„Politiek opzij zetten bij overleg ontwikkelingshulp Crisissfeer duurt voort in België Proces tegen schrijversproces Handigheitl leidde tot met auto's zwendel 91 Guyanese gezinnen uit Suriname gezet Snelle verlichting van pijn in spieren en gewrichten REVANCHE VERWACHT VAN DE GAULLE Griep...? PHILIPS HOOGTEZON Filmfestival qestart PLEIDOOI VAN ROSTOW IN NEW DELHI 99 Gesprek Kosygin over Pueblo gezien opTV Philips hoogtezon het hele gezin het hele jaar lang weldadig fit... en zon-gebruind it Onderwijzers staken BEGIN BOUW KANAAL- TUNNEL IN 1970 Beraad over Leuven Commissie ter bevordering van transplantatie Na incident Willy Brandt Vijf jaar geëist wegens poging tot vadermoord Oppositie: „Laffe maatregel P bittert TjzYfft a- uin. 11 "■"if»"10 Grondig onderzoek in Denemarken naar defensiebeleid In Rusland Stalinisme CRIMINEEL RECORD „KOMEDIE" Even tijd? Knoop'n tapijt! 9 Zestig miljoen dollar voor Indonesië ziyn- \fi Pagina 9 WOENSDAG 7 FEBRUARI 1968 KOSYGIN gesprek MOSKOU Premier Kosygin van de Sovjet-Unie heeft gisteren een onder houd van drie kwartier gehad met de Amerikaanse ambassadeur Thompson. Amerikaanse kringen wilden slechts zeggen dat er verscheidene kwesties waren besproken. Thompson had om het gesprek verzocht. Hoogstwaarschijnlijk ging het onder houd o.a. over de Pueblo-affaire. De ambassadeur heeft, nadat het schip door de Noordkoreanen was opgebracht driemaal contact opgenomen met het Russische ministerie van Buitenlandse Zaken om haar bemiddeling te vragen, blijkbaar zonder resultaat. ADVERTENTIE. 110.- 149.50 vraag het uw dokter 76035. MONTE CARLO Prins Rainier en prinses Gracia van Monaco hebben dinsdag 't achtste internationale televi siefestival van Monte Carlo geopend. Er zijn 80 films uit 28 landen ingezonden. Nederland neemt niet aan het festival deel. TVTEW DELHI Op de VN-confcrcntic voor handel en ontwikkeling te New Delhi heeft de Amerikaanse» onderminister van Buitenlandse Za ken, Eugene Rostow, gisteren gepleit voor opzijzetten van de politiek bij het streven naar overbrugging van de kloof tussen rijke en arme landen. Rostownoemde de wereldhandelsconferentie geen geschikt forum voor de batten over Vietnam, het Midden-Oosten of de Duitse kwestie. Dat de politiek niet vergeten wordt bleek gisteren toen de Zuidafrikaanse afgevaardigde, dr. Willem Naude, het woord kreeg. Voor de tweede maal deze week verlieten de Afrikaanse, Aziati sche, Oosteuropese en enige Latijns- amerikaanse delegaties de conferentie zaal. Eerder op de dag had de Britse mi nister van Handel. Anthony Crossland, verklaard dat zijn regering door de bin nenlandse economische problemen op het ogenblik geen uitbreiding van haar ontwikkelingshulp kon beloven. Na her stel van de Britse betalingsbalans zou dit echter een der belangrijkste doelen van de regering zijn, zo verzekerde hij. De Verenigde Staten hebben al eer der laten weten, dat zij eerst orde op eigen zaken willen stellen voordat de directe hulpverlening aan de ontwikke lingslanden kan worden uitgebreid. Landen als Frankrijk en West-Duits- land hebben zich bereid verklaard de ontwikkelingshulp te vergroten, op voorwaarde dat de ontwikkelingslanden daarvoor willen werken. De Zuidslavische delegatieleider Jeanez Stavonik drong aan op 't berei ken van concrete resultaten. Zo moet volgens hem zo spoedig mpgelijk een akkoord over een algemeen preferentie stelsel worden bereikt. Wat betreft de grondstoffen die de ontwikkelingslanden leveren, is het vol gens Stanovnik van groter belang de ta riefmuren van de ontwikkelde landen te slechten dan zorg te'dragen voor stabi lisatie van de prijzen. Ook moet, om stagnatie van de landbouwproduktie in de ontwikkelingslanden tegen te gaan, bescherming worden geboden aan de landbouwers in deze landen. De Zwitser Paul Jolles legde de na druk op het belang van privé-investe- ringen