om de velden te zetten. Boven dien moet de veiligheid van spelers en scheidsrechters worden gegarandeerd. Bijvoorbeeld door het aanbrengen van een tunnel of iets dergelijks, waardoor we kunnen lopen om de kleedkamer te bereiken." Van Ravens, een van de zes Neder landse arbiters op de internationale lijst, zegt: „Het is duidelijk dat er iets moet gebeuren. Als het zo doorgaat zie ik de toekomst met grote bezorgdheid tegemoet. Tijdens Sittardia-Feijenoord had ik met de spelers geen enkele moeite. Zij gedroegen zich correct. Maar de toeschouwers zijn steeds meer geneigd het veld op te rennen. Het staat voor mij vast dat zij dat te vaak op de televisie hebben gezien tij dens Cupwedstrijden." ADVERTENTIE In een vijvertje in het Evoluon vindt u twee kleine, mechanische mannetjes in een roeibootje. Elk trekt aan één riem en zo- varen ze hun ronde, nu al een heel jaar lang, op draadloos overgebrachte energie, waardoor zij ook de juiste koers houden. Veel van zulke Interessante en vernuftige zaken, maken een bezoek aan het Evoluon voor iedereen tot een belevenis. Toegang f i.— dagelijks 10-18 uur zondags 13-18 uur Ruim parkeerterrein Gerieflijk restaurant In 1966 gesticht door Philips. RECIFE (Brazilië) De aan de voetbal club Nautico in Recife verbonden me dicijnman Edu wil zich uit het voetbal terugtrekken, maar concurrerende clubs hebben hem reeds een driedubbel salaris aangeboden. Nautico heeft het kampioenschap van de staat Pernam- buco behaald en dit wordt ten dele toegeschreven aan de occulte macht van E du. Nautico betaalde herp 57 dollar per maand. De club Esporte en Santo Cruz bieden hem 180 dollar plus extra'tjes. De arme en ongeletterde Brazilianen geloven diep in spiritisme en de zwarte magie en daarom is het een lange tra ditie, dat de voetbalclubs van Recife gebruik maken van de diensten van medicijnmannen. Die zijn zo almachtig' in het dorpsvoetbal, dat wel eens wordt gezegd: „Als het aan de zwarte magie lag, zouden alle clubs in de staat Per- nambuco gelijk op de eerste plaats eindigen". LIVERPOOL Brian London, de Britse ex-kampioen zwaargewicht, heeft gisteravond in een gevecht over 10 ron den op punten gewonnen van de Ameri kaan Zora Folley. ROTTERDAM Lang geleden, in 1937, keek heel Nederland nog met verbazing op tegen het Stadion Feyen- oord. Alsjeblieft een tweede stadion dat meer dan zestigduizend mensen kan hebben. Na het Olympisch Sta dion de Rotterdamse kuip. Haal je dat er uit? Het antwoord was aan het voorname lijk Rotterdam-Zuidse publiek. Ge opend werd met een wedstrijd tegen Beerschot. Een succes. En opdat het publiek de weg naar deze kuip goed in het geheugen gepompt zou worden wilde men het nog wel iets groter aan pakken; het mocht wel wat geld kos ten ook. Arsenal werd uitgenodigd. Op een wonderlijk warme dag in juni 1937 kwa men de Londenaren: zij wonnen met 3-0, wat niemand verwonderde want Feyenoord mocht dan een heel aardige ploeg hebben, op de Europese markt werd Arsenal stukken hoger aangesla gen. Of Rotterdam nog eens van Arsenal wilde genieten? Graag. Een jaar later was Arsenal er weer. Toen gebeurde er een klein wonder: super-snelle Jan Linssen gaf 'n voorzet en Vrauwdeunt voelde niets voor een minderwaardig heids-complex, hij scoorde het enige doelpunt van de wedstrijd. Rotterdam- Z. daverde van de bijval toen Feijen- oord, winnaar met 1—0, de arena ver liet. Goed, het was een vriendschappelijke wedstrijd, maar