WONINGBOUW NEEMT GROTE VLUCHT Grootste wens in Leersum eerst bad, dan dorpshuis Lofwaardig initiatief emeester: Te weinig autochtone bevolking in zwembad-bestuur Bekendmaking IMKERS KEKEN TERUG OP GUNSTIG HONING-JAAR Oorlogsgravenstic hting vormt reisfonds voor Verre Oosten Feest Volksonder wij s gaat niet door AGENDA MARKTEN Y erkoopmiddag van Rode Kruis Verandering Noodzaak MIST Met gift comité Birma-lijn als startkapitaal: Filmavond in Arnhem Plannen rond De Snellenburg worden bekeken Café Broekhuy se werd heropend Beatcentrum gaat voorlopig dicht J. F. Benink LEERSUM De realisering van een zwembad en een dorpshuis zijn op dit moment de grootste wensen van het Leersumse gemeentebestuur. De plannen voor de bouw van het zwembad verkeren al in een vergevorderd stadium en zijn, zo deelde burgemeester mevr. mr. C. M. s* Jacob- des Bouvrie gisteren mee, „aanbestedingsklaar". „Samenstelling van woningbouwstichting moet bekend worden in het dorp u uw 10550 11079 BURGERLIJKE STAND LEERSUM UIT HET ZAKENLEVEN WOENSDAG 13 DECEMBER 1967 LEERSUM Het gemeentebe stuur van Leersum heeft gisteren een voor deze omgeving unieke perscon ferentie belegd. In een openhartige sfeer kregen de aanwezige persver tegenwoordigers de gelegenheid over alles wat zij van en over de gemeen te wilden weten, informaties in te winnen. De vragen werden door het college vaak zonder enige vorm van terughoudendheid beantwoord. De gemeente Leersum wil hiermee de voorlichting over alles wat zich in de plaats afspeelt over een andere boeg gooien. Een lofwaardig initiatief (Van een onzer redacteuren) Minder optimistisch was zij evenwel over de samenstelling van het béstuur van de stichting Bosbad Leersum, dat de realisering van het bad op zich heeft genomen. „Ik vind dat de oorspronkelijke bevolking van Leersum er nu te wei nig bij betrokken wordt. Graag had ik er wat autochtone Leersumers in willen hebben, maar wij hebben in het geheel niet veel te zeggen LEERSUM T(jdens de laatste raadsvergadering hadden de meeste raadsleden kritiek op de samenstel ling van het bestuur van de woning bouwstichting. De heer J. F. Benink (V.V.D.) wil de van het College weten hoe die samenstelling eruit ziet. „Dit moeten de mensen in het dorp weten. De woningbouwstichting is op een vreemde manier in het leven geroe pen. Alle geledingen van de Leer sumse bevolking z(jn er niet in ver tegenwoordigd. Ik wil in het be stuur van de woningbouwstichting dezelfde verhouding als in de raad". De samenstelling van het bestuur der woningbouwstichting is als volgt: 4 vertegenwoordigers van de N.H. Kerk, 2 van de Geref. Kerk, 2 van de Oud Geref. Kerk, 1 van de R.-K. Kerk, 1 van de Ned. Prot. Bond en 1 van het C.N.V. Daarnaast hebben nu 4 leden zitting, die door de raad z(jn aangewezen. Tegen deze samenstelling had on der meer de neer Benink grote be zwaren. „De werkelijke structuur van het dorp is niet vertegenwoor digd", vond hij. Burgemeester en wethouders van Leersum brengen ter openbare kennis, dat op 15 december 1967 van kracht wordt het besluit van de Raad dezer gemeente dd. 18 mei 1966 nr. 12, waar bij voor het parkeerterrein, liggende aan de Scherpenzeelseweg en de Put- akker, achter de Nederlandse Her vormde kerk een wachtverbod is inge steld, voor vrachtauto's met of zonder aanhangwagen. LEERSUM Evenals verleden jaar Jn Doorn, houden de welfare-werksters deze keer een verkoop- en contactmid dag, nu echter te Leersum. Gaarne wil het Rode Kruis tonen wat men ook dit jaar met elkaar heeft gemaakt. De handenarbeid werd verricht onder vaak moeilijke omstandigheden door mensen, die aan huis of1 rolstoel gebon den zijn. Als attractie