P. Schaap: „Als er een t.v. V in komt mogen wij onze medewerking niet geven" Het is onze taak de jeugd op te vangen en van straat te houden Club 500 bezorgde jeugd van O verberg weer fijne ontspanningsmiddag „U kunt gerust komen biechten in pastorie Kerkeraad had geen hoop meer na 22 beroepen Sparta oefende voor eeuwfeest van KNGV Prijspeil voor appels beter Schutters naar Amerongen Pech onderweg voor ambulance Jaarfeest van Herv. jeugd V.V.D. verwacht veel van „1 op 1 Belangrijke taak Staalglas niet bestand tegen bakstenen MIST Schakers actief in Barneveld 99 Ds. J. van Malenstein bij intrede GEEN ALCOHOL BIJ SNELVERKEER u uw Bel: 10550 11079 Pagina 3 MAANDAG 26 FEBRUARI 1968 S.G.P. TEGEN INSTUIF KEvSTEREN Tijdens de vrijdagavond gehouden raads vergadering van de gemeente Resteren heelt de SGP-frac tie, met uitzondering van wethouder J. van Eek, zich fel gekeerd tegen een voorstel van het college van burgemees ter en wethouders om in het voormalige herenhuis „De Snellenburg" te Opheusden een instuif voor de plaatselijke jeugd te realiseren. Uit 'n betoog van de SGP'er P. Schaap, die als woordvoerder optrad, bleek, dat televisie en beat als voornaamste grieven tegen dit opvangstcentrum voor de jeugd golden. „Wanneer de instuif wordt uitgerust met t.v. en er beatavonden worden gehouden, mogen wij onze medewerking daar niet aan verlenen", merkte de heer Schaap op. Burgemeester D. J. Pott en verschillende raads leden trachtten tevergeefs langdurig om de SGP-afgevaar- digde tot andere gedachten te brengen. Alle pleidooien mochten echter niet baten. Volgens de SGP'er dient de jeugd de vrije tijd op heel andere manieren te verpozen. Op initiatief van burgemeester D. J. Pott werkt een commissie, bestaande uit vertegenwoordigers van plaatselijke verenigingen en politieke groeperingen, sinds korte tijd aan een plan om in het voormalige herenhuis „De Snellen burg" een zogenaamde instuif voor de Opheusdense jeugd onder te brengen. De raad behandelde vrijdagavond een verzoek van de commissie om een kre diet van f 15.000,- beschikbaar te stellen voor verbouwing en inrichting. De heer R. de Jongh (PvdA) merkte op, dat hij een vertegenwoordiger van de SGP miste in de instuif-commissie. Het PvdA-raadslid zei het te betreuren, dat die nogal omvangrijke bevolkings groep niet bij de realisering van het belangrijke project betrokken wilde zijn. Hij vroeg de heer Schaap hiervoor een verklaring. „Onze fractie is helemaal niet en thousiast over de plannen van de com missie. Wij hebben ons er bewust niet bijgevoegd, omdat het bevolkingsdeel, dat achter ons staat, heel andere dingen met de jeugd voor heeft. Wij zijn bang voor wat er in toekomst in „De Snellenburg zal gaan gebeuren", aldus de heer Schaap, die optrad als fractie leider in verband met ziekte van de heer C. H. Jansen Schuiling. Burgemeester Pott duidde de SGP- er op het feit, dat een instuif geen po litieke zaak is. „Het is onze taak om de jeugd op te vangen en van de straat te houden". De burgemeester vroeg de heer Schaap met 'klem of hij hét ver antwoord achtte om de jeugd langs de straat te laten zwerven. Het raadslid antwoordde, dat hij zijn niet om", riep de heer Pott uit. „Het houden. „Maar daar gaat het helemaal eigen kinderen wel van de straat kon gaat om de jongens en meisjes, die thuis niet worden opgevangen. Daar hebben we allemaal de verantwoording voor, hetgeen niet wil zeggen, dat we de taak van de ouder moeten overnemen". De heer Schaap antwoordde: „Ik weet zeker, dat ons deel van de bevol king er beslist geen prijs op stelt, dat hun kinderen de instuif gaan bezoe ken. Beat De heer Th. Haan (PvdA) vroeg de heer Schaap op welke principiële gron den de SGP haar medewerking aan de instuif onthoudt. „Onze