Arsenal had eT voor gespeeld, al was het alleen maar om dat een club van een dergelijke faam komen in het land waar het Nederland- toch niet met een nederlaag thuis kon se voetbal toen was aangeschreven zo als wij hier nu kijken naar bijvoorbeeld Luxemburg B. Toen kwam de oorlog. De roem van Arsenal vervaagde na tien zeer vette jaren. Nog één keer, in 1950 werd de Engelse beker gewonnen. Nog twee keer voor het laatst in 1953 werd Ar senal landskampioen. Toen namen an dere clubs om beurten de leidende rol, die Arsenal in de jaren '30 tot ver bui ten Europa tot een magische naam maakten over. Zelfs waren er jaren met zorgen over degradatie, een lot dat de roodwitten net ontliepen. En nu behoort Arsenal tot Se middenmoters in de Engelse eer ste divisie, een club die haar punten voor het overgrote deel behaalt in de thuiswedstrijden: dit seizoen tot nu toe zesmaal winst en tweemaal gelijk. Uit werd twee keer gewonnen en zes keer verloren. Net iets boven de middelmaat dus en het is aan te nemen dat het daarbij ook dit seizoen wel blijft. Dat in de voorverkoop voor de wed strijd Feijenoord-Arsenal van vanavond de kaartjes wegvlogen is intussen toch niet zaak van reputatie alleen. Natuurlijk: Feyenoord is in opmars, het kan zeer attractief spel laten zien en Tiet heeft zijn stand op te houden. Ook in 'n vriendschappelijk duel, waar niets anders dan de eer op het spel staat. Arsenal kan eveneens, wanneer het niet onder druk staat van niet te mo gen verliezen, tot een redelijke techni sche verfijning komen. Het is zeker niet onmogelijk dat de Londenaren van avond in het Stadion Feyenoord even de herinnering oproepen aan het Arse nal van dertig jaar geleden. De meest opvallende mensen uit het Arsenal van nu, die waarschijnlijk van avond in het veld komen, zijn: doelman Fumell, rustig en safe; achterspeler Storey, je komt hem niet makkelijk voorbij; MacLintock, halfspeler, die wel voor Schotland uitkwam; Court, ef fectief werkend verbindingsman; Rad ford, capabel afmaker van aanvallen, evenals mede-voorwaarts Graham, een van de weinigen die Arsenal voor wer kelijk duur geld gekocht heeft. Zij wor den vóór wellicht gesteund door twee goede technische jongens: Addi son en Samuels. Feyenoord speelt vanavond in de vol gende opstelling: doel: Pieters Graaf land; achter: Romeijn, Kraay, Israel en Veldhoen; midden: Haak en Jansen; voor: Geels, Kindvall, Samardzic en Moulijn. VEENENDAAL In de hoofdklasse van de biljartcompetirtie in de Rijn streek diende zich een nieuwe gegadigde voor de titel aan, het Veenendaalse DOH. Het team staat nu in punten gelijk met DOS door in Veenendaal ABC met 62 te verslaan. Het onderaanstaande ONA uit Opheusden dwong in Wageningen Rijnstroom een gelijk spel af (44). Het Elster Zelden rust komt er steeds beter in. De ploeg versloeg in Ingen Ons Hoekje (26). De Wage- raingse teams Nationaal 1 en 2 hadden een vrije dag. De stand in de door geworden: Nationaal 1 DOS 1 DOH 1 Groene Laken 1 Ons Hoekje 1 hoofdklasse is daar- 43—21 36—20 36—20 34—22 32—24 De Utrechtse zwaarwelter Joop Ver bon (rechts) tijdens zijn gevecht tegen de Fransman Michel Petit. ROTTERDAM Voor het eerst in zijn overigens nog korte carrière als profbokser heeft Joop Verbon niet jui chend de ring kunnen verlaten. In Rot terdam was gisteravond de Fransman Michel Petit helemaal opgewassen te gen de vaak wervelende, maar ook vaak onnauwkeurig boksende Utrechtse zwaarweltergewicht. Het