Veel kritiek op verhoging entreeprijzen zwembad 0 p E L CHEVROLET Grootmoeders tijd met rokken boven de knie Paasveetentoonstelling Rhenen heeft nationaal een zeer goede naam RMC organiseert weer een eierzoekwedstrijd Moeilijk weekend Panters Voorjaarsmode in „La Montagne" BON Predikant licht gewond bij aanrijding P.v.d.A. BRACHT REDDING ONGERUSTHEID OVER FLUORIDERING WATER VEEMARKT UTRECHT DE VALLEI Donateursavond DSA Renswoude Evenement voor de jeugd PRESTATIE FLUOR AFGEDAAN V.A.B. KIRPESTEIN mmmmhhmmmm „Forsyte'-bruidje oogstte veel succes VRIJDAG 8 MAART 1968 AMERONGEN „De Inwoners van onze gemeente hebben zich helemaal ingezet bij de verwezenlijking van het zwembad. Als we nu zo'n exhorbitante verhoging van de tarieven doorvoeren, zal het dorp bij de in de toekomst nood zakelijke uitbreiding van het zwembad zeker niet zo'n grote offervaardigheid aan de dag leggen als het bij de bouw van het bad heeft gedaan", sprak de fractie-voorzitter van de Partij van de Arbeid, de heer A. van de Veer, gister avond tijdens de gemeenteraadsvergadering in Amerongen. De P.v.d.A.-fractie diende daarom ook een amendement in, waarin de tarieven veel minder wer den verhoogd dan in het voorstel van burgemeester en wethouders. De voor zitter schorste de vergadering oni met de wethouders in beraad te gaan. B. en W. kwamen met een nieuw voorstel, dat weinig afweek van het amendement van de heren Van de Veer en G. J. Buis. Het laatste voorstel werd goedge keurd. Alleen de heer A. van de Dikkenberg stemde tegen: „Omdat het bad op zondag geopend is". Op 21 juni 1966 stelde de raad de ta rieven vast voor het zwembad. Burge meester jhr. mr. O. R. F. M. van de Bosch herinnerde de raadsleden eraan, dat men toen nog geen enkele erva ring had met een zwembad en dat des tijds de tarieven als voorlopig werden beschouwd. Nu was de tijd rijp om op de zaak terug te komen. „Het bad heeft inmiddels bewezen aan een grote vraag te beantwoorden. Maar dat neemt niet weg dat ondanks het mooie weer in de zomer van het vorig jaar en het grote aantal bezoekers er een nadelig saldo van tenminste f 18.000,- op de begroting voorkomt", aldus de burgemeester. Ver der moest men volgens hem rekening houden met het personeel, dat salaris moet ontvangen. „Als is men op dit punt al zo zuinig mogelijk". Het college zag geen ande re oplossing dan de tarieven te verho gen. Voorgesteld werd om de prijzen van de dagkaarten voor volwassen van f 1,- op f 1.25 te brengen. De dagkaarten voQr kinderen zouden in plaats van f ff,75 nu f 1,- gaan kosten. De abon nementen voor kinderen, volwassenen en gezinsabonnementen gingen alle maal vijf gulden omhoog, evenals de zwemleskaarten. De tienbadenkaarten voor kinderen en volwassenen gingen beide met een rijksdaalder omhoog. „We hebben geïnformeerd In Scherpen- zeel en Leusden, waar men soortgelijke baden heeft als bij ons. Daar wist men te vertellen, dat men op hetzelfde tijd stip met ongeveer dezelfde verhogin gen te maken had gehad", aldus burgemeester Van de Bosch. Hij licht te nog toe dat men de gezinskaarten in verhouding minder had verhoogd dan de overige tarieven en wel uit sociaal oogpunt. „Gezien de grote dagrecreatie van buiten kunnen we onze eigen inwo ners niet opschepen met duurdere ge- zinsabonnementen", zei hij. De heer v. d. Veer meende dat men, on danks het grote nadelige saldo, de