1.000.' beloning ,Ik weet wie de daders zijn maar ik kan niets bewijzen' ei ling Septer Tiel Veertig jaar klassieke meu beien va n Koekoek MARKTBERICHTEN I Drie werknemers jubileren mee REIN KOK's Predikant voor Geref. Kerk Rhenen Jeugdleider hield inleiding voor instuif-comniissie Veilig Verkeer oj) zoek naar een secretaris Jeugd let op uw zaak U HET W OORD Verdachte viel door de mand Opbrengst collecte Modeshow in Dorpshuis Overberg vooraan in actie D.S.A. revanche Reizende expositie Veiling Resteren Schade Geplunderd Toonzaal Ouderavond van Julianaschool Directeur Majoni Plastics Voetstap Inrichting belangrijk Oorlogsgeweld teisterde twee maal bedrijf RHENEN DINSDAG 12 MAART 1968 VEENENDAAL De heer A. G. van de L. uit Veenendaal is aangehouden omdat hij tenminste f 70,- gestolen heeft. De politie vermoedt, dat het be drag nog hoger is, maar voorlopig geeft verdachte niet meer dan die f 70,- toe. EDERVEEN De huis-aan-huis-col- lecte voor de Groesbeekse tehuizen heeft' te Ederveen opgebracht een be drag van f 960.86. In vergelijking met de opbrengst die vorig jaar werd be haald betekent dit bedrag een meer-op- brengst van rond honderd gulden. KESTEREN De brutale inbraak, die tijdens het afgelopen weekeinde plaatsvond bij Majoni Plastics in Res teren, heeft voor de directeur, de heer J. Kneepkens, geen geheimen nieer. „Ik weet wie de daders zijn, maar ik kan het helaas niet bewijzen", zegt hij zelf verzekerd. „Daarom stel ik duizend gulden beschikbaar voor de persoon, die inlichtingen verstrekt, die leiden tot de ontmaskering van de daders". Tijdens het afgelopen weekeinde is bij Majoni Plastics NV voor de derde maal in korte tijd ingebroken. Uit de brandkast, die werd opengebroken met een snijbrander, werd 3000 gulden ge stolen. Bovendien forceerden de daders een sigarettenautomaat, waarin zich ruim 100 gulden bevond. In de hal van de fabriek hangt twee dagen na de inbraak nog steeds een smerige stank, die is ontstaan bij het openbranden van de brandkast. „Het mooiste is nog, dat ze onze apparatuur Dit was het wat er overbleef van de brandkast nadat de inbrekers de snij brander zijn werk had laten doen. AMERONGEN Door de Ameronge afdeling van de Nederlandse vereniging voor huisvrouwen wordt op dinsdag, 26 maart in het Dorpshuis een modeshow georganiseerd, verzorgd door het Mode huis „Les Fleurs de Paris" uit Drieber gen. Men zal er voorbeelden kunnen zien van smaakvolle en elegante model len, gedragen in alle maten, dus zowel voor de volslanke en de niet zo piep jonge vrouw. De aanwezigen maken te vens kans op een aardige verrassing. AMERONGEN De actie, door een comité op touw gezet om zuster Van de Bunt een waardig afscheid te kunnen geven met een mooie herinnering aan de Amerongse tijd begint op gang te komen. Van diverse zijden werd op de banken reeds een bijdrage ontvangen. In het bijzonder Overberg heeft tot nu toe een prachtig bedrag bijeen gebracht. Op alle Amerongse banken kan een bijdrage worden gestort. Veilbericht van de Tielse veiling Septer van maandag 12 maart 1968. Opgave na klasse mm maat Appelen 75/opw 70/75 65/70 60/65 55/60 Cox Orange Dijkmanszoet Goudreinet k.l x Goudreinet k.2 Goudreinet rode x Golden Delicious k.l x Golden Delicious k.2 x Jonathan k.2 Laxton Superbe k.2 x