Veenendaals dagblad Amerikanen houden stand in basis Khe Sanh Buiten „Defensiekosten kunnen beslist niet lager" Bemanning van Pueblo getoond aan publiek U.M.F. verliest f 5 miljoen op Russische order Ereplaats voor „oud beestje" i BEDRIJFS AUTO'S Gelders-Utrechtse streekcourant voor Rijn- en Gelderse Vallei Plannen voor wederopbouw van Saigon „In Nederland binnenkort transplantatie hondeharten" KONVOOI VAN MARINIERS IN HINDERLAAG Binnenschip op Maas overvaren ARABISCHE SABOTEURS GEDOOD Twee doden bij ne «ie ronl listen in Z.-Carolina Prinselijk paar opende metro in Rotterdam VERKEERDE BEREKENING Geen ontslagen te verwachten Kinderen uit Tiet jerk weer naar school Vliegtuigpro j eet V.S.-Duitsland gaat niet door voorjaarsjurkjes jeugdige pakjes Onbestendig Bos-oliebol AFGESLAGEN VOLMACHT TET-BESTAND MINISTER EN STAATSSECRETARISSEN WAARSCHUWEN PROF. WITTEVEEN W einig verslaafden „wy zullen proberen het verlies terug te verdienen door nog doelmatiger te gaan werken. Ook zal de technische uitvoering van de fabrieken nader wor den bekeken- In geen geval zal deze tegenslag ontslagen van persoheel tot gevolg hebben", zo is ons van de zyde van de VMF meegedeeld. Wantrouwen tegen gouverneur van Bank of Engeland PP» Dr. M. C. Botha: 10 TIM 18 FEBRUARI Bur voor redactie en administratie: Prins Bernhardlaan 28, Veenendaal, Telet 08385-10550 (adm.), 10757 en 10955 (red.). Giro 1321600. Rhenen: Boekhandel C. Waiboer en Reel.- bureau J. Baars. VALLEI Voortzetting van het nieuwsblad „De Vallei", opge richt in 1926. Uitg.: Wegener's Couranten Corlcern n.v. Advert, losse mm-prijs 17 cent. Kleine 'annonces „Vraag en Aanbod" op di., do. en za. 1-10 woorden 1,50, ieder woord meer 15 cent. VRIJDAG 9 FEBRUARI I968 - 42e JAARGANG no. 34 SAIGON Noord Vietnamese militairen hebben gisteren een aanval ge daan op stellingen 3 km ten noorden van de Amerikaanse basis Khe Sanh. Naar een militaire woordvoerder in Saigon meedeelde, hebben de Amerikanen ten koste van 21 doden en 27 gewonden de aanval die acht uur heeft geduurd, afgeslagen. Aan Noord Vietnamese kant waren 124 man ge sneuveld. Aan de aanval is een beschieting met 60 mm-mortieren voorafge gaan. Een Amerikaanse patrouille is bij de basis Dong Ha, even ten zuiden van de gedemilitariseerde zone, door Noordviëtnamezen aangevallen. Een Ameri kaan werd gedood en 35 gewond. SAIGON De Zuidviëtnamese rege ring werkt aan plannen voor de weder opbouw van de wyken van Saigon, die bij de jongste vjjandeiykheden zyn ver woest. Vice-president Cao Ky, die voorzitter Is van het nationale hulpcomité, heeft een commissie van architecten gevormd voor het opstellen van een herbouw plan. Er z(jn al luchtfoto's gemaakt van de buurten die by bombardementen van de Zuidviëtnamese luchtmacht met de grond geiyk zyn gemaakt. By de wederopbouw wil men ook krottenwy* ken saneren. Er is een speciaal fonds gevormd van 600 miljoen piaster (onge veer 25 miljoen gulden) voor dit doel. Intussen is het aantal daklozen in Sai gon en omgeving tot 130.000 gestegen. Ondergebracht in 75 centra in en bij de stad leven de Viëtnamezen onder zeer primitieve omstandigheden. De voedsel voorziening in de hoofdstad komt weer op gang. De hoeveelheid rijst die per dag wordt gedistribueerd, is van 20 ton tot 150 ton gestegen, hetgeen overeen komt met het fiormale dagelijkse ge bruik. Vanaf vandaag wordt dagelijks 10 ton vis»per vliegtuig aangevoerd. In de stad beschikt de regering over grote voorraden - o.a. 1.300 ton vlees, 64.000 kratten melk en 30.000 ton sui ker. Nu de wegversperringen worden opgeruimd, komt ook de aanvoer van groente en fruit weer op gang. Een woordvoerder van de Zuidviëtna mese regering heeft meegedeeld, dat van de naar