Waarde oude huizen in veel gevallen lager dan eigenaar denkt Gestolen beeld is weer terecht Hoofdagent J. v. d. Brand gaat met pensioen Flamingo's overvleugelden teleurstellend RTTV-team Woongenot belangrijker dan de prijs? Misplaatste grap HOERA VOOR JARIGE KROONPRINSES Halter verloor van Valkenburg Climax organiseert zaterdag weer cross MARKTBERICHTEN Marktmeester benoemd tot schoolhoofd Rekenen Onverkoopbaar AGENDA Advies V eiling Resteren Blokkeer speelt bij opening van sporthal Cabaret van Chr. Hogere Landbouwschool Plicht Winkeliers kijken terug op 1967 Lijst ter inzage Mooi Vrees voor duu rdere ziekenfondspremie na „uittocht" Tafeltennis Dammen Schaakkampioen schap van Arnhem '68 DONDERDAG I FEBRUARI 1968 In Veenendaal staan momenteel zestig huizen te koop in alle prijsklas sen. De vraag naar koop woningenvooral als deze oud zijn, neemt echter af. VEENENDAAL „Een goede wo ning tegen een redelijke prijs wordt ge makkelijk verkocht, maar die redelijke prijs ligt heel vaak lager dan de verko per denkt", zo is de mening van de makelaars in Veenendaal, die samen nog ongeveer 60 huizen te koop aan bieden voor prijzen variërend van 10.000,— tot 50.000,—. De duur dere huizen gaan vrij vlot van de hand, maar genoemde groep is over het alge meen niet gemakkelijk te slijten, door dat de vraagprijzen te hoog zijn. Bo vendien is de makelaardij van mening, dat men in Veenendaal langzamerhand wat „flat-niinded" gaat worden en dat de belangstelling voor het „eigen huis je" daalt. De makelaars menen, dat het bouw beleid in de naoorlogse jaren in Veen endaal te eenzijdig is geweest Er is vrijwel geen particuliere bouw ge weest zodat het kader van de bedrij ven buiten Veenendaal is gaan wonen. Ongeveer 90 pet van de bouw sinds de oorlog bestaat uit „woningwet-" of „premiewoningen" en slechts 2 pet. is particuliere bouw voor de beter gesi tueerden geweest. De rest werd gebouwd in de sector „middenstandswoningen". Pas de laat ste jaren is men gelegenheid gaan scheppen voor de bouw van duurdere woningen, in de bouwplannen aan de Tinneweide en in de „Salamander". Dat er voor een dure, maar goede wo ning belangstelling bestaat blijkt wel uit de goede verkoop van de eengezins woningen aan de Lunenburg, die f 95.000 moeten opbrengen, maar die een goed woongenot geven. De wonin gen hebben twee grote kamers bene den en 6 slaapkamers. De tendens in de vraag naar koopwo ningen richt zich naar een verhoogd woongenot. Een vereiste is bijvoor beeld, dat men met een auto achter het huis kan komen, wat in de meeste „ou de" straten van Veenendaal niet mo gelijk is. Bovendien begint een „woon keuken" weer aantrekkelijk te worden. Oude huizen met een groot achter stallig onderhoud zijn momenteel bijna onverkoopbaar. De prijzen die daar voor gevraagd worden zijn te hoog ge worden tussen de f 10.000 en f 15.000 om aantrekkelijk te kunnen zijn. In dien men aan deze huizen voor onge veer hetzelfde bedrag moet verbouwen als men er voor betaald heeft, worden ze te duur. Men moet rekenen dat een huis jaarlijks 10 pet. van de koopsom „kost", zodat men indien men een huis je koopt van f 15.000,-, waar men voor een kleine 10 mille aan laat verbouwen dit inclusief alle kosten komt op ruim f 30.000,-. Men betaalt dan eigen lijk een „huur" van f3.000,- per jaar, ofwel f 250,- per maand. Voor dat geld heeft men echter een flat met een veel groter woongerief. De makelaars zijn van mening, dat men steeds meer gaat „rekenen" alvo rens een huis te kopen en dat men dan vaak geneigd is te kiezen voor een flat De nieuwe flats in de Molenbrug die inclusief alle kosten voor ver warming, schoonhouden, gemeenschap pelijke tuinen en dergelijke omstreeks f250,- per maand „doen" zijn