Henk Scholte en Tini Wijnen toonden hun grote klasse SP0RTT0T0 Renz en Deloof namen kop over Zesdaagse in Rotterdam-Z AGENTEN DIE ARRESTANT SLOEGEN VRIJGESPROKEN RTTV plaatste zich definitief in promotiegroep Damcompetitie district West gew. Gelderland In Australië nu ook sport op zondag Deelnemers aan Nederlandse kampioenschappen Amerikaanse dames versloegen Australië Schaatsploeg vertrok naar Inzeil Amateurvoetbal voor zondag afgelast Hockeyprogramma ook afgelast OODBC (Dodewaard) degradeert naar le klasse West Nederlands kampioenschap kader 71/2 Kunstijsbaan in Geleen Avondpartijen 38 landen naar Ol. Winterspelen Deense duikboot ramt visser Ook amateurs Amsterdamse zesdaagse Van 7-13 februari Tennis Ervaar het zelf. Bel meteen de dichtst bij zijnde dealer. Er wacht een Mercedes-Benz 200D op u. AUTOMOBIELBEDRIJF DE VRIES N.V. Junior Automobiel Club opgericht Jongens hadden uitgekiende roverstaktiek BETER TE LAAT THUIS DAN TE VROEG IN T ZIEKENHUIS Pagina 7 ZATERDAG 9 DECEMBER 1967 &EKKRADE Henk Scholte en Tini Wynen hebben vrijdagmiddag hun onmis kenbare klasse in het moeiiyke ankerkader 71/2 in het toernooi om de nationale titel in de Rodahal te Kerkrade nog eens duidelijk bewezen. Wijnen legde zyn meesterschap vast in een reeks van 204, waarmee hy zyn party tegen Vultink een beslissende wending gaf, en Scholte gaf van zyn grote kunnen blyk in de openingsserie tegen Lambert van Leur: 152 caramboles, welke een hechte basis vormden voor de overwinning. Maar behalve deze twee grootmees ters onder de kadristen vestigde nog '-n derde biljarter de aandacht op zich, nl de sympathieke Bert van Nijnatten. De Westbrabander, gemeenlijk in een fi gurantenrol, had vrijdagmiddag slechts zeven beurten nodig om Roodenburg naar een smadelijke nederlaag te spe len: 300-26. Series van 45, 43. 109 en 92 markeerden het pad van Van Nijnatten naar deze glorieuze zege. Met hen vormt Henk de Kleine na de derde ron de het leidende kwartet. Scholte, die zo sterk begon tegen Van Leur, was ondanks zijn krachttoer, die hem 152 punten opleverde, niet geheel voldaan. „Het is alsof er een kleefstof aan die ballen zit. Hoe langer je er ach ter elkaar mee speelt, hoe vuiler ze worden. Haartjes van het laken, stof, al les blijft eraan plakken. Daardoor wor den ze onzuiver en je ziet het bij elke rappel. Steeds lopen de ballen weg, Wijnen: serie van 204! ADELAIDE De finales van het Internationale tennistoernooi van Zuid- Australië, dat vandaag in Adelaide be gint, zullen op zondag 17 december zijn. Het is voor de eerste maal in de ge schiedenis van deze staat, dat een sport wedstrijd op zondag wordt gespeeld. De zer dagen is in Zuid-Australië name lijk een wet aangenomen, die vrijheid voor amusement en sport op zondag beoogt. Bij de heren is de Australiër Roy Emerson als eerste geplaatst en voert de Deen Jan Leschly de buitenlandse geplaatsten aan. Bij de dames is dat Wimbledonkampioene Billie Jean King die in dezelfde helft is ingedeeld als oud-Wimbledonkampioene Margaret Court-Smith. (jELEEN Volgend jaar oktober zal Limburg kunnen beschikken over een overdekte kunstijsbaan van 30 bij 60 meter, die o.a. geschikt zal ziijn voor ijshockey. Op initiatief van de plaatselijke ijs- club is donderdag in Geleen een N.V. opgericht, die reeds in