Otterlo dwong Arnhems ESA gelijk spel af Lunteren zette tegen C.S.V. overwinningenreeks voort: 3-1 Blauw Geel had met VVS betrekkelijk weinig moeite Riet Belt en Johnny van Asselt Nederlands kampioen trampoline Biljarters van „Gelre" boekten opnieuw succes Amerikaanse negeratleten maken niet veel indruk Oost-Duitsland gelijk tegen Canada3-3 Algerije en Marokko een ronde verder HIJS „Hokij" versloeg Oslo met 8-6 Katholieke turnteams zegevierden Waterpoloteam naar Zuid-Afrika Scherrenburg veld uitgestuurd IJshockey Eigen doelpunt Met boycotplannen voor O.S. Amateurs Voor-Olympisch voetbaltoernooi Onderuit „Vliegtuig op het kantje af gehaald want Finilec plakte en pompte a la minuut. Grote overwinning Slecht resultaat Hockey Pagina 10 MAANDAG 27 NOVEMBER 190/ ARNHEM Wat ongetwijfeld nie mand verwacht had, is afgelopen za terdag gebeurd. Otterlo is er in ge slaagd het boven in de ranglijst verke rende ESA op eigen terrein een gelijk spel af te dwingen. Voor rust waren de Arnhemmers, mede doordat zij een sterke wind in de rug hadden, iets sterker. Na de hervatting waren de rollen omgekeerd en gaf Otterlo de toon aan. Helaas moest Scherrenburg door een ongelukkig incident 15 minu ten voor het einde het veld verlaten. Reden hiervan was dat hij de ESA- doelman bij het uitschieten hinderde en daarbij uitgleed, waardoor hij bij zonder ongelukkig de doelman raakte. Scheidsrechter Van Weelde (van ge staakte wedstrijd DTS-Bennekom), die deze middag niet bijzonder goed op dreef was, stuurde Scherrenburg, die overigens in de 12 jaar dat hij speelt nog geen enkele waarschuwing heeft gehad, het veld uit. Na tien minuten brak de rechtsbui- Het elftal van Lunteren, dat zaterdag door een overwinning op C.S.V. zijn eerste plaats op de ranglijst ver stevigde. OOST TWEEDE KLASSE A DIO '30—Achilles '29 0—0 RKHVV—Quick N1—0 WAWVictoria Boys 22 SMLRobur et Velocitas02 VDZ—Theole 1—2 Leones 10 7 1 2 15 21-11 Theole 10 6 2 2 14 19-14 Robur 10 5 3 2 13 19-11 Achilles '12 10 4 5 1 13 14-10 Vict. Boys 10 3 5 2 11 14-13 RKHVV 9 2 5 2 9 10-10 WAW 9 2 4 3 8 7-13 DIO '30 8 2 3 3 7 7-7 VDZ 8 2 3 3 7 10-13 Quick N. 9 1 4 4 6 18-18 Ede 8 1 3 5 5 8-15 SML 9 0 2 7 2 12-24 Reserve tweede klasse B Columbia 2—ESCA/VC 3 2—4, Epe 2— Quick 2 1—3, RKHW 2—NEC 3 3—3, Leones 2AWC 2 12, OAB 2Vaassen 2 0—8, WSV 2—Ede 2 1—5. Stand: Quick 2 11—21, AWC 2 10—15, Vaassen 2 10—13, RKHW 2 10—12, NEC 3 10—12, Ede 2 11—11, Leones 2 11—11, WSV 2 8—8, ESCA/VC 3 10—8, Columbia 2 115, Epe 2 94, OAB 2 11—2. LUNTEREN. Lunteren heeft zater dag tegen CSV de zoveelste overwin ning in de wacht gesleept. Als de Lun- teranen op deze wijze doorgaan zit er wellicht een kampioenstitel voor dit team in. Het is tegen CSV een sportie ve ontmoeting, die bekwaam werd ge leid door scheidsrechter Bambacht. De eerste helft was aantrekkelijker dan de tweede. Na de hervatting ging Lunteren nl. over tot sterk defensief spel, waar door het spelpeil enigszins minder werd. Voor de rust nam Lunteren met 2-0 de leiding, waaronder een eigen doel punt van de spil van CSV. Na de pauze scoorden beide ploegen eenmaal, zodat de eindstand 3-1 werd. Al direct na het eerste fluitsignaal liep men vlot van stapel. Beide ploegen