Verrassende zege van Ede op Achilles Voorsprong van D.T.S. bij rust was voldoende voor zege Schaatsjeugd streed in gewestelijke wedstrijden Hoofdteams van EVV verloren beide EXTRA KOOPJES VOOR HET BEGIN VAN DE WEEK 39 39 79 VARKENSLAPPEN HACHEEVLEES GEHAKT 2.39 1.69 1.69 KIJKGRMP SUPERMARKT Otterlo ging ten onder tegen degradatiekandidaat Lunteren won weer Bennekom versloeg Redichem met 3-1 Edese hockeyers dolven onderspit tegen Kromhouters Edese korfballers hervatten competitie Van den Berg met zes treffers de grote man TOV bracht Kulan zware nederlaag toe Mooie KASKOMKOMMER FRIESE KOOLRAAPJES Onze superieure KLEIBINTJES 'T VOLLE POND HOTELKOFFIE TIKTAK PRESCA-KOFFIE MARKTEN 2-3 nederlaag van Ostrabeke GROENWOUDT'S Candia-Baarn7-1 per stuk slechts GESNEDEN kilo 5 kilo MAGERE DOORREGEN 500 gram 500 gram half rund- half varkensvlees 500 gram DEZE WEEK NOG DE LAGE, OUDE PRIJS VOOR KOFFIE 500 gram 250 gram 250 gram MAANDAG 4 MAART 1968 Op de Coöperatieve Veluwse Eier- veiling in Barneveld bedroeg de aan voer 321.840 stuks. De stemming was redelijk. Prijzen (per 100 stuks): eieren van 54/55 gram 10.3810.43; eieren van 56/57 gram 10.6910.75; eieren van 60/61 gram 11.42—11.49; eieren van 64/65 gram 11.8012.24. GROESBEEK Gisteren heeft Ede duidelijk getoond er weer helemaal bij te horen. Dit heeft Achilles uit Groes- beek op eigen terrein moeten ervaren. Nadat Ede in eerste instantie door gro ve dekkingsfouten een 20-achterstand had opgelopen, sloeg het hard terug en gaf de kampioensaspiraties van Achil les een behoorlijke knauw door vier maal te schoren: 24. Een uitzonder lijk goede partij speelde Roseboom, die na het eerste doelpunt zelf gescoord te hebben, tevens de inleider was van twee andere doelpunten. Ook de jeugd speler Hazellekke toonde zich. evenals Hogehout en Radstaat, een bekwaam scoorder. Ede kreeg in deze wedstrijd al vrij spoedig een behoorlijke achterstand te incasseren. Binnen een tijdsbestek van 7 minuten stond het reeds achter met 2—0. Bij beide doelpunten ging de Ede defensie niet geheel vrijuit. Daarom werden resp. Derks en Kuiper in staat gesteld hun ploeg naar een bijzonder mooie voorsprong te schieten. Na onge veer 10 minuten kwam de Ede-aanval goed op dreef. Het was Roseboom, die zijn ploeggenoten vanaf zeker 25 meter het eerste doelpunt bezorgde: 21. Vrij wel in dezelfde minuut kwam Ede goed weg doordat bij e'en schot van Derks doelman De Wit alles in het werk moest stellen om een doelpunt te voor komen. Een schot van Hogehout, welke voortvloeide uit een combinatie tussen eerstgenoemde en Plas had ongetwij feld eveneens een beter lot verdiend. Het werd de toeschouwers zo langza merhand wel duidelijk dat de voor sprong van Achilles geen stand kon houden. .Nadat Roseboom eerst nog een keer rakelings naast had geschoten had Ede wederom succes. Uit een scrim mage verzuimde doelman Verriet de bal in handen te pakken, in plaats daar van stompte hij de bal, terwijl hij met zijn gezicht in de richting van zijn eigen doel stond, achterwaarts het veld weer in, waar Radstaat gereed stond om aan alle twijfel een einde te maken en de bal definitief achter Verriet de poneerde: 22. In de resterende tijd voor de rust bleef Ede over het alge meen iets sterker. Gevaarlijke uitval len van de tegenpartij zorgden evenwel voor onverwachte verrassingen. Na de welverdiende thee trad Ede weer vol goede moed binnen de lijnen en ving wederom aan met een offensief. De Achilles-defensie poogde met de moed der wanhoop de Ede-aanval te stuiten. Vooral de handige dieptepasses van Roseboom, waardoor Hazelleke vaak gevaarlijk kon worden, leverde deze verdediging nogal de nodige hoofd brekens op. Toch kon zij