Veenendaals dagblad Benzine wordt aé iets goedkoper Rijk en bedrijven bieden samen ontwikkelingshulp Buiten Khe Sanh wacht grote slag af Nederlandse primeur van transplantatie van diereharten in Leiden Eerste rit van Metro Gelders-Utrechtse streekcourant voor Rijn- en Gelderse Vallei Soldaten begraven hun strijdmakkers Cyrus Vance naar Seoel Parochieraad wil pastoor niet kwijt Prijs 0,8 cent per liter omlaag Min. Klompé naar Winterspelen Oplichter van geestelijken gearresteerd Uit^aansverliod in Orangeburg Breuk in S.G.P.- raadsfractie te IJsselmuiden Vliegtuig met 98 Indische militairen zoek SUHARTO VERSTEVIGT ZIJN POSITIE Student dood na val met fiets Zwaan kleef-aan W Bij Sociale dienst 20 mille gestolen KOPPIGHEID ONDERHANDELEN OPROEP Jacht met Quakers na bezoek aan llaiphong vermist Geen „illegaal" nummer van Vrij Nederland Veekoeken verbrand in Franeker ONRUST SUSSEN Vier proeenl meer voor K.L.M.-pi loten LEVEN IETS DUURDER TECHNIEK ZO VLUG MOGELIJK OOK AAN ANDEREN LEREN GRONINGEN ONTSLAGKWESTIE IN SCHAESBERG WEL ELDERS Koud weekeind Bur voor redactie en administratie: Prins Bernhardlaan 28, Veenendaal, Telef 08385-10550 (adm.). 10757 en 10955 (red.). Giro 1321600. Rhenen: Boekhandel C Waiboer en Recl.- bureau J. Baars. VALLEI Voortzetting van het nieuwsblad „De Vallei", opge richt in 1926. Uitg.: Wegener's Couranten Concern n.v. Advert, losse mm-prijs 17 cent. Kleine -annonces „Vraag en Aanbod" op di., do. en za. 1-10 woorden 1,50, leder woord meer 15 cent. ZATERDAG 10 FEBRUARI 1968 - 42e JAARGANG no. 35 DEN HAAG De benzine wordt maandag 0,8 cent per liter goedkoper. De verlaging is mogelijk geworden door een daling van de aanvoerkosten. Het is de tweede maal dat een prijs verlaging plaats heeft sinds de crisis in het Midden-Oosten de benzine drie cent per liter duurder maakte. Op 23 september vorig jaar ging hier al een halve cent af, zodat de benzine per sal do nog 1.7 cent duurder is dan voor de crisis. Merkwaardig genoeg bracht Shell Nederland gisteren een rapport uit. waarin werd gezegd, dat er „beslist nog niet te denken valt aan een ver laging van de pr(js van olieprodukten." Als reden hiervoor werd genoemd de allerminst normale bevoorrading van West-Europa met aardolie uit het Mid den-Oosten. In het rapport wordt uit de doeken gedaan welke maatregelen allemaal nodig waren na de sluiting van het Suezkanaal op 5 juni 1967. Shell be cijfert de extra kosten die hiermee waren gemoeid, op ruw 2,5 miljard gulden. Door de grote omzet kon de maaatschappij met prijsverhogingen van enkele centen per liter volstaan om quitte te spelen, zo wordt gezegd, „zij het echter met moeite". Shell geeft overigens toe, dat de he vige opwaartse druk op de kosten met name de vrachttarieven iets is afgenomen. Maar, zo vindt de onder neming, in wezen is de toestand nog niet veranderd. DEN HAAG De minister van Cul tuur. Recreatie en Maatschappelijk Werk, dr. M. A. M. Klompé, woont van 10 tot 18 februari de Olympische Win terspelen in Grenoble bij. DJAKARTA (Reuter) Waarnemend president Suharto heeft gisteren het in 1960 door president Soekarno samenge stelde Indonesische parlement gereor ganiseerd. De bedoeling is de aanhan gers van de afgezette president Soekar no te verwijderen en die te vervangen door voorstanders van het huidige be wind. Het aantal zetels in het parlement zal worden uitgebreid van 347 tot 414. A Zuidviëtnamese soldaten in My Tho spitten in de harde, droge grond om graven te delven voor hun gevallen strijdmakkers, die tijdens de recente gevechten in My Tho om het leven kwamen. De stad is voor éénvierde deel veranderd m een puinhoop. HEERLEN In Heerlen heeft de po litie de 23-jar. M. A. aangehouden, die de laatste maanden van twaalf paro chiegeestelijken ruim vijfhonderd gul den