AFZONDERLIJK OVERLEG VAN BESTUREN IN VOLLE GANG Sparta en Opheusden hebben fusie-plannen Rhenen heeft ambulance Soedi Mampir' ontruimd Beat-boerderij geniet al volste vertrouwen Franse concurrentie in fruitteelt baart zorgen Concessies Bestuur werkt hard aan verbouwing interieur v.s.o. -concert Politie-agent kreeg ongeluk 0 p E L CHEVROLET AGENDA Koper gestolen u uw ZES PERSONEN ZIJN DAG EN NACHT BESCHIKBAAR WIE KAN RUSSISCH Rob Hoeke zaterdag in ,de Weerwolf Het raspaardje Golden Deliciousin opmars VEILINGEN ZONDAGSDIENSTEN WEISS MIST DE VALLEI Bel: 10550 11079 Kachel Naam V.A.B. KIRPESTEIN VKIJDAG 9 FEBRUARI 1968 OPHEUSDEN Tussen de Opheusdense voetbalverenigingen „Sparta '57" en „Opheusden" bestaan sinds enige tijd fusie-plannen. De besturen van beide verenigingen hebben zich reeds afzonderlijk beraden over de mogelijkheden van een eventueel samengaan, maar tot een gezamenlijk overleg is ehet nog niet gekomen. Het staat echter vrijwel vast, dat op korte termijn een gesprek tussen de besturen van „Sparta '57" en „Ophei^den" plaats vindt, waarin verschil lende standpunten nader uiteengezet zullen worden. Woordvoerders van beide voetbalverenigingen waren gisteravond bereid commentaar te verstrekken op de fusieplannen. Het bleek duidelijk, dat de besturen tot nu niet onwelwillend tegenover een eventueel samengaan staan. Niettemin zullen concessies ge daan moeten worden om tot een definitief akkoord te kunnen komen. Gisteravond heeft het bestuur van „Sparta '57" zich diepgaand over de mogelijkheden van een fusie beraden. De sportvereniging, die ook nog een bloeiende gymnastiekvereniging om vat, is in 1957 opgericht. Het ledenaan tal bedraagt thans ruim 300. Na af loop van de bespreking, die plaatsvond in café „Rust Wat", gaf secretaris G. de Wit het volgende commentaar: „Wij zijn te allen tijde bereid om over een fusie met „Opheusden" te praten. Er moet echter aan verschillende voor waarden worden voldaan, alvorens het bestuur van onze vereniging een fusie- voorstel doet aan de ledenvergadering. Wij zijn in afwachting van een uitnodi ging van „Opheusden" om de mogelijk heden van een samengaan te bespre ken". Wat betreft de voorwaarden merkte de secretaris op: „Wij kunnen nooit aan een fusie denken als „Op heusden" het zondagvoetbal wil hand haven". De heer De Wit legde de na druk op het feit, dat de ledenvergade ring tenslotte zal moeten beslissen. „Als ons bestuur eventueel het voor stel zou doen om te fuseren, moet ten minste tweederde van het aantal leden aanwezig zijn. Hiervan moet tenmin ste driekwart voor het voorstel zijn", aldus de secretaris. De voorzitter van de voetbalvereni ging „Opheusden", de heer H. van Heun vertelde, dat zijn bestuur ook reeds intern overleg over de plannen Heden, vrijdag LEERSUM Damlust: Corso-avond. Bioscoop Luxor Theater, Veenendaal, 19.30 uur: „De terugkeer van de zeven". Morgen, zaterdag LEERSUM De Weerwolf, 19.30 uur: Rob Hoeke R. B.-group. Bioscoop Luxor Theater, Veenendaal, 19.30 uur: „De terugkeer van de zeven" en 21.30 uur: „Ontembaar verlangen". Coöp Veluwse eierveiling Barneveld. Aanvoer 717.970 stuks. Stemming: rede lijk. Prijzen in guldens per 100 stuks: eieren van 52/53 gram 9,309,39; 56/57 gram 9,70—9,91; 60/61 gram 10,19—10,37; 64/65 gram 11,02—11,34. Eierveiling Barneveld. Aanvoer 692.970 stuks. Stemming: redelijk. Prijzen in guldens per 100 stuks: 37/43 gram 5,81 8,10; 47/53 gram 8,78—9,99; 57/63 gram 9,7210,98; 66/72 gram 11,65—13,40. Eiermarkt Barneveld. Aanvoer ca. 2.000.000 stuks. Handel: kalm. Prijzen: 50/58 gram f9,20f 10,20 per 100 stuks; kg-prijs f 1,84f 1,76; 59/65 gram f 10,40 f 12,00 per 100 stuks; kg-prijs f 1,76 f 1,85. Varkensmarkt Barneveld. Aanvoer 73 