voor de jeugd heeft het Rode Kruis zowel voor jongens als voor meisjes een wedstrijd uitgeschre ven, waaraan voor de mooiste bouw plaat en het aardigste handwerkje een prijs verbonden is. Dit jaar wordt deze verkoping gehou den in het gebouw van de Wijkverple ging, Koningin-Julianalaan 48 te Leer sum. Men kan er terecht van 's mid dags 2.00 uur tot 's avonds 9.00 uur op zaterdag 16 december. Omtrent het dorpshuis bestaat nog geen vastomlijnd plan. Er zal te zijner tijd een commissie worden geformeerd aan wie de verdere zorg voor de toe komstige bouw zal worden overgedra gen. Enkele maanden geleden werd er onder de verenigingen in Leersum een enquête gehouden om de behoefte aan een dorpshuis te peilen. De burge meester is er verheugd over dat er toen zo veel positieve reacties uit de bus zijn gekomen. Tijdens een persconferentie die gistermiddag in het gemeentehuis werd gehouden gaven de burgemeester, de beide wethouders en de gemeente secretaris een overzicht van de re cente ontwikkeling van het dorp en lieten tevens de plannen voor de nabije toekomst de revue passeren. De persconferentie in deze opzet werd voor het eerst gehouden en de burgemeester gaf de volgende verkla ring voor dit gemeentelijke initiatief: „De communicatie tussen de gemeente en de inwoners loopt niet zoals dit in deze tijd wenselijk is. In vorige colle ges hebben we dit al vaak besproken en nu willen we er op deze wijze iets aan gaan doen...." De ontwikkeling van de woningbouw geeft in de laatste drie jaar yn perio de van expansie te zien. Leersum bouwde er in die tijd 58 premiewonin gen, 60 woningwetwoningen en ruim 50 huizen in de vrije sector bij. De grootste uitbreiding kwam met de tweede bouwstroom, waarmee inmid dels in Leersum-zuid een begin is ge maakt. De bouw van zestig woning wetwoningen ging daar in augustus 1967 van start en volgend jaar zullen er nog eens 58 premiewoningen bij ko men. Wethouder J. K. de Vries verwacht dat de woningnood in Leersum over twee drie jaar zal zijn opgelost, te meer dat de bouw van het bejaarden centrum, waarmee men enige maan den geleden is begonnen de mogelijk heden voor een verder doorstroming be vordert. Verder heeft het gemeentebestuur hel plan opgevat woningen voor al leenstaanden te bouwen aan het Roe kenes. Dit punt is al in de gemeente raad besproken en had toen heel wat voeten in de aarde, omdat men de woningbouwstichting, die de huizen zal gaan bouwen, geen vertrouwen schonk vanwege de (te eenzijdige) sa menstelling van het bestuur. Het college heeft zich hierdoor niet uit het veld laten slaan, want wethou der De Vries stelde vast: „Als onder deel van de bouwstroom zullen we om streeks juli van het volgend jaar een begin met deze huizen kunnen ma ken..." De gemeente wil met dit bouwplan speciaal tegemoet komen aan de vrou wen die in sociale beroepen werkzaam zijn (verpleegsters, maatschappelijk werksters enz.). „Deze dames zijn wel goed genoeg om hun leven in dienst te stellen van de maatschappij, maar zijn, zo blijkt, niet goed genoeg om een eigen huis te hebben. Wij willen daar verandering in brengen...." aldus de burgemeester. Over de in de raad gekritiseerde sa menstelling van het bestuur van de woningbouwstichting zei de wethouder nog terloops: „De raad heeft nu vier bestuursleden aangewezen, waarmee nu alle bevolkingsgroepen vertegen woordigd zijn". De stichting kwam voort uit de protestants-christelijke bevolkingsgroep van Leersum en had aanvankelijk een overeenkomstige sa menstelling van elf personen. Op grond van een ministeriële beschik king kwam er meer openheid, doordat de raad twee („linkse") bestuursleden aanwees. Later