heeft weten los te krijgen. In vijf andere gevallen mislukten zijn pogin gen. i De inan, die al geruime tijd werkloos is, bediende zich van valse namen en gaf steeds een adres op, dat in de be treffende parochie lag. GRONINGEN Ten gevolge van een val met z(jn fiets is vrijdag in Gro# ningen de 21-jarige uit Heemstede af komstige student S. Rjjpkema om het leven gekomen. De jongeman was op weg naar eollege en kwam in de Re sedastraat ten val, Niemand heeft het ongeluk zien gebeuren. Op weag naar het Academisch Ziekenhuis is hjj over leden. AMSTELVEEN. De regering wil de financiering van projecten in ontwikke lingslanden verbreden. Het bedrijfs leven zal er rechtstreeks bij worden be- \Je kijken allemaal een beetje met een scheel oog naar Griekenland, maar hoe het alles zij in één opzicht heeft de overheid onze sym pathie en dat is over de wijze, waarop zij het 1000 ha grote Agras-zwanen- meer bij Edessa als een waar natuur reservaat behoedt en verrijkt. De knobbelzwanen, die daar het vorig jaar onder de auspiciën van het We- reldnatuurfonds Nederland werden uitgezet hebben er met succes gebroed en acclimatiseerden volkomen. Er wordt van de zijde der bevolking zo veel belang in dit aardige experiment gesteld, dat onze deskundige A. Tim merman er alweer is gaan adviseren, thans voor de uitbouw van een nieuw moeras-reservaat. Zo gaat dit wel goed zwaan kleef-aan! Door de strenge bescherming leven er op de plassen en in de oevervegetatie be halve die statige wilde parkvogels nu ook vele witoog-, kroon-, kuif-, tafel en wilde eenden, die er vroeger niet werden gezien. Zoals overal, kwamen echter ook hier verdrietigheden voor lees ik in ..Panda Nieuws": een inwo ner van Athene ontzag zich n.l. niet drie jonge zwanen te schieten. Hij werd echter ontdekt en zag zijn wan daad beloond met een maand gevan genisstraf en een boete van 2400 drachmen (plm. f 300,-). Dit schieten op de beschermde zwanen bracht de pers enorm in beweging. Rondom het prachtige natuurmonument staan bor den met opschriften in het Grieks: „Zwanen, Nederlands geschenk aan Griekenland" alsook „Verboden te ja gen". Het Wildlife Fund mag trots zijn op zijn aardige initiatief. 10-2-1968 A. B. WIGMAN rt\U\\\\W\\V\\\V\UVV\U\\VV\%\\\\W trokken. Daartoe wordt binnenkort op gericht de Nederlandse Maatschappij voor Ontwikkelingsfinanciering (Nemo), waarvan mr. P. A. Blaisse, vice-voor- zitter van de Europese Beweging, pre sident-directeur wordt. De plannen van de regering voor de financiering van ontwikkelingsprojecten nemen vaste vorm aan. De hoofdlijnen moeten nu nog worden uitgewerkt. Ver tegenwoordigers van bedrijfsleven en vakbonden zullen een plaats krijgen in het bestuur. Vier regeringscommissaris sen zullen de departementen vertegen woordigen die bij projecten in de ont wikkelingslanden betrokken zijn: Finan ciën, Ontwikkelingshulp, Economische Zaken en Landbouw. In de Nemo zal worden opgenomen de Nederlandse Overzeese Financierings Maatschappij (NOF). De directeur, de heer H de Waal, meent dat „de kans dat de Nemo er komt, zeer groot is. Zij kan een nationale krachtsinspanning van alle betrokkenen worden". Aan de uitgifte van aandelen, terwille van een grote spreiding in kleine cou pures, wordt gedacht. Dat zulks echter op korte termijn zal gebeuren, is niet waarschijnlijk. De nieuwe maatschappij zal geleidelijk worden opgebouwd. In de bestaande NOF nemen twintig bedrijven deel: de elf grootste banken, Shell, Unilever, Philips, K.L.M., V.M.F., de A.K.U.. Heemaf, de Verenigde Ne derlandse Scheepvaartmij en 'n Utrecht se beleggingsmaatschappij. HEERLEN In het gebouw van de Gemeentelijke Sociale Dienst te Hoens- broek hebben onbekenden gisternacht de brandkast In de kelder op vakkun dige wjjze opengebroken. De dieven verdwenen met