werd een „on beslist" en daar zijn geen van beide boksers mee tekort gedaan. Misschien heeft Verbon w^j iets meer in zijn opmars dan Petit, zijn hoeken zijn in principe wel gevaarlijk en op dit wapen was hij Petit dan ook de baas. Maar de Fransman was bekwaam genoeg om dit snel onderkende gevaar op te vangen en daarbij kwam dat Petit VEENENDAAL In de bossen van Klein-Zwitserland (Driebergen) organi seerde „Het Stadion" de 2e rit van de Midden-Nederland-competitie. In totaal waren 76 renners aanwezig om een 2,5 km parcours af te leggen. Bij de amateurs gebeurde dat het bes te door Hennie Haalboom (St.), die van meet af in de voorste gelederen ver bleef en zijn naaste belager, Henk van Velzen, achter zich hield. Door pech waren er nogal wat verschuivingen in de doorkomsten, maar de situatie aan de kop veranderde hierdoor niet. Hennie Haalboom behield de le plaats, met Henk van Velzen als 2e, Rob de Haas, 3e, A. v. Bockel 4e, Gerrit Ruttenberg 5e, Dirk Brouwer 6e, Ko Mocking 7e; J. v.d. Broek 8e, K. Voorn 9e; R. Hees 10e, H. Visser He en Matti de Koning (Am.). 12e. Bij de nieuwelingen ging de strijd in hoofdzaak tussen J. v. Leijenhorst en A. Verbeek. Rondenlang bleven zij dicht bijeen, totdat in de eindspurt v. Leijenhorst duidelijk sterker bleek. Max de Vries legde beslag op de 3e plaats, waarna G. de Jong 4e werd. Aart-Jan Schurink 5e; M. Jamin 6e; C. v. Leij enhorst 7e; Herman Hummel 8e; R. Vos 9e, L. Schreuder 10e, P. Kentie 11e en Jan Cozijnsen 12e. H. Blaschke was de beste A-adspirant gevolgd door L. v.d. Kamp, J. Fresen, J. Stekelenburg, M. Versluis, Melis van Wagensveld, A. Rossewey, G. Huigen, Ronald de Beer, W. Weyers en J. Mar kus. J. Schaafsma won bij de B-adspiran- ten, voor E. Opheikens; H. Hees, R. Berrendse, J. ten Have, H. Smit en J. Nieuwendijk. EMMEN De leiderspositie in het Danlon-damesschaaktoernooi is giste ren na het spelen van de vijfde ronde overgenomen door de Tsjechische me vrouw Eretova. Men kan evenwel stel len, dat deze waardigheid is geleend, omdat de partij tussen mevrouw Ljil- jac (Tsj.) en de Nederlandse kampioene mevrouw Vreeken is afgebroken. Het ziet er naar uit, dat onze landgenote kansen op succes heeft in een toren eindspel. Katja Jovanovic bleek opnieuw uiterst voorzichtig te werk te willen gaan, dus kwam ze tegen mevrouw Fenny Heems kerk tot de vijfde remise in successie. Het te roekeloze aanvalsspel van me vrouw Tuk (zwart) tegen mevrouw Eretova werd gevoelig en doeltreffend door laatstgenoemde afgestraft. De re mise tussen de Bulgaarse dr. Assenova en de journaliste Elizabeta Polihronia- de uit Roemenië kwam na een vrij langdurig correct gevecht tot stand. Er zijn nog twee ronden te spelen. Het zal van mevrouw Vreeken afhan gen of Nederland een rol van betekenis kan spelen. In dit verband was het wel verheugend, dat onze landgenote de slechtstaande hangpartij tegen Jovano vic uit het vuur sleepte. Vandaag moet mevrouw Vreeken met wit aantreden tegen mevrouw Eretova. Geen gemakkelijke zaak. Uitslagen: Jovanovic (Z.sl.)Heems kerk (Ned.) VïVi. Ljiljac (Z.sl.). - Vreeken (Ned.) afg. Eretova (Tsj.- Tuk (Ned.) 11. Vassenova (Buig.) - Polihroniade (Roem.) VaVs. Uit de vierde ronde werd nog ge speeld: Vreeken - Jovanovic Vs. Stand na vijf ronden: 1. Eretova 3V2. 2. Ljiljac 3 en 1 afg. 3. Polihroniade 3. 4. Vreeken 2Vs en 1 afg. 5. Jovanovic 21/2. 6. Tuk IV2. 