werd dit aantal op vier gebracht. De burgemeester zei dat zij persoon lijk er steeds naar heeft gestreefd een zo groot mogeiyke openheid te bewerk stelligen. „We gaan echter van een le vensbeschouwelijke grondslag en niet van een politieke uit", zo voegde ze er aan toe. Het college van B. en W., vergezeld van gemeentesecretaris Dam (links) tijdens de persconferentie. op de grote behoefte die er in de ge meente aan speelgelegenheid voor de jeugd bestaat. Er zullen speelplaat sen worden aangelegd aan de Pomp- laan, de Vogelkerslaan, de Middel weg en het Wilhelminahof. In het uit breidingsplan Zuid-West zullen nog zes kleine speeltuinen worden gecreëerd. Het gemeentebestuur heeft verder onder meer nog de volgende plannen in petto. Uitbreiding van de accommodatie van de als jeugdcentrum dienst doende boerderij Het Hof. Men is daar inmiddels mee begonnen. Het vroege re woongedeelte zal worden getrans formeerd. tot een ruimte voor zelf werkzaamheid. De begraafplaats wordt vergroot in de richting van de Rijksstraatweg. In het voorjaar zal begonnen wor den met de aanleg van twee ten nisbanen aan de Scherpenzeelseweg. Met het aanleggen van nieuwe voetbal velden is men inmiddels begonnen. Het gemeentebestuur verwacht een gematigde groei van de bevolking. De gemeente telt nu ongeveer 4600 in woners. Naar men heeft beraamd zullen dit er rond 1975 circa 6000 zijn. Programma Volkskerstzang De gemeente acht de bouw van twee kleuterscholen een dringende noodzaak. Bovendien is er in plan- Zuid ruimte gereserveerd voor een derde school. Daar zijn ook nog enke le lagere scholen geprojecteerd. De verbetering van de huidige open bare school is eveneens een urgente aangelegenheid. Hieraan zal f 40.000 worden besteed. Hoewel er al f 100.000,- is uitgege ven aan de verbouwing van het ge meentehuis zal er nog meer geld no dig zijn om dit gebouw aan alle eisen te laten voldoen. Men heeft nog steeds niet de beschikking over een raads zaal en een trouwzaal. Wethouder A. van den Bogert wees dagblad DE VALLEI? Bel: tot 17.30 uur van 17.30— 19.30 uur uur. Zaterdags 16.30—17.30 VEENENDAAL Het programma voor de Volks kerstzang op woensdag 13 december om 20.15 uur in garage De Haas luidt als volgt: 1. Inleidend orgelspel. 2. Samenzang: Komt allen tezamen, jubelend van vreugde, Komt nu, o komt nu, naar Bethlehem! Ziet nu de vorst der eng'len hier geboren, Komt laten wij aanbidden Komt laten wij aanbidden Komt laten wij aanbidden dien Koning. De hemelse eng'len riepen eens de herders. Weg van de kudde naar 't schamel dak, Spoeden ook wij ons met eerbied'ge schreden Komt laten wij aanbidden Komt laten wij aanbidden Komt laten wij aanbidden dien Koning. Het eeuwige Godswoord, eeuwig licht des Vaders, Zien wij gehuld in het mens'lijk vlees. Goddelijk Kind, gewonden in de doeken! Komt laten wij aanbidden Komt laten wij aanbidden Komt laten wij aanbidden dien Koning. O Kind, ons geboren, sluim'rend in de kribbe Neem onze liefde in genade aan! U, die ons liefhebt, U behoort ons harte! Komt laten wij aanbidden Komt laten wij aanbidden Komt laten wij aanbidden dien Koning. 3. Opening. 4. Samenzang: Stille nacht, heilige nacht, Davids Zoon, lang verwacht, die miljoenen eens zaligen zal, werd geboren in Bethlehems stal. Hij, der schepselen Heer! Hij, der schepselen Heer! Hulploos kind, heilig kind, dat zo trouw zondaars mint; ook voor mij hebt G'U rijkdom ontzegd, werd G' in stro en in doeken gelegd. Leer m'U danken daarvoor! Leer m'U danken daarvoor! Stille nacht, heilige nacht, heil en vreê wordt gebracht aan een wereld, verloren in schuld. Gods belofte wordt heerlijk vervuld. Amen! Gode zij d'eer! Amen! Gode zij d'eer! 5. Koor „De Veenzangers": Halleluja van Handel. 