Veenendaals dagblad Vluchtelingen Sicilië uit tentenkampen Buiten Ravage in Botlek onvoorstelbaar Vissersboot sleepte de Ocean Sprinter haven in Nederland zocht tastend z'n weg door dikke mist Gelders-Utrechtse streekcourant voor Rijn- en Gelderse Vallei Aardbevingsramp eiste tot nu toe 200 doden Ziekte en kou noodzaakten tot snelle evacuatie Twee broertjes gestikt in zelf gegraven hol Wilson naar Moskou ZUID-VIETNAM BEKORT ,TET'- BESTAND Vliegtuig vol bankpapier vastgehouden Schietpartij in 5>eoel Dronken likken Betoging tegen atoomschip Aanhoudend droog J Dwaalgast Theodorakis voor Hof van Beroep Vlaamse hoogleraren in staking „ZE LIETEN ME NIET AAN BOORD", ZEGT KAPITEIN SOLLEVELD VERKEER TE LAND, TER ZEE EN IN DE LUCHT ERNSTIG ONTWRICHT GESTAAKT VOOR ANKER Moeder en dochter dood na aanrijding door auto in mist Bur voor redactie en administratie: Prins Bernhardlaan 28, Veenendaal, Telef 08385-10550 (adm.), 10757 en 10955 (red.). Giro 1321600. Rhenen: Boekhandel C. Waiboer en Reel.- bureau J. Baars. VALLEI Voortzetting van het nieuwsblad „De Vallei", opge richt In 1926. Ultg.: Wegener's Couranten Concern n.v. Advert. losse mm-prijs 17 cent. Kleine 'annonce» „Vraag en Aanbod" op dl., do. en za. 1-10 woorden ƒ1,50^ ieder woord meer 15 cent MAANDAG 22 JANUARI 1968 -42e JAARGANG no. 18 TRAPANI (Sicilië(. Nadat de hulpverlening en de voedselvoor ziening voor de slachtoffers van de aardbeving die Sicilië teisterde, zeer langzaam op gang kwam, is nu ook de Amerikaanse luchtmacht ingeschakeld bjj de hulpverlening. Op de foto een van de enorme vliegtuigen die levensmiddelen van het vasteland naar Sicilië brengen. OUD-GASTEL In een door hen zelf gegraven hol in Oud-Gastel zijn de broertjes Bert en Jan Antens, negen en elf jaar oud, gestikt, terwijl op nog geen vijftig meter afstand in de boerderij van het gezin hun vader en hun tien broertjes en zusjes gerust sliepen. Hun moeder was niet thuis en hun va der deed een dutje toen de jongens vrij dagavond, elk gewapend met een zak lantaarn, het huis uitslopen. Zij kleed den zich altijd zelf uit en hun vader wist toen hij uit zijn dutje ontwaak te niet beter of zij waren al naar bed. Pas de volgende ochtend werd ont^- dekt dat de twee jongens niet in hun bed lagen. De heer Antens wist dat zij vaak speelden bij een slootkant langs de op rit naar de rijksweg Zevenbergen-Ber gen op Zoom, vlak bij de boerderij. Hij ging erheen en vond daar bedolven onder het zand de lijkjes van zijn twee kinderen. Het bleek dat zij vanaf de hellende kant van de sloot twee holen hadden uit gegraven. In een ervan moeten ze sa men hebben gelegen, vermoedelijk sla pend toen de bovenkant van het hol in stortte. LONDEN Premier Wilson van En geland gaat heden naar Moskou. Hij zal daar de mening van de Russen peilen over de kansen op vredesbespre kingen inzake Viëtnam. Wilson blijft drie dagen in de Russische hoofdstad. Engeland heeft een speciale taak wat de kwestie-Viëtnam betreft. Het is na melijk met de Sovjet-Unie medevoor zitter van de Geneefse conferentie over Indo-China van 1954. V//////////7///7/////7//////'l#//////////////////////////////////////// T)oor mr' Le^ret' een onz^r be- kwaamste deskundigen van wa- terwild, die in verband met zijn woon- plaats (Middelburg) veel in het delta- I gebied opereert, werden tijdens de g vorstperiode van midden-januari een tweetal sneeuw ganzen op het Veerse Meer bij de zandplaat „De S Haringvreter" opgemerkt. Deze soort verdwaalde slechts een dozijn keren naar Nederland en daarvan zesmaal in onze eeuw, zodat de bijzondere S waarneming wel in de krant mag. Dat ik haar ook in mijn bescheiden hoekje opneem, ligt mede aan het feit, dat een andere betrouwbare vogelaar, ir. H. Adams, mij schreef, dat hij 19 oktober 1967 een vlucht van 7 stuks dezer ganzen, westwaarts