kwamen diverse malen tot fraaie aan vallen. Scheidsrechter Bambacht had echter terecht buitenspel geconstateerd. Na dit doelpunt ging Lunteren over tot een offensief, waardoor CSV zich enigs zins in de verdediging moest terugtrek ken. Spil Koudijs gaf de tegenpartij echter geen strobreed toe, zodat CSV voorlopig niet tot scoren kwam. Lunte ren had in de 20e minuut bijna succes EDE Ondanks de minder goed weersomstandigheden, het veld was glad en er viel voortdurend een lichte motregen, heeft Blauw Geel het publiek een prima partü voetbal voorgeschoteld. Het Nymeegse VVS, dat in de laatste wedstrijden goede resultaten had bereikt, bleek van deze omstandigheden zeer veel last te hebben. Blauw Geel heeft vrijwel de gehele wedstrijd een overheersende rol ge speeld. Voor de rust liep Blauw Geel uit naar 20, waarna het na de rust nog twee doelpunten scoorde. Vanaf het beginsignaal gaf Blauw- Geel de toon aan. De Edese voorhoede stelde de VVS-doelman al onmiddellijk voor enkele moeilijke problemen. Toch kon ook hij niet voorkomen, dat het na 15 minuten raak was, toen na een fraaie aanval de val bij middenvoor Den Haan terechtkwam: 1-0. VVS stel de hier aanvallend weinig tegenover, al hoewel de Nijmeegse voorhoede zeker wel over enkele goede voetballers be schikt. Nadat eerst Den Haan nog een schuiver tot corner verwerkt zag en Ennemans de bal na een schot van zijn voet in het zijnet zag verdwijnen was OOST-BERLIJN Het Oostduitse ijshockeyteam heeft zondag in Berlijn gelijk gespeeld (33) tegen Canada. De periodieke scores waren: 01, 22 en 1—0. Zweden won in Praag met 51 van Tsjecho-Slowakije. De tussenstanden waren 2—0, 1—0 en 2—1. het opnieuw Den Haan, die uit 'n voor zet de bal snel onder controle bracht, zich omdraaide en keihard, via de on derkant van de lat, inschoot: 2-0. Na dit doelpunt kwam VVS wat meer uit de verdediging, doch verder dan een cor ner, afgedwongen door de rechtsbuiten kwam het niet. HATTRICK. Na de hervatting kwam VVS 't eerst voor de dag met een snelle uitval, waarbij doelman Landman al zijn kun nen moest tonen om een doelpunt te voorkomen. Direct hierna kwam Blauw- Geel tot een derde treffer. Een aanval, opgebouwd volgens het boekje, mondde tenslotte via de goed spelende Van de Wiel bij Den Haan uit, die alleen voor de VVS-doelman geen fout maak te en de hattrick verrichtte: 3-0. Hier na liet Bl.-Geel de teugels wat vieren, waardoor de Nijmegenaren gelegenheid kregen in de aanval te gaan. Blauw-Geel mocht van geluk spreken, dat de handige VVS-middenvoor, alleen voor Landman gekomen, er niet in slaagde te passeren, doordat de doel man diverse malen handelend optrad bij schoten van Enneman en Van de Hoop. Toen een kwartier voor het ein de Verwaal met een goed schot de vier de treffer liet aantekenen, was het lot van de Nijmegenaren definitief beze geld en drong Bl.