Damesploeg schreide tranen van vreugde Strenge aanpak dopingscontrole Spontane instuif van schaatstop Geldermans wil arts voor T our-ploeg Sport in het kort Eintracht Bronswijk ontmoet Italiaanse kampioen Juventus v.v. Veenendaal nam masseur in dienst BVR zette overwinningenreeks voort in overgangsklasse Renswoude verslagen door YRC: 0-1 Russen en Noren als tegenstanders Via Davos nu op weg naar Olympisch Goud Verjonging Chionoi behield wereldtitel Niet gefaald Contract Peeters jaar verlengd KWARTFINALES EUROPA CUP I Geen geluk Kracht Weinig doelpunten Biljartcompetitie in de Rijnstreek Overgangsklasse Klasse 1 t.m. 4 Tijdens Winterspelen Koeperman „schonk Andreiko remise Juniorenvoetbal Pagina 9 DINSDAG 30 JANUARI 1968 AMSTERDAM Heel kort zyn gisteren de Nederlandse schaatsmeisjes op Schiphol geweest. Hier en daar rolde een traantje van vreugde toen de meisjes, teruggekeerd uit Helsinki, met haar medailles in de armen van familie en vrien den vielen. Maar veel tyd was er niet; ijlings doken onze zeer grote schaatsenryd- sters in de conferentiekamer om de Olympische blazers en rokjes in onvangst te nemen. „Ik heb harder moeten knokken om kampioene te worden dan vorig jaar, maar ik heb er nu ook veel meer vol doening van," vertelde Stien Kaiser, die in Helsinki het goud veroverde." „Diane Holum is zwaar tegengevallen", vond zij „en van die Russinnen heb ik me afgevraagd waarom die geen drie duizend meter kunnen rijden, ze heb ben daar toch heus ook wel moderne trainingsmethoden. Wat Grenoble be treft: Ik geloof niét dat ik met veel meer dan één gouden plak rekening mag houden." Carry Geyssen zag wel een kans voor zich op de drie laatste afstanden, dus niet op de 500 meter. „Ik kan hier en daar wel ,bij de eerste drie komen." Ans Schut, tweede in Helsinki, zag haar kans voornamelijk op de 1500 en de 3000 meter. Intussen staat nog niet vast wie er op Ans Schut, Stien Geyssen vertelden ervaringen van de schappen. Kaiser en Carry op Schiphol hun wereldkampioen- GRENOBLE De zes best geplaats te deelnemers en vier door loting aan te wijzen sportmensen zullen tijdens de Winterspelen in Grenoble na de wed strijd worden gecontroleerd op het ge bruik van stimulerende middelen. Een uit negen man bestaande commissie, waarvan ook 'de Nederlandse dr. P. van Dijk deel uitmaakt en die wordt voorgezeten door de Fransman Prinz Alexander von Merode, houdt zich met het onderzoek bezig. AMSTERDAM De Nederlandse schaatsploegen landden gisteren allebei op hun basis. Op het vliegveld Schiphol hield de nationale schaatstop een spon tane instuif. De opgetogen pratende dames, belegerd door uitbundige familie leden, officials en supporters, vertrokken drie uur later alweer naar het Zwit serse Davos. Er wordt hun weinig rust gegund. De weg naar Olympisch goud leidt via Davos. Pas daar wordt beslist wie Nederland op de Winterspelen in het Franse Grenoble zullen mogen vertegenwoordigen. welke afstand uit zal komen. Om te be ginnen gingen de dames gisteren evenals de heren vandaag naar Davos encoach Piet Zwanenburg ziet het hele programma met een gerust hart tege moet; „Er komt nog wel iets goeds uit de bus". Intussen werden er snel officiële deel tjes van de ontvangst afgewerkt: jhr. mr. A. Feith, voorzitter van de Neder landse Sport Federatie overhandigde de grote vijf een boeket, ir. A. Paulen, di recteur van het