het niet voor komen, dat de combinatie Roseboom- Hazellekke tenslotte op schitterende wijze door Hogenhout werd afgerond: 23. Korte tijd later kwam Ede goed weg bij een vrije trap van de Achilles- aanvoerder. De lat kwam doelman De Wit te hulp Hoewel in deze periode Ede iets afzwakte en er enkele malen ge vaarlijke situaties voor het Ede-doel ontstonden, slaagde het er toch in nog verder uit te lopen. In de 30e minuut kon de Ede-schare weer juichen. Een van de vele dieptepasses van Roseboom en Hazellekke verliep volgens, plan, laatstgenoemde liet de Achilles-defen sie zijn hakken zien en scoorde onhoud baar voor doelman Verriet: 24. De zege kon Ede nu niet meer ontgaan. Verwoede pogingen van Achilles om alsnog in de resterende vijftien minu ten tot een gelijk spel te komen, liepen alle op niets uit. NIJMEGEN Otterlo was de enige ploeg uit de gemeente Ede die het af gelopen weekend een nederlaag te in casseren kreeg. Dat een degradatiekan didaat rare sprongen kan maken bleek ook nu weer, want het Nijmeegse VVS versloeg de gasten met 30. Bovendien speelden de Otteloërs teleurstellend. Met name het middenveld was deze middag bijzonder zwak bezet. VVS daarentegen toonde een felle in zet. Aanval op aanval lanceerde de Nij- megenaren en het is aan het goede ver dedigen van Lens en Bloem te danken, dat meer doelpunten konden worden voorkomen. Toch moesten zij enkele malen capituleren en VVS liep uit naar een 03 voorsprong. Het laatste doel punt was voor een groot deel te wijten aan doelman De Wit. Otterlo heeft ondanks het vrij zwakke spel toch bijzonder fraaie kansen ge had. Doch Ivens, Scherrenburg en Bunt hielpen de opgeiegde kansen om zeep zodat Otterlo zelfs de eer niet kon red den. Het werd dan ook een zeer ver diende overwinning voor de aan het eind van de wedstrijd totaal uitgeputte Nijmegenaren. Het is voor Lunteren opnieuw een zege op het nippertje geworden. De koplopers brachten het tegen CJV'ers niet verder dan een magere 0-1 over winning. Het begint er op te lyken dat het kampioenschap de Lunteranen haast niet meer kan ontgaan. Wat be treft de uitslag van de naaste concur renten. 't Harde en Oiympia, die tegen elkaar moesten spelen, is voorlopig nog weinig bekend. De wedstryd is 7 minuten voor het einde gestaakt. Het is een eenzijdige vertoning ge worden met een constant aanvallend Lunteren en een defensief spelend CJV'ers. Bij vlagen stond er zelfs 9 man in de verdediging, waardoor de 4- mansvoorhoede van Lunteren vrijwel lamgelegd werd. Het werd dan ook duidelijk dat de tegenpartij op een ge lijk spel aanstuurde. Lunteren kreeg wel enkele bijzonder ftaaie kansen om de score te openen, maar Klomp, die oog in oog kwam te staan met de doel man, miste grandioos. Ook Van Kooten kreeg uit een corner een rëele scorings kans, maar ook hij faalde op het kri tieke moment. Na de rust kwam er geen wijzi ging in het spelbeeld. Het logisch ge volg hiervan was dat de wedstrijd zo langzamerhand het aankijken nauwe lijks meer waard was. Lunteren bleef pogingen in het werk stellen om de twee kostbare punten mee naar huis te nemen, maar vooralsnog werd zij ach tervolgd door pech. Toch had Lunte ren eindelijk succes via Klomp: 0-1. Nadat Van Kooten nog een mooie kans gemist had werd deze beslist teleurstel lende vertoning door de arbiter afge sloten. BENNEKOM In een bijzonder ma tige vertoning heeft Bennekom met 31 gewonnen van Redichem. Het was een wedstrijd waarin vooral het plaatsen nogal wat te wensen over liet. Bennekom speelde evenwel sterk aanvallend spel, waardoor er zo.nu en dan nog wel gevaarlijke momenten voor het Redichem doel ontstonden. Na 21 minuten viel het eerste doelpunt. Een voorzet van De