-Geel niet meer op. VVS slaagde er niet in zich kansen te scheppen en de eer te redden. toen een vrije trap van Keus rakelings over ging. Volledig succes kwam in de 35e minuut. Uit een corner van Kroes kopte Van Kooten de bal in. De CSV- defensie slaagde er nog in de bal van achter de doellijn weer in het veld te „smokkelen", maar scheidsrechter Bambacht stond gelukkig voor Lunte ren dicht genoeg in de buurt om te con stateren, dat de bal wel degelijk de doellijn had gepasseerd: 1-0. Vijf minuten later kon de Lunterse ploeg onverwacht juichen. Aanleiding hiertoe was een eigen doelpunt van de CSV-spil, die een corner van Kroes met het hoofd trachtte te onderscheppen, maar ongelukkigerwijs keihard in eigen goal kopte: 2-0. Na de hervatting nam CSV het offen sief over en ging Lunteren over tot sterk defensief spel. Nadat linksbinnen Vastra van CSV enkele gevaarlijke schoten op het doel van Lunteren had gelost, brak aan de andere kant links binnen Knevel door, die 3-0 liet aante kenen. Lunteren voelde zich door dit derde doelpunt zeker van haar zaak en ging iets rustiger spelen. In de veer tigste minuut slaagde CSV er eindelijk in de eer te redden via Vastra, die de ze middag zijn afscheidswedstrijd speelde. ALGIERS Algerije heeft zich ge plaatst voor de tweede voorronde (Afri kaanse zone) van het Olympisch voet baltoernooi. De Algerijnen wonnen hun tweede wedstrijd uit de eerste ronde met 21 van Libië, het eerste duel was on beslist (11) geëindigd. Marokko kwam ook een ronde verder, ten koste van Tunesië. De beslissings wedstrijd eindigde doelpuntloos, ook na verlenging. De enige voltreffers in dit harde duel kwamen op naam van Chiabi (Tun.) en Boujema (Mar.). Omdat zij daarvoor hun vuisten gebruikten, moes ten zij voortijdig naar de kleedkamer. Zij misten daardoor de loting, die Marokko won. ten van ESA door en besloot zijn rush met een keihard diagonaal schot, wat rakelings voor het doel langs dreigde te gaan. Doordat de bal echter op het laatste moment door een been van richting werd veranderd, verdween de ze geheel onverwacht langs de verraste doelman De Wit: 10. Otterlo was door dit doelpunt geenszins aangeslagen en vocht verwoed terug. Na enige tijd resulteerde dit in een doelpunt. Wagensveld, die ook deze middag weer goed speelde, werd op de rand van het strafschop gebied op min der fraaie wijze onderuit gehaald. Lens belastte zich met het nemen van de vrije trap en schoot deze via de ESA- doelman in: 11. Even daarna dacht Otterlo weer een unieke kans te krij gen, doordat er in het strafschopgebied bij ESA duidelijk hands gemaakt werd. Tot ieders verbazing kreeg Ot terlo een vrije trap toegewezen. Verde re pogingen van beide ploegen om voor rust tot een hogere score te komen mislukten. Na de thee ging Otterlo van start met de wind in de rug. ESA liet zich hierdoor echter niet imponeren en kwam via enkele aanvallen gevaarlijk voor de dag. De Wit, die deze middag uitstekend op dreef was, gaf de Arn hemmers voorlopig geen enkele kans. Na ongeveer tien minuten spelen liep Otterlo uit naar 12. Uit een corner van Van de Brink werd Ivens in staat gesteld het tweede doelpunt voor Otter lo te scoren. Dit was voor ESA het sein om alles op de aanval te gooien, maar de Otterloërs hielden goed stand. Toch konden zij niet voorkomen dat ESA tot de gelijkmaker kwam. Uit een pass van de linksbuiten kreeg de mid denvoor van ESA de gelegenheid dit doelpunt waar te maken 22. Hierna volgde eerder genoemd incident. Otter lo moest het in de resterende 15 minu ten met slechts tien man opknappen. Gelukkig