Bewoners oude huizen worden slachtoffer van monumentenliist Bouw ULO-scholen komt nu in de gemeenteraad Bouw dorpshuis Kesteren begint op korte termijn „Hendrik gaat niet naar school we hebben hem thuis nodig..." KERSTZANG IN KESTEREN Vandalisme bestraft Cunerakerk geheel bezet Gemeentehuis Renswoude wordt uitgebreid B. EN W. RENSWOUDE: Restauratie Te weinig Kerstfeest van huisvrouwen Geen later sluitingsuur AGENDA Ons Genoegen speelde in de Kerstnacht ^SCo*sEBM# 13 x 91 of 1 x 11.55 Betaal per kwartaal MIST 10550 11079 WELLICHT AL IN 'T VOORJAAR Modern complex eenvoudig van opzet KANTONGERECHT WAGENINGEN Houten gebouw voor secretaris SCHELVISLEVER GARNALEN PALING ROLMOPS HARING 'Wet Dat is, precies 28 cent goedkoper u uw DE VALLEI Eindelijk akkoord over verkoop huis Verkeersmaatregelen in Opheusden T en toonstel ling De Ordonnans WOENSDAG 27 DECEMBER 1967 RENSWÖUDE Het college van B. en W. van Renswoude heeft he rwaar tegen de samenstelling van de monumentenlijst, zoals die door de mi nister van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk is vastgesteld. Hier op staat onder meer het gemeentehuis vermeld, alsmede de woningen Dorps straat 16 tot en met 38 (in Renswoude bekend staand als de Nieuwe Buurt). Bij het college bestaat de vrees, dat de gezinnen die in de woningen gehuisvest rijn, de nadelige gevolgen zullen ondervinden van plaatsing op de monumenten lijst. B. en W. hebben /lezer dagen aan de gemeenteraadsleden geschreven: ..Het gemeentehuis is weliswaar zeer oud, doch is zo veranderd, dat het niet op de monumenttenlijst ontmoet bij het nieuwe gemeentehuis gebouwd zal rijn, zal het oude pand zeer waarschijn lijk niet passen in het geheel. Plaatsing van de genoemde woningen op de monutenmentenlijst ontmoet bij ons meerdere bezwaren. Enerzijds zijn wij er mede van overtuigd, dat deze vroegere dienstwoningen karakteristiek zijn voor het dorp Renswoude. Reeds vele jaren is echter omtrent de moge lijkheid tot restauratie overleg gaande zonder echter tot concrete plannen te kunnen komen. De eigenaren verzetten zich tegen restauratie vanwege de hoge kosten en de daartegenover staande ge ringe opbrengsten. Reeds in 1954 werd door de directie van de Volkshuisvesting en de Bouwnij verheid in de provincie Utrecht een voorstel tot onbewoonbaarverklaring gedaan, doch juist vanwege die his torische waarde is aan dit voorne men geen uitvoering gegeven. Uit een oogpunt van volkshuisvesting heerst in deze woningen een zeer on voldoende stituatie. Wij zijn dan ook bevreesd, dat plaat sing op de monumentenlijst slechts dit resultaat zal afwerpen, dat bedoelde on verantwoorde huisvesting van diverse gezinnen zal worden gecontinueerd. Wij kunnen ons dan ook alleen met plaatsing op de monumentenlijst vereni gen, indien voldoende waarborgen be staan, dat op korte termijn een afdoen de verbetering zal ontstaan in de huis vesting van de betrokken gezinnen". Het college heeft dezelfde bezwaren ten aanzien yan het boerderijtje op Dorpsstraat 40, dat ook op de lijst is geplaatst en dat eveneens te weinig woongerief biedt. Hetzelfde geldt voor het voormalige doktershuis „Nooit Gedacht", Dorps straat 65. B. en W. zijn van mening dat er geen animo bestaat dit huis te restaureren, gezien de hoge kosten die hieraan verbonden zijn. Men kan zich wel verenigen met de plaatsing op de lijst van de Ned. Her vormde kerk en het kasteel Renswou de. Donderdag 28 december zal de ge meenteraad bijeen komen. Het college stelt voor de gesignaleerde bezwaren aan het betrokken ministerie kenbaar te maken. AMERONGEN Maandagavond vond in de raadzaal van het gemeen tehuis de Kerstviering plaats van de afdeling Amerongen van de Nederland se Vereniging van Huisvrouwen. Van