7. Assenova, Heems kerk 1 en 1 afg. De Koninklijke Nederlandse Ama teur Schermbond (KNAS) zal wellicht in 1969 al§ gastheer fungeren in het toernooi om de wereldkampioenschap pen schermen. De KNAS, die op 1 fe- burari 1968 zestig jaar bestaat, wil dit jubileum daarmee extra glans geven. O De Nederlander mr. E. Stutterheim is op een congres van de Internationale Zeilfederatie in Londen benoemd tot ju rylid van de Olympische zeilregatta, die in 1968 te Acapulco wordt gehouden. De heer Stutterheim maakte ook in 1960 en 1964 deel uit van de jury bij de Olympi sche zeilregatta. O Aan het traditionele internationale Niemeyer-jeugdschaaktoernooi, dat van 27 december tot 10 januari in Gronin gen zal worden gehouden, nemen deel nemers van de volgende landen deel: België, Bulgarije, Denemarken, Enge land, Hongarije, Zuid-Slavië, West- Duitsland en Zwitserland. De Neder landse ploeg bestaat uit Timman, Boer- sma en Ligterink. zelf ook meermalen het initiatief kon overnemen. Dit hield nu ook weer niet in dat Verbon bepaald in gevaar kwam, maar de lange drmen van de Fransman konden verbazend snel uitschieten, met alle gevaren van dien. Halverwege was er ook ditmaal een punt, waarop de Utrechter eigenlijk niet meer wist hoe hij het aan moest pakken. Dan schudde hij het hoofd en zo iets geeft uiteraard de tegenstander weer alle moed. In de zevende ronde heeft het er nog wel even in gezeten, dat Verbon toch binnen de limiet win naar zou worden. Twee series van link se en rechtse hoeken, snel op de flan ken van Petit weggeroffeld, leken doel treffend te werken. Maar Verbon kon toen zijn werk niet afmaken. In de laat ste ronde herstelde de Fransman het evenwicht weer en dit als totaal toch goede gevecht liep uit op een onbeslist. Terecht. De uitslagen van de amateurpartijen waren: W. Kok (Rotterdam), w.o.p. vgji J. van Beers (Roosendaal), B. v. Buu- ren (Den Haag), wint door diskwalifi catie van C. Wareman (Rotterdam), L. van Diggelen (Rotterdam), onbeslist te gen T. te Pas (Den Haag), W. Janssen (Rotterdam), w.o.p. van C. Wester- gaard (Roosendaal). MEXICO STAD Mexico heeft de 3e overwinning behaald in de tien tot nu toe gereden etappes in de 14de ronde van Mexico. De wielerveteraan Her nando Canchola eindigde als eerste .in de 156-kilometer etappe van San Juan' de Los Lagos naar de stad Guadalajara. Canchola legde de afstand af in 3 uur, 24 minuten, 53 seconden, waarmee hij het record verbeterde, dat zijn landge noot Angel Montano in 1964 «vestigde. De Venezolaan Santos Bermudes werd tweede. Als derde eindigde de Mexi caan Tomase Danda. Zij reden de af stand in dezelfde tijd als de winnaar. De Columbiaan Alvaro Pachon be houdt de leiding, met een totaaltijd van 37 uur, 45 minuten en 27 seconden. Hij eindigde maandag als vijfde. RHENEN De Rhenense handbalclub RHC heeft de eerste helft van de veldhandbalcompetitie beëindigd. De verwachtingen die de vereniging van het eerste herenteam had zijn bepaald beneden de verwachtingen gebleven. Even als in de zaal reeds was gelukt mikten de Rhenenaren op een promotie naar de eerste klasse, maar door veel tegenslag in de vorm van ziekte en blessures van spelers kon een en ander niet worden gerealiseerd. Zeldenrust 1 Ons Genoegen 1 ABC 1 Terminus 1 Rijnstroom 1 Nationaal 2 ONA 1 27—29 27—29 25—31 25—31 24—32 18—46 17—39 De strijd tussen koploper BVR uit Rhenen en het Opheusdense VOP (hek- kesluiter in deze afdeling) werd uitge steld tot 4 december. ONA 2 profiteer de