ver hoging niet aan de bewoners kon voor leggen. „Zij hebben een bijzondere prestatie geleverd bij de bouw van het xwembad. We zouden hun nu kwaad aandoen als we de tarieven zo dras tisch gingen verhogen". Verder wees A. VAN DE VEER (P.v.d.A.) offervaardigheid er een uitbreiding komt van het zwem bad mogen we de bevolking niet weer eens inschakelen", zei hij. De heer Van de Veer reageerde hierop dat men re kening moest houden met de mogelijk heid dat men de steun van de burge rij weer nodig had. Eventueel met een ander sportgebeuren. De overige raads leden schaarden zich achter hem. Vooral waar het de verhoging van de prijzen voor de kinderen betrof, was de raad het eens met de heer Van de Veer. De burgemeester zei nog: „We moeten de kinderen wel in de zaak betrekken, want zij maken het meest gebruik van het bad", maar de raad was in dezen niet te overtuigen. De heer A. van de Dikkenberg (SGP) was tegen het voorstel van B. en W. omdat hij er altijd tegen is ge weest dat het zwembad op zondag ge opend is. „Maar het zwembad is er nu toch. Dan kunt u het nu toch beter zakelijk gaan bekijken dan princi pieel", zei de burgemeester. De heer Van de Dikkenberg bleef echter bij zijn standpunt. Daarna werd de vergadering ge schorst door de voorzitter. B. en W. gingen in beraad en kwamen even la ter terug met een voorstel dat weinig verschilde met dat van de PvdA- fractie. Hierop ging de fractie in be raad tijdens een tweede schorsing. De heren Van de Veer en Buis gingen daarna akkoord met het nieuwe voor stel, evenals de rest van de raad. Uit gezonderd de heer Van de Dikkenberg, die tegen stemde. De tarieven voor het zwembad in ADVERTENTIE A. VAN DE DIKKENBERG (S.G.P.) zondag O de heer Van de Veer op de in de toe komst noodzakelijke uitbreiding van het bad. Volgens hem zou men, als nu de tarieven volgens het voorstel van B. en W. werden verhoogd, de grote offervaardigheid die de bevolking bij de bouw van het bad aan de dag had gelegd, de grond inboren. „Het feit dat men in Scherpenzeel en Leusden de tarieven op dezelfde manier heeft verhoogd, vind ik betreu renswaardig", aldus de heer Van de Veer. Hij vond het voorstel van het college psychologisch en zakelijk niet reëel. Hij twijfelde aan de noodzaak van de drastische verhoging. Vervol gens diende hij namens de PvdA-frac- tie een amendement in. Met het voorstel van het college be treffende de verhoging van de prijzen der dagkaarten voor volwassenen ging hij akkoord. De kinderdagkaarten stel de hij op f 0,65. De abonnementen voor volwassenen verhoogde hij niet, zoals het college dat voorstelde met f 5,- maar met f 2,50. De kinderabonnementen wilde hij niet duurder zien. De gezinsabonnementen moesten volgens hem ook aanzienlijk minder verhoogd worden dan het voor stel van B. en W. Hij stelde verder voor de tien-baden-kaarten voor kinde ren niet duurder te maken. Met de door het college voorgestelde prijsverhoging van de tien-badenkaarten voor volwas senen ging hij akkoord, evenals met de prijsverhoging van de zwemleskaar ten. Alleen wilde hij voor kinderen de prijs op f 10,- houden. Volgens dit amendement zouden de inkomsten van het bad met f 5.400,- worden verhoogd. Volgens het voorstel van het college kreeg het bad f 14.200,- meer binnen. „We beseffen, dat men met ons amen dement een veel kleinere meerop brengst krijgen. Maar we