schatting 300.000 vluchte lingen die er op het ogenbilk in heel Zuid-Viëtnam zijn, ongeveer de helft door de oorlogshandelingen dakloos is geworden. De rest zou uit onveilige ge bieden zijn weggetrokken en kunnen te rugkeren, zodra de toestand is verbe terd. ROERMOND Ten zuiden van Roermond is donderdag 't 300 ton me tende binnenvaartuig „Lena Maria" uit Rotterdam op de Maas gezonken na een aanvaring. Het schip voer uit een grindgat de Maas op en werd toen doo' een sleepboot van 1200 ton midscheeps aangevaren. Het uit vijf personen bestaande ge zin van schipper Hoekstra kon door een passerend schip aan boord worden ge nomen, voordat de „Lena Maria" dicht tegen de oever zonk. Dehalve de echte mycoloog, die na- tuurlijk wetenschappelijk spreekt van Rhizina andulata, zullen de mees- ten de genoeglijke naam oliebol-zwam j gemakkelijker onthouden. De bosar- J beiders zeggen misschien nog veel aardiger en even toepasselijk kof- fievuurtjes-zwam. Wanneer enig groei- sel in de levende natuur een paar volksnamen draagt, kunt ge ervan j opaan, dat het de aandacht van de buitenman heeft getrokken en dit is g met deze parasiet stellig het geval g geweest, ook al komt zij geluk- kig niet eens zoveel voor. Wie haar g zien wil, moet de plekken in het naaldhout, waar zich verkoolde brand- resten bevinden, van juni tot oktober opzoeken, want zij ontwikkeld zich slechts, waar de grond verhit is ge- weest, d.i. dus in de meeste gevallen daar waar de mensen een vuurtje in schafttijd hebben gestookt óf waar ze tak- en tophout verbrandden. Dit dient dus te worden vermeden. De zwam verbreidt zich snel en kan ern- stige schade berokkenen aan jonge naaldhoutcultures, want de vuurtjes blijken vaak gevaarlijke infectiehaar den. We hebben daar vroeger eigenlijk nooit zo bij stil gestaan. Maar nu geeft het orgaan „Bosbouw-voorlichting" van het Staatsbosbeheer zelfs een frappant voorbeeld. Onder Nunspeet werd een toeristische weg verhard met asfalt en het gebruik van dit hete materiaal bleek de grond voor de zwam al zodanig te hebben verhit, dat de bos-oliebol zó sterk optrad, dat een gedeelte der aangrenzende bossen moest worden geveld! De onregelma tig bultig gewelfde parasiet is kastan jebruin en met wat goede wil kunt ge er een oliebol in ontdekken. 9-2-1968 A. B. WIGMAN t\uu\\\\uw\vv\\\»\\v\\uuuv\\n«Mra Een konvooi van de mariniers dat Hué trachtte te bereiken, is in een hin derlaag gelopen en vrijwel vernietigd, aldus een Amerikaanse militaire woordvoerder. Het konvooi, dat 15 voertuigen telde, werd op de 15 km lange reis van Phoe Bai naar Hué be schermd door een peloton mariniers. Van hen werden er 20 gedood en 39 ge wond. Eerst liep er een voertuig op een mijn. Na 800 meter ontplofte een twee de mijn, waarna een Noordviëtnamese compagnie de aanval inzette, die drie uur heeft geduurd. Amerikaanse heli kopters konden door ongunstig weer niet te hulp komen. Het konvooi werd begeleid door met kanonnen bewapende voertuigen. Vrij wel alle voertuigen van het konvooi gingen verloren. De Noordviëtnamezen verloren 34 man De Viët-cong heeft bekendgemaakt, dat zij alle tegenoffensieven van de Amerikaanse en Zuidviëtnamese strijd krachten heeft afgeslagen en dat zij heer en meester is gebleven in Hué, de oude keizerlijke hoofdstad in het noorden van Zuid-Viëtnam. Noord-Vlëtnam heeft na de bloedige gevechten van de afgelopen week op nieuw aangeboden over vrede te gaan praten. In een vraaggesprek met een Franse journalist verklaarde minister van bui tenlandse zaken Nguyen Duy Trlnh. dat de voorwaarden hetzelfde blijven het onvoorwaardelijk vtaken der bombardementen op doele» in Noord- Viëtnam en alle andere oorlogsdaden maar hij zei voor de eerste maal dat een