kon het verdere doelpunten voorkomen, waardoor de Otterloërs met een verdiend gelijk spel huiswaarts konden keren. ADVERTENTIE De Heer Hub. Stinkene uit Zeist schrijft: Op 26 september deden we - vader. moeder en dochter - onze zoon uit geleide voor een reis naar Het verre Oosten via Schiphol. Ruim op tijd van huis gegaan, doch bij Abcoude kregen we een lekke band. De schrik sloeg ons om het hart. In 1000 angsten toen ook de reserve band onbruikbaar bleek. Vliegtuig weg... aansluiting missen... paniek!! Direkt met driehoekje op vlucht strook en handje opsteken naar voorbijsnellende auto's. De vierde stopte en zag wat er aan de hand was. Toonde ons triomfantelijk Spuit bus Finilec (die hij altijd bij zich had) en in tien minuten was het geklaard. Bandje weer hard en wij weg! Maar zusje omarmde nog eerst de Finilec- redder. Vliegtuig op het kantje af gehaald. Maar ik weet wèl: nooit meer uit zonder Finilec-spuit". Als u dit leest is het dan niet een reuze idee om Finilec te geven of te ontvangen? Vooral als u de spe ciale cadeauverpakking ziet. Finilec is verkrijgbaar bij de service stations van de benzine maatschap pijen en de erkende rijwielhandel, Finilec, een produkt van Aerochemie N.V., Amsterdam. HEERENVEEN Het Haagse ijs- hockeyteam „Hijs Hoky" heeft zater dagavond in Heerenveen voor 1800 toe schouwers met 86 gewonnen van de Noorse eerste-divisieclub Oslo. De tus senstanden waren 30, 32, 24. EDE Drie van de vijf biljartteams van „Gelre" hebben het in het weekend tot een overwinning gebracht. De ande re twee ploegen moesten met een ne derlaag genoegen nemen. De uitslagen waren: Gelre I - Nieuw Arnhem 61; Gelre IICarambole I: 90; Vriendenkring I - Gelre III: 09; Oud Arnhem II—Gelre IV: 63 en Gelre V - Nieuw Arnhem: 27. In de eerste partij, gespeeld door Bronts, gingen de prestaties aanvanke lijk gelijk op. Echter in het laatste deel van de partij kreeg Bronts een achter stand van 25 caramboles. Na 32 beur ten stond Van Meegen van Nieuw Arn hem in gewonnen positie. Hij moest nog maar 2 caramboles maken, Bronts daar entegen 27. In de 33ste beurt poedelden ailebei de heren. De 34ste beurt bracht voor Bronts wéér een poedel van Van Meegen miste de laatste carambole. Bronts leverde hierna de enorme pres tatie door de ontbrekende 27 carambo les achter elkaar te scoren. In de na- stoot maakte Van Meegen de laatste ca rambole, waardoor deze partii toch nog in remise eindigde. In de tweede par- tijd had v. d. Berg heel wat moeite met Regterschot van Nieuw Arnhem. Na 30 beurten had v. d. Berg een kleine voor sprong opgebouwd. Maar in de 32ste beurt werd dit voordeel weggevaagd door een goede serie van 22 carambo les van de tegenspeler en omgezet in een achterstand. Van den Berg hield het hoofd koel, scoorde drie series van 8, 12 en 17 caramboles en stelde de zege daardoor veilig. Stoop gaf in een zeer goede partij Geurdsen van Nieuw Arn hem geen schijn van kans. Met series van 12, 20 en 25 caramboles was het pleit al spoedig beslecht. Met ruime meerderheid (13056) sloot hij deze partij in zijn voordeel af. Thuis spelend heeft het 2de team van „Gelre" een grote overwinning van 90 behaald op „Carembole" uit Am- hem. Kerssen was