Het AMRO-Financieringsplan voor Woningverbetering kan u aan geld helpen voor de verbetering van uw woning. AMRO Financieringsplan voor PULLMAN Bij Albert Heijn is het druk. En dat betekent: zó staat een artikel in de winkel en zó vliegt het weg. Daarom is alles verser bij Albert Heijn (het krijgt gewoon detijdnietomoudteworden!) albert: heijn Woningverbetering. BOUNTY kokos in melkchocolade. Alleen Bounty kokos wordt zo bereid dat i\\ vers is en... blijft U brengt 1/3 van uw leven op bed door. Koop een echte PULL.MAN,al kost hij misschien 'n paar gulden meer. Perfecte balans Te kust en te keur Extra luxueus comfort Hebt u er ooit bij stilgestaan waarom de ene winkel „verser" is dan de andere? Deze en volgende AH-publicaties wijzen op een interessant verschijnselal wat u koopt is verser bij Albert Heijn. winstgevende verkoop van Ola-ijs? Wendt u ook tot de AMRO Bank voor het verkrijgen van een hypothecaire lening bij aankoop van een woning. Een nieuwe service van de Amsterdam-Rotterdam Bank DINSDAG 27 FEBRUARI 1968 een tropische verrassing De waarde van een matras is niet in guldens uit te drukken, wel in het aantal uren gezonde nachtrust Als u moe bent, is het van 't grootste belang dat uw wervel kolom en uw spieren de kans krijgen zich geheel te ontspannen. Daarvoor heeft uw lichaam volmaakte steun nodig, de steun van een echte Pullman. Een echte Pullman matras kan u deze volmaakte steun geven, dankzij de perfecte balans van de binnenvering. Een stevige, veerkrachtige afdekking, gemaakt van natuurlijke grondstoffen, garandeert een gezonde, warme ligging, vele jaren lang. En als u behoefte hebt aan een wat hardere ligging, dan wordt uw Pullman zonder prijsverhoging in de z.g. "anti-hernia" uitvoering geleverd. De standaardmaten van Pullman matrassen variëren van 78x188 cm tot 138x198 cm, maar desgewenst wordt er een voor u geschikte Pullman vervaardigd. Voor inlichtingen en folders: N.V. Pullman Matrassenfabrieken - Zwijndrecht De bekleding kunt u op staal kiezen uit een ruim assortiment kwaliteitsdamast in moderne kleuren en dessins. Wanneer u soms de voorkeur geeft aan een binnen werk van polyether, is er voor u Pullman Dumoflex. Uw winkelier zal u graag meer vertellen over dit veredelde polyether met 20% meer weerstand en 20% meer veerkracht. Nog één goede raadals u iets voelt voor dübbel slaap comfort, laat uw winkelier u dan eens iets vertellen over de Pullman Boxspring Combinatie of vraagt u gewoon de nieuwste brochure eens aan. Waarschijnlijk zult u onmiddellijk vaststellen dat dit nu precies is wat u zoekt Maar welke Pullman u ook koopt, kijk vooral of de néém er op staat. Als u iets meer betaalt, moet u ook weten waarvóór bij albert: heijn Wilt u meer weten over de hoge winstmarge goede service uitgebreid assortiment diepvrleskasten op unieke voorwaarden televisie reclame. Bel nog heden Iglo 090-35641 (Heer Rodenburg) of schrijf naar Iglo N.V. Nljenoord IA, Utrecht. Voor dc modernisering van uw keuken bijvoor beeld of verbouwing van de garage. Voor het vergroten of vernieuwen van de ramen. Of voor het schilderwerk dat alsmaar wordt uitgesteld omdat steeds weer andere dingen voorgaan. Voor dat alles is het AMRO-Financieringsplan voor Woningverbetering het ei van Columbus. Gaat u eens praten met de mensen van de Amsterdam-Rotterdam Bank bij u in de buurt Zij zullen u dan vertellen hoe voordelig deze nieuwe AMRO-dienst u aan geld kan helpen. Geld dat u in staat stelt uw woonplannen te realiseren. Verder vertellen zij u hoe groot de bedragen zijn die u kunt lenen. Hoe gemakkelijk u kunt aflossen. Hoe lang u over de terugbetaling mag doen (van een half jaar tot maximaal 8 acht! jaar). Dat bij deze service van de AMRO Bank geen onderpand verlangd wordt. En natuurlijk ook over de ingebouwde zeker heid dat bij overlijden het nog niet terugbe taalde bedrag wordt kwijtgescholden. Een folder met alle inlichtingen over het AMRO- Financieringsplan voor Woningverbetering ligt voor u klaar bij de AMRO-kantoren. Ook kunt u deze folder even opvragen bij de AMRO Bank, Postbus 342, Amsterdam. Telefoon: 020-924844. AMRO-Financieringsplan voor Woningverbe tering: speciaal voor verbouwingen, onderhoud (o.a. schilderwerk), modernisering van de keu ken, bouwen van een garage, leggen van parket vloeren, aanleg van c.v. enz. Een voorbeeld. Stel dat u de keuken wilt moderniseren en dat de kosten f 3.000,— bedragen. Dan leent u f 3.000,— van de AMRO Bank. Als u dat bedrag wilt terug betalen in bijvoorbeeld 48 maanden, betaalt u per maandelijkse termijn f 74,30, dus in totaal 48 xf 74,30 f 3.566,40. In die 4 jaar betaalt u f 566,40 aan financierings kosten, inclusief de rente, vergoeding voor administratiekosten en het overlijdensrisico. Dat is nog geen f 12,— per maand.

De Vallei | 1968 | | pagina 10