hiervan en bracht Zeldenrust 2 een nederlaag toe, waarmee het team de tweede plaats voor zich opeiste. DJV speelde in Kesteren gelijk tegen Toren- zicht. Het Veenendaalse DOG 1 distan tieerde zich wat meer van het onder- aanstaande VOP 1 door gelijk te spelen tegen Ons Genoegen 2 (44). Recitel verloor in Ommeren van Roskam 1. BVR 1 ONA 2 Torenzicht Roskam Recticel 1 Ons Genoegen 2 Zeldenrust 2 DVJ 1 DOG 1 VOP 1 36—4 29—19 26—22 26—22 23—17 20—28 18—22 18—30 18—30 10—30 Gjoene Laken blijft in de eerste klasse leider. Achtervolger Zeldenrust 3 kreeg in Opheusden plotseling een ne derlaag te slikken van Zwaan 1 (62). Onderaan kwam bijzonder weinig ver andering in de stand. De teams in deze afdeling staan nu als volgt geklaasseerd: Groene Laken 2 ODI 1 Zeldenrust 3 Rijnstroom 2 Zwaan 1 Terminus 2 Nationaal 3 ABC 2 Torenzicht 2 Ons Genoegen 3 34—14 31—17 29—19 26—22 26—22 25—23 21—27 19—29 19—29 10—38" In de tweede klasse komt het Op heusdense ONA 3 angstvallig dicht bij de koploper. Het team won van ABC 3 (62), terwijl leider Torenzicht 4 een punt verspeelde in de wedstrijd tegen het Tielse Driesprong. Doordat Ons Hoekje verloor van Schans 1 is deze ploeg nog vaster op de onderste plaats komen te staan, daar Ons Genoe'gen de punten deelde. De stand, luidt nu als volgt: Torenzicht ONA 3 ABC 3 Vogelenzang 1 Driesprong 1 Torenzicht 3 Schans 1 Rijnstroom 3 35—21 34—14 26—22 26—22 26—22 26—30 25—23 20—28 Ons Genoegen 4 Ons Hoekje 4 18—30 12—36 De dames van RHC brachten het er beter af. Zij nemen na de eerste com petitiehelft een gedeelde tweede plaats in op de ranglijst. De beste resultaten behaalde echter het jongensteam. De ploeg prijkt zonder puntenverlies bovenaan de ranglijst en het kampioen schap ligt o.i. voor de hand. Afgelopen zondag is, zij het met een karig wedstrijdprogram, de zaalhand balcompetitie gestart. Voor de RHC- heren betekende dit een grote neder laag tegen het Utrechtse Sport Vereent. Over enkele weken gaat het grote spektakelstuk pas goed beginnen in de Bernhardhal in Utrecht. Er wordt dan van 's morgens tot 's avonds continu gespeeld. RHC is zowel in uit- al thuiswedstrij den weer op de accommodaties in Utrecht, Amersfoort en Hilversum aan gewezen en het gemis aan een goede zaalaccommodatie in Rhenen of omge ving doet zich ook dit seizoen weer voe len. Dit terwijl de belangstelling voor de zaalsporten in het algemeen belangrijk groter wordt. Zeven RHC-teams nemen deel aan de zaalhandbalcompetitie: 2 heren-, 1 da mes-, 2 junioren- en 2 adspirantenploe- gen. Men verwacht bij de Rhenense hand balclub, dat de beide juniorenteams (jongens en meisjes) in deze competitie hoge ogen zullen gooien. Het dames team, dat vorig jaar naar de derde klasse promoveerde, zal zich mede doordat twee speelsters in dit team niet meer uitkomen tevreden moeten stel len met een bescheiden plaats op de ranglijst. Hetzelfde geldt eigenlijk voor het eer ste herenteam, dat in een tijdsbestek van 3 jaar oprukte van de vierde naar de eerste klas. Indien de ploeg haar vorm van vorig jaar kan benaderen, zijn er gunstige perspectieven voor dit RHC-team. Hier ziet het echter niet naar uit Het tweede herenteam moet ervoor zorgen, dat de grote kloof tussen 4e en le tot kleinere proporties wordt terug gebracht. Gezien het spelersmateriaal moet dit beslist mogelijk zijn. VILNIUS. Het Nederlandse tafel tennisteam heeft na de Europa-Cup wedstrijd tegen Rusland (07) nog twee