De medailles verdeeld Afscheid van Grenoble Jean-Claude Killy - eind goud, al goud - Laatste goud van Grenoble voor Rus Beloessov Schwarz veroverde goud; Danzer (ge)vierde man Rusland kampioen Opnieuw goud voor „Bob koning" Monti Doping onderzoek had geen resultaat Negen landen willen niet naar Mexico OOSTDUITSERS NAMEN REVANCHE wat een stijl wat een after-shave Uniek OLYMPISCH KUNSTRIJDEN Naar vierde plaats -dank zij Zweden- Beneden vorm Tintelfris en huidversterkend. MAANDAG 19 FEBRUARI 1968 DEN HAAG. De medailleverde ling van de tiende Olympische Win terspelen in Grenoble was als volgt: Goud Zilver Brons 1. Noorwegen 6 6 2 2. Rusland 5 5 3 3. Frankrijk 4 3 2 4. Italië 4 mmr 5. Oostenrijk 3 4 4 6. NEDERDAND 3 3 3 7. Zweden 3 2 3 8. W.-Duitsland 2 2 3 9. Ver. Staten 1 5 1 10. Finland 1 2 2 11. O.-Dultsland 1 2 2 12. Tsj.-Slowakije 1 2 1 13. Canada 1 1 1 14. Zwitserland 2 4 15. Roemenië 1 Op de 500 meter hardrijden dames werden drie zilveren medailles uitge reikt en geen bronzen. Bij de heren eindigden zowel op de 500 m als op de 1500 m twee rijders op de tweede plaats. Ook hier werden geen bron zen medailles uitgereikt. Ter vergelijking volgt hier de me dailleverdeling van de Olympische Winterspelen 1964 te Innsbruck: Goud Zilver Brons 1. Rusland 11 8 6 2. Oostenrijk 4 5 3 3. Noorwegen 3 6 6 4. Finland 3 4 3 5. Frankrijk 3 4 8. Duitsland 3 3 3 7. Zweden 3 3 1 8. Ver. Staten 1 2 3 9. NEDERLAND 1 1 0 10. Canada 1 2 11. Gr. Brittannië 1 3 12. Italië 1 3 13. Nd.-Korea 1 14. Tsj.-Slowak. 1 34 38 31 Bij de reuzeslalon werd tweemaal zilver uitgereikt en geen grons. Dit was ook het geval bij de 3000 meter hardrijden dames. Op de 500 meter voor heren deel den drie rijders de tweede plaats en zij ontvingen elk een zilveren me daille. Ook hier geen brons. GRENOBLE De Italiaanse „bob koning" Eugenio Monti heeft bij de Olympische Winterspelen in Grenoble zijn tweede gouden medaille gewonnen. Na zijn eerste plaats in de tweemans bobwedstrijden, won de Italiaan nu ook het goud in de viermansbob. Met rem mer Luciano de Paolis, Roberto Zan- donella en Mario Armano bleef Monti, de Oosternrijkse bob onder aanvoering van Erwin Thaler in twee manches juist 8/100 sec. voor. Op de derde plaats eindigde het Zwit serse team. De uitslag luidde: 1. Italië 1 (Monti, Zandonella, Arma no, De Paolis) 2.17.39 2. Oostenrijk 1 Thaler, Gruber, Eder, Durnthaler) 2.17.48 3. Zwitserland 1 (Wicki, Hof- mann, Graf, Candrian) 2.18.04 4. Roe menië 2.18.14 5. Duitsland 1 2.17.33 6. Italië 2 2.18.36 7. Frankrijk 1 2.18.84 8. Engeland 2.18.84 (zelfde t.) 9. Duitsland 2 2.19.47 10 Verenigde Staten 2.10.56. GRENOBLE 1968 GRENOBLE „Les Jeux sont fait" de Spelen zijn beëindigd. Met een korte, stijlvolle sluitingsceremonie is in het Stade de Glacé, het moderne stport- spektakel, dat Grenoble, AIpe d'Huez, Chamrousse, Villard-de-Lans en Saint Nizier, twaalf dagen lang het middel punt van de gehele sportwereld deed zijn, pitgeiuid. Toen de tachtigjarige president van het Internationaal Olympisch Comité, de Amerikaan Avery Brundage, zondag avond* om precies 21.49 uur, de tiende Olympische Winterspelen voor gesloten verklaarde, wisten de ruim vijftienhon derd sportlieden uit zesendertig landen, dat het nu toch definitief afgelopen was. Dat zij nu hun koffers konden gaan pakken en al dan niet voorzien van Olympisch eremetaal naar huis konden gaan. Grenoble zal vanaf vandaag weer een gewone stad worden. Een stad zon der de vanen, de vlaggen en de versie ringen die aantoonden dat daar de Olym pische Winterspelen