in de ontwikkelingslanden, waar voor echter wel een gunstig klimaat moet bestaan. De Zweedse minister van Handel, Gunnar Lange, kondigde aan dat zijn regering volgende maand aan het par lement een wetsontwerp zal voorleggen om de financiën voor ontwikkelingshulp elk jaar met 25 procent te verhogen, om tegen 1974-75 een bedrag gelijk aan een procent van het bruto nationaal pro- dukt te bereiken. Lange toonde zich voorstander van supplementaire financiering ter beveili ging van ontwikkelingsplannen tegen de invloed van onvoorzien achterblijven van de uitvoer. Hij hoopte dat nog op de conferentie hiervoor de basis zal worden gelegd. De ontwikkelde landen moeten vol gens minister Lange tot overeenstem ming komen over beëndiging van hulp verlening, waaraan voorwaarden zijn verbonden. De Italiaanse staatssecretaris van buitenlandse zaken Mario Zagari ver klaarde, dat de Europese gemeenschap de ontwikkelingslanden nog meer zou kunnen helpen als Groot-Brittannië er deel van uitmaakte. De Europese ge meenschap, zei hij, heeft bijzondere verantwoordelijkheden jegens de geas socieerde Afrikaanse staten en draagt in grote mate bij tot de ontwikkeling van andere landen in Latijns-Amerika, Afrika en Azië. Maar haar bijdrage zou aanzienlijk vergroot worden als een groter Europa, met Groot-Brittannië, is gevormd en de contacten met O.-Europa worden uitgebreid. Zagari verklaarde dat zijn regering vastbesloten is de ontwikkelingshulp uit te breiden, maar dat het op het ogen blik niet reëel zou zijn het deel van het bruto nationaal produkt, dat de geïn- dustraliseerde landen daaraan moeten besteden op meer dan een procent te stellen. Hij tekende daarbij aan dat voor wat zijn eigen land betreft de eco nomische problemen in Zuid-Italië nog niet geheel zijn opgelost, problemen die nog verergerd zijn door de recente aardbeving op Sicilië. DJAKARTA Een duizend onderwij zers in Krawang, 60 km ten oosten van Djakarta, heeft besloten in staking te gaan, omdat de Westjavaanse overheid hun niet de rijstvergoeding voor janua ri en februari heeft gegeven. 50.000 onderwijzers in West-Java heb ben gedreigd met staking als zij hun vergoedingen in de vorm van rijst, sui ker en bakolie niet krijgen. Een aantal onderwijzers in Bandoeng staakt reeds. Indonesië heeft gebrek aan rijst, zelfs in het vroegere rijst- overschotgebied Tjiamis. 583ste STAATSLOTERIJ 7 FEBRUARI 1968 VIERDE KLASSE Prijzen van f 20 zijn gevallen op nummers eindigende op f 50 zijn gevallen op nummers eindigende op 100 zijn gevallen op nummers eindigende op f 200 zijn gevallen op nummers eindigende op f 400 zijn gevallen op nummers eindigende op 1000 zijn gevallen op nummers eindigende op f 2000 zijn gevallen op nummers eindigende op Een Een Een Een Een prijs van prijs van prijs van prijs van prijs van 5000 is gevallen op het nummer 5000 is gevallen op het nummer 5000 is gevallen op het nummer 5000 is gevallen op het nummer 5000 is gevallen op het nummer De prijs van 10.000 is gevallen op het nummer De prijs van 20.000 is gevallen op het nummer De prijs van 25.000 is gevallen op het nummer De prijs van 50.000 is gevallen op het nummer De prijs van f 100.000 is gevallen op het nummer Let wel Op dit nummer zijn twee prijzen gevallen. 0 93 93*) 97 001 431 5532 060224 077574 016743 031808 040374 094134 076630») 050841 029284 054856 KOPENHAGEN Naar het oordeel van de liberale premier van de nieuwe Deense coalitieregrihg, Hilmar Baunsgaard, moet het Deense defen siebeleid aan een grondig onderzoek worden onderworpen. In een regerings verklaring die hij gisteren op de eerste bijeenkomst van het nieuwe parlement voorlas, zei Bauhsgaard dat de buiten landse politiek van Denemarken geba seerd zal blijven op het lidmaatschap van de NAVO. De regering wilde het defensiebeleid echter opnieuw bezien tegen de achtergrond van