menen dat we niet verder mogen gaan", aldus de heer Van de Veer. De burgemeester vond het argument van de offervaardigheid onjuist, „Als Veemarkt Utrecht, 7 maart 1968 totale aanvoer 4437; runderen 1163; vette kalveren 137; graskalveren 50; nuchtere kalveren 1496; schapen 214; lammeren 14; varkens boven 100 kg 419; varkens beneden 100 kg 79; biggen 757; bokken en geiten 8. Pryzen (in guldens) melk- en kalf- koeien, per stuk 11251470; kalfvaar- zen, per stuk 8751000; vare koeien, per stuk 800950; pinken, per stuk 850930; stieren, per stuk 8501050; graskalveren, per stuk 375560; nuch tere kalveren, per stuk 3550; fokkal- veren, per stuk 100175; schapen, per stuk 120190; lammeren, per stuk 120 180; drachtige varkens, per stuk 350 475; lopers, per stuk 85110; biggen, per stuk 6272; bokken en geiten, per stuk 2060; vette koeien le kwal., per kg gesl. gew. 4.304.65; vette koeien 2e kwal., per kg gesl. gew. 4.154.25; vette koeien 3e kwal., per kg gesl. gew. 3.754.15; vette kalveren le kwal., per kg lev. gew. 3.803.90; vette kalveren 2e kwal., per kg lev. gew. 3.553.75; vette kalveren 3e kwal., per kg lev. gew. 3.053.45; nuchtere kalveren, per kg lev. gew. 1.301.60; zware vette varkens, per kg lev. gew. 2.202.25; zouters, per kg lev. gew. 2.252.31; slachtzeugen, per kg lev. gew. 1.70— 1.76; jonge slachtzeugen, per kg lev. gew. 1.76—1.80. Overzicht (resp. handel en prijzen) melk- en kalfkoeien, stug, niet prijshou dend; vette koeien, rustig, prijshou dend; vare koeien, matig, niet prijshou dend; vette kalveren, matig, niet prijs houdend; graskalveren, rustig, niet prijshoudend; nuchtere kalveren, vlug, prijshoudend; fokkalveren, vlug, prijs houdend; schapen, rustig, prijshoudend; lammeren, rustig, prijshoudend; var kens, redelijk, als vorige week; biggen, redelijk, als vorige week. Amerongen zijn nu als volgt: dagkaar ten voor personen van 16 jaar en ouder f 1,25, die voor personen jonger dan 16 jaar f 0.75 (een dubbeltje hoger dan het voorstel van de heer Van de Veer). De prijs van een gezinsabonne ment, geldig voor twee volwassenen en de overige gezinsleden beneden de leeftijd van 21 jaar, voorzover ze geen eigen inkomsten hebben, bedraagt per seizoen f 25,-. De prijs van een abon nement voor een persoon van 16 jaar of ouder f 17,50, voor kinderen beneden de 16 jaar f 10,-. De prijs van een tien-badenkaart voor personen van 16 jaar en ouder is nu f 10,-, voor jongere personen f 6,-. Zwemleskaarten kosten nu f 15,-, als men ouder is dan 16 jaar. Is men jonger dan betaalt men f 10,-. Enkele raadsleden waren nogal ver ontrust over de toevoeging van fluor aan drinkwater. Bij de ingekomen stuk ken werd meegedeeld dat Gedeputeer de Staten de door hen aan de orde ge stelde zaak van de fluoridering van het drinkwater als afgedaan beschouw den, nu het Waterleidingbedrijf Mid den-Nederland heeft besloten tot de fluoridering over te gaan. De burgemeester memoreerde, dat de raad niet aanwezig was geweest bij een voorlichtingsavond over de fluori dering. Nu had het volgens hem geeh zin meer om over de zaak te gaan de batteren, omdat de raad niets aan de besluiten van het Waterleidingbedrijf Midden-Nederland kan veranderen. Ir. Joh. Tenge (VVD) wilde de zaak echter niet zomaar voor kennisgeving aannemen. Hij had destijds om des kundige voorlichting gevraagd van voor- en tegenstanders van fluoride- ring. Hij