werden gehouden. Natuurlijk, er zijn mooiere en gezel liger winterspelen geweest. Grenoble kon de 1500 deelnemers, de 2500 jour nalisten en de 1000 officials niet de spe cifieke wintersportsfeer geven, waarop zij hadden gerekend. Teveel hield een dichte nevel de koesterende zonnestra len, die Grenoble de juiste sfeer had den moeten geven, tegen. Figuurlijk was die zon zondagavond echter wel aanwezig in het met twaalfduizend toe schouwers gevulde Stade de Glacé. Want in tegenstelling tot de veel te pompeuze openingsplechtigheid, was de sluitingsceremonie een feestelijk en blij gebeuren. Sapporo in Japan zal de volgende pleisterplaats van de Olympische Win terspelen zijn. In 1972 zal daar het Olympisch vuur weer worden ontstoken, het Olympisch vuur, dat zondagavond in Grenoble na twaalf dagen van sportieve strijd voor lopig werd gedoofd. „Les jeux sont fait". CHAMROUSSE „Zo is de sport", zei vader Killy, befaamd oorlogsvlieger, simpel, toen in de geïmproviseerde studio van de Franse televisie aan de voet van de Chamrousse de Noorse verkoper Haakon Mjoen als „eerste winnaar" van de Olympische slalom werd aangekondigd. „Ik heb verloren van een groot kampioen", betoogde Jean-Claude zelf met trillende stem tien minuten later, nadat Mjoens mooie droom door diskwalificatie was verstoord en veteraan Karl Schranz zich winnaar van het goud waande. Ook de Oostenrijker zou slechts kort de vreugde van de triomf kennen. Na dat de Zwitser Karl Molitor, voorzitter van de internationale jury, de rappor ten van de controleurs had ontvangen viel het vonnis. In zijn tweede manche was Karl Schranz bij de twintigste poort gehinderd door een militair, die de sneeuw egaliseerde. De jury had geen lang beraad nodig: de skiër uit Sankt Anton kreeg een nieuwe kans. Op dat moment bedroeg, ten gevolge van de dichte mist, het zicht slechts enkele tientallen meters. Maar een enkele of ficial was daardoor op de hoogte van het drama, dat zich even tevoren had afgespeeld. Voordat de overijverige Al penjager bil poort twintig voor 't groot ste incident van de tiende Olympische Winterspelen had gezorgd, was Karl Schranz al van de piste geraakt, had een poort gemist en zou dus zonder meer gediskwalificeerd zijn. Vandaar dat Schranz' herkansing een zinloze af daling werd, die nooit tot klassering kon leiden. Een grote orga nisatorische fout, bij deze voor de Fran sen zeer delicate kwestie, is dat geen extra maatregelen zijn genomen, toen bleek welke uitzonderlijke weersom standigheden er waren. Wanneer de ju ry al tijdens de slalom regelmatig con tact gehouden had met de poortwach ters zou er stellig een minder onaange name discussie zijn ontstaan over de waarde van de derde gouden medaille van „King Killy", zoals de Fransen hun 24-jarige idool al jaren noemen. Als men ervan uit gaat dat de inter nationale officials op de Chamrousse hun taak naar eer en geweten hebben verricht en zelfs bij de commerciële belangen die spelen in de skisport is er geen reden voorshands aan te ne men dat dit niet het geval is geweest heeft Jean-Claude Killy een unieke prestatie geleverd. Evenals Toni Sailer die in 1950 in Cortina d'Ampezzo de slalom, reuzeslalom en afdaling won, boekte de held van heel Frankrijk een drievoudige overwinning. Hij werd juist als Sailer wereldkampioen al pinecombinatie met de ideale waarde ring van 0 punten. Slechts een vraag rest: had Killy het recht deel te nemen aan deze spelen, die bestemd heten te zijn voor amateurs? Nadat Toni Sailer alleen om zijn uiterlijk al voorbestemd voor de