de verande ringen in de internationale toestand sinds het NAVO-verdrag werd onder tekend. Baunsgaard verklaarde voorts dat de Deense houding ten aanzien van kernwapens ongewijzigd blijft. Dene marken zal zulke wapens niet op zijn grondgebied toelaten. Dat geldt ook voor Groenland en het luchtruim van dat gebied. De regering is voor een Europese veiligheidsconferentie als na grondige verkenning van het terrein blijkt dat zo'n bijeenkomst nuttige re sultaten kan hebben. Zowel Canada als de Verenigde Staten zou aan deze conferentie moeten deelnemen. PARIJS Het hoofd van de Franse regeringsihstantie die de voorstellen voor de bouw van een tunnel onder Het Kanaal bestudeert, Roger Mace, heeft gisteren verklaard dat de bouw in het najaar van 1970 kan beginnen. Drie groepen internationale financiers hebben thans voorstellen aan de rege ringen van Engeland en Frankrijk voorgelegd. De ministeries van ver keer van de twee landen hebben deze drie groepen in mei, van het vorig jaar uitgekozen uit een groot aantal gega digden en ze opdracht gegeven voor het indienen van gedetailleerde plan nen voor de financiering van het pro ject, dat naar schatting tweehonderd miljoen pond sterling gaat kosten. Volgens zegslieden in Parijs zal het ongeveer een maand vergen om de drie voorstellen met elkaar te verge lijken. De groep die het beste voorstel heeft ingediend zal het bouwcontract krijgen. Geruchten dat Engeland van de bouw van een Kanaaltunnel zou wil len afzien om financiële.^ redenen zijn onlangs zowel in Londen^ als. Parijs te gengesproken. Al het werk, van het voorbereidende onderzoek tot de wer kelijke tunnelbouw, zal door particu liere ondernemingen worden gefinan cierd. Overheidsgelden zullen alleen worden uitgegeven aan de bouw van toegangswegen en aan de aankoop van rollend materieel- Deze uitgaven zullen in de jaren 1973-'75 worden gedaan. Van onze correspondent BRUSSÊL Het kabinet Vanden Boeynants dat gistermiddag nog door iedereen werd afgeschreven stond 's avonds nog overeind. De be slissing zal pas vandaag vallen. De conclusie was gisteravond, dat de rege ring er na de interpellaties over de problemen van de rooms-katholieke universiteit van Leuven, die gistermid dag in zeer bewogen sfeer en nu en dan onder hels kabaal gehouden zijn, iets beter voor staat. Maandagavond had de van een kort ziekteverlof nog helemaal niet herstel de premier een compromis ontwikkeld. De toekomst van de universiteit van Leuven zou moeten worden geregeld in het kader van de ontwikkeling van het universitair onderwijs in België in het algemeen. Daarbij zou rekening gehou den kunnen worden met het feit dat de bisschoppen, hoogste overheid van de universiteit van Leuven, voor de ont wikkeling van de Franse afdeling geen investeringen vragen in Leuven zelf, doch slechts daarbuiten. Tot zover waren alle leden van de re gering het eéhs. Er was echter verschil van mening tussen de Vlaamse minis ters, die de Christelijke Volkspartij ver tegenwoordigen en anderzijds hun Franssprekende collega's van de CVP en ook de" liberale ministers. Dat ver schil van mening betrof de vraag of een zinspeling gemaakt zou worden op de wenselijkheid van overheveling van Leuven-Frans naar het Franssprekende landsdeel. Van doortrekking dus van het beginsel landstaal is voertaal tot het universitair onderwijs. Gisterochtend werd in de vergadering van de Vlaamse leden van de kamer fractie van de Christelijke Volkspartij met hun ministers een dergelijke tege moetkoming aan de Vlaamse publieke opinie noodzakelijk verklaard. Toen de Vlaamse katholieke ministers zich naar de vergadering van het hele kabinet begaven, achtte men het lot van de regering dan ook beze geld. Na een uur vergaderen verscheen het kabinet echter toch voor de kamer. Overeengekomen was echter, dat de premier de interpellanten wel zou