vroeg zich af waarom de zaak nu ineens doorgevoerd moest wor den. „De provincie geeft nu zo maar de schuld aan het Waterleidingbedrijf Mid den-Nederland. Ik vind het gewoon be schamend dat de raad hierin helemaal niet gekend is", zei hij. De heer Van de Dikkenberg sloot zich bij het betoog van de heer Tenge aan. „Ik zie me dwang opgelegd door het waterleidingbedrijf," zei hij. Hij ver telde dat hij een "brochure had aange vraagd van een arts, die tegenstander was van de fluoridering. Hierin kwa men volgens hem duidelijk de nadelen naar voren. De burgemeester concludeerde nog maals dat de raad geen enkele inbreng had in het waterleidingbedrijf Midden- Nederland, nu er geen plaatselijk wa terleidingbedrijf meer bestaat. „Het was een praktische reactie van de provincie om nu de zaak als afgedaan te beschouwen", aldus burgemeester Van de Bosch. De heer Tenge vroeg nog of gemeente Amerongen een afge vaardigde had in het bestuur van het Waterleidingbedrijf Midden-Nederland. Dit bleek niet het geval te zijn. „Het is een getrapte samenstelling", aldus de burgemeester. De heer Van de Veer herinnerde er aan dat, als de raad des tijds echt bezwaren had gehad, men de voorlichtingsavond in Montfoort had moeten bijwonen. Dit heeft men niet gedaan. De mededeling werd tenslotte voor kennisgeving aangenomen. De overige punten van de agenda werden vlot afgehandeld. De Elisa- bethkleuterschool krijgt een telefoon. De voorlopige bedrijfsrekeningen, bei de van 1964, werden voorlopig vastge steld en er kwam een verordening op de heffing en invordering retributies spraakonderwijs. In de rondvraag bracht de heer R. van Maurik (Gemeente Belang) naar voren dat de raad destijds had beslo ten alle bomen aan de Utrechtseweg te kappen. Er was er echter een blij ven staan. De burgemeester beloofde schriftelijk advies te vragen aan de landschapsarchitect of de boom wel of niet weggehaald moest worden. „Het is niet zo dat wij geen raadsbesluiten wil len uitvoeren", aldus de voorzitter. De heer Van Maurik was hier blij mee. Men had tegen hem namelijk in ver band met de gespaarde boom de op merking gemaakt: „Jullie kunnen de raad wel aan de kapstok hangen". De burgemeester mompelde hierop iro nisch: „Dat kan ook", waarna de ver gadering werd besloten. ADVERTENTIE VEENENDAAL CITY-MOTORS - EDE WAT GEBEURT ER IN MIJN BUURT 7 ZOEKT U EEN NIEUWE WERKKRING 7 ZOEKT U EEN HUIS 7 ZIJN DAT UW VRAGEN 7 VUL ONDERSTAANDE BON IN RHENEN De stichting „De Marktcommissie" in Rhenen houdt dit jaar op dpn- derdag 21 maart de traditionele Paasveetentoonstelling. In Nederland worden slechts tien van dit soort tentoonstellingen gehouden. De eerste vindt plaats op woensdag 20 maart in Etten-Leur en een dag later volgt die in Rhenen. Daarna volgen Eist, Leiden, Beek, Rotterdam, Schagen, Raalte, Den Bosch en Sneek. Amsterdam is afgevallen. De laatste tentoonstelling werd vorig jaar in de hoofd stad gehouden. Rhenen staat bij de inzenders bijzonder goed aangeschreven van wege de uitermate deskuhdige jury, die altyd in de Grebbestad opereert. Wie in Rhenen in de pryzen valt, kan er zeker van zjjn, dat op de volgende tentoonstel lingen zeer zeker nog hogere kwalificaties uit de bus te voorschijn komen. „We hebben weer van alle kanten toezeggingen gekregen voor bekers, medailles, kunstvoorwerpen en lauwer takken", zegt de heer