Nederlands Olympisch Comité omhelsde de meisjes. De secre taris van de Koninklijke Nederlandse Schaatsenrijdersbond, de heer H. Roos droeg de ploeg over aan vice-voorzitter Kerdel en die deed dat op zijn beurt aan de chef de mission (zowel voor de heren als de dames) van de Nederland se afvaardiging naar de Olympische Winterspelen in Grenoble, de Heer W. H. D. Quarles van Ufford. De stemming bij de heren was wat minder uitgelaten, ook al was Jan Bols best tevreden over zijn prestaties in Os lo. Zij reizen vandaag de dames ach terna. Ook zij moeten in de Zwitserse- wintersportplaats Davos strijd leveren voor een plaats in de Olympische ploeg. Sprinter Frits Bartling, die verleden week furore maakte met zijn formida- BEVERWIJK „De Ronde van Frankrijk is zwaar; gewoon te zwaar. 22 dagen beulenwerk. Normaal gespro ken houdt geen enkele sportman dit op eigen kracht vol. Daarom zal ik ook by de Koninklijke Nederlandse Wielren Unie (KNWU) een verzoek indienen of wij bij de komende Ronde van Frank rijk de beschikking kunnen krijgen over een arts die de gehele ploeg medisch kan begeleiden". Ab Geldermans (32), die door de KNWU werd aangewezen als de man die de Nederlandse wielerformatie in de komende Ronde van Frankrijk naar nieuwe successen moet voeren, spreekt uit ervaring. Hij weet, na zeven keer starten in de Tour, wat een renner moet doormaken voor hij over de ver lossende finish in Parijs komt. Hij weet echter dat hem nog vele moeilijkheden wachten voor het zover is. Nu reeds moest hij al de nodige kritiek verwerken van oud-ploegleider Kees Pellenaars. „Ik zal er niet te zwaar aan tillen", zegt Geldermans. „Pellenaars vindt zichzelf de beste ploegleider die er is. Maar dan vraag ik me wel af waarom hij niet in staat is geweest om Gerrit Voorting, toen die in een ronde 22 minuten voorsprong had, als eerste in Parijs te brengen". Er zijn nog andere moeilijkheden. Een dag voor zijn aanstelling ver klaarden Jan Janssen en Gerben Kar- tens dat zij Pellenaars als ploegleider wensten. „Helemaal niet zo gek", zegt Ab Geldermans „een beroepsrenner rijdt alleen voor geld. Pellenaars kan van iedere franc een gulden maken voor dat vele geld zijn Janssen en Karstens zakelijk gezwicht. Ik weet echter dat zij in principe mij willen hebben". Hoe ziet de Beverwijker, die zelf een maal kampioen van Nederland werd, MEXICO CITY De 25-jarige Thai lander Chartcahi Chionoi heeft zijn we reldtitel boksen in het vedergewicht, zondagavond in de met 25.000 toeschou wers gevulde stierenvechtersarena van Mexico City, met succes verdedigd te gen uitdager Efren „Alacran" Torres uit Mexico. Arbiter Art Mercante brak het gevecht vlak na het begin van de dertiende ronde af omdat Torres veel last had van een reeds in de tweede ron de opgelopen bloedende wonde onder de linker wenkbrauw. Een onderzoek van de ringarts tfracht aan het licht, dat het onverantwoord was de Mexicaan, die op dat moment een lichte voor sprong had. verder te laten boksen. Chionoi, die in het begin van de ont moeting het initiatief tot zich getrok ken had, maar later door zuurstofge brek Mexico City ligt op ruim 2.000 meter hoogte in de verdediging moest, werd hierna tot winnaar ver klaard. tweemaal de gele trui droeg in de zwaarste ronde die er is en die een maal daarin als vijfde over de finisn kwam, de mogelijkheden voor een na tionale oloeg. „Allereerst