wat woongenot betreft zeer aantrekkelijk. De geluidsisolatie is vrijwel perfect en het bezwaar dat velen hebben tegen het onderhouden van een tuin is ver vallen. Indien men niet in staat is een tuin zelf te onderhouden moet men daarvoor elk jaar ook een belangrijk bedrag uittrekken, evenals voor ver warming. Een „dure" flat kan dan nog wel goedkoper worden. Een makelaar had weinig goede woorden voor het „annuïteitensys teem" van het Bouwfonds bij de aankoop van een bouwfondswoning. „Het wordt als men het goed bere kent een dure zaak, vooral als men boven de meer dan f 200,- aflossing ook nog rekening houdt met de kos ten van onderhoud van de woning. De kwaliteit van de huizen is goed, daar gaat niets van af, maar ze zijn te duur". Te duur, dat is steeds weer het woord dat opduikt in het gesprek met een makelaar. En als men te veel vraagt voor een woning, kan het gebeu ren. dat men nog minder krijgt, dan indien men „gematigder" in de eisen is. In één straat in Veenendaal waren drie gelijke huizen te koop. Een werd aangeboden voor f29.000,- een voor f33.000 en de derde voor f35.000. Het huis van f 29.000 was binnen een week verkocht zij het dan voor een iets lagere prijs. De beide andere huizen staan nog op de lijst. Is de verkoop van goedkopere eenge zinswoningen al moeilijk, koopflats blij- Heden, donderdag BIOSCOOP Luxor Theater Veenendaal, 19.30 uur: „De kanonnen van Navarone". Morgen, vrijdag UTRECHT Irenehal: Grand gala du cheval. BIOSCOOP Luxor Theater Veenendaal, 19.30 uur: ken vrijwel onverkoopbaar. Men wil kennelijk geen geld uitgeven aan een aantal kubieke meters lucht, erfpacht en coöperatie, want daar komt het ko pen van een flat in feite op neer. Er staan momenteel 8 10 flats te koop, maar er is vrijwel geen animo voor. Men verwacht trouwens dat de duur ste huurflats, die in het Schrijverspark bekend als „de flat van Fennis" leeg zullen lopen als de Molenbrug ge reed is. In het laatste plan krijgt men meer woongenot voor minder geld. Onverkoopbaar zijn ook de bewoonde huurhuizen. De vraagprijzen zijn zoda nig, dat men hooguit 4 procent rente kan krijgen uit de huren, waarvan dan de kosten van onderhoud van die hui zen nog betaald moeten worden. Vrij wel niemand is bereid met een derge lijk laag rendement van zijn geld ge noegen te nemen, nu de „veilige" staatspapiertjes ruim 6 pet. bieden De makelaars proberen hun cliënten zo goed mogelijk te adviseren in de mimmmi VEENENDAAL Op een leeftijd dat anderen al lang gepensioneerd zijn krijgt de 79-jarige Veenendaalse markt meester, de heer C. van Rijswijk, een benoeming tat schoolhoofd. De markt meester kreeg hiervan gisteren bericht. In dit schrijven, afkomstig van het hoofd van een bijzondere lagere school te Scherpenisse, werd hij gefeliciteerd met zijn benoeming en de briefschrij ver hoepte op een goede samenwer king in de toekomst. Een telefoontje naar Scherpenisse bracht opheldering. Aan de school was een onderwijzer luisterend naar de naam Van Rijswijk benoemd. De man was afkomstig uit Voerendaal. Het betreffende hoofd had Veenendaal verstaan en vervol gens het telefoonboek geraadpleegd. Datzelfde deed ook een uitgever van schoolboeken uit Amsterdam, die een hele zichtzending lesmateriaal liet be zorgen aan het adres van de Veenen daalse marktmeester KESTEREN De prijzen van de op de veiling te Kesteren aangevoerde pro- dukten waren gisteren als volgt: Goudreinet: EI 65—75: 17—19 EI 75—85: 22—30 EI 85—95: 24—35 Aanvoer 65 ton. Cox Orange Pippin: EI 55—60: 21—25 EI 60—65: 33—43 EI 65—70: 43—52 EI 70—75: 53—63 EI 75—80: 60—70 Aanvoer 19 ton: Golden Delicious: EI 60—65: 26—27 EI 65—70: 36—38 EI 70—75: 41—44 EI 75—80: 46-^17 Aanvoer 13 tom. Jonathan: EI 6065: 19—20 