W. C. Pieters. die tevens het secretariaat bekleedt van „de Marktcommissie". „Voor de eerste prijzen zijn geldprijzen beschikbaar". Over de onderscheiding „Miss Rund" begint de heer Pieters te glimlachen. „Ja, elk jaar wordt „Miss Rund" geko zen. Dat gebeurt altijd op de laatste tentoonstelling en dat was Amsterdam. Dit jaar is Den Bosch aan de beurt, al hoewel men in Schagen probeert de missverkiezing daar te krijgen, omdat er voor de vijf en zeventigste maal de Paasveetentoonstelling wordt gehou den. Misschien zit er nog wel eens een kansje in, dat dit evenement ook in Rhenen plaatsvindt. Hoeveel inzendingen er in Rhenen zullen komen, kon de heer Pieters nog niet vertellen. „De inschrijvingen zijn pas begonnen. Elke dag komen er op gaven binnen, maar een overzicht kan ik er beslist nog niet van geven. Er kan voor niet minder dan vijftien rubrieken worden ingeschreven, van dikbillen tot jong vee, bestemd voor de mesterij. Uiterlijk 14 maart moeten alle inzen dingen binnen zijn. De Paasveetentoonstelling wordt 'ge houden op het Koningshof aan de voet van Cuneratoren. De dieren worden aan de ingang van het terrein door de keuringsarts aan een onderzoek onder worpen. Dieren, die lijden aan een ziekte of hiervan worden verdacht, zul len niet worden toegelaten. Om negen uur 's ochtends begint de keuring door een commissie van deskundigen. De prijsuitreiking vindt om twee uur 's middags plaats in hotel „De Koning van Denemarken". Het zal donderdag 21 maart, zoals dat gebruikelijk is, weer -bijzonder druk worden in de Grebbestad en de politie zal ongetwijfeld de handen weer vol hebben om alle automobielen aan een parkeerplaats je te kunnen helpen. ADVERTENTIE Het antwoord staat iedere dag in uw krant DAGBLAD VOOR VEENENDAAL EN OMGEVING opzenden in open enveloppe gefran keerd met 12 cent naar Prins Bern- hardlaan 28, Veenendaal. Naam Adres Woonplaats wenst zich te abonneren op de Vallei wenst een gratis proefabonnement Ik betaal f 3.90 per maand 11.55 per kwartaal per kwit./giro Doorhalen wat niet gewenst wordt. mm mmmmm ia Heden, vrijdag BIOSCOOP Luxor Theater Veenendaal 19.30 uur: „Gentleman-Zwendelaar". Morgen, zaterdag BIOSCOOP Luxor Theater Veenendaal, 19.30 uur: „Gentleman-Zwendelaar". RENSWOUDE In gebouw „Reho- both" te Renswoude vindt maandag avond de tweede donateursavond plaats van DSA. De toegang is uitslui tend voor donateurs boven de 18 jaar, dus leden hebben geen toegang. De avond zal ondermeer worden gevuld met een quiz, waarbij prachtige prij zen zijn te verdienen. De donateurs avond begint om 8 uur. VEENENDAAL Gisteren stond hotel „La Montagne" in het middel punt van de mode. Zowel 's mid dags als 's avonds werden er mode shows gehouden, waarin de zomer collectie van de firma Hein van Schuppen werd getoond. Er was 'n enorme belangstelling van dames uit de gehele omgeving van Veenen daal. Hun waardering voor de vele mooie kledingstukken bleek duide lijk uit het applaus, dat steeds weerklonk. De collectie was dan ook de moeite van het kijken waard en werd op boeiende wijze door een vijftal geroutineerde mannequins getoond. Uit de show kwamen duidelijk en kele tertdenzen van de zomermode 1968 naar voren. In de mantels veelal van Shetlandwol, komt deze zomer vaak een lang rugsplit voor. De mantels zijn dikwijls aan beide zijden te dragen. De japonnen zijn vaak gemaakt van