koersende, nabij Teriet had zien passeren. Ik ben gêneigd, hieraan onvoorwaardelijk ge- 5 loof te schenken, want A. is een goed ornitholoog, geen fantast of zeldzaam- hedenjager. Om officieel te worden er- kend, zijn van observaties echter twee, onafhankelijk van elkaar, opgestelde veldaantekeningen vereist en A. was helaas maar alleen. Evenwel zijn de 5 witte ganzen gemakkelijk van zwanen te onderscheiden door de kortere hals en zwarte handpennen. Deze echte wilde ganzen (niet te verwarren met 5 de fictieve van de radio!) komen als 5 toendra-broedvogels in groten getale voor langs de onherbergzame arcti- sche kust van N.-Amerika en Siberië. In aantal spannen zij de kroon van enorm veel geschoten voor winter- provisie. De exemplaren, die thans in Nederland worden geconstateerd, zijn wel heel ver afgedwaald. 22 jan. '68 A. B. WIGMAN j "0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000' PALERMO Duizenden overlevenden van de aardbevingen op Sicilië zijn in de loop van zondag uit de tentenkampen geëvacueerd teneinde hen te be hoeden voor de gevolgen van de strenge winter en de snel om zich heen grij pende ziekten. Een week na de eerste aardschokken leven meer dan 65.000 overlevenden nog altijd in de modder, het vuil en de verwarring die door het slechte weer nog wordt verergerd. Het regent op Sicilië en het is bitter koud. Aangezien het aantal gevallen van rode hond, longontsteking en kinder pokken toeneemt, hebben de autoritei ten bevolen de tentenkampen te ont ruimen en de mensen over te brengen naar de grote gebouwen in de steden aan de rand van het getroffen gebied. Scholen, hotels, kazernes en andere grote gebouwen worden nu ingericht voor de ontvangst van de daklozen. Zaterdagavond moesten door het slechte weer alle reddingspogingen wor den gestaakt. Zondagochtend is men weer begonnen met de berging van de lichamen die nóg onder het puin liggen. Het officiële do(jencij|gr heeft zondag de 200 overschreden. In de loop van zon dag hebben reddingsploegen de lijken van zes personen gevonden, waarmee het getal van 201 doden bereikt werd. Men verwacht dat het totale aantal do delijke slachtoffers de 400 zal over schrijden. Het aantal gewonden steeg tot 560. Tien gezinnen, die na de aardbeving uit Sicilië zfjn gevlucht, zjjn op last van president Saragat van Italië onder gebracht in het Quirinaal te Rome. De Italiaanse regering heeft zaterdag be sloten ongeveer 260 miljoen gulden uit te trekken voor steun aan de slachtof fers van de aardbeving. Een deel hier van zal gebruikt worden voor de bouw van montagewoningen. Intussen is de uittocht uit Sicilië nog steeds in volle gang. Tijdens zijn gebruikelijke toespraak tot de op het St. Pietersplein in Rome verzamelde menigte heeft Paus Paulus VI zondag zijn medeleven betuigd met de slachtoffers van de aardbeving en op geroepen tot solidariteit in de hulp die SAIGON De Zuidviëtnamese regering heeft besloten het door haar aange kondigde tweedaagse bestand voor het Viëtnamese nieuwjaar „Tet" met twaalf uur te bekorten, zo meldde zondag radio-Saigon, een communi qué van het ministerie van Buiten landse Zaken citerend. Het bestand zal nu slechts duren van 18.00 uur op 29 januari tot 06.00 uur op 31 januari. President Ngoejen Van Thieu van Zuid- Viëtnam zei vorige week maandag, dat zijn regering nooit meer een be stand in de Viëtnamese oorlog zou verlengen, zoals nog tijdens de Wes terse jaarwisseling was gebeurd in antwoord op een beroep van Paus Paulus om van 1 januari een dag van vrede te maken. Volgens de presi dent had de Viët-Cong in de twaaalf uur die erbij waren gekomen het be stand zesmaal geschonken. Het twee daagse bestand met „Tet" was al in beginsel aanvaard, maar de kwestie moest nog met de bondgenoten be sproken worden, zei Thieu toen. De