Conservatisme in de KNSB Moeilijkheden tussen rijders en coach Wim de Graaff lijken onoplosbaar SpSS Dr. Lap: „Er wordt te veel F lB uit twee monden gepraat" Noren duidelijk de sterksten bij wedstrijden in Oslo Wim de Graaff teleurgesteld teruggekeerd Afrikaanse landen zullen Olympische Spelen boycotten Inhaalwedstrijden bekercompetitie Aanval Bongers op uurrecord mislukte Antwerpse zesdaagse Ook Indonesië komt niet naar Mexico Jan de Vries Drents kampioen kortebaan Hans Alser toch tegen Nederland tie DAF 55 van üw leven: reeds bij f 1420,- aanbetaling plus het pookje ter wereld Het rommelt weer eens in de schaatsbond Droevige climax Bevestigd Als één man Veranderingen Peter Post eiste te hoge gage vandaag is 't en ook vandaag zullen weer zeer velen ervaren hoe uniek de gloednieuwe DAF55 is. Waarom toch is ieder die deze wagen probeert zo vol lof? Waarom kopen zo velen reeds nu deze auto? Het geheim schuilt in de intelligente combinatie van motorisch vermogen (goed voor 136 km/u kruissnelheid) en 's werelds meest progressieve transmissie, de volautomatische Variomatic. Een subliem samengaan van kracht en vernuft, dat zeer verrassende rijkwaliteiten oplevert. Voeg daaraan toe zijn formidabele vering en wegligging, zijn acceleratie van 0-80 km/u In 12 seconden, zijn ideale zitpositie, zijn ruim luxueus interieur en zijn kofferruimte voor bergen bagage. En vergeet niet de lage onderhoudskosten, de voortreffelijke garantie (een vol jaar zonder kilometerbeperking) er, de uitstekende service. Dit alles voor f 6595.-. Geen wonder, dat hij het gesprek van de daf, pardon dag, is. DINSDAG 27 FEBRUARI 1968 INFORMATIE/COUPON Stuur mij omgaand alle beschik bare informatie over de DAF 55/ 110Occ/136 km/u DAF 44 DAF 44 Stationcar DAF 33 DAF Bestel wagen/ Pick-up. (aanstrepen wat u wenst) In enveloppe verzenden aan DAF, Eindhoven-Frankeren als brief. naam adres plaats DAF HEEFT ALLES PLUS AUTOMATIC/VARIOMATK# ROTTERDAM De datum, waarop de wedstrijd voor de Nederlandse voet balbeker (eerste ronde) tussen DFC en Feyenoord wordt gespeeld, is bepaald op donderdag 14 maart. De ontmoeting wordt gehouden in het Stadion Feyen oord te Rotterdam. Op zondag 10 maart inhaaldag in de betaalde voetbalcompetitie met on der meer AjaxFeyenoord worden de volgende inhaal-bekerduels (eerste ronde) gehouden: VolendamZFC, Wil lem II—NOAD. Roda JC—Limburgia en DOS—Velox. Op dezelfde dag worden gespeeld ADOHolland Sport, Heeren veenCambuur en VeendamGVAV. Dit zijn inhaalwedstrijden voor de tweede ronde van de beker. Het treffen tussen AGOVV en Go Ahead voor de eerste ronde wordt don derdag 29 februari in Deventer gehou den. Hoewel de Nederlandse schaatsers in Gotcnburg een voortreffelijke presta tie hebben geleverd een derde, vierde en vijfde plaats zijn toch re sultaten, waarop men trots kan zijn heerst er, met name in de krin gen van de KNSB, een onprettige stemming. Het lijkt wel, alsof men zonder meer had geëist, dat Verkerk de wereldti tel zou behalen en vooral de rijders zelf lijken over de resultaten onte vreden te zijn. Hoe gemakkelijk ver geet men echter, dat er na één of meer topseizoenen een terugslag moet komen. Het is toch in het af gelopen week-end maar al te duide lijk geworden; Fred Anton Maier is op het moment zonder meer te sterk voor welke van onze toprijders dan ook. Dat is een feit, waarbij men zich heeft neer te leggen en dat men zonder meer heeft te accepte ren. In dit licht gezien is de strijd tussen de kernploeg-leden en coach Wim de Graaff naar ons oordeel „het zoeken naar een stok om een hond te slaan". Wij hebben in het