februari een be gin zal maken met de bouw van deze kunstijsbaan, die komt te liggen in het Geleense Burgemeester Damenpark, Het gehele project, exclusief de grond komt op een bedrag van zes ton. De kunstijsbaan wordt aangelegd in 'n hal van 45 bij 72 meter, rond de ijsbaan is ook nog een rolschaatsbaan geprojec teerd. De NV werd opgericht met een aan delenkapitaal van 250.000 gulden. De Geleense ijsclub neemt voor een ton deel. Het resterende bedrag wordt vol gestort door plaatselijke industrieën. Scholte: niet geheel tevreden daarom moet je na elke tien rappels weer met een plaatsingsstoot de positie zien te herstellen. Vooral Wijnen en ik, bij wie het spel geheel op techniek is gebaseerd, hebben hier veel last van", aldus Henk Scholte, die weliswaar daarna in de derde beurt nog door Van Leur een serie van 92 voorgescho teld kreeg, maar wiens spel voor de Os- senaar toch te sterk was. Bedreigd werd Scholte dan ook niet. Voor Tini Wijnen zag het er aanvanke lijk somber uit. Hij had totaal geen controle over het materiaal en had na zes beurten nog slechts 14 punten bijeen gestoten tegen Vultink 102. In de zeven de beurt kreeg Wijnen plotseling greep op de ballen, hield ze op de kaderlijnen in het gelid en gaf ze geen gelegenheid tot rebellie. In een hoog tempo en met vaste hand voerde hij de score op. Zijn magistrale spel legde hij vast in de tot nu toe hoogste serie van het toernooi: 204. Vultink was een versla gen man. De klap was te hard aange komen. Met series van 52, 4 en 26 snel de Wijnen naar de overwinning. Vultink wist er niets meer tegenover te stellen. Tot een nog grotere figurant werd Roo denburg gedegradeerd door de sterk spelende Van Nijnatten, terwijl tezelf dertijd op de andere tafel De Kleine Sundquest naar een nederlaag speelde. De Kleine gaf zijn zege glans met een mooie slotserie van 83. Sundquest De Kleine Van Nijnatten Roodenburg Vultink Wijnen Van Leur Scholte In de eerste avondpartijen behaalde Wijnen met een verschil van slechts negen caramboles een overwinning op zij.i stadgenoot Van Leur en bleef De Kleine de baas over Roodenburg. De strijd tussen Van Leur en Wijnen werd in tien beurten beslist en had een spannend verloop. De Kleine bereikte tegen Roodenburg een aanzienlijk gro tere marge en gaf zijn tegenstander de genadeslag met een sterk gespeelde se rie van 104 caramboles. 126 17 32 7.58 300 17 83 17.64 300 7 109 42.85 26 7 13 3.71 120 10 42 12.00 300 10 204 30.00 139 6 29 23.16 300 6 152 50.00 Van Leur 291 10 110 29.10 Wijnen 300 10 78 30.00 Roodenburg 187 9 59 20.77 De Kleine 300 9 104 33.33 GRENOBLE Achtendertig landen hebben zich ingeschreven voor de Olympische Winterspelen, die in febr. in de Franse wintersportplaats Grenoble worden gehouden. Het zijn: West-Duitsland, Oost-Duitsland, Aus tralië, Oostenrijk, Bulgarije, Kameroen, Chili, Denemarken, Verenigde Staten, Finland, Frankrijk, Griekenland, Hon garije, India, Japan, Lichtenstein, Mon golië, Noorwegen, Nieuw-Zeeland, Ne derland, Polen, Roemenië, Zweden, Zwitserland, Tsjecho-Slowakije, Tur kije, Rusland, Argentinië, Iran, Liba non, Marokko, Zuid-Korea, Noord-Ko- rea, Spanje, Groot-Brittannië, IJs land, Italië en Zuid-Slavië. De laatste zeven landen (van Zuid-Korea tot en met Zuid-Slavië) hebben hun officieuze