Lombarts Calville k.2 Reinzoet Winston k.2 Kroet per 100 kg zuur fl. 6,10; rood fl. 6,10; zoet fl. 4,00. Fabrieksfruit per 100 kg blank fl. 11,20; rood fl. 8,40. Stek en stip per 100 kg fl. 6,40. Peren: Brederode f 82—89 35—47 2 44—70 21—29 35—50 34—40 33—45 25—39 18—32 27—39 52—57 48—51 42—46 42—53 41—50 3744 20—35 29—36 27—35 23—32 15—26 34—53 41—52 38—44 28—29 17—42 26—44 28—39 20—37 21—42 44—46 24—27 88—90 70—74 53—56 126—128 114—117 93—95 90—92 114—116 75—80 95—97 80—86 Conference k.2 St. Remy IJsbouten Groenten: Koolraap 810; prei 6696, 4775; uien 1216; witlof 112146, 91114; Aardappel middel 911. x is hoofdaanvoer. Volgende veilbericht op woensdag 13 maart 1968. voor het snijwerk hebben gebruikt", .merkt de heer Kneepens op. Vervol gens toont hij de brandkast, die zich in een archiefkast van de hal bevindt. De driewandige stalen deur hangt als een verfrommeld en gesmolten stuk blik in de stevige sponning. Waardepapieren, zoals recepten voor samenstelling van- verschillende kunst stoffen, zijn grotendeels verbrand. Een kistje, waarin zich geld bevond, is ver dwenen. Alle aanwijzingen duiden er op, dat het geen amateurs zijn geweest, die de inbraak pleegden. Het onderzoek heeft uitgewezen dat de daders hand schoenen hebben gebruikt bij hun werk. „Voor mij «staat het vast, dat de in braak is gepleegd door drie personen, die bij mij hebben gewerkt. Ik heb ze moeten ontslaan en nu zullen ze waar schijnlijk met inbreken de kost willen verdienen," vertelt de heer Kneepkens, die zijn verdenkingen baseert op ver schillende feiten. „In de eerste plaats zijn de daders bekend geweest in de fabriek. De apparatuur van de snij brander kon men gemakkelijk vinden, evenals de brandkast. Bij de inbraak van drie weken gele den is er niets ontvreemd, dat enige waarde had. Wel was het rijbewijs van mijn zoon uit zijn portefeuille ge scheurd." Volgens de heer Kneepkens zou een en ander kunnen duiden op een controverse, die bestond tussen de ver dachte personen en zijn zoon. ADVERTENTIE streepjes BEHANG bloemetjes BEHANG klassiek BEHANG modern BEHANG alle soorten BEHANG DROGISTERIJ Gelderland/hk. Hoogstraat Veenendaal - tel. 12656 In de tuin naast de ingang van de fa briek is duidelijk een voetstap zicht baar, waarvan de recherche inmiddels een afdruk heeft gemaakt. De heer Kneepkens zegt, dat dit spoor waar schijnlijk is achtergelaten door een wachtpost, die de tuin heeft moeten be treden om door een raam te kunnen zien of zijn kameraden nog niet klaar waren. „Men zou de daders zo kunnen ont maskeren, want een van hen moet be slist „las-ogen" hebben. Het kwarwei met de snijbrander heeft minstens twee uur geduurd en onze lasbrillen zijn niet gebruikt", zegt de directeur van Majo ni Plastics, die niet vermoedt, dat de inbrekers zelf de benodigde lasbrillen bij zich hadden. „Het gestolen geld is eigenlijk hele maal niet zo belangrijk", zegt hij, „want de verzekering dekt de schade. Maar ik neem beslist niet dat er 's nachts ongewenste bezoekers in mijn fabriek de boel doorzoeken en boven dien nog vernielen". Het onderzoek van de politie was gis teren in volle gang. Na middernacht deelde men mee, dat nog geen arres tatie had plaatsgevonden. RHENEN De gereformeerde kerk van Rhenen heeft een nieuwe predikant in de persoon