Emerson had veel moeite Sparta-meisjes op 6e en 7e plaats Lyceum Arnhem-Oost en CLV dé grote triomfators in Kerstvolleybaltoernooi Jan Timman herstelde zich voortreffelijk Prognose betaald voetbal GVVV morgen contra IJsselmeervogels Zenderwisseling Waterpoloploeg voor Van Haselen-toernooi Okker en Saul klopten Amerikanen Grabner en Riessen Nederland behaalde twee overwinningen Micro-korfbaltoernooi werd groot succes Ted Schroder pleit voor „open"-Davis Cup-toernooi VOETBALPROGRAMMA Zonderling groef lichaam van voetballer op Hippe menigten schreeuwden hun favorieten op 2e dag naar de zege Klassering Enkele inhaalwedstrijden van KNVB-zaterdagclubs VHMO-groep Ulo-groep Basketballtoernooi in Bremerhaven Kampioenschappen Stichtse Turnkring VEENENDAAL. Na de wat bescheiden start van woensdag is gisteren weer eens duidelijk gebleken, dat het Kerstvolleybal toernooi in Veenendaal een zeer fascinerend spektakelstuk is. Nadat de V.H.M.O.-groep van de heer Buys woensdag reeds een vrij kort programma had afgewerkt, ontbrandde gisteren in Elthe- to, de Veenendaalse Huishoudschool en in de gymnastiekzaal van het Christelijk Lyceum aan de Tuinstraat weer de grote strijd tussen de middelbare scholieren. SPORT van hier en daar BRISBANE Australië heeft de challenge round van het toernooi om de Davis Cup tegen Spanje, die de afgelo pen dagen in Brisbane is gehouden, met 4-1 gewonnen. Donderdag, op de laatste dag, Australië was al zeker van het behoud van de Davis Cup wonnen beide landen ieder een enkel spel. Manuel Santana redde zoals we gis teren al vermeldden, de Spaanse eer door in drie sets van John Newcombe te winnen: 7-5, 6-4, 6-2. Roy Emerson versloeg de jonge Manuel Orantes in vier sets: 6-1, 6-2, 2-6 en 6-4. Met Orantes had de 31-jarige Emer son aanmerkelijk meer moeite dan ver wacht werd. De 18-jarige Spanjaard was in de eerste twee sets volkomen kansloos tegen het sterke spel van de Australiër, maar in de derde ging het ineens veel beter. Orantes speelde voor al in de rallies goed. Hij doorbrak Emerson service tweemaal en won de derde set, zijn eerste in de hele wed strijd, met 6-2. Ook in de vierde set doorbrak Oran tes tweemaal de opslag van zijn tegen stander en op een gegeven moment leidde hij zelfs met 4-1. Emerson kwam echter goed terug en won de set met 6-3. Voor Australië was de zege op Span je de 15e overwinning in de laatste 18 jaar. Insiders in Australië geloven, dat Spanje, wanneer het volgend jaar weer tot de challenge round zou doordrin gen, een aanmerkelijk grotere kans heeft om de Davis Cup te winnen. Men verwacht n.l., dat een aantal Australi sche topspelers als Newcombe, Roche en Emerson binnenkort prof zal worden. Volgens Australische kranten zouden Newcombe en Roche op 15 januari reeds hun profdebuut maken in een door een Amerikaanse televisiemaat schappij gesponsored toernooi, dat in Sydney wordt gehouden. DEN HAAG Op 6 en 7 januari aanstaande zal in het sportfondsenbad te Amersfoort weer het traditionele in ternationale Van Haselen-waterpolo- toernooi worden gehouden. Naast het officieuze Nederlandse 7-tal onder de naam van De Kikvorsen, nemen aan dit toernooi deel de Nederlandse kam