stuks. Handel: redelijk. Prijzen in gul dens per stuk: biggen 62,0072,00. ly m VEENENDAAL Zaterdag 10 februari: J. H. Kets, Hoofd straat 26, tel. 10056. Zondag 11 februari: H. E. G. Pilon, Ker- kewjjk 82, tel. 12481. Apotheek: Zuidersma, Hoofdstraat 53, tel. 12123. SCHERPENZEEL Voor Scherpenzeel neemt van zaterdag morgen 9 uur tot maandagmorgen 8 uur waar: dr. Backer uit Woudenberg, tel. 1330. RENSWOUDE Voor Ederveen, De Klomp en Renswoude neemt a.s. weekend waar: dr. Rade maker uit Ederveen, tel. 201. AMERONGEN De praktijken van de doktoren Kars en Ossendorp uit Amerongen, Bakker en Van de Burg uit Leersum en Van Om meren uit Eist worden het a.s. week end waargenomen door dr. Kars uit Amerongen, tel. 1273. RHENEN Voor Rhenen neemt het a.s. weekend waar: dr. Rienstra, tel. 2577. RESTEREN Voor Ommeren, Lienden en Kesteren neemt het a.s. weekend waar: dr. Van der Veen uit Lienden, tel. 03443220. OPHEUSDEN Voor Echteld, Ochten, Dodewaard en Op heusden neemt het a.s. weekend waar: dr. Tromp uit Dodewaard, tel. 08885- 213 WIJKVERPLEGING VEENENDAAL Het a.s. weekend neemt waar: Zr. J. C. Gerrits, Schrijverspark 763, tel. 12230. KESTEREN Voor Echteld, Ochten en Kesteren neemt het a.s. weekend waar: Zr. C. de Jong, Groene Kruis, Ochten, tel. 03444-257. OPHEUSDEN Voor Dodewaard en Opheusden neemt het a.s. weekend waar: Zr. H. Bud ding uit Dodewaard, tel. 08885-218. TANDARTSEN VEENENDAAL RHENEN Spoedgevallen: tel. 08385-12945. DIERENARTSEN EDERVEEN Voor Ederveen neemt het a.s. weekend waar: dr. Nutma, tel. 457. had gepleegd. „De meerderheid van ons bestuur is in principe niet tegen een fusie. Mogelijk zullen er onderhan delingen tussen „Sparta '57" en onze vereniging op gang komen", aldus de heer Van Heun, die eveneens op de grote inspraak van de leden wees. De voorzitter voegde er aan toe. „Bij mo gelijk overleg zal onze vereniging ech ter te allen tijde de wens te kennen ge ven om het zondag voetbal te handha ven". Volgens de heer Van Heun heeft „Opheusden" puim 200 leden. Zoals blijkt, staan beide verenigin gen positief tegenover een fusie. Slechts het wel of niet handhaven van het zon dagvoetbal zal een voornaam onder werp van gesprek gaan vormen. Toch lijkt het wenselijk voor het Opheusden se voetbal, dat „Sparta '57" en „Op heusden" ten aanzien van dit punt be paalde concessies doen, waarbij men elkanders standpunt niet behoeft aan te tasten. Ook in de gemeente Rhenen heeft een dergelijke fusie, enige tijd geleden vruchtbare resultaten opge leverd. De voetbalverenigingen „Rhe- nus" (zondagvoetbal) en „Sportclub Rhenen" (zaterdagvoetbal) gingen des tijds tezamen op in „Candia '66". Een modern groot clubgebouw op het sport complex is thans reeds een van de ve le zichtbare resultaten. Daarnaast is de fusie in Rhenen de sportprestaties ook zeer duidelijk ten goede gekomen. Zaterdag- en zondagvoetballers van „Candia '66" zijn als vrienden in de sport verenigd. Respect voor elkanders principe is voor deze vriendschap ech ter een eerste vereiste. VEENENDAAL Gisternacht is uit een opslagloods van de firma H. aan het Stationsplein 150 kg schoongebrand koper gestolen. De dader(s) wisten binnen te komen door het hangslot op de deur te ver breken. IllllllllllllllllllIlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllII dagblad tot 17.30 uur van 17.30 19.30 uur uur. Zaterdags 16.30—17.30 RHpNEN Voor gewonden- en ziekenvervoer is de gemeente Rhenen met de buurtschappen Eist en Achterberg sinds gisteren niet meer aangewezen op Wageningen en Veenendaal. In één van de twintig boxen van taxibedrijf G. H. Bijl staat een gloednieuwe ambulance gereed omv indien nodig, bij verkeers- ongelukkken of ziekte slachtoffers en patiënten in de snelst