vergelijk kan worden gevonden onder de overeenkomsten van Genève van 1954. Trinh wees een aanbod van presi dent Johnson betreffende „een voor waardelijke staking der bombardemen ten" van de hand. „De Verenigde Sta ten wensen het probleem-Viëtnam niet in ernst op te lossen", zei hij. „De besprekingen zullen beginnen zo dra de Verenigde Staten de bombarde menten en alle andere oorlogsdaden te gen de democratische republiek Viët nam hebben gestaakt", aldus de mi nister. Amerikaanse jachtbommenwerpers hebben gisteren bij aanvallen op Noord- Viëtnam twee vliegvelden een een ka zerne van het leger bestookt. Phantoms van de luchtmacht vielen het vliegveld Phuc Yen, 30 km ten noordwesten van Hanoi aan. Dit vlieg veld is reeds herhaalde malen gebom bardeerd. A6-Intruders vah de marine, die waren opgestegen van het vlieg- dekschip Kitt Hawk, bestookten het vliegveld Van Vinh. Andere Phantoms van de luchtmacht bombardeerden de legerkazerne op 70 km ten noordwesten van Hanoi. President Van Thieu van Zuid-Viët nam heeft het parlement gevraagd om blanco volmacht voor een jaar. Hij wil alle reservisten oproepen en de militairen die de dienstplichtige leef tijd hebben overschreden in dienst hou den. Secretaris-generaal Oe Thant van de Verenigde Naties heeft in New Delhi met de Noordviëtnamese consul-gene raal over de toestand in Viëtnam ge sproken. Een VN-woordvoerder noemde het onderhoud „nuttig", maar wilde niet zeggen of Thant de diplomaat een boodschap voor president Ho Tsji- Minh had gegeven. Oe Thant is in New Delhi ter gele genheid van de wereldhandelsconferen tie De Amerikaanse afgevaardigde bij de Verenigde Naties, Arthur Goldberg, zei gisteren in Richmond dat de Sov jet-Unie en Noord-Viëtnam de Ameri kaanse pogingen om tot vredesonder handelingen te komen, blokkeren. De Verenigde Staten streven geen mili taire overwinning na, maar zullen evenmin toestaan dat Noord-Viëtnam een militaire oplossing oplegt. Ondanks de waarschuwing van de Amerikaanse inlichtingendienst dat re- ketting moest worden gehouden met een aanval van de Viët-Cong tijdens het TET-bestand, zou slechts de helft van het geregelde Zuidviëtnamese le ger toen op volle sterkte zijn geweest, zo heeft een hoge Amerikaanse mili tair in Saigon meegedeeld. De rest zou in verband met de TET-feestelijkheden met verlof zijn gestuurd- Toch, aldus deze Amerikaan, had voor zover hem bekend geen enkele Amerikaanse militaire adviseur zich verzet tegen het plan om de Zuidviët namese militairen met verlof te stu ren. Deze gang van zaken duidt er toch wel op dat de inlichtingen, waarover de Amerikanen beschikten, niet zo juist zijn geweest als Amerikaanse officieren hebben beweerd. TEL AVIV. Vijf Arabische sabo teurs en een Israëlische soldaat werden vanmorgen gedood tijdens een botsing tussen een patrouille van het leger ën een groep van zeven infiltranten, 10 km ten noorden van Jericho op de bezette westelijke oever. Het incident volgde op een serie bot singen met saboteurs en schotenwisse lingen aan de Jordaanse grens, waar door twee Israëlische en een Zwitserse burger gedood werden, terwijl drie sol daten en vier Arabische infiltranten om het leven kwamen. Het Israëlische leger deelt mee, dat gisteren drie Israëlische soldaten ge dood werden tijdens de artillerie- en tankslag met Jordaanse troepen bij de Damya-brug. ORANGEBURG (Zuid-Carolina) Gisterenavond zijn twee negerstuden ten gedood en meer dan 40 gewond op de vierde achtereenvolgende avond van ongeregeldheden om de campus van het South-Carolina College, waar voor het merendeel negers colleges volgen Sam Hammon, 18 en Delano Middle- ton, 17 kwamen om het leven. Ham mon werd onmiddellijk gedood in een schietpartij tussen de