KANTONGERECHT WAGENINGEN Politie gaat sloper weer verkeersonderricht geven Vertegenwoordiger reed met auto in op groep soldaten f KLEUTERSCHOLEN KOSTEN NU f 5,- PER MAAND PER LEERLING RHENEN'S IJSCL UBBES TU STAAT OP EEN TWEESPRONG Veenendaal 1 won van U.V.S. 2 in Nijmegen P. Puype gaat dienst van SOMA verlaten Bloemencorso 17 augustus Asfalt in Palmengrift Instuifkelder nu in gebruik W. M. VAN HARSELAAR BENOEM» TOT LID TWEEDE. KAMER Uiterwaard of Blauwe Kamer „Prins Hendrik" schoot tegen „Ons Genoegen" VOETBALPROGRAMMA AGENDA Boom Leugens Hartzeer Gekanteld Petrus Datheen over crematie Door verhoging Rijksschoolgeld „Ouderbijdrage" noodgedwongen sterk verminderd Blikschade bij botsing Rectificatie Schaken VEELZIJDIG TECHNICUS 2ATERDA© 27 JANUARI 1968 WAGENINGEN Opnieuw had kantonrechter mr. A. C. van den Brand clementie met de autosloper G. J. H. uit Kootwijkerbroek, toen deze voor de tweede maal ter zitting verscheen. In oktober van het vorig jaar had hij zich ook al voor de rechter moeten verantwoorden, omdat hij zoals al zo vaak was voorgekomen zonder rijbewijs met een auto had gereden. De sloper had de rechter toen begrip gevraagd voor zijn problemen; hij was nu eenmaal een man, die er zo veel moeite mee had de theoretische verkeerskennis in zijn hoofd te krijgen, dat hij steeds in zijn pogingen een rijbewijs te bemachtigen was ge faald. Op voorstel van de rechter werd hij destijds niet veroordeeld, maar kreeg permissie bij de Barneveldse politie in de leer te gaan om aldus de ontbreken de kennis, op te steken. Hij kwam nu over zijn ervaringen voor de balie vertellen: „Ik heb pas één les gehad", sprak hij, „want mijn leesmeester kwam niet opdagen De kantonrechter had dan ook reden te concluderen: „Het komt er dus op neer dat er niets is veranderd..." De officier van justitie, mr. J. J. van Oostveen, vond dat de sloper „de zaak verslonst" had en hij nam hem dat, ge tuige zijn eis, dan ook zeer kwalijk. Hij achtte de tijd aangebroken tot straffen te moeten overgaan en eiste een maand voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar. Hij zei in zijn requisitoir dat H. nu al voor de zeven de keer was betrapt op het rijden zon der rijbewijs. De kantonrechter bleek bereid te zijn de sloper nog een kans te geven. Hij, hield de zaak aan tot 19 april om zo doende H. de gelegenheid te geven zich weer op de theorie te storten. „U moet zorgen dat op de genoemde datum het examen achter de rug is... Zo niet dan volgt er absoluut een hechtenis", wa ren de laatste woorden tot de onbe voegde automobilist. De vertegenwoordiger J. H. K. uit Ugchelen was op de Deelenseweg in Hoenderloo met zijn auto tegen een boom gebotst en had daarbij ternau wernood een marcherende militaire colonne weten te ontwijken. Een van de militairen was door de auto van de LEERSUM Het bloemencorso te Leersum wordt dit jaar gehouden op zaterdag 17 augustus. Het bestuur van dé floraliavereniging dat dit jaarlijkse evenement organi seert is deze week tijdens een verga dering tot de vaststelling van deze da tum gekozen. Ook dit jaar zullen de bloemen voor het corso voor een belangrijk deel op eigen Leersumse bodem worden be trokken. Verder bestaan er bij de flora liavereniging plannen het corso verder te vergroten. vertegenwoordiger geraakt, alhoewel zijn verwondingen van lichte aard wa ren. „Het gebeurde in een flauwe bocht. Die militairen waren in het groen en daardoor vielen ze niet zo best op daar in die bosrijke omgeving. Ik moest uit wijken voor een tegenligger en ik rem de fel af om deze te laten passeren. Toen ben ik tegen die boom opgevlo gen." K. voegde later aan dit verweer toe dat de militairen „niet in de hou ding" liepen. „De situatie was daar door erg onoverzichtelijk..." Zijne