van ds. J. Goldsmeding uit Dussen (Noord-Brabant), die het op hem uitgebrachte beroep heeft aange nomen. Ds. Goldsmeding is 34 jaar. Hij werd geboren in Heemstede en studeerde aan de vrije universiteit te Amsterdam. Hij stamt uit een muzikale familie. De nieuwe predikant werd op 30 juni 1963 bevestigd in de gemeente Dussen. Het was zijn eerste gemeente, die circa driehonderd leden telt. Ds. Goldsme ding komt te wonen aan de Beukenlaan, waar het kerkbestuur een bungalow voor hem in aanbouw heeft. Hij is on gehuwd. RENSWOUDE De juniorenploeg van de jongensclub DSA uit Renswoude heeft in het afgelopen weekeinde op on dubbelzinnige wijze revanche genomen voor de eertijds geleden nederlaag te gen de ploeg van het jeugddorp „de Rudolphstichting" uit Achterveld. In de thuiswedstrijd was D.S.A. duidelijk de betere ploeg in de verschillende wed- strijdonderdelen, zoals aardrijkskundi ge quiz, boogschieten, dartspel, sjoelen, bootrace, flessenvoetbal, knotsenspel en estafetterace. Alleen in het boogschie ten toonden de gasten zich de meerde ren van de Renswoudse jongens. De einduitslag werd 17 punten voor DSA en 8 punten voor de ploeg van het jeugddorp. Van de drie ontmoetingen die beide clubs dit jaar in de arena brachten werden er twee door Rens woude gewonnen en een door de jeugd- dorpploeg. RHENEN In de maand mei zal in Rhenejn de „Reizende Grafiekententoon stelling 1968" te zien zijn in het Streek museum. Een werkcommissie uit de sectie beeldende kunst van de Stichting Cul turele Raad heeft een grafiekententoon stelling samengesteld met daarin opge nomen de diverse techhifeken en de ma terialen waarmee grafici werken. Deelnemers aan deze tentoonstelling zijn: Bonies-Charles Donker, M. C. Escher, Franck Gribling, Henk Hester, Toon Jansen, Hans Koetsier, William D. Kuik, Willem van Leusden, Gerard van Rooy, Koos van der Sluys en Pe ter Struycken. Behalve in Rhenen komt de tentoonstelling ook in Loenen, Lopik, Maarssen en Wijk bij Duurstede. OPHEUSDEN De heer J. A. Rijk- sen uit Opheusden heeft voor de com missie „Ihstuif de Snellenburg" een in leiding gehouden over de mogelijkhe den en de problematiek van het jeugd werk. In een uitvoerig betoog onder streepte de heer Rijksen, jeugdleider van beroep, het belang van een goede inrichting van de Instuif. Als noodzake lijke voorzieningen noemde hij onder andere een radio, pick-up, biljart en ta feltennis. Een televisie is volgens de jeugdleider pas nuttig als de program ma's worden geselecteerd. De heer Rijksen meende, dat ook een RHENEN „Tja, ik heb het al eens? eerder gezegd, ik moet nodig aftreden als secretaris vah veilig verkeer, maar helaas er is nog geen opvolger." Dat verzuchtte de heer J. Horst gisteravond, toen hij het een en ander vertelde over de gehouden jaarlijkse algemene leden vergadering van de afdeling. Er is thans beloofd, dat op korte termijn iemand voor deze functie zal worden aangezocht. De heer Horst heeft geen tijd meer om aajn te blijven. Hij is blij dat de door tyH gemeente bestuur op verzoek van de ^fdeling Rhenen ingestelde verkeerscommissie bijzonder goed werkt en al in vele ge vallen met succes het gemeentebestuur heeft geadviseerd over verkeersproble men in de gemeente. Tijdens de jaarvergadering kwam er geen wijziging in het