Weyer werd op fraaie wijze door Schoesrter afgerond: 10. Tien minuten later kon Bennekom .weer juichen. Ditmaal was het A. Weideman die zijn broer W. Weideman in staat stelde doelman Hulshuizen te passeren: 20. Redichem had hier tot nu toe wei nig tegenover kunnen stellen. Het liep niet bij de Renkummers. Voor rust kre gen de toeschouwers dan ook geen doel punten meer te zien. Na de hervatting kreeg Bennekom 'n onverwachte tegenscore te incasseren. Deze kwam op naam van De Roos: 21. Na dit doelpunt kwam Bennekom een periode in de verdrukking. Redi chem wilde een doelpunt forceren. Na enige tijd trad er een herstel in bij Ben nekom. De Weyer schoot, toen hij eën fraaie kans kreeg, in handen van doel- EDE Ede trad zondag aan tegen de Kromhouters uit Tiel, die de derde plaats bezetten. Van enig krachtsver^ schil was er in de wedstrijd nauwe lijks iets te merken. Reeds in de eer ste vijf minuten kregen beide ploegen mooie kansen, maar door pech aan beide kanten bleef de stand 0-0. Na een stormachtig begin was Krom houters iets-sterker, vooral omdat het het middenveld grotendeels beheers te. Dit lichte overwicht bleef geduren de de eerste helft. Ongeveer 10 minuten voor de rust werd een bal door de Tielse rechtsbui ten scherp voorgezet. De linksbinnen stormde naar voren nam de bal in een keer op zijn stick. De Edese keeper was niet opgewas sen tegen de snelheid waarmee dit al les gebeurde en moest een doelpunt toestaan. Met deze 0-1 stand ging de rust in. Meteen na de rust braken de Krom houters goed door en lieten de Edese keeper weer geen kans. Ede, dat tegen een 0-2 achterstand aankeek, trok nu sterk in de aanval. Rechtsbuiten E. Kauffeld schoot na 20 minuten de bal böven in de cirkel, waar H. van Laar geheel vrij voor de keeper stond. Deze speler kon dan ook gemakkelijk de stand op 1-2 brengen. Ede rook een gelijk spel en bleef aandringen. Vijf minuten voor tijd haalde een Kromhoutspeler de bal met zijn voeten uit het doel. De hierop vol gende strafbal, door H. v. Laar geno men, werd uitstekend door de keeper gehouden. Hierna kreeg Ede geen re- ele doelkansen meer, zodat de eindstand 1-2 voor Kromhouters bleef. Overige uitslagen: Dames: Ede II - Kromhouters II 8-0. Doelpunten van E Brouwer 3 x; H. Verschoof 3 x; P. Moormans 2x. Jongens. Upward B - Ede A 1-1; Upward C - Ede B 1-1; Ede C - Oosterbeek C 5-2. Meisjes. Nijmegen C - Ede A 0-1. Dans om de bal in de wedstrijd Ben nekomRedichem. man Hulshuizen. Enkele minuten voor het laatste fluitsignaal van de goed lei dende scheidsrechter Baan, maakte Bennekom via Schoester aan alle twij fel een einde. Een kopbal van J. Lie- tink stelde hem in staat de bal ineens hard in te schieten: 31. Het is overi gens een bijzonder belangrijke over winning geworden voor Bennekom. Het 'rukte op naar de zevende plaats. DOETINCHEM De korfbalvereni ging Ede heeft afgelopen zondag de competitie hervat en moest voor deze eerste wedstrijd naar Doetinchem, om daar haar kleuren tegen Olympus te verdedigen. Olympus, dat in het verle den al eerder met grote cijfers had ge wonnen, bleek nu meer moeilijkheden te hebben met de Edenaren. Op het nippertje slaagde het erin winst te boeken (4-3). Door deze overwinning heeft Olym pus zich nog vaster op de eerste plaats genesteld. Ede slaagde erin de openingstreffer te scoren. Zoals gewoonlijk zorgde Rob de Wit hiervoor. Een obstructie, even later aan Ede zijde, leverde de Doe- tinchemmers een strafworp op, welke zij misten. Bij een herhaling van een soortgelijk geval faalde Olympus we derom. Nog voor rust slaagde Olym pus er in de gelijkmaker te laten aan tekenen 1-1. Na de hervatting kwamen de Edese dames in actie. Eerst w&s het Eef