tevoren was door een aantal le den de zaak versierd, de tafels gedekt, en een kerstboom geplaatst, waardoor een bijzonder sfeervolle en stemmige ruimte wprd geschapen. De bijeen komst werd geopend door mevrouw E. R. de Lange-Hartog, presidente van de vereniging.' Voor de pauze trad Liesbeth Veen- dorp voor het voetlicht. Zichzelf op de gitaar begeleidend zong zij een aantal liederen en declameerde enkele gedich ten. Na de pauze was het door haar ge brachte beter dan voor de pauze. Een bijzondere vergassing was het optreden van een vijftal dames uit de vereniging die een koortje hadden ge vormd. Onder muzikale begeleiding van mevrouw Biaas-Schurink, die de vleugel bespeelde bracht dit koor enke le liederen ten gehore. In de pauze werd een inzameling gehouden om de zieken en gebrekkigen tijdens de Kerst dagen te kunnen verrassen met een surprise. Deze collecte bracht f 80,- op. Het hoogtepunt van de avond was het voordragen van een gedicht van J. W. Jacobs door Liesbeth Veendorp. RESTEREN' Sinds enige tijd wor den door het gemeentebestuur van Resteren onderhandelingen gevoerd met het bestuur van de stichting voor Christelijk Uitgebreid Lager Onder wijs voor Resteren en Omstreken om te geraken tot de bouw van één school voor het openbaar en bijzonder Uitge breid Lager Onderwijs te Resteren. Beide Ulo-scholen in Resteren zijn thans ondergebracht in noodscholen. „Wij zijn tot de conclusie gekomen, dat een gemeenschappelijke bouw een grote kostenbesparing kan opleveren", aldus B. en W. in een schrijven aan de raad. „Doordat de vaklokalen geza menlijk zullen worden gebruikt, kan worden volstaan met een geringer aan tal lokalen. Bovendien kan op een meer efficiënte wijze rekening worden gehou den met de eisen, die aan vaklokalen en dergelijke worden gesteld wan neer de Ulo-scholen onder de bepalin gen van de Mammoetwet worden om gezet in MAVO-onderwijs", zo schrij ven B. en W. Ook de inspecteur van het uitgebreid lager onderwijs heeft aan enkele be sprekingen deelgenomen. B. en W. juichen een dergelijke- samenwerking evenals de inspecteur van harte toe. Wanneer de raad zich met de plan nen kan verenigen stelt het college voor in overleg met het schoolbestuur een architect aan te trekken voor het ontwerpen van een bouwplan. In een samenspreking tussen de hoofden van beide Ulo-scholen zal een programma van eisen gevolgd door een lokalen- plan worden opgesteld en aan de ar chitect ter hand worden gesteld. Aan het slot van het schrijven stellen B. er» W. de raad voor te besluiten over te gaan tot de verwezenlijking van één gemeenschapelijk gebouw voor beide Ulo-scholen. B. EIS. W. KESTERES t OPHEl/SDEN De eigenaar van hotel „De Zwaan" te Opheusden, de heer M. Bello, heeft het gemeentebe stuur van Kesteren verzocht het slui tingsuur van zijn zaak met 1 uur te verlengen en te brengen op 24.00 uur. Naar aanleiding van dit verzoek heb ben B. en W. onder de vergunninghou ders in de gemeente een enquête ge houden, omdat het sluitingsuur van kracht is voor alle vergunningslokali teiten. Slechts één vergunninghouder ondersteunde het verzoek van de heer Bello, terwijl vier zich positief tegen een verlenging uitspraken. De overi gen (drie) hadden geen voorkeur, om dat zij hun zaak toch sluiten wanneer het hun uitkomt en wel op een zodanig tijdstip, dat dit altijd voor 23.00 uur is. Ook de politie is door het college om advies gevraagd ten aanzien van het verzoek. Geadviseerd werd om het verzoek niet in te willigen waarbij is overwogen dat de meerderheid der ver gunninghouders niet „voor" is en dat toch altijd de mogelijkheid bestaat bij de burgemeester tijdelijk ontheffing vragen. Burgemeester en wethouders adviseren de raad dan op het verzoek van de heer