aan horen, maar niet zou beantwoorden. De socialistische oppositie heeft daar in de kamer uiteraard enorm kabaal over gemaakt. De regering wilde ech ter, dat na de interpellaties de Vlaamse kamerleden van de Christelijke Volks partij opnieuw met hun ministers zou den vergaderen. ADVERTENTIE Dringt direct door tot aan de haard van de pijn Oeumatische pijnen, spit, zenuwpijnen, verstuikingen, stijve nek en ledematen niets werkt sneller, niets werkt aangenamer ter verlichting van pijn dan Algesal-balsem. Onmiddellijk in de huid doordringend, werkt Algesal diep op de weefsels in tot aan de haard van de pijn (zonder oppervlakkige warmtesensatie of irritatie van de huid te veroorzaken) en "doorstraalt" verlichtend weefsels en spieren tot in de gewrichten. Reumatische pijnen en stijfheid maken spoedig plaats voor een durend gevoel van verlichting en welbehagen. Wacht niet tot de pijn uitbreekt I Zorgt dat U thuis altijd een tube Algesal bij de hand hebt om zodra het nodig is de pijn te verlichten. ALGESAL bij alle apoth. en drog. VANDENBOEYNANTS nog geen crisis MOSKOU Russische intellectuelen voeren op het ogenblik een krachtige protestactie tegen de veroordelingen tot dwangarbeid van vier jonge colle ga's, Alexander Ginsburg, Joeri Ga- lanskov, Alexei Dobrovolsky en Vera Lashkova, die onlangs tijdens een geheim proces in Moskou werden be recht. Westerse correspondenten in de Russische hoofdstad ontvingen gisteren afschriften van een half do zijn verzoekschriften en protestbrie ven aan juridische autoriteiten en kranten. De protesten leggen verband tussen het proces en het Stalinistische tijdperk. De Russische pers heeft tot dusver geen aandacht aan de protestacties besteed en gaat voort artikelen te pu bliceren, waarin het proces wordt verdedigd en aanvallen worden ge daan op de vier beklaagden, die be schuldigd worden van contacten met een organisatie van anti-communisti sche emigranten. In twee verzoek schriften. die gericht waren aan het opperste gerechtshof en aan de open bare aanklager, wordt herziening van het proces geëist. In een ander verzoekschrift verklaren 52 intellectuelen, dat het proces hen aan de donkerste dagen van het sta linistische tijdperk heeft doen denken. Twee van hen brachten in een af zonderlijk geschrift naar voren, dat zij beiden hun vaders bij Stalinisti sche zuiveringen verloren en dat zij de gedachte niet konden verdra gen, dat „de terreur, die ons land en volk in die bange dagen van rechte loosheid en beestachtigheid heeft doorstaan, in ook maar de geringste graad zou kunnen worden herhaald". De 52 intellectuelen uitten in hun petitie de klacht, dat het proces tegen de vier jonge Russen achter gesloten deuren plaatsvond, dat getuigen, vrienden en verwanten van de be klaagden uit de rechtszaal zijn ge weerd en dat hun vrees is aange jaagd. Zij protesteerden voorts te gen het feit, dat de vier bijna een jaar in voorarrest hebben gezeten, hetgeen in strijd is met de Sovjet-wet ten en dat het tegen hen aangevoer de materiaal geen bewijs van hun schuld vormde. DEN HAAG Binnenkort wordt een niet-ambtelijke commissie benoemd, die tot taak zal krijgen de Nederlan ders ertoe te bewegen na hun dood een of meer organen liefst het hele stof felijk overschot ter beschikking van landgenoten te stellen. De commissie zal moeten gaan wer ken in nauw overleg met staatssecreta ris Kruisinga (Volksgezondheid), art sen, moraal-theologen, juristen en uiteraard specialisten. "DARIJS De Franse regering heeft nog niet officieel gereageerd op de stroom van ontkenningen en excuses, die uit Duitsland zijn ontvangen naar aanleiding van de „kwetsende woorden", die aan minister Brandt zijn toegeschreven in de verkiezingsrede die hij zaterdag te Ravensburg uitsprak. ADVERTENTIE teïfilOÜUA- O/J Rillerig? Onprettig Pas dan op voor griep! Neem direct-2 'ASPRO's. 