Viët-Cong heeft bekendgemaakt dat ze ter gelegenheid van „Tet" de strijd een week zal staken. „Als de communisten een pauze willen in de bombardementen dan moeten zij eerst de infiltraties .en andere agressieve acties stopzetten", aldus heeft president Ngoejen van Thieu gezegd. De zware strijd in de noordwestelijke hoek van Zuid-Viëtnam is reeds weer ten einde. Maandag waren alleen nog scherpschutters in actie. Volgens het Amerikaanse opperbevel zijn zondag 14 Amerikaanse mariniers gesneuveld en 43 gewond. De aanval werd afgeslagen voordat de communisten in de buitenste stellin gen van de mariniers konden door dringen. Noord-Viëtnam heeft zondag laten we ten, dat de „San Antonio Formule" welke door president Johnson voor vrede in Viëtnam is voorgesteld „zeer onbeschaamde voorwaarden" stelt. De verklaring, welke neerkwam op een verwerping door Hanoi, verscheen in het officiële Noordviëtnamese dag blad Nhan Dan. hun verleend moet worden. Op het plein stonden 32 Franse ambulances met me dische equipes, die uit Frankrijk op weg waren naar het rampgebied. In west-Sicilië is de aarde nog altijd niet tot rust gekomen na de grote schok ken van 15 januari. Men verwacht dat de lichtere trillingen zich nóg wel enke le weken zullen blijven voordoen. Uit Noord-Italië komen talloze fami lieleden naar Sicilië (jm zelf uit te vin-* den wat er met hun verwanten gebeurd is. Deze stroom van bezoekers ver groot de problemen van de autoritei ten aanzienlijk. LOME De autoriteiten van Togo hebben beslag gelegd op een geheim zinnig vliegtuig, dat zaterdag op het vliegveld van Lome was geland met zeven ton Nigeriaans bankpapier aan boord. Deze bankbiljetten, ter waar de van zeven miljoen Nigeriaanse ponden, zijn bestemd om het oude bankpapier te vervangen, dat met in gang van maandag 22 januari wordt ingetrokken. Deze maatregel is be doeld om er voor tc zorgen, dat het afgescheiden Biafra niet meer over een betaalmiddel kan beschikken. Aan boord van het toestel bevonden zich acht personen, van wie er twee geen paspoort hadden. Het vliegtuig vertoonde geen kentekenen, maar men vermoedt dat het in Rhodesië thuishoort. Over de reden van de landing in Lome spraken de inzittenden elkaar tegen. Terwijl sommigen verklaarden dat 't toestel geen brandstof meer had, zei den anderen dat er motorstoring was opgetreden. Een zekere Kurt William, die de bemanning scheen te leiden, zei een bankier uit Canada te zijn. Hij was naar Lome gekomen, om contact op te nemen met de vertegenwoordi ger van een Afrikaans-Libanese bank aldaar, om het transport van het bankpapier naar Lagos te regelen, waar het zou moeten worden ingewis seld. Volgens de Togolese minister van Binnenlandse Zaken zou een Li banese zakenman, die dezelfde naam draagt als de bank die William noem de, sinds zaterdagavond voortvluch tig zijn. Volgens William kwam het toestel uit Bazel en was het via Lissabon op weg naar Libreville, de hoofdstad van Ga bon. De Togolese autoriteiten houden het vliegtuig en zijn bemanning vast tot dat de zaak zal zijn opgehelderd. ATHENE Mikis Theodorakis, de Griekse politicus en componist die sinds augustus vorig jaar 'gevangen zit, zal vandaag voor het Hof van Beroep ver schijnen. BOTLEKGEB1ED Een beeld van de onvoorstelbare ravage op het terrein van de Shell-raffinaderij na de explosie en de brand van zaterdag. Volgens de directie zal het herstel van de schade zeker een half jaar in beslag nemen. Zie voor uitvoerige berichtgeving elders in dit blad. SEOEL Zes Noor «Koreaanse agen ten en zes Zuidkoreanen werden ge dood bij incidenten die zondagavond plaats hadden toen de communisten on derschept werden in de buurt van het presidentiële verblijf. Zij waren op weg een aantal regeringsfunctionaris sen te vermoorden, aidus deelde de po litie mee. Een communist