Kamperman, die na een mis lukt schot, de bal toch nog in de mand tikte: 12. Daarna was het Vera Gos- selink, die een fraai doelpunt scoorde. Olympus nam nu het heft in handen en maakte spoedig de gelijkmaker' 3-3. En even later scoorden de Doetinchem- mers nummer vier, waarvoor een kost baar puntje voor Ede verloren ging. RHENEN Na Advendo '57, Vallei vogels en Scherpenzaal is Baarn door Candia '66 volledig van het veld ge speeld. Slechts door nonchalant ingrij pen van de Rhenense defensie gelukte het de gasten de eer te redden. De stand was toen al 60. Bij de rust stond Candia met 30 voor. In het begin was er weinig krachts verschil. Door pech onderweg stonden slechts tien Baarn-spelers op het veld. Na een vlotte combinatie over rechts wist een der Baarn-spelers niets beters te doen dan deze Candia-aaanval binnen de beruchte lijnen met de hand te on derbreken. Evers voltrok met een hard schot het vonnis: 10. Voor de rust verhoogde Candia de score tot 30 door doelpunten van Van den Berg. Na de rust geloofde, een inmiddels reeds voltallig, Baarn niet meer in een beter resultaat. Ondanks enkele omzet tingen speelde het zonder overtuiging verder. Van den Berg werd na de rust de grote man van de wedstrijd door aan zijn twee treffers er nog vier toe te voegen.Hij verrichtte daarmee een dubbele hattrick. Driemaal met een schot en één keer met een kopbal ver sloeg de Rhenense topscorer de Baarn- se goalie. Door deze derde overwin ning in successie heeft Candia zich goed hersteld van een nogal zwak begin. BAARN Kulan heeft in de uitwed strijd tegen TOV een nederlaag moeten incasseren. Hoewel de Veenendaalse formatie met vier invallers opereerde heeft zij in de eerste helft de beste kan sen gehad op een forse voorsprong, doch de goalie van de thuisclub was in voortreffelijke vorm. Dat .het uiteindelijk een zware neder laag werd voor Kulan (51) moet in hoofdzaak worden toegeschreven aan het feit, dat de scheidsrechter de Vee- nendalers een penalty onthield, waar na Kulan totaal wegzakte. De eerste helft was het een gelijkop- gaande strijd met betere kansen voor de gasten. Steeds weer werd de TOV- defensie onder vuur genomen, maar de goalie keerde de meest onwaarschijn lijke ballen. In de laatste seconden voor rust nam de thuisclub pas een voorsprong. Kee per Van Wakeren liet de bal los en de middenvoor scoorde moeiteloos de ope ningstreffer (10). Kulan ging na rust fel in de aanval. Het forceerde een corner op links, waaruit de TOV-spil de bal duidelijk met de hand wegwerkte. De scheids rechter zag het niet, maar gaf direct daarop aan de andere kant wel een pe nalty, die werd benut (2—0). Kulan was aangeslagen en kwam er door deze tegenvaller totaal niet meer aan te pas. Het werd volkomen over klast door TOV, dat de stand zonder al te veel moeite opvoerde tot 50. Toen vijf minuten voor het eindsig naal Roks mee naar voren ging bij Ku lan scoorde hij het enige Veenendaalse doelpunt (51). OOSTERBEEK Ostrabeke heeft zaterdag op eigen terrein een nederlaag moeten incasseren. Een technisch beter spelend DTS overtroefde de thuisclub vooral in de eerste helft en de Edenaren hadden met de rust reeds een comfor tabele 03 voorsprong. Bij enkele van de doelpunten ging de doelman Graje overigens niet vrijuit. Na rust kwam er een wijziging in het spelbeeld. Ostra beke legde het accent op de aanval waardoor de eindstand werd bepaald op 2—3. DTS nam vanaf het begin het heft in handen. Ostrabeke kon technisch gezien niet tegen de Edenaren op. Ossekoppe- le scoorde het eerst. Zijn schot werd on juist door de doelman beoordeeld (01). In de 30e minuut maakte doelman Gra je wederom een grove fout door bij een schot van Van Riessen