film, zijn groot slem haalde, ontstonden de discussies over de ama- teurstatus van de Oostenrijker. Vrijwil lig trok hij zich terug toen de interna tionale skifederatie na talloze vergade ringen niet tot een uitspraak kon ko men. Killy's bihdingen met de fabri kanten van ski-artikelen zijn, evenals dat het geval is bij zijn concurrenten, algemeen bekend. Zijn reis naar Call- fornië is al geboekt. „Ik zal hier nog maanden blijven, totdat ik voor de tweede maal de wereldbeker heb ge wonnen", zei hij zaterdagmiddag zelf verzekerd na zijn veelbesproken zege. Het filmcontract in Amerika ligt voor Killy klaar. Hij heeft zich verzekerd van de steun van promotor Mark Mc- Cormack, die ook miljonair-golfpro- fessional Arnold Palmer onder zijn hoe de heeft. De grote Fransman ontkent zijn handtekening al te hebben gezet onder een lucratieve aanbieding. Dat zeiden in 1964 na Innsbrück ook Marika Kilius en Hans Jürgen Bëumler. Twee jaar later stuurde het Duitse tweetal vrijwillig de zilveren medailles, ver overd bij het paarrijden, terug De uitslag van de slalom luidde: 1. en Olympisch kampioen: Jean- Claude Killy (Fr.) 99.73 (49.37-50.36); 2. Herbert Huber (Oost.) 99.82 (50.06- 49.76); 3. Alfred Matt (Oost.) 100.09 (49.68-50.41); 4. Dumeng Giovanoli (Zwi.) 100.22 (49.89-50.33); 5. Vladimir Sabich (VS) 100.49 (49.75-50.74); 6. An- drzej Bachleda Curus (Pol.) 100.61 (49.88-50.73); 7. James Heuga (VS) 100.97 (49.96-51.01); 8. Alain Penz (Fr.) 101.14 (49.89-51.25); 9. Fred Rick Chaf fee (VS) 101.19 (49.95-51.24); 10. Peter Frei (Zwi.) 101.98 (50.04-51.94). GRENOBLE Geen van de 86 atle ten, die tijdens de Olympische Winter spelen zijn onderzocht op het gebruik van stimulerende middelen, heeft deze gebruikt. Dit werd zaterdag in Gre noble bekend gemaakt. De vijftig vrou welijke atleten, die zich aan de zgn. speekseltest ter vaststelling van het ge slacht moesten onderwerpen, zullen in de toekomst op Olympische Spelen nooit meer hoeven te „likken". De Oostenrijker Wolfgang de gouden medaille. Schwarz, die bij het kunstrijden beslag legde op ST.-NIZIER Het laatste goud van Grenoble was niet voor de Noor Björn Wirkola. De man, die in het af gelopen seizoen een waar schrikbewind had uitgeoefend in het rijk der ski springers, kwam nu op de belangrijk ste wedstrijd van het seizoen het sprin gen van de 90-meterschans op de Olympische Winterspelen van Greno ble, niet verder dan een drieëntwintig ste plaats. Een bittere teleurstelling voor de Noor, die ook op de 70-meter- schans al niet verder had kunnen rei ken dan een vierde plaats. Ook Jiri Raska, die na het zeventig meter springen de hoogste plaats van het rostrum had mogen beklimmen, greep naast het gouden eremetaal. De Tsjech werd tweede, achter de verras send goed springende Rus Vladimir Be loessov. De 21-jarige metaalbewerker uit Leningrad nam bij zijn eerste vlucht resoluut de leiding met een sprong van 101,5 meter. De tweede plaats werd op dat moment gedeeld door de Japanner Fukujawa en de Tsjech Raska. die een afstand van 101 meter overbrugden. Raska leek de beste kans te hebben toen hij vlak voor het einde bij zijn tweede sprong na 98 meter de sneeuw weer raakte. Hij belandde met deze prestatie op de eerste plaats met een prachtig uitzicht op de gouden medail le. Juist toen hij zich deze onderschei ding in gedachten al om de hals had gehanden, ging Beloessoev naar bene den. Een krachtige afzet, een harmoni sche vlucht en een vederlichte landing deden de Rus, die zich op het laatste moment in de ploeg van de Sovjet Unie had gewerkt, na 