afdelingsbestuur. Er werd uitvoerig gesproken over het euvel rond het parkeren van grote vrachtwagens op tal van plaatsen in de gemeente Rhenen, hetgeen vaak belem merend werkt voor het andere verkeer in de wat nauwe straten. „In feite is dit geen zaak voor veilig verkeer", zei de heer Horst, „toch zal de verkeers commissie een en ander onder ogen zien. Misschien is er een oplossing voor te vinden." De door de afdeling georganiseerde verkeerssleutelcursus resulteert in een examen op 21 maart in hotel „Het Wa pen van Rhenen", waar ook de jaarver gadering werd gehouden en waaraan niet minder dan 38 kandidaten zullen deelnemen. Zij hebben zeven lessen achter de rug. leestafel niet in een instuif mag ontbre ken. Bovendien moet voor de jeugd van 12 tot 14 jaar gelegenheid bestaan om een hobby te kunnen uitoefenen. De commissie besloot na het uitvoeri ge en duidelijke betoog van de heer Rijksen om een programma voor de in stuif samen te stellen. In de nabije toe komst zal deskundige leiding voor de instuif worden aangetrokken. Geduren de de eerste tijd wordt echter volstaan met deskundige begeleiding. De heer Rijksen toonde zich spontaan bereid voorlopig als begeleider van de Opheus- dense instuif op te treden. Het werkcomité, dat uit de commis sie is gevormd, zal de mogelijkheden op korte termijn onderzoeken voor de aanleg van een beperkte sportaccom modatie achter „De Snellenburg". Er wordt onder ander gedacht aan de be oefening van eenvoudige sporten, zoals volleybal. UTRECHT Op de Utrechtse paar denmarkt zijn maandag 326 dieren aan gevoerd. De prijzen waren: luxe paar den 1250-1650; werkpaarden 1200-1525; 3-jarige paarden 900-1200; 2-jarige paarden 700-950; veulens 400-650; hitten 700-825; oude paarden 900-1450; slacht- paarden 2,80-3,70 per kg gesl. gew. en jonge slachtpaarden 3,70-4,15 per kg gesl. gewicht. KESTEREN De prijzen van de op de veiling te Kesteren aangevoerde pro- dukten waren gisteren als volgt: Goudreinette: EI 65—75: 2529; EI 75—85: 38—46; EI 85—95: 38—47; EII 65—75: 20—24; EII 75—85: 35—40; EII 8595: 3740. Aanvoer: 65 ton. Golden delicious: EI 6065: 3233; EI 65—70: 44—45; EI 70—75: 54—56; EI 75—80: 56—60; EI 80—35: 52—57; EII 60—65: 29—30; EII 65—70: 38—43; EII 70—75: 48—52. Aanvoer: 10 ton. Laxton's superb: EI 6065:; EI 6570: 37—39; EI 70—75: 49—55; EI 75—§0: 48—52; EII 60—65: 24—26; EII 65—70: 33—34; EII 70—75: 45—46; EII 75—80: 48—49. Aanvoer: 7 ton.. Rode goudreinette: EI 6575: 2935; EI 75—85: 45—46; EI 85—95: 42—43. Aanvoer: 4 ton. Lombartscalville: EII 6070: 3238; EII 70—80: 47—50; EII 80—90: 42—43. Aanvoer: 3 ton. Winston: EII 55—65: 54—48; EII 60— 70: 72; EII 70—80: 80. Aanvoer: 2 ton. Jasappels: EII 55—65: 48; EII 65—75: 62. Aanvoer: 1 ton. Conference: EII 5565: 91; EII 6575: 102. Aanvoer: 1 ton. nieuw een gedeelte bijgebouwd, waarbij tevens in een kleine toon zaal de gefabriceerde meubelen kon den worden tentoongesteld. Even na het tienjarig bestaan, in mei van 't jaar 1938 werd de firma omgezet Tn de N.V. A. J. Koekoek en Zoon.. In datzelfde jaar werd begonnen met 'n uitbreiding waarbij ook de huidige kantoren en een grotere toonzaal tot stand kwamen. RHENEN Vandaag viert A. J. Koekoek en Zoon N.V., fabriek van gestoffeerde meubelen, gevestigd aan de Vogelenzangweg, het