inschrijving echter nog niet officieel be vestigd. KOPENHAGEN De Deense marine heeft bekendgemaakt dat een van zijn onderzeeboten, de Delfinen, 'n Zweed se vissersboot op zee heeft geraakt. Al le vier de bemanningsleden van het Zweedse schip vroren dood. De marine deelde mee, dat de duik boot even onder de oppervlakte voer toen hij omstreeks middernacht in de nacht van woensdag op donderdag „een ongeïdentificeerd schip" raakte. La ter werd vastgesteld dat het schip de Zweedse visser Malarö uit Gothenburg was. De aanvaring gebeurde op dezelf de plaats in 't Skagerrak waar de Ma larö zonk. Vier bemanningsleden wer den later op een reddingsvlot gevonden door een andere visser. Na twaalf uur aan sneeuw en kou blootgesteld te zijn geweest, waren ze allen dood. De Delfinen probeerde de visser te identificeren door er 'n zoeklicht op te richten, maar de visser deed hetzelfde en verblindde de bemanning van de duikboot. De visser reageerde niet op lichtseinen om langszij te komen, maar voer door. De Delfinen bleef nog een uur in de omgeving en koerste toen verder in noordelijke richting. Dinsdag komt de zaak in 't maritieme gerechts hof in Kopenhagen. DEN HAAG De cijfers van sport- toto 24 luidden: aantal deelnemers: 661.955; bruto in leg: 930.431,40 gulden; totaal prijzenbe- drag: 307.042 gulden. Eerste prijs: 168.873,10 gulden, 1 win naar ontvangt bruto 117.647,06 gulden, restant: 51.226,04 gulden gaat naar to to 25. Tweede prijs: 92.112,60 gulden, win naars ontvangen elk (39): 2.361,80 gul den. Derde prijs: 46.056,30 gulden. 31 winaars ontvangen elk 1.485,60 gulden. AMSTERDAM De K.N.S.B. heeft vrijdag de namen van de dames en heren bekend gemaakt, die 16 en 17 december deel zullen nemen aan de Nederlandse schaatskampioenschappen. De dames, die in Heerenveen uitkomen, zijn: Ingrid Blaauw (Zaandam), Marije Boekema (Deventer), Elly van de Brom (Amsterdam), Willy Burgmeijer (Nieuw- veen), Rieneke Demming (Ter Wolde), Akkel Falkena (Woudsend), Beppie Geijssen (Amsterdam), Carry Geijssen (Amsterdam), Jannie Goorman (Nijver- dal), Stien Kaiser (Delft), Tine Kroone (Nederhorst den Berg), Nel Post (Olst), Doetie Schilstra (IJlst), Ans Schut (Apeldoorn), Rinske Seinstra (Warga), Boukje Spoor (Garijp), Truus Veldhof (Albergen) en Elly Vermeulen (Amster dam). Reserve: Nel Lamers (Deventer). De heren, die in Amsterdam uitkomen, zijn: Van Ammers (Amsterdam), Bazen (Zevenhuizen), Beets (Amsterdam), Van der Berg (Worden), Beukers (Bergen), Bols (Hoogeveen), Borgers (Apeldoorn), Van Dijk (Ruigahuizen), Eriks (Sint- Maarten), Hekman (Balkbrug), Hoek stra (Heerenveen), Jorritsma (Rotter dam), Krook (Loosdrecht), Kuipers (Norg), Van Leeningen (Zutphen), Lie- brechts (Vlaardingen), Meijer (Katwou- de), Nottet (Loosduinen), Van Os (Waar der), Schenk (Amsterdam), Stekelen burg (Loosdrecht), Verheijen (Deventer), Verkerk (Puttershoek), De Vries (Rui- nerwold), Waanders (Twello) en Te Winkel (Brummen). ANTWERPEN Het Duits-Belgische koppel Renz-Deloof won vrijdagavond een jacht over ruim een half uur met een ronde voorsprong en nam daardoor de leiding in de klassering over. De stand in de zesdaagse luidde vrij dagavond 22.00 uur: I. Renz/Deloof (W.Dld'Belg) 38 pnt.; 2. Lykke/Eugen (Den.) 14 pnt. Op één ronde: 3. Post/Altig (Ned./W.Dld.) 