EI 65—70: 22—26 EI 70—75: 26—27 Aanvoer 13 ton. Ingrid Marie: EI 60—70: 20—21 EI 70—80: 28—30 EI 80—90: 31—32 Aanvoer 4 ton. Lombarts Calville: EI 60—70: 22—23 EI 70—80: 28—31 EI 80—80: 26—29 Aanvoer 7 ton. Laxton's Superbe: EII 65—70: 18 EII 70—75: 23 EII 75—80: 28 Aanvoer 5 ton Present van Engeland: EI 55—65: 23 EI 65—75; 33 Aanvoer 1 ton. T-. - 1 n An4on nor EII 65—75: 15—18 EII 75—85: 20—26 EII 85—95: 24—27 EII 55—60: 21—22 EII 60—65: 32—33 EII 65—70: 42—45 EII 70—75: 51—55 EII 75—80: 57—58 EII 60—65: 21—25 EII 65—70: 28—32 EII 70—75: 32—37 EII 75—80: 35—40 EII 60—65: 15—16 EII 65—70: 20—22 EII 7075: 23—25 EII 60—70: 20 EII 70—80: 27 EII 80—90: 26 vraagprijzen van de huizen. De bona fide makelaar is altijd adviseur van zijn cliënt, of dat nu de koper of de verkoper is. Daarom acht men het ook billijk aan beide partijen provisie in re kening te brengen. „Een makelaar moet zoveel mogelijk onpartijdig blijven. Het is niet juist indien makelaars zich be zig houden met de bouw van huizen, terwijl ook degenen die op „geruchten" afkomen niet de juiste mensen zijn. Een makelaar die komt informeren of het „juist is dat uw huisje te koop is", is fout. Veelal wordt zo'n huis dan door de makelaar gekocht via een stro man en later met winst van de hand gedaan. De meesten zijn echter hele maal onpartijdig en trachten noch de koper, noch de verkoper te bevoorde len", merkte een makelaar op. EDE De diefstal van het beeld uit de tuin van de Louise de Coligny- schoot is waarschijnlijk een overi gens misplaatste grap geweest. Gis termorgen werd het knielende meisje van brons, dat in de nacht van zondag op maandag ontvreemd was, door de politie aangetroffen op het souffleurs- hokje van het Openluchttheater. Bij de politie was een tip binnenge komen naar aanleiding van de publi- katies in de pers over de diefstal. Schoolhoofd K. P. A. Koekkoek is er uiteraard verheugd over dat het beeld weer terecht is, ook al zijn de daders van de „ontvoering" nog niet bekend. EDE De Edese Volleybal Vereni ging heeft kans gezien om ter gelegen heid van de opening van de sporthal een van de beste en bekendste teams naar Ede te halen. Dat is Blokkeer uit Den Haag. dat op de openingsdag woensdag 28 februari 's avonds om acht uur een wedstrijd tegen Cito uit Zeist zal spelen. De volleyballiefheb bers zullen dus hun hart kunnen opha- eln. Beide teams spelen in de eredivisie. Het zal dus voor EVV een harde dob ber worden om nog een wedstrijd te gen een van die teams te spelen. De Edenaren zullen echter toch de moed opbrengen om een wedstrijd tegen Cito te spelen. Een en ander wordt gedaan door EW om de volleybalsport in Ede een beetje te propageren. „Ik ben niet alleen blij dat het weer terug is, ook de kinderen zijn dat. Ze prateh er tenminste de hele dag over", zei hij gisteren. Het beeld, dat bestond uit een gans en het genoemde; knielende meisje zal wel enigzins gerestaureerd moeten worden, want er zijn door de diefstal be schadigingen aangebracht. EDE Zaterdagavond organiseert de christelijke hogere landbouwschool een cabaret in de Open Haard, dat om 20.45 uur begint. Hieraan zal door ver schillende leerlingen worden meege werkt. De entree bedraagt f 0,75 plus vermakelijkheidsbelasting. Het cabaret is voor iedereen toegankelijk. DEN HAAG De werkgeversorgani saties in het midden- en kleinbedrijf en de landbouw maken bezwaar tegen de voorgestelde ziektekostenvoorziening voor ambtenaren. In een adres tot de Tweede Kamer vragen zij het wetsont werp niet in behandeling te nemen. De zeven organisaties zijn bang dat het wegtrekken van een half miljoen ambtenaren uit het vrijwillige zieken fonds een flinke premiestijging voor de overblijvenden derhalve de zelfstan