mogelijke tijd haar de ziekenhuizen in de omgeving te vervoeren. De artsen zijn niet meer afhanke lijk van ambulances uit de omtrek. Men zal in de toekomst zeer snel kunnen handelen. De Rhenense ambulance is dag en nacht bereikbaar. Het zelfs mo gelijk dat ook Amerongen en Leersum van deze dienst profiteren van wege de grote snelheid waarmee gereden kan worden. Het interieur van de nieuwe ambu lance is zo ruim, dat er zelfs plaats is voor een tweede brancard. Naast de ingebouwde brancard is plaats voor een arts of een zuster en naast de chauffeur is nog ruimte voldoende voor twee passagiers. Onder de branvard bevinden zich niet minder dan acht verwarmingspunten. De gehele instal latie is volautomatisch. De ambulance, is voorzien van twee roode kruis knip perlichten en een groot blauw zwaai licht. Uiteraard behoort er ook een tweetonige claxon tot de uitrusting. De heer C. Bijl vertelde, dat het plan is gerijpt in,oktober 1966, toen hij is begonnen met „zittend" ziekenvervoer. Ook de berichten, die vaak in de pers verschenen over het soms lang moe ten wachten op een ambulance uit een VEENENDAAL Woensdagavond 6 maart geeft het Utrechts Symphonie Orkest een concert in het Verenigings gebouw aan de Eikenlaan te Veenen daal. Deze keer zal, niet zoals gewoon lijk Paul Hupperts, maar Frits Knol het orkest dirigeren. RHENEN Aan de internationale Grebbe-motocross, die ook dit jaar weer op Hemelvaartsdag in Rhenen wordt gehouden, nemen naar alle waarschijnlijkheid ook Russische coureurs deel. Geen der bestuurs leden van de organiserende vereni ging, de M.A.C.R.O., weet dit echter zeker, omdat niemand een brief van de Russische renners kan ontcijfe ren. Het bestuur kijkt op het ogen- blik hoopvol uit naar een „redder in nood", die Russisch kent. RHENEN Het pension voor buitenlandse gastarbeiders, „Soedi Mampir", aan de Bantuinweg, waarover de laatste weken nogal wat te doen was, is ontruimd. De buitenlandse arbeiders, die hier onderdak hadden, zyn vrijwillig onderge bracht in een soortgelijk pension van de heer Beijer aan de Cuneraweg. Enkele Marokkanen hebben zich elders gehuisvest, omdat daar vrienden of kennissen verblijven uit het moederland. Voor zover bekend is, verblijft momenteel nog slechts één buitenlandse arbeider in „Soedi Mampir". omliggende plaats wanneer er een ver keersongeval had plaats gevonden, heeft bij hem de doorslag gegeven tot dit initiatief, evenals de overtuiging, dat Rhenen behoefte heeft aan een am bulance. „We kunnen dag en nacht uitrukken, omldat ik zes man tot mijn beschikking heb, waarvan er twee een afgeronde opleiding bezitten. Ik heb dus voldoen de assistentie. De telefoon is dag en nacht bewaakt, zodat dit al evenmin problemen geeft". De heer Bijl is ervan overtuigd, dat hij de gemeenschap met deze aanschaf een grote dienst heeft bewezen, niet al leen Rhenen, maar ook de buurtschap pen Achterberg en Eist. En nu sinds enkele dagen geleden de enige ambu lance in Amerongen is uitgevallen, kijkt hij uiteraard ook in die richting. y EERSUM Het bestuur van de beatclub ,J>e Weerwolf" in Leersum werkt momenteel hard aan de verbouwing van de boerde rij „Het Hof", waar de beatclub in onder is gebracht. De rommel, die de verbouwing met 'zich meebrengt, wordt zaterdag tijdelijk opgeruimd, omdat 's avonds de beroemde Ne derlandse rhytm and blues-vertolker Rob Hoecke in de boerderij zal op treden. Daarna zal men weer lustig verder gaan met de verbouwing. .Op zaterdag 2 maart wordt de boerde rij officieel heropend. Vanaf 1 ja nuari zijn geen beatconcerten meer gegeven, omdat de grote ruimte niet voldoende kon worden verwarmd. Het actieve bestuur van „de Weer wolf" kijkt reikhalzend uit naar het moment waarop de