verleden al eens betoogd, dat o.i. coach Wim de Graaff zijn voorganger Anton Huis- kes niet kon doen vergeten. Onge twijfeld heeft Huiskes als coach meer capaciteiten dan De Graaff, maar dat is nog geen aanleiding om de huidige coach te behandelen en te bejegenen op een wijze zoals zondag jl. is gebeurd. De opmerkingen, die Kees Verkerk voor de televisie heeft gemaakt waren zonder meer onge past, omdat ze op een moment wer den gemaakt, waarop de wedstrijden nog niet eens waren afgelopen. Men kan nu De Graaff wel verwijten, dat hij als coach gefaald heeft, maar men dient dan toch ook niet te ver geten, dat deze De Graaff toen hij als coach werd benoemd al direct de nodige weerstand ondervond van met name Verkerk en Schenk, die Huis kes niet wilden laten vallen. Het ge volg van dit alles is o.i. geweest, dat de Nederlanders in het huidige sei zoen mentaal niet sterk genoeg wa ren om hun teleurstellingen te ver werken, al kwamen zij dan ook na het betrekkelijk falen bij de Europe se kampioenschappen knap terug. De grond van alle ellende dient gelo ven wij echter te worden gezocht in het hoogste bestuurscollege van de Koninklijke Nederlandse Schaatsen rijders Bond. Daar zijn volgens ons in eerste instantie de kiemen gelegd voor de moeilijkheden, waarmee men nu te kampen heeft. Moeilijk heden als gevolg van conservatisme en niet meegaan met de tijd. Moei lijkheden, die tot een explosie kwa men in de vorm van een enorme rel tussen Anton Huiskes en het hoofd bestuur van de KNSB, met name de voor de voorzittersfunctie zo langza merhand toch te oude en ongeschik te voorzitter Wesselo. Het conservatisme in het KNSB-be- stuur is nadien diverse malen duide lijk tot uiting gekomen in de slechte wijze, waarop onze kernploeg werd begeleid. En niet alleen de heren- kernploeg, doch evenzeer de dames- ploeg. Dokter Lap heeft het in Gre noble niet met evenveel woorden ge zegd, maar zijn opmerking, „dat het belachelijk was, dat hij pas ruim een week voor Grenoble werd geroepen om zich met de damesploeg bezig te houden" spreekt menen wij toch boekdelen. „Op dit moment", zo verklaarde toen dokter Lap, „kan ik aan de conditie van de lang niet fitte Stien Kaiser niets meer verbeteren". De maatregel van de KNSB, om Ver kerk te verbieden naar Japan te gaan, geeft enigszins de indruk van een represaille. Zo moet men het echter, geloven wij, niet zien. Ver kerk heeft zich zondag niet gehouden aan de voorschriften van de KNSB, dat men geen meningen mag weer geven zonder voorkennis van de bond. En daaraan is de Puttershoe- ker zonder meer voorbij gegaan. Anderzijds geloven wij wel, dat men de opmerkingen van Verkerk voor de televisie zwaarder heeft opgeno men, dan ze bedoeld waren. In feite waren ze „oud nieuws", dat ook De Graaff wel bekend was. Wim de Graaff: teleurgesteld ROTTERDAM Schaatscoach Wim de Graaff is gisteren als een teleurge steld man in Nederland teruggekeerd. Dat hij niet bij de kernploeg ih Oslo is heeft niets te maken met het geschil tussen Verkerk en hem. „Ik zou toch niet zijn meegegaan", vertelde hij gis teren. „Want de jongens zijn nu hele maal vrij. Pas bij de recordwedstrijden in Inzeil op 9 maart zou ik weer naar ze toe gaan." De Graaff wist echter nog niet of hij zich weer bij de kernploeg zou voegen. Hij heeft nog geen beslissing genomen. De Graaff: „Er moet eerst worden ge praat, ik weet nog niet wat ik zal doen. Zoals het nu gaat kan het niet." Kees Verkerk, door wiens opmerkin gen de allang dreigende moeilijkheden tenslotte zijn ontstaan, wilde gisteren in Göteborg geen commentaar geven. „Ik heb al last genoeg