6. Lezing: Lucas 2 17. 7. Samenzang: Ik kniel aan Uwe kribbe neer, O Jezus, Gij, mijn leven. Ik kom tot U en breng U Heer, Wat Gij mij hebt gegeven. O neem mijn leven, geest en hart. En laat mijn ziel in [vreugd en smart, Bij U geborgen wezen! Ik lag in donkerheid en nacht, Gij waart mijn Zon, [mijn luister. De Zonne die mij vrede bracht. En redde uit het duister. O Jezus, wil mijn 'Zonneschijn, Mijn kracht, mijn hulp [mijn sterkte zijn, Dan heb ik niets te vrezen. 8. Lezing: Lucas 2 814. 9. Kinderkoor: Engelkens door het luchtruim zwevend. 10. Toespraak. 11. Samenzang: Nu zijt wellekome, Jezu, lieven Heer! Gij komt van alzo hoge, van alzo veer. Nu zijt wellekome van den hogen hemel neer. Hier al in dil aardrijk zijt Gij gezien nooit meer, Kyrieleis! D'herders op den velde hoorden een nieuw lied, Dat Jezus was geboren, zij wisten 't niet. Gaat in geender straten en gij zult het vinden klaar: Bethlem is de stede daar 't is geschied voorwaar. Kyrieleis! D'heilige drie koon'gen uit zo verren land, Zij zochten onzen Here met offerand, Z'offerden ootmoedelijk mirr" wierook ende goud T'eren van dat Kinde, dat alle ding behoudt. Kyrieleis! 12. Lezing: Lucas'2 1520. 13. Kinderkoor: De Heiland is geboren. 14. Samenzang: Komt, verwondert u hier, mensen ziet, hoe dat u God bemint, ziet vervuld der zielen wensen, ziet dit nieuwgeboren Kind] Ziet, die 't woord is, zonder sprgken, ziet, die vorst is, zonder pracht, ziet, die 't al is, in gebreken, ziet, die 't licht is, in de nacht, ziet, die 't goed is, dat zo zoet is, wordt verstoten, wordt veracht. O Heer Jezu, God en mense, die aanvaard hebt deze staat, geef mij, dat ik door U wense, geef mij door Uw kindsheid raad. Sterk mij door Uw tere handen, maak mij door Uw kleinheid groot, maak mij vrij door Uwe banden, maak mij rijk door Ijwe nood, maak mij blijde door Uw lijden, maak mij levend door Uw dood! 15. Solist Away in a manger. 16. Koorzang: Licht dezer wereld. 17. Sluiting. Onze Vader Die in de hemel zijt Uw Naam worde ge heiligd Uw Rijk kome, Uw wil geschiede zowel in de hemel als cp aarde geef ons heden ons dagelijks brood en vergeef ons onze schulden zoals ook wij vergeven hebben aan onze schuldenaren en leid ons niet in verzoeking maar behoed ons voor het kwaad want U is het Koninkrijk en de Kracht en de Heerlijkheid in eeuwigheid Amen! 18. Samenzang: Ere zij God, ere zij God, in de hoge, in de hoge, in de hoge! Vrede op aarde, vrede op aarde, in de mensen een welbehagen. Ere zij God in de hoge, ere zij God in de hoge Vrede op aarde, vrede op aarde (bis) in de mensen, in de mensen een welbehagen, in de mensen een welbehagen, een welbehcgen. Ere zij God, ere zij God, in de hoge, in de hoge, in de hoge! Vrede op aarde, vrede op aarde, in de mensen een welbehagen. Amen, amen. Bij de uitgang wordt een collecte gehouden ter be strijding van deunkosten van deze avond. Oek kan men eéVi gift overschrijven op giro 350546 t.n.v. Th. A. Slijderink, Van Hogendorpstraat 18, Veenendaal, penningmeester van het comité Volks kerstzang. GEBOREN: Franklin Paul, z.v. J. Kooij en N. Siebel, Kon. Julianalaan 52 te Leer sum; Dirk Cornelis, z.v. D. C. van Amerongen en M. .J Webber, Lombok laan 19 te Leersum; Dirk Jan, z.v. W. van Woudenberg en W. H. van de Geer, Kerkweg 27 te Leersum. GEHUWD: P. J. de Haan, 24 jaar, wonende Rotterdam en T. van den Heuvel, jaar, wonende te Leersum. VESTIGINGEN: Mw. M. C. C. van Niel-van Hulsen, Wildbaan 19 gekomen uit Haarlemmer meer; Dhr. T. A. Pomper, Pr. Beatrix- laan 17 gekomen uit Eindhoven. VERTROKKEN: Mej. C. J. J. van Zijl, Hoogstraat 8 naar Rotterdam, Burg. Meinezslaan 73b; Mej. S. Sterling, Hoogstraat 8 naar Hilversum, Schuttersweg 28; Mw. A. de Langen-Doelman, Engelberg 24 naar Den Haag, Edamstr. 