boerderij weer in gebruik genomen kan worden. „Die tijd dat we gesloten waren lie pen we alle vier met de ziel onder de arm", beweert voorzitter Jaap van Kampen, „de club is een deel van ons leven geworden". Jaap van Kampen is leerling van de Jan van Nassau kweekschool te Utrecht. Naast zijn tijdrovende studie be steed hij elke vrije minuut aan de verbetering en het onJderhoud van boerderij „Het Hof". Hetzelfde geldt voor penningmeester Henk van Geij- tenbeek, die in de vijfde klas zit van de HBS op het Christelijk Ly ceum te Veenendaal. Ook de andere twee bestuursleden, de secretaris Rudy Broos, in Ijet dagelijks leven kantoorbediende en het all-rounid be stuurslid Rijk Meerbeek, pompbe diende, offeren al hun vrije tijd aan de beatclub op. Deze toewijding werpt echter tot nu toe wel de nodige vruchten af. Het gemeentebestuur en de politie van Leersum zijn tevreden over de gang van zaken in de beatclub en verlenen alle medewerking. Ook van de bevolking van Leersum, die in het begin wat sceptisch tegenover de club stond, geniet het bestuur het volste vertrouwen. De boerderij „Het Hof" heeft een plaats ingeno men in de dorpsgemeenschap van Leersum. Binnenkort zal dit nog sterker blijken als ook andere ver enigingen van de boerderij gebruik gaan maken. Twee sportverenigin gen en de accordeonvereniging „Ex celsior" zullen „Het Hof" als club huis gaan gebruiken. Het bestuur van de beatclub heeft hier geen enkel bezwaar tegen. „Wij hebben de boerderij toch alleen in het weekend nodig", zegt Henk van Geijtenbeek en voorzitter Van Kam pen voegt er aan toe: „Er zit nog een voordeel aan ook. De verenigin gen mogen van de boerderij gebruik maken, als ze zorgen dat er een houten vloer in gelegd wordt. De gemeente betaalt de vloer, maar de verenigingen moeten hem leggen". Jaap vindt dit niet meer dan een beleefdheidsgebaar tegenover het bestuur, dat het gebouw nu al sinds oktober onderhoudt. Momenteel ligt er een stenen vloer in het gebouw. En omdat de kachel, die de boerde rij verwarmde, ook nog een te klei ne capaciteit voor de grote ruimte heeft, moest de beatclub op 1 janu ari worden gesloten. „Als we van te voren hadden geweten, dat het met de vorst nog al zou meevallen, had den we de zaak nooit gesloten", verzekert Henk van Geijtenbeek. De beat jeugd uit Leersum en wijde om geving hoeft zich echter geen zorgen te maken, dat dit een tweede keer zal gebeuren. De burgemeester van Leersum, mevrouw C. M. s'Jacobs des Bouvrie heeft het bestuur van de club gistermiddag toegezegd met de raad te overleggen om enkele straalkachels aan het plafond van de boerderij te laten aanbrengen. Het bestuur van „De Weerwolf" werkt serieus en hard'aan de taak die het op de schouders heeft geno men. Elke week wordt er verga derd. Dan worden de taken ver deeld en de nieuwe contracten be sproken. Momenteel zijn de vier jon gens elke avond van zeven tot on geveer half elf in de boerderij te vinden, omdat zij voor twee maart klaar willen zijn met de interne ver bouwing. De discotheek, die voor heen boven het podium was te vin den heeft men nu onder het dak aan de rechter zijwand gebouwd. Hier door is het geheel wat intiemer ge worden. De disc-jockey zit nu ook dichter bij het publiek. De rechter zijwand is geheel opnieuw betim merd. „Het hout konden we voor eén krats op de kop tikken", merkt Jaap op. Met hetzelfde hout heeft men ook de bar vernieuwd. „De Weerwolf" is sinds de start in oktober van het vorige jaar een club van naam geworden. Dagelijks krijgt voorzitter Van Kampen fol ders thuisgestuurd van theaterbu- reau's en wordt hij opgebeld door managers of een bepaalde band in „Het Hof" mag optreden. „We ne men alleen bandjes waarvan we we ten dat ze