pioen De Robben (Hilversum), AZ en PC (Amerfoort), de kampioen van Duitsland Duisburg Amateur, de kam pioen van Spanje CNB (Barcelona) en het Tsjechische Slavia Pilsen. De wed strijden worden geleid door de Neder landse internationale scheidsrechters W. Goose en G. Geurtsen. De samenstelling van de Kikvorsen- ploeg is als volgt: Feike de Vries, Lou Geutjes, Hans Hoogveld (allen Neptu- nus Amersfoort), Sjerp Visser (HZPC), Hans Wouda, Tommy Schmidt (beiden Meeuwen, (Amsterdam), Hans Parrel, Nico van der Voet (beiden ZIAN, Den Haag), Hans Nolting (DJK, Amster dam), Ad Moolhuyzen (Neptunus, Arn hem), en Harry Vriend ('t IJ). PORT ELIZABETH Tom Okker. die woensdag in het herenenkelspel van het toernooi van Port Elizabeth werd uitgeschakeld, heeft donderdag wraak genomen. Samen met zijn Zuidafrikaan- se partner Jack Saul won hij met 810, 63, 62 van het sterke Amerikaanse dubbel Grabner/Riessen. Okker en Saul bereikten hiermee de halve finales. Daarvoor plaatsten zich verder: Hewitt en McMillan (6—4, 6—0 tegen Mark' Cox), Leschly en Ulrich (63, 64 te gen Garner en Rees) en Koch-Manda- rino (63, 60 tegen Moore/Maud). De uitslagen van de kwartfinales van de enkelspelen waren: Heren: Martin Riessen (V.S.) - Jan Leschly (Denem.) 86, 26, 63; Tho mas Koch (Braz.) - Bob Hewitt (Z.- Afr.) 61, 79, 75; Ray Moore (Z.-A) - Jackie Saul (Z.-A) 6—3, 1- 6, 6—0. Dames: Annette van Zijl (Z.-A.) - Laura Rossouw (Z.-A.) 10—8, 62; Ca role Grabner (V.S.) - Christine Bell (Z.-A.) 3—6, 6—3, 6—1. Het Bossche ijshockeyteam heeft donderdagavond ten bate van het Rode Kruis voor 3.000 toeschouwers op eigen baan een wedstrijd gespeeld te gen de All Stars, een selectieteam van het Canadese leger in Duitsland. Den Bosch won met 5-4. De tussenstanden waren: 1-0, 3-0, 1-4. MANUEL ORANTES fel verweer BREMERHAVEN Op de tweede dag van het internationale basketball- toernooi in Bremerhaven behaalde zo wel de Nederlandse heren- als de da- mesploeg overwinningen. De heren won nen met 9647 (3830) van België, terwijl de dames met 4843 (2622) de meerdere bleven over Denemarken. Een grote verrassing was de neder laag van de American-All Stars een selectie van in Duitsland gelegerde Amerikaanse militairen tegen een vertegenwoordigend team van westelijk West-Duitsland: 6466 (3436). Verder won Zwitserland met 62—44 (36—16) van Denemarken. In de ontmoeting Ne- derland-België waren Boot (25), Rijse wijk (20) en Vrolijk (18) de Nederland se topscorers. COMO De autoriteiten hebben gis teren het lichaam van de Italiaanse voetballer Gigi Meroni opnieuw ter aarde besteld na een man te hebben gearresteerd, die zich aangaf na het lichaam te hebben opgegraven. Gianni Viti (34) zei, dat „duistere machten" hem hadden opgedragen het graf van de op 15 oktober door een au to overreden voetballer te openen, „om te zien, of Meroni werkelijk be graven was, of dat het een pop was". Viti, die in een lingeriefabriek werkt, verscheen bij het hoofdbureau van po litie met een zak waarin volgens hem Meroni's lever zat. Proeven wezen uit, dat het orgaan de rechter long van de voetballer was. De politie deelde mee dat in Viti's zakken foto's werden gevonden van Meroni's lichaam