Een centrale voor de hele provincie Geschenken Geschenken Rein Kok Gehandicapte kleuters kregen zandbak van chr. huishoudschool WATERBEHEERSING IN VALLEIGEBIED IS STUDIE-OBJECT Kantongerecht Wageningen Studentikoos vreugdevuur werd mild bestraft Lekke remleiding was niet te constateren Kascheque gezocht Sigarenmaker uit Veenendaal showt vak op Canadese beurs Ged. Staten over vuilverbranding Kleine brand bij Stenman Nieuwe zweminstructeur voor Lijster berg -bad Misverstand rond bouw ly ceum Agenda voor Arnhem Geschenken Omgekomen automobilist kwam niet uit Veenendaal Bijna 6000ha vrij bos V ogelexpositie u uw Geschenken Ruimtelijke ordening AGENDA Gemeentebesturen positief over gezamenlijke aanpak BURGERLIJKE STAND RHENEN dagblad DE VALLEI? 10550 11079 Geschenken Remleiding Naar links Doorrijden ZATERDAG 2 DECEMBER 1967 VEENENDAAL Gedeputeerde Staten van Utrecht hebben een uitgebreid antwoord gegeven, over de vuilverwerking in de provincie, aan de commissie van rapporteurs, die zich heeft beziggehouden met het onderzoek naar de be groting voor 1968. Het college spreekt daarbij de verwachting uit, dat het even tueel in gebruik nemen van een centrale verbrandingsinstallatie voor de hele provincie niet voor 1975 kan worden verwacht. Het hele probleem van de vuil verwerking, dat voor veel gemeenten steeds grotere vormen gaat aannemen, is momenteel in studie. Een rapport hierover wordt in de eerste helft van 1968 verwacht. VEENENDAAL Vrijdagmorgen omstreeks kwart over acht werd Vee- ncndaal opgeschrikt door loeiende brandsirenes. Er bleek en brandje te zjjn by Aug. Stenman in de Schoolstraat maar dat was reeds geblust, toen de eerste brandweerauto arriveerde. De brand was ontstaan in de Lakke- rij, doordat van een beweegbare lak- oven de bodem afviel. Die bodem kwam terecht op een gasbrander en daardoor ontstond er een begin van brand. Met eigen blusmiddelen wist het personeel het vuur snel te doven. Er ontstond schade aan een luchtaf- zuiger en aan een gedeelte van de pro- dukten, die een deel van de bewerking opnieuw zullen moeten ondergaan. Alle schade in dit gebouwtje, dat nog slechts enkele weken voor Stenman dienst zal doen, wordt gedekt door de verzekering. RHENEN Geboren: Gerard, z.v. G. van Brussel en C. A. Breugom; Ja- coba Hendrika, d.v. C. Tanis en J. Pa ter, Veenendaal; Albert, z.v. G. Henzen en M. C. van Dijk; Jannigje, d.v. P. Meeuwisz en A. M. Lammers; Teunis Cornelis, z.v. W. J. C. Romijn en C. van Hardeveld, Veenendaal; Jantje, d. v. T. Scheffer en H. Prins; Wouter, z. v. W. de Kruiff en S. Bouman, Veenen daal; Abraham Lodewijk, z.v. E. van der Klij en H. J. Beversluis, Veenen daal. Ondertrouwd: W. Silfhout, Hovestad; J. de Bode en G. van Daalen; W. Klaassen en A. H. van de Glind; H. Leppers en C. van den Berg; J. Koot- stra en D. Beekhof. Gehuwd: H. K. Budding en T. J. E. van Dam. Overleden: Evert Cornelis Muller, 73 jr., echtgenoot van B. Gerritsen, Vee nendaal. Elders overleden: te Ede: Hilfried de Boef, 52 jr, echtgenoot van C. van den Broek. Ingekomen personen: P. van de Kolk, van Amsterdam; A. E. van den Broek, g/m. Drost, van Oss; J. Schoeman met gezin van Veenendaal; G. J. J. Tenholter, van Alkmaar; R. Weiland, van Utrecht; G. W. Sjoer, \/m. Van Swieten, van Veenendaal; A. Arends met gezin, van Enschede; K. D. van der Heide, van Nootdorp; E. Vermeer, g./m. Snijders, van Kesteren. Vertrokken personen: B. J. Wegh, naar Amsterdam; J. M. Kuipers, naar Rheden; G. J. van den Hatert, naar Veenendaal; A. Hoogeveen, naar Ave- reest; B. Roelofsen, naar Doorn. Omtrent de vraag of het op de weg van de provincie ligt financiële mede werking te verlenen aan de totstandko ming van een centrale vuilverbran- dings-installatie heeft het college nog geen standpunt