groepering is er absoluut tegen, dat er in de Snellen- burg een tv komt te staan en dat er beat- en kaartavonden worden gehou den", zei de SGP-er, die er nagenoeg van overtuigd was, dat de instuif een fiasco zou worden. Burgemeester Pott zei, dat hij gerust de verantwoording voor de instuif durfde te nemen. „Men AMERONGEN De schietvereni ging Willem Teil organiseert in de pe riode van 29 maart tot en met 12 april in de zaal van café Buitenlust een na tionale schietwedstrijd. De wedstrijd wordt gehouden op maandag, dinsdag en vrijdag van 19.00 tot 23.00 uur en op woensdag, zaterdag en vrijdag 12 april van 14.00 tot 22.00 uur. Toegestaan zijn alle wapenen met pa tronen 6 mm en cal. 22, diopter en ringkorrel, evenals gebruik van ge- weerriem. Telescopische richtmidde- len zullen zijn verboden. Hoewel munitie ter plaatse verkrijg baar is worden de deelnemers verzocht hun eigen munitie mee te brengen. Er zal worden geschoten in de klassen A, B en C. Een groot aantal verenigingen in Ne derland hebben een uitnodiging ont vangen om aan deze wedstrijden deel te nemen. Verwacht wordt, dat er ve len aan de oproep gehoor zullen geven. RHENEN Zaterdagnacht om streeks twaalf uur bleef de Ehenense ambulance onderaan de Nieuwe Veen- endaalseweg-hoek Herenstraat met pech staan. In de auto bevond zich een inwoner van Rhenen, die naar het zie kenhuis te Wageningcn moest worden vervoerd. Aanvankelijk zou de gealarmeerde patrouillewagen van de groep Rhenen van de rijkspolitie de patiënt overne men, doch een passerend automobilist maakte de mannen erop attent, dat ga rage De Rhoter in het bezit was van een door Amerongen afgedankte ambu lance. De heer De Rhoter werd uit zijn bed gebeld en was na enkele minuten aanwezig om de patiënt over te nemen. Met de patrouillewagen voorop werd de rit daarop naar Wageningen voort gezet. Naar men van politiezijde mededeel de, heeft de patiënt van dit oponthoud geen nadelige gevolgen ondervonden. Burgemeester B. J. Pott geen politiek moet het zien als een proef. Laten we daar nu eens met z'n allen achter gaan staan. Laat Opheusden nu eens het voorbeeld geven". De heer Schaap liet zich niet door de woorden van de voorzitter overtuigen. Ook de pleidooien van de overige raads leden legde hij naast zich neer met de opmerking: „Ik wil mijn geweten niet bezwaren, want later zal ik daarover verantwoording moeten afleggen. Daar om durf, kan en mag ik niet voor het voorstel stemmen." De heer H. Remmelink (Gem. Bel.) stelde de openhartigheid van de heer Schaap wel op prijs, maar kreeg de indruk, dat er een afwachtende hou ding aangenomen wordt waarbij men hoopt, dat de zaak zal mislukken. De heer Schaap antwoordde, dat hier be slist geen sprake van was. „Als het wel zo was, had ik het wel gezegd", zei hij. erbaasd De heer Schaap, die de gehele tijd uit naam van zijn fractie had gespro ken, was stomverbaasd toen wethouder J. van Eek (SGP) zich voor het voor stel uitsprak. ,,Het is een moeilijke zaak, maar toch moeten wij allemaal proberen de jeugd in goede banen te- leiden. Ik zou de proef graag gade wil len slaan en ik hoop, dat deze slaagt. Het is mij bekend, dat er gelegenheid gegeven zal worden tot vergaderen en dat vind ik een groot winstpunt. Op het ogenblik gebeurt dit in cafés met alle gevolgen van dien", aldus de heer Van Eek. Met tien stemmen voor en twee te gen werd tenslotte besloten om aan de instuif-commissie f 15.000,- beschikbaar te stellen voor de verbouwing van het pand en de voorlopige inrichting. Van de zijde der PvdA, Boeren Partij en Ge meente Belangen werd zelfs aangedron gen om het krediet te verhogen, omdat men het voorgestelde bedrag wel erg laag vond. Burgemeester Pott zei een en ander in overweging te willen ne men. Van