uitstekend op dreef. Daar Reinhoudt niet aanwezig kon zijn, speelde hij 2 partijen. Beide tegenstan ders liet hij ver achter zich. In iedere partij scoorde hij zes series met dubbe le cijfers, waarvan de hoogste 22 was! Door dit succes bracht hij de stand al op 40. In de derde partij liet Sams- huyzen er ook geen gras over groeien. Hij nam ai spoedig een voorsprong en liep steeds verder uit. Het werd een ruime zege: 10061. In de laatste par tij zegevierde Zegers over Goossens van „Carambole". In een gelijk opgaan de strijd wist hij met een betere eind spurt de volle winst te behalen. Eind uitslag 90 voor Gelre. De uitwedstrijd van het 3de team van „Gelre" tegen Vriendenkring I in Am- hem heeft een groot succes opgeleverd. Alle partijen werden gewonnen, waar van drie met grote meerderheid. Pieters begon al goed. Met series van 11 en 22 caramboles nam hij de leiding. Toen hij in de 18de beurt een uitstekende serie van 30 caramboles maakte, was de ze ge al een feit. Ook Van Ede was in een uitstekende vorm en gaf zijn tegenstan der geen kans. In de tweede beurt scoorde hij een serie van 12 stuks. Re gelmatig voerde hij zijn voorsprong op. Met 2 series van 19 en 6 caramboles be haalde hij een ruime overwinning 9038, met het goede gemiddelde van 3,21. Ook Voorwinde ging in dit tempo door en behaalde een ruime zege. Met series van 8, 9 en driemaal 13 caram boles sloot hij deze partij in zijn voor deel af, met het gemiddelde van 3,10. In de laatste partij stond Selles na 40 beurten ruimschoots op winst: 85 om 63 caramboles. Voor de laatste 5 carambo les had hij echter liefst 8 beurten no dig. Zijn tegenstander Ubing maakte daarvan dankbaar gebruik en liep zijn achterstand in, maar miste in de na- stoot de éne carambole die hij nodig had voor remise. Nu werd het 90 voor Gelre. Het bezoek, dat het 4e team van Gel re bij Oud Arnhem 2 bracht leverde verlies op. Van Beek, nog steeds uit vorm, kon tegen de goed spelende Kruitwagen niet optornen en verloor met ruim verschil. Twigt moegt de zwa re taak vervullen om 2 partijen te spe len wegens afwezigheid van Van Laar. Hij heeft niet slecht gespeeld, doch het resultaat was maar één winstpunt door remise tegen Dolman. Als er één man is, die tot het laatst vecht voor een goed resultaat, dan is het wel Tims. Hij stond praktisch verloren, want na 34 beurten was de stand 66 om 53 caram boles in zijn nadeel. Maar toch sleepte hij de winst uit fet vuur, door een goe de serie van 12 caramboles. Eindstand 63 voor Oud Arnhem. Thuis spelend tegen Nieuw Arnhem 3 heeft het 5de team van Gelre een slecht resultaat behaald. Het werd 72 voor de Arnhemmers. Alleen Maassen bleef overeind en door zijn overwinning werd de eer voor Ede gered. De ande re drie heren, die uit vorm waren, moesten een nederlaag incasseren. De persoonlijke resultaten waren als volgt: le team Bronts 150 150 35 27 4.28 v. d. Berg 135 135 44 17 3.06 Stoop 130 130 32 25 4.06 2e team Kerssen 120 120 21 22 5.71 Kerssen 110 110 24 16 4.40 Samshuyzen 100 100 48 10 2.08 Zegers 100 100 40 10 2.50 Se team Pieters 105 105 27 30 3.89 Van Ede 90 90 28 19 3.21 Voorwinde 90 90 29 13 3.10 Selles 90 90 49 10 1.84 4e team Van Beek 100 39 31 10 1.25 Twigt 80 