ingenomen. Men heeft overigens wel de indruk, dat de gemeentebesturen positief staan ten opzichte van een gezamenlijke aan pak van het probleem van de vuilver- wijdering. In het overgrote deel van de gemeenten geschiedt de verwijdering van huisvuil op een wijze die uit een oogpunt van bescherming van de volks gezondheid bedenkingen ontmoet. Gedeputeerde Staten willen de me ning, die er bij verschillende leden be staat, dat met name de plattelandsge meenten onvoldoende aandacht beste den aan de verwijdering en vernietiging van huisvuil niet onderschrijven. Zo lang niet een centrale is gevonden en verwezenlijkt, zal veelal met de huidige situatie genoegen moeten worden geno men of worden volstaan met partiële interimoplossingen, aldus Gedeputeer de Staten. Wel acht men het ongewenst, dat het huisvuil met name in de dicht bevolkte provincie Utrecht wordt ge stort, waardoor ernstige water- en luchtverontreiniging kan ontstaan. In de studiecommissie vuilverwijde- ELST Gisteravond om 7 uur werd in Eist de jaarlijkse vogeltentoonstel ling van de Elsterse kleurvogelvereni- ging geopend. In de grote zaal van ca fé Sportlust waren weer honderden vo gels te zien, waaronder kleurkanaries, bastaarden, parkieten, acapornissen en valken. Er is tevens 'n grote' verkoop klasse aanwezig. Vandaag, de laatste dag van de expositie, gingen de deuren 's morgens al om tien uur open; van avond om tien uur wodt de tentoonstel ling, waarvoor elk jaar veel belangstel ling bestaat, gesloten. ADVERTENTIE MIST Bel: tot 17.30 uur van 17.30— 19.30 uur uur. Zaterdags 16.30—17.30 RHENEN Burgemeester en wet houders hebben in de vacature M. Wo- ries benoemd tot chef-zweminstructeur in het gemeentelijk overdekte zwem bad Lijster bergde heer H. J. Quax, oud 29 jaar, gehuwd en één kind, af komstig uit Leens (Gron.). De heer Ouax is vrijdag I december al in func tie getreden. Hij was voorheen werk zaam in Alkmaar en de laatste paar jaar in de gemeente Leens als bad meester-bedrijfsleider in het gemeen telijk streekbad aldaar. Op de foto links de heer Quax. Naast hem de heer Penraadt uit Wageningen, de waarnemend zweminstructeur. ring hebben gemeentelijke vertegen woordigers zitting. De gemeentebestu ren zijn elk voor zich, hangende de tot standkoming van 't eindrapport van de studiecommissie nog niet benaderd. Er zal echter moeten worden afgewacht of het rapport van de commissie voor de gemeentebesturen een aanvaardbaar uitgangspunt zal vormen. De voorlopige gedachten gaan uit naar een centrale verbrandingsinstalla tie en niet naar meerdere installaties. VEENENDAAL „Bij het in aan bouw zijnde Christelijke Lyceum aan de Kerkewijk te Veenendaal is een pi kant foutje in de architectuur aan het licht gekomen" zo begon in ons blad van 8 november een bericht dat voor zien was van een foto van een vertrek je dat ook in een school noodzakelijk is maar niet dikwijls gefotografeerd pleegt te worden. Foto en tekst lieten zien dat degenen die van dit toilet ge bruik zouden gaan maken nogal „open en bloot" zouden staan door het ont breken van schotten tussen de bakken en door het grote, op de binnenplaats uitzicht (en dus cok „inzicht") ge vende raam. Een bericht dat nogal wat zeer begrijpelijk is, enige hilariteit heeft opgeleverd en wat erger is ook de architect enigszins in opspraak heeft gebracht. Dit laatste was beslist niet de bedoeling van onze redactie integendeel: zij schreeef toen en is ook nu van mening dat de architect, de heer H. Geels uit Arnhem, er in ge slaagd is Veenendaal met een fraai bouwwerk te verrijken. Bovendien heeft de heer Geels ons laten weten: „In de in uw blad gehekelde situatie is in het bestek voorzien. De schaamschotjes wa ren reeds enige tijd daarvoor in een ander toilet aangebracht. Voor het