over de bal heen te duiken (0—2). Ossekoppele had even later voor de tweede maal succes met een hard schot (0—3). Na de rust waren de rollen enigszins omgedraaid. Ostrabeke produceerde in deze helft vele aanvallen en de DTS- fensie kon niet voorkomen dat er ge- Vallen en opstaan in de hockeywed strijd tussen Ede en Kromhouters. vaarlijkè momenten ontstonden voor 't doel. Een handsbal van Van Brugge le verde Ostrabeke het eerste doelpunt op (13). Ostrabeke kreeg weer moed. Van de Berg gaf zijn ploeggenoten een steun in de rug gaf door de bal keihard via de binnenkant van de paal in te schieten (23). De kans op een punten verdeling zat er weer in voor Ostrabeke maar het spel van de Oosterbekers was te individualistisch. Meelaard kon de thuisclub naar een gelijk spel schieten, maar hij miste. Al met al een belang rijke overwinning voor DTS want hier mee blijft het de aansluiting met de kopgroep behouden. DTS staat nu op de derde plaats met vijf punten achter stand op het Wageningse SKV. DEVENTER Tijdens de geweste lijke selectiewedstrijden junioren, wel ke zaterdagavond'op de Deventer kunst ijsbaan plaatsvonden, hebben enkele leden van de Apeldoornse schaatsjeugd- ploeg goede resultaten geboekt. Bij de junioren A bezette de Apel- doorner Wim Hagens zowel op de 500 meter als op de 1500 meter de tweede plaats achter W. Huiberts. Op de 500 meter noteerde Hagens een tijd van 46.6 sec., terwijl hij op de 1500 meter moest starten tegen zijn grootste rivaal voor de komende Gelderse kampioen schappen, de in Dodewaard woonachti ge Wim Huiberts. Beiden joegen elkaar op tot de snelste tijden op de „schaats- mijl". Huiberts won in 2.27.3, terwijl Wim Hagens een tijd van 2.29.9 voor zich liet afdrukken. De andere Apeldoornse A-junior, de 19-iarige Goos Peterzon, liet op deze wedstrijden eveneens een goede indruk achter. Op de 500 meter eindigde hij op de 5e plaats in 47,5, terwijl hij op de 1500 meter als 6e finishte in een tijd van 2.39.8. De junioren B kwamen alleen op de 500 meter uit. In deze categorie won de jeugdige Arnhemmer H. Staal de 500 meter in 48.9 sec. De Eerbekenar Rein Kruk legde met een tijd van 50.0 sec beslag op een 5e plaats. Lucas Steneker maakte op de 500 meter de beste tijd uit zijn schaatsloopbaan. Steneker ein digde op de 7e plaats in een tijd van 50.4 sec, waarmee hij zijn oude record met 0,5 scherper stelde. Bé Groothed- de en Wim Goorman wisten zich on danks enkele misslagen bij de beste twintig te schaatsen. Groothedde werd 14e in 52.7, terwijl Goorman de 18e plaats bezette in een tijd van 53.0 sec. Tevens werd er een „talentenjacht- wedstrijd" voor adspiranten gehouden. De 500 meter voor adspiranten eindig de in een verrassende overwinning voor de Apeldoorner Gertie Hagens (broer tje van succesvolle Wim Hagens). Ger tie Hagens noteerde op de 500 meter 'n tijd van 53.6 sec. waarmee hij de twee endertig overige Gelderse adspiranten ruimschoots de baas bleef. Uitslagen: 500 m voor junioren A: 1. W. Hui berts (Dodewaard) 45,5, 2. Wim Ha gens (Apeldoorn) 46.6, 3. B. Dekker (Zutphen) 47.0, 4. W. Kraaijenbrink (Lochem) 47.2, 5. Goos Peterzon (Apel doorn) 47.5, 6. H. van Tuil (Angeren) 47.7, 7. W. Lubbers (Amersfoort) 48.6, 8. A. Sigger (Lochem) 48.8. 9. R. Mul der (Wageningen) 49.2, 10. H. Ver- waaijen (Andelst) 49.5- (Aan de 500 m namen veertig A-junioren deel, de snel ste zes startten bovendien op de 1500 meter). 1500 m junioren A: 1. W. Huiberts 2.27.3, 2. Wim Hagens 2.29.9, 3. W. Kraaijenbrink 2.33.3, 4. B. Dekker 2.35.9, 5. H. van Tuil 2.37.9, 6. Goos Pe terzon 2.39.8. 