Bello afwijzend te be schikken. Het kasteel in Renswoude staat ook op de monumentenlijst. Heden, woensdag BIOSCOOP Luxor Theater Veenendaal, geen voor stelling. Morgen, donderdag VEENENDAAL Postkantoor 912 uur: Verkoopstand kinderpostzegels. BIOSCOOP Luxor Theater Veenendaal 19.30 uur: „Codenummer L". RHENEN Staande op de grote wa gen van Van Gend en Loos heeft de Rhenense Harmonie „Ons Genoegen in de Rerstnacht weer Rerstliederen ten gehore gebracht op ongeveer dertig plaatsen in Rhenen en Achterberg, in stituut „Heimerstein" inbegrepen. Speciaal die punten waar zieken wa ren werden niet vergeten. Ook het be jaardencentrum „De Tollekamp" werd bezocht. De muzikanten bliezen van half vijf tot ongeveer half acht in de och tend. Eén van de ingezetenen zorgde nog voor een verrassing, door in het holst van de nacht de muzikanten, die het behoorlijk koud hadden gekregen, te trakteren op warme worst. Ook de ontvangst op „Heimerstein" was bij zonder goed. Daar stond de koffie met beschuit weer klaar. De kinderen za- ren allemaal present, al was het dan voor de ramen. De directie stelde het zeer op prijs dat „Ons Genoegen" ook nu weer aan „Heimerstein" had gedacht. eenendalers gooiden bloembakken kapot ARNHEM „Ik heb in de krant ge lezen dat die bloembakken zo vaak worden aangepakt. Dat konden wij ook wel eens doen". De 19-jarige sigaren- sorteerder Dirk van E. en zijn kame raad, de 20-jarige fabrieksarbeider An- raad. de 20-jarige fabrieksarbeider An ton D., beiden uit Veenendaal, maakten al vast een krachtig begin met de op ruiming van de bakken die Veenendaal in beter dagen een beetje opfleurden. Ze pakten, na een bierrijk avondje, een bak die voor het bejaardencentrum de Engelenburg stond, kiepten de flo ra er uit en gooiden het loodzware ding met een dreun op de grond. Toen het niet hielp namen ze hem nog maar eens op en zowaar, ditmaal ging 't ding aan diggelen. Voldaan herhaalden ze die werkwijze bij een nog intacte bak voor de Panter- sigarenfabriek. „Verregaand wangedrag", zei giste ren de officier van justitie mr. J. Boek raad voor de Arnhemse politierechter. „Het resultaat is dat nu alle bakken uit Veenendaal zijn verdwenen". „Ja", knikten de vandalen timide, „dat be grijpen we nu wel". Overeenkomstig de eis veroordeelde politierechter mr. J. van Vucht de Veenendalers tot een boete van 75 gulden- ADVERTENTIE (gemarineerd, gerookt, gestoomd ADVERTENTIE Maar waarom zoudt u als week abonnee op het dagblad De Vallei dan niet de meest praktische en goedkope weg volgen en voort aan per kwartaal betalen NU moet u elke week naar de deur, dan één keer per kwartaal. En zelfs dat behoeft niet, als u 14 dagen voor het eind van het kwar taal gireert (no. 1321600), of nog gemakkelijker: machtig ons, als u tóch een giro-rekening hebt, tot automatische afschrijving, het be spaart u incassokosten. Een desbetreffend machtigingsfor mulier zenden wij u op aanvraag gaarne toe. Maak het U zelf gemakkelijk ADVERTENTIE dagblad Bel: tot 17.30 uur van 17.30 L9.30 uur uur. Zaterdags 16.30—17.30 KERSTNACHT DIENST RHENEN De kerstnachtdienst, die zondagavond om tien uur in de Cunera kerk werd gehouden in combinatie met de gereformeerde kerk, trok zoveel be zoekers dat er geen plaats onbezet was. Ds. A. Westra, hervormd-predikant, verzorgde de liturgie, ds. A. W. T. Nij- enhuis, gereformeerd predikant, ver zorgde de kerstpredikatie. Als organist fungeerde Leo van Stempvoort. Vocale medewerking verleenden de chr. ge mengde zangvereniging „Eben Haëzer" en het kinderkoor, onder leiding van dirigent R. Goedings. Het koor zong onder andere „Des Hemelen" van Fr. Schubert, „Dit is de dag die God ons Schenkt" en Psalm 23. Met het zingen van „Stille nacht, hei lige