raadsman wees er bovendien op dat het hier om een verradelijke bocht gaat. „Ik ben er wezen kijken", zei hij. „De weg loopt naar beneden en daardoor kun je je vergissen." Hij vond bovendien dat de vaandrig, de commandant van de colonnne, enige schuld trof gezien de wijze waarop de militairen langs de weg hadden gelo pen. De officier vond dat er geen sprake was van roekeloosheid, maar van een beoordelingsfout. Hij eiste een geld boete van f 100. Verdachte K. had al een flinke schade moeten incasseren, omdat zijn auto total loss gereden was. De kantonrechter vonniste conform. „Het hele verhaal hangt van leugens aan elkaar." Dat was de reactie van restaurateur R. H. uit Otterlo, toen de kantonrechter een passage uit het pro ces-verbaal had voorgelezen, dat ver meldde dat II. nadat hij bij een aan rijding betrokken was geweest, de te genpartij in het gezicht had geslagen en een schop onder het zitvlak had ge geven. h. was op de Arnhemseweg in Otterlo de inrit voor zijn woning inge draaid en was van achteren aangere den door een andere automobilist met wie hij op de vuist zou zijn gegaan. De restaurateur was even later toch niet meer zo zeker van zijn bewering dat er geen klappen waren gevallen, te meer daar de kantonrechter zijn straf rechterlijk verleden tot in details uit de doeken deed. „Het blijkt wel dat u een agressief persoon bent", concludeerde de rech i'' 3&Ï. v xyssss F VEENENDAAL De bewoners van de enkele „ventwegen" bij de Palmengrift, „Engelenburg" hebben vaak geklaagd, dat zodat verwacht kan worden, dat de klach- men niet met „schone" voeten de flats ten binnenkort verleden tijd zullen wor- kon bereiken. Gisteren maakten grote ma- den chines een begin met de asfaltering van ter. De zaak werd aangehouden om een getuige te kunnen horen. „Gaat u daarmee akkoord?" vroeg de rechter tenslotte. H's antwoord: „Heel graag..." De gemeenteambtenaar N. P. uit Leidschendam was op een zonnige dag met enkele familieleden een ritje gaan maken en was toen in de zo rijk aan natuurschoon zijnde omgeving van Rhenen terechtgekomen. Aan alle ple zier kwam een eind toen P. op de krui sing van de Achterbergsestraatweg en de Provincialeweg geen voorrang ver leende en er een flinke aanrijding volgde. „Een efg nare zaak", vond de dee moedige ambtenaar nu. „Het is me volkomen onduidelijk hoe dit heeft kunnen gebeuren." Hij hield daarna een langgerekte causerie over zijn ge weten dat in zijn binnenste had ge knaagd en werd tenslotte onderbroken door de rechter, die eenvoudig vaststel de: „Een toelichting van een kwartier is niet nodig. Zeg maar gewoon: ik heb die auto niet gezien". De officier vond dat er van een ern stige overtreding sprake was. Hij eiste een boete van f 120 en een voorwaar delijke ontzegging van de rijbevoegd heid voor de tijd van twee maanden met een proeftijd van twee jaar. P. reageerde met: „Ach, ik heb de les van mijn leveh al gehad." De kantonrechter liet in zijn vonnis de ontzegging vervallen en bepaalde de boete op f 100. De timmerman D. A. B. uit Hoen derloo was met zijn auto in de bebouw de kom van Otterlo gekanteld. Hij had te hard gereden en bovendien waren er diverse mankementen aan de auto ge constateerd. Zo deugde de stuurinrich- RESTEREN De Kesterense E.H.B.O.