gehad", sprak hij ,„Ik wil nu verder over de zaak zwij gen." Manier waarop Wim de Graaff was vooral verslagen door de manier waarop Kees Verkerk de zaak naar buiten had gebracht. Hij erkende gisteren dat hij allang had ge weten dat de zaak rommelde, „Maar het valt me zo tegen dat Kees ook in die laatste twee dagen niet zijn mond heeft kunnen houden", sprak de Neder landse coach. Wim de Graaff wil nu eerst zo snel mogelijk een gesprek hebben met de Koninklijke Nederlandse Schaatsenrij- dersbond (KNSB). Hij gelooft dat er in het volgende seizoen veranderingen zul len moeten worden aangebracht in de manier van werken. „Ik zal de bond een aantal voorstellen doen", deelde hij mee „want er moet iets veranderen." Dokter Lap, die het optreden van Kees Verkerk overigens veroordeelde, gaf een sombere visie over de gang van zaken binnen de bond. „Als het zo blijft stap ik eruit", zei hij. „Er wordt in de bond met twee monden gepraat. Er moet eens een gesprek komen met open vizier. Men moet er niet zoveel omheen draaien." BRAZAZVILLE De Afrikaanse landen zullen de Olympische Spelen van Mexico boycotten, meldt het be stuur van de Hoge Raad voor de Sport in Afrika (SCSA). De beslissing, die als bindend wordt beschouwd door de 32 ledenlanden van de SCSA, viel na een vergadering van twee dagen in Brazzaville. Reden tot het besluit was de welwillende houding van het Internationaal Olympisch Co mité (I.O.C.) ten opzichte van Zuid- Afrika, dat werd toegelaten tot de Olympische Spelen van Mexico, nadat het had beloofd een radicaal gemengde ploeg af te vaardigen. De beslissing van de SCSA werd ge nomen door het elf leden tellende be stuur, dat gelijktijdig een beroep deed op steun van de andere overkoepelen de sportorganisaties in de wereld in de strijd tegen rassen-discriminatie. In de verklaring van de SCSA staat verder dat de Afrikaanse landen be treuren met hun besluit Mexico als gastland van de Spelen te hebben ge dupeerd. De Mexicanen hadden het Afrikaanse congres verzocht niet tot een boycot over te gaan, zolang niet al le andere middelen om tot een vreed zame oplossing te komen, waren uitge put. Verleden week is door de Russen verklaard, dat ingeval de Afrikaanse landen tot een massale boycot zouden overgaan, zij zich daarbij waarschijn lijk zouden aansluiten. De tien landen, vertegenwoordigd in het elf ledentellende bestuur van de SCSA zijn: Congo-Brazzaville, Nigerië, Mali, Togo, Gabon, Uganda, Malagasie, Tunesië, Ghana en Guinea. De afge vaardigden van de laatste drie landen woonden de vergadering niet bij, maar zonden telegrammen waarin stond, dat zij elke genomen beslissing zouden steunen. GOTENBURG De Rotterdamse arts C. Lap had zich zaterdagavond aan tafel geweldig opgewonden toen hij aanwezig was bij een bespreking tussen en kele officials van dc Koninklijke Nederlandse Schaatsenrijdersbond (KNSB). „Ik wordt niet gauw kwaad", verzekerde hij gistermorgen. „Maar ik heb me gewel dig zitten opwinden. Het heeft me de grootste moeite gekost mijn mond dicht te houden. In de bond worden de mensen als schaakstukken gebruikt, maar ik ben geen ja-knikker. Vandaag gaat De Graaff over de tong en morgen ben ik het. En daar voel ik niets voor". Het afscheid tussen De Graaff en de rijders was nauwelijks hartelijk te noemen. Alleen Jan Bols die zijn coach na afloop van het wereldkampioenschap de door hem verdiende bloemen overhandigde, slaagde erin enige warmte in zijn stem te leggen toen hij zei: „Bedankt voor alles wat je hebt gedaan". De Graaf: „Ja, blijf de zaak maar een beetje van de vrolijke kant bekijken, hè". voegen, wanneer