nacht" werd deze nachtdienst be sloten. OPHEUSDEN De laatste jaren heeft het gemeentebestuur van Reste ren meermalen geprobeerd de onbe woonbaar verklaarde woning Burge meester Lodderstraat 37 in Opheusden aan te kopen. Onlangs kwam dit pand opnieuw in het nieuws toen onbeken den hadden getracht het krot in brand te steken. Het gemeentebestuur is er inmiddels in geslaagd met de eigenaar, de heer B. Willemsen uit Wageningen, omtrent aankoop van zijn pand tot een akkoord te komen. Daarbij is de koopsom be paald op f 3285,-. B. en W. der gemeen te Kesteren stellen de raad voor tot aankoop van bovenbedoelde woning.te besluit. Na aankoop zal waarschijn lijk op korte termijn tot sloop van het pand worden overgegaan. KESTEREN Binnen afzienbare tijd zal worden begonnen met de bouw van het Dorpshuis aan de Nedereindsestraat te Kesteren. Van de Stichting Gelder land voor Maatschappelijk Werk te Arnhem is de mededeling ontvangen, dat het dorpshuis op de urgentielijst 1968 is geplaatst. Het is niet uitgesloten, dat de bouw reeds in het voorjaar zal beginnen. Aangezien het dorpshuis gebouwd en geëxploiteerd zal worden door de Ver eniging tot Oprichting, Instandhouding en Exploitatie van een Verenigingsge bouw te Kesteren, is het noodzakelijk, dat de voor de bouw benodigde grond aan deze vereniging verkocht wordt. Het perceel is ruim 1000 vierkante me ter groot en de verkoopprijs destijds bepaald op f 25,50 per vierkante me ter, zodat de totale koopsom voorlopig is vastgesteld op f 26.902,50. B. en W. van Kesteren stellen de raad voor tot verkoop van de grond te besluiten. De genoemde Vereniging vraagt de raad in een schrijven de subsidie be schikbaar te stellen voor financiering van de stichtingskosten van het dorps huis. Deze subsidies betreffen 50 pro cent van de bouw- en inrichtingskosten (f 263.620,-) en 100 procent van de grondkosten (f 26.902.50). De hal van het dorpshuis zal in de toekomst tevens toegang geven tot het geplande gymnastieklokaal en overdek te instructiebad. Het zal huisvesting gaan bieden aan de verenigingen in het dorp Kesteren. de streekmuziekschool en de openbare leesbibliotheek. Voorts is er gedacht aan een hobbyruimte voor de jeugd. Het gemeentebestuur verwacht dat van de grote zaal veel ge bruik zal worden gemaakt voor het hou den van streekvergaderingen, tentoon stellingen etc. In de bouwkosten, die gemaakt zullen worden voor het onderbrengen van de streekmuziekschool, zal door de. boven genoemde vereniging een extra subsi die aan de Provinciale Staten van Gel derland worden gevraagd. Het dorps huis zal op zondag gesloten zijn, doch in speciale gevallen zal omtrent open stelling op zondag door het bestuur een beslissing worden genomen na overleg en in overeenstemming met het dage lijks bestuur van de gemeente. De drie bouwwerken, dorpshuis, gym nastieklokaal en instructiebad, zullen in de Nedereindsestraat een modern com plex gaan vormen. Het geheel is echter bijzonder eenvoudig van opzet. Zalen Het dorpshuis krijgt drie zalen voor respectievelijk 30, 50 en 240 personen. Een grote foyer en garderobe bieden toegang tot alle vertrekken. Het buffet bevindt zich in de ingang en zal tevens gebruikt kunnen worden voor bezoekers van het gymnastieklokaal en het over dekte instructiebad. De drie zalen van het dorpshuis kunnen bij bepaalde ge legenheden met elkaar in verbinding worden gebracht, omdat de scheidende wanden voor 'n groot gedeelte uit zo genaamde schuifwanden bestaan. Dorpshuis, instructiebad en gymnas tieklokaal krijgen de beschikking over een gezamenlijke centrale verwar mingsinstallatie. De parkeerruimte van het dorpshuis zal voorlopig aan de Joost van de Von delstraat worden geprojecteerd. Later zal het terrein, waarop