l)is Naar aanleiding van voorstellen tot het aanleggen van een centraal anten nesysteem in 120 woningwetwoningen (2e bouwstroom) en 11 bejaardenwo- ningen kwam de SGP opnieuw in het geweer, nu aangevoerd door de heer J. van Eek. In de eerste plaats vond wethouder Van Eek het onbillijk, dat men voor de antenne moet betalen als men geen televisie heeft. In de tweede plaats toonde hij zich namens de hele fractie in principe tegenstander van te levisie. Een voorstel van de P.v.d.A. om ook de bestaande woningwetwoningen uit te rusten met een centraal-antenne- systeem ging dan ook veel te ver vol gens de SGP-ers. Burgemeester Pott zegde echter toe de suggestie voor de woningen in het Achterdorp te Kesteren te willen be zien. Nadat hij de SGP-raadsleden had verteld, dat een centrale-antenne ook mogelijkheden biedt voor radio, vroeg hij de heer Van Eek lachend: Hoe kunt u nu tegen televisie zijn? Als de Ka- debatten worden uitgezonden, komt Van Dis van de SGP ook op de beeldbuis". „Tja", merkte Van Eek op, „als de te levisie hier opnamen komt maken, kom ik er ook op, maar daarom ben ik er nog wel tegen." Parkeermeters Met algemene stemmen besloot de raad om een krediet te verstrekken van f 19.200,- voor de aanleg van een vier tal parkeergelegenheden in Kesteren en Opheusden. De heer K. de Gier (PvdA) vroeg of men nog niet aan parkeerme ters dacht in Kesteren. Ook deze op merking verwekte grote hilariteit. De heer J. den Hartog (AR) vroeg of de Tielsestraat ook nog niet in aan merking zou kunnen komen voor par keerhavens. Vooral bij de dijk achtte het raadslid meer parkeerruimte nodig. Burgemeester Pott zegde toe de moge lijkheden hiervan te zullen onderzoe ken. De raad schaarde zich eenstemmig achter de onlangs gestarte actie voor een spoedige voltooiing van rijksweg 15. Er werd een bedrag van f 67,- be schikbaar gesteld om in de kosten van de actie tegemoet te komen. Voor de reconstructie van de Smacht- kamp trok de raad een krediet van f 96.500,- uit. De heer L. van Eldik (BP) had reeds meermalen aangedron gen op herstel van de weg, die in zeer slechte staat verkeert. Het wegdek zal geheel vernieuwd worden, terwijl tevens een parkeerstrook aan de westzijde en trottoirs aan beide zijden van de weg zullen worden aangelegd. Burgemeester Pott merkte op. dat nog niet bekend is, wanneer met de re constructie zal worden begonnen, om dat nog geen financieringsmiddelen be schikbaar zijn. De verbetering van de Smachtkamp is echter een hoge mate van urgentie toegekend. EDERVEEN Donderdag 29 fe bruari houden de jeugdverenigingen van de Ned. Herv. kerk hun jaarverga dering. De vier jeugdverenigingen zijn druk bezig geweest met de voorbereiding voor deze avond. Er staat o.a. op het programma: een samenspraak, een inleiding en een ge dicht. Een en ander wordt afgewisseld door koorzang, samenzang, jaarversla gen enz. OVERBERG In het kader van de vrijetijdsbesteding voor de jongens van kamp Overberg heeft ook afgelo pen zaterdag weer een ontspannings- ipiddag plaats gevonden, verzorgd door de Stichting voor Gehandicapten uit de Bilt, momenteel beter bekend onder de naam Club 500. Met een kort woord leidde de heer Lo- huizen als organisator deze middag in, waarna de kleine maar dappere accor- deoniste Willy Franse uit Den Haag als eerste haar akkoorden door de zaal liet gaan. Haar repertoire was vrij uit gebreid. Van een potpourri, waarbij de zaal zich lang niet onbetuigd liet, ging zij rustig over naar een Hongaarse me lodie. Ter afwisseling kwam Maarten Wiesman naar voren, die, zichzelf op de gitaar begeleidend, enkele bekende en minder bekende folksongs liet ho ren, waarbij zijn duidelijke stem en goede voordracht opvielen. Verder trad Rina de Heus diverse malen voor het