vriendschappelijke wedstrijden gespeeld in Rusland. De eerste verloren de Ne derlanders met 45, de tweede, die maandag in Vilnius werd gespeeld, met 34. De tegenpartij werd gevormd door een team van Litauen. De gedetailleerde resultaten waren: Bert van der HelmVladimiras Bren- delis 2118, 2112; Romas Miknjavi- cusBert Schoofs 2112, 2022, 217; Bert van der HelmRomas Miknjavicus 2118, 2220; Vladimir Brendelis Bert Schoofs 21—19, 16—21, 21—12; Al- dona SkaruleneMary van Ruiten 21 16, 21—16; Brendelis/Miknjavicus SchooMVan der Helm 1021, 218, 2116; Mary van Ruiten/Van der Hel m—Grazin a M arkauskaite/Miknj avi- cus 21—19, 21—18. Er werden in de derde klasse maar enkele wedstrijden gespeeld. ODI boek te opmerkelijke prestaties door twee maal met 80 te winnen van respec tievelijk Roskam 2 en DOS 2. Het Rhe nense BVR 2 speelde gelijk tegen DJV 3 uit Kesteren. De stand is: Torenzicht 5 7 4313 Groene Laken 3 6 3216 ODI 2 5 26—14 Roskam 2 6 24—24 BVR 2 5 20—20 DOH 2 4 18—14 Zwaan 2 6 1830 Torenzicht 6 5 1525 DOS 2 5 10—30 DVJ 2 5 10—30 Recticel 2 maakte in de 4de klasse een grote sprong door een 80 zege op Roskam 3. DVJ 3 kwam eindelijk van de onderste plaats af door een eerste zege op Torenzicht 7. Ons Genoegen 5 5 3010 Ons Hoekje 3 5 27—13 Recticel 2 5 2416 Driesprong 2 5 2218 Schans 2 5 2218 Torenzicht 7 5 2020 ODI 3 5 16—24 Rijnstroom 4 5 14—26 DVJ 3 5 13—27 Roskam 3 5 1228 DEVENTER Om tot de selectie te komen van het Nederlands amateurelf tal is men weer een stapje verder ge komen. Op zondag 19 november wordt een selectiewedstitjd gespeeld op het hoofdveld van het gemeentelijk Sport park Nieuwland te Dieren. De twee vol gende combinaties zullen hier strijden om een eventuele kans te maken voor een plaats in het Nederlands amateur elftal Arnhem/Gelderland/Nijmegen tegen Twente/Zwolle. De aanvang is 14.30 uur. De opstellingen luiden als volgt: Arnhem/Gelderland/Nymegen: doel: E. Giezen (Victoria Boys); achter: H. van de Vorst (VDZ), J. van 't Veen (Vict. Boys), J. Muller (Ede, tevens aan voerder), S. Schilder (Vict. Boys); mid den: A. van Ernst (Be Quick Z) en Th. van Winsen (Dio); voor: P. Hendriks (Excelsior), D. Kruis (Zutphania), H. Wevers (WVC), G. Eggink (VDZ). Re serves: G. Jansen (Rheden), A. Hendriks (SCH), A. Artz (Treffers) en J. Wolt- man (Be Quick Z.). Opstelling Twente/Zwolle: Doel: W. Robers (Vosta), achter: J. Bakker (Alcides), H. Leusekamp (Quick '20), W. Stokkenreef (Hengelo) en A. Schey (Achilles '12); midden: G. H. Rikkering (Hengelo) en R. Groener (DOS '19); voor: B. Goosens (Hengelo), A. H. Elsink (Spel. Enschede), T. Lam- brechts (Alcides), A. van Werven (ZAC). Reserves: G. Eylart (Spel. Enschede), J. v. Lenthe (Spel. Enschede), G. Weide (Alcides) en H. Scholte in 't Hoff (GFC). 4 cilinder, 1608 cc, 2 bovenliggen de nokkenassen, 99 pk, 160 km/u, 4 schijfremmen m. rembekrach- tiger extra brede banden, wis selstroom-generator, 2-traps car burateur, acceleratie 0-80 km/u: 9,5 sec., veiligheids-stuur, -interi eur en -carrosserie, ruitenwis sers met geheugen, gesloten koelsysteem, zelfdenkende ven tilator, geen smeerpunten, slaap banken met microafstelling, 4- deurs, anti-verblindings-spiegel, kaartleeslampje. Compl. f 8599,- (laken bekleding) f 8699,- (sim. leder bekl.). Verlengde Maanderweg 97 - Telefoon 0838014551. Nieuweweg 188-190 - Telefoon 0838512536. Fred, van de Paltzhof 2 - Telefoon 083762000/2484.

De Vallei | 1967 | | pagina 9