nu de nood schoot van de openbare ULO-school staat, hiervoor worden bestemd. OPHEUSDEN Voor het doorgaan de verkeer in de Dorpsstraat, Burge meester Lodderstraat en Dalwagense- weg in Opheusden dienen de nodig» maatregelen te worden getroffen. Hier omtrent is door 't gemeentebestuur ad vies gevraagd van de ANWB. Geadvi seerd wordt van de Dalwagenseweg en de Burgemeester Lodderstraat voor rangswegen. en van de in de Dorps straat aanwezige kruisingen voorrangs kruisingen te maken. Naar aanleiding van het advies van de ANWB heeft het gemeentebestuur de Technische Dienst gevraagd om een kostenbegroting. Uit de opgemaakte be groting blijkt dat de kosten worden ge raamd op f 4850.-. „Hij blijft thuis"! Dez eresolute woorden sprak de vader van de 14-jarige Hen drik V. uit Lunteren, voor 't Wageningse kantongerecht. Hendrik was herhaal delijk met toestemming van zijn ouders van school thuis gebleven en zowel vader als moeder stond daarom terecht wegens overtreding van de leerplicht wet. „Hij kan niet goed leren... het gaat heel slecbt op school", zei vader V., die landbouwer van beroep is, tot de kantonrechter mr. A. C. van den Brand. „Maar als hij niet naar school gaat, steekt hij helemaal niets op", oor deelde de rechter. „En bovendien, u gaat er maar mee door de wet te overtre den...." V. hield vervolgens een klaagzang over de slechte lichamelijke gesteld heid, waarin hij verkeerde. Hendriks hulp had hij op de boerderij nodig, zo voerde hij aan. „Ik ben vaak ziek en kan nu eenmaal geen duur personeel betalen. Ik moet de jongen wel thuishouden. Het is een bittere noodzaak Zowel de officier van Justitie, mr. J. H. C. Boekraad, als de rechter achtte het raadzaam nog niet tot straffen over te gaan, maar de zaak aan te houden, zo dat deze nader kan worden onderzocht. Met een vastberaden „hij blijft thuis", verliet het echtpaar uit Lunteren de rechtszaal. De Bameveldse schilder T. J. was met rijn auto in Ede van de weg afge raakt en onder meer tegen een lan taarnpaal gebotst. Bovendien was ge constateerd. dat hij niet in het bezit was van een geldig kentekenbewijs. In het proces-verbaal dat ter zake was opgemaakt, werd bovendien over ge bruik van alcohol gerept. De schilder ontkende dit laatste, in zoverre dat hij beweerde niet te veel gedronken te hebben. „Twee pilsjes voor het eten en 's avonds nog eentje, dat is alles...". De officier wilde hem dan ook rijden onder invloed niet ten laste leggen, maar toch vond hij het voorval een bedenkelijke zaak. Waarom heeft u de bloedproef geweigerd?, zo wilde hij weten. „Ik kan er niet tegen, als ik bij de dokter 'n prik krijg ben ik al weg", zo verdedigde J. zich. Als verklaring voor het ongeval kon hij alleen maar aanvoeren dat het stuur plotseling uit zijn handen was gevlogen, van f200.- en een voorwaardelijke ont- De officier eiste tenslotte een boete zegging van de rijbevoegdheid voor de tijd van drie maanden met een proef tijd van twee jaar- Voor het ontbreken van het kentekenbewijs eiste hij 125,-. De rechter bepaalde het vonnis op f40,- voor het kentekenbewijs en een boete van f 150.- alsmede de gevraag de voorwaardelijke ontzegging. OPHEUSDEN De Opheusdense postduivenvereniging „De Ordonnans" hield voor haar leden een clubtentoon stelling in café Rust Wat te Opheusden. Er waren voor deze tentoonstelling niet minder dan 260 duiven ingezonden, waardoor keurmeester Beguin uit Gorinchem een moeilijke taak had. De kwaliteit was dit jaar goed. Drie duiven behaalden elk 93 punten en tenslotte werd D. Lindner tot clubkampioen 1967 gekozen. De uitslagen waren als volgt: Oude doffers: 1. en kampioen D. Lind ner 93 pnt.; 2. G. Huibers 93 pt.; 3. H. Prijs 92*4 Pt-; G. Hendriksen 92^4 Pt- Óude doffers: 