98,5 meter lan den, daarmee het goud naar zich toetrekkend. De Japanner Takasi Fu kujawa was toen al afgevallen. Geheel uit balans gebracht door een foutieve beweging bij de afzet, kwam de Aziaat niet verder dan een schamele 82,5 me ter. Derde werd de Noor Lars Grini, die met sprongen van 99 en 93,5 meter nog net de bronzen medaille wegkaapte voor de Oostduitser Manfred Queck, die met 96,5 en 98,5 meter wel verder sprong, maar de derde plaats door zijn minder goede stijl verspeelde. De DEN HAAG De moeilijkheden in de internationale Olympische beweging te kenen zich af. Negen Afrikaanse landen maakten dit weekeinde bekend niet aan de Olympische spelen in Mexico stad deel te nemen nu Zuid-Afrika is toegelaten. Enkele andere landen kon digden een boycot aan en Rusland en Polen spraken een ernstige waarschu wing ui.t Bij de negen landen (Ethiopië, Alge- rië, Oeganda, Tanzania, Ghana, Guinea, Gambia, Egypte en Kenia), die reeds officieel bekend maakten uit protest tegen de toelating van Zuid-Afrika niet naar de zomerspelen te gaan, zullen zich mogelijk de komende dagen andere aan sluiten. Tot de landen die een boycot overwegen, behoort ook een Aziatisch land Maleisië. De verklaring werd be kend gemaakt door de Maleisische pre mier, Aldul Rahman. De beslissing of nog meer Afrikaanse landen zich terugtrekken valt' donder dag, wanneer in Brazzaville het dage lijks bestuur van de overkoepelende sportbond van Afrika bijeenkomt. in een communiqué, dat zaterdag in Grenoble bekend werd gemaakt, heeft Rusland de toelating van Zuid-Afrika een ernstige bedreiging voor de Olym pische beweging genoemd. „De beslis sing is een inbreuk op de reglementen. De hele wereld weet dat de sociale rech ten van de autochtone bevolking van Zuid-Afrika met voeten worden getre den. Met de verzekeringen over de kan sen van niet-blanke sportlieden wordt geprobeerd de wereld zand in de ogen te strooien". Polen liet zich zaterdag in ongeveer gelijke bewoordingen uit en verzekerde alles in het werk te zullen stellen dat de beslissing wordt herroepen. De Rus Vladimir Beloessov in actie bij het schansspringen, dat hem Olym pisch goud opleverde. O prachtig door het luchtruim gaande' Noor, verzoette daarmee toch de wat bittere pil, die de Noorse supporters te slikken kregen, toen ze bemerkten dat hun held Björn Wirkola totaal uit vorm was. Uitslag: Beloessov (Rusland) 231,3 pnt (101,5m - 98,5m); 2. Jiri Raska (Ts. SI.) 229,4 (101,0 - 98,0); 3. Larg Grini (Noorw.) 214,3 (99,0 - 63,5); 4. Manfred Queck O.Dld) 212,8 (98,5 - 98,5); 5. Ben Tomtum (Noorw) 212,2 (98,5 - 95,0) ;6. Reinhold Backer (Oost) 210,7 (98,5 - 95,0); 7. Wolfgang Stöhr (O.Dld.) 205.9 pnt (96.5 - 92.5); 8. Anato li Jeglanov (Rush 205,7 (99.0 - 92,0); 9. Ludvik Zajc (Z. SI.) 203,8 (96,5 - 93,5); 10. Gilbert Poirot (Fr) 203,7 (97,0 - 94,0). GRENOBLE De Oostenrijker Wolfgang Schwarz heeft zijn bij de verplichte figuren opgebouwde voor sprong niet meer prijsgegeven. Het goud bij het kunstrijden was voor hem. Doch niet Wolfgang Schwarz, maar zijn landgenoot Emmerich Danzer was in het ijsstadion van Grenoble de gevierde man. De wereldkampioen de monstreerde een schitterende klir, mo gelijk de beste uit zijn carrière. Zijn rijkdom aan ideeën, de soeverei ne houding en de dwingende verbeel dingskracht, waarmee hij over het ijs ging, de keuze van de muziek en de wij ze waarop deze werd omgezet in pas sen en sprongen, brachten het publiek ADVERTENTIE Fresh-up activeert de huid en houdt deze soepel en fris dankzij de stimulerende en huidversterkende