digen tot gevolg zal hebben. VEENENDAAL Hoofdagent J. van den Brand is met ingang van van daag gepensioneerd. Gisteren werd op het politiebureau afscheid van hem ge nomen door zijn collega's, waarbij hij werd toegesproken door burgemeester mr. dr. J. Hazenberg en hoofdinspec teur-korpschef W. C. H. Dekker. Bei den roemden zijn verdiensten voor het korps in Veenendaal en memoreerden zijn staat van dienst tijdens de jaren van de Tweede Wereldoorlog, toen Van den Brand onbezoldigd gemeen» teveldwachter en controleur van de luchtbeschermingsdienst in Driebergen was. Door het gedrag van de scheiden de hoofdagent is in de dagen van ve len het leven gered, terwijl hij ook een werkzaam aandeel in het actieve ver zet gehad heeft. Voor zijn verdiensten in die tijd ontving de heer Van den Brand in 1952 het „Kruis van Ver dienste" uit handen van prins Bern- hard. De heer Van den Brand werd op 19 januari 1908 in Arnhem geboren. Voor de tweede wereldoorlog bezat hij in die stad een groothandel in granen. Hij was een actief lid van de motorgroep - onderofficier - van de bijzondere Land storm. In de mobilisatie werd'hij opge roepen en bij het uitbreken van de oor log belast met het vorderen van ver voermiddelen voor het leger. Na het evacueren van manschappen uit kazematten bij Mill werd hij in de omgeving van Waalwijk gewond, maar zag toch nog kans als oudst overgeble ven onderofficier van zijn compagnie - het verdere kader en de officieren wa ren gesneuveld - de leiding over te ne men. „Ik kwam op een gegeven mo ment bij in het Israëlitisch ziekenhuis in Amsterdam," vertelde de heer Van den Brand. Burgemeester jhr. De Beaufort van Driebergen bezorgde hem in 1940 een aanstelling als onbezoldigd veldwach ter in die plaats, met het speciale oog merk zijn werk voor de van de grond komende ondergrondse beweging ge makkelijk te kunnen uitoefenen. Door een nauwe relatie met de chef van de Sicherheitsdienst in Utrecht - een „Ne derlandse" „Reichsdeutscher" - was hij in staat voorgenomen arrestaties tevoren aan de betrokkenen bekend te maken, waardoor velen van hen tijdig konden onderduiken. „Ik praat liever niet over die tijd, ik ben blij dat ik veel heb kunnen doen. want ik zag het als mijn plicht"; zegt de heer Van den Brand nu. „Ik heb gedaan wat ik kon, waaronder drie jaar lang een joods meisje in huis ge had, dat als enige overbleef van haar hele familie". Na de oorlog kwam de heer Van den Brand bij de gemeentepolitie in De Bilt, maar moest wegens een overspan- SCHERPENZEEL De jaarvergade ring van de Scherpenzeelse winkeliers vereniging EMM zal plaats vinden op 13 februari in restaurant „de Hertog van Gelre". LIENDEN Voor alle eigenaren van kavels, die gelegen zijn in het ruilver- kavelingsgebied „Echteld-Lienden" ligt de lijst van geldelijke regelingen, be doeld in art. 100 van de ruilverkave- lingswet 1954 binnenkort op de gemeen tehuizen van Echteld te Ochten en van Lienden ter inzage. De termijnen zijn voor Ochten 5 t/m 9 februari en voor Lienden 12 tot 22 februari, telkens van 9-lZ uur v.m. er van 2-4 uur n.m. Er zal zoveel mogelijk een terzake kundig ambtenaar van het bureau ruil verkaveling uit Arnhem aanwezig zijn om de mensen bij het inzien der stuk ken wegwijs te maken. Binnen dertig dagen na 22 februari, dus uiterlijk op 23 maart 1968 kan iedere belanghebbende schriftelijk bezwaren tegen de lijst der geldelijke regelingen bij het secretariaat van de plaatselijke commissie, Pels Rijckenstraat 1 te Arn hem, indienen. Vtt VEENENDAAL Leerlingen en perso neel van de Hervormde Ulo aan de Geer- seweg hebben de verjaardag van H.K.H. prinses Beatrix aangegrepen om efen ge lukstelegram te verzenden aan de bewo ners van kasteel Drakensteyn te