500 m junioren B: 1. H. Staal (Arn hem) 48.9, 2. J. Aartsen (Zutphen) 49.0, 3. G. Draaijer (Terwolde) 49.0, 4. B. Bonhof (A'foort) 49.6, 5. Rein Kruk (Eerbeek) 50.0, 6. G. Hilbrandts (Zut phen) 50.0, 7. Lucas Steneker (A'doorn) 50.4, 8. T. Oortgiezen (Laag-Keppel) 50.8, 9. H. Harmsen (Eist) 50.9, 10. R. ten Harve (Laren) 51.3, 14. Bé Groot hedde (A'doorn) 52.7, 18. Wim Goor man (A'doorn) 53.0. (Aan de 500 meter namen 38 B-junioren deel). 500 meter adspiranten: 1. Gertie Ha gens (A'doorn) 53.6, 2. G. v. Ommen (Lochem) 56.2, 3. J. Hamstra (Harder wijk) 56.4, 4. G. te Winkel (Zutphen) 56.9, 5. D. v. d. Sande (Arnhem) 57.0 EDE Het eerste heren- en dames team verloren in het afgelopen weekend beide een wedstrijd. De heren leden een 3-0 nederlaag tegen Dynamo 2 in Apel doorn en de dames moesten in een schitterende wedstrijd het onderspit dek- ven tegen het zeer sterke BBSC uit Apeldoorn (1-3). Het damesteam van EVV kwam in een gewijzigde opstelling uit, hetgeen be paald geen misgreep bleek. In de eerste set lieten beide teams al zeer goed spel zien. BBSC, .dat nog steeds ongeslagen aan kop gaat in de overgangsklasse, probeerde met mooie combinaties de Burgemeester en wethouders van Veenendaal maken bekend dat Bouwmaatschappij VAN ELST N.V., De Tinne- weide 167, alhier, bij hen een aanvraag heeft ingediend om vergunning tot het oprichten van 11 PATIOWONIN GEN aan de Lunenburg nrs. 3, 5 en 7 en aan de Walen burg nrs. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 en 15, kadastraal bekend gemeente Veenendaal, sectie B, nr. 5030. Dit bouwplan wijkt af van het ter plaatse geldende be stemmingsplan. De gevraagde vergunning kan evenwel met toepassing van artikel 20 van de Wederopbouwwet worden ver leend. Belanghebbenden kunnen tot 16 maart 1968 hun even tuele bezwaren tegen het verlenen van de gevraagde ver gunning schriftelijk en gemotiveerd bij hun college indienen. De hiervoor bedoelde bouwaanvraag met de daarbij beho rende stukken liggen tot laatstgenoemde datum ter inzage in het Raadhuis (kamer 1.6.) alhier. Veenendaal, 4 maart 1968. Edese dames te intimideren. EVV bood echter hevige tegenstand en nam zelfs een schijnbaar veilige voorsprong van 12-7. BBSC liep dank zij de goede tech niek en spelinzicht gevaarlijk in. maar toch wisten de EVV-ers de set met 15-13 te winnen. In de tweede set namen de Apeldoornse dames direct een voor sprong van 1-7. Deze voorsprong was vooral fe wijten aan de paniek-situaties die in de Edese verdediging voorkwa men. Toch gaf EVV de moed niet op en langzaam maar zeker kwam het terug. Het wist de stand nog op 11-11 te bren gen, maar in een spannende eindfase nam BBSC de sprong naar de overwin ning (15-13). Na deze set bleef BBSC de superieu- ze ploeg. Met voortreffelijke smashes probeerde het misverstanden te kwe ken in de Edese verdediging. EVV bood wanhopige tegenstand, maar kon niet verhinderen dat BBSC ook beslag legde op de laatste twee sets: 15-9 en 15-6. Beide teams kregen na afloop een langdurig applaus van het publiek dat had genoten van een aantrekkelijk volleybalgevecfct. De heren zorgden in Apeldoorn he laas voor een minder goede prestatie. Zij werden in 25 minuten zonder enige tegenstand te bieden met 3-0 verslagen door Dynamo 2. Uit de setstanden (15 7, 15-5 en 15-3) blijkt wel dat Dynamo in het geheel geen moeite heeft gehad met de Edese ploeg. De Edenaren be schikten niet over genoeg kracht om de Apeldoornse verdediging uit haar con centratie te halen. De vele persoonlijke fouten en het ge brek aan conditie gaven de Edenaren in deze wedstrijd de beslissende klap. Het eerste damesteam speelt a.s. don derdag in Amersfoort tegen SVV, ter wijl heren zaterdag in Deventer tegen Be-Fair 2 uitkomen. 1.39 1.99 1.79 HOOFDSTRAAT 2-4 - VEENENDAAL h

De Vallei | 1968 | | pagina 4