een bedrag van ruim 20.000 gulden. De Groninger politie heeft de 38- jarige J. O. uit Groningen gearres teerd, die zich aan zeker honderd dief stallen heeft schuldig gemaakt. De man opereerde bij voorkeur in warenhuizen, waar hij zich bij tientallen diefstallen allerlei goederen tpeëigende. Ook stal hij portemonnees uit tassen van winke lende dames. Hij heeft op die manier voor duizenden guldens buitgemaakt. Het onderzoek duurt nog voort. SAIGON De spanning rondom de Amerikaanse basis Khe Sanh in het uiterste noordwesten van Zuid-Viëtnam is gisteren verder gestegen met berichten volgens welke Noordviëtnamese tanks langzaam oprukken naar dit steunpunt, dat door 5000 Amerikaanse mariniers wordt verdedigd. Naar eerst gisteren officieel werd bekendgemaakt, heeft een Noordviëtnamese eenheid ter sterkte van een bataljon donderdag een aanval op de basis gedaan, naar wordt vermoed om de kracht van de verdediging te beproeven. De aanval duurde zes tien uur en werd voorafgegaan door een raket- en mortierbarrage die een dag had geduurd. Volgens een Amerikaanse woord voerder werden 124 Noordviëtnamezen gedood, terwijl aan Amerikaanse zijde 21 soldaten sneuvelden. Vier Noord viëtnamese tanks van het Russische type PT-76 waren ongeveer 10 kilome ter ten zuidwesten van de basis gezien. Twee hiervan zouden door vliegtuigen zijn beschadigd. In de steden Hué en Saigon werd ook vanmorgen nog hard gevochten. Het Witte Huis heeft berichten te gengesproken volgens welke president Johnson zou overwegen taktische kern wapens te laten-gebruiken bij de ver dediging van Khe Sanh. De democra tische senator Eugene McCarthy had donderdag gezegd, dat daarom door de militairen in Viëtnam was gevraagd. McCarthy ontkende later dit te hebben verklaard. Van bevoegde Amerikaanse zijde in Saigon werd vernomen dat Noord-Viët- nam verscheidene lichte Russische bommenwerpers zou hebben ontvangen waarvan er al enkele in dienst zouden zijn gesteld. Van welingelichte zijde in de India se hoofdstad New Delhi is vernomen, dat secretaris-generaal Oe Thant van de Verenigde Naties daar pogingen doet om de kwestie-Viëtnam naar de onderhandelingstafel te krijgen. Oe Thar.t, die de wereldhandelsconferen tie heeft toegesproken, had donderdag avond een privégesprek met de Noord viëtnamese consul-generaal en met pre mier Indira Gandhi. De secretaris-ge neraal en zijn medewerkers willen ech ter niets loslaten; zij zeggen dat zwij gen noodzakelijk is in verband met de delicate aard van de kwestie. Het Russische persbureau „Tass" zei gisteravond in een verklaring, dat de „Verenigde Staten nog meer nederla gen in Viëtnam kunnen verwachten, ten zij zij ingaan op het Noordviëtnamese aanbod voor vredesbesprekingen". „Als de Verenigde Staten daadwer kelijk vredesbesprekingen willen, wat belet hen dan de voorstellen van de (Noordviëtnamese) regering en het Zuidviëtnamese bevrijdingsfront aan te nemen? Niets belet hen dat. De kop pigheid van kringen in de Verenigde Staten .die de agressieve oorlog tegen het Vietnamese volk willen voortzetten kan de Verenigde Staten slechts nieuwe nederlagen en mislukkingen brengen", aldus de verklaring. Amerikaanse functionarissen merk ten op, dat de jongste uitlatingen van de Noordviëtnamese minister van Bui tenlandse Zaken Trinh geen concrete basis waren om aan te nemen, dat Ha noi daadwerkelijk wenst te onderhande len. In een vraaggesprek met een Wester se verslaggever had de minister ge zegd dat besprekingen zouden kunnen beginnen als bewezen was dat de Ame rikaanse aanvallen op Noord-Viëtnam waren gestaakt. Dan zou gesproken kunnen worden over vraagstukken met betrekking tot de Geneefse overeen komst van 1954 en beide zijden zouden dan andere vraagstukken ter sprake kunnen brengen. Eerder (eind decem ber) zei de