studenten en de politie en Middleton stierf enkele ogen blikken later tengevolge van schot wonden. Tenminste een politieagent werd ge wond. Een student, de coördinator voor de „Student non violent coordinating committee" kreeg een schot in de arm. Tragisch moment in Hué: een Ameri kaanse soldaat kijkt hulpeloos om zich heen; hij tracht zijn gewonde vriend te helpen. Rondom dit trieste tafereel raast de strijd bij de muur van de Citadel voort. DEN HAAG De defensie-uitgaven voor 1969 en latere jaren liggen het kabinet-De Jong zwaar Op de maag. Minister Den Toom (Defensie) cn de staatssecretarissen Van Es, Haex en Duynstee hebben de minister van Fi nanciën duidelijk laten weten, dat de militaire uitgaven verhoudingsgewijs niet verder kunnen worden verlaagd. Gebeurt dat wel, dan zullen zij zich daar sterk tegen verzetten Van hard-tegen-hard-politieke consequenties kan echter niet worden gesproken. De top van Defensie wil niet zover gaan, dat zij de verantwoordelijkheid voor het beleid zou afwijzen. ROTTERDAM Prinses Beatrix en De Amerikaanse vlag wordt gehesen op het hoofdkwartier van Thua Thien, nadat V.S.-troepen de Viët-Congvlag hebben neergehaald. Later moest de „Stars and Stripes" weer worden ver vangen door de vlag van Zuid-Viët nam; dit volgens een regeling, dat op de officiële gebouwen alleen de Zuid viëtnamese vlag mag wapperen. SEOEL Tachtig leden van de be manning van het door Noord-Korea op gebrachte Amerikaanse inlichtingen- schip Pueblo zijn volgens de Zuidko- reaanse pers, gisteren in de Noordko- reaanse hoofdstad Pjongjang aan het publiek getoond. Dit geschiedde tijdens een plechtigheid ter gelegenheid van het twintigjarig bestaan van het Noord- koreaanse leger. De Noordkoreaanse premier, Kim II Soeng, heeft gezegd dat de VS probe ren de Pueblo door chantage en bedrei gingen proberen terug te krijgen. Als zij daarmee doorgaan zullen zij alleen maar lijken krijgen, zei hij. Volgens hem had de Pueblo de Noordkoreaanse soevereiniteit geschonden als onderdeel van oorlogsvoorbereidingen in Korea. Kim II Soeng zei: „Als de Amerika nen een totale oorlog tegen ons begin nen zullen wij met een totale oorlog antwoorden. De gehele loop der ge beurtenissen van de laatste tijd in ons land laat zien. dat door de schuld van de Amerikanen op welk moment dan ook een oorlog kan uitbreken". prins Claus hebben vanmorgen, tijdens een feestelijke bijeenkomst in het con certgebouw „De Doelen" in Rotter dam. de eerste Nederlandse metrolijn officieel geopend. Zij deden dit door via een knop een kort beeld- en licht spel in beweging te brengen. De acht tienhonderd gasten uit binnen- en bui tenland zagen diaprojecties van de ze ven metrostations en lichtreeksen op een paneel voorstellende het zes kilo meter lange metrotraject. Telkens als een lichtstrook een nieuw station be reikte. verscheen op het filmdoek de afbeelding van dat station. De opening van de Rotterdamse me tro werd bijgewoond door sttaatssecre- taris Keyzer (Verkeer), de commissa ris der Koningin in Zuid-Holland, de burgemeesters van Amsterdam, Den Haag en Utrecht, Rijnmondvoorzitter mr. Marijnen, drs. G. M. Nederhorst, waarnemend voorzitter van de Tweede Kamer, en ook door metro-autoriteiten uit New York, Tokio, Montreal, Milaan, Barcelona, Londen, Parijs, Berlijn, Os lo, Stockholm, Wenen, München en Hamburg. Nederland heeft nu zijn „Molspoor", aldus staatssecretaris Keyzer, die van morgen in Rotterdam de regering ver tegenwoordigde. Dit „molspoor" - in sommige landen een naam voor een on dergrondse spoorweg - zal Rotterdam uitzicht geven op een aanmerkelijke verbetering van het steeds belangrijker wordende openbaar vervoer en ook meer kansen scheppen voor het parti culiere