-ploeg die op wedstrijden in de gemeente Buren de eerste prijs be haalde, bestond uit de heren C. Jan sen, H. van Gelderen en C. Valburg. Gisteren werden abusievelijk enkele verkeerde namen vermeld. VEENENDAAL De studievereni ging van de S.G.P. „Petrus Datheen" houdt op woensdag 31 januari een ver gadering. Als spreker zal optreden de heer Boender uit Kootwijkerbroek, die het onderwerp „De Crematie" zal be handelen. De bijeenkomst begint om half acht in de consistorie van de kerk van de Gereformeerde Gemeente aan de Fluiterstraat. VEENENDAAL Vrijdagavond is het jeugdwerk voor de leeftijdsgroep van 18 jaar en ouder van start gegaan. De „kelder" onder het gebouw van „De Instuif" aan de J.. G. Sandbrink- straat is deze week gereed gekomen en gisteravond in gebruik genomen. In het vervolg zal de kelder iedere woensdagavond van 19.30 tot 22 uur en vrijdagavond van 19.30 tot 22.30 uur ge opend zijn. Drie van de vier zondagen is de kelder toegankelijk van 14.30 tot 17 uur en van 18.30 tot 22 uur. De ko mende maanden is de kelder op de zondagen 18 februari, 17 maart en 14 april gesloten. Toegang in de kelder hebben jon gens, die de leeftijd van 18 jaar bereikt hebben en meisjes, die in de loop van 1968 18 jaar zullen worden en ouderen natuurlijk. Hedenmiddag van 16 tot 17.30 uur was de kelder voor iedereen te bezich tigen. ting niet en waren er veren gebroken. B. zei dat hij de wagen pas had ge kocht (voor f 1275) en dat deze kort daarvoor nog aan een keuring was on derworpen. De officier was van oordeel dat de timmerman onverantwoord had gehan deld. „Het is geen wonder als er der gelijke capriolen gebeuren als je op een bochtige weg met een snelle auto zo hard rijdt." Hij eiste een voorwaar delijke ontzegging van drie maanden en een totale boete van f 160. De rechter hield de zaak tenslotte aan omdat B. beweerde dat de gebro ken veer voor het ongeluk nog intact was geweest. Er zal nu eerst een ge tuige worden gehoord. ■wpwi VEENENDAAL Alle kleuterscholen worden duurder ten gevolge van de ver hoging van de vergoeding aan het r^jk met 3,waardoor deze op 4,wordt gebracht. Boven die verplichte bUdragen kennen de bijzondere kleuterscholen ook nog een bijdrage voor „extraatjes", de zogenaamde „ouderbijdrage", die voor de hervormde scholen en de „Gelderse kleuterschool" 1,50 per maand en voor de scholen van de „Stichting tot Oprichting en Instandhouding van Christelijke Kleu terscholen" 2,50 per maand bedroeg. Waarschijnlijk zal deze laatste bijdrage in alle gevallen op 1,— worden gebracht, zodat men 5,— per maand moet gaan betalen. De leerlingen van de „Blokkendoos", „Zonnehoek", „Bij de molen", .Spring plank" en „Kleuterkar" hebben een stencil meegekregen, waarin de ouders? op de hoogte gebracht worden van de noodzakelijke verhoging. Bij deze kleu terscholen zal de ouderbijdrage alleen voor het eerste kind gelden, zodat voor de volgende kinderen „slechts" f 4,- per maand zal bedragen. De rege lingen bij de andere kleuterscholen zijn nog niet bekend, maar de (individuele) bestuursleden verwachten dat de rege ling, die op hun scholen zal gaan gel den ongeveer gelijk zal worden. In het stencil van de Stichting voor Christelijke kleuterscholen komt de vol gende alinea voor: „Deze verandering betekent dat de inkomsten van het be stuur met f 1,50 per kind per maand achteruitgaan. We hopen echter met medewerking van de leidsters een dus- Heden, zaterdag BIOSCOOP Luxor Theater, Veenendaal 19.30 uur: „Het eiland der worgers". Morgen, zondag VEENENDAAL Kelder Instuif, 14.3017.00 en 19.30— 23.00 uur: Geopend voor „boven de achttien"! BIOSCOOP Luxor Theater, Veenendaal 15.00 uur: „Het eiland der worgers" en 19.30 uur: „Stella's Sleutel". VEENENDAAL De heer D. J. van E. uit Scherpenzeel botste op de Nieu- weweg met zijn auto op een plotseling naar links draaiende auto, bestuurd door de heer H. van D. uit Veenendaal. De heer Van D. wilde zijn auto een links van de weg gelegen inrit inrijden en trok op zonder op het overige ver keer te letten. Beide wagens kregen materiële schade. danig voorzichtig financieel beleid te kunnen voeren, dat deze vermindering zo min mogelijk merkbaar zal zijn." Mevrouw M. E. Tigchelaar-de Bruin, penningmeesteres van het bestuur van deze