52 pnt. 4. Jansen/Koel (Ned.) 46 pnt.; 5. De Roo/Pfenninger (Ned./Zwit.) 40 pnt.; Op vier ronden: 0. Duyndam/Beghetto (Ned./It.) 43 pnt.; 7. Baensch/Wagtmans (Austr./ Ned.) 24 pnt. Op vijf ronden: 8. Foré/Verschueren (Belg.) 14 pnt. Op zes ronden: 9. Karstens/Severeyns (Ned./Belg) 18 pnt. Op zestien ronden: 10. Schuuring/Vianen (Ned.) 41 pnt. Op achttien ronden: II. Zoet/Nijdam (Ned.) 55 pnt. ROTTERDAM De eerste naoorlog se zesdaagse van Rotterdam zal van 7 tot 13 februari worden gehouden. Een wereldprimeur is daarbij dat de wie lerbaan, die in september in Londen werd gebouwd en naar Rotterdam wordt overgebracht, in een circustent (van Boltini) zal worden opgesteld. Deze tent, die plaats zal bieden aan vijfdui zend toeschouwers, wordt geplaatst op een terrein in Rotterdam-Zuid in de on middellijke nabijheid van het eindsta tion van de metro, die op 9 februari wordt geopend. De organisatoren moet nog een ren- nersveld contracteren, maar hebben meegedeeld dat het „een zeer sterk veld" kan zijn vooral omdat er in de ze periode nergens anders wordt ge fietst. Tijdens de zesdaagse zullen de amateurs ook hun Toekomstzesdaagse rijden. Het is de bedoeling voor het weekein de, voorafgaande aan cie start van de zesdaagse, andere wedstrijden te houden Gedacht wordt aan de nationale (of open) winterbaankampioenschappen van Nederland. ADELAIDE Het Amerikaanse da- mestennisteam heeft in Adelaide de tweedaagse wedstrijd tegen Australië met 5-1 gewonnen. Het enige punt van de „Aussies" kwam op naam van Ker ry Melville, die Mary Ann Eisel in 2 sets (10-8 en 6-1) versloeg. De Ame rikaanse Wimbledonkampioene Billie Jean King won van Judy Tegart (6-3 en 6-1) en bleef samen met Rosemary Casals in het dubbelspel ook de meer dere over het duo Melville/Tegart: 6-4 en 7-5. ADVERTENTIE Het uur van de waarheid: een proefrit in de machtige Mercedes-Benz 200D Wilt u de waarheid weten over auto's? Ga rijden in een Mercedes-Benz. Dan kent u de maat waarmee alles gemeten wordt - de hoogste standaard in automobilisme. Dan weet u waar u aan toe bent met uw huidige auto. Waarom de 200D? Wel, dat is de Mercedes-Benz die als eerste in aan merking komt om goedkopere auto's te vervangen. Tenminste voor mensen die meer dan 30.000 km per jaar rijden. Voor hen gaat de dieselzuinigheid werken. Die zuinigheid maakt Mercedes-Benz mogelijk. Laat het u voor rekenen! Nog iets over die 30.000 kilometer iemand die zoveel rijdt heeft recht op ruimte, kracht en comfort - recht op de zekerheid van veiligheid. Iemand die veel op de weg is moet de waarheid weten... moet Mercedes-Benz kennen. MERCEDES-BENZ uw goede ster op alle wegen inruil voor een 200D valt de waarde van uw huidige auto ongetwijfeld meo. Vraag het onderstaande deaier. dealer voor Apeldoorn e.o.: Apeldoorn, Amersfoortseweg 15, tel. 05760-15950 Harderwijk, Thorbeckelaan 47, tel. 034104255 SCHIPHOL Gisterochtend zijn de 6 leden van de Nederlandse kernploeg voor een laatste „warming up" naar 't buitenland vertrokken. Over ruim een week zullen zij elkaar om de nog altijd fel begeerde Nederlandse kampioensti tel bestrijden op het ijs van de Amster damse kunstijsbaan. Terwijl Kees Verkerk op zijn eentje per SAS-lijntoestel naar Oslo vertrojc om er deel te nemen aan de Oscar Mat- thisen-wedstrijden, stapten