145; mej. J. M. Kuster, Scherpenzeelseweg 43 naar Rhenen, Cuneraweg 425; fam. H. J. Boom, Rijksstr.weg 63 naar Drie- bergen-R, Engweg 4; Mw. T. de Haan van den Heubel, Halfeiken 17 naar Rotterdam, Vinkenstraat 113b. LEERSUM Damlust, 20.00 uur: Bijeenkomst Nut. Lezing door ing. W. Moerdijk over: „Het woonhuis en het wonen van on geveer 1500 tot heden". Bioscoop Luxor Theater Veenendaal: 19.30 uur: „De zohdares van Athene". Morgen, donderdag TEENENDAAL Korenbeurs, 19.30 uur: Kerstfeestviering CPB. RHENEN Stadhuis, 19.00 uur; Raadsvergadering. Bioscoop Luxor Theater Veenendaal, 19.30 uur: „Hombre". ARNHEM Tijdens de in mei jl. te 's-Gravenhage gehouden Birma-reünie is door het comité Birma-iyn aan de Oorlogsgravenstichting een chèque ter waarde van f 10.000,- overhandigd. Het bestuur van de oorlogsgravenstichting heeft be sloten deze schenking te bestemmen als aanvangsbedrag voor een te vormen Reisfonds „Verre Oosten". Er zal met kracht naar worden gestreefd dit fonds verder uit te bouwen. De Stichting hoopt te gelegener tyd in staat te zyn uit dit fonds financiële bystand te verlenen aan daarvoor in aanmerking komende nabestaanden, die in groeps verband een bezoek zouden willen brengen aan de zover weg gelegen graven van hun dierbaren in Indonesië, Thailand en Birma. VEENENDAAL Eiermarkt: Aan voer ca. 50.000 stuks. Prijzen grote f 14,- tot f 14,50 en kleine f 9,- tot f 13,-, alles rer 100 stuks. Handel: matig. Uit dankbaarheid voor de van hen ontvangen steun wil de Stichting de Birma-reünisten gaarne in de gelegen heid stellen kennis te nemen van de documentaire stichtingsfilm over Thai land, Birma en Indonesië. Zij heeft daartoe een aantal film avonden georganiseerd in 's-Graven hage, Tilburg, Maastricht, Utrecht, Gro ningen, Amsterdam en Arnhem. Op deze avonden worden vertoond de kleu renfilms: „Onze graven langs de Birma- spoorweg nesië". en „Onze graven in Indo- Deze filmavond wordt in Arnhem ge houden op dinsdag 23 januari 1968 in de aula van het Thorbecke Lyceum, Thorbeckestraat 17. Deze film begint om acht uur precies. De toegang is gratis en het slotwoord zal gesproken worden rond 22.00 uur. Voor de vorming van het bovenge noemde Reisfonds kunnen bijdragen worden overgemaakt ot gestort op post rekening 401000 der Oorlogsgraven stichting, ondervermelding: Reisfonds „Verre Oosten". EDERVEEN Gisteravond waren ca. 80 bijenhouders bijeen in café Markt- zicht waar de Imkersvereniging Ederveen en Omstreken haar jaarvergadering hield. De voorzittter M. Gaasbeek opende de vergadering en zei in zijn ope ningswoord terug te kunnen zien op een goed bijenjaar met een behoorlijk honing-gewin. De imkers die het ver gezocht had den zoals in Elspeet en Putten hebben overigens minder gewin gehad dan zij die de bijen op Gjnkelse heide ge bracht hadden. Wegens ziekte van de secretaris de heer A. v. Voorthuizen werd het jaarverslag en de notulen ge lezen door de tweede secretaris de heer A. v. Wagensveld. In het finan cieel verslag van de heer D. Heetkamp bleek dat de kaspositie heel gunstig was. PRIJZEJS Hierna kwam de bestuursverkiezing aan de orde. De aftredende voorzitter en secretaris werden beiden herkozen terwijl de heer J. Vermeulen als be stuurslid bedankte. Hiervoor werd van de Lunterse-Kade te Ederveen gekozen de heer A. Gaasbeek. Daarna volgde een filmvertoning door de Rijksbijen consulent uit Wageningen de heer La- ban over dansende bijen waarna een gezellig filmpje over ooievaars volgde. Na de pauze