zijn we aan een dras tische verjonging toe", meent hij. „Er moeten meer renners mee van het ka liber zoals Wim Schepers en die heb ben we in Nederland. Ik wil de ploeg samenstellen in overleg met Jan Jans sen die als kopman in mijn ploeg zal vertrekken. Hij is voor mij echter geen favoriet voor een eindzege, maar wel een outsider. Het moet een homogene ploeg worden waarin geen enkele ren ner voor zichzelf mag gaan rijden". Geminiani is voor Geldermans het voorbeeld van een groot ploegleider: „Die verstaat tenminste zijn vak en laat je niet, zoals Pellenaars bij mij heeft gedaan, links liggen als je een dag eens minder goed rijdt". De be zwaren die Willem II/Gazelle heeft ten opzichte van Piet Liebrechts als chauf feur vindt Geldermans niet reëel. „Zij kunnen pas reclame maken als -hun renners overwinningen behalen. Sturen ze geen renners dan houden ze jonge veelbelovende wielrijders het brood uit de mond". Het hockeyteam van India heeft de vijfde en laatste wedstrijd uit de serie tegen West-Duitsland, die maan dag in Jullundur werd gespeeld, met 1-0 gewonnen. Het doelpunt werd na de rust gescoord. Het Nederlands militair voetbalelf tal, dat in de eerste ronde van het in ternationale kampioenschap tegen oefenwedstrijden. Aanstaande woens dag komen de militairen in Leeuwar den (19.30 uur) in het veld tegen Cam- buur, op 7 februari (20.00 uur) wordt tegen ADO gespeeld in Den Haag. Boksen De Westduitse amateur- ploeg heeft zaterdag in Siegen een ver rassende nederlaag (8-12) geleden te gen de Mexicaanse ploeg. Ski. De Slalom in Zeil am See (Oostenrijk) om de in „Memoriam To ni Mark" prijs is gewonnen door Patrick Russel (Frankr.) met 96a66 seconden. Herbert Huber (Oost) werd tweede met 97.93 en Heini Messner (Oost) derde met 98.02. Tennis De 20-jarige Egyptenaar Ismail el Shafei is zondag eerste ge worden in het internationale indoor- tennistoernooi, dat in Bremen werd ge houden. Hij versloeg in de eindstrijd Daniel Sontet met 6-2, 6-2, 9-7. Bij de dames was de Engelse Joyce Williams de sterkste. Helga Niessen (West-Duits land) werd in de finale in twee sets (6-2 en 6-1) verslagen. Atletiek De Spanjaard José-Miguel Maiz heeft zondag voor 30.000 toe schouwers de internationale cross van San Sebastiaan gewonnen. Maiz legde tien kilometer af in 33 minuten en 7.6 seconden. Zijn landgenoot Haro werd tweede op vijf seconden terwijl de Rus Bezdelov in 33.25.4 als derde eindigde. De best geplaatste Nederlander van de bijna honderd deelnemers was Wim van Gerven, die als achttiende eindigde in 35.23.3. Piet Beelen (35.23.3) en No op den Oordt (36.32.9) werden resp. als 23e en 30e geklasseerd. Kogelstoten George Woods, een Amerikaanse student heeft zaterdag avond tijdens mdooratletiekwedstrijden in Albuquerque (Nieuw Mexico) bij het kogelstoten een afstand van 20.40 meter bereikt. Woods benaderde daar mee het officieuze wereldrecord van zijn landgenoot Neil Steinhauer tot op 27 centimeter. bele tijden op de 500 meter, gaat dan ook proberen zijn beslissende slag te slaan. Lof hadden de Nederlandse rijders voor de verrichtingen van de Noren in de strijd om de Europese titel. Schenk: „Eigenlijk zat die nederlaag er wel in. De Noren waren in Deventer al prima. Hoewel we iets zijn teruggevallen kun je toch niet zeggen dat we hebben ge faald. We hebben twee jaar aan de top gestaan en dan wordt bij de anderen