onder lei ding van coach Wim de Graaff de 5 andere schaatssterren (Ard Schenk, Jorrit Jorritsma, Peter Nottet en de twee nieuwelingen Karei te Winkel en de 20-jarige Arie Eriks) in het toestel van Olympic Airways naar Duitsland om in het komende weekeinde deel te nemen aan internationale wedstrijden te Insell. Ard Schenk verwacht in Insell de fel ste tegenstand van de Westduitser Zim- mermann en de Noor Fred Anton Ma yer. Er wordt een klein klassement ge reden: 500, 3000, 1500, 5000 meter. Dat wereldkampioen Kees Verkerk alleen naar Oslo toog heeft een goede reden: hem wordt daar vandaag de Os car Matthisen-prijs (voor de schaatsen rijder, die vorig jaar de beste presta ties leverde) uitgereikt. Maandag" wor den onze landgenoten op Schiphol te rugverwacht. DEN HAAG De in 1958 opgerichte en thans nog slechts op papier bestaan de Jeugd Automobiel Club wordt door de KNAC tot nieuw leven gewekt. De club is in de loop der jaren op een doodlopende weg geraakt door gebrek aan middelen. De KNAC zal met in gang van 1 januari 1968 de „Junior Automobiel Club" (JAC) oprichten. Deze club zal een onderdeel vormen van de KNAC, zodat de leden van de nieuw opgerichte JAC zullen bestaan uit: 1. Alle junior-leden die vanaf 1 janua ri als zodanig tot de KNAC toetreden. 2. Alle junior-leden die als antwoord op een door de KNAC aan hen gericht schriftelijk verzoek de wens te kennen hebben gegeven lid te worden van de JAC. De JAC zal trachten de doelstellingen van de KNAC in eigen kring te verwe zenlijken door het beleggen van sa menkomsten, het organiseren van auto- sportevenementen, excursies en cur sussen en door het (doen) houden van filmvoorstellingen, lezingen e.d. DEN HAAG Twee agenten van de Haagse politie stonden gistermiddag voor de Haagse politierechter terecht, verdacht zich te hebben schuldig gemaakt aan mishandeling van een arrestant. In de box op het politiebureau te Scheveningen bevonden zich op de avond van 4 mei van dit jaar zeven arrestanten, die op de Promenade straatschenneryen zouden hebben gepleegd. Eén van hen, A. E., was in de box nogal lastig. Hy zong liedjes en schreeuwde. De 24-jarige agent van politie C. J. H. begaf zich in de box en maande tot stilte. Aanvankeiyk had dit resultaat, doch later begon E. opnieuw. De politieman wilde de arrestant toen uit de box halen en naar een cel brengen. Daarop ontstond een gehecht over het verloop waarvan de meningen uiteen liepen. Volgens E., die een aanklacht by de officier van Justitie inzake mishandeling had ingediend, was hy zodanig mishandeld, dat hy onder andere een lichte hersenschudding zou hebben opgelopen. De beide politiemannen verklaarden, dat er inderdaad klappen waren geval len. Dit zou noodzakelijk zijn geweest om zich te verweren. „Voor de politie is het anders wel gewenst, dat ze zich weet te beheersen", aldus de politierechter. Volgens de politiemannen was E. door het dolle heen, trapte en sloeg en ver zette zich als een razende. De 22-jarige UTRECHT De politie in Utrecht heeft acht jongelui aangehouden, die zich schuldig hebben gemaakt aan en kele overvallen op winkeliers. De jon gens, van wie er zes jonger dan 18 wa ren en de overige twee iets boven de 18, zijn allen afkomstig uit de wijk Utrecht-Noord. De groep had het speciaal