in vreemde houdin gen. De politie liet Viti 's middags uit een inrichting komen voor nieuwe ver horen. Meroni, wegens zijn hangsnor en lan ge haar door zijn supporters „de beat nik van het Italiaanse voetbal" ge noemd, blonk uit in de ploeg, die vorig jaar voor de wereldkampioenschappen naar Engeland kwam. De speler van Torino werd na het nemen van proe ven begraven in een nieuwe kist. PARIJS De Nederlanders Peter Soeters en Richard Kasten, die woens dag werden uitgeschakeld in de acht ste finales van het internationale indoor- toernooi om de Coupe Bivort, verloren donderdag hun partij voor de kwartfi nales van het heren dubbelspel. De Fransen Chanfreau en George Goven versloegen onze landgenoten met 6—3, 10—8. RHENEN Met het organiseren van micro-korfbalwedstrijden voor de leer lingen van de lagere scholen in de vrije dagen tussen Kerst en Nieuwjaar door de korfbalvereniging „Arena", is bewe zen hoezeer de schoolgaande jeugd het waardeert, dat er in deze tijd wat voor haar te doen is. De ruimte in de zaal aan de Prins Bernhardstraat was gis teren voor de enthousiaste medescholie ren, die hun ploegen kwamen aanmoe digen, overbezet. De wedstrijden zelf waren het aanzien ten volle waard. Er werd gespeeld alsof een wereldtitel de inzet was. Ook op het gebied van de sportiviteit was er voor de ouderen nog iets te leren. De uitslagen waren als volgt: Erica- school - Platanenschool 2 2-5; Platanen- school 2 - Halschool 2 5-2; Halschool 2 - Ericaschool 0-2; Halschool 1 - Keste- ren 2-0; Platanenschool 1 - Lijsterberg- school 3-1; Halschool 1 - Platanenschool 1 3-0; Kesteren - Lijsterbergschool 12-1; Lijsterbergschool-Halschool 1 1-2; Kes teren - Platanenschool 1 4-1. De einduitslagen waren als volgt: Poule 1: 1. Platanenschool 2; 2. Eri caschool; 3. Halschool 2. Poule 2: 1. Hal school 1; 2. Kesteren; 3. Platanenschool 1; 4. Lijsterbergschool. VEENENDAAL Op de in Amers foort georganiseerde persoonlijke kam pioenschappen van de Stichtse Turn kring is Coby van de Pol 6e en Ineke Albers 7e geworden. Beide Sparta-meis jes draaiden vrtf goede oefeningen, doch bleven beneden de verwachtingen. R. Godschalk van het Utrechtse DOO werd eerste. In de groep meisjes tot de leeftijd van 17 jaar zijn in deze kring enkele zeer goede turnsters ondergebracht. Helaas kon J. Lapré (kampioene van verleden jaar) niet deelnemen, daar zij zich bij de voorwedstrijden blesseerde en van verdere deelneming moest af zien. Coby van de Pol scoorde de meeste punten op de brug-ongelijk (8.20 pnt). Op alle andere onderdelen is zij niet boven de 8.00 pnt. gekomen, hetgeen toch duidelijk een teken is dat zij niet in normale vorm was. Ook Ine ke Albers kwam niet boven deze note ring. Haar beste uitvoering was de vrije oefening, waarvoor zij 7.90 pnt kreeg. Door deze wat tegenvallende score van de Sparta-deelneemsters schoven vijf andere turnsters zich voor de Veenendaalsen. Niettemin een fraai resultaat uit dit veld van zeer sterke deelneemsters. De ophanden zijnde rustperiode zal de Spartameisjes goed doen, want met de vele wedstrijden in de afgelopen maanden kon de concen tratie wel eens zijn aangetast, hetgeen vooral de prestaties op