Het geheim van a If- drie-kleurig poeder Het geheim van a drie-kleurig poeder Ongelofelijke demonstratie op de markt U ziet het 1.51 All heeft zijn werk gedaan. De spanning is van de ge- ;.00 De All-demonstratrice bezoekt mevrouw Gerritsen All bevat Enzym-8 (dat ziet u aan de groene korrels) dat moeilijke vlekken verzwelgt of het niets is. De blauwe en witte korrels van All maken uw wasgoed ongewoon helder, fris en wit. All doet alles - Het is een totaalwasmiddel! AU bevat Enzym-8 (dat ziet u aan de groene korrels) dat moeilijke vlekken verzwelgt of het niets is. De blauwe en witte korrels van All maken uw wasgoed ongewoon helder, fris en wit. All doet alles - Het is een totaalwasmiddel! 1.03 ...wat doet de All-demonstratrice nu? Zij breekt 6 eie- All met biologisch Enzym-8 verzwelgt vuil en vlekken of het niets is... Apart inweekmiddel overbodig! 3f\fi Het besmeurde schort gaat in een trommelwasmachine. All met Enzym-8 doet alles voor u. Het weekt in. Het wast voor. Het doet de hoofdwas. Matigschui- mend All doet het totale wasgebeuren-het is een totaalwasmiddel. /\pari inweekmiddel overbodig Vada-druk Nieuw! Totaalwasmiddel Witwasmiddel met biologische inweekkracht Apart inweekmiddel overbodig Vada-druk Nieuw! Totaalwasmiddel Witwasmiddel met biologische inweekkracht Apart in haar vis- en patatkraamvraagt of zij het schort van uur mevrouw Gerritsen mag wassen. Dat schort is natuur lijk al aardig vuil. Maar... 3.ua ren stuk op het schort! Het is haast niet te geloven... uur „Dit doe ik om te bewijzen, dat All zelfs die eieren makkelijk verwijdert", zegt de demonstratrice rustig. De omstanders kijken ademloos toe. All wordt erbij UUr gestrooid, de machine gaat dicht, wordt aangezet... zichten af te lezen. De machine gaat open. Is All ge- UUr slaagd? Zijn zelfs de eivlekken weg? InderdaadHet schort is smetteloos en hagelwit. Geen spoor meer van vuil of vlekken. Ongelofelijk! 1 r» i

De Vallei | 1968 | | pagina 4