minister dat Noord-Viët nam bereid was over terzake dienende kwesties te spreken. Een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken in Washington zei, dat de ver klaring wordt bestudeerd. Hij wilde geen commentaar leveren. Het Amerikaanse hoofdkwartier in Saigon heeft bekend gemaakt dat ge vechtsvliegtuigen van de marine aanval len hebben ondernomen op het vlieg veld Cat Bi op 6.4 km ten zuidoosten van de No'ordviëtóamtee havenstad Haiphong. De vliegtuigen waren van vliegkampschepen opgestegen. Presi dent Johnson zou hebben besloten de beperking der bombardementen op be paalde doelen bij Hanoi en Haiphong op te heffen. De aanval van gisteren zou daar het directe gevolg van zijn. Engeland zal „een substantiële bij drage leveren om de nood van het Zuidviëtnamese volk wat te verlichten", zo heeft een Britse ambassadewoord voerder in Washington verklaard na het vertrek van de Britse premier Wil son uit de Amerikaanse hoofdstad. Het Internationale Rode Kruis in Genève heeft op alle partijen in de oor log in Viëtnam een beroep gedaan zich niet te buiten te gaan aan parate exe cuties, martelingen en vergeldings maatregelen. HONGKONG Het Amerikaanse jaeht Phoenix, dat vijftienhonderd kilo medicamenten heeft afgeleverd in de Noordviëtnamese haven Haiphong, wordt vermist. Het scheepje, dat wordt bemand door leden van de pacifistische Quakerbeweging, had afgelopen maan dag al in Hongkong zullen aankomen. De Phoenix had Hongkong 23 januari verlaten om met toestemming van de Noordviëtnamese regering de me dische voorraad voor verspreiding onder de Viëtcong en de Noordviëtnamezen af te leveren. Sinds het jacht 29 januari in Haiphong aankwam, werd er niets meer van vernomen. De bemanning be staat uit vijf Amerikanen en een En gelsman. AMSTERDAM Het conflict tussen zeven redacteuren en hoofdredacteur Mathieu Smedts van het weekblad Vr(j Nederland zal vandaag worden bespro ken met de vier commissarissen van de N.V. Weekbladpers. De vergadering wordt gehouden in het redactiegebouw Geruchten als zou volgende week een „illegaal" Vrij Nederland verschijnen, volgeschreven door de zeven redacteu ren die ontslag namen, slaan nergens op. De redacteuren blijven hun werk voorlopig doen. Wel hebben enkele zet ters van het blad aangeboden gratis te werken voor een blad van de redacteu ren. Men zal van het aanbod geen ge bruik maken. FRANEKER In het fabriekscom plex van de Franeker Landbouwcoöpe ratie is vrijdagavond omstreeks half ne gen een felle brand uitgebroken op de eerste verdieping. De brand breidde zich uit tot de lijnkoekenafdeling op de zolder. Tientallen tonnen veekoeken gingen verloren. De plaatselijke brandweer, geassis teerd door die van Leeuwarden, had het vuur om kwart over tien onder be dwang. De juiste omvang van de schade is nog niet vastgesteld. V WASHINGTON President Johnson zal de vroegere onder-minister van De fensie. Cyrus Vance, als zijn persoon lijke vertegenwoordiger naar Seoel zen den om met president Tsjoen-Hie Park van Zuid-Korea besprekingen te voeren over „de ernstige bedreiging van de re publiek Korea, veroorzaakt door de re cente vijandelijke daden van Noord-Ko- rea tegen de republiek Korea en de Verenigde Staten en over maatregelen van onze regeringen in verband met de toestand". In dit verband zal Vance met hel Zuidkoreaanse staatshoofd spreken over het voorstel van president Johnson aan het congres om de militaire hulp aan Zuid-Korea met 100 miljoen dollar te verhogen. Het besluit van Johnson Vance naar Seoel te zenden wordt in Washington gezien als een poging om de veront waardiging te sussen, die in Zuid-Korea was ontstaan nadat de Amerikanen rechtstreekse besprekingen met de Noordkoreanen gingen voeren over vrij lating van het opgebrachte Amerikaan se inlichtingenschip „Pueblo". Zuid-Ko rea vond dat de Amerikanen bij deze contacten niet voldoende rekening met de Noordkoreaanse infiltraties hielden. ORANGEBURG (Zuid-Carolina) De gouverneur van Zuid-Carolina heeft in Orangeburg een uitgaansverbod inge steld van vijf uur 's avonds tot zes uur in de ochtend. Donderdagavond werden in deze universiteitsstad drie jonge ne gers gedood en 37 gewond toen de poli tie het vuur opende op een menigte de monstrerende studenten. De lessen wa ren vrijdag gestaakt; de studenten moesten op de universiteitsterreinen blijven. Bijna 700 politiemannen en le den van de nationale garde, onder meer bewapend met een vlammenwerper, stonden gisteren gereed om nieuwe be togingen te voorkomen. SCHIPHOL De vliegers btf de KLM hebben in navolging van het grondper soneel een salarisverhoging van vier procent gekregen. In dit percentage is/ een compensatie begrepen voor de ver-1 hoogde sociale lasten van de werkne mers. De vakbond en de directie zijn over eengekomen het aandeel van personeel en maatschappij in de pensioenpremie te verhogen. Men hoopt hiermee een be ter pensioen te bereiken, dat wellicht waardevast kan worden gemaakt. DEN HAAG Het levensonderhoud is van half november tot half decem ber iets duurder geworden. £Iet index cijfer van het Centraal Bureau voor de Statistiek steeg in deze periode met een punt tot 133 (1959/'60 100). E1DEN De harttransplantaties bij proefdieren behalve honden, ook -*-J apen en ratten zullen in Nederland voor het eerst in het Academisch Ziekenhuis in Leiden worden uitgevoerd. Dat heeft de hartchirurg prof. J. Nau- ta gisteren gezegd. He(*zal nog enkele maanden duren 'voordat met de trans plantaties kan worden begonnen. „Wij zullen eerst de daarvoor nodige fondsen moeten zien te vormen", aldus prof. Nauta. IJSSELMUIDEN Het staatkundig- gereformeerde raadslid in IJsselmuiden, de heer H. J. Held, heeft als gemeente raadslid bedankt, omdat hij zich niet kan verenigen met de mening van zijn drie fractiegenoten over de praktijk van het staatkundig-gereformeerde ideaal. De fractiegenoten vinden, dat de heer Held er te ruime opvattingen op na houdt; zo heeft de heer Held bijv. een televisietoestel gekocht. De heer Held, die al sinds 1946 lid van de raad was, meent dat hij de beginse len van zijn partij niet ontrouw is ge worden „omdat deze de toets van Gods Woord kunnen doorstaan". NEW DELHI. Een transportvlieg tuig van de Indische luchtmacht met 98 inzittenden wordt sinds woensdag ver mist in het Himalayagebergte in de sta ten Kasjmir en Pundsjaab. in het uiter ste noordwesten van India. Dit is pas gisteren bekend gemaakt door het mi nisterie van defensie in de Indische hoofdstad New Delhi. Slecht weer verhinderde, tot nu toe een speurtocht met vliegtuigen. Een grondig onderzoek in het ruige gebied met bergtoppen tot zes kilometer hoogte zou vele dagen vergen. Het toestel, van het Russische type Antonof-12 was op weg naar Leh, de hoofdstad van het district Ladakh in Oost-Kasjmir, Leh ligt ruim honderd kilometer van de Chinese grens. Zware sneeuwstormen verhinderden een lan ding, zodat de gezagvoerder besloot te rug te keren naar Chandigarh, ongeveer 360 kilometer zuidelijker in de staat Pundsjaab. Sindsdien is het vliegtuig spoorloos. De inzittenden zijn vier legerofficie ren, een burger, 87 dienstplichtige mili tairen en een bemanning van zes kop pen. A Vandaag rijdt de Rotterdamse metro voor het eerst in de normale dienst regeling voor het publiek. Gisteren had de officiële opening plaats door prinses Beatrix en prins Claus, die we hier tijdens de eerste officiële rit in de bestuurscabine zien. Hoelang men met het overbrengen van harten in proefdieren zal doorgaan, valt niet te zeggen, „Het hangt ervan af wat je ermee wilt bereiken", verdul- delijkte