werking. Fresh-up dè mannelijk-frisse after-shave lotion. met doserende depper 2.40 3.95 6.73 met masserende roller 2.95 4.25 nieuw: foam-after shave 6.75 tot geestdrift. De sportieve inhoud bleef daarbij niet achter. Na dertig seconden had Danzer reeds vier schitterende dub- belsprongen op het ijs getoverd. De ent housiaste toeschouwers gaven met spreekkoren te kennen: Danzer hoort hoort niet op de vierde plaats (de po sitie die hij na de verplichte figuren bezette) de Oostenrijker moet op het ere-podium. Toen hij tenslotte als hoog tepunt van zijn kür zowaar* een driedub bele Salchow sprong, riep zijn trainster Herta Wachtler: „Je bent er Emmi". Met een bevrijdende lach op het gelaat reed de over vier weken 24 jaar oude Danzer naar het einde van zijn voor stelling .Maar slechts een jurylid, de Italiaan Beltrani hief het bordje met het maximale cijfer zes omhoog. De na de verplichte figuren leidende Wolfgang Schwarz was verstandig ge noeg om na zijn drievoudige Salchow geen onnodig risico meer te neinen. De 20-jarige maskeerde zijn moeilijkheden zorgvuldig en reed vijf minuten lang „met de rem er op". De jury ging van 5.6 tot 5.9: geen kans voor de na de verplichte figuren reeds duidelijk ach terstaande Tim Wood. Voor de Amerikaan, die een drievou dige sprong had zien mislukken, maar over het algemeen meer inhoud aan zijn kür had gegeven dan Schwarz, was het zilver weggelegd. Als derde kwam uiteindelijk toch niet Emmerich Dan zer op het ere-podium. Op grond van majoriteit werd hij door de Fransman Patrick Pera naar de vierde plaats verwezen. Zowel in punten-aantal als in plaatscijfer was de Oostenrijker be ter gewaardeerd dan zijn rivaal. Een onbevredigende gang van zaken dat Danzer desondanks buiten de medailles bleef, want Pera was duidelijk overge waardeerd door de jury. De Fransman, die voor eigen publiek reed, kwam ten val bij de Lutz, zijn spreidsprong mislukte en ook bij de pi rouettes was de afwerking niet voldoen de. Eindstand: 1. en Olympisoh kampioen Wolfgang Schwarz (Oost) pl. cijf. 13-1904,1 pnt. 2. Timothy Wood (VS) 17-1891,8 3. Pa trick Pera (Fr) 31-1864,5 4. -Emme rich Danzer (Oost) 29-1873,0 5. Gary Visconti (VS) 52-1810,2 6. John Petke- vich (VS) 56-1800,2 7. Jay Humphrey (Can) 63-1795,0 8. Andrej Nepela (Tsj SI) 70-1772,8 9. Sergej Tsjeoesjime (Rusl) 93-1737,0 10. Marian File (Tsj SI) 97-1734,2. Op de kunstijsbaan van Heerenveen zullen op 23 februari en op 1 maart de provinciale Zuidhollandse kampioen schappen voor dames en heren, seni oren en junioren, op de lange- en korte- baan worden gehouden. VILLARD DE LANS De Oostduit sers Thomas Kohier en Klaus Bonsack hebben met hun overwinning bij de tweezitters sportief wraak genomen voor de diskwalificatie van de drie Oostduitse dames, die bij de eenzitters ondanks een verbod toch de sleeijzers verwarmden. Kohier won eerder zilver als individueelrijder en Bonsack brons. Hun totaaltijd voor de duizend meter was een minuut en 35,85 sec. Zij waren de enigen die voor elke manche minder dan 48 sec. nodig hadden. De Oosten rijker Manfred Schmid, gouden-me daillewinnaar bij de eenzitters, en diens landgenoot Ewald Walch behaalden zil ver met een totaaltijd van 1.36.34. De Westduitsers Wolfgang Winkler en Fritz Nachmann werden derde met 1.37.29. Slechts 15 teams verschenen aan de start voor de eerste manche. Oor spronkelijk zouden er dertig mee doen, maar de talloze afgelastingen wegens het warme weer noodzaakten diverse ploegen de thuisreis te aan vaarden. De Amerikanen Michael Hessel en James