Lage vuursche. Het telegram had de volgende inhoud: Leerlingen en personeel van de Herv. Ulo aan de Geerseweg 49, Veenendaal, staan rondom de zojuist gehesen vlag voor het schoolgebo"w, dat zij per 1 ja nuari betrokken en wensen U van harte geluk met Uw verjaardag. Zij bidden U Gods Zegen toe. De leer lingen zijn blij met de jonge Oranjegezin nen in hun midden. Elke foto in de pers is zeer welkom. Zij blijven U trouw. ning dat korps verlaten. Enkele jaren is hij bij de politie in Soestdijk ge weest, waar hij toegevoegd werd aan het koninklijk huis voor de bewaking van de drie oudste prinsessen, die hij dagelijks naar de school van Kees Boe- ke begeleidde. „Hiervoor had ik een speciaal afgerichte hond bij me", ver telde hij. Na die tijd kon hij kiezen uit plaat sing bij acht korpsen.. Hij koos Veenen daal omdat deze plaats hem kerkelijk lag en bovendien had hij hier enkele kennissen. Het bleek er nog één meer te zijn, dan- hij gedacht had: zijn hui dige korpschef, die hij tijdens zijn dienst als veldwachter in Driebergen ook kende. Beiden hebben ook samen in de „illegaliteit" gewerkt. „Het is achteraf wel een mooie tijd geweest in Veenendaal, al waren er Eén van de mooiste momenten uit het leven van de heer J. van den Brand: Z.K.H. Prins Bernhard speldt hem in het paleis op de Dam in Amsterdam het „Kruis van Verdienste" op. wel eens teleurstellingen", meent de heer Van den Brand nu. „Ik ben hier helemaal ingeburgerd en blijf hier dan ook wonen; ik zou er zelfs niet graag meer weg willen." Stilzitten is voor de zestigjarige (nu) oud-hoofdagent niets. Het is dat hij wettelijk met zestig jaar gepensioneerd is, anders had hij graag nog enkele ja ren het korps gediend. Nu zal hij een andere betrekking aannemen. „Dat wordt technisch, want dat heeft altijd mijn belangstelling gehad. Ik heb al enkele aanbiedingen voor de autohan del en daar zal ik wel in terecht ko-» men," aldus de heer Van den Brand, die met moeite het uniform voorgoed aan de kapstok heeft gehangen. RHENEN Het is RTTV 1 niet ge lukt om ook maar een puntje uit Nij megen mee te nemen in deze eerste wedstrijd in de promotiegroep. Na een achterstand van 42 ingelopen te heb ben werd toch nog teleurstellend met 64 verlore)i. R. v. d. Brink was in uitstekende vorm en won dan ook twee maal, na melijk van De Graaf met 1721 en 19 21 en van v. Leeuwen met twee maal 1921. Alleen in Hendriks moest hij zijn meerdere erkennen. Deze par tij verloor hij met 2113 en 2116. H. v. d. Brock was deze avond slecht op dreef en won dan ook maar een maal en wel van De Graaf met 1721 en 1521. Tegen Van Leeuwen kwam hij niet verder dan 2118 en 2110 en van Hendriks verloor hij in 3 games 1521, 216 en 2116. Van Breemen had eveneens een off-day en kwam dan ook niet verder dan een overwin ning en wel op Van Leeuwen in 3 ga mes, 2119, 721 en 1821. Van Hen driks verloor hij met 2117 en 2119 en van De Graaf met 2117 en 2118. In een erg slecht gespeeld dubbel waren v. d. Broek en v. Breemen kansloos met 219 en 216 zodat deze wedstrijd teleurstellend verloren ging. VEENENDAAL Mede door de heersende griep-epidemie werden op de clubavond van VDC slechts zeven wedstrijden gespeeld voor de onderlinge competitie. De uitslagen: A. Keijman-D. van Leeuwen 2-0, E. de Kleuver-M. van Ginkel 2-0, A. Kalter- G. Valkenburg 0-2, W. v.d. Hor-E. Schaap 1-1, N. Valkenburg-W. de Kleu- ver 1-1, J. Vermeer-C. v. Rotterdam 2-0, H. Verhoef-H. C. Gazenbeek 0-2. De winst van Gazenbeek op Verhoef is een kleine verrassing. De grote ver rassing echter is het verlies van de eerste tientalspeler Kalter geleden te gen de reserveman G. Valkenburg, die zich hiermede tevens fraai herstelde van de nederlaag van vorige weck. Kalter, die het