veertigjarig bestaan. In 1928 werd deze fabriek gesticht door de heer A. J. Koekoek (thans 91) in een klein wit schuurtje achter zijn toenmalige woonhuis Greb- beweg 46. Dit huis staat er nog en wordt momenteel bewoond door de heer J. Magauer, een van de topfunctionarissen bij dit Rhenense bedrijf, die ook al weer vierendertig jaar in dienst is. Medeoprichter van dit bedrijf was de heer J. G. Koekoek, de huidige directeur. Men startte met zeven man personeel. Van hen zijn de werknemers J. van Zanten, J. C. van Noort en G. van Daalen nog steeds in dienst. Zij vieren dit jubileum mee. De produktie werd in 1928 begon nen met het fabriceren van eenvou dige fauteuils en zitkamermeubelen. Aansluitend aan de ontwikkeling is de aard van het produkt in de loop der jaren niet ongewijzigd gebleven. Naast de aanpassing aan de ontwik keling van smaak en voorkeur van het publiek is vooral het laatste de cennium de marktpositie oorzaak ge weest van het ombuigen van het as sortiment in de richting van exclu sieve zitmeubelen in het betere gen re, maar wel in de' klassieke stijl. Het jubilerende bedrijf heeft vele ups en downs meegemaakt. Twee maal werden de fabrieksgebouwen zwaar getroffen door het oorlogsge weld. De firma heeft momenteel 45 man in dienst. Dat aantal bedroeg voor de oorlog 62 man, maar door de toepas sing van arbeidsbesparende metho den en een doelmatiger werkverde ling kon de personeelssterkte wor den teruggebracht. Het ligt niet in 't voornemen van de directie in de toe komst tot uitbreiding over te gaan. Men maakt een klassiek produkt te gen een stevige prijs en daarop sluit de markt aan zodat de N.V. geen be hoefte heeft aan een bedrijf van gro tere omvang. De kwaliteit is nave nant, waardoor Koekoek en Zoon N.V. zich een gerenommeerde posi tie bij de Nederlandse meubeldetail handel heeft yerworven. Het witte schuurtje, waarin werd gestart met zeven man, bleek al spoedig veel te klein. Daarachter werd een stoffeerderswerkplaats op getrokken. maar binnen de eerste tien jaar van bestaan moest opnieuw worden uitgebreid. In 1935 werd óp- Op 10 mei 1939, precies één jaar voor het uitbreken van de tweede wereldoorlog, vond de officiële ope ning plaats. Helaas moest Rhenen op 10 mei 1940 evacuëren en werd 't stadje het toneel van de harde oor- logsstrijd. Ook de firma Koekoek moest alles achter laten. Bij terug komst na ongeveer zeventien dagen werd de fabriek zwaar beschadigd aangetroffen. Onmiddellijk nam men maatregelen voor een" provisorisch herstel, maar toen in november 1940 Rhenen door een zware storm werd geteisterd, bleek het dak van 't nieu we gedeelte niet tegen de kracht van de elementen opgewassen en het werd grotendeels afgerukt. De lange oorlogsjaren konden slechts met grote moeite worden overbrugd. Grondstoffen waren zeer slecht verkrijgbaar en al gauw moest er bijvoorbeeld houtwol wor den gebruikt als vulmateriaal voor de meubelen. Men kwam zelfs zover, dat er papieren meubelstof werd ver werkt. Het was de opzet van de di rectie zoveel mogelijk mensen werk te verschaffen. Dit gelukte ten dele, zodat ter ontduiking van de Arbeits- einsatz tijdens menig werkuur werd gevoetbald of gebiljart. De .Koekoek' Boys waren in die tijd gevreesde te genstanders bij plaatselijke bedrijfs- competities. In oktober 1944 moest Rhenen voor de tweede maal evacuëren. 