kampioenschap pen niet ten goede komt. spanning gespeeld. Het publiek schreeuwde de kelen schor en joeg zijn favorieten als het ware naar een triomf. Tijdens de finale bij de jongens B, welke ging tussen Lyceum Arnhem- Oost 9 en Chr. Lyceum Veenendaal 5 en de eindstrijd in de meisjes-A-groep, waarin CLV 5 en Marnix 1 elkaar be- kampten, was het een heksenketel- In beide finales zegevierden de Veenen daalse formaties. Organisatorisch verliepen de over volle volleybalprogramma's zeer soe pel. „Na 18 toernooien kan dat trou wens ook wel", aldus één der organisa toren van dit populaire sportfestijn. Vandaag is de laatste wedstrijddag van het Kerstvolleybaltoernooi 1967, een brok traditie, die de schooljeugd en vele ouderen elk jaar weer exal teert... De einduitslag in deze categorie luid de: 1. R. Godschalk (DOO - Utrecht) 36.45 pnt.; 2. F. Kabboord (HGV - Hil versum) 35.85 pnt.; 3. E. Nieuwenhui- zen (A'foort '67) 33.40 pnt.; 4. J. Ver hoeven (DOO - Utrecht) 32.00 pnt.; 5. T. Poot (DOO - Utrecht) 31.60 pnt.; 6. C. v. d. Pol (Sparta - Veenendaal) 30.70 pnt.; 7. I. Albers (Sparta - Vee nendaal) 30.20 pnt.; 8. E. Sprengen (A'foort '67) 29.75 pnt.; 9. T. van Leeu wen (HGV - Hilversum) 28.65 pnt.; 10. T. Bertelink (HGV - Hilversum) 27.40 pnt. SYDNEY Ted Schroder, de vroege re Wimbledonkampioen en Davis Cup speler van de Verenigde Staten, is van mening, dat het toernooi om de Davis- Cup open moet zijn voor amateurs en professionals. Hij schrijft in „The Aus tralian": „Als de Davis Cup-competitie het prestige van vroeger jaren wil her winnen, moet zij worden aangepast aan de nieuwe orde, die er schijnt te komen in de vorm van open tennis." Volgens Schroder is de pas afgelopen Challenge Round tussen Australië en Spanje vol komen oninteressant geweest en zonder enige spanning. „Dit is al de zesde keer in de laatste tien jaar", aldus Schroder. „Nu we in de richting van open tennis gaan, willen de fans over de gehele wereld de namen van de gro te professionals lezen met desnoods een enkele amateur, als die kan meekomen. Hoe zou een Davis Cup-evenement ooit een succes kunnen worden als geen en kele van de grote spelers eraan deel neemt. Dit is de vraag, die de amateur- tennisofficials zichzelf moeten stellen." GRONINGEN De Hongaar Jocha en de Rus Karpof leiden, na drie ron den, in het Nlemeijer-schaaktoernooi, in Groningen. Op de derde en vierde plaats staan de Groninger Ligterink en de Nederlandse jeugdkampioen Tim man. Het veld is ofschoon er nog vier voorronden volgen reeds sterk uiteengevallen. Dit onderlijnt, dat de zogenaamde schaaklanden dit jaar nog sterkere vertegenwoordigers hebben gezonden dan in het verleden al wel het geval is geweest. Zoals bekend telt de krachtmeting ze ven voorronden, waarna een scheiding in finale en classificatiegroep volgt. In beide groepen wordt dan een nieuwe halve competitie van zeven ronden ge speeld. Jan Timman was de held van de dag. Hij was woensdag met een nul gestart, doch herstelde zich fraai door twee ze ges, ten koste van de Oostenrijker Du- dek en de Deen Jacobsen. Ligterink, die het laatste jaar opvallend sterker is geworden, won vlot en brak in de avonduren een moeilijk