de drang om ons te verslaan steeds gro ter". Ondanks het drama van Oslo bleken de leden van de kernploeg niet al te pessimistisch. Debutant Bols: „Hel seizoen is nog lang. Er zit nog heel wat in." Wereldkampioen Verkerk: „De an dere jongens waren beter, maar ik ben zelf wel tevreden." Trainer Wim de Graaff verzekerde dat hij een goed ver trouwen in de toekomst had. Stien in Olympisch tenue. TIFLIS. Iser Koeperman. vorige week reeds zeker van de wereldtitel dammen, heeft in de 20e en laatste par tij van de tweekamp zijn uitdager An dreiko voor een derde nederlaag be hoed. De 26-jarige Andreiko kon in dit prestige-duel, alleen nog van belang voor de statistiek, geen overzicht krij gen en op de 42e zet maakte hij een blunder. De aanvallende Koeperman buitte toen zijn lichte positionele voor sprong steeds verder uit en kwam ten slotte in een gewonnen eindspel. De we reldkampioen bood toen onmiddellijk remise aan, hetgeen door Andreiko graag en dankbaar werd geaccepteerd. Het talrijke publiek beloonde deze ges te van Koeperman met een langdurig applaus. Door deze remise is de eindstand van de tweekamp 22-18 in het voordeel van Koeperman geworden. In totaal zaten beide dammers 79 uur en 5 minuten achter het bord en deden 2.315 zetten. Het verschil in speeltijd was zeer ge ring: Koeperman dacht over de hele tweekamp gerekend 19 minuten langer na dan Andreiko. ROTTERDAM Feijenoord heeft het contract met trainer Ben Peeters met een jaar verlengd. Peeters, die al jarenlang de jeugd van de Rotterdam se eredivisieclub trainde, volgde aan het eind van het vorig seizoen de Oos tenrijker Willy Kment op. LONDEN Eintracht Brunswyk, bekend om zyn gedisciplineerde defensie, speelt morgen thuis tegen de Italiaanse club Juventus in de eerste wedstrijd van de kwartfinales om de Europese beker voor landskampioenen. De rest van de kwartfinale-wedstryden is verspreid over de eerstvolgende twee maanden. Juventus verschijnt met zyn 32-jarige Spaanse ster Luis del Sol, die Real Madrid in de late vijftiger jaren hielp de beker te winnen en die nog steeds een van de grote voetballers van Europa is. Vele aanvallen van Juventus begin nen bij hem. Eintracht heeft 'n grote reputatie als verdediger, maar is minder gevaarlijk als het op doelpunten maken aankomt. Het toernooi lijkt dit jaar volkomen open. Velen zien Real Madrid, dat in maart tegen Sparta Praag, speelt op nieuw als favoriet. Maar de Engelsen hopen er op, dat Manchester United de beker voor de eerste keer naar Enge land zal brengen. Manchester speelt te gen Gornik Zabrze van Polen, dat Dy namo Kief, heeft geëlimineerd, welke club op haar beurt de kampioenen van vorig jaar, Celtic Glasgow de weg ver sperde. Dit is een aanwijzing voor de scherpte van de strijd in dit seizoen. Er is sprake van, dat de Portugese ster Eusebio naar Italië gaat verhui zen, maar zolang hij nog doelpunten maakt voor Benfica is deze club tot al les in staat. De tegenstander van Ben fica is Vasas Boedapest. In het toernooi van de bekerwinnaars speelt Bayern München morgen thuis de eerste kwartfinale-wedstrijd tegen Valencia. De vraag is of Franz Becken- bauer, die zijn club verleden jaar deed triomferen, na een verwonding zijn vorm terug kan vinden. De andere kwartfinales in dit toer nooi worden in febrauri en maart ge speeld. Het zijn Standaard Luik tegen Milaan, Hamburg tegen Olympique