echt goed zijn. Meestal zijn dat banids van naam. Er loopt ook wel eens een minder bekende groep doorheen, zoals bijvoorbeeld As-2 O.i uit Veenendaal, die in maart hier zal optreden. Maar die groep hebben we horen spelen en we we ten dus wat we hebben gecontrac teerd", aldus Henk. De goede naam in de theaterwereld heeft „De Weer wolf" te danken aan de perfecte or ganisatie, de contante betaling en de gezellige inrichting van „Het Hof". „Soms komen de musici hier binnen met open mond", vertelt Jaap, „ze zijn stom verbaasd bij het zien van zo'n grote ruimte. Ze ver wachten in een klein plaatsje als Leersum in een kroeg te moeten spelen, waar iedereen de hele avond iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii KESTEREN/INGEN In het Ver enigingsgebouw te Ingen vond gisteren een voorlichtingsmiddag plaats van de Nederlandse Fruittelers Organisatie. De bi jeenkomst werd georganiseerd door de afdelingen Kesteren, Ingen, Echteld en Lienden. De belangstelling van fruit telerszijde was helaas gering. De orga nisatoren vragen zich hierdoor af of de Betuwse fruitteler in dit gebied door de uitermate slechte fruitprijzen soms de hoop op betere vooruitzichten heeft la ten varen. De voorzitter van de afdeling Ingen van de NFO, de heer P. J. Baars, open de de byeenkomst, waarbij onder an deren aanwezig waren drs. H. Kooiman, rijkstuinbouwconsulent te Arnhem, en de burgemeester van Lienden, de heer J. C. Hoftijzer. De heer W. Keuken van het rijkstuin- bouwconsulentschap Arnhem hield een interessant en goed gedocumenteerd betoog over het onderwerp „Verschil len en overeenkomsten bij de teelt van Golden Delicious in Ned. en Frank rijk". Het appelras Golden Delicious wordt in de Midden-Betuwe steeds meer geteeld en behoort, zowel bij kweker als consument, tot het meest populaire ras. De heer Keuken begon zijn betoog met op de stormachtige ontwikkeling van de Golden Delicious-teelt in Frankrijk te wijzen. „Gerepatrieerde Algerijnen en Marokkanen, van origine citrus-te- lers, hebben ongeveer 20 jaar geleden van de gunstige omstandigheden in Frankrijk gebruik gemaakt. Frankrijk moest toen nog veel fruit importeren om aan de vraag te voldoen. De grond prijzen waren bijzonder laag en bedroe gen slechts f 1.500 tot f 2.000 per hecta re, hetgeen voor de gerepatrieerde ci- trus-telers de situatie enkel maar gun stiger maakte. De opbrengst van de Golden Delicious bedroeg destijds on geveer één gulden per kilo, terwijl de produktiekosten, inclusief de afzetkos ten, ongeveer 50 cent waren. De teelt van dit ras appels was hierdoor zeer winstgevend en aantrekkelijk. In 1956 ging een groot areaal van de druiven- plantages verloren door bevriezing. De druivenplanten werden gerooid en men begon op grote schaal met de appel teelt, voornamelijk Golden Delicious. Ook boeren gingen zich op de fruitteelt toeleggen. Tenslotte bestond 55 pet. van de Franse appelproduktie uit Golden Delicious. Frankrijk werd van importe rend land een exporterend land. Ook el ders in Europa nam de teelt van dit „veroverende" ras met rasse schreden toe. Dit gaf aanleiding tot een enorme concurrentie met als gevolg een aan zienlijke prijsdaling van het produkt", aldus de heer Keuken. Volgens spreker zijn de grondprijzen in Frankrijk thans verviervoudigd, terwijl wordt beweerd, dat er nagenoeg geen goede fruitteelt- grond meer over is. Hierdoor is de uit breiding tot stilstand gekomen. De heer Keuken waarschuwde de Betuwse fruit teler echter voor de komende Franse uitbreiding van de perenteelt. „Tussen de teelt in Frankrijk en Ne derland is een groot verschil. Het kli maat is er veel gunstiger, waardoor 'n hogere produktie, goede smaak en lan ge bewaarbaarheid wordt