Altijd lekker glad geschoren. Nooit schrale huid. PHILIPS PHILISHAVE*» 4 hunkemöller Exclusiv for men - Extra Dry - Wij noemen van ons Exclusiv assortiment voor u het enige apparaat met drie ronde koppen voor u mevrouw Een reuze cadeau. voor u meneer Een reuze apparaat VRIJDAG 24 NOVEMBER 1967 voor u betekent het een blij gezicht; een perfecte oplossing voor dat jaar lijks terugkerende cadeau probleem. Typisch manlijk en altijd welkom. Dankbaar om te geven, omdat het voor elke man een genoegen is om te gebruiken, elke dag weer. Een cadeau dus ook, dat hij niet licht zal vergeten! Wéér u ze krijgt? Overal waar scheerapparaten ver kocht worden! Kunt u de naam niet onthouden, vraag dan naar het apparaat met de drie ronde koppen. Het kan niet missen, want er is er maar één zode nieuwe PHILISHAVE-3! voor u betekent het een verras sing! Geweldig! Hoe, of met welk apparaat u zich nu scheert! Drie ronde koppen, een ster kere motor. Hij scheert snel ler, allicht. De ware verras sing komt, als u voelt, hoe goed hij scheert. Volkomen glad en koel, zonder branderig, schrijnend na-gevoel. Een éch te Philishave dus, alleen nóg beter dan tevoren! Dit is uw kans! Het is maar éénmaal per jaar Sinterklaas. Wij hebben het er zojuist al met uw vrouw over gehad, maar het kan geen kwaad het zelf ook nog eens te zeggen een nieuwe PHILISHAVE-3! Misschien zegt hij dat u te veel geld de mooie geschenkdoos krijgt u gratis! voor hem uitgeeft. - Misschien wordt hij romantisch, kust Waarom zou u de prijs noemen. Alle hij u, blaast hij de kaars uit. Misschien. produkten van het complete Exclüsiv as- Maar gééft u hem toch Exclusiv, dan sortiment voor heren zijn zeer voordelig en wéét u 't! Eau de cologne-Herenzeep-Scheercrème-After shave -Pre shave lotion-Haartonic-Haarcrème-Deodorani, Nachthemd, brushed met reliëf effect, v-vormige hals, kantgarnering op kraag en mouwen; topaas en aqua, S-M-L 21.50 Pyjama, brushed-nylon, kantgarnering op kraag en voorpand, bleu en rose, M-L-EL 19.95 Vraagt naar onze CONTRACT-TARIEVEN!

De Vallei | 1967 | | pagina 18