1. W. Vermeer 93 pnt.; 2. J. Prijs 92Vt pt~; 3. D. Lindner 92V4 pt.; 4. M. v. d. Pol 92*6 pt. Oude duivinnen: 1. D. Lindner 92 pnt.; 2. A. v. d. Kolk 92 pt.; 3. H. Prijs 92 pt. Oude duivinnen: 1. M. v. d. Pol 92 }4 pnt.; 2. G. Huibers 92 !4 pt.; 3. G. J. van Holland 92 pt. Jonge duivinnen: 1. J. v. Neerbos 92 pnt.; 2. C. Verwoert 92 pt.; 3. T. Ver- woert 91>4 pnt. Jonge duivinnen: 1. W. Vermeer; 2. W. Vermeer beiden 92 pnt.; 3. D. Ver woert 9114 pnt. Jonge doffers: 1. G. J. v. Holland 9214 pnt.; 2. D. Verwoert 92 pt.; 3. gebr. Van IJmeren 92 pt. Jonge doffers: 1. D. Lindner 92 pnt.'; 2. T. Verwoert 92 pt.< 3. D. Lindner 92 punten. Late jonge: 1. B. v. Eek 90 pnt.; 2. Comb. K. S. 89>4 pnt.; 3. B. v. Eek 91V4 Pt- RESTEREN De eerste volkskerst- zang, die zaterdagavond in de veiling hal te Resteren plaatsvond, is on danks het bijzonder slechte weer een succes geworden. Enkele honderden belangstellenden namen er aan deel. Het comité „Volkskerstzang Keste ren", dat vorige week vrij plotseling door een zestal inwoners van Kesteren en Opheusden werd gevormd, deelde na afloop mee, dat ook de komende jaren getracht zal worden de volks- kerslzang in de veiling te Kesteren te laten plaatsvinden. Aan de eerste volks kerstzang werd door een groot aantal plaatselijke verenigingen medewer king verleend. De muziekvereniging „Kunst en Vriendschap" uit Opheusden verzorgde de muzikale begeleiding van het geheel. De zang van het Ambone- zenkoor met fluitorkest uit Opheusden maakte grote indruk op de vele aanwe zigen. Op boeiende wijze vertolkte dit mannenkoor enkele kerstliederen uit 't moederland. terwijl het fluitorkest eveneens enkele liederen ten gehore bracht. Het Kesterens Gemengd Koor wist evenals het koor van mejuffrouw G- Lazet uit Opheusden de aandacht van de aanwezigen op te eisen met een aantal zeer goed ingestudeerde kerst liederen. Burgemeester D. J. Pott verrichtte de opening en las het kerstevangelie voor. Zijn medewerking werd door het comité bijzonder op prijs gesteld, even als het gebaar van het veilingbestuur' om de veilinghal gratis ter beschikking te stellen. Na afloop vond aan de uit gang een collecte plaats ter bestrijding van de onkosten. RENSWOUDE Hei ruimtegebrek In het gemeentehuis Is in de gemeente raad reeds meermalen onderwerp van gesprek geweest. Destijds werd er een krediet uitgetrokken voor het ontwer pen van een plan voor nieuwbouw van een gemeentehuis en er is reeds ver scheidene jaren voor deze nieuwbouw gereserveerd. Nieuwbouw Evenwel zien B. en W. op korte ter mijn nog geen mogelijkheid om bedoel de nieuwbouw te realiseren, terwijl door de toenemende activiteiten het aantal besprekingen, door de gemeen te-secretaris te voeren, steeds groter wordt Doordat de drie aanwezige kamers respectievelijk worden gebruikt als raadzaal, secretarie en kamer voor de burgemeester en gemeente-architect is hiervoor geen kamer aanwezig. Het college is dan ook van mening, dat de gemeente-secretaris op korte termijn over een eigen kamer moet kunnen be schikken, waarin hij bezoekers op pas sende wijze kan ontvangen. Omdat dit zeer urgent is, is de door de burge meester en gemeente-architect ge bruikte kamer reeds hiervoor beschik baar gesteld. De burgemeester en de gemeenteTar- chitect zullen voorlopig de raadzaal ge bruiken. Omdat hierin, in verband met huwelijken en raadsvergaderingen, geen bureaus kunnen worden geplaatst heeft het college een andere mogelijk heid gezocht. Zij meent een oplossing gevonden te hebben door het plaatsen van een eenvoudig houten kantoor te gen de zijkant van het gemeentehui*. De totale bouwkosten zullen f5750,- bedragen. Voor inrichtingskosten wordt een bedrag van f 1750,- geraamd.

De Vallei | 1967 | | pagina 3