werd gevangen geno men en op nog ongeveer 20 werd van morgen jacht gemaakt na het eerste ernstige incident in de Zuidkoreaanse hoofdstad sinds het sluiten van de wa penstilstand in 1953. Vier Zuidkoreanen raakten gewond. Het incident begon toen de gewapende communisten, die in burgerkleidng ge stoken waren, het hoofd van het Tsjon- gro politiebureau in Seoel, met machi negeweervuur om het leven brachten, toen hij de groep mannen aanhield bij een wachtpost op slechts een kilometer van het huis van president Tsjoeng Hee Park. LONDEN De Britse post brengt alcoholische postzegels uit. De nieuwe postzegels, die deze week te koop zullen zijn, hebben aan de gomzijde polyvinylalcohal, in plaats van de gebruikelijke Arabi sche gom, die momenteel schaars is. Een zegsman voor de drukkerij, waar de postzegels vandaan komen, verzekerde de pers, dat men niet dronken kan worden van het likken, tenzij men bereid is een hele boel geld aan porto te betalen. MONTEVAGO Temidden van de ten ten, die de vluchtelingen uit Monte- vago op Sicilië herbergen, werd zon dag in de open lucht de Mis gecele breerd BRUSSEL Qnbekenden hebben in de nacht van zaterdag op zondag een aantal ruiten ingegooid van het aarts bisschoppelijk paleis te Mecheleir. De daders waren in dichte mist met een auto komen aanrijden en ontkwamen. In Leuven zijn zaterdagnacht molotof- cocktails geworpen naar een tehuis van Waalse studenten en 'n Franse college zaal. In de collegezaal ontstond brand, die voor enige tienduizenden guldens schade aanrichtte. De actie van de Vlaamse studenten voor overplaatsing van de Franse afde ling der katholieke universiteit gaat vandaag onder de leuze „de week der waarheid" zijn tweede week in. De studenten hebben steun gekregen van de Vlaamse professoren, die heden voor een week in staking gaan. De Vlaamse hoogleraren hebben zich zon dag overigens opnieuw duidelijk gedis- tancieerd van alle geweldpleging. De raad van beheer van de universi teit, waarin vertegenwoordigers van de Nederlands- en de Franstalige afdeling zitting hebben, heeft zondag op een spoedvergadering geen enkel resultaat bereikt. Na afloop werd verklaard, dat de benadering van de problemen door de afgevaardigden van de twee secties totaal verschillend blijft. In Antwerpen hebben zaterdag studen ten van technische scholen verscheide ne malen solidariteitsbetogingen met Leuven-Nederlands gehouden. In Me- chelen hebben middelbare scholieren hedenmiddag een betoging aangekon digd. ST.-JOHN'S „De Canadese vissers hebben mjj verhinderd naar mqn schip terug te keren". Dit zei ons gisteravond kapitein A. Solleveld (38) van de Ocean Sprinter onmiddellijk na aankomst in de haven van St.-John's op New Found- land. Die vissers zijn de opvarenden van de trawler „Zurich" uit St.-John, die zater dagmorgen heeft kunnen vastmaken, nadat een eerdere poging daartoe, verricht door de trawler Zebrinney van dezelfde Canadese maatschappij, was mislukt. Kapitein Solleveld en zijn bemanning werden vrijdag tegen het vallen van de avond aan boord genomen van de kot ter Absecon van de Amerikaanse kust wacht. De zeelieden van het Nederland se schip hadden toen zestig uur van zware strijd om het behoud van hun le ven en schip achter de rug. „Vrijdagmorgen toen het licht werd, zag ik dat de vissers mijn schip vast maakten. Ik had er geen toestemming voor gegeven. Zondagochtend was het weer zodanig verbeterd dat ik naar de Ocean Sprinter terug wilde. Via de ra dio van de Absecon had ik dat tegen de vissers gezegd. Intussen sleepten zij de Ocean* Sprin ter met volle kracht en dat was een aardig vaartje. Ze weigerden om vaart te verminderen. Een reden gaven zij niet op. Aan de gezagvoerder van de Absecon had ik al gevraagd om mij terug te brengen. Hij zei dat dit niet kon omdat zijn sloepen