stichting, dacht niet dat de vermindering van inkomsten repercus sies voor het onderwijs zal hebben: „De noodzakelijke leermiddelen kunnen we uit de Rijksbijdragen betalen, maar we hebben dit fonds wel eens gebruikt om iets aan te schaffen, wat wij op de scholen nodig vonden, maar wat van de begroting geschrapt werd. Persoon lijk geloof ik, dat de verhoging van de bijdrage aan het 'rijk tot een grotere soepelheid ten opzichte van de begro tingen zullen leiden, zodat we uit de bijdrage wat meer kunnen doen. Ons bestuur heeft er wel begrip voor, dat het Rijk het „schoolgeld" verhoogt, want voor f 1,- per maand kon het natuurlijk niet, maar dat het in één keer zo drastisch verhoogd moest wor den viel ons wel tegen". Hoewel de verhoging nog niet offi cieel door het ministerie van Onder wijs is bekrachtigd, heeft toch ook de gemeente besloten het schoolgeld met ingang van 1 januari te verhogen. De heer A. Slieker, hoofd van de afdeling onderwijs, vertelde dat men telefonisch van het ministerie vernomen had, dat de verhoging per 1 januari is ingegaan. Het bestuur van de „Christelijke Kleuterscholen" geeft de ouders, voor wie de maandelijkse „vrijwillige" bij drage van f 1,- een te zware belasting vormt de mogelijkheid een lager be drag te betalen. Van de zijde van het gemeentehuis vernamen we, dat onder de oude „schoolgeld"-regeling ook een mogelijkheid tot ontheffing van het be talen van die f 1,- c.q. een verminde ring van dat bedrag mogelijk was. LEERSUM De heer W. M. van Harselaar te Leersum is benoemd ver klaard tot lid van de Tweede Kamer, als opvolger van de afgevaardigde van de Boerenpartij P. Leffertstra, die eni ge dagen geleden heeft bedankt. De heer Harselaar, die enige tijd het secretariaat van de Boerenpartij heeft waargenomen, zal de benoeming waar schijnlijk aannemen. RHENEN Toen nog maar kort ge leden de vorst inviel en op de onder gelopen „Palmerswaard" een ijsvlak te ontstond, bezorgde dit natuurlijke feit de ysclubbestuurders koude rillingeh. Vanwaar die beroering bij de ijsclub? De voorzitter van de vereniging, de heer D. W. de Jong zegt er over: „Het kan gaan vriezen zo hard als het wil, op hetzelfde moment gaat het water zakken en ligt het ijs op de grond met alle gevolgen van dien. Niet alleen golvingen, dus geen vlak ke baa]n meer, maar ook gaten, door de sloten die door het weiland zijn getrokken, vallen erin. Je stort je in de onkosten en wanneer je kas leeg is, heb je geen ijsbaan meer. Njets doen kan evenmin, want da^r komt van alle kanten de ongezouten kri tiek los". De heer De Jong sprak over de onder gelopen weilanden. Soms gebeurt het in geen jaren, soms loopt het water elke winter over de zomerkaden. En dat betekent voor de ijsclubbestuur ders de genadeslag. Men kijkt dan twee kanten uit. Iedere dag vraagt men zich af, moeten we een baan maken op de uiterwaarden of moe ten we wachten tot de plas onder aan de Grebbe, de „Blauwe Kamer" goed dichtgevroren is. Maar steeds weer begint men op het weiland en wanneer het blijft vriezen, stapt men over op de „Blauwe Kamer". Het ijs op de weide is dan intussen totaal kapot gereden, maar voor de tweede maal moeten er kosten wor den gemaakt om „De Blauwe Ka mer" in gereedheid te brengen. Valt dan net de dooi in, dan zit de ver eniging financieel helemaal aan de grond en hoe vaak is dat in het ver leden al niet gebeurd. Eigenlijk zijn de ijsclubbestuurders kermisreizigers. „Om ditmaal de kosten zo laag moge lijk te houden hebben onze bestuurs leden zelf en geheel pro deo aan de baan op „Palmerswaard" gewerkt en zelf de verlichting aangelegd. Dat die de volgende avond niet gebruikt kon worden lag aan de 's nachts ingeval len forse dooi. Het was weer allemaal vergeefs .gedaan. Bovendien was het op de „Palmerswaard" slecht ijs. Ook nu zaten we weer te wachten op de „Blauwe Kamer" in de Greb. Dat plekje is voor ons het meest ge schikt, maar het moet even langer vriezen voordat deze grote plas be trouwbaar is. „De Palmerswaard" ligt uitermate gun stig om daar een ijsbaan aan te leg gen. En rriet aanleggen bedoel ik dan een zodanig kunstwerk maken, dat de „vloer" vlak ligt en het water niet kan weglopen. Op „De Palmerswaard" staat altijd het eerst water en de plaats is zo danig gelegen, dat je er echt buiten bent. De „vloer" zal echter op zoda nige hoogte moeten komen, dat bij een minimum waterstand in de Rijn de zaak toch blank kan komen te staan. Verder ligt dit stuk uiterwaard niet zo ver van de bebouwde kom. Dat is ook een zeer gunstige omstandigheid. Maak je een ijsbaan in de bewoonde wereld, dan kun je er dag en nacht bij blijven staan om de boel te be waken. Daarom moet je altijd een plaats uit zoeken, waar normaal geen publiek komt. Dat is zowel op „Palmers waard" als op de „Blauwe Kamer" het geval. Er moet ook geen ver keersweg langs de baan lopen, want wanneer er zand is gestrooid en er komt wind opzetten, dan waait de baan er onder en kan er niet meer gereden worden. Allemaal factoren, die een grote rol spelen bij de aan leg van een ijsbaan". De hr. De Jong heeft in de raadsversla- gen gelezen, dat er over de aanleg van een ijsbaan is gesproken. „Het ver heugt me, dat men hieraan de nodi ge aandacht wil gaan besteden. Wij ijsclubbestuurders wachten met span ning het ogenblik af waarop het ge meentebestuur met ons het in de raad beloofde contact zal opnemen". Hiervoor had het ministerie richtlijnen gegeven, waarbij voornamelijk het in komen van de ouders een rol speelt. Men verwachtte op het gemeentehuis, dat er ook nu weer een soortgelijke re geling gaat gelden, zodat voor ouders met lagere inkomens toch de mogelijk heid bestaat hun kinderen kleuteronder wijs te laten volgen. VEENENDAAL Schietvereniging „Prins Hendrik" is dezer dagen met drie ploegen van vijf man naar Achterveld geweest om daar de strijd aan te bin den met de plaatselijke schietvereniging „Ons Genoegen". In klasse A behaalde de heer F. Hei kamp 40 punten, H. de Jong 47, W. Kroesbergen 46, B. Goppel 46 en H. van de Brandhof 45. In de B-klasse eindig de de heer A. van Leeuwen met 43 pun ten, G. van Beek 42, M. van Beek 24, C. van Amerongen 41 en J. van Engelen burg met 33 punten. In de C-klasse ver gaarde de heer Lefers 24 punten, A. van de Weerd 37, C. den Braber 35, Zand kuil 35 en G. Anbeek 32 punten. VEENENDAAL Gistermiddag werd op het gemeentehuis het huwelijk verrokken tussen mej. J. H. Willem- sen uit Veenendaal en de heer A. Pa ter uit Renswoude. De bruid is vier jaar lid geweest van de wandelsport vereniging van de Hollandia Trico, een reden voor enige leden van deze ver eniging een erehaag te vormen, toen het bruidspaar het raadhuis uitkwam. Het was de eerste maal, dat deze ver eniging een erehaag vormde voor het nieuwe raadhuis. Het echtpaar Pater gaat in Veenendaal wonen. NIJMEGEN Het eerste tiental van de Veenendaalse schaakvereniging heeft in zyn laatste wedstryd in Nymegen te gen UVS 2 een overwinning geboekt. De voorlopige einduitslag werd bepaald op VI,—VI*. Door deze zege staat Veenendaal 1 met twee overwinningen en twee neder lagen in de middenmoot van de ranglijst geklasseerd. De uitslagen van de party en waren als volgt: J. Versteegen-J. N. Elenbaas 0-1; W. J. den Os-J. W. Boelens 01; M. Alberts- H. Heikamp V2-V2; A. Verwey-A. van de Bovenkamp V2-V8; A. Alferink-F. Luch- singer afgebroken; G. Peters-G. R. Kets 0-1; G. Bergsvoort- L. Vrij ken 0-1; W. Verhoeven-M. de Kleuver 0-1; T. Croe- se-C. ter Hogt 0-1; J. Erigelaar- D. van de Bovenkamp 1/2-1/2. De heer