62 41 12 1.51 Twigt 75 75 50 9 1.50 Tims 70 70 39 12 1.79 5e team Jonker 70 59 51 7 1.15 Dusault 60 45 51 8 0.88 Otten 55 48 58 4 0.82 Maassen 45 45 43 8 1.04 Riet Belt en Johnny van Asselt spron gen van vreugde samen een gat in de lucht. GRONINGEN Johnny van Asselt uit Apeldoorn is zaterdag in sporthal „De Wijert" in Groningen Nederlands kampioen trampolinespringen gewor den. Bij de dames greep plaatsgenote Riet Belt de titel. De uitslagen: Heren: 1. Johnny van Asselt (Odilo, A'doorn) 38.55 p.; 2. H. v. Diermen (HSC, Hierden) 37.15; 3. T. Cleton (Odi lo, A'doorn) 36.95 p. Dames: 1. Riet Belt (Odilo, A'doorn) 36.15 p.; 2. Loes Schut (Odilo, A'doorn) 34.25; 3. Riet Vink :01ympia, Aals meer) 32.40. Jeugd meisjes: 1. Nancy Spaargaren (Olympia, Aalsmeer) 30.60 p.; 2. Riet Weeterings (Odilo, A'doorn) 27.30; 3. Olga Kalshoven (Olympia, Aalsmeer) 26.95 p. Jeugd jongens: 1. Ben Jansen (Spar ta, Ermelo) 31.55 p.; 2. J. Kerkhoven (Olympia, Alsmeer) 27.80; 3. R. Ruiter (Olympia, Aalsmeer) 27.00. OSS De zestallen van de Neder landse Katholieke Gymnastiekbond heb ben zaterdag de interlandwedstrijd da mes en heren tegen de ploeg van de Ka tholieke Belgische Turnbond gewonnen. Bij de heren was het verschil bijna twin tig punten, 244,25225,50. De marge bij de dames bedroeg ruim drie punten, 175,30172,00. In het individuele klas sement eindigden Belgrische deelnemers op de eerste plaats. NEW YORK Het plan van een aantal Amerikaanse negeratleten om de Olym pische Spelen en ook wedstrijden waaraan vertegenwoordigers van Rhodesië en Zuid-Afrika deelnemen te boycotten, heeft in de Verenigde Staten buiten de kring van de „black-power"-organisatie weinig weerklank gevonden. Avery Brundage, president van het Internationaal Olympisch Com'té, verklaarde: „Deze jonge mensen maken een ernstige fout. Een manifestatie van racistische, politieke of religieuze gevoelens dient juist niet in de sfeer van de Olympische Spelen te worden gebracht". De enige, die zich volledig achter het boycotbesluit van Los Angeles heeft geplaatst, is Muhammad Ali, die als Cassius Clay bij de Olympische Spelen van Rome de gouden medaille in het boksen bij de halfzwaargewichten ver overde. De bokser zei: „Het is een gro ter opoffering om je kansen op een Olympische medaille op te geven, maar wanneer het de vrijmaking en de ge lijkberechtiging van ons ras zou kun nen bevorderen, ben ik het er volledig mee eens". Jesse Owens, bij de Spelen van Ber lijn in 1936 winnaar van vier gouden medailles, vertelde: „Het is een ver schrikkelijke blunder om uitgerekend de Olympische Spelen voor politieke doeleinden te gebruiken. Geen ander evenement heeft zoveel goed gedaan voor de zaak van de gekleurde mens". De vèrspringer Ralph Boston, met goud bekroond bij de Spelen van Ro me heeft zich niet zo nadrukkelijk uit gesproken als Owens, maar men ver wacht wel, dat hij een lichte druk op zijn rasgenoten zal uitoefenen en een aantal „afgedwaalde" mogelijke Olym piërs naar de ploeg terug zal kunnen brengen. Het Amerikaanse Olympische Comi té heeft uiterst nuchter gereageerd. Het bestuurslid Lentz verklaarde: „Als een atleet, die voor Mexico wordt uit genodigd, zou bedanken dan nemen wij gewoon de