Lyon en Cardiff City tegen Moskou Torpedo. De in 1897 door een groepje Turijnsë studenten opgerichte voetbalclub Ju ventus heeft nooit veel geluk gehad in de Europese Toernooien. In 1959 werd zij in de eerste ronde door een Oosten rijkse ploeg uitgeschakeld. In 1961. ging zij opnieuw ten onder tegen een Bul gaarse ploeg. In 1962 had Juventus al le azen in zijn hand, en beschikte o.a. over John Charles van Wales en de Ar gentijn Sivori. maar in de kwartfinales werd Juventus in een beslissingswed strijd uitgeschakeld door Real Madrid. De eerste Italiaanse ploeg, die de beker van de landskampioenen won was Milaan, dat in 1963 Benfica ver sloeg. Toen was twee jaar achtereen, in 1964 en 1965, Internazionale aan de beurt. Juventus, door zijn supporters „de oude dame van het Italiaanse voet bal" genoemd, werd verleden jaar Ita liaans kampioen na een opwindend duel tegen Internazionale. De Turijn së club is niet meer de ploeg van in ternationale sterren, uit Zuid-Ameri- ka, Spanje, Denemarken en Zweden, die zij in de vijftiger jaren was. Het is nu een elftal zonder beroemdheden, de 32-jarige Spanjaard Luis del Sol mis schien uitgezonderd. Zij wordt streng getraind door Heriberto Herrera van Paraguay, die drie jaar geleden werd geëngageerd. Juventus bereikte de kwartfinales door overwinningen op Olympiakos van Griekenland en Rapid uit Boeka rest. Het waren geen juwelen en in de vier wedstrijden" werden slechts drie doelpunten door de Italianen gemaakt. De kracht van de ploeg is de verde diging. De voorhoede is zeer snel, maar niet indringend. Maar waar het Juventus van de sterren faalde, kan misschien het Juventus van het sterke moreel zegevieren. Juventus speelt ge woonlijk met acht Italianen en drie buitenlanders. Deze drie zijn Del Sol, de Braziliaanse linksbinnen Sidney Ci- nesinho Cunha en de Zweedse rechts buiten Roger Magnusson. Sinds de oprichting is Juventus 13 keer kampioen geweest en vijf keer winnaar van de Italiaanse beker. Als de defensie dit seizoen de Euro pese beker nummer één gaat winnen, maakt Eintracht Brunswijk, tegenstan der van Juventus, een goede kans. Doelpunten maken is niet de grote kracht van de Westduitse kampioenen, maar hun verdediging is een van de beste in Europa. Manager-trainer, Hel mut Johanssen spreekt van zijn „Chi nese Muur". Openlijk zegt hij over de uitwedstrijd tegen Juventus: We ne men de muur mee en spelen op een puntloos gelijk spel". Dat betekent een hechte defensie met zeven of acht Brunswijk-spelers, die in hun eigen strafschopgebied opereren. Ze hebben hiermee duidelijk succes gehad. In het vorig seizoen hebben slechts zeven ploegen meer dan een doelpunt tegen Eintracht gemaakt. Ze ventien ploegen scoorden in het geheel niet. Brunswijk zelf maakte in 13 wedstrij den geen enkele goal. De eindcijfers waren: Gespeeld 34, gewonnen 17, gelijk 9, verloren 8, doelpunten voor 49, doel punten tegen 27. Dit seizoen is 't wat doelpunten betreft nog minder fraai. Eintracht staat op de 17e plaats, maar heeft slechts een punt minder dan nummer twee op de rang lijst In 17 wedstrr-Vn werden slechts 16 doelpunten gemaakt, een aantal, dat door de laagst geplaatste club wordt overtroffen. Het is waar, dat Brunswijk maar 18 tegendoelpunten toestond, maar het is niet het soort voetbal, dat het publiek tot verruk king brengt. Thuis spelen ze 4-2-4, uit 4-3-3. Maar Eintracht