onklaar waren geraakt. Maar één sloep was intussen hersteld. De kapitein van het Nederlandse vrachtschip Falcon Reefer, dat in de buurt voer. had aangeboden dan één van zijn sloepen te gebruiken. Het is er niet van gekomen, want de vissers ble ven er de vaart in houiden." Het heeft er" alle schijn van dat de schippers de Ocean Sprinter als een soort prijsschip beschouwen. Kapitein Solleveld wist niet of zij een beman ning hadden overgezet. „In ieder geval heb ik niemand aan dek gezien." De opvarenden van de Ocean Sprin ter kwamen gisteravond een uur voor hun schip met de Absecon in St. John's aan. Zij stonden op de kade toen de vis sers hun prooi triomfantelijk de haven insleepten. „Het schip had nog steeds zware slag zij", vertelde kapitein Solleveld. „Ik ga nu direct aan boord. Waar het lek zit, weet ik niet. De ruimen waren vol met lading, zodat wij geen onderzoek konr den instellen." Dg bemanning maakt het uitstekend. „Met de gewonden is ook alles prima." Van deskundige zijde vernemen wij dat volgens Nederlands recht het ver hinderen van de terugkeer van een ka pitein naar zijn schip voldoende kan zijn om aanspraken op bergingsloon te ver spelen. Het is ongebruikelijk om in vre destijd bij hulpverlening het object als prijsschip te beschouwen. ROTTERDAM Een zeer dichte mist heeft gedurende het weekeinde het ver keer te land, ter zee en in de lucht danig parten gespeeld. Vooral de scheepvaart ondervond veel hinder. Op de Westerschelde is zelfs van zaterdag tot zondagmiddag een vaarverbod van kracht geweest, wat een unieum is. Op de luchthaven Schiphol kwamen slechts enkele vliegtuigen binnen. Tal van uitgaande vluchten moesten worden geannuleerd. De Nederlandse Spoorwegen hebben gisteren 36 gestrande luchtreizigers van de KLM die naar Parijs moesten, overgenomen. Zelfs in de zeer dichte mist bleven de treinen op tijd rijden. De D-trein haar Duitsland wachtte 'op twintig reizigers van de KLM en der tig van de Lufthansa. Speciaal voor gestrande luchtreizigers koppelden de spoorwegen gisteravond twee extra slaaprijtuigen aan de Scandinavië-ex- pres. Veel passagiers van de nachtboot van Harwich naar Hoek van Holland waren zondagochtend minder gelukkig. Het schip moest wegens de dichte mist ten anker en kwam te laat binnen. Alle in ternationale aansluitingen werden ge mist. Ook het wegverkeer werd gisteren zeer gehinderd door de dichte mist, die 's morgens vroeg in het westen van het land ontstond maar die zich in de loop van de dag uitbreidde over heel Nederland. De veerdiensten in Zeeland moesten worden gestaakt. Stagnaties en ernstige ongelukken kwamen echter niet voor. Door de waarschuwingen van de Wegeninformatiedienst reed vrijwel iedereen uiterst langzaam. Toen op het verkeersplein Ouden rijn 's middags het zicht vrijwel nihil werd, zette de Alarmcentrale van de Rijkspolitie mensen in, die de automo bilisten op het plein de weg wezen. Het enige ongeluk dat daar gebeurde was een kettingbotsing van drie auto's. In het westen van ons land was het zicht gisteren niet meer dan tussen de 25 en honderd meter. Nog slechter was het in Zeeland en Zuid-Holland, waar de automobilisten een zicht hadden dat niet verder reikte dan tussen de tien en vijftien meter. In Utrecht, Brabant, en Limburg, waar aanvankelijk het zicht omstreeks de honderd meter was, verslechterde de toestand gisteravond met het uur* Ook daar was in de nachtelijke uren de mist zo dicht dat tien tot dertig me ter het maximale zicht was. Alleen in Groningen, Drente en een deel van Overijssel was het zicht vannacht vrij wel normaal. Voor de Nieuwe Waterweg lagen gis teravond negentig schepen op een loods te wachten. Daaronder bevonden zich het Ghanese vrachtschip Pra River (7516 brt.) en de Griekse vrachtvaar der Nissos Serifos (1849 brt.), die te gen