voor spoelen? op spoelen? 659.- Zoekt u een goede recorder met een eenvoudige, probleemloze bediening? Dan is een Philips cassette-recorder een uitstekende keus! Zoekt u een goede recorder een precisie-instrument met heel veel mogelijkheden? Dan is een Philips spoelen-recorder een uitstekende keus! 't is'n uw merk van service en vertrouwen 269.- Geen losse spoelen bij het Philips cassette-sy steem, maar een kleine cassette, niet groter dan een sigarettendoosje. Daarin zit de geluidsband veilig opgeborgen. De bediening is bijzonder eenvoudig: u legt-klik-de cassette in, druk op de knop... klaar voor opname of weergave. Een Philips cassette-recorder is een complete recorder, want u kunt er zelf mee opnemen en weergeven. Bovendien kunt u kiezen uit meer dan 300 musicassettes. *Musicassettes: kant-en-klare programma's van wereldbekende artiesten en musici. Er is volop keus uit een groot repertoire. Reeds vanaf 7,50 Alle onderdelen van Philips recorders zijn af gestemd op maximale geluidskwaliteit en blijvende betrouwbaarheid. Een luchtspleet van 0.002 mm garandeert, dat de magneetkop elke toon in volle glorie weergeeft. Zelfsme- rende, gesinterde lagers garanderen een ge lijkmatige loop, een lange levensduur en een minimum aan onderhoud. Aan een Philips re corder beleeft u veel luistergenoegen. Maar ook de mogelijkheden zijn bij Philips recor ders zeer groot. Duoplay-schakelingen, multi- play-schakelingen, trucage - mogelijkheden? De gevorderde geluidsfan vindt bij Philips veel opwindend schakel-plezier! VRIJDAG I DECEMBER ,0/ Bang ♦Minicassettes.: een extra argument voor de Philips cassette-recorders Hierboven algebeeld: Philips batterij-cassette-reeorder. Samen met compact-cassette met een half uur muziek, handige draagtas, verbindingssnoer en gevoelige microfoon met afstandsbediening In luxe, grotere uitvoering met toonregeling en grote luidspreker 299.- Hiernaast afgebeeld: Philips net-cassette-recorder met o.a. op wippende cassette-houder, uitschakelbare automatische opname- sterkteregeling, geluidsreflector voor gerichte weergave. Samen met compact-cassette met een half uur muziek, verbindingssnoer en gevoelige microfoon Q /IQ Stereo net-cassette-recorder 429.- O i7 Gek PHIUPS Philips stereo-bandrecorder met o.a. stereo-opname, mengmo- gelijkheid, duo- en multiplay. Stereo-weergave via mono- of stereo-radio of versterker. Vier sporen, twee bandsnelheden. Samen met microfoon, verbindingssnoer, spoelen en langspeel- band. Keuze uit 8 spoelen-recorders. Van 299.- tot 1198.- PHILIPS 7*025 Vraagt naar onze CONTRACT-TARIEVEN!

De Vallei | 1967 | | pagina 16