'ASPRO' bevat alles om een opkomendè griep snel en doeltreffendste bestrijden. In de juiste dosering óók voor kinderen! MAASTRICHT De officier van Justitie bij de Maastrichtse rechtbank heeft gisteren tegen de negentienjari ge stukadoor Leo van II. uit Schaesberg vjjf jaar gevangenisstraf en terbe schikkingstelling van de regering geëist wegens poging tot moord. Leo van H. had op 9 november vorig jaar vijftig gram van het rattengif bru- moline in de thermosfles met koffie van zijn 49-jarige vader gedaan. Hij wilde hem uit de weg ruimen om zijn leugens over goed betaald werk, dat hij niet had, te verdoezelen. De vader had de fles leeggedronken. Nog diezelfde middag liep. I^o in de vaste overtuiging dat zijn vader dood was, naar de politie m zijn daad op te biechten. Een snelle actie van de poli tie bracht de vader nog juist op tijd in het ziekenhuis om het vergif uit zijn maag te pompen. Leo gaf gisteren zijn daad grif toe: „Ik heb mijn vader inderdaad willen vermoorden. Ik vind het jammer, dat ik niet meer succes heb gehad*." Psychiaters achtten Leo zeer sterk verminderd toerekenbaar. LEIDEN De politie in Leiden heeft zes jongelui, in de leeftijd van zeventien tot 22 jaar, gearresteerd. Zij worden ervan verdacht dat zij ruim honderd inbraken in Leiden en omstreken heb ben gepleegd, een record in de Neder landse criminaliteit. UTRECHT „Een van de meest omvangrijke zaken van autodiefstal, die zich ooit in Nederland hebben voor gedaan". Zo karakteriseerde de offi cier van justitie bij de Utrechtse recht bank gistermorgen een autozwendel, waarvoor drie mannen uit Baarn te rechtstonden. Het drietal, de 37-jarige autoverhuur der J. N., de 24-jarige monteur J. M. en de 23-jarige schilder J. M. S., had in nog "een jaar tijds bijna veertig au to's in allerlei plaatsen gestolen. Slechts zes gevallen waren de drie mannen ten laste gelegd. De eerste twee hoorden een gevange nisstraf van twee jaar tegen zich eisen, PARAMARIBO De Surinaamse re gering heeft 190 Guyanezen - 91 riethak kers en hun gezinnen het land uitge zet. De riethakkers werkten op de plan tage Waterloo en behoorden tot de zgn. kort-verbanders, die één seizoen op de plantage werken. De Guyanezen, die een vaste aanstelling heggen, kregen geen aanzegging om te vertrekken. De oppositie in de Surinaamse Staten heeft het beleid van premier Pengel in de grenskwestie met Guyana scherp veroordeeld. Namens de Progressieve Nationale Partij zei de heer Rens de uitwijzing „een laffe maatregel" te vin den. „Inplaats dat de regering iets flinks doet, organiseert zij een optocht van schoolkinderen", zei hij. De oppositie, zo zei hij verder, staat bij alle redelijke maatregelen onver kort achter de regering. Maar noch de uitzetting noch de anti-Nederlandse campagne, die nu wordt gevoerd en waarvan de Nederlandse kinderen op school het slachtoffer dreigen te wor den, kunnen in zijn ogen genade vinden. De heer Rens vond, dat premier Pen- gel een komedie opvoert door Neder land de ene dag aan te vallen en de vol gende dag weer te prijzen. De oppositie wil het gebied bij de Oro- noque-rivier voor Suriname behouden, zei de leider van de Verenigde Hindu- staanse Partij, de heer Lachmon. Hij betreurde het dat „de voorzitter van de Staten van Suriname halsstarrig wei gert een interpellatievoorstel van de op positie over de grenskwestie in behan deling te nemen. Hierdoor wordt voor komen dat regering en parlement over deze zaak van gedachten wisselen." Hij vond de demonstratie tegen Ne derland door schoolkinderen onaan vaardbaar. Ook een betoging tijdens het aanstaande bezoek van vice-pre mier drs. J. A. Bakker keurde hij sterk af. Wel zijn, volgens hem, enkele Ne derlandse Eerste-Kamerleden tijdens de begrotingsdebatten „buiten hun boekje" gegaan. de ander één jaar waarvan drie maan den voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar. De