het middaguur op vijftig kilome ter ten westen van Hoek van Holland met elkaar in aanvaring waren ge weest. Beide schepen zetten koers naar de mond van de Waterweg. Het Griekse schip moest-ondanks de mist in bewe ging blijven. Bij de aanvaring was de neus zwaar beschadigd en de ankers waren niet te gebruiken. De Pra River liep een grote scheur op in de stuurboordzij en maakte wa ter in ruim 3 en de machinekamer. De bemanning wist met de pompen het binnenstromende water voor te blijven. De sleepboot Maasbank bleef in de buurt. Op de Westerschelde gingen zater dagmiddag bijna veertig binnenvaart schepen ten anker toen zij door de mist werden overvallen. Een dergelij ke „verstopping" is volgens de rijks havenmeester in Vlissingen nooit eer der voorgekomen. De scheepvaart werd volledig stilgelegd omdat de kans op aanvaring bijzonder groot was gewor den. Op de Waal bij Heilouw zonk zater dagmiddag binnen drie minuten het Ne derlandse binnenschip Mettie van 567 ton na een aanvaring met het Duitse binnenschip Neckarstrand. De drie op varenden werden gered. De beman ning van het Duitse schip ging even eens van boord. OLDEBROEK Zondagavond om streeks half negen vond in Oldebroek een verkeersongeluk plaats, waarbij de 51-jarige mevrouw Ratgers uit die plaats en haar dochter om het leven zijn gekomen. De vrouw zat bij haar 19-jarige doch ter achterop de fiets, die door een per sonenauto werd gegrepen, doordat de bestuurder van de wagen door de mist de fiets niet op tijd opmerkte. De vrouw was vrijwel op slag dood. Het meisje is met ernstige verwondingen naar een ziekenhuis in Zwolle overgebracht, maar is daar omstreeks middernacht overleden. SASEBO Ongeveer 700 studenten zjjn in Sasebo (Japan) zondag slaags geraakt met de politie. De studenten waren opgetrokken naar de Ameri kaanse marinebasis in Sasebo, waar het atoom-vliegdekschip Enterprise voor anker is gegaan. Nadat de politie met succes de aan val op de hoofdtoegangsweg naar de basis had afgeslagen, hebben een aan tal studenten kans gezien via een om weg de basis binnen te dringen. Twee van de zes studenten die hierin slaag den door over een prikkeldraadver sperring te klimmen zijn door de Ja panse politie en de Amerikaanse mili taire politie gearresteerd. Bij de brug aan de ingang van de basis werd hevig gevochten. De politie meldt dat 156 personen zijn gewpnd, te weten 106 politieagenten, 26 studenten, acht vakbondsleden, twee journalisten en vier omstanders. 18 van hen zijn in het ziekenhuis opgenomen. Ongeveer 12.000 inwoners van Sasebo waren zon dag uitgetrokken om de veldslag tus sen de politie en de betogers mee te maken. Zij stonden aan de zijde van de studenten. ■JU000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000'^ (Van onze weerkundige medewerker) 5 l^en omvangrijk hogedrukgebied bo- ven het continent zal in de eerste I helft van deze week het rustige weer (met mistkans en 's nachts wat lichte vorst) doen aanhouden. Van tijd tot tijd zal het zicht wat verbeteren en de mist overgaan in laaghangende be- wolking. De huidige mist in Nederland is de zwaarste sinds 1929 en 30 januari 1959. Rotterdam gaaf toen een zicht van twee, Den Haag nul meter. 5 Automobilisten in Rotterdam reden 5 toen per ongeluk de trottoirs op of gingen lopen, waarbij nog verschei- dene voetgangers te water raakten. In 5 januari 1953 hadden we een mist- 5 periode van niet minder dan veertien 5 dagen. Ook het actuele maximum zal het nog wel enige dagen uithouden, 5 de winter stelt weinig meer voor, nu 5 ook in Scandinavië de vorst tijdens 5 het weekeinde belangrijk is afgeno- 5 men. Helsinki meldde gisteren nul graden. In lange tijd was het daar niet meer zo „warm" geweest. "l00000000000000000000U000000IUIIUII0l0IU000000l0000000t00000000000'}

De Vallei | 1968 | | pagina 1