op een manszaken voorzien. Zij volgden daar bij een speciale tactiek. Twee jongens gingen een winkel binnen, een sloot de tussendeur af zodat de winkelier zijn zaak niet kon binnenkomen, terwijl de ander de kassa leeghaalde. De buit va rieerde van f 30,- tot f 375,-. Bij een overval op een sigarenwinke lier kreeg men een van de jongens te pakken. Daarna volgden snel andere arrestaties. De jongens bekenden ook inbraken te hebben gepleegd in scholen en een club huis. Verder hadden zij automaten ge plunderd en eenmaal geprobeerd een vrouw van haar handtasje te beroven. Het geld was opgegaan aan drank en kaarten Zes jongens zijn opgesloten in ver schillende huizen van bewaring, twee zijn naar huis gestuurd. agent van politie H. W. L. was zijn col lega te hulp gekomen en ook hij zou de arrestant hebben geslagen. „Je krijgt in zo'n kleine ruimte moeilijk vat op iemand die zich verzet", verklaarde hij. Een getuige, één van de arrestanten, verklaarde dat het slachtoffer gilde van pijn. Er kwamen drie agenten binnen, die meteen begonnen te slaan, aldus de ze getuige. Een politieman, die het ge beurde had gezien zei, dat de verdachten door E. werden aangevallen. „De agenten moeten zich hebben ge voeld als oppassers in 'n circus", meen de de officier van justitie, mr. dr. H. van 't Veer, die verklaarde aanvankelijk in de veronderstelling te hebben ver keerd, dat verdachten niet tegen het ge sar hadden op gekund en toen waren gaan „uithalen", hetgeen begrijpelijk, doch onjuist zou zijn. Het blijkt, dat enkele „dreunen" zijn gegeven om E. te kalmeren, welk optreden in een kleine ruimte noodzakelijk kan zijn. Merk waardig vond de off. ook, dat E. aanvan kelijk geen aangifte heeft willen doen en er ook niet over heeft gesproken. De mishandeling achtte de officier bewezen, doch er moeten voor een politieman mo gelijkheden zijn om op te treden. Hij concludeerde tot ontslag van rechtsver volging. De verdediger, mr. J. M. van der Flier, bepleitte vrijspraak, subsidiair ontslag van rechtsvervolging, omdat het optreden van verdachten bedoeld was om geweld te breken. De politierechter, mr. A. H. C. Gie- ben, wilde in het midden laten of het optreden geheel juist is geweest, want vooral vanwege de kritiek dient de poli tie zo beheerst mogelijk op te treden. Vast staat dat er is geslagen, doch het hele gebeuren overziende kwam de po litierechter tot Vrijspraak. DEN HAAG Het amateurvoetbal, zowel voor de afdelingen als voor de districten, voor zondag a.s. is afgelast. AMSTELVEEN Er zal dit week einde niet gehockeyd worden. De Ko ninklijke Nederlandse Hockey Bond heeft namelijk alle wedstrijden, die waren vastgesteld voor vandaag en zondag in verband met de slechte ge steldheid van de terreinen afgelast. RHENEN R.T.T.V. heeft zich door een 10-0 overwinning op Tios 2 defini tief in de promotiegroep gespeeld. Na de misstap tegen STV-Climax 2 in Vee- nendaal was een en ander nog niet ze ker. Zoals uit de eindstand blijkt is er van spanning geen enkele sprake ge weest. Van de Broek won zijn le partij tegen Besseling met 2 x 21/12, vervol gens van Jan v.d. Wollenberg met 21/12 en 21/17 en als laatste tegen Klinkspoor met 21/5 en 21/12. Van de Brink had iets meer moeite met z'n tegenstanders. De uitslagen van hem waren als volgt. Van