toreneind spel af tegen de Roemeen Varadan. BEKERWEDSTRIJDEN (eerste ronde) VeendamHeerenveen i 9 SC CambuurGVAV 2 De GraafschapHeracles 3 SC DrenteFC Twente 2 PECZwolse Boys 1 AGOW—Go Ahead 2 HVC—Vitesse 3 NECWagen ingen 1 DOSVelox 1 HilversumElinkwijk 2 Volendam—ZFC 3 AZ '67—DWS 3 AjaxDe Volewijckers 1 Blauw WitSC Gooiland 1 HaarlemEDO 1 0 Holland SportFortuna VI2 RCH—Telstar 3 Excelsior—RBC 2 DFCFeyenoord 2 Sparta—SVV 1 FC Den BoschHermes DVS 3 NACBaronie 1 Willem II NO AD 1 PSV—Helmond Sport 3 FC VVVEindhoven 2 Roda JCLimburgia 1 MW—Sittardia 1 De wedstrijden met ervoor komen voor op de toto van deze week, die met ervoor zijn de reservewedstrijden. Remise zal voor de Nederlander een prettig resultaat betekenen. Paul Boersma speelt minder gelukkig dan op grond van zijn speelsterkte mocht worden verwacht. Daar de eerste zeven ronden volgens Zwitsers systeem worden gespeeld is het te verwachten, dat de Nederlanders Timman en Ligte rink vrij spoedig met de koplopers zul len worden geconfronteerd. Die hiel- dan zelfs in de derde ronde het kruit droog door een remise van tien zetten via een theoretisch grapje dat tot eeuwig schaak leidde. Vandaag volgt de vierde ronde. De uitslagen zijn: tweede ronde: Karpof (Rusl.) Medder (W. Did.) 10, Jerzy (Polen)Mulders (Belg.) 10, Schaufelberg (Zwitserl.)Moles (Ier.) V*Vt, Ligterink (Ned.)Hosta- let (Sp.) 10, Timman (Ned.) Dudek (Oost.) 10, Tate (Gb.)Jocha (Hon garije) 01, Dan Zara (Roem.)Ja- cobson (Denem.) VtBoersma (Ned.) Fucak (Z. SI.) afg. Afgebro ken partij eerste ronde: Hostalet Boersma 10. Uitslag derde ronde: Jocha Karpof VtVt; LigterinkDan Zara, afgebr.; Jacobson Timman 01; Hostalet Lewie, afgebr.; Fucak Meder 10; Boersma Schaufelberg VtVt; Mo les Tate 10; Dudek Mulders, afgebr. Het Nederlandse damesvolleybal team heeft in de sporthal in Enschede een verdiende overwinning van 3-1 be haald op een Tsjechisch selectieteam. De Nederlandse dames waren in alle opzichten superieur aan het teleurstel lende Tsjechische team. De beste speelsters aan Nederlandse zijde wa ren: Hilda van Gulik, Ans Snuverink, Truus Grunnekemeijer, en Tonny Ver- dijsseldonck. De setstanden: 15-4, 13-15 15-13 en 15-14. De Amsterdamse eerste divisie club De Volewijckers gaat studenten korting geven op de toegangsprijzen op vertoon van hun ASVA-kaart krij gen zij een aanzienlijke reductie. Huub Zilverberg, die vorig seizoen in de Televizierploeg van Cees Pelle- naars reed, heeft voor het komende wielerseizoen een contract getekend bij de Willem 2-Gazelle fabroeksploeg. De ulo-groep ging onder lerding van de heer E. van Asselt eveneens van start. Deze 98 teams opereren in vijf verschillende lokalen: Koningin Julianaschool, de gymnastieklokalen aan de Sandbrinkstraat en Slotemaker de Bruïneplein, Ichtus-ulo en de Tech nische School. De grote triomfators in de groep van de heer Buys 115 teams waren op de voorlaatste dag het Lyceum Arn hem-Oost, dat zes eerste prijzen won en het Christelijk Lyceum Veenendaal, (CLV) dat drie eerste prijzen verza melde. Veel ploegen van deze scholen sloegen zich met een enorme kracht naar ïorse overwinningen. Er werden in de VHMO-groep reeds drie bekers