vervoer, dat in een stadscen trum niet kan worden gemist. De metro - na zeven jaren bouwen tot stand gekomen - moet een oplossing brengen voor de verkeersproblemen, waarmee de Maasstad, in tweeën ge deeld door de Nieuwe Maas, al jaren worstelt. Rechter- en linker Maasoe ver waren tot dusver verbonden door een spoorbrug en een verkeersbrug uit 1878, de Maastunnel (1942) en de Van Brienenoordbrug (1965), verbindingen, die vooral in de spitsuren de nodige moeilijkheden opleveren. Dit stukje metro heeft de gemeente Rotterdam 250 miljoen gulden gekost. Slechts een deel is ondergronds: 2,13 km in het centrum, daarna volgt de metrotunnel onder de Nieuwe Maas (1,05 km) en een bovengronds gedeelte over een viaduct van 2,7 km. PARIJS Naar de Franse politie meedeelt is wat Frankrijk betreft het gebruik van stimulerende middelen beperkt tot een handjevol verslaafden van middelbare leeftijd en wat expe rimenterende jongeren. Vorig jaar wa ren in Frankrijk 50 mensen aangehou den die in het bezit waren van heroïne en slechts vijf voor het in bezit hebben van LSD. Het kabinet moet dit voorjaar de rijksbegroting voor 1969 voorbereiden. Het werkt bovendien aan de Defensie nota, waarin het beleid voor de komen de jaren wordt uiteengezet. Zodra het beraad over de financiële opzet en de plafondbedragen is afgeslo ten, kan de laatste hand aan de nota worden gelegd. Het was de bedoeling het stuk in april bij de Staten-Generaal in te dienen, maar het ziet er nu naar uit, dat de nota pas in juni van de pers zal komen. Aangenomen wordt, dat minister Den Toom en de drie staatssecretarissen dinsdag, bij de behandeling van de be groting van Defensie in de Eerste Ka mer, nader op de financiële kanten van de zaak zullen ingaan. Men zie verder elders in dit num mer: „Verdere bezuiniging op defensie onverantwoord". AMSTERDAM De Verenigde Machinefabrieken Stork/Werkspoor hebben door een foute berekening op een grote Russische order een verlies geleden van naar schatting vijf miljoen gulden. Het betreft de order voor de bouw van twee caprolactamfabrieken. Het ver lies, dat dezer dagen uit de cijfers naar voren kwam, is een gevolg van een verkeerde berekening van kosten en prijzen. De gehele order heeft een waarde van 210 miljoen gulden. Het verlies zal vermoedelijk niet ten laste komen van het jaar 1967, zodat ook de winst over dat jaar niet in het gedrang komt. Dit betekent dat de winstuitkering voor personeel en aan deelhouders niet in gevaar komt. Wel is het mogelijk, dat het bedrijf minder zal kunnen reserveren dan het bestuür wel zou wensen. Dit houdt in, dat de verdere opbouw van het vermo gen van de VMF wordt afgeremd. De fabrieken, die de VMF nylonfa- bricage Rusland levert, zijn bestemd voor de produktie van grondstoffen voor de nylonfabricage. Een fabriek komt in Grodno aan de Pools-Russische grens, de andere in Kemelovo in Sibe rië. De order liep via de dochtermaat schappij van de VMF, Continental En gineering. Het was de eerste zeer gro te order, die deze dochtermaatschappij te verwerken heeft gekregen. Men heeft daar nog geen ervaring met zulke grote projecten, zodat fou ten konden ontstaan. Het is daarom ge lukkig, dat door de omvang van het concern deze verliezen kunnen worden opgevangen", aldus de VMF. BERGUM De ongeveer zestig leerplichtige kinderen uit Tietjerk, die enkele dagen wegens de onveiligheid van de weg door het dorp, door hun ouders thuis waren gehouden, zijn van daag weer naar school gegaan. Op een, op initiatief van het gemeen tebestuur van Tietjerksteradeel in het raadhuis Bergum belegde vergade ring zijn de partijen in deze kwestie donderdagavond nader tot elkaar ge komen. Toen de emotionele vergadering was afgelopen, had het