Klink spoor werd gewonnen met 18/21, 21/6, 27/25; Van Besseling met 21/14 en 21/15 en van v.d. Wollenberg met 21/15 en 21/18. Van Breenen tenslotte versloeg als eerste v.d. Wollenberg met 21/15 en 21/14, vervolgens Klinkspoor met 21/12 en 21/16 en als laatste Besseling met 21/11, 18/21, 21/16. Het dubbel was was ook voor RTTV in 2 games (21/17 en 21/16). Volgende week wordt de laatste wed strijd in deze le competitie gespeeld tegen Oldra 2 en dit moet weer een rui me overwinning worden. RTTV 3 - NIZO 2: 6-4. Door deze prachtige overwinning heeft team 3 zich alleen aan kop ge nesteld in de 2e klas. Het is nu zeker van een plaats in de promotiegroep. Voor dit schitterende resultaat zorgde vooral A. Udo die al z'n tegenstanders de baas was. H. v. Holland zorgde voor 2 overwinningen en O. Meyer scoorde met een overwinning het 6e punt. De verdere uitslagen zijn: RTTV 7 RTC 2 10-0; Schimmelp. - RTTV 9 10- 0. VEENENDAAL. De stand in de damcompetitie district West van het Ge west Gelderland luidt als volgt in de verschillende afdelingen: le klasse VTD 1 (Tiel) 7 5 DWS 1 (Ede) 5 5 EDV 1 (Ede) 5 4 Slagvaardig 1 (Wamel) 7 4 DES 1 (Lunteren) 9 4 DVV 1 (Voorthuizen) 7 3 DEZ 1 (Ochten) 8 3 RDV 1 (Rhenen) 7 2 SDV 1 (Scherpenz.) 7 2 DWS 2 (Ede) 2de klasse VRD 1 (Renkum) 4 4 WSDV 2 (Wagen.) 6 3 DLC 1 (Druten) 5 3 DES 2 (Lunteren) 3 2 BDV 2 (Bennekom) 2 2 EDV 2 (Ede) 6 2 DEZ 2 (Ochten) 5 0 WSDV 3 (Wagen.) 5 0 BDSV 1 (Barneveld) 4 0 1 1 75—65 11 0 0 71—29 10 1 0 63—37 9 3 75—65 82—98 68—72 76—84 61—79 61—79 6 0 0 6 45—75 0 0 54—26 1 2 60—60 0 2 54—46 1 0 34—26 0 0 23—17 0 4 56—64 3 2 48—52 2 3 41—59 1 3 30—50 3de klasse A BDSV 2 (Barnev.) 4 3 1 0 43—37 7 DCE 1 (Ederveen) 7 3 1 3 76—64 7 DVV 2 (Voorthuizen) 4 3 0 1 44—36 6 O. Genoegen 1 (Harsk.) 4 2 0 2 4139 4 DES 3 (Lunteren) 3 0 1 2 24—36 1 VRD 2 (Renkum) 4 0 1 3 32—48 1 3de klasse B VTD 2 (Tiel) 7 5 1 1 78—62 11 TOG 1 (Zetten) 5 5 0 0 60—40 10 DJZ 1 (Slijk Ewijk) 6 4 1 1 76—44 9 OODBC 2 (Dodew.) 3 0 0 3 22—38 0 DJZ 2 (Slijk Ewijk) 4 0 0 4 26—54 0 Leones 1 (B. Leeuwen) 5 0 0 5 3862 0 Het wedstrijdprogramma voor de ko mende week vermeldt de volgende wed strijden: le klasse DWS 2 (Ede)—DVV 1 (Voorthuizen) op maandag 11 dec.; RDV 1 (Rhenen) DWS 1 (Ede) op donderdag 14 dec. 2de klasse BDSV 1 (Barneveld)—DES 2 (Lunteren) op dinsdag 12 dec.; WSDV 2 (Wagenin- gen)BDV 2 (Bennekom) op donderdag 14 dec. 3de klasse DVV 2 (Voorthuizen)—VRD 2 (Renkum) op dinsdag 12 dec.; Ons Genoegen 1 (Harskamp)—DCE 1 (Ederveen) op dins dag 12 dec.; Leones 1 (Ben. Leeuwen)— DJZ 2 (SI. Ewijk) op maandag 11 dec.; TOG 1 (Zetten)—OODBC 2 (Dodewaard) op donderdag 14 dec. VEENENDAAL. De hoofdklasse competitie in het Gewest Gelderland is beëindigd. De definitieve eindstand luidt als volgt: 9 7 0 2 107—73 14 9 6 1 2 99—81 13 9 6 0 3 11070 12 9 4 2 3 95—85 10 9 4 1 4 88—92 9 9 3 2 4 86—94 8 9 2 3 4 83—97 7 9 2 2 5 84—96 6 0 9 9 6 89QR 6 OODBC I (Dodew.)®» 9 2 1 6 66—114 5 ADC I (Aalten)* WSDV I (Wagen.) NOAD I (Nijmegen) RKDVH II (Huissen) DCA I (Apeldoorn) DVA I (Arnhem) Vriendenkr. I (Nijm.) DVD I (Doetinchem) BDV I (Bennekom) ADC I (Aalten) kampioen en promo veert automatisch naar de nationale hoofdklasse. OODBC I (Dodewaard) degradeert naar de le klasse District West.

De Vallei | 1967 | | pagina 7