gewonnen, alle door het Christelijk Lyceum Veenendaal. Bij de Er bestond vrijwel de gehele dag een enorme belangstelling voor de wed strijden in Eltheto. meisjes A moest het Marnix-college de wisselbeker afstaan aan het eerste team van de Veenendaalse school. Bij de meisjes B legde de vierde uitgave weer beslag op de beker en bij de jon gens B ging de beker evenals vorig jaar naar team 5 van het CLV. In de ulo-groep werden gisteren elf poules afgewerkt, namelijk acht jon gensafdelingen en drie meisjespoules. Bij de jongens werd de Koningin Ju lianaschool uit Veenendaal bekerwin naar en bij de meisjes werd de bokaal opgeëist door de Christelijke ulo-school uit Barneveld. Zowel gedurende de wedstrijden van de VHMÓ- alsook de ulo-groep gaven in de acht volleybalarena's in Veenen daal imponerende drommen scholieren acte de présence. De doorgaans hippe menigten ondernamen door middel van kanonharde aanmoedigingen vele stormlopen op het moreel van de te genstanders van hun favorieten en zij sloten een succesvolle actie van hun team af met een oorverdovend applaus. Vooral de finales werden onder hoog- VEENENDAAL Ook voor dit weekend zijn door de KNVB slechts enkele inhaalwedstrijden vastgesteld voor de zaterdag-amateurs. Het zondagvoetbal voor de amateurs ligt stil in verband met de bekerstrijd in het betaalde voet bal en ook op nieuwjaarsdag wordt niet gespeeld. In de tweede klasse C van het zaterdagvoetbal moet GWV op bezoek bij IJsselmeervogels, welk duel reeds verschillende malen is uitgespeeld. Het is nog lang niet zeker of de ont moeting morgen wel doorgaat, daar het terrein van de Spakenburgse club in minder goede omstandigheden ver keert. Het is een zeer belangrijk tref fen. IJsselmeervogels staat drie punten voor op de Veenendalers, doch heeft een wedstrijd minder gespeeld. Een overwinning zou de ploeg van trainer Aarsman aanmerkelijk dichter bij de koplopers brengen. Maar IJsselmeervo gels is thuis bijzonder sterk GVVV komt in de volgende opstelling in het veld: doel: W. v. Dijk; achter: G. Beukhof, G. v.d. Bovenkamp, G. Hoedeman, J. v.d Bovenkamp; mid den: W. v. Eijk en T. v.d. Bovenkamp; voor: D. v. Manen, J. v. Manen, D. v. Limburg en P. v.d. Bovenkamp. Rivaal DOVO speelt morgen in Bar neveld tegen de derdeklasser SDVB 'n vriendschappelijke match. Opstelling: doel: T. v. Hardeveld; achter: G. van Beek, G. Slotboom, R. v. Bruxvoort en H. v. Kooten; midden: B. Demoed en R. Schoeman; voor: KI. v. Hall, N. Die- peveen, A. Gerritsen en J. Rebergen (onder voorbehoud). In de derde klasse Oost vermeldt 't program één wedstrijd: VRC - HHC. De Veenendalers hebben een achter stand van vijf punten op deze ploeg en zullen beslist een overwinning moeten behalen om nog een rol van betekenis te spelen in deze afdeling. Een gunstig resultaat voor VRC hangt af van de voorhoede, die de laatste tijd in een impasse is geraakt. De Veenen daalse formatie is als volgt samenge steld: doel: A. Cornelissen; achter: L. Rebergen, H. v. Capelle, P. Hasselaar, C. Bruis; Midden: Gert v.d. Weerdhof, C. Rebergen; voor: W. de Jong, C. Aal- bers, P. Rebergen en G. Hasselaar. In 4 A-Oost wordt eveneens maar één duel gespeeld, namelijk