gro te raam, dat uiteraard onvermijdelijk was in verband met de lichttoetreding, zijn schoepen geprojecteerd. Later is nog overwogen of er door middel van luxaflex wellicht een meer elegan te oplossing mogelijk zou zijn. Dit heb ik op welwillende wijze meegedeeld, toen naar ik meende een van de leer lingen daarover telefonisch een vraag stelde". Dit laatste, een misverstand dus, werd oorzaak dat ons bericht te veel vooruit liep op wat nog komen moest. Wat ons spijt! MUSIS SACRUM Donderdag, 7 december 20.00 uur: Het Gelders Orkest o.l.v. Francesco Man der m.m.v. Sidney Hart, viool. Wer ken van Rossini, Brahms, Wagner en Dukas. ADVERTENTIE BIJ DROGISTERIJ/PARFUMERIE Gelderland/hk. Hoogstraat, Veenendaal. Tel. 12656. Loten zwembadactie of dub bel zilverzegels. VEENENDAAL Een provinciaal dagblad meldde donderdag, dat 'n 27-ja- rige vrachtwagenchauffeur uit Veenen daal bij een ongeluk op Rijksweg 12 om het leven gekomen zou zijn. Het zou handelen om de heer W. Hendriks, Zandstraat 19 in Veenendaal, die het verkeer wilde regelen na een slippartij van enkele auto's. Het ongeluk gebeur de in de nabijheid van Driebergen. De heer Hendriks werd door een passerende auto aangereden, en op slag gedood. In tegenstelling tot het bericht in dal blad deelde de Veenendaalse politie mee. dat de heer Hendriks niet in Vee nendaal, maar in Ingen gewoond heeft. UTRECHT Het oostelijk deel van de provincie Utrecht bezit 17.867 ha bos. Hiervan is vrij toegankelijk 5946 ha, beperkt toegankelijk 8460 ha en niet toegankelijk 3461 /ha. Deze cijfers dateren van 1966. Omh'i de huidige situatie staan thans geen nadere ge gevens ter beschikking. Dit schrijven ged. staten in hun antwoord op een vraag uit de commissie van rappor teurs bij het begrotingsonderzoek. VEENENDAAL Leerlingen van de le Christelijke Huishoudschool aan de Stationssingel in Veenendaal zorgden er gisteren, tijdens 'n slechts anderhalf uur durende actie, voor dat de Stichting Dagverblijven Gees telijk Gehandicapten voor haar in januari van start gaande kleuterver- blijf kan beschikken over een water en zandbak. De kosten van dit voor een dergelijke instelling noodzakelij ke attribuut bedragen ca. f 500, welk bedrag ruim werd overschre den. Ook het tweede project, dat de leerlin gen van de huishoudschool in ge dachten hadden, een klinirek kos ten f 300,komt hierdoor bin nen het bereik van de stichting. „We houden nu ongeveer voor de vijf de maal tegen de Sint-Nicolaas een verkoopdag hier in de huishoud school", vertelde de directrice, mej. F. M. Wagter, „voor het eerst ech ter voor een Veenendaals doel. We hadden al eerder naar een Veenen daals doel gezocht, maar dat was er gewoon niet en daarom kregen jeugd tehuizen of de Stichting Jeugdhonk in Amsterdam de opbrengst van onze St. Nicolaasactie. Voor we begonnen had den we geïnformeerd bij de Stichting Dagverblijven die graag een klimrek of een water- en zandbak wilden. Ik was er direct van overtuigd, dat we in ieder geval 't klimrek zouden kun nen bekostigen. Ik meende ook wel te kunnen stellen, dat de water- en zandbak haalbaar was, maar ik hoop eigenlijk, dat we beiden kunnen verwezenlijken", aldus mej. Wagter toen de verkoop nauwe lijks een kwartier aan de gang was. De verkoping werd verzorgd door leer lingen van de verkoopstersopleiding. De aangeboden artikelen waren meren deels examenstukken van andere op leidingen. Een groot aantal handwer ken, „kunstnijverheidsartikelen", zo als sieraden en allerlei andere ge bruiksartikelen lag vrijdagmorgen al vroeg gereed. Bovendien konden de bezoeksters de naam van een „bruids pop" raden of een gokje doen bij de grabbelton. „Er is niets speciaal voor deze verko ping gemaakt", aldus de directrice van de huishoudschool, „alles komt uit de