kan trots zijn op zijn spelers. Ze werden Duits kampioen met een ploeg van slechts 16 spelers. VEENENDAAL De voetbalver eniging Veenendaal heeft onlangs als eerste Veenendaalse amateurclub een gediplomeerde masseur aange trokken. Het is de heer Bert Lindeboom, oud- eerste-elftalspeler van de vereniging, die elke zaterdagmiddag op het Salaman der-sportpark (hoofdzakelijk) de spe lers van Veenendaal 1 stevig onder handen neemt om de geelblauwen „wat souplesse in te wrijven". Het bestuur van v.v. Veenendaal heeft de masseur na enig overleg in de cember aangetrokken en ziet veel nut in de wekelijkse massage van de spe lers. In het officiële cluborgaan van de vereniging, „De Spil", schrijft de heer Lindeboom, dat het voorlopig als een experiment moet worden beschouwd. Tot aan het eind van de competitie krijgen de spelers zaterdags een be handeling. Daarna vindt er een over leg plaats of v.v. Veenendaal opnieuw een verbintenis aangaat met de mas seur. Lindeboom zegt verder, dat de Vee- nendaal-spelers een enorm gebrek aan souplesse hadden en dat hij na een maand het resultaat van de massage al bevredigend vond. „Het is te hopen dat niet alleen de snelheid en conditie van de voetballers worden bevorderd, maar ook de wed strijdresultaten van Veenendaal eens wat positiever uitvallen", aldus een woordvoerder van de vierdeklasser... O 0 Masseur Lindeboom aan het werk met een ons onbekend gebleven been. RENSWOUDE De Renswoude-ju- nioren speelden na dertien weken van afgelasting weer een competitiewed strijd tegen het Veenendaalse VRC. VRC had het eerste duel met 21 ver loren en zon op wraak. Na een span nende strijd werden de Renswoudena- ren met 01 verslagen door de gasten. De verdediging van de thuisclub kreeg het aanvankelijk zwaar te ver duren. VRC kreeg goede scoringskan sen, maar kwam voor de rust - on danks zijn overwicht - niet tot doelpun ten. Na de hervatting waren de rollen omgedraaid. VRC-keeper Bakkenes moest met enkele bliksemreacties red ding brengen en het leek erop, dat het duel doelpuntloos zou eindigen. Maar vijf minuten voor het eindsig naal scooixle Roor het winnende doel- put voor VRC (01). De Veénendalers kregen nog een pe nalty, maar de goalie van de gasten miste... DAVOS In de Zwitserse winter sportplaats Davos worden dit weekein de internationale schaatswedstrijden gehouden, waaroan ook de Nederland se heren zullen deelnemen. Behalve de Nederlandse rijders komen in ieder ge val ook de Noren en de Russen aan de start. De wedstrijden zijn voor de Ne derlandse schaatsers van groot be lang, omdat pas in Davos wordt be paald wie er mogen deelnemen aan de Olympische Winterspelen in Grenoble. VEENENDAAL In de hoofdklasse van de biljartcompetitie in de Rijn streek is de kampioen van vorig jaar, het Elster Zeldenrust, nog steeds in op mars. Na een zwakke start in de eerste competitiehelft heeft het team zich dui delijk hersteld. In de wedstrijd tegen ABC iri Maurik speelde Zeldenrust zeer geconcentreerd en won dit duel dan ook met 08, waardoor het nu de vierde plaats bezet. DOH-Veenendaal stelde enigszins teleur door in Wageningen tegen Terminus gelijk te spelen. Onderaan gaat het spannen. Nationaal 2 boekte zijn eerste zege op Rijnstroom en doordat ONA in Opheusden verloor, konden de Wageningers wat van de af stand afknabbelen. Door deze resultaten is de stand in de hoofdklasse