de ontmoeting Sparta '57 - ESA. De Opheusdenaren krijgen het bijzonder moeilijk tegen de gasten, die enkele weken geleden de lei derspositie moesten afstaan aan het Wageningse SKV. Wij voorspellen een zege voor ESA. Een deifnitieve opstelling van Sparta is niet bekend. Musketiers speelt morgen niet, maar de Elstenaren kunnen zonder zelf in ac tie te komen hun positie wel eens lich telijk verbeteren, daar de koplopers Sparta N. en IJFC moeilijke wedstrij den voor de boeg hebben. IJFC gaat bij Kromhout op bezoek, de ploeg die zich de laatste weken duidelijk hersteld heeft en ranglijstaanvoerder Sparta krijgt het thuis tegen NSC ongetwijfeld moeilijk. Een spelmoment uit het spannende duel tussen de meisjes van Marnix I en Lyceum Arnhem-Oost I. De eindstanden in de verschillend» poules van de groep middelbaar onder wijs zijn als volgt: Jongens B lx: 1. Lyc. Arnhem-Ooit 9; 2. Revius 6 - Doorn; 3. CSLE 6 - Ede; 4. Lyc. Arnhem-Oost 10. Jongens B ly: 1. Lyc. Veenendaal 5; 2. Marnix 5 - Ede; 3. Lyc. Wageningen 6; 4. Lyc. Arnhem-West 3- Jongens B 3: 1. Lyc. Arnhem-Oost 11; 2. CSLE 9 - Ede; 3. Revius 7 - Doorn; 4. Lyc. Arnhem-Oost 12; 5. Lyc. Arnhem-West 4. Jongens B 4: 1. Lyceum Arnhem- Oost 13; 2. Lyc. Wageningen 7; 3. Ly ceum Veenendaal 8; 4. CSLE 10 - Ede; 5. CSLE 11 - Ede. Jongens B 5: 1. Lyc- Arnhem-Oost 14; 2. Lyc. Veenendaal 9; 3. Lyc. Arn hem-Oost 15; 4. Lyc. Arnhem-West 5 Jongens B 6: 1. Lyc. Arnhem-Oost 16; 2. Marnix 7 - Ede; 3. CSLE 12 - Ede; 4. Lyc. Veenendaal 10. In de poules meisjes A lx eindigde de eerste uitgave van Marnix 1 op de eerste plaats. Team twee van het CLV werd hier derde. In de A ly-poules werd Veenendaal eerste. Meisjes B 1: 1. Lyc- Veenendaal 4; 2. Lyc. Arnhem-West 2; 3. Marnix 3 - Ede; 4. Lyc. Arnhem-Oost 4; 5. CSLE 3 - Ede. Meisjes B 2: 1. CSLE 5 - Ede; 2. CS LE 4 - Ede; 3. Lyc. Veenendaal 5; 4. Lyc. Wageningen 3. Meisjes B 3: 1 .Lyc. Arnhem-Oost B; 2. CSLE 6 - Ede; 3. Lyc- Veenendaal 6; 4. Lyc. Wageningen 4. Meisjes B 4: 1. CSLE 7 - Ede; 1 Lyc Arnhem-West 3; 3. Lyc. Wagenin gen 5; 4. Lyceum Veenendaal 7. In devij f lokale n raa uVuw In de vijf lokalen waar de gezel schappen van de Ulo-scholen en Tech nische School optraden heerste op de eerste wedstrijddag ook een grootse sfeer. Er was een grote belangstelling voor de spannende matches in deze ca tegorie. Elf poules in de groep van de heer Van Asselt werkten him volle program ma af. De Koningin Julianaschool uit Veenendaal werd bij de jongens beker winnaar, terwijl bij de meisjes de Chr. Ulo-school uit Barneveld beslag legd® op de wisselbeker. De klassering van de verschillende poules in deze groep publiceren wij In de zaterdag-editie van ons dagblad. 2e klasse C t DOSK-SSVUWOG-Excelsior '81 i IJ sselmeervogels-GWV. 3e klasse Oost 1 VRC-HHC. 4e klasse A-Oost Sparta '57-ESA. 4e klasse C - West 1 Kromhout-IJFC; Sparta N.-NSC. HILVERSUM. Op maandag 1 Ja nuari 1968 vindt de gebruikelijke zen derwisseling plaats. De AVRO en VARA zenden vanaf die datum uit via Hilver sum 2, terwijl de KRO, NCRV en TROS de zender Hilversum 1 zullen bezetten. De NRU en de VPRO zijn over beid® zenders te beluisteren.

De Vallei | 1967 | | pagina 11