volgende die op de lijst staat enzovoort. Een boycot," zei Ar thur Lenz, „zou de kwaliteit van de ploegen voor atletiek, basketbal, bok sen en mogelijk gewichtheffen geen goed doen, maar een rampzalige ver zwakking zou het niet zijn". In de Amerikaanse Olympische ploeg voor de Spelen van Tokio waren 50 kleurlingen opgenomen op een totaal van 362 atleten, 13,81 procent dus. Deze 50 atleten zorgden voor 22 van de 126 veroverde medailles en dat is een per centage van 17.46. DEN HAAG In het Nederlandse waterpoloteam, dat van 5 tot 22 decem ber in Zuid-Afrika vier interlandwed strijden zal spelen, is Hans Nolting ver vangen door Hans van Ommen (PSV). De DJK-speler is in de officiersoplei ding en zou teveel met de studie ach ter raken. De tien spelers, die onder leiding van Gerrit Jansen en Ruud van Feggelen deelnemen aan de Zuidafri- kaanse trip zijn: Feike de Vries (Nept. Amersfoort), Joop Schmidt (Meeuwen), Fred van Dorp (AZPC), Hans Hoogveld (Nept. Amersfoort), Hans Wouda (Meeu wen), Nico van der Voet (ZIAN), Bart Bongers (ESCA), Hans van Ommen (PSV), Hans Koster (Meeuwen) en Wim Hermsen (Robben). De ploeg vertrekt op 5 december en speelt reeds een dag later in Bulawajo een interland tegen Rhodesië. Van 7 t/m 12 december blijft de ploeg in het hooggelegen Johannesburg. Op 12 de cember wordt in Kaapstad gespeeld, op 14 december in Port Elizabeth en op 15 december in Durban,, waarna de ploeg op 19 december terugkeert naar Johannesburg. De reis geschiedt op uit nodiging van Zuid-Afrika. Voor de plegleiding is het een bijzonder waarde volle trip, omdat in Johannesburg op „Mexico-hoogte" kan worden getraind. De waterpoloploeg moet de uitzending naar de Olympische Spelen overigens nog verdienen in het kwalificatietoer nooi, dat van 5 t/m 9 juni a.s. in Milaan wordt gehouden. HEREN Eerste klasse Westen HilversumAmsterdam Laren—H.H.IJ.C. H.G.C.Kampong H.D.M.H.I.C. S.C.H.C.B.M.H.C. H.H.IJ.C.—Laren Zuiden TilburgEindhoven 's-HertogenboschVenlo Keep Fit—E.M.H.C. Oosten P.W.—Zwolle UnionD.K.S. HattemN ij megen ArnhemApeldoorn Noorden E.M.H.C.Emmen GroningenI.H.H.C. Dash—L.H.C. Gron. StudentenG.H.B.S. Oosten Tweede klasse Almelo—E.H.V. HengeloBully CoevordenUpward ZutphenDeventer Derde klasse KromhoutersW ageningen OosterbeekEpe Tempo '41Lochem AresEde Vierde klasse DoetinchemMezen DierenZ.O.W. QuickSalamanders Reserve Eerste klasse Zwolle II—P.W. II Upward IINijmegen II Nijmegen IID.K.S. II D.K.S. III—Arnhem II DAMES Eerste klasse Westen R.B.C.—B.D.H.C. GooischeAmsterdam LarenFit VoordaanBe Fair Zuiden RacingWere Di Oranje ZwartH.T.C.C. 's-HertogenboschPush E.M.H.C.—Keep Fit Oosten AlmeloZwolle UnionD.K.S. QuickNijmegen Arnhem—Deventer Noorden H.M.C.Emmen GroningenHurry Up Gron. Studenten—G.H.B.S. Oosten Tweede klasse P.W.—E.H.V. HengeloBully HattemUpward Tempo '41Apeldoorn Derde klasse KromhoutersWageningen OosterbeekEpe CoevordenLochem ZutphenEde Vierde klasse DoetinchemMezen Dieren—Z.O.W. 2—1 2—2 0—1 1—1 1—0 0—1 0—0 afg. 2—3 6—0 1—1 3—1 2—2 2—1 1—0 3—3 2—0 1—2 2—0 1—1 1—1 1—1 2—0 1—0 2—2 4—0 2—1 9—0 6—1 0—1 3—0 2—2 0—0 1—1 1—1 1—3 1—1 4—0 afg. 4—0 3—1 4—0 1—2 0—0 12—0 4—0 1—0 2—0 1—3 0—4 0—0 1—1 1—0 0—3 0—3 1—6

De Vallei | 1967 | | pagina 10