actiecomité het ge meentebestuur toegezegd, dat de schoolkinderen, voorzover dat veilig heidshalve zou kunnen, vandaag weer naar school zouden gaan. De toezegging werd niet gedaan dan nadat het gemeentebestuur medewer king had toegezegd voor het op zeer korte termijn instellen van eenrich tingsverkeer op de omstreden weg. Men probeert vandaag tevens een knipperlichtinstallatie te krijgen. Ge lukt dat niet, om technische redenen, dan roept het gemeentebestuur het ac tiecomité onmiddellijk weer bijeen voqr het bespreken van nieuwe maat regelen. ADVERTENTIE Ter gelegenheid van de opening van de Metro, is de eerste elek trische tram van Rotterdam van stal gehaald: het „oude beestje" heeft een ereplaats gekregen bij een warenhuis op de Coolsingel. Het verschil tussen oud en nieuw is wel opmerkelijk LONDEN. Vijftig Lagerhuisleden voor Labour hebben gisteren een motie van wantrouwen ingediend tegen de gouverneur van de „Bank of England", Sir Leslie O'Brien. Zij zijn van mening dat de bank de overheid onjuiste advie zen heeft gegeven, waardoor de econo mische moeilijkheden zijn vergroot. WASHINGTON. De Verenigde Sta ten en de Duitse bondsrepubliek hebben besloten de gemeenschappelijke ontwik keling van een nieuwe revolutionaire straaljager, die verticaal kan opstijgen en landen, geen voortgang te doen vin den. Hoewel tot dusverre slechts 6 miljoen dollar in het project zijn gestoken, zou de ontwikkeling van de nieuwe straal jager contracten ter waarde van hon derden miljoenen dollars met zich heb ben gebracht. Het ontwikkelingswerk werd verricht door Fairchild Hiller Corp. en Ent- wicklung-Spring-Süd. Leuke Vlotte VOORDELIG IN PRIJS exclusief in bonneterie Markt 7 tal. 10120 - Veenendaal SCHIPHOL Nederland zal zeer binnenkort overgaan tot harttransplan taties op honden. „Ongetwijfeld vol gen daarna transplantaties bij mensen. Nederland heeft wat dit betreft de meeste kennis van alle Europese lan den". Dit verklaarde gistermiddag op Schip hol, de Zuidafrikaanse dr. M. C. Botha immunoloog in het team van professor Barnard in Kaapstad. Hij heeft hier de afgelopen week besprekingen gevoerd met Nederlandse hartspecialisten. Dr. Botha zei ook, dat de studies in Nederland, die hij hier persoonlijk heeft gemaakt en aan de hand van hem toe gezonden verhandelingen, voor hem in feite de basis hebben gevormd voor de twee harttransplantaties in Zuid-Afrika. Hij deelde mee, dat professor Bar nard in mei een bezoek zal brengen aan Leiden. „Binnen zes tot acht weken", aldus dr. Botha, „zal in het Grote- Schuurziekenhuis in Kaapstad opnieuw een harttransplantatie worden verricht". Elders in dit nummer vindt u een interview met de Zuidafrikaanse spe cialist, die ons land gisteren verliet met bestemming Londen. ADVERTENTIE VOOR LICHTGEWICHT EN TÜNNENLAST dagelijks geopend van 10-17 uur en 19-22 uur zater- en zondagen 10-17 uur. toegang f 3* AMSTERDAM speciaal Trein-Toegangsbiljet met 3x reductie verkrijgbaar op 140 N.S.-stations j ytet weer in West-Europa staat geruime tijd onder invloed van j een lagedrukgebied nabij de Britse eilanden. Randstoringen van deze de- j pressie trekken van het zeegebied ten j zuiden van Ierland naar hetKanaal i en Oost-Engeland en veroorzaken ook i in ons land af en toe veel bewolking j en tijdelijk wat regen. Ook vandaag bereikte een bij een randstoring be- horend regengebied in de nanacht het zuidwesten van het land. Het komende etmaal neemt het lage- 1 drukgebied bij de Britse eilanden iets in betekenis af, maar onder invloed van randstoringen blijft de kans op regen bestaan. Van veel betekenis zal deze regen echter niet zijn. In het 'tem- peratuurverloop komt daarbij weinig verandering. al

De Vallei | 1968 | | pagina 1