Trevira 2000. Opvallend waren gisteren ook de vele modellen van reliëfstoffen. Bij de kleuren voeren de pastel tinten en marine-blauw de boven toon. De japonnen zijn soms uitge voerd in felle Mexicaanse dessins. Bijzonder interessant waren de drie leren kledingstukken, die aan het begin van de show werden getoond. Van cuïr-sauvage waren een jasje, een overgooier en een mantelpakje. Het leer is zodanig bewerkt, dat het de indruk wekt al heel wat jaartjes oud te zijn. Over het algemeen is de leren kleding bedoeld voor „hippe", jeugdige personen. Ondanks het feit, dat de rokken hoofdzakelijk nog steeds boven de knie vallen, was het opmerkelijk dat men op andere punten bij de ont werpen al de invloed van de terug keer naar grootmoederstijd kan ont dekken. Zo was er gisteren bijvoor beeld een japonnetje te zien in de grand-mère stijl. Het was een door- knoopmodel, waarvan men er giste ren verschillende zag met een vlotte kraag. De ander, meer opzienba rend. voorbeeld was het bruidstoilet in de „Forsyte"-stijl, geïnspireerd op de kleding uit de populaire tele visie-serie „The Forsyte Sage". Een jurkje, dat vanonderen was afgezet met een brede band struisveren her innerde aain de Charlestontijd. Ook de baby-look, waarvan gisteren enke le modelletjes werden getoond, heeft de sfeer van „the oaring twenties" Veel succes oogstten gisteren de lange avondtoiletten. Hier is steeds meer vraag naar. De avondtoiletten vertonen weinig revolutionaire idee- en en zijn geïnspireerd op de klas- sieke modellen. Dit is ook het geval met de cocktailjaponnen waarvan men er gisteren enkele in de prin- sesselijn kon zien. De badstof, die vorig jaar al opgang maakte, komt men ook nu weer tegen. Behalve 'n strandmodelletje met bijpassende flaphoed werd de badstof getoond met een losse cape. Deze asymetrisch bedrukte japon viel bij de da mes bijzonder in de smaak. Men zal in deze richting het komende sei zoen dam ook zeker verder gaan. RHENEN Het bestuur van de Rhe- nense Middenstands Centrale heeft be sloten ook dit voorjaar de traditie van het Paaseieren zoeken voort te zetten. Er zal een actie worden gevoerd van 22 maart tot en met 5 april door de bij de RMC aangesloten winkeliers. Voor iedere bestede gulden wordt een eierze- gel verstrekt. Tegen inlevering van 25 van deze zegels kan op het WV-infor- matiekantoor een bewijs voor deelna me worden verkregen. Voor de eierzoekwedstrijd, die op za terdag 6 april wordt gehouden, komen kinderen van 4 tot en met 10 jaar in aanmerking. Evenals voorgaande jaren vindt de wedstrijd plaats in de drie wei landen westelijk van de Veerweg. In de eerste weide kunnen de kinderen van 4 en 5 jaar terecht, in de tweede die van 6 en 7 jaar en in de derde weide die van 8, 9 en 10 jaar. In de weilanden worden ook dit keer weer stenen eieren verstopt van vier verschillende kleuren. Iedere kleur geeft recht op een aantal echte eieren. Dit jaar houden de organisatoren de kleuren en de aantallen die daarop worden verstrekt geheim om de wed strijd tot op het laatste ogenblik span nend te houden. Het kind dat niets vindt, krijgt te gen inlevering van het deelnamebewijs een ei, zodat niemand met lege handen naar huis gaat Het jaarlijkse kinderfestijn begint om twee uur 's middags in het K. E. Plantsoen achter het gemeentehuis. Vandaar gaan de kinderen in optocht naar de Veerweg, voorafgegaan