gewone lessen. Ook voor de meisjes VEENENDAAL Gedeputeerde Staten van Utrecht zijn van mening, dat de stank van het Valleikanaal ook WAGENINGEN Het is nu al weer een paar maanden geleden dat de Wageningse studenten het oude rusthuis, in de wandeling lusthuis ge noemd, moesten verlaten omdat het gebouw voor de sloop bestemd was. Het was in die dagen dat de omwonenden van het huis, op de hoek van de Sandbrink en de Grindweg, opgeschrikt werden door hoge vlammen in de na bijheid ervan. De aanstichters van die schrik en het vuur, verschenen vrijdag morgen voor (de jarige) kantonrechter mr. A. C. van den Brand. Braaf stonden ze gedrieën voor de balie, de 20-jarige G. T., de even oude Jan A. K. en de 24-jarige Willem L. B. Hun vuur-vriendje D. L. was verhin derd, waardoor zijn zaak bij verstek werd behandeld. Het lezen van de tenlastelegging nam niet veel tijd in beslag, het was duide lijk: de heren hadden vuurtje gestookt. Er was weinig rook geweest, maar wel hoge vlammen, bleek uit hun verhaal. Een van het drietal kwam het geval niet zo ernstig voor: „We hadden het goed in de hand overigens". Kantonrechter: „Waarom had u geen vergunning aangevraagd?" Nonchalant klonk het antwoord: „We brandden wel eens vaker wat, ook wan neer de politie voorbij kwam en die zei er niets van". Het vuurtje was ditmaal hard nodig geweest, want er was een hoop rommel die niet mee verhuisde, vandaar. „We verbrandden oude meu bels en zo". De officier van Justitie, mr. J. Rein- ders, zei in zijn requisitoir wel reke ning te willen houden „met de sfeer waarin dit zich heeft afgespeeld". Hij eis te tegen elk van de verdachten f 15,- of één dag hechtenis. De kantonrechter verhoogde de geldboete voor ieder met f5,-, zodat de totale boete op f20,- per gedaagde kwam, subs, twee dagen. De Edese smid Hendrik van H. (45) was in de Lunterse Dorpsstraat met zijn Volkswagen uit 1956 tegen een an dere auto aangereden. Dit werd hem ten laste gelegd en daarnaast ook de oor zaak van het tegen die ander aanrij den: het niet in orde zijn van de rem. Verdachte zei van het geval niets begrepen te hebben, omdat zijn wagen kort van tevoren nog nagekeken was. „Ik reed heel zachtjes tegen die ande re wagen aan. Enkel de uitlaat kwam daardoor wat los te zitten". De kanton rechter las in het proces-verbaal dat de remleiding doorgeroest was en af gebroken. Dat was een raadsel voor de Edenaar, en steeds opnieuw verduide lijkte hij weer dat direct wanneer er iets aan zijn wagen was hij het euvel liet repareren. En over zijn wagen: „Hij remde altijd prima". Hendrik loog er niet om, dat bleek ook wel uit het verhaal van de verba lisant-deskundige van de Edese politie die als getuige vertelde dat het wagen tje er best uitzag en dat de remleiding wel doorgeroest was, maar voor een leek niet te zien was geweest zonder dat eerst de hele zaak gedemonteerd was. Het hele technische betoog was sterk in het voordeel van de smid. Het kwam er dan ook kort en goed op neer dat hij er in feite niets, maar dan ook niets aan had kunnen doen. Ook de of ficier was dat inmiddels duidelijk ge worden en hij schetste de zaak dan ook als „een beetje bijzonder". En: „Je zou het zelfs een constructiefoutje van de auto kunnen noemen". Reden voor de officier om ontslag van rechtsver volging te eisen omdat hij meende dat Van H. voor de aanrijding niet schul dig kon geacht worden en voor wat de rem betreft hem ook geen verwijt kon worden gemaakt. De kantonrechter dacht er al precies zo over en vonnis te conform de eis. Gekruld, en vastberaden stond ze voor de kantonrechter: 25-jarige Gijs- berta Henriëtte B., in de Randstad ge boren. maar nu wonend in Bennekom en werkend als wetenschappelijk amb tenares. Gijsberta was in de Wageningse Sta tionsstraat, toen