voetlicht. Haar uitspraak is goed en haar lage wat omfloerste stem pas goed bij hét soort liedjes, dat zij brengt. Vooral bij een Israëlisch liefdeslied kwam dit goed tot uiring. Haar samen zang met Maarten Wiesman, waar schijnlijk als experiment bedeeld, kon minder goed geslaagd genoemd wor den. De combinatie Maarten Wiesman en de in Overberg goed bekende pianist Leo Bruigom was beter geslaagd. Tenslotte betraden vier jonge in leu ke kleding gestoken meisjes, variërend in leeftijd van 12 tot 18 jaar en bekend onder de naam „The Bentley Sisters" het podium, die de héér Lohuizen met veel moeite uit De Zilk naar Overberg had weten te krijgen. Zij zongen en speelden diverse liedjes van eigen bo dem op de hun eigen manier, wat er geen twijfel over liet bestaan, dat deze meisjes nog wel meer van zich zullen laten horen. Het geheel deed fris en pittig aan en de opmerking van de or ganisator, dat er al verschillende pla- KESTEREN Het aanbod van ap pelen op de Nederlandse fruitveilingen is de laatste weken niet groot. Er is wel een flinke voorraad in de koelhuizen, maar door het lage prijspeil is de ani mo om te ruimen niet groot. Overi gens is dat prijspeil de laatste tijd ver beterd. Vooral voor enkele goede rassen met een betrekkelijk gering aanbod worden thans vrij hoge prijzen betaald. Het aanbod van Cox's Orange Pippin is nog slechts op enkele veilingen, met name die in Zwaag en Geldermalsen. van betekenis. Daar is de veilingprijs van deze goede handappel gestegen tot f 1,a f 1,20 voor de klasse 1 grote en middelmaat. Een ander ras waarvoor een grote vraag bestaat, is de Winston, een ap pel die vooral in Zeeland veel wordt geteeld. Eind deze week werd op de Zeeuwse veilingen voor de goede kwa liteiten van dit ras tussen f0,75 en f 0,90 per kg betaald. Het belangrijkste ras dat op het ogenblik wordt aangevoerd is de Gol den Delicious. De goede kwaliteiten doen op de veilingen tussen f 0,45 en f 0,55 per kg., wat ook belangrijk meer is dan enkele weken geleden. Moeilijker verloopt de prijsvorming voor goudreinette. Goede partijen doen rond 30 cent per kg, maar er is toch geen sprake van een prijsstijging van betekenis. ELST Na bijna vier jaar vacant te zijn geweest kon de hervormde gemeen te van Eist gisteren haar nieuwe predikant begroeten. In de ochtenduren werd ds. J. van Malenstein bevestigd door de Kampense predikant ds. Van Sonnen- berg. De bevestigingspredikatie ging over Johannes 430: „Hij moet wassen en ik minder worden". Na Psalm 65 en 1 Cor. 1 18-31 gelezen te hebben koos ds. Van Malenstein als tekst voor zijn intreeprediking: Psalm 65:10b: „De rivier Gods is vol water". Deze tekst zo verklaarde de predikant vormt het opschrift van het zegel van de hervormde gemeente van Eist. Een groot aantal genodigden, waar onder leden van de kerk in Kampen, de vroegere consulenten van Eist, ds. v. Breugem en ds. Kaastra en de huidige consulent ds. Van der Haar, afgevaar digden uit ring en classis, wethouder Van Lienden namens de burgerlijke gemeente Rhenen en de heer Kievid namens de gereformeerde gemeente in Eist, waren met velen van de hervorm de gemeente samengekomen. Tot hen begon ds. Van Malenstein met te zeg gen: „Het is, ook buiten, een wonder schone dag, een dag waarvan men kan zeggen: dit is de dag die de Here ge maakt heeft. Het was de vervulling van een lang gekoesterde wens toen de Here mij riep om het Woord in Zijn kerk te bedienen. Hij heeft mij achter eenvolgens drie mooie gemeentes gege ven waarvan de laatste de grootste was. Nu kwam er een overtuigende roeping naar Eist, zo overtuigend dat we die niet konden afwijzen. We moes ten die roeping aannemen." Nadat ds. Van Malenstein uitvoerig gememoreerd had hoe zijn ambtsbedie ning in Kampen was