door muziek. Tegen half drie wordt het sein gegeven voor de aanvang. Dan zullen weer enkele duizenden kinderen en- VEENENDAAL Ds. A. Vroeginde- we(J is donderdagmorgen licht gewond geraakt, toen hij met zyn auto in bot sing kwam met een vrachtauto. Dat on geluk, waarbij zijn auto volkomen ver nield werd, gebeurde in Ede. Ds. Vroegindeweij reed over de Veen- derweg in Ede, toen hij bij de kruising met de Proosdijkerveldweg geen voor rang kreeg van een voor hem van links komende vrachtauto. De vrachtauto werd bestuurd door de heer A. V. uit Vlaardingen. De Veenendaalse predi kant liep bij de botsing een hoofdwond op en klaagde over pijn in de borst. Voor behandeling werd hij overgebracht naar het Streekziekenhuis in Bennekom, waarvandaan hij nog dezelfde dag naar huis terug mocht keren. „Zijn verwon dingen zijn niet van ernstige aard en verwacht mag worden dat hij met en kele dagen zijn werk weer kan doen", deelde een familielid van ds. Vroegin deweij mee. thousiast uitzwermen over de al groen wordende uiterwaarden. Met het evenement zijn jaarlijks on geveer 7000 echte kippeëieren gemoeid. De wedstrijd wordt geheel door de RMC bekostigd. VEENENDAAL De dames en he ren van Panters dit weekend voor een moeilijke taak. De dames trekken mor genmiddag naar Apeldoorn om strijd te gaan leveren met Dynamo 2. Heren I treedt morgenmiddag om vier uur thuis aan tegen Valboval 4. Een waar schijnlijke overwinning ligt in het ver schiet, doch Valboval 4 zit momenteel in de lift en zag verleden week kans leider Nijenrode een gelijk spel af te dwingen. Om vijf uur heren 2 tegen Vives uit IJsselstein, waarvan de eerste uitgave verleden week won. Heren 2 kan echter niet compleet uitkomen en zal het moeilijk krijgen. De dames van Panters moeten de strijd in Apeldoorn tegen Dynamo 2 beschouwen als de generale repetitie voor de strijd van volgende week te gen BBSC met als inzet de leiding in de overgangsklasse. Dynamo 2 speelt in dezelfde zaal, waardoor Panters vast aan de sfeer kan. wennen. Grote vraag is welke scheidsrechter de kamp leidt, want de oostelijke ar biters pakken de zaken vaak te tole rant aan en dat is altijd een nadeel voor Panters. De punten zullen echter wel in Veenendaal terecht komen. Heren 1 zal heel goed voor de dag moeten komen om Valbovol 4 met lege handen naar huis te sturen. Dit team overtrof zichzelf verleden week en speelde gelijk tegen koploper Nijenro de 1. Valbovol zit in de hoek waar de klappen vallen en heeft enkele gerou tineerde spelers van stal gehaald om de zaak nog te redden. Het zit duidelijk in de lift en zal Panters 1 ongetwijfeld fel en goed partij geven. Heren 2 krijgt het ook zwaar te verduren te gen Vives 1. Weliswaar is Vives niet meer de ploeg uit de eerste helft van de competitie, maar een incompleet Panters-team zal met een gelijk spel al zeer tevreden moeten zijn. Dames 2 gaat vanavond naar Utrecht om tegen Athlon 2 te spelen. Het wordt de inzet voor de 2e plaats in de 2e klas met Athlon als favoriet in eigen huis. Heren 3 zal ook incom pleet naar Zeist moeten reizen om te gen Cito 3 te spelen, want het zal spe lers af moeten staan aan heren 2. He ren 4 won deze week met 1-3 van SSVU 2. Heren 5 treedt om zes uur morgen thuis aan tegen Larsheim ujt Leersum en zal de punten wel thuis houden. De Jongens spelen om twee

De Vallei | 1968 | | pagina 5