verkregen", aldus de heer Keuken, die aan de hand van 'n kaart allerlei clfermateriaal over de teelt van Golden Delicious verstrek te. Frankrijk teelt van het populaire ras momenteel 710.000 ton en Nederland 90.000 ton per jaar. De Fransen telen daarentegen minder Cox's Orange Pip pin en Goudreinette. Per inwoner teelt Frankrijk 27 kilo appels tegen Neder land 35 kilo. „Men gaat in Frankrijk steeds meer tot bewaring van het fruit over. Dat is alarmerend met het oog op de concurrentie. De koelhuizen en gascellen worden veel gemakkelijker ge bouwd dan in ons land en men werkt met goedkopere constructies", aldus de heer Keuken. Volgens spreker heeft men in Frankrijk heel veel met hagel- schade te maken. Een hagelverzeke- ringsptemie van 10 pet. is er vaak heel normaal. Bovendien eist de waterbe heersing er veel aandacht. De water- hoeveelheid varieert van te veel tot té weinig. „Men kent in Frankrijk allerlei af- zetvormen", vervolgde de heer Keuken. Tot voor kort waren er nog geen veilin gen, maar nu zijn er er al 130 afzet organisaties in coöperatieve vorm. De coöperaties leggen zich voorname lijk toe op de export. Ruim 80 pet. van de omzet is voor de export bestemd. De heer Keuken merkte op, dat men in Frankrijk reeds bezig, is met de vor ming van top-coöperaties. „Dat geeft in ons land te denken", besloot hij. Na afloop van de inleiding werden de aanwezigen in de gelegenheid gesteld om vragen te stellen. Drie leden van het ijverige bestuur. Van links naar rechts Henk Geijten beek, Jaap van Kampen en Rijk Meer beek. aan pils staat te lurken. Dan zien ze dit. De meesten willen hier graag nog eens komen". Het bestuur van ,.de Weerwolf" zit nog boordevol ideeën. Anderhal ve maand tevoren contracteert het de bandjes. Binnenkort zal op veler verzoek „Makin" nog eens optreden en ook de „Swinging Soul Machine" zal „Het Hof" met een optreden ver eren. Dezie zomer hopen ze nog een aantal topgroepen te engageren zo als „The Golden Earrings". Na 1 maart is de club als disco-bar ook 's zondagsmiddags geopend. En dan zaterdagavond: Rob Hoec ke! „De voorverkoop was geweldig" zegt Henk en hij verwacht dat za terdag de kaarten al vroeg ver kocht zullen zijn. Als speciale at tractie probeert het bestuur in sa menwerking met de fa. Zwolsman uit Leersum een kleurentelevisie op het podium te plaatsen. „Dan kun nen de bezoekers voor het optreden van Rob Hoecke de kleurentv-film zien van The Beatles, die zaterdag wordt uitgezonden", vertelt Jaap. Men zal eerst proberen of men in de boerderij een goede ontvangst krijgt, mocht dat niet het geval zijn, dan wordt er een zwart-wit toestel geplaatst. Het bestuur werkt onvermoeibaar door. Steeds originele ideeën om de jeugd bezig te houden. „We hebben tot nu toe geen cent aan het zaakje overgehouden", zegt Jaap. „Mis schien in de toekomst wel, maar dat mag ook wel, want we besteden er heel wat tijd aan". De jongens ge ven zich helemaal aan het werk. Ze zijn benieuwd hoe het deze zo mer gaat. „Als ik volgend jaar nog net zo denk als nu, dan zou ik la ter best een theater of zo willen be ginnen", lacht Jaap en Henk stemt hiermee in. iiiiiiiiiiiiiiiiniiiniiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiniiiHiiiiiiiiiiiiiiii! I LEERSUM Gisteravond vond op de Rijksstraatweg, ter hoogte van ga rage Thijssen, een aanrijding plaats. Doordat twee auto's moesten stoppen voor een naar links afslaande auto reed de Leersumse politie-agent, de heer A., met zijn bromfiets achter op een bijna stilstaande auto. De onfortuinlijke póli- tie-agent werd met een hersenschud ding per ziekenauto naar zijn woning vervoerd. De auto liep flinke schade op. ADVERTENTIE VEENENDAAL CITY-MOTORS - EDE

De Vallei | 1968 | | pagina 5