de internationale schaatselite in Inzeil gaat proberen de wereldrecords nog scherper te stellen. De Graaff weet nog niet wat hij doet. „Onder deze omstandigheden kan het natuurlijk niet", oordeelde hij gisteren verslagen. „Er moet eerst worden ge praat. Ik wou dat de jongens het eer der tegen mij hadden gezegd. Het tries te is dat ze geen rekening hebben ge houden met alles wat ik voor ze heb gedaan in die twee jaar. Dat ze na die twee jaar niet eens even aan Wim kun nen denken. Dat ze zo verschrikkelijk voor Huiskes zijn. In al die tijd dat ik coach bij de kernploeg ben geweest ben ik door de jongens op mijn vin gers gekeken. Altijd werd ik vergele ken met Anton Huiskes. Soms had ik bepaalde, eigen, ideeën maar dan dacht ik weer: Ach, ze zijn het altijd anders gewend geweest, laat ik het nou maar zo houden. Huiskes was ook veel toegeeflijker, veel gemakkelijker voor de jongens. Toch geloof ik dat, wanneer ik zou blijven, die training an ders en ook wat gedisciplineerder moet worden aangepakt. En Verkerk, die tot dan toe nog geen woord met de nogal aangeslagen coach had gewisseld: „Nou, nog bedankt voor de goede zorgen". Vermoeid keek De Graaff hem aan en antwoordde: „Wat moet ik daar nou toch op zeggen' Wim de Graaff bleek best bereid de vrede te tekenen, maar zijn toenade ringspogingen stuitten af op de stilte der rijders. „Zeg, wanneer jullie nog wat nodig hebben in Oslo", sprak de beproefde trainer tegen Ard Schenk „kunnen jullie natuurlijk altijd bij me terecht. Je weet mijn nummer". En aarzelend: „Blijven jullie echt bij je standpunt?" Ard Schenk knikte van ja. Het was de droevige climax van de nacht van Verkerk. Het begon allemaal zondagavond tijdens het banket. In de weelderige vertrekken van een plechtig gebouw, waar prins Harald zich te mid den van goed opgevoede gasten onop gemerkt voortbewoog, werd Wim de Graaff door voorzitter Wesselo van de KNSB op de hoogte gesteld van de uit latingen van Verkerk. „Wanneer Kees dat inderdaad heeft gezegd", zo rea geerde De Graaff „dan ga ik niet met hem mee naar Japan. Tenslotte is dat alleen maar een soort plezierreisje." In een omgeving, die is afgestemd op beschaafd recreëren, was daarmee de basis gelegd voor een lange reeks moeilijkheden. Op de man af vroeg De Graaff aan de zojuist onttroonde oud-wereldkampioen of hij inderdaad had gezegd dat Huiskes moest terug komen. Verkerk bevestigde het en De Graaff hield zich aan zijn woord. Hij ging niet naar Sapporo. Even later werd Verkerk meegedeeld dat Wesse lo, directeur Bergström en chef d'equi- pe Charisius hadden besloten dat ook hij niet haar Japan zou mogen vertrek ken. De straf werd hem opgelegd, om dat Verkerk zich in het openbaar had uitgelaten over beleidszaken. Voor het begin van dit seizoen heeft de schaats bond alle rijders een brief gestuurd, waarin hun een spreekverbod ten aan zien van beleidszaken werd opgelegd. Laat in de avond kwam Kees Ver kerk zijn excuses aanbieden aan De Graaff, zonder echter iets van zijn uit latingen terug te nemen. Hij zei dat het hem speet dat het allemaal zo be roerd was gelopen. De Graaff: „Maar wat heb ik aan excuses? Het valt me zo tegen dat Kees het niet heeft kunnen opbrengen om ook in die laatste twee dagen zijn mond te houden. We zouden aan het eind van het seizoen toch gaan praten? Voor mij is dit heel wat min der erg dan wat er met Ome Piet Zwa nenburg is gebeurd, want ik heb dit al lang zien aankomen". De andere leden van de kernploeg kondigden bij monde van Peter Not- tet aan, dat zij als één man achter Verkerk stonden. In de afgelopen da gen hebben zij herhaaldelijk