Moriarty vertrokken voor de eerste manche maar niet voor de tweede. Moriarty raakte aan een kni geblesseerd. GRENOBLE Rusland dankte zijn tweede achtereenvolgende Olympische ijshockeytitel en zesde wereld- en Europese kampioenschap in successie aanZweden, dat zelf niet eens in de prijzen viel. Zaterdag, vroeg in de avond, was de sterke Russische for matie, aangevoerd dc>or de ervaren Bo ris Majorov, een outsider. Zelfs de meest sprekende overwinning op de Canadezen in de laatste wedstrijd van het toernooi scheen Rusland het goud niet te zullen brengen. Algemeen werd verwacht dat'Tsje- cho-Slowakije in de eerste ontmoeting van de avond Zweden een duidelijke nederlaag zou toebrengen. In dat geval zouden Rusland, bij winst op Canada, en Tsjecho-Slowakije met twaalf pun ten het toernooi beëindigen. De onder linge rangschikking zou dan worden bepaald aan de hand van de wedstrijd tussen beide landen. De 5-4 zege, don derdag in een titanisch gevecht ge boekt. zou de Tsjechen dan voor het eerst in de geschiedenis de Olympische ijshockeytitel hebben gebracht. Praktijk en theorie liepen ook nu ver uiteen. De Zweden, die niets meer te winnen hadden, speelden onbevange- ner tegen de gedoodverfde Olympische kampioenen. Het werd een enerverend duel, waarin de Stjechen beneden hun normale vorm bleven. Ondanks een langdurig slotoffensief bracht Tsjecho- Slowaldje het niet verder dan een moeizaam gelijk spel: 2-2. Door dat „onbeslist" werd de ont moeting Canada-Rusland een ware fi nale. De 12.000 toeschouwers, die het Ijsstadion tot de laatste plaats vulden, mochten dan in grote meerderheid ach ter de ploeg van pater Bauer staan, met hun „Go-Canada-Go" hebben ze de formatie niet kunnen redden. Het verschil in klasse was te groot. Wan hopig en ten kosten van vele overtre dingen poogde Canada stand te houden. Het werd een regelmatige nederlaag. Met een 1-0 voorsprong sloot Rusland de eerste periode af, na de tweede speeltijd gaf het scorebord 2-0 aan en na ruim een minuut in de laatste pe riode maakte Startsjinov aan alle on zekerheid een einde: 3-0. Zimine en Firsov zorgden ervoor dat het prestige- duel in een 5-0 zege voor Rusland ein digde. De 27-jarige Russische ijshockeyster Anatoli Firsov is in Grenoble uitgeroe pen tot de beste voorhoedespeler van het Olympische ijshockeytoernooi. Hij scoorde in totaal dertien treffers, waar mee hij het record van de Canadees Stan Obodiac (12) verbeterde. De Ca nadees kwam tot zijn prestatie in 1951. Ken Broderick, ook een pupil van pa ter Bauer, mag zich de beste doelman noemen en de Tsjech Jan Suchy werd de beste verdediger. De sportiviteitsprijs ging naar Zwe den, dat in totaal gedurende 46 minu ten spelers aan de strafbank kwijtraak te. De straftijd van de overige teams was: O-Dld 48 min, Canada 56 min, Tsj. Slowakije 58, Rusland 62, Fin land 68, Ver Staten 69 en West-Duits- land 76 minuten. De eindstanden in de twee groepen van het Olympisch ijshockeytoernooi luidden: Groep A: 1. en Olympisch kampioen Rusland 7 6 0 1 12 48—10 2. Tsj.-Slowakije 7 5 1 1 11 33—17 3. Canada 1 5 0 2 10 2815 4. Zweden 7 4 1 2 9 23—18 5. Finland 7 3 1 3 7 17—23 0. Ver. Staten 7 2 1 4 5 23—28 7. W.-Duitsland 7 1 0 6 2 13—39 8. O.-Duitsland 7 0 0 7 0 13—48 Spelmoment uit de ijshockeywedstrijd tussen Rusland en Canada, door eerst genoemde met 50 gewonnen. Groep B: 1. Zuid-Slavië 2. Japan 3. Noorwegen 4. Roemenië 5. Oostenrijk 5 5 0 0 10 33—9 5 4 0 1 8 27—12 5 3 0 2 6 15—15 '5 2 0 3 4 22—23 5 1 0 4 2 12—27 6. Frankrijk 5 0 0 5 0 932

De Vallei | 1968 | | pagina 10