't Stadje lag toen in het schootsveld van de geallieerde artillerie achter de grote rivieren. Ditmaal duurde de evacuatie tot aan de bevrijding. An dermaal werd het fabriekscomplex in zwaar beschadigde staat en boven dien total leeggeplunderd aangetrof fen. Ook nu werden de herstelwerk zaamheden met man en macht aangepakt, waarna geleidelijk de produktie weer op gang kon worden gebracht en al na acht jaar werd aan de stoffeerderij een nieuwe werk plaats toegevoegd, terwijl sedert de bevrijding ook al enkele belangrijke interne Verbouwingen en verbeterin gen hadden plaats gevonden. Tot die verbetering behoorde on der meer de invoering van de lucht druk-nietmachines, een op dat mo ment nieuwe vinding, die het ge bruik van de hamer bij de stoffeer- werkzaamheden grotendeels ver ving. Omstreeks zomer 1965 moest een historisch gebouwtje het veld ruimen. Het witte schuurtje, waar in het bedrijf in 1928 was begonnen was een obstakel voor verdere ex pansie geworden. Onvervaard, zij het met een kortstondige weemoed, werd het met de grond gelijk ge maakt, waardoor plaats vrijkwam voor de bouw van moderne expedi tieruimten, een grote voorraadkelder met brandvrije constructie en een uitbreiding van de stoffen- en naai kamer. Aansluitend aan de ontwikkeling dat het publiek in stijgende mate ge bruik maakt van toonzalen bij de aankoop van meubelen, werd de toonzaal uitgebreid met een gedeelte van ongeveer 200 m2, ingericht naar de eisen des tijds met fraaie inte rieurverzorging, een welgekozen in deling en een gezellige sfeer. Het veertig jarig bestaan van deze Rhenense industrie, die een even deugdelijke en solide indruk maakt als dé zitmeubelen die er worden gefabriceerd, zal zeker in wijde kring belangstelling trekken. Dit zijn de mensen van veertig jaar geleden, die toen in een oud schuurtje aan de Grebbeweg begon nen met de A. J. Koekoek en Zoon N.V. fabriek voor gestoffeerde meu belen. Midden in de deuropening de heer A. J. Koekoek (thans 91) met rechts geheel in het wit) zijn zoon de heer J. G. Koekoek, thans direc teur. De werknemers J. van Zanten, J. C. van Noort en G. van Dalen zijn de beide'oprichters tot op de huidige dag trouw gebleven. De jeugd heeft de toekomst wordt vaak beweerd. En het is dan ook nor maal dat men probeert de jeugd mee te krijgen bij het oprichten van vereni gingen, bij verkiezingen enz. Maar nu wil men in Amerongen een vereniging stichten en reeds voor zij op poten staat begint men de jeugd in de wielen te rijden, door de bouw van het Ned. Herv. jeugdcentrum af te keuren óp de plaats waar een oud le lijk gebouw stond. Dit zou vooral de niet-Amerongers ten goede komen. Reeds geruime tijd waren er plannen voor dit te stichten jeugdgebouw; en zou er geen aangepast gebouw ter plaat se kunnen staan? De onbewoonbaar verklaarde woningen zijn toch ook ge restaureerd (veranderd en aangepast aan de bewoners, gezien de inrijpoort die er vroeger niet was). Ook de bouw van ee nmodern gemeentehuis werk niet storend op de Hof. En als zij die zo op. doorkijkjes gesteld zijn even naar de dijk gaan hebben ze een prach tig uitzicht op de uiterwaarden en het oude dorp. Het oude dorp moet toch ook voor de jeugd bewoonbaar blijven. Het