laten uit komen dat het niet ging om de persoon van Wim de Graaff. Verkerk: „Wim heeft veel voor ons gedaan. Ik weet zeker dat hij er hard voor heeft ge werkt en dat waardeer ik ook in hem. Maar hij is geen coach". De KNSB wil de zaak op een zo kort mogelijke termijn uitzoeken. Na die eerste emotionele beslissing om Verkerk niet naar Japan te laten gaan willen de bestuurderen zich wat nauw keuriger op de hoogte stellen van wat Verkerk precies heeft gezegd. De kans dat er nog verdere maatregelen wor den genomen is vrij groot. Normaal gesproken zou Wim de Graaff zich 9 maart weer bij de kernploeg moeten Kees Verkerk en Ard Schenk in de hal van het vliegveld van de Noorse hoofdstad. Oververmoeid en verre van opgewekt Wim de Graaff beseft heel goed dat de gang van zaken in de kernploeg dit seizoen veel te wensen heeft overgela ten. Hij geeft dat zelf ook vlot toe. „Ik zal ook zeker bepaalde veranderingen voorstellen", verzekerde hij. „Maar ik voel er niets voor om hardnekkig aan mijn eigen standpunten vast te houden. Over zulke dingen kan altijd gepraat worden". De KNSB trekt per seizoen honderd duizend gulden uit voor de begeleiding van de kernploeg. Een mooi bedrag. Toch zijn de moeilijkheden in dit seizoen voor een groot deel op de begeleiding terug te voeren. Bijna drie maanden lang rondtrekken met een ploeg van zeven topsportmensen onder leiding van slechts één man is een onmogelij ke zaak. Alleen tijdens de grote wed strijden heeft De Graaff de steun van een paar extra begeleiders. Verder staat hij gedurende een veel te lange perio de overal alleen voor. „Het zou beter zijn", concludeerde Wim de Graaff aan het eind van een treurige dag, „wanneer we voortaan niet zo lang achter elkaar zouden weg blijven. We zouden dan bijvoorbeeld na een trip van een week of twee weer naar huis moeten gaan. En misschien kunnen we dan ook zo af en toe eens een paar andere jongens meenemen voor de verandering. Er moet in ieder geval iets gebeuren". ANTWERPEN In het Antwerpse sportpaleis hebben de Engelsman Hugh Porter en de Nederlander Gert Bongers maandag een aanval gedaan op het we reldrecord vijf kilometer met staande start op overdekte banen, dat sinds 5 december 1964 met een tijd van 6 min. 05,6 sec. op naam staat van de Belgi sche werelduurrecordhouder F. Bracke. Beide coureurs slaagden er niet in de tijd van Bracke te verbeteren. Voor de Engelsman werd een tijd afgedrukt van 6:09.6 en Bongers kwam niet verder dan 6.13.8. ANTWERPEN De stand in de zes daagse van Antwerpen was maandag avond om 22.00 uur: 1. Severeyns—Ver- schueren—Renz 498 punten; 2. Kemper OldenburgProost 361. Op één ronde: 3. SercuBugdahlJanssen 474; 4. Post ■PfenningerVan Looy 468; 5. Lykke EugenDe Roo 230; 7. (op vijf ron den) De WitBongersKoel 149; 9. (op negen ronden) SteegmansStevens Duyndam 333. Dokter Lap: den Gepraat uit twee mon- OSLO De Noren hebben maandag schaatswedstrijden over 500, 1000 en 3000 meter in het Bisletstadion te Oslo beheerst. Zij bezetten op de 500 m de eerste vijf plaatsen, op de 1000 m de eerste twee en op de 3000 meter de eerste drie. Johan Lind won de sprint in 40.7, Magne Thomassen, winnaar van de zilveren medaille op dit onder deel bij de Olympische Spelen in Gre noble, werd tweede in 40.9. De beste Nederlander was Ard Schenk, die 41.9 voor zich liet noteren. Ivar Eriksen was het snelst op de 1000 meter: 1.22.9, een nieuw Noors ecord. Thomassen werd ook op deze ïfstand tweede. Zijn tijd was 1.24.6. Jan Bols was met zijn 1.26.4 de naaste belager van beide Noren. Ard Schenk, houder van het wereldrecord op deze afstand, reikte