ze uit de Bergstraat kwam fietsen, plotseling naar links ge gaan, omdat ze bij de Nutsspaarbank moest zijn. Dat oversteken werd een achter haar aanrijdende jongeman, de Renkumse elektricien Karei W. J. (19) noodlottig, omdat hij niet meer voor haar kon uitwijken. Gijsberta liet het er niet bijzitten en verklaarde aan de rechter dat haar oversteken naar de overkant van de weg helemaal niet zo plotseling was geweest en ze wel degelijk zich er eerst van had overtuigd of de weg wel veilig was. Kantonrechter: „Hebt u uw hand uit gestoken?" Gijsberta: „Ik steek in het algemeen mijn hand uit, maar of ik het toen heb gedaan.En met een schouderop halen: „Ik durf hier niet te liegen". Karei werd ook nog even voor de ba lie geroepen en diende een vordering in van f 80,- voor de schade die hij bij het geval had opgelopen. Gijsberta haalde nog even een uit spraak aan van een politieagent die 't proces-verbaal had opgemaakt en die zich had laten ontvallen dat het niet uit te maken was wie nou precies de schul dige was. De kantonrechter had de ingediende rekening aan een scherpzinnig onder zoek onderworpen en merkte op dat de rekening gedateerd was vóór de dag van het ongeval. Karei, lakoniek: „Dat zal wel een foutje zijn". Een uitspraak volgde er echter niet en de zaak werd verdaagd naar 15 december. De Amsterdamse koopman Daniel G.M (55) was in Ede gesnapt met een wa gen die niet enkel een gladde band had, maar waarvan ook de uitlaat niet in or de was. Hetzelfde was het geval met de handrem. Toen de kantonrechter al de mankementen had voorgelezen zei de Amsterdammer die na de controle van de wagen zijn weg had mogen ver volgen: „Als die wagen dan zo slecht was als nu gezegd wordt, hadden ze me de keuring niet meer de Rijksweg op moeten sturen. Dan had ik er eenvoudig weg niet meer mee mogen rijden". Hoe dan ook, de man werd veroor deeld en hoorde voor de drie feiten 'n geldboete eisen van f 55,-. In verband met de financiële omstandigheden van verdachte, maakte de kantonrechter er f 45,- van. bij de Roode Haan sterk zal vermin deren als in Veenendaal de rioolwater zuiveringsinstallatie is gebouwd. Ove rigens betreurt dit college het, dat nog niet tot aanbesteding van de zuive ringsinstallatie kon worden overge gaan. Gedeputeerde Staten schrijven dit in hun antwoord op vTagen die een aan tal leden van Provinciale Staten heb ben gesteld bij het afdelingsonderzoek naar de begroting voor 1968. De vraag rijst, aldus* de vragenstel lers, of de bijzonder sterke waterver ontreiniging bij de „Roode Haan", waar door over een brede zone in het gehele verdere stroomgebied van de Valleika naal een vrijwel ondraaglijke stank en atmosfeerbederf ontstaat, geen aanlei ding kan zijn voor een bijzondere prio riteit van de financiering van genoem de zuiveringsinstallatie. Een volgende vraag in dit verband luidde: „Hoe staat het met de waterzuivering in de gemeente Ede". Gedeputeerde Staten hebben niet al leen veel vertrouwen in het sterk min der worden van de stank na de bouw van de rioolwaterzuiveringsinstallatie, maar vertrouwen er ook op, dat het werk nog dit jaar zal worden aanbe steed. Ten aanzien van de zuivering in de gemeente Ede weten zij te melden dat het gemeentebestuur plannen in voor bereiding heeft voor de uitbreiding van de aldaar bestaande bezinkinrichting tot een volledige zuiveringsinstallatie met een capacteit van 100.000 inwo ner-equivalenten. Het uitstromende wa ter van deze installatie zal ook na uit breiding via een afvoersloot op het Val leikanaal worden geloosd. Gedeputeerde Staten verwachten ten aanzien van de waterbeheersing in het Eem- en Valleigebied binnenkort een uitgebreid rapport als resultaat van een studie. Intussen staat al wel vast, zo schrijft het college, dat aan