lijkt me met het oog op de toekomst toch wel verantwoord dit doorkijkje op te offeren aan voornoemd bouwwerk. Het zou jammer zijn als een vereni ging die er nog niet is reeds nu roet in het eten gooit van de hard werkende jeugdcommissie, die de bevolking van Amerongen achter zich heeft, gezien het resultaat van de gehouden acties ten bate van het te stichten jeugdcen trum. Is het mogelijk dat schrijver van het Plaatsing geschiedt buiten verantwoordelijkheid van de redactie vorige week geplaatste artikel onder in vloed staat van de steeds meer uit het westen naar Amerongen trekkende elite? Het is te hopen dat ook zij er van doordrongen zijn dat men de jeugd niet in de steek moet laten, juist in een tijd waarin het steeds moeilijker wordt de gang er in te krijgen. Als men van de stad naar een dorp verhuist moet men zich nu eenmaal aanpassen Als men éen huis koopt naast een school kan men toch niet ver langen dat die school wordt afgebroken als de kinderen lawaai maken. Zo ook naast een oud jeugdgebouw wonend loopt men het risico dat er eens een nieuw gebouw komt. G. A. Beumer Kersweg 39 Amerongen EDERVEEN „Het kind van thans opgenomen in de maatschappij van straks" is het onderwerp dat zal wor den aangesneden op de ouderavond van de Julianaschool die donderdagavond 14 maart in de Hervormde Kerk te Ederveen zal worden gehouden. Als spreker over dit onderwerp is uitgeno digd de heer J. v. d. Haar van de Gel derse chr. Stichting voor beroepenvoor- lichting te Arnhem. Aan het einde van de avond is er voor de ouders gelegen heid de klassen te bezoeken en met de leerkrachten te spreken. Geboren: Eric Johannes, z.v. W. Bou wer en J. B. Lammers; Janna Beren- dina, d.v. C. Blankenstrijn en G. W. Wamelink; Gerrit, z.v. A. M. Egas en H. J. Kramp; Arnoldus Christiaan, z.v. A. J. van Kralingen en A. C. van der Lugt; Jantje Jolanda, d.v. H. Drost en J. M. Halm. Ondertrouwd: J. van de Kolk te Op heusden en G. D. Havestad te Rhenen. Getrouwd: M. van Pluuren te Wage- ningen en C. C. Bos te Rhenen; C. van der Meijde te Ede en E. van der Burg te Rhenen. Overleden: J. Huijdink, 73 jr.; A. Koorn, 71 jr.; H. J. J. Christiaans, 65 jr.; C. Capelle, 77 jr.; G. Hovestad, 79 jr.; C. van Dam, 81 jr.; L. J. van den Berg, 70 jaar. Ingekomen personen: S. Willemijn- tje van Utrecht; M. Schuite g.m. Nieu- wenhuis van Zwolle; K. van Wijk van De Bilt; A. J. Wenninkmeule van Bor- culo; J. W. Oldenhof van Oud-Beijer- land; W. van Zinderen Bakker van Wa- geningen; P. Krist g.m. Kamerman en gezin van Alkmaar; W. Brouwer van VIaardingen; A. Mühl met gezin van Smallingerland; H. J. P. Kok met gezin van Almelo; E. J. Möller van Brielle. Vertrokken personen: B. A. Larbi naar Amersfoort; J. W. van Setten g.m. I. van den Heuvel naar Veenendaal; A. Hamdaoui naar Zeist; A. Overeem naar Veenendaal; J. de Ruiter met gezin naar Uden; A. Wever naar Wagenin- gen; J. J. van Capellen g.m. Van Mas- trigt naar Amerongen; F. Schilstra naar Gaasterland; J. van den Dries- sche met gezin naar Maassluis; O. E. H. A. M'Hamed naar Utrecht; A. A. Guemili naar Marokko; M. A. Guemil- li naar Marokko; A. Chari naar Marok ko; M. Largo naar Marokko; B. M. Me- talsi naar arokko; E. Varela Fernan dez naar Spanje; A. A. Baktit naar Nij megen.

De Vallei | 1968 | | pagina 3