nu als volgt: Nationaal 1 (Wageningen) 158535 Gr. Laken (Maurik) 147042 DOH (Veenendaal) 146646 Zeldenrust (Eist) 146547 DOS (Ochten) 14—64—48 Ons Hoekje (Ingen) 146250 Terminus 1 (Wageningen) 145458 Ons Genoegen (Ingen) 145260 ABC (Maurik) 14—50—62 Rijnstroom (Wageningen) 144068 ONA (Opheusden) 14—38—74 Nationaal 2 (Wageningen) 153486 Na de nederlaag van vorige week zet te BVR zijn overwinningenreeks voort. Achtervolger ONA 2 werd naar Op heusden gestuurd met een 6-2-neder- laag. En daar ook Zeldenrust 2 niet vér der dan een gelijk spel wist te komen bij VOP liep BVR weer verder weg. DVJ verloor in Kesteren van DOG uit Veenendaal met 3-5 en raakte weer een punt meer achter op VOP. Recticel faalde door gelijk te spelen tegen Torenzicht. De stand in deze afdeling is: BVR 1 (Rhenen) 12—75—21 ONA 2 (Opheusden) 12—58—38 Zeldenrust 2 (Eist) 125442 Roskam 1 (Ommeren) 125145 DOG 1 (Veenendaal) 12—50—46 Recticel 1 (Kesteren) 124155 Torenzicht (Lienden) 124056 Ons Genoegen 2 (Ingen) 123759 VOP 1 (Opheusden) 12—39—57 DVJ 1 (Kesteren) 12—35—61 Een verrassing in deze afdeling was de nederlaag van koploper Zeldenrust 2 tegen ABC 2 (6-2). Zeldenrust raakte daardoor de leiding kwijt aan Groene Laken 2, dat niet faalde tegen Ons Ge noegen. „De Zwaan" uit Opheusden boekte een 8-0-zege op Rijnstroom 2, waardoor het oprukte naar een gedeelde 2e plaats. De stand in de eerste klasse is daardoor: Groene Laken 2 (Maurik) 125937 Zeldenrust 3 (Eist) 12—57—39 De Zwaan 1 (Opheusden) 125739 ODI 1 (Lienden) 12—51—45 Rijnstroom 2 (Wageningen) 125046 Terminus 2 (Wageningen) 124947 ABC 2 (Maurik) 12—46—50 Nationaal 3 (Wageningen) 123957 Torenzicht 2 (Lienden) 123759 Ons Genoegen (Ingen) 123561 In de 2e klasse verloor leider Toren zicht met 6-2 van Vogelenzang 1. ONA 3 kon hier niet ten volle van profiteren, want het speelde tegen Rijnstroom 3 ge lijk. Driesprong uit Tiel komt geweldig opzetten. Het bereikte de 3e plaats door een 8-0-zege op ABC 3. Torenzicht 4 (Lienden) 137133 ONA 3 (Opheusden) 12—60—36 Driesprong 1 (Tiel) 125739 Schans 1 (Eek en Wiel) 125244 Vogelenzang 1 (Echteld) 124848 Torenzicht 3 (Lienden) 134856 Ons Genoegen 4 (Ingen) 124749 ABC 3 (Maurik) 11—35—53 Rijnstroom 3 (Wageningen) 113256 Ons Hoekje 2 (Ingen) 122967 In de 3e klasse was het opvallend dat het onderaanstaande DOS 2 kans zag zijn eerste zege te boeken op Roskam 2 (6-2). DOS 2 kan nu de onderste plaats nog verlaten. Bovenaan kwam weinig verandering. Torenzicht 5 boekte een 6-2-zege en zag Roskam verliezen van DOS 2. De stand is: Torenzicht 5 (Lienden) 136440 Roskam 2 (Ommeren) 135549 Groene Laken 3 (Maurik) 115434 DOH 2 (Veenendaal) 12—51—45 BVR 2 (Rhenen) 11—46—42 De Zwaan 2 (Opheusden) 134460 ODI 2 (Lienden) 10—43—37 DVJ 2 (Kesteren) 12—42—54 Torenzicht 6 (Lienden) 123957 DOS 2 (Ochten) 11—34—54 Ons Genoegen 5 loopt langzaam weg van zijn concurrenten in de 4e klasse. Het won met 6-2 van Recticel, terwijl concurrent Ons Hoekje verloor met 3-5 van Schans 2. Onderaan kon Torenzicht 7 door een gelijk spel de onderste plaats verlaten. Ons Genoegen 5 (Ingen) 116424 Ons Hoekje 3 (Ingen) 11—52—36 Schans 2 (Eek en Wiel) 115137 Recticel 2 (Kesteren) 105030 Roskam 3 (Ommeren) 11—4444 Driesprong 2 (Tiel) 114246 ODI 3 (Lienden) 0—36—36 Rijnstroom 4 (Wageningen) 103446 Torenzicht 7 (Lienden) 102456 DVJ 3 (Kesteren) 10—23—57

De Vallei | 1968 | | pagina 9