in de UPDB competitie zo uitstekend deed, is er deze competi tie nog steeds „uit"!. Bij de te Utrecht gehouden wedstrij den om het kampioenschap van de le klas dingen twee Veenendalers mee na melijk J. Vermeer en B. Valkenburg. Valkenburg, die het in tegenstelling tot Kalter in de competitie zo slecht deed, is tot nu toe de meest succesvolle speler in zijn groep. Met 5 punten uit 3 partijen heeft hij de leiding genomen. ARNHEM Op 16 februari starten in Arnhem de wedstrijden om het open schaakkampioenschap van Arnhem 1968. De wedstrijden worden georganiseerd door de Giro Ontspanningsvereniging Arnhem en vinden plaats in de kantine van het Girokantoor aan de Oude Kraan te Arnhem. Dit toernooi staat open voor iedereen dus ook voor thuisschakers. Er kan vrij worden ingeschreven voor hoofd klasse, eerste klasse en tweede klasse. Per klasse worden drie prijzen beschik baar gesteld. De huidige kampioen van Arnhem is de heer W. F. Andriessen uit Wageningen. Donderdag kunnen zij zich echter her stellen door een overwinning op Sc. Velp. WST—RTTV 5— RTTV 2 deed het beter door in Nij megen met 55 gelijk te spelen tegen het sterker geachte WST. W. de Groot Mulder won hier twee maal terwijl J. Engelaar en C. Lieftink ieder een maal tot winst kwamen. Door winst in het dubbel werd de eindstand dus 55. Donderdag moeten deze spelers tegen het 2e van St.v. Climax. Een gelijk spel is al een prima resultaat. RTTV—CAP 4—6 Meyer en v. Holland wonnen hier ieder twee maal. Udo kon echter niet tot winst komen zodat het toch nog een kleine nederlaag werd. RTTV 4— RTTV 5 10—0 J. Notermans, H. Huntelerslag en O. Weyssenfeld wonnen alles wat er maar te winnen was, hoewel er wel enkele partijen bij waren die op het nippertje gewonnen werden, vooral tegen E. v. Hees. Ook B. Middel en J. v. d. Brink konden dus niet tot winst komen. RTTV 7Schimmelpenninck I 73 C. Huntelerslag won hier al zijn par tijen. A. v. d. Wetering won twee maal en W. Roseboom kwam een maal tot winst. Ook het dubbel werd gewonnen. Einduitslag dus 73. RTTV 8RTC 2 3—7 Smaal en Kouseband konden niet tot winst komen doch H. v. Nw.-Ameron- gen speelde zijn drie tegenstanders echter naar duidelijke nederlagen. Door verlies in het dubbel werd het 3—7. RTTV 9NI ZO 3 3—7 Mevr. v. Breemen, mej. A. Schip pers en T. Terpstra brachten het ieder een maal tot winst, zodat het ook hier een 37 nederlaag werd. EDE Zaterdagmiddag 3 februari organiseert de Edese Atletiekvereniging Climax de derde cross van de NCAB- competitie. Evenals vorige jaren is het parcours gelegen bij het Prot. Mil. Tehuis. Om 15.00 uur gaan de heren A en B van start voor een wedstrijd van 5500 m. Climax wordt bij deze catagorie vertegenwoordigd door Foppen en Kok- meijer, die gezien hun resultaat in de vorige ontmoetingen (resp. 1 en 2) ook nu weer tot de favorieten gerekend moeten worden. Bij de heren B. zal G. Crum, eerste in het algemeen klassement, proberen de overwinning van deze derde cross op zijn naam te brengen. Dit houdt echter niet in, dat de andere Climax lopers, v.d. Hurk, v.d. Miesen en Bet- lem, van plan zijn zich snel gewonnen te geven. Spoor, Jun. A. 3300 m, krijgt de moei lijke opgave om zijn concurrent Zwa nenberg van Hac. '63 van de eerste plaats te verdringen, waartoe de jon ge Edenaar in staat moet worden ge acht. Het belooft zaterdagmiddag een spannende crossmiddag te worden. De AV Climax heeft besloten op 9 maart a.s. wederom een Volkscross te organiseren. SCHERPENZEEL Eiermarkt. Aanvoer 800.000 eieren. Prijzen kippe- eieren f 12.50 - f 13.25; henneëteren f 10,f 12,- alles per 100 stuks. Han del traag. Biggenmarkt. Aanvoer 171 biggen. Prijzen f 65.f 75.- per stuk, handel matig.

De Vallei | 1968 | | pagina 5