een ver groting van de capaciteit van het Val leikanaal niet zal zijn te ontkomen. Daarover bestaat op technisch niveau tussen beide provincies (Utrecht en Gelderland) overeenstemming. RHENEN De burgemeester van Rhenen brengt ter openbare kennis, dat de raad dier gemeente bij zijn beslui ten van 28 november 1967, nrs. 6 en 7, overeenkomstig het bepaalde in artikel 21, eerste lid der wet op de ruimtelijke ordening, heeft besloten te verklaren, dat a. een bestemmingsplan in voorberei ding is voor het gebied ten westen van de bebouwde kom, genaamd Donder- berg; b. een bestemmingsplan in voorberei ding is voor het gebied ten zuiden van de Grebbeberg. Rhenen, 29 november 1967. De burgemeester voornoemd, L. Bosch van Rosenthal. van de verkoopklas is dit eigenlijk een les." Toch was de normale gang van zaken in de school wel wat in disorde. Is het normaal verboden om te snoepen tij dens de lessen, gistermorgen werd het aangemoedigd. Eén klas was enkele uren druk met het bakken van grote hoeveelheden patates frites, die door de overige leerlingen (klasgewijs) ge consumeerd werd uiteraard tegen betaling! Ook dat was voor het goede doel. Vorige jaren was er aan deze verkoping weinig ruchtbaarheid gegeven, maar omdat men dit jaar mikte op een ho gere opbrengst en omdat 't een Vee nendaals doel is,'heeft een deel van de Veenendaalse bevolking een uitnodi ging gehad voor de verkoopmorgen. Men heeft in de omgeving van de school huis-aan-huis een foldertje ver spreid en gezien de drukte in de Huis houdschool, en de grote opbrengst, is daar positief op gereageerd. Heden, zaterdag ELST Café Sportlust tot 22.00 uur: Tentoon stelling Elster kleurvogelvereniging. BIOSCOOP Luxortheater, Veenendaal, 19.30 uur: „De zwarte tulp". Morgen, zondag BIOSCOOP Luxortheater, Veenendaal, 15.00 uur: „De zwarte tulp" en 19.30 uur: „Het mysterie van de dodende slinger". VEENENDAAL De meeste mensen krijgen er omstreeks 5 december iets bij, maar een der loketambtenaren van de PTT raakte gistermiddag waarschijnlijk f 500,- kwijt. Zijn enige hoop is nog, dat de persoon, die vrijdagmiddag tussen 13 en 18 uur op het postkantoor aan de J. G. Sandbrinkstraat een kascheque geïnd heeft, zich nog even komt melden. De betreffende ambtenaar heeft die middag tweemaal een kascheque van f 500,- uitbetaald. Toen hij zijn kas op maakte bleek hij slechts van één het hem toekomende (grootste) deel van de cheque te hebben. Hij vermoedt, dat degene die het geld van de giro gehaald heeft de cheque weer bij zijn legitimatie heeft op geborgen. De „houder" van de' reeds ge- inde cheque heeft er niets meer aan, want deze is gestempeld en getekend, waardoor hij waardeloos wordt. De ambtenaar heeft er echter alles aan, want als het stuk niet boven water komt, moet hij de f 500,- uit eigen zak betalen. VEENENDAAL De Veenendaalse sigarenmaker E. van Ravenzwaaij, werkzaam by de Ritmeesterfabrieken, is gistermiddag van Schiphol naar de Canadese stad Calgary vertrokken. Hij zal daar het oude sigarenmakers- vak op een grote Canadees-Nederlandse jaarbeurs gedurende twee dagen (8 en 9 december) gaan demonstreren. De heer Van Ravenzwaaij reist in gezel schap van enkele andere typisch Hol landse ambachtslieden, onder wie een klompenmaker, die hun vak eveneens op de beurs zullen „showen". De Veenendaler heeft al meer reizen per Holland-Amerika Lijn naar Ameri ka achter de rug. Hij demonstreerde toen wekenlang op een passagiersschip en bracht onder meer een bezoek aan New York. Onlangs bezocht hij Zweden om ook de Scandinaviërs er getuige van te laten zijn hoe er in Nederland sigaren worden en werden gemaakt. De uitnodi ging om naar Canada te komen ontving de heer Van Ravenzwaaij van de Ca nadian Pacifia Airlines.

De Vallei | 1967 | | pagina 3