prof. Nauta. „Gaat het alleen om het leren beheersen van de techniek of ook om wat anders, zoals het tegen gaan van het afstoten van het vreemde orgaan. Het ligt meer in onze l(jn om ook dat laatste te doen." In hoeverre de specialisten daartoe de gelegenheid zullen krijgen, zal weer af hangen van de financiële middelen, die beschikbaar zullen komen. Bij de ope raties zullen veel mensen zijn betrok ken. „Het gaat erom'', aldus prof. Nau ta, „de techniek zo vlug mogelijk ook aan anderen te leren". Ook in het Academisch Ziekenhuis in Groningen worden voorbereidingen ge troffen voor harttransplantaties bij die ren. Prof. J. N. Homan van der Heide deelde mee, dat men zich in het zie kenhuis al twee jaar lang bezig houdt met longtransplantaties bij dieren. In Nijmegen is het werk vertraagd doordat prof. Moeys enkele jaren gele den is overleden. De experimenten zijn toen stilgelegd, maar zij zijn nu weer op gang gekomen. Concrete plannen voor harttransplantaties bij dieren be staan er in Nijmegen nog niet. SCHAESBERG De parochieraad van de St. Michaël-paroehic in de buurt schap Het Eikske bij Schaesberg heeft de bisschop van Roermond, mgr. P. Moors, dringend verzocht het ontslag van pastoor E. Miedema in te trekken. Begin deze week gelastte de bisschop pastoor Miedema voor de tweede maal zijn ontslag zelf aan te vragen. Als dat voor 20 februari niet is gebeurd, zal hem dat ontslag ongevraagd worden gegeven. Al in oktober van het vorig jaar dreigde de Roermondse bisschop de pastoor van Het Eikske te ontslaan. Het ontslag werd toen opgeschort, om dat de parochie zich als een man fel daartegen verzette. De parochieraad wijst de bisschop nu ook weer op dat eensgezinde verzet te gen het vertrek van de pastoor. In een brief aan mgr. Moors, schrijft de paro chieraad, dat 2617 parochianen zich schriftelijk tegen het ontslag hebben uitgesproken. „Maar drie parochianen waren een andere mening toegedaan aldus de brief. De parochieraad prijst pastoor Miedema om zijn wijs en bewon derenswaardig pastoraal beleid. Dat de bisschop in Roermond wel be reid is pastoor Miedema ergens anders in de zielzorg te plaatsen wijst er, vol gens de parochieraad op dat het con flict hoofdzakelijk is te wijten aan de hardnekkige weigering van de Schaes- bergse rooms-katholieke geestelijkheid om met pastoor Miedema samen te werken. De bisschop van Roermond verwijt pastoor Miedema 'n al te progressief beleid, o.a. met betrekking tot het fi nancieel en administratief beheer van de parochie. Pastoor Miedema heeft verder niet goedgekeurde vernieuwin gen en de liturgievieringen doorgevoerd. Bovendien heeft hij andere denkbeelden over het gemengde huwelijk dan de bisschop. Pastoor Miedema had gisteravond nog niet beslist of hij ontslag zal ne men. „Ik neem rustig de tijd tot 20 februari. Ik heb werk genoeg in mijn parochie", zei hij. Een frontale botsing tussen een auto en een bus in Amstelveen heeft gister morgen het leven gekost aan de dertig jarige D. S. Westra. Hij had in een bocht de macht over het stuur verloren. (Van onze weerkundige medewerker IXet wordt de komende twee tot vier dagen geleidelijk kouder. Nu de wind zich in de noordoosthoek heeft genesteld kan koudere lucht uit De nemarken en van de Noordzee onze omgeving bereiken. De temperatuur blijft zaterdag en zondag op een ni veau dat niet ver van het vriespunt ligt. De aangevoerde lucht is vochtig, met als gevolg veel bewolking en kans op mist. Maandag of dinsdag is het begin van een nieuw wintertje met 's nachts lichte vorst niet uitgesloten, nu een IJslands hogedrukgebied zich consequent naar Schotland en Scan dinavië uitbreidt en de kracht van een bejaarde depressie ten zuidwesten van de Britse eilanden gebroken schijnt te zijn.

De Vallei | 1968 | | pagina 1