schilder en de monteur werkten in hun vrije tijd bij N., die in Baarn een goed bedrijf had opgebouwd en zelf zo'n uitstekend monteur was, dat hij bekend stond als de man met de gouden handen. Geen van de drie was ooit met de justitie in aanraking ge weest. Maar toen ze ruim een jaar ge leden samen een borreltje dronken, rijpte het plan om eens een auto te ste len. Volgens kranteverhalen was dat heel gemakkelijk en bovendien hadden de mannen niet het idee, dat ze er iemand mee benadeelden, „want de verzeke ring betaalde toch wel". Het plan werd nog dezelfde nacht uitgevoerd, en het ging inderdaad zo gemakkelijk dat die eerste autodiefstal de aanloop vormde tot een lange serie. Tegenover iedere gestolen auto stond een gekocht kneusje. De gestolen wagens werden gesloopt en dusdanig weer in elkaar gezet, dat ze uiterlijk veel overeenkomst vertoonden met het kneusje, waarvan ze het kenteken en het chassisnummer kregen. De auto's werden verhuurd of verkocht. O AMSTERDAM Op een bouwwerk in Amsterdam-West zijn gisteren 27 bouwvakkers in dienst van het aanne mersbedrijf Erven J. F. P. Jansen uit Nieuw-Vennep in staking gegaan. Zij legden het werk neer omdat de direc tie van het bedrijf niet wilde praten over een compensatie van de verhoging der sociale lasten. Voor de kranten van de oppositie betekent dit, dat De Gaulle en zijn re gering blijven mokken over het ge beurde en dat zij tijdens het komende bezoek van bondskanselier Kiesinger en minister Brandt, op 15 en 16 febru ari te Parijs, hiervoor „bloedig revan che" zullen nemen. Hoewel De Gaulle en zijn ministers, zo zeggen deze kranten, na het horen van de twee opname-bandjes, hun toe gestuurd door de Duitse regering en de Duitse Radio-omroep, moeten er kennen, dat minister Brandt de ge wraakte woorden niet heeft gezegd, willen zij de gelegenheid toch aangrij pen om een andere rekening te veref fenen. In een interview met de Südwest- funk, een radio-omroep in Zuidwest Duitsland, dat minister Brandt had gegeven kort voor zijn redevoering te Ravenburg, had hij op een even leven de als ferme wijze kritiek geleverd op een aantal punten van de Franse poli tiek, vooral op de defensiepolitiek, die generaal De Gaulle zeer ter harte gaat. De kritiek schijnt De Gaulle niet op prijs gesteld te hebben. Vol gens hem was het een inmenging in aangelegenheden die minister Brandt -.iet aangingen. Volgens de gaullistische bladen ech ter beschouwt de Franse regering het incident als afgedaan. Men kan, zo be togen zij, in deze zin geen officiële verklaring verwachten, omdat de „af faire-Brandt" in het zuiver persoonlij ke vlak en niet in dat van de Frans- Duitse betrekkingen lag. Vlak voor en vooral na de lunch van De Gaulle met Lübke heeft de Franse regering alle gewenste ophelderingen en waarbor gen ontvangen. De ontkenning van mi nister Brandt zelf maakte, volgens de ze bladen, een definitief einde aan de ze hoogst onverkwikkelijke zaak. Op het ministerie van Buitenlandse Zaken wenst men zich over de zaak niet meer uit te laten. En dus blijft het wachten tot 15 en 16 februari. ADVERTENTIE met Scheepjes Bokhara Patronen op voorgeschllderd stramien geven veel gemak bij dit edel handwerk. Vraag inlichtingen bij uw winkelier of stuur onderstssnde bon op. CO CO UJ DC WASHINGTON Het Amerikaanse bureau voor internationale ontwikke ling (AID) zal Indonesië dit jaar voor zestig miljoen dollar (216 miljoen gul den) steun verlenen. De hulp zal voor 35 miljoen dollar in de vorm van agra rische produkten en voor 25 miljoen dollar in de vorm van een ontwikke lingslening worden gegeven. De hulp moet worden terugbetaald 'in veertig jaar na een afslossingsvrije periode van tien jaar. ADVERTENTIE y •V - >,»-*£.*■ -.4 vjrVes Van Y&er®' jetseid ^eet n cro\iam. ?e ttv°re' -j0 ceta I

De Vallei | 1968 | | pagina 9