verlopen, kwam hij tot zijn tekst. „Deze psalm loopt parallel met de Heidelbergse Catechis mus: ellende, verlossing en dankbaar heid. David heeft de ellende gekend, zo blijkt uit de eerste verzen, maar reeds in het vijfde vers heeft hij het over de verkiezing Gods. We worden bepaald bij onze armoede, maar als onze ar moede in aanraking komt met de rijk dom Gods wordt die arme rijk in Hem. Ja zelfs is Gods Zoon door de armoede heengegaan om onze armoede weg te halen. Kom dan tot Hem met lege han den. Het moet zijn „niets uit ons maar al uit Hem, zo reist men naar Jeruza lem. Die dorst hebben naar het gees telijke water komen en kopen om niet want de Bruidegom en het Lam zeg gen „Kom", zo besloot de nieuwe pre dikant van Eist zijn prediking. In zijn toespraak tot de gemeente „ik ben niet zo gedisponeerd voor toe spraken", merkte ds. Van Malenstein vooraf op zei hij tot zijn nieuwe ge meente: „Kom maar met uw geestelij ke moeilijkheden naar de pastorie. De biecht kennen we niet meer maar u kunt gerust komen biechten. Ik beloof u zelfs een ambtsgeheim." Na ds. Van Malenstein voerden ver schillende andere personen het woord. Als eerste de heer Van Lienden, die namens B. en W. de nieuwe predikant een goede samenwerking toezegde en hem hartelijk welkom heette. Het laat ste deed hij ook persoonlijk als ge meentelid en oud-ouderling van de her vormde kerk in Eist. Consulent ds. J. van der Haar uit Achterberg was blij zijn oude „studie vriend van Voetius" te kunnen begroe ten. Ds. G. H. Kaastra sprak namens Ds. J. van Malenstein roeping de classis Doorn en het breed-ministe- rie van de ring Rhenen. „De kansel van Amerongen staat voor u open. Ik hoop dat de kansel van Eist open zal staan voor alle predikanten uit de ring." Ds. Kaastra pleitte voor de in stelling van een „ministerie" voor pre dikantsvrouwen waarbij hij voorstelde te beginnen met samenkomsten voor predikantsvrouwen uit dat deel van de classis dat gezamenlijk een kerkbode uitgeeft. Amerongen en Eist nemen daarin deel. Tot besluit sprak ouderling A. Kok namens kerkeraad en gemeente. „Dit was het 23e beroep", zo zei hij, „en wij hadden geen hoop of verwachting meer. De Here heeft grote dingen ge daan en daarom doet onze blijdschap al die 22 bedankjes vergeten." Hij vroeg de gemeente ds. Van Malenstein staande toe te zingen psalm 122 3: „Dat vreed' en aangename rust..." Na afloop van de dienst was er in gebouw „Pniël" voor de leden van Eist gelegenheid kennis te maken met hun nieuwe herder en leraar, terwijl de gemeenteleden die uit Kampen wa ren gekomen, voor het laatst de hand van hun vroegere predikant konden drukken. ten van het kwartet gemaakt zijn, wek te dan ook geen verwondering. Goed op elkaar ingespeeld kregen zij meer- ipalen een ovatie uit de zaal. Onder aanbieding van éen versnape ring dankte tenslotte de ontspannings* leider alle medewerkers. Zaterdagavond werd in hotel „De Stichtse Oever" carnaval gevierd met medewerking van de carnavals vereniging „De Grapjassen" uit 's-Her- tcgenbosch. „De Grapjassen" hadden hun eigen orkest meegebracht be staande uit twaalf man. Op de Veer- weg werd een optocht geformeerd, waarna de „feestneuzen" musicerend en dansend naar het hotel trokken, waar tot diep in de nacht werd door- gefeest. AMERONGEN In hotel „De Kroon" hield de afdeling Amerongen van de VVD de jaarlijkse algemene le denvergadering. Deze redelijk goed be zochte bijeenkomst werd ook bijge woond door vertegenwoordigers van de afdeling Rhenen. Het VVD-raadslid de heer ir. Joh. Tenge, gaf een belangwekkende uiteen zetting over de gemeenteraadsvergade ringen, die door de aanwezigen met grote interesse werd gevolgd en een levendige uitwisseling van meningen ontlokte. De uitgebreide agenda werd