die hierop volgde kwam de rondvraag, waarin gesproken werd over de trage suikerlevering en te ho ge prijzen voor de suiker. Men ver wacht dat men in de Benelux hierin verbetering zal kunnen brengen, aldus de heer Laban. Hierna volgde een ver loting waarbij alle leden gratis een prijs kregen. De prijzen varieerden van kleine sigaartjes tot grote banket letters. De bijenvereniging is nog steeds een bloeiende vereniging en kreeg ook deze avond weer 14 nieuwe leden er bij zodat het ledental thans gestegen is tot 170 leden. Zij die bijen wensen te houden kunnen zich tot de vereniging wenden voor alle mogelijke inlichtingen. De voorzitter sloot de ver gadering en men ging tevreden huis waarts na dit gunstige honingjaar waarin de opbrengsten van de slinger honing hier in Ederveen f 4.- per kg waren en de raathoning f 7.- per kg op bracht. OPHEUSDEN De gemeenteraad van Kesteren en afgevaardigden van Opheusdense verenigingen gaan zich vrijdagavond beraden over de plannen van burgemeester D. J. Pott om in „De Snellenburg" een instuif voor de jeugd onder te brengen. De bijeen komst vindt plaats in het gemeente huis en begint om half acht. Tijdens de afgelopen raadsvergadering lanceerde burgemeester Pott het idee om „De Snellenburg" voor de jeugd te be ru men. zodra dit grote herenhuis leeg komt. Het plan van de burgemeester werd door de raad met enthousiasme ontvangen. Men besloot tenslotte over leg te plegen met de plaatselijke ver enigingen, hetgeen dus vrijdagavond zal gebeuren. OPHEUSDEN Na enkele maanden van verbouwen en moderniseren is vanmiddag het voormalige café Broek- huyse in Opheusen heropend. De naam van het café is gelijktijdig met de her opening veranderd in „Rust Wat". Zo wel exterieur als interieur van het café onderging een aanzienlijke verande ring. De buitenmuur werd helemaal opnieuw opgetrokken van een lichte steensoort, waardoor vooral de voorge vel een uiterst moderne aanblik kreeg. Alhoewel voor de betimmering van het interieur moderne materialen zijn ge bruikt, heeft men op kundige wijze de sfeer van het oude vertrouwde dorps café weten te handhaven. De grote bar en het biljart midden in de gelagka mer zijn hier onder meer de oorzaak van. Tijdens de openingsreceptie, die vanmiddag plaatsvond, hebben vele Opheusdenaren de eigenaar van café „Rust Wat", de heer E. Broekhuyse, gelukgewenst met zijn vernieuwde pand. Het oude café is weliswaar van de Dalwagenseweg verdwenen, doch het dorpscafé is gebleven en daar zal stellig iedere Opheusdense cafébezoe ker blij om zijn. LEERSUM Van 1 januari tot 15 maart zal het beatcentrum aan de Hof- laan worden gesloten. Bestuurslid R. Broos deelde dit gisteravond mee. De laatste weken is de belangstelling voor „HET HOF" in Leersum enorm terug gelopen, zodat de avonden geld kosten. Als oorzaak wijst de heer R. Broos aan de sleehte verwarming in de zaal. „Het is te koud, vooral de meisjes klagen steen en been. We hopen dat de ge meente hier binnenkort voor ons een tweede kachel plaatst." LEERSUM De feestavond die de afdeling Leersum Volksonderwijs ter ge legenheid van zijn 40-jarig bestaan had belegd in zaal Het Centrum zal geen doorgang kunnen vinden. Op vrijdag 15.december zou de Doornse toneelgroep een toneelvoorstelling geven. De reden van deze afgelasting is het niet aanwezig zijn van een ge schikte zaal in Leersum. Het bestuur van Volksonderwijs heeft nog geprobeerd om de zaal van Ginkelduin of Valkenheide te huren, maar deze waren beide bezet. Toch zal dit 40-jarig bestaan niet onopgemerkt voorbij gaan, want het ligt in de bedoeling in januari een soort cabaretavond te houden.

De Vallei | 1967 | | pagina 5