P. Puype, het hoofd van d< machinisten-opleiding van de Stichting Opleiding Machinisten Aannemersbe* drijven (S.O.M.A.) gaat op dinsdag 30 januari wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd zijn func tie verlaten. In verband hiermee wordt hem op die dag 's middags tussen vier en zer uur, door het bestuur van de Stichting Bevordering Wegenbouw een receptie aangeboden in hotel Die Witte Hinde, Stationsweg 132 te Ede. De afscheidnemende functionaris, die op 3 augustus 1902 in Apeldoorn werd geboren en daar woonachtig is aan de Ravenweg 6, bezocht in deze plaats de Rijksleerschool en volgde daarna de driejarige cursus aan de ambachtsschool. Van 1919 tot 1921 genoot hij een op leiding tot scheepswerktuigkundige, ver bonden aan de toenmalige MTS te Am sterdam. Na het behalen van het eind diploma trad hij als scheepswerktuig- kundige in dienst bij de Stoomvaart maatschappij „Nederland" te Amster dam. In 1930 werd hij, ten gevolge van de malaise, waardoor vele schepen wer den opgelegd, een jaar op non-actief gesteld, opdat hij een passende walbe- trekking kon zoeken. Nadat hij 'n tech nische betrekking bij de gemeente Am sterdam had vervuld, volgde in 1935 zijn benoeming tot chef-technische dienst bij de „Verenigde Sportfondsenbaden" en werd hij met de technische dienst van het nieuwe Sportfondsenbad te Apel doorn belast. In 1942 werd hij tevens benoemd als leraar aan de avond-nijverheidsschool in Apeldoorn. In 1947 begon de heer Puype aan deze avondschool met een cursus voor de opleiding van landma- chinisten, voor het stoom-, zowel als vöor het motorbedrijf. Deze cursus heeft zich steeds in een grote belang stelling mogen verheugen. Spoedig daarna werd de heer Puype benoemd in de examencommissie voor landma- chinisten. Door de regelingscommissie hiervan werd hij in 1960 verkoren als uitvoerend voorzitter der commissie. In zijn functie als examinator kwam de heer Puype in 1953 in contact met het bestuur van de Stichting Bevorde ring Wegenbouw, waarna hij in dat jaar in dienst trad bij deze stichting als vei ligheidsinspecteur. Op cursusavonden, door het gehele land trachtte hij de vak kennis van de machinisten, bij de we genbouw werkzaam, te vergroten en hun meer begrip voor de veiligheid in het bedrijf bij te brengen. Toen in 1954 het „trainingskamp" en later de machinistenschool te Ede van de S.O.M.A. werd geopend, gaf hij daar de lessen in de theoretische vakkennis, aan de leerlingen van die school. Door de steeds toenemende werk zaamheden en de uitbreiding der oplei ding werd voor de veiligheidsdienst een andere functionaris benoemd en be noemde het bestuur van de S.O.M.A. de De heer P. Puype, die op 30 januari zijn functie als hoofd van de SOMA-machinis- tenpleiding te Ede neerlegt. heer Puype tot hoofd van de machinis ten-opleiding. Bij de vele en drukke werkzaamhe den, die de heer Puype gedurende zijn carrière heeft vervuld wijdde hij zich ook nog aan publicistische arbeid. Hij schreef een boekje over vaktechniek „Stoom" voor de opleiding diploma A landmachinisten, en een boek „Moto ren voor mobiele werktuigen", dat als een standaardwerk op dit terrein mag worden beschouwd en zich in grote be langstelling van de vakkringen mag verheugen. 4e klasse H-West: EMSZwaluwen Vooruit FortitudoVeenendaal SVFKDS JSVDe Meern MidlandiaVreeswij k UtrechtCandia '66 4e klasse fr-Oost: RVWHertog Hendrik OosterbeekDriel Arnhemia—Oosterb. Boys OpheusdenAVW Excelsior Z.Eendracht AFD. UTRECHT le klasse B: DWSVDVSA De MeeuwenPatria SoesterbergUtr. Boys VSKBrederodes HooglandStichtse Boys 2e klasse B: Olympia '25Maluku Muda ScherpenzeelRK Unitas DVSUDSO (U) HoutumOranje Wit 3e klasse B: RUC—Faja Lobi DorestadRivierwij kers SVMMAres En Avant—HDS

De Vallei | 1968 | | pagina 3