onder de bekwame leiding van de voorzitter, de heer J. de Vries, in vlot tempo afge werkt. Na de bestuursverkiezing is het afdelingsbestuur thans als volgt samen gesteld Voorzitter J. de Vries, secretaris A. Vooren, penningmeesteresse mevrouw Ossendorp- Van de Water. In zijn sluitingswoord toonde de voor zitter zich verheugd over de aanmerke lijk toegenomen activiteit binnen de af deling. Hij vertrouwde erop, dat naar aanleiding van de ledenwerfactie „Eén op één", binnenkort het ledental een behoorlijke uitbreiding te zien zal ge ven. VEENENDAAL Zaterdagmiddag waren er in de sportzaal van de Kon. Ju- lianaschool 200 meisjes van Sparta aanwezig om onderricht te krijgen in volks dansen. De heer S. Bosma uit Bilthoven was aanwezig om in het kader van het eeuwfeest van het KNGV een onderdeel van de te organiseren festiviteiten bij Sparta in te studeren. Komende zaterdag komt de heer Bosma weer naar Veenendaal om een groot aantal jongens van Sparta te onderrichten. Op 23 maart zal er in de foyer van Tivoli iin Utrecht een massale Kring herdenking worden georganiseerd, waarvan de leiding in handen zal zijn van mevrouw Lens-Gerritsen. Dee bij eenkomst krijgt het karakter van een soiree, waarbij uitgenodigd worden de dagelijkse bestuurders van alle Krimg- verenigingen en bondsofficials. De VEENENDAAL De kleuterschool „De Kleuterkar" op het Coniferenplein heeft voor meer dan f 200,- schade, doordat jongens twee ruiten ingooiden. De vier daders, in leeftijd variërend van 13 tot 16 jaar zijn door de politie aangehouden. Hun ouders zullen voor de schade moeten opdraaien. In de hou ten verplaatsbare kleuterschool zijn ruiten gemonteerd van staalglas. De jongelui schijnen te hebben willen pro beren of dit glas ook tegen bakstenen bestand was. dagblad DE VALLEI? 9' lot 17.30 uur van 17.30— 19.30 uur uur. Zaterdags 16.3017.30 meisjes van Sparta zijn uitgenodigd om op die dag hun paardspringnum- mer ten beste te geven. Op 4 mei organiseert de Stichtse Turnkring in de Expohal te Hilversum een groo* volksdansfestijn. Dan zullen een 3000 kinderen van de Kring aanwe zig zijn om massaal hun kunnen te to nen. De algehele leiding van deze Kringdag berust bij mevrouw V. v. d. Hazel-Coovoet uit Hilversum en de in Veenendaal welbekende heer E. van Asselt. Deze feestdag zal 's morgens om negen uur al beginnen en zal pas laat in de middag eindigen. Het programma bestaat uit een spel op de hindernisbaan en een massale oefening met touwringen en verder uit volksdansen terwijl een vrolijk pro gramma de zaak nog meer luister zal bijzetten. Al met al zeer veel voorbereidingen voor het 100-jarig bestaan van Neder lands, op de KNVB na, grootste sport bond. Sparta uit Veenendaal heeft nu reeds met de bekende meisjesgroep een belangrijke taak toegewezen gekre gen. BARNEVELD De schakers in Bar neveld speelden in competitieverband een thuiswedstrijd tegen „Ons Genoe gen" te Amersfoort en wonnen met 6 tegen 4. De uitslagen waren: G. van Surksum-C. Oudkerk 1-0; J. H. van Ee- G. H. Klaassen Vs-Vt; Schilders-K. W. Weerstra 0-1; A. B. Vinkenborg-J. F. van Vessum 0-1; H. van Bentum-A. v.d. Hazel Va-Va; C. v.d. Burg-G. F. Torn 1-1; W. de Koning-A. J. M. Koelewijn 1-0; H. Vaarkamp-M. Rijke 1-0; C. Geugjes; A. G. Willemse 1-0; en J. M. Arendsen-S. Rijke 0-1. In onderlinge competitieverband werd alleen een partij gespeeld van W. Ver- weij jr. tegen B. Kuipers. Verweij won met 1-0. Uitslagen onderlinge competitiewed strijden dammers: J. van Leeuwen-G. Leeuwis 2-0; E. v.d. Heuvel-F. v.d. Kuilen 0-2; S. J. Bouw - R. Broekhuis 2-0; M. Bos - A. Eibrink 1-1; C. van Leeuwen - H. Xij- hof 1-1; W. Hooijer - J. v.d. Koot 0-2: G. Bouw - W. Guliker 2-0 en G. va^ Esveld - F. Diest 0-2.

De Vallei | 1968 | | pagina 3