niet verder dan 1.30.1. Fred Anton Maier (4.28.6), Per Willy Guttormsen (4.29.4) en Dag Forness (4.29.4) waren de enigen, die op de 3000 meter onder de viereneenhalve mi nuut kwam. Kees Verkerk benaderde hun tijden het dichtst: 4.32.1. De uitslagen luiden: 500 m: 1. Johan Lind (Noorw) 40.7, 2. Magne Thomassen (Noorw) 40.9, 3/4 Ivar Erik sen en Roar Groenvold (beiden Noorw) DJAKARTA Indonesië heeft maan dag aangekondigd niet aan de Olympi sche Spelen te zullen deelnemen. Dit besluit heeft echter niets te maken met de toelating van Zuid-Afrika, maar is genomen zuiver om sportieve redenen. Een zegsman van het Indonesische Olympisch Comité verklaarde in Dja karta, dat Indonesië niet in Mexico ver tegenwoordigd zal zijn, omdat de natio nale top eenvoudig over te weinig kwa liteit beschikt. De resultaten van de Indonesiërs, die vorig jaar in de Olympische sportweken uitkwamen, waren volgens hem „een debacle". BREMEN. Peter Post zal op 1 maart in Bremen zijn Europese titel 100 km koppelwedstrijd, die hij het vorige jaar met de Zwitser Fritz Pfe- ninger behaalde, niet verdedigen. Hem was een gage van 900 gulden aangebo den. Post vond dit te weinig en ver langde 1350 gulden. De organisatoren besloten niet aan de eis tegemoet te komen. De wereldkampioen Bongers en De Wit zullen nu samen de Neder landse kleuren moeten verdedigen. De deelnemende koppels zijn: Bon- gers/De Wit (Ned.), Kemper/Olden- burg (W.-Dld.), Renz/Schulze (W.- Dld.), Verschueren/Seeuws (Belg.), Pfenninger/Rudolph (Zwi.-W.-Dld.), Baensch/Lawrie (Austr.), Lykke/ Eugen (Den.), Roggendorf/Le Gre- ves (W.-Dld./Fr.), Bugdahl/Sercu (W.-Dld./Belg.) en Boelke/Grossim- linghaus (W.-Dld.). 41.0, 5/6/7. Dag Forness (Noorw), Tom Gray en John Wurster (beiden VS) 41.2, 8. Björn Tveter (Noorw) 41.8, 6. Ard Schenk (Ned) 41.9, 10. Kees Ver kerk (Ned.) 42.2, 11. Neil Blatchford (VS) 42.3 (gevallen), 18. Jan Bols (Ned.) 43.4, 21. Peter Nottet (Ned.) 44.0, 22. Arie Eriks (Ned) 45.1. 1000 m: 1. Ivar Eriksen 1.22.7, 2. Magne Tho massen 1.24.6, 3. Jan Bols 1.26.4, 4. Jo han Lind 1.28.2, 5. Arie Eriks 1.28.4, 6. Ard Schenk 1.30.1. 3000 m: 1. Fred Anton Maier (Noorw) 4.28.6, 2/3 Per Willy Guttormsen en Dag Forness (beiden Noorw) 4.29.4, 4. Kees Verkerk 4.32.1, 5. Björn Tveter 4.32.4, 6. Ingar Bollerud (Noorw) 4.34.4, 7. Svein Erik Stiansen (Noorw) 4.35.0, 8. Sten Stensen (Noorw) 4.36.4, 9. Peter Nottet 4.36.6. HEERENVEEN Jan de Vries uit Ruinerwold is maandag op de kunstijs baan van Heerenveen Drents schaats kampioen op de kortebaan geworden. De oud-kampioene van Nederland, Jantje Venekamp-Tienkamp uit Assen, veroverde de titel bij de dames. Zowel bij de dames als bij de heren bleven er na de kwalificatieronden vier deelne mers over, die een halve competitie re den. De eindstanden luiden: Dames: 1. Jantje Venekamp-Tienkamp (Assen) 45.30, 2. Marie Willems (Pesse) 47.00, 3. A. Hooyer (Zuidwolde) 48.00, 4. R. Nijlunsing (Westerbork) 49.65. Heren: 1. J. de Vries (Ruinerwold) 45.80, 2. Hendriks (Assen) 46.40, 3. B. de Vries (Rolde) 46.50, 4. Schreurs (Ruiner wold) 47.30. DEN HAAG In het Zweedse tafel- tennisteam, dat vandaag in Amsterdam tegen Nederland uitkomt, is alsnog de oud-kampioen van Europa, Hans Alser, opgesteld. Hij vervangt zijn landgenoot Niels Billing. Het Zweedse team bestaat thans uit Rolf Anderssen, Michael Svensson en Hans Alser. Zoals bekend komen voor Nederland uit Bert van der Helm en de